Τοπικές Κατηγορίες

Σάββατο 03/10/2020

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2020-10-03 10:00:0803/10/2020 ΑΘΛΕΣΗ - ΓΕΗ 10:00:0810:00Νεανίδων
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Βαντάρδα Γλέντις - - -
2020-10-03 12:00:0003/10/2020 ΟΦΗ - Ν.ΟΠΕΡ 12:00:0012:00Εφήβων
ΚΛ. ΒΑΚ
Αβραμοπούλου Γεωργία Πατεράκη Μαρία - - -
2020-10-03 14:00:2203/10/2020 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ 14:00:2214:00Νεανίδων
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Μανωλάκης Γεώργιος - - -
2020-10-03 14:00:3303/10/2020 ΟΦΗ - Ν.ΟΠΕΡ 14:00:3314:00Νεανίδων
ΚΛ. ΒΑΚ
Αβραμοπούλου Γεωργία Πατεράκη Μαρία - - -
2020-10-03 16:00:1103/10/2020 ΣΦΠΧ - ΓΕΗ 16:00:1116:00Εφήβων
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Γιαννόπουλος Νικόλαος Δημακοπούλου Δέσποινα - - -
2020-10-03 16:30:2003/10/2020 ΑΝΕΜΟΣ - ΑΡΚΑΔΙ 16:30:2016:30Νεανίδων
ΚΛ. ΚΛΑΔΙΣΟΥ
Πετακάκη Παρασκευή Κοκκινάκης Ευτύχιος - - -
2020-10-03 18:00:1403/10/2020 ΚΥΔΩΝ - ΑΚΡΩΤΗΡΙ 18:00:1418:00Νεανίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Σπαντιδάκη Ελένη Πλατώνης Γεώργιος - Αγγελίδης Νικόλαος -
2020-10-03 18:00:2203/10/2020 ΑΕΤΟΣ - ΣΟΥΔΑ 18:00:2218:00Νεανίδων
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Δημακοπούλου Δέσποινα Γιαννόπουλος Νικόλαος - - -
2020-10-03 18:00:3403/10/2020 ΑΡΗΣ - ΓΡΥΠΑΣ 18:00:3418:00Νεανίδων
ΚΛ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ
Πακιουφάκη Ευρυδίκη Αβραμοπούλου Γεωργία - - -

Κυριακή 08/03/2020

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2020-10-04 13:00:4104/10/2020 ΑΡΚΑΔΙ - ΚΥΔΩΝ 13:00:4113:00Νεανίδων
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Αγγελίδης Νικόλαος Μαρινάτος Ιωάννης - - -
2020-10-04 15:00:1104/10/2020 ΓΕΙ - ΟΦΗ 15:00:1115:00Εφήβων
ΚΛ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
Πετράκης Ιωάννης Κουδουμά Όλγα (εκπαίδευση)
Κορνιωτάκη Αντωνία
Σταυρουλάκη Μαρία
Χατζάκη Γεωργία
- -
2020-10-04 15:30:0204/10/2020 Ν.ΟΠΕΡ - ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ 15:30:0215:30Νεανίδων
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Μαρινάτος Ιωάννης - Αγγελίδης Νικόλαος
Κανακάκης Γεώργιος
-
2020-10-04 16:00:0504/10/2020 ΠΗΓΑΣΟΣ - ΟΦΗ 16:00:0516:00Νεανίδων
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Αβραμοπούλου Γεωργία Φραγκιαδάκη Ειρήνη - - -
2020-10-04 17:00:0104/10/2020 ΣΦΠΧ - ΑΕΤΟΣ 17:00:0117:00Νεανίδων
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Δημακοπούλου Δέσποινα Σπαντιδάκη Ελένη - - -
2020-10-04 17:00:4204/10/2020 ΑΚΡΩΤΗΡΙ - ΑΝΕΜΟΣ 17:00:4217:00Νεανίδων
ΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Συκάς Ιωάννης Κάγκας Γεώργιος - - -
2020-10-04 18:00:0904/10/2020 Ν.ΟΠΕΡ - ΣΦΠΧ 18:00:0918:00Εφήβων
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Αγγελίδης Νικόλαος Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος - - -
2020-10-04 18:00:2304/10/2020 ΓΕΗ - ΑΡΗΣ 18:00:2318:00Νεανίδων
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Αβραμοπούλου Γεωργία Πατεράκη Μαρία - - -
2020-10-04 19:00:0204/10/2020 ΣΟΥΔΑ - ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ 19:00:0219:00Νεανίδων
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Χαριτωνίδου Μαρία Γιαννόπουλος Νικόλαος - - -
2020-10-04 19:00:1104/10/2020 ΓΡΥΠΑΣ - ΑΘΛΕΣΗ 19:00:1119:00Νεανίδων
ΚΛ. ΜΕΛΕΣΣΩΝ
Κόκκας Θωμάς Μανωλάκης Γεώργιος - - -