Τελευταία Νέα

Οδηγίες Κάρτας Υγείας 2020-2021

Στην κατηγορία Κανονισμοί /Σεμινάρια από το μενού έχουν αναρτηθεί οδηγίες για τις Κάρτες Υγείας για την αγωνιστική…


Read More

Υγειονομικό πρωτόκολλο αγώνων πρωταθλημάτων

Στην κατηγορία Κανονισμοί /Σεμινάρια από το μενού έχει αναρτηθεί το υγειονομικό πρωτόκολλο αγώνων πρωταθλημάτων που…


Read More

28ο ΕΤΗΣΙΟ ΕΠΙΜΟΡΦΩΤΙΚΟ ΣΕΜΙΝΑΡΙΟ 2020

Το Δ.Σ. της ΟΔΒΕ αφού έλαβε υπόψη τον αθλητικό νόμο 2725/99 όπως τροποποιήθηκε και ισχύει, το Καταστατικό της ΟΔΒΕ, τον…


Read More

1η τεχνική συγκέντρωση για το 2020

Το Σάββατο 15 Φεβρουαρίου και ώρα 10:00 θα πραγματοποιηθεί από τον ΣΥΔΠΕΚ σε συνεργασία με ΕΟΠΕ , ΚΕΔ/ΕΟΠΕ και ΕΔ/ΕΣΠΕΚ…


Read More


Τελευταίοι ορισμοί

Τοπικές Κατηγορίες

Σάββατο 31/10/2020

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2020-10-31 11:00:2031/10/2020 Άθλεση2 - Γιούχτας 11:00:2011:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Αβραμοπούλου Γεωργία Μανωλάκης Γεώργιος - - -
2020-10-31 13:30:3731/10/2020 ΓΕΗ3 - Πήγασος2 13:30:3713:30Κορασίδων Β
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Μανωλάκης Γεώργιος Αβραμοπούλου Γεωργία - - -
2020-10-31 15:30:4431/10/2020 Πήγασος - ΓΕΗ 15:30:4415:30Νεανίδων Χιαστί
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Φραγκιαδάκη Ειρήνη - - -
2020-10-31 17:00:2231/10/2020 Ακρωτήρι - Σούδα 17:00:2217:00Κορασίδων
ΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Κανδηλιεράκης Παύλος Πλατώνης Γεώργιος - - -
2020-10-31 17:00:2331/10/2020 ΣΦΠΧ - Αρκάδι 17:00:2317:00Κορασίδων
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Πετακάκη Παρασκευή Κοκκινάκης Ευτύχιος - - -
2020-10-31 19:00:0031/10/2020 ΟΦΗ - Ηρόδοτος 19:00:0019:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΒΑΚ
Πακιουφάκη Ευρυδίκη Παντουβάκη Άννα - - -
2020-10-31 19:00:0731/10/2020 Άθλεση - Ν.ΟΠΕΡ 19:00:0719:00Νεανίδων Χιαστί
ΚΛ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ
Κόκκας Θωμάς Φραγκιαδάκη Ειρήνη - - -
2020-10-31 19:00:3131/10/2020 Αετός - Παγχανιακός 19:00:3119:00Κορασίδων
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Χαριτωνίδου Μαρία Σπαντιδάκη Ελένη - - -

Κυριακή 01/11/2020

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2020-11-01 12:00:3501/11/2020 ΓΕΗ2 - ΓΕΙ 12:00:3512:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Κόκκας Θωμάς Κληματσίδα Παρασκευή - - -
2020-11-01 14:00:5301/11/2020 ΓΕΗ - ΓΕΙ 14:00:5314:00Εφήβων
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Κληματσίδα Παρασκευή - - -
2020-11-01 16:00:2001/11/2020 ΣΦΠΧ - ΟΦΗ 16:00:2016:00Εφήβων
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Κάγκας Γεώργιος Αγγελίδης Νικόλαος (εκπαίδευση)
Σταυρουλάκη Μαρία
- -
2020-11-01 17:00:0401/11/2020 Ακρωτήρι - ΣΦΠΧ 17:00:0417:00Νεανίδων Χιαστί
ΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Σπαντιδάκη Ελένη Πετακάκη Παρασκευή - - -
2020-11-01 18:00:3101/11/2020 Κύδων - Παγχανιακός 18:00:3118:00Νεανίδων Χιαστί
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Συκάς Ιωάννης Μπενάκη Αργυρή - - -

 

Εθνικές Κατηγορίες

Κυριακή 01/11/2020

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2020-11-01 16:00:0901/11/2020 Ν.ΟΠΕΡ - Αγ. Παρασκευή 16:00:0916:00Α2 Γυναικών
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Γιαννόπουλος Νικόλαος Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Χαριτωνίδου Μαρία - -