Τοπικές Κατηγορίες

Σάββατο 02/11/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-11-02 10:00:1002/11/2019 Ηρόδοτος - ΟΦΗ 10:00:1010:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ
Πακιουφάκη Ευρυδίκη Μαυρέα Χριστίνα - - -
2019-11-02 13:00:5002/11/2019 ΣΦΠΧ - ΓΕΙ 13:00:5013:00Εφήβων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Ντουμπαρατζή Δέσποινα Κοκκινάκης Ευτύχιος - - -
2019-11-02 14:00:0102/11/2019 Σητειακός - ΓΕΙ 14:00:0114:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΣΗΤΕΙΑΣ
Πετράκης Ιωάννης Παπαπαύλος Ιωάννης - - -
2019-11-02 14:00:5402/11/2019 Ν.ΟΠΕΡ - ΓΕΗ 14:00:5414:00Εφήβων
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Παπαδοπούλου Παρασκευή - - -
2019-11-02 17:00:1302/11/2019 Ακρωτήρι - Παγχανιακός 17:00:1317:00Νεανίδων
ΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Ντουμπαρατζή Δέσποινα Σταγάκης Ιωάννης - - -
2019-11-02 18:00:4402/11/2019 Χερρονάσιος - Ν.ΟΠΕΡ 18:00:4418:00Νεανίδων
ΚΛ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ
Πακιουφάκη Ευρυδίκη Σταμουλάκη Ελευθερία Χαρά - - -
2019-11-02 19:00:0902/11/2019 ΟΦΗ - Ηρόδοτος 19:00:0919:00Εφήβων
Κλ. ΒΑΚ
Αγγελίδης Νικόλαος Κανδηλιεράκης Παύλος - - -
2019-11-02 19:00:2202/11/2019 Σούδα - Κύδων 19:00:2219:00Νεανίδων
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Κάγκας Γεώργιος Δημακοπούλου Δέσποινα - - -
2019-11-02 19:30:1202/11/2019 Γιούχτας - Φιλαθλητικός 19:30:1219:30Κορασίδων Β
ΚΛ. ΑΡΧΑΝΩΝ
Αβραμοπούλου Γεωργία Κλιματσίδα Παρασκευή - - -
2019-11-02 20:00:3302/11/2019 Άθλεση - Πήγασος 20:00:3320:00Νεανίδων
ΚΛ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ
Πακιουφάκη Ευρυδίκη Σταμουλάκη Ελευθερία Χαρά - - -
2019-11-02 20:00:3602/11/2019 ΣΦΠΧ - Αετός 20:00:3620:00Νεανίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Κοκκινάκης Ευτύχιος Ντουμπαρατζή Δέσποινα - - -

Κυριακή 03/11/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-11-03 12:00:0603/11/2019 Άθλεση - Χερρονάσιος 12:00:0612:00Νεανίδων
ΚΛ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Μαυρέα Χριστίνα - - -
2019-11-03 13:00:0003/11/2019 Αετός - ΣΦΠΧ 13:00:0013:00Γυναικών
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Κουνδουράκη Νικολέτα Γιαννόπουλος Νικόλαος Κλεινάκης Γεώργιος - -
2019-11-03 13:00:1003/11/2019 Ακρωτήρι - Αρκάδι 13:00:1013:00Γυναικών
ΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Ντουμπαρατζή Δέσποινα Σπαντιδάκη Ελένη Σταγάκης Ιωάννης - -
2019-11-03 14:00:3703/11/2019 Άρης - ΓΕΗ 14:00:3714:00Νεανίδων
ΚΛ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Μαυρέα Χριστίνα - - -
2019-11-03 15:00:3103/11/2019 ΓΕΗ2 - Γρύπας 15:00:3115:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΜΕΛΕΣΣΩΝ
Αβραμοπούλου Γεωργία Πακιουφάκη Ευρυδίκη - - -
2019-11-03 15:00:5703/11/2019 Κύδων - Πήγασος 15:00:5715:00Γυναικών
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Γιαννόπουλος Νικόλαος Πετακάκη Παρασκευή Κοκκινάκης Ευτύχιος - -
2019-11-03 17:00:5103/11/2019 Παγχανιακός - Ν.ΟΠΕΡ 17:00:5117:00Γυναικών
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Κανδηλιεράκης Παύλος Τραχαλάκη Ελένη Κάγκας Γεώργιος - -
2019-11-03 18:00:1703/11/2019 Ηρόδοτος - Σούδα 18:00:1718:00Ανδρών
ΚΛ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ
Κόκκας Θωμάς Αβραμοπούλου Γεωργία Πακιουφάκη Ευρυδίκη - -
2019-11-03 19:00:1703/11/2019 Κύδων - Αρκάδι 19:00:1719:00Ανδρών
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Τραχαλάκη Ελένη Κανδηλιεράκης Παύλος Κοκκινάκης Ευτύχιος - -
2019-11-03 19:30:1403/11/2019 Ν.ΟΠΕΡ - Ακρωτήρι 19:30:1419:30Ανδρών
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Αγγελίδης Νικόλαος Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Παπαδοπούλου Παρασκευή - -

Εθνικές Κατηγορίες

Σάββατο 02/11/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-11-02 16:00:1102/11/2019 Άθλεση - Α.Π. Καλαμάτας 16:00:1116:00Α2 Γυναικών
ΚΛ. ΠΑΤΕΛΩΝ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Κλιματσίδα Παρασκευή Αβραμοπούλου Γεωργία - -
2019-11-02 16:00:2902/11/2019 Μεσσαρά - ΓΕΗ 16:00:2916:00Α2 Γυναικών
ΚΛ ΜΟΙΡΩΝ
Γιαννόπουλος Νικόλαος Τραχαλάκη Ελένη Φανουράκη Ξανθή - -
2019-11-02 17:00:0902/11/2019 ΟΦΗ - Παναθηναϊκός 17:00:0917:00A1 Ανδρών
Κλ. ΒΑΚ
Βουδούρης Κωνσταντίνος Αγγελίδης Νικόλαος Θεοδωράκη Ράπτης Βασίλειος Κανδηλιεράκης Παύλος
Κόκκας Θωμάς