Σάββατο 06/04/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-04-06 12:00:2506/04/2019 Άθλεση2 - ΓΕΙ 12:00:2512:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Αβραμοπούλου Γεωργία - - - -
2019-04-06 14:00:1606/04/2019 Πήγασος2 - Ηρόδοτος 14:00:1614:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Αβραμοπούλου Γεωργία - - - -
2019-04-06 14:00:2106/04/2019 ΟΦΗ - Αρκάδι 14:00:2114:00Παμπαίδων
Κλ. ΒΑΚ
Καραλή Βασιλική Πακιουφάκη Ευρυδίκη - - -
2019-04-06 15:00:1006/04/2019 Αρκάδι2 - Άνεμος 15:00:1015:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Μαρινάτος Ιωάννης Κλώτσα Ιωάννα - - -
2019-04-06 15:00:1806/04/2019 Κύδων2 - ΟΠΑ 15:00:1815:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Μωραϊτάκη Στέλλα - Μωραϊτάκη Μαρία-Αικατερίνη - -
2019-04-06 16:00:3806/04/2019 ΓΕΗ - ΣΦΠΧ 16:00:3816:00Παίδων Τελικοί
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Κόκκας Θωμάς Αμαριανιτάκης Ιωάννης Σούρλα Αικατερίνη Κοκοτσάκης Βασίλειος -
2019-04-06 17:00:0806/04/2019 Αρκάδι2 - Σούδα2 17:00:0817:00Κορασίδων Κατάταξη
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Μαρινάτος Ιωάννης - - -
2019-04-06 17:00:2606/04/2019 Γιούχτας - ΟΦΗ 17:00:2617:00Κορασίδων Κατάταξη
ΚΛ. ΑΡΧΑΝΩΝ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Μιχαηλίδη Ευθυμία - - -
2019-04-06 17:00:5406/04/2019 Ακρωτήρι - Παγχανιακός 17:00:5417:00Κορασίδων Κατάταξη
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Αγγελίδης Νικόλαος Μωραϊτάκη Μαρία-Αικατερίνη - - -
2019-04-06 18:30:1606/04/2019 ΓΕΗ - ΣΦΠΧ 18:30:1618:30Κορασίδων Τελικοί
ΚΛ. ΠΑΤΕΛΩΝ
Αμαριανιτάκης Ιωάννης Κόκκας Θωμάς Σούρλα Αικατερίνη Βλαχάκης Εμμανουήλ -
2019-04-06 19:00:2806/04/2019 Αρκάδι - Σούδα 19:00:2819:00Κορασίδων Κατάταξη
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Κανακάκης Γεώργιος Κλώτσα Ιωάννα - - -

Κυριακή 07/04/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-04-07 10:00:2207/04/2019 Γιούχτας - ΓΕΗ3 10:00:2210:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΑΡΧΑΝΩΝ
Πακιουφάκη Ευρυδίκη - - - -
2019-04-07 11:00:3507/04/2019 Ηρόδοτος - ΣΦΠΧ 11:00:3511:00Παμπαίδων
ΚΛ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ
Κόκκας Θωμάς Μαυρέα Χριστίνα - - -
2019-04-07 12:00:2107/04/2019 Άνεμος - Ν.ΟΠΕΡ 12:00:2112:00Παγκορασίδων
KΛ ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ
Σπαντιδάκη Ελένη Κλεινάκης Γεώργιος - - -
2019-04-07 14:00:1107/04/2019 Κύδων - Αρκάδι 14:00:1114:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Κανδηλιεράκης Παύλος Δημακοπούλου Δέσποινα - - -
2019-04-07 14:00:2107/04/2019 ΓΕΗ - ΣΦΠΧ 14:00:2114:00Ανδρών Τελικοί
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Αμαριανιτάκης Ιωάννης Μαυρέα Χριστίνα Βλαχάκης Εμμανουήλ -
2019-04-07 15:00:4107/04/2019 Αρκάδι - ΟΦΗ 15:00:4115:00Παμπαίδων
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Μαρινάτος Ιωάννης Κλώτσα Ιωάννα - - -
2019-04-07 17:00:1307/04/2019 Φιλαθλητικός - ΓΕΙ 17:00:1317:00Κορασίδων Χιαστί
ΚΛ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ
Πακιουφάκη Ευρυδίκη Αβραμοπούλου Γεωργία - - -
2019-04-07 17:00:1907/04/2019 Άνεμος3 - Σούδα2 17:00:1917:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΚΛΑΔΙΣΟΥ
Κάγκας Γεώργιος - - - -
2019-04-07 17:00:4107/04/2019 Ν.ΟΠΕΡ - ΓΕΗ 17:00:4117:00Παμπαίδων
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Κλώτσα Ιωάννα - - -
2019-04-07 18:00:3707/04/2019 Αετός - Ακρωτήρι 18:00:3718:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Συκάς Ιωάννης Σταγάκης Ιωάννης - - -
2019-04-07 19:00:0907/04/2019 Ν.ΟΠΕΡ - Αρκάδι 19:00:0919:00Γυναικών Χιαστί
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Μαρινάτος Ιωάννης Κλώτσα Ιωάννα - -
2019-04-07 19:00:1107/04/2019 ΓΕΗ - Πήγασος 19:00:1119:00Γυναικών Χιαστί
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Κόκκας Θωμάς Καραλή Βασιλική - -
2019-04-07 19:00:2107/04/2019 Χερρονάσιος - Μεσσαρά 19:00:2119:00Κορασίδων Κατάταξη
ΚΛ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ
Αβραμοπούλου Γεωργία Πακιουφάκη Ευρυδίκη - - -
2019-04-07 20:00:1607/04/2019 Σούδα - ΣΦΠΧ 20:00:1620:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Κουνδουράκη Νικολέτα Χαριτωνίδου Μαρία - - -

Τρίτη  09/04/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-04-09 15:30:3309/04/2019 ΟΦΗ - Άρης 15:30:3315:30Παγκορασίδων
Κλ. ΒΑΚ
Πακιουφάκη Ευρυδίκη Μαυρέα Χριστίνα - - -
2019-04-09 19:30:4909/04/2019 Κύδων - Αετός 19:30:4919:30Κορασίδων Κατάταξη
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Ντουμπαρατζή Δέσποινα Μπρέλλας Ιωάννης - - -