Τελευταία Νέα

Κλήρωση Λαχειοφόρου

Σας γνωρίζετε ότι πραγματοποιήσαμε την κλήρωση για τα 2 smartphones. Οι τυχεροί αριθμοί……


Read More

ΤΑΚΤΙΚΗ ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ ΜΕΛΩΝ ΣΥΔΠΕΚ

Σύμφωνα με τo άρθρο 13 του καταστατικού του Συνδέσμου Διαιτητών Βόλεϊ Κρήτης «περί γενικών συνελεύσεων» το ΔΣ σας καλεί…


Read More

Χριστουγεννιάτικες ευχές

Ο πρόεδρος και τα μέλη του Δ.Σ. ΣΥΔΠΕΚ σας εύχονται Καλά Χριστούγεννα και Ευτυχισμένο το 2022 με υγεία και……


Read More

Α΄ Τεχνική συνάντηση – Επιμορφωτικό σεμινάριο

Σας γνωρίζεται ότι ο ΣΥΔΠΕΚ σε συνεργασία με την ΟΔΒΕ αλλά και την ΚΕΔ/ΕΟΠΕ θα διοργανώσει την πρώτη για την φετινή…


Read More


Τελευταίοι ορισμοί

Τοπικές Κατηγορίες

Σάββατο 04/02/2023

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2023-02-04 10:00:0004/02/2023 Ηρόδοτος - Χερρονάσιος 10:00:0010:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Καπλάνη Θεοδώρα – Παναγιώτα - - -
2023-02-04 10:30:0104/02/2023 Πήγασος - ΓΕΗ 10:30:0110:30Κορασίδων Β
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Παπαδάκη Αναστασία Κληματσίδα Παναγιώτα - - -
2023-02-04 12:00:0604/02/2023 Σητειακός - ΓΕΙ 12:00:0612:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΣΗΤΕΙΑΣ
Πετράκης Ιωάννης - Κουδουμά Όλγα - -
2023-02-04 12:30:1704/02/2023 ΓΕΗ - Πήγασος 12:30:1712:30Κορασίδων
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Παπαδάκη Αναστασία Κληματσίδα Παναγιώτα - - -
2023-02-04 14:00:4404/02/2023 ΣΦΠΧ - ΓΕΗ2 14:00:4414:00Παμπαίδων
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Κουνδουράκη Νικολέτα Αγγελίδης Νικόλαος - - -
2023-02-04 14:30:2704/02/2023 Μεσσαρά - ΟΦΗ 14:30:2714:30Κορασίδων Β
ΚΛ. ΜΟΙΡΩΝ
Κοπιδάκης Ιωάννης Καπλάνη Θεοδώρα – Παναγιώτα - - -
2023-02-04 15:00:4104/02/2023 ΓΕΙ - ΟΦΗ 15:00:4115:00Παμπαίδων
ΚΛ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
Πετράκης Ιωάννης - Καπαράκη Ελένη - -
2023-02-04 15:00:4404/02/2023 ΟΠΑ - Κύδων2 15:00:4415:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Ξυδάκης Γεώργιος - - - -
2023-02-04 16:00:0204/02/2023 Αετός - Αρκάδι 16:00:0216:00Κορασίδων
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Δημακοπούλου Δέσποινα Σπαντιδάκη Ελένη - - -
2023-02-04 17:00:0404/02/2023 Ακρωτήρι - Κύδων 17:00:0417:00Κορασίδων
ΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Αγγελίδης Νικόλαος Κουνδουράκη Νικολέτα - Καρπουζάς Ιωάννης -
2023-02-04 17:00:4404/02/2023 Άρης Γουρνών - Άθλεση 17:00:4417:00Κορασίδων
ΚΛ. ΓΟΥΡΝΩΝ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Καπλάνη Θεοδώρα – Παναγιώτα - - -
2023-02-04 18:00:0104/02/2023 ΣΦΠΧ - Σούδα 18:00:0118:00Κορασίδων
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Σπαντιδάκη Ελένη Δημακοπούλου Δέσποινα - - -
2023-02-04 18:30:5804/02/2023 Άνεμος2 - Ν.ΟΠΕΡ 18:30:5818:30Κορασίδων Β
ΚΛ. ΚΛΑΔΙΣΟΥ
Κανδηλιεράκης Παύλος Ξυδάκης Γεώργιος - - -
2023-02-04 19:00:2704/02/2023 Γρύπας - Γιούχτας 19:00:2719:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΜΕΛΕΣΣΩΝ
Παπαδάκη Αναστασία Παπαδάκη Ανθή - - -
2023-02-04 20:30:0604/02/2023 Άνεμος1 - Σούδα 20:30:0620:30Κορασίδων Β
ΚΛ. ΚΛΑΔΙΣΟΥ
Ξυδάκης Γεώργιος Κανδηλιεράκης Παύλος - - -

Κυριακή 05/02/2023

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2023-02-05 11:00:1505/02/2023 Γρύπας - ΓΕΗ1 11:00:1511:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΜΕΛΕΣΣΩΝ
Πετροπούλου Γεωργία Καπλάνη Θεοδώρα – Παναγιώτα - - -
2023-02-05 11:00:2105/02/2023 ΓΕΙ - Μεσσαρά 11:00:2111:00Παμπαίδων
ΚΛ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
Πετράκης Ιωάννης - Κουδουμά Όλγα - -
2023-02-05 12:00:4905/02/2023 Κύδων - Άνεμος2 12:00:4912:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Ξυδάκης Γεώργιος - - - -
2023-02-05 13:00:1805/02/2023 ΓΕΙ - Ν.ΟΠΕΡ 13:00:1813:00Ανδρών
ΚΛ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
Πετράκης Ιωάννης - Καπαράκη Ελένη - -
2023-02-05 13:00:2705/02/2023 ΟΦΗ2 - Άθλεση2 13:00:2713:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΒΑΚ
Παπαδάκη Ανθή - - - -
2023-02-05 13:00:4305/02/2023 Ν.ΟΠΕΡ - Ακρωτήρι2 13:00:4313:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Δημακοπούλου Δέσποινα - - - -
2023-02-05 14:00:0505/02/2023 Κύδων - Ακρωτήρι 14:00:0514:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Ξυδάκης Γεώργιος Αγγελίδης Νικόλαος - - -
2023-02-05 14:00:3005/02/2023 ΟΠΑ - Αρκάδι 14:00:3014:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Λινοξυλάκη Δανάη - - - -
2023-02-05 15:00:1805/02/2023 Σούδα - Αετός 15:00:1815:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Χαριτωνίδου Μαρία Κοκκινάκης Ευτύχιος - - -
2023-02-05 16:00:0605/02/2023 Ακρωτήρι - Αρκάδι 16:00:0616:00Ανδρών
ΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Λινοξυλάκη Δανάη Αγγελίδης Νικόλαος Κουνδουράκη Νικολέτα - -
2023-02-05 16:30:3405/02/2023 Σητειακός - Φιλαθλητικός 16:30:3416:30Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΣΗΤΕΙΑΣ
Πετράκης Ιωάννης - - - -
2023-02-05 17:00:4705/02/2023 ΣΦΠΧ - Χερρονάσιος 17:00:4717:00Γυναικών
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Χαριτωνίδου Μαρία Ξυδάκης Γεώργιος Κοκκινάκης Ευτύχιος - -
2023-02-05 18:00:0005/02/2023 Ακρωτήρι - Άθλεση 18:00:0018:00Γυναικών
ΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Κουνδουράκη Νικολέτα Αγγελίδης Νικόλαος Λινοξυλάκη Δανάη - -
2023-02-05 18:00:0905/02/2023 Αρκάδι - ΓΕΗ 18:00:0918:00Γυναικών
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Κανδηλιεράκης Παύλος Σπαντιδάκη Ελένη - -
2023-02-05 18:00:4405/02/2023 Μεσσαρά - Πήγασος 18:00:4418:00Γυναικών
ΚΛ. ΜΟΙΡΩΝ
Κόκκας Θωμάς Κληματσίδα Παναγιώτα Παπαδάκη Ανθή - -
2023-02-05 19:00:2105/02/2023 ΟΦΗ - Κύδων 19:00:2119:00Γυναικών
ΚΛ. ΒΑΚ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Μανωλάκης Γεώργιος Παπαδάκη Αναστασία Βλαχάκης Εμμανουήλ -

Εθνικές Κατηγορίες

Κυριακή 05/02/2023

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2023-02-05 14:30:2305/02/2023 ΓΕΗ - Γλυφάδα 14:30:2314:30
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Κόκκας Θωμάς Καραπουλάκης Ευάγγελος Κληματσίδα Παναγιώτα - -
2023-02-05 16:00:1305/02/2023 Ν.ΟΠΕΡ - Αγ. Παρασκευή 16:00:1316:00
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Κανδηλιεράκης Παύλος Σπαντιδάκη Ελένη Δημακοπούλου Δέσποινα - -