Σάββατο 02/02/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής
2019-02-02 09:00:4302/02/2019 Πήγασος 2 - ΓΕΗ 3 09:00:4309:00Παγκορασίδων ΒΚΛ. ΛΙΝΤΟ Σταμουλάκη Ελευθερία Χαρά - - -
2019-02-02 11:00:3302/02/2019 Γιούχτας - ΓΕΙ 11:00:3311:00Κορασίδων ΒΚΛ. ΑΡΧΑΝΩΝ Αμαριανιτάκης Ιωάννης Σπιθάκη Μαρία - -
2019-02-02 11:30:5302/02/2019 Αρκάδι - ΟΠΑ 11:30:5311:30Παγκορασίδων ΒΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ Μαρινάτος Ιωάννης - - -
2019-02-02 12:30:5602/02/2019 Γιούχτας - ΓΕΙ 12:30:5612:30Παγκορασίδων ΒΚΛ. ΑΡΧΑΝΩΝ Σπιθάκη Μαρία - - -
2019-02-02 13:30:5602/02/2019 Αρκάδι - Ακρωτήρι 13:30:5613:30ΚορασίδωνΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ Κανακάκης Γεώργιος Κλώτσα Ιωάννα - -
2019-02-02 14:00:4402/02/2019 ΓΕΗ - Σητειακός 14:00:4414:00Κορασίδων ΒΚΛ. ΛΙΝΤΟ Κόκκας Θωμάς Μιχαηλίδη Ευθυμία - -
2019-02-02 15:00:4902/02/2019 Άνεμος 2 - Σούδα 2 15:00:4915:00Παγκορασίδων ΒΚΛ. ΚΛΑΔΙΣΟΥ Μπρέλλας Ιωάννης - - -
2019-02-02 15:30:4802/02/2019 Αρκάδι - Κύδων 2 15:30:4815:30Κορασίδων ΒΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ Κανακάκης Γεώργιος Κλώτσα Ιωάννα - -
2019-02-02 16:00:2002/02/2019 ΣΦΠΧ - ΓΕΗ 16:00:2016:00ΝεανίδωνΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ Κανδηλιεράκης Παύλος Συκάς Ιωάννης Κοκκινάκης Ευτύχιος -
2019-02-02 16:00:3102/02/2019 Μεσσαρά - Άρτεμις 16:00:3116:00Pre League ΓυναικώνΚΛ ΜΟΙΡΩΝ Αγγελίδης Νικόλαος Γιαννόπουλος Νικόλαος Σπαντιδάκη Ελένη Καρπουζάς Ιωάννης
2019-02-02 16:00:3302/02/2019 ΟΦΗ - Πανερυθραϊκός 16:00:3316:00Α2 ΑνδρώνΚλ. ΒΑΚ Τραχαλάκη Ελένη Καραπουλάκης Ευάγγελος Πακιουφάκη Ευρυδίκη -
2019-02-02 16:00:5902/02/2019 Άθλεση - Γρύπας 16:00:5916:00ΠαγκορασίδωνΚΛ. ΛΙΝΤΟ Κόκκας Θωμάς Μιχαηλίδη Ευθυμία - -
2019-02-02 17:30:4102/02/2019 Ν.ΟΠΕΡ - Αρκάδι 17:30:4117:30ΠαμπαίδωνΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Μαρινάτος Ιωάννης - -
2019-02-02 18:00:1102/02/2019 ΣΦΠΧ - ΓΕΗ 18:00:1118:00ΕφήβωνΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ Πετακάκη Παρασκευή Κουνδουράκη Νικολέτα Μωραϊτάκη Στέλλα -
2019-02-02 18:00:3502/02/2019 ΟΦΗ - Φιλαθλητικός 18:00:3518:00Κορασίδων ΒΚλ. ΒΑΚ Αβραμοπούλου Γεωργία Πακιουφάκη Ευρυδίκη - -
2019-02-02 18:00:5202/02/2019 Μεσσαρά - Άρης 18:00:5218:00ΠαγκορασίδωνΚΛ ΜΟΙΡΩΝ Σπαντιδάκη Ελένη Γιαννόπουλος Νικόλαος - -

Κυριακή 03/03/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής
2019-02-03 10:00:4603/02/2019 ΓΕΗ- Φιλαθλητικός 10:00:4610:00ΠαγκορασίδωνΚΛ. ΛΙΝΤΟ Πακιουφάκη Ευρυδίκη Καλεμάκη Πελαγία - -
2019-02-03 12:00:3703/02/2019 Παγχανιακός - ΣΦΠΧ 12:00:3712:00ΠαγκορασίδωνΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ Μπρέλλας Ιωάννης Κάγκας Γεώργιος - -
2019-02-03 12:00:5003/02/2019 Άνεμος - Αρκάδι 12:00:5012:00ΠαγκορασίδωνKΛ ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ Κοκκινάκης Ευτύχιος Συκάς Ιωάννης - -
2019-02-03 13:00:3003/02/2019 Χερρονάσιος - Σούδα 13:00:3013:00ΑνδρώνΚΛ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Μαρινάτος Ιωάννης Πακιουφάκη Ευρυδίκη -
2019-02-03 14:00:3403/02/2019 ΣΦΠΧ - Αρκάδι 14:00:3414:00ΓυναικώνΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ Κανδηλιεράκης Παύλος Κουνδουράκη Νικολέτα Μωραϊτάκη Μαρία-Αικατερίνη Αγγελίδης Νικόλαος
2019-02-03 14:00:4203/02/2019 Πήγασος - ΓΕΗ 14:00:4214:00ΓυναικώνΚΛ. ΛΙΝΤΟ Καραπουλάκης Ευάγγελος Κόκκας Θωμάς Μαυρέα Χριστίνα -
2019-02-03 15:00:2103/02/2019 Γιούχτας - Άθλεση 2 15:00:2115:00Παγκορασίδων ΒΚΛ. ΑΡΧΑΝΩΝ Αμαριανιτάκης Ιωάννης - - -
2019-02-03 16:00:4803/02/2019 Παγχανιακός - Ν.ΟΠΕΡ 16:00:4816:00ΓυναικώνΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ Κουνδουράκη Νικολέτα Κανδηλιεράκης Παύλος Μωραϊτάκη Στέλλα -
2019-02-03 17:00:3403/02/2019 Γιούχτας - Χερρονάσιος 17:00:3417:00ΓυναικώνΚΛ. ΑΡΧΑΝΩΝ Αμαριανιτάκης Ιωάννης Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Μαρινάτος Ιωάννης -
2019-02-03 17:00:3403/02/2019 Ακρωτήρι - Κύδων 17:00:3417:00ΠαγκορασίδωνΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ Πετακάκη Παρασκευή Μπρέλλας Ιωάννης - -
2019-02-03 17:00:5003/02/2019 Γρύπας - Μεσσαρά 17:00:5017:00ΠαγκορασίδωνΚΛ. ΜΕΛΕΣΣΩΝ Σπιθάκη Μαρία Καραλή Βασιλική - -
2019-02-03 18:00:1603/02/2019 Κύδων - Ν.ΟΠΕΡ 18:00:1618:00ΑνδρώνΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ Τραχαλάκη Ελένη Σπαντιδάκη Ελένη Μωραϊτάκη Μαρία-Αικατερίνη -
2019-02-03 19:00:0503/02/2019 ΓΕΗ - Ηρόδοτος 19:00:0519:00ΑνδρώνΚΛ. ΛΙΝΤΟ Κόκκας Θωμάς Καραπουλάκης Ευάγγελος Μαυρέα Χριστίνα -
2019-02-03 19:00:3803/02/2019 Σούδα - Ν.ΟΠΕΡ 19:00:3819:00ΠαγκορασίδωνΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ Κουνδουράκη Νικολέτα Κάγκας Γεώργιος - -
2019-02-03 19:00:3903/02/2019 Πήγασος - ΟΦΗ 19:00:3919:00ΠαγκορασίδωνΚΛ. ΜΕΛΕΣΣΩΝ Καραλή Βασιλική Σπιθάκη Μαρία - -
2019-02-03 19:00:4003/02/2019 Ακρωτήρι - Κύδων 19:00:4019:00ΓυναικώνΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ Συκάς Ιωάννης Πετακάκη Παρασκευή Μπρέλλας Ιωάννης -
2019-02-03 20:00:5403/02/2019 ΣΦΠΧ - Ακρωτήρι 20:00:5420:00ΑνδρώνΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ Σπαντιδάκη Ελένη Τραχαλάκη Ελένη Μωραϊτάκη Μαρία-Αικατερίνη Καρπουζάς Ιωάννης