Τελευταία Νέα

Σεμινάριο Άμμου 2019

Το Δ.Σ. της ΟΔΒΕ αφού έλαβε υπόψη τον αθλητικό νόμο 2725/99 όπως τροποποιήθηκε και ισχύει, το Καταστατικό της ΟΔΒΕ, τον…


Read More

Συγκρότηση νέου Διοικητικού Συμβουλίου της ΟΔΒΕ

Το νέο Διοικητικό Συμβούλιο της Ομοσπονδίας Διαιτητών Βόλλεϋ Ελλάδας, που προέκυψε από τις αρχαιρεσίες της 9ης…


Read More

Λίστες διαιτητών Εθνικών κατηγοριών – Αναμόρφωση

Σας γνωστοποιούμε ότι η ΚΕΔ, σύμφωνα με το άρθρο 14 του Κανονισμού Διαιτησίας, προχώρησε στην αναμόρφωση των πινάκων…


Read More

Κάρτα υγείας

Με επιστολή της η ΕΟΠΕ μας ενημέρωσε ότι, μετά από την έκδοση κοινής υπουργικής απόφασης του υπουργού Υγείας και του…


Read More


Τελευταίοι ορισμοί

Σάββατο 16/03/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής
2019-03-16 09:00:2516/03/2019 Άθλεση2 - ΓΕΗ3 09:00:2509:00Παγκορασίδων ΒΚΛ. ΛΙΝΤΟ Σταμουλάκη Ελευθερία Χαρά - - -
2019-03-16 11:00:2016/03/2019 ΓΕΗ2- Γιούχτας 11:00:2011:00Κορασίδων ΒΚΛ. ΛΙΝΤΟ Σταμουλάκη Ελευθερία Χαρά Κόκκας Θωμάς - -
2019-03-16 13:00:0316/03/2019 ΓΕΗ - Ν.ΟΠΕΡ 13:00:0313:00ΚορασίδωνΚΛ. ΛΙΝΤΟ Κανακάκης Γεώργιος Γιαννόπουλος Νικόλαος Σταμουλάκη Ελευθερία Χαρά -
2019-03-16 13:00:3416/03/2019 Κύδων1 - Κύδων2 13:00:3413:00Κορασίδων Β ΦάσηΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ Σπαντιδάκη Ελένη Μωραϊτάκη Μαρία-Αικατερίνη - -
2019-03-16 14:30:4916/03/2019 Γρύπας - Πήγασος 14:30:4914:30ΠαγκορασίδωνΚΛ. ΜΕΛΕΣΣΩΝ Καραπουλάκης Ευάγγελος Σούρλα Αικατερίνη - -
2019-03-16 15:00:3116/03/2019 Αετός - Σούδα2 15:00:3115:00Κορασίδων Β ΦάσηΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ Πετακάκη Παρασκευή Κάγκας Γεώργιος - -
2019-03-16 16:00:3816/03/2019 Άθλεση - Πετρούπολη 16:00:3816:00Α2 ΓυναικώνΚΛ. ΛΙΝΤΟ Κόκκας Θωμάς Κανακάκης Γεώργιος Σπιθάκη Μαρία -
2019-03-16 16:00:4416/03/2019 ΟΦΗ - Πανερυθραϊκός 16:00:4416:00Α2 ΑνδρώνΚλ. ΒΑΚ Τραχαλάκη Ελένη Γιαννόπουλος Νικόλαος Πακιουφάκη Ευρυδίκη -
2019-03-16 17:00:4216/03/2019 ΣΦΠΧ - ΓΕΗ 17:00:4217:00ΠαίδωνΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ Αγγελίδης Νικόλαος Μωραϊτάκη Στέλλα - -
2019-03-16 17:00:5416/03/2019 Ακρωτήρι - Σούδα 17:00:5417:00Κορασίδων Β ΦάσηΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ Συκάς Ιωάννης Δημακοπούλου Δέσποινα - -
2019-03-16 18:00:2416/03/2019 Πήγασος2 - ΓΕΙ 18:00:2418:00Παγκορασίδων ΒΚΛ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ Καραπουλάκης Ευάγγελος - - -
2019-03-16 18:30:0916/03/2019 ΟΦΗ - Ακράδι 18:30:0918:30ΠαίδωνΚλ. ΒΑΚ Σπιθάκη Μαρία Πακιουφάκη Ευρυδίκη - -
2019-03-16 19:30:2216/03/2019 Χερρονάσιος - Άθλεση 19:30:2219:30ΠαγκορασίδωνΚΛ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ Καραπουλάκης Ευάγγελος Σούρλα Αικατερίνη - -

Κυριακή 17/03/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής
2019-03-17 10:00:1017/03/2019 Ν.ΟΠΕΡ - Ακρωτήρι 10:00:1010:00ΠαγκορασίδωνΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Μαρινάτος Ιωάννης - -
2019-03-17 10:00:2517/03/2019 ΓΕΗ2 - Ηρόδοτος 10:00:2510:00Παγκορασίδων ΒΚΛ. ΛΙΝΤΟ Πακιουφάκη Ευρυδίκη - - -
2019-03-17 12:00:0717/03/2019 Αρκάδι2 - Κύδων2 12:00:0712:00Παγκορασίδων ΒΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ Μαρινάτος Ιωάννης - - -
2019-03-17 12:00:1117/03/2019 ΓΕΗ - Μεσσαρά 12:00:1112:00ΠαγκορασίδωνΚΛ. ΛΙΝΤΟ Κόκκας Θωμάς Σούρλα Αικατερίνη - -
2019-03-17 12:00:5617/03/2019 Παγχανιακός - Κύδων 12:00:5612:00ΠαγκορασίδωνΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ Σπαντιδάκη Ελένη Λεμοντζόγλου - -
2019-03-17 13:00:5517/03/2019 Άνεμος2 - Άνεμος3 13:00:5513:00Παγκορασίδων ΒΚΛ. ΚΛΑΔΙΣΟΥ Μωραϊτάκη Στέλλα - - -
2019-03-17 14:00:4717/03/2019 ΣΦΠΧ - Αρκάδι 14:00:4714:00ΠαμπαίδωνΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ Πετακάκη Παρασκευή Κλεινάκης Γεώργιος - -
2019-03-17 14:00:5617/03/2019 Ν.ΟΠΕΡ - Πήγασος 14:00:5614:00ΓυναικώνΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ Κανακάκης Γεώργιος Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Κλώτσα Ιωάννα -
2019-03-17 16:00:5517/03/2019 Φιλαθλητικός - ΟΦΗ 16:00:5516:00ΠαγκορασίδωνΚλ. ΒΑΚ Αβραμοπούλου Γεωργία Καραπουλάκης Ευάγγελος - -
2019-03-17 16:00:5917/03/2019 ΣΦΠΧ - Άθλεση 16:00:5916:00ΚορασίδωνΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ Αγγελίδης Νικόλαος Γιαννόπουλος Νικόλαος Σταγάκης Γεώργιος -
2019-03-17 17:00:3617/03/2019 Σούδα2 - ΟΠΑ 17:00:3617:00ΠαγκορασίδωνΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ Κάγκας Γεώργιος - - -
2019-03-17 18:00:0417/03/2019 Ν.ΟΠΕΡ - Ηρόδοτος 18:00:0418:00ΠαμπαίδωνΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ Μαρινάτος Ιωάννης Κλώτσα Ιωάννα - -
2019-03-17 18:00:1417/03/2019 ΓΕΗ - Ακρωτήρι 18:00:1418:00ΑνδρώνΚΛ. ΛΙΝΤΟ Σπιθάκη Μαρία Καραπουλάκης Ευάγγελος Αβραμοπούλου Γεωργία -
2019-03-17 18:00:1417/03/2019 Χερρονάσιος - Κύδων 18:00:1418:00ΓυναικώνΚΛ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ Κόκκας Θωμάς Σταμουλάκη Ελευθερία Χαρά Πακιουφάκη Ευρυδίκη -
2019-03-17 19:00:4617/03/2019 Σούδα - Άνεμος 19:00:4619:00ΠαγκορασίδωνΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ Κουνδουράκη Νικολέτα Χαριτωνίδου Μαρία - -
2019-03-17 20:00:0417/03/2019 Αρκάδι - ΓΕΗ 20:00:0420:00ΓυναικώνΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ Κανακάκης Γεώργιος Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Κλώτσα Ιωάννα -
2019-03-17 20:00:0517/03/2019 ΓΕΗ - ΟΦΗ 20:00:0520:00ΠαμπαίδωνΚΛ. ΛΙΝΤΟ Σπιθάκη Μαρία Σούρλα Αικατερίνη - -
2019-03-17 20:00:1017/03/2019 Κύδων - ΣΦΠΧ 20:00:1020:00ΑνδρώνΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ Κανδηλιεράκης Παύλος Συκάς Ιωάννης Μωραϊτάκη Μαρία-Αικατερίνη -
2019-03-17 20:00:5717/03/2019 Χερρονάσιος - Ν.ΟΠΕΡ 20:00:5720:00ΑνδρώνΚΛ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ Κόκκας Θωμάς Πακιουφάκη Ευρυδίκη Σταμουλάκη Ελευθερία Χαρά -