Τοπικές Κατηγορίες

Σάββατο 08/02/2020

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2020-02-08 11:00:5108/02/2020 Γρύπας - Γιούχτας 11:00:5111:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΜΕΛΕΣΣΩΝ
Πακιουφάκη Ευρυδίκη Μανωλάκης - - -
2020-02-08 13:00:2008/02/2020 Σητειακός - Φιλαθλητικός 13:00:2013:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΣΗΤΕΙΑΣ
Πετράκης Ιωάννης Παπαπαύλος Ιωάννης - - -
2020-02-08 14:00:4008/02/2020 Ηρόδοτος - Πήγασος 14:00:4014:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ
Πακιουφάκη Ευρυδίκη Μανωλάκης - - -
2020-02-08 14:30:1308/02/2020 Αρκάδι - ΣΦΠΧ 14:30:1314:30Κορασίδων
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Πετακάκη Παρασκευή Χαριτωνίδου Μαρία - - -
2020-02-08 15:30:4108/02/2020 Ν.ΟΠΕΡ - ΟΦΗ 15:30:4115:30Παίδων
ΚΛ. ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ
Κάγκας Γεώργιος Κανδηλιεράκης Παύλος - - -
2020-02-08 16:00:0808/02/2020 ΓΕΙ - ΓΕΗ2 16:00:0816:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
Πετράκης Ιωάννης Παπαπαύλος Ιωάννης - - -
2020-02-08 16:00:1208/02/2020 Μεσσαρά - ΓΕΗ 16:00:1216:00Κορασίδων
ΚΛ. ΜΟΙΡΩΝ
Κληματσίδα Παρασκευή Αβραμοπούλου Γεωργία Παντουβάκη Άννα - -
2020-02-08 17:00:1908/02/2020 Κύδων - Παγχανιακός 17:00:1917:00Κορασίδων
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Σπαντιδάκη Ελένη Δημακοπούλου Δέσποινα - - -
2020-02-08 17:30:1708/02/2020 Ν.ΟΠΕΡ - Ακρωτήρι 17:30:1717:30Κορασίδων
ΚΛ. ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ
Κανδηλιεράκης Παύλος Κάγκας Γεώργιος - - -
2020-02-08 18:00:2708/02/2020 ΓΕΗ - Αρκάδι 18:00:2718:00Παίδων
ΚΛ. ΒΑΚ
Αγγελίδης Νικόλαος Καράλη Βασιλική Gledis Dili - -
2020-02-08 18:00:5508/02/2020 Πήγασος - Χερρονάσιος 18:00:5518:00Κορασίδων
ΚΛ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Φραγκιαδάκη Ειρήνη - - -

Κυριακή 09/02/2020

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2020-02-09 09:30:5509/02/2020 Πήγασος - Άθλεση 09:30:5509:30Παγκορασίδων
ΚΛ. ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ
Αβραμοπούλου Γεωργία Παντουβάκη Άννα - - -
2020-02-09 10:00:1109/02/2020 Σούδα - Ακρωτήρι 10:00:1110:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Κλεινάκης Γεώργιος Σταγάκης Ιωάννης - - -
2020-02-09 11:00:5409/02/2020 Γρύπας - Άθλεση 11:00:5411:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΜΕΛΕΣΣΩΝ
Gledis Dili - - - -
2020-02-09 11:30:3609/02/2020 Πήγασος - Μεσσαρά 11:30:3611:30Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ
Αβραμοπούλου Γεωργία - - - -
2020-02-09 12:00:0509/02/2020 Άρης - Χερρονάσιος 12:00:0512:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΓΟΥΡΝΩΝ
Κόκκας Θωμάς Σταμουλάκη Ελευθερία Χαρά - - -
2020-02-09 12:00:2109/02/2020 Αετός - Αρκάδι 12:00:2112:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Σταγάκης Ιωάννης Κλεινάκης Γεώργιος - - -
2020-02-09 12:30:0209/02/2020 Αρκάδι - Σούδα3 12:30:0212:30Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Μαρινάτος Ιωάννης - - - -
2020-02-09 14:00:2609/02/2020 ΣΦΠΧ - Κύδων 14:00:2614:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Κουνδουράκη Νικολέτα Σταγάκης Ιωάννης Δημακοπούλου Δέσποινα - -
2020-02-09 14:00:3609/02/2020 ΓΕΗ - ΓΕΙ 14:00:3614:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ
Μανωλάκης - - - -
2020-02-09 14:30:4009/02/2020 Αρκάδι - ΓΕΙ 14:30:4014:30Παμπαίδων
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος - - - -
2020-02-09 15:00:1009/02/2020 ΟΠΑ - Ν.ΟΠΕΡ 15:00:1015:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Χαριτωνίδου Μαρία - - - -
2020-02-09 15:00:5209/02/2020 Ηρόδοτος - ΟΦΗ 15:00:5215:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ
Gledis Dili - - - -
2020-02-09 16:00:1509/02/2020 ΓΕΗ - ΣΦΠΧ 16:00:1516:00Παμπαίδων
ΚΛ. ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ
Κόκκας Θωμάς Μανωλάκης - - -
2020-02-09 16:30:3809/02/2020 Αρκάδι - Πήγασος 16:30:3816:30Γυναικών
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Συκάς Ιωάννης Μαρινάτος Ιωάννης Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος - -
2020-02-09 17:00:0809/02/2020 Ακρωτήρι - Αρκάδι 17:00:0817:00Ανδρών
ΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Αγγελίδης Νικόλαος Κάγκας Γεώργιος Χαριτωνίδου Μαρία - -
2020-02-09 17:00:5409/02/2020 Ηρόδοτος - Ν.ΟΠΕΡ 17:00:5417:00Παμπαίδων
ΚΛ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ
Κληματσίδα Παρασκευή Μαυρέα Χριστίνα - - -
2020-02-09 18:00:1309/02/2020 Φιλαθλητικός - Γιούχτας 18:00:1318:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ
Μανωλάκης - - - -
2020-02-09 18:00:5709/02/2020 Κύδων - Αετός 18:00:5718:00Γυναικών
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Κουνδουράκη Νικολέτα Πετακάκη Παρασκευή Κοκκινάκης Ευτύχιος - -
2020-02-09 18:30:2509/02/2020 Ν.ΟΠΕΡ - Σούδα 18:30:2518:30Ανδρών
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Συκάς Ιωάννης Μαρινάτος Ιωάννης - -
2020-02-09 19:00:1009/02/2020 Άνεμος - Σούδα2 19:00:1019:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΚΛΑΔΙΣΟΥ
Σπαντιδάκη Ελένη - - - -
2020-02-09 19:00:2109/02/2020 Ακρωτήρι - ΣΦΠΧ 19:00:2119:00Γυναικών
ΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Κάγκας Γεώργιος Χαριτωνίδου Μαρία Αγγελίδης Νικόλαος - -
2020-02-09 19:00:2809/02/2020 Ηρόδοτος - ΣΦΠΧ 19:00:2819:00Ανδρών
ΚΛ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Κληματσίδα Παρασκευή Μαυρέα Χριστίνα - -
2020-02-09 20:00:1309/02/2020 Άθλεση - Άρης 20:00:1320:00Κορασίδων
ΚΛ. ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ
Κόκκας Θωμάς Φραγκιαδάκη Ειρήνη - - -

 

Εθνικές Κατηγορίες

Σάββατο 08/02/2020

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2020-02-08 16:00:0008/02/2020 ΓΕΗ - ΑΟ Αιγιαλέων 16:00:0016:00Α2 Ανδρών
ΚΛ. ΒΑΚ
Αγγελίδης Νικόλαος Καραπουλάκης Ευάγγελος Καράλη Βασιλική - -

Κυριακή 09/02/2020

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2020-02-09 18:00:1409/02/2020 ΓΕΗ - Μεσσαρά 18:00:1418:00Α2 Γυναικών
ΚΛ. ΠΑΤΕΛΩΝ
Γιαννόπουλος Νικόλαος Κανδηλιεράκης Παύλος Αβραμοπούλου Γεωργία - -