Τοπικές Κατηγορίες

Σάββατο 01/02/2020

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2020-02-01 14:00:3001/02/2020 Κύδων2 - Άνεμος2 14:00:3014:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΚΛΑΔΙΣΟΥ
Κουνδουράκη Νικολέτα Κοκκινάκης Ευτύχιος Σπαντιδάκη Ελένη - -
2020-02-01 15:00:2301/02/2020 Παγχανιακός - Αρκάδι 15:00:2315:00Κορασίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Συκάς Ιωάννης Χαριτωνίδου Μαρία - - -
2020-02-01 16:30:0001/02/2020 ΓΕΗ - Πήγασος 16:30:0016:30Κορασίδων
ΚΛ. ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ
Κληματσίδα Παρασκευή Αβραμοπούλου Γεωργία - - -
2020-02-01 17:00:2101/02/2020 ΣΦΠΧ - Ν.ΟΠΕΡ 17:00:2117:00Κορασίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Κανδηλιεράκης Παύλος Κάγκας Γεώργιος - - -
2020-02-01 17:00:3401/02/2020 Αρκάδι - ΣΦΠΧ 17:00:3417:00Παίδων
ΚΛ. ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ
Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Μαρινάτος Ιωάννης - - -
2020-02-01 17:00:3601/02/2020 Ακρωτήρι - Κύδων 17:00:3617:00Κορασίδων
ΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Αγγελίδης Νικόλαος - - - -
2020-02-01 18:00:0901/02/2020 Αετός - Σούδα 18:00:0918:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Συκάς Ιωάννης Σπαντιδάκη Ελένη Χαριτωνίδου Μαρία - -
2020-02-01 18:00:2001/02/2020 ΟΦΗ - ΓΕΙ 18:00:2018:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΒΑΚ
Μανωλάκης - - - -
2020-02-01 18:30:2501/02/2020 Φιλαθλητικός - Ηρόδοτος 18:30:2518:30Κορασίδων Β
ΚΛ. ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ
Αβραμοπούλου Γεωργία Φραγκιαδάκη Ειρήνη - - -
2020-02-01 19:00:1401/02/2020 Άρης - Μεσσαρά 19:00:1419:00Κορασίδων
ΚΛ. ΓΟΥΡΝΩΝ
Πακιουφάκη Ευρυδίκη Παντουβάκη Άννα - - -
2020-02-01 20:00:3001/02/2020 Χερρονάσιος - Άθλεση 20:00:3020:00Κορασίδων
ΚΛ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ
Πετράκης Ιωάννης Κληματσίδα Παρασκευή - - -
2020-02-01 20:00:4901/02/2020 ΓΕΗ- ΟΦΗ 20:00:4920:00Παίδων
ΚΛ. ΒΑΚ
Καραπουλάκης Ευάγγελος - - - -
2020-02-01 20:30:4501/02/2020 Πήγασος - Γρύπας 20:30:4520:30Κορασίδων Β
ΚΛ. ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ
Κόκκας Θωμάς Μανωλάκης - - -

Κυριακή 02/02/2020

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2020-02-02 10:00:4302/02/2020 Ν.ΟΠΕΡ - ΓΕΗ 10:00:4310:00Παμπαίδων
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Μαρινάτος Ιωάννης - - - -
2020-02-02 11:00:3102/02/2020 Αετός - ΣΦΠΧ 11:00:3111:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Κάγκας Γεώργιος Ντουμπαρατζή Δέσποινα - - -
2020-02-02 12:00:0702/02/2020 Αρκάδι - Σούδα 12:00:0712:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Μαρινάτος Ιωάννης Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος - - -
2020-02-02 12:00:0802/02/2020 Ακρωτήρι - Άνεμος 12:00:0812:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Γιαννόπουλος Νικόλαος Σταγάκης Ιωάννης - - -
2020-02-02 13:00:1702/02/2020 ΓΕΗ2 - Σητειακός 13:00:1713:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ
Κόκκας Θωμάς Gledis Dili - - -
2020-02-02 13:00:3702/02/2020 ΣΦΠΧ - Παγχανιακός 13:00:3713:00Γυναικών
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Κανδηλιεράκης Παύλος Ντουμπαρατζή Δέσποινα Κάγκας Γεώργιος - -
2020-02-02 14:00:0202/02/2020 Ν.ΟΠΕΡ - Αρκάδι 14:00:0214:00Γυναικών
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Κουνδουράκη Νικολέτα Αγγελίδης Νικόλαος Κλεινάκης Γεώργιος - -
2020-02-02 15:00:1902/02/2020 Άθλεση - Άρης 15:00:1915:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ
Gledis Dili Μανωλάκης - - -
2020-02-02 15:00:3202/02/2020 ΣΦΠΧ - Αρκάδι 15:00:3215:00Παμπαίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Συκάς Ιωάννης Χαριτωνίδου Μαρία - - -
2020-02-02 16:00:3402/02/2020 ΟΦΗ - ΓΕΗ 16:00:3416:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΒΑΚ
Καράλη Βασιλική - - - -
2020-02-02 16:00:3402/02/2020 Γιούχτας - Γρύπας 16:00:3416:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΑΡΧΑΝΩΝ
Κληματσίδα Παρασκευή - - - -
2020-02-02 16:00:4202/02/2020 Ν.ΟΠΕΡ - Κουνδουράκη 16:00:4216:00Ανδρών
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Αγγελίδης Νικόλαος Κουνδουράκη Νικολέτα Κλεινάκης Γεώργιος - -
2020-02-02 17:00:1102/02/2020 Άθλεση - Πήγασος 17:00:1117:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ
Μανωλάκης - - - -
2020-02-02 17:00:4202/02/2020 ΣΦΠΧ - Αρκάδι 17:00:4217:00Ανδρών
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Γιαννόπουλος Νικόλαος Πετακάκη Παρασκευή Συκάς Ιωάννης - -
2020-02-02 18:00:0002/02/2020 ΟΦΗ - Κύδων 18:00:0018:00Γυναικών
ΚΛ. ΒΑΚ
Κόκκας Θωμάς Καράλη Βασιλική Παντουβάκη Άννα - -
2020-02-02 19:00:2002/02/2020 ΓΕΗ - Πήγασος 19:00:2019:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ
Κληματσίδα Παρασκευή - - - -
2020-02-02 19:00:5002/02/2020 Κύδων - Ακρωτήρι 19:00:5019:00Ανδρών
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Τραχαλάκη Ελένη Σπαντιδάκη Ελένη Κοκκινάκης Ευτύχιος - -

 

Εθνικές Κατηγορίες

Παρασκευή 31/01/2020

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2020-01-31 18:30:3031/01/2020 ΟΦΗ - Ολυμπιακός 18:30:3018:30Volley League
ΚΛ. ΒΑΚ
Φραγκάκης Νικόλαος Αγγελίδης Νικόλαος Αβραμοπούλου Γεωργία
Κουνδουράκη Νικολέτα
Κοκοτσάκης Βασίλειος Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος
Κόκκας Θωμάς

Σάββατο 01/02/2020

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2020-02-01 15:00:5601/02/2020 Μεσσαρά - Αργυρούπολη 15:00:5615:00Α2 Γυναικών
ΚΛ. ΜΟΙΡΩΝ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Κόκκας Θωμάς Φραγκιαδάκη Ειρήνη - -
2020-02-01 16:00:0001/02/2020 Άθλεση - Αμπελόκηποι 16:00:0016:00Α2 Γυναικών
ΚΛ. ΠΑΤΕΛΩΝ
Τραχαλάκη Ελένη Γιαννόπουλος Νικόλαος Πακιουφάκη Ευρυδίκη - -