Τελευταία Νέα

Υγειονομικό πρωτόκολλο αγώνων πρωταθλημάτων

Στην κατηγορία Κανονισμοί /Σεμινάρια από το μενού έχει αναρτηθεί το υγειονομικό πρωτόκολλο αγώνων πρωταθλημάτων που…


Read More

28ο ΕΤΗΣΙΟ ΕΠΙΜΟΡΦΩΤΙΚΟ ΣΕΜΙΝΑΡΙΟ 2020

Το Δ.Σ. της ΟΔΒΕ αφού έλαβε υπόψη τον αθλητικό νόμο 2725/99 όπως τροποποιήθηκε και ισχύει, το Καταστατικό της ΟΔΒΕ, τον…


Read More

1η τεχνική συγκέντρωση για το 2020

Το Σάββατο 15 Φεβρουαρίου και ώρα 10:00 θα πραγματοποιηθεί από τον ΣΥΔΠΕΚ σε συνεργασία με ΕΟΠΕ , ΚΕΔ/ΕΟΠΕ και ΕΔ/ΕΣΠΕΚ…


Read More

Κοπή Πρωτοχρονιάτικης Πίτας

Ο ΣΥΔΠΕΚ σας προσκαλεί στην κοπή πρωτοχρονιάτικης πίτας που θα διοργανώσει στις 15/2/2020 και ώρα 21:00 στο κέντρο…


Read More


Τελευταίοι ορισμοί

Τοπικές Κατηγορίες

Σάββατο 07/03/2020

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2020-03-07 13:00:0807/03/2020 Ηρόδοτος - Άθλεση 13:00:0813:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ
Πακιουφάκη Ευρυδίκη - - - -
2020-03-07 13:30:0407/03/2020 Άνεμος - ΟΠΑ 13:30:0413:30Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΚΛΑΔΙΣΟΥ
Κάγκας Γεώργιος - (εκπέδευση)
Μανάι
- -
2020-03-07 15:00:0407/03/2020 Αετός - Σούδα 15:00:0415:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Χαριτωνίδου Μαρία Κοκκινάκης Ευτύχιος - - -
2020-03-07 15:00:2707/03/2020 Άνεμος - ΣΦΠΧ 15:00:2715:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΚΛΑΔΙΣΟΥ
Κάγκας Γεώργιος Μανάι - - -
2020-03-07 18:00:5407/03/2020 Μεσσαρά - Γρύπας 18:00:5418:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΜΟΙΡΩΝ
Μανωλάκης - - - -
2020-03-07 19:00:1407/03/2020 Κύδων - ΣΦΠΧ 19:00:1419:00Ανδρών Χιαστί
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Κανδηλιεράκης Παύλος Κοκκινάκης Ευτύχιος Χαριτωνίδου Μαρία - -
2020-03-07 20:00:2507/03/2020 Πήγασος - Άθλεση 20:00:2520:00Κορασίδων
ΚΛ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ
Κόκκας Θωμάς Μαυρέα Χριστίνα - - -

Κυριακή 08/03/2020

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2020-03-08 10:00:2408/03/2020 ΓΕΗ- Πήγασος 10:00:2410:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Μανωλάκης - - - -
2020-03-08 11:00:3508/03/2020 Σουδα2 - Σούδα3 11:00:3511:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Σταγάκης Ιωάννης - - - -
2020-03-08 11:00:5208/03/2020 Αρκάδι - Ν.ΟΠΕΡ 11:00:5211:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Μαρινάτος Ιωάννης - - - -
2020-03-08 12:00:0008/03/2020 ΓΕΙ - Ηρόδοτος 12:00:0012:00Παμπαίδων
ΚΛ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
Πετράκης Ιωάννης Κουδουμά Όλγα - - -
2020-03-08 12:00:1008/03/2020 Άθλεση - Χερρονάσιος 12:00:1012:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Μανωλάκης Φραγκιαδάκη Ειρήνη - - -
2020-03-08 13:00:0408/03/2020 Αετός - Άνεμος 13:00:0413:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΚΛΑΔΙΣΟΥ
Κλεινάκης Γεώργιος Ράπτη - - -
2020-03-08 13:00:1408/03/2020 Αρκάδι - ΓΕΗ 13:00:1413:00Παμπαίδων
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Μαρινάτος Ιωάννης - - -
2020-03-08 13:00:3708/03/2020 Σούδα - Κύδων 13:00:3713:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Σπαντιδάκη Ελένη Σταγάκης Ιωάννης - - -
2020-03-08 14:00:1008/03/2020 Φιλαθλητικός - Γρύπας 14:00:1014:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Φραγκιαδάκη Ειρήνη - - - -
2020-03-08 15:00:5008/03/2020 ΣΦΠΧ - Αρκάδι 15:00:5015:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Χαριτωνίδου Μαρία Κανδηλιεράκης Παύλος - - -
2020-03-08 17:00:1908/03/2020 ΓΕΗ2 - ΟΦΗ 17:00:1917:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΒΑΚ
Πακιουφάκη Ευρυδίκη Πατεράκη - - -
2020-03-08 17:00:3608/03/2020 Αετός - Αρκάδι 17:00:3617:00Γυναικών
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Πετακάκη Παρασκευή Κανδηλιεράκης Παύλος Χαριτωνίδου Μαρία - -
2020-03-08 17:30:0008/03/2020 Ηρόδοτος - Ν.ΟΠΕΡ 17:30:0017:30Ανδρών Χιαστί
ΚΛ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ
Κόκκας Θωμάς Καραπουλάκης Ευάγγελος Σταμουλάκη Ελευθερία Χαρά - -
2020-03-08 18:00:0508/03/2020 ΣΦΠΧ - Πήγασος 18:00:0518:00Γυναικών
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Αγγελίδης Νικόλαος Κοκκινάκης Ευτύχιος Δημακοπούλου Δέσποινα - -
2020-03-08 19:00:4708/03/2020 ΟΦΗ - Ν.ΟΠΕΡ 19:00:4719:00Γυναικών
ΚΛ. ΒΑΚ
Κληματσίδα Παρασκευή Πακιουφάκη Ευρυδίκη Καλεμάκη Πελαγία - -
2020-03-08 20:00:3508/03/2020 Κύδων - Ακρωτήρι 20:00:3520:00Γυναικών
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Κοκκινάκης Ευτύχιος Αγγελίδης Νικόλαος Δημακοπούλου Δέσποινα - -

Τετάρτη 11/03/2020

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2020-03-11 16:00:3111/03/2020 Γιούχτας - ΟΦΗ 16:00:3116:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΑΡΧΑΝΩΝ
Gledis Dili - - - -

 

Εθνικές Κατηγορίες

Σάββατο 07/03/2020

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2020-03-07 16:00:3707/03/2020 Μεσσαρά - Αγ. Παρασκευή 16:00:3716:00Α2 Γυναικών
ΚΛ. ΜΟΙΡΩΝ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Κληματσίδα Παρασκευή Μανωλάκης - -
2020-03-07 16:00:3807/03/2020 ΓΕΗ - Μίλων 16:00:3816:00Α2 Ανδρών
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Τραχαλάκη Ελένη Γιαννόπουλος Νικόλαος Αβραμοπούλου Γεωργία - -

Τετάρτη 11/03/2020

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2020-03-11 20:30:4511/03/2020 ΓΕΗ - Άθλεση 20:30:4520:30Α2 Γυναικών
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Κόκκας Θωμάς Καραπουλάκης Ευάγγελος Σταμουλάκη Ελευθερία Χαρά - -