Σάββατο 01/12/2018

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής
2018-12-01 09:00:5001/12/2018 Πήγασος - ΓΕΗ 09:00:5009:00Κορασίδων ΒΚΛ. ΛΙΝΤΟ Αβραμοπούλου Γεωργία Μαυρέα Χριστίνα - -
2018-12-01 11:00:1001/12/2018 ΓΕΗ - Άρης 11:00:1011:00ΚορασίδωνΚΛ. ΛΙΝΤΟ Κλιματσίδα Πέγκυ Μαυρέα Χριστίνα - -
2018-12-01 12:00:0001/12/2018 Αρκάδι - Σούδα 12:00:0012:00Κορασίδων ΒΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Κλώτσα Ιωάννα - -
2018-12-01 13:00:1701/12/2018 Άθλεση - Μεσσαρά 13:00:1713:00ΚορασίδωνΚΛ. ΛΙΝΤΟ Κλιματσίδα Πέγκυ Αβραμοπούλου Γεωργία - Κοκοτσάκης Βασίλειος
2018-12-01 14:00:0301/12/2018 Αρκάδι - ΣΦΠΧ 14:00:0314:00ΚορασίδωνΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Κλώτσα Ιωάννα - -
2018-12-01 14:30:5701/12/2018 Αετός - Κύδων 2 14:30:5714:30Κορασίδων ΒΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ Ντουμπαρατζή Δέσποινα Μωραϊτάκη Στέλλα - -
2018-12-01 15:00:0601/12/2018 Πήγασος - Χερρονάσιος 15:00:0615:00ΚορασίδωνΚΛ. ΛΙΝΤΟ Κόκκας Θωμάς Σταμουλάκη Ελευθερία Χαρά - -
2018-12-01 15:00:5101/12/2018 Άνεμος - Κύδων 15:00:5115:00Κορασίδων ΒΚΛ. ΚΛΑΔΙΣΟΥ Συκάς Ιωάννης Σπαντιδάκη Ελένη - -
2018-12-01 16:30:0101/12/2018 ΣΦΠΧ - Αρκάδι 16:30:0116:30ΠαίδωνΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ Κουνδουράκη Νικολέτα Μωραϊτάκη Μαρία-Αικατερίνη - Καρπουζάς Ιωάννης
2018-12-01 17:00:1601/12/2018 Ακρωτήρι - Σούδα 17:00:1617:00ΚορασίδωνΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ Μπρέλλας Ιωάννης Τζουρμπάκη Λαμπρινή - Αγγελίδης Νικόλαος
2018-12-01 17:30:5401/12/2018 ΟΦΗ - Ηρόδοτος 17:30:5417:30Κορασίδων ΒΚλ. ΒΑΚ Κλιματσίδα Πέγκυ Αμαριανιτάκης Ιωάννης - -
2018-12-01 18:00:5201/12/2018 Ν.ΟΠΕΡ - Παγχανιακός 18:00:5218:00ΚορασίδωνΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ Κανακάκης Γεώργιος Κλώτσα Ιωάννα - -
2018-12-01 19:30:0001/12/2018 Γιούχτας - ΓΕΗ 19:30:0019:30Κορασίδων ΒΚΛ. ΑΡΧΑΝΩΝ Καραπουλάκης Ευάγγελος Κόκκας Θωμάς - -
2018-12-01 20:00:1401/12/2018 Ν. ΟΠΕΡ - ΓΕΗ 20:00:1420:00ΠαίδωνΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ Κανακάκης Γεώργιος Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος - -

Κυριακή 02/12/2018

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής
2018-12-02 10:00:1902/12/2018 Γιούχτας - Γρύπας2 10:00:1910:00Παγκορασίδων ΒΚΛ. ΑΡΧΑΝΩΝ Κλιματσίδα Πέγκυ - - -
2018-12-02 10:00:3402/12/2018 Φιλαθλητικός - Άρης 10:00:3410:00ΠαγκορασίδωνΚΛ. ΛΙΝΤΟ Αβραμοπούλου Γεωργία Μιχαηλίδη Ευθυμία - -
2018-12-02 11:00:1602/12/2018 Ηρόδοτος - ΓΕΗ2 11:00:1611:00Παγκορασίδων ΒΚΛ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ Κόκκας Θωμάς - - -
2018-12-02 12:00:5602/12/2018 Άθλεση - Πήγασος 12:00:5612:00ΠαγκορασίδωνΚΛ. ΛΙΝΤΟ Αβραμοπούλου Γεωργία Μιχαηλίδη Ευθυμία - -
2018-12-02 14:00:1602/12/2018 ΣΦΠΧ - Ακρωτήρι 14:00:1614:00ΠαγκορασίδωνΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ Μπρέλλας Ιωάννης Τζουρμπάκη Λαμπρινή - -
2018-12-02 14:00:5702/12/2018 ΓΕΗ - Αρκάδι 14:00:5714:00ΓυναικώνΚΛ. ΛΙΝΤΟ Κλιματσίδα Πέγκυ Αγγελίδης Νικόλαος Αβραμοπούλου Γεωργία -
2018-12-02 16:00:1102/12/2018 Πήγασος - Ν.ΟΠΕΡ 16:00:1116:00ΓυναικώνΚΛ. ΛΙΝΤΟ Αγγελίδης Νικόλαος Καραπουλάκης Ευάγγελος Καλεμάκη Πελαγία Βλαχάκης Εμμανουήλ
2018-12-02 16:00:4002/12/2018 Παγχανιακός - Γιούχτας 16:00:4016:00ΓυναικώνΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ Κοκκινάκης Ευτύχιος Συκάς Ιωάννης Μωραϊτάκη Στέλλα -
2018-12-02 16:00:4302/12/2018 Ν. ΟΠΕΡ - ΣΦΠΧ 16:00:4316:00ΑνδρώνΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ Κανακάκης Γεώργιος Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Κλώτσα Ιωάννα -
2018-12-02 17:00:2102/12/2018 ΓΕΗ3 - Άθλεση2 17:00:2117:00Παγκορασίδων ΒΚλ. ΒΑΚ Κλιματσίδα Πέγκυ - - -
2018-12-02 17:00:5602/12/2018 Σούδα - Κύδων 17:00:5617:00ΠαγκορασίδωνΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ Μπρέλλας Ιωάννης Τζουρμπάκη Λαμπρινή - -
2018-12-02 17:00:5902/12/2018 Ακρωτήρι - ΣΦΠΧ 17:00:5917:00ΓυναικώνΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ Κουνδουράκη Νικολέτα Σπαντιδάκη Ελένη Μωραϊτάκη Μαρία-Αικατερίνη Καρπουζάς Ιωάννης
2018-12-02 18:00:1402/12/2018 Ν. ΟΠΕΡ - Αρκάδι 18:00:1418:00ΠαγκορασίδωνΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ Κλώτσα Ιωάννα Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος - -
2018-12-02 18:00:2702/12/2018 Κύδων - Χερρονάσιος 18:00:2718:00ΓυναικώνΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ Συκάς Ιωάννης Κοκκινάκης Ευτύχιος Μωραϊτάκη Στέλλα -
2018-12-02 18:00:3302/12/2018 ΓΕΗ - Κύδων 18:00:3318:00ΑνδρώνΚΛ. ΛΙΝΤΟ Καραπουλάκης Ευάγγελος Κόκκας Θωμάς Καλεμάκη Πελαγία -
2018-12-02 19:00:1702/12/2018 ΓΕΙ - Σητειακός 19:00:1719:00Παγκορασίδων ΒΚΛ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ Πετράκης Ιωάννης - Κουδουμά Όλγα -
2018-12-02 19:00:3902/12/2018 Ακρωτήρι - Σούδα 19:00:3919:00ΑνδρώνΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ Σπαντιδάκη Ελένη Κουνδουράκη Νικολέτα Μωραϊτάκη Μαρία-Αικατερίνη -
2018-12-02 20:00:2702/12/2018 ΓΕΗ - ΟΦΗ 20:00:2720:00ΠαγκορασίδωνΚΛ. ΛΙΝΤΟ Κόκκας Θωμάς Μιχαηλίδη Ευθυμία - -