Σάββατο 08/12/2018

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2018-12-08 11:00:4308/12/2018 Παγχανιακός - Αετός 11:00:4311:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Κοκκινάκης Ευτύχιος Κουνδουράκη Νικολέτα - - -
2018-12-08 13:00:0208/12/2018 ΓΕΗ - ΓΕΙ 13:00:0213:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Πακιουφάκη Ευρυδίκη Μιχαηλίδη Ευθυμία - - -
2018-12-08 14:00:0208/12/2018 Ν.ΟΠΕΡ - ΓΕΙ 14:00:0214:00Εφήβων
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Κλώτσα Ιωάννα - - -
2018-12-08 14:00:5008/12/2018 Ηρόδοτος - ΓΕΗ 14:00:5014:00Εφήβων
ΚΛ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ
Κόκκας Θωμάς Σπιθάκη Μαρία - - -
2018-12-08 15:00:0808/12/2018 Κύδων - Ακρωτήρι 15:00:0815:00Νεανίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Σπαντιδάκη Ελένη Κανδηλιεράκης Παύλος - Αγγελίδης Νικόλαος -
2018-12-08 16:00:0108/12/2018 Άθλεση - Καλαμάτα 16:00:0116:00Α2 Γυναικών
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Αμαριανιτάκης Ιωάννης Καραπουλάκης Ευάγγελος Αβραμοπούλου Γεωργία - -
2018-12-08 16:00:0908/12/2018 Χερρονάσιος - Μεσσαρά 16:00:0916:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ
Πακιουφάκη Ευρυδίκη Μιχαηλίδη Ευθυμία - - -
2018-12-08 16:00:2608/12/2018 ΟΦΗ - Γιούχτας 16:00:2616:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΒΑΚ
Κληματσίδα Παρασκευή Καράλη Βασιλική - - -
2018-12-08 17:00:4508/12/2018 ΣΦΠΧ - Σούδα 17:00:4517:00Εφήβων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Κανδηλιεράκης Παύλος Σπαντιδάκη Ελένη - - -
2018-12-08 18:00:0308/12/2018 Ηρόδοτος - Σητειακός 18:00:0318:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ
Σπιθάκη Μαρία Κόκκας Θωμάς - - -
2018-12-08 19:00:5408/12/2018 ΣΦΠΧ - Σούδα 19:00:5419:00Νεανίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Κουνδουράκη Νικολέτα Κοκκινάκης Ευτύχιος - Καρπουζάς Ιωάννης -
2018-12-08 20:00:0008/12/2018 Φιλαθλητικός - Πήγασος 20:00:0020:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Κληματσίδα Παρασκευή Αβραμοπούλου Γεωργία - - -
2018-12-08 20:00:4708/12/2018 ΟΦΗ - Ροδίων Άθλησις 20:00:4720:00Α2 Ανδρών
ΚΛ. ΒΑΚ
Φραγκάκης Νικόλαος Τραχαλάκη Ελένη Καράλη Βασιλική Κοκοτσάκης Βασίλειος -

Εκπαίδευση

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2018-12-06 11:00:4506/12/2018 Παγχανιακός - Αετός 11:00:4511:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
- - Κλεινάκης Γεώργιος
Λεμοντζόγλου
- -
2018-12-06 15:00:1106/12/2018 Κύδων - Ακρωτήρι 15:00:1115:00Νεανίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
- - Χαριτωνίδου Μαρία - -
2018-12-06 17:00:5506/12/2018 ΣΦΠΧ - Σούδα 17:00:5517:00Εφήβων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
- - Σταγάκης Ιωάννης - -
2018-12-06 19:00:5606/12/2018 ΣΦΠΧ - Σούδα 19:00:5619:00Νεανίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
- - Δημακοπούλου Δέσποινα - -

Κυριακή 09/12/2018

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2018-12-09 10:00:2309/12/2018 Μεσσαρά - ΓΕΗ 10:00:2310:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΜΟΙΡΩΝ
Πακιουφάκη Ευρυδίκη Αμαριανιτάκης Ιωάννης - - -
2018-12-09 12:00:4909/12/2018 Κύδων - Παγχανιακός 12:00:4912:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Κοκκινάκης Ευτύχιος Σπαντιδάκη Ελένη - - -
2018-12-09 12:00:5509/12/2018 Άνεμος - Σούδα 12:00:5512:00Παγκορασίδων
KΛ. ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ
Μπρέλλας Ιωάννης Κανδηλιεράκης Παύλος - - -
2018-12-09 12:00:5609/12/2018 Πήγασος - Ακρωτήρι 12:00:5612:00Γυναικών
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Κόκκας Θωμάς Καράλη Βασιλική Μιχαηλίδη Ευθυμία - -
2018-12-09 14:00:4009/12/2018 ΟΦΗ - Φιλαθλητικός 14:00:4014:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΒΑΚ
Σπιθάκη Μαρία Αβραμοπούλου Γεωργία - - -
2018-12-09 14:00:5509/12/2018 Αετός - ΣΦΠΧ 14:00:5514:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Συκάς Ιωάννης Κοκκινάκης Ευτύχιος - - -
2018-12-09 16:00:1909/12/2018 ΣΦΠΧ - Σούδα 16:00:1916:00Ανδρών
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Συκάς Ιωάννης Κουνδουράκη Νικολέτα Κάγκας Γεώργιος Καρπουζάς Ιωάννης -
2018-12-09 16:00:2709/12/2018 Γιούχτας - Κύδων 16:00:2716:00Γυναικών
ΚΛ. ΑΡΧΑΝΩΝ
Καράλη Βασιλική Καραπουλάκης Ευάγγελος Μιχαηλίδη Ευθυμία Βλαχάκης Εμμανουήλ -
2018-12-09 17:00:2009/12/2018 Άθλεση - Χερρονάσιος 17:00:2017:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ
Πακιουφάκη Ευρυδίκη Αμαριανιτάκης Ιωάννης - - -
2018-12-09 18:00:5109/12/2018 Ακρωτήρι - Ν. ΟΠΕΡ 18:00:5118:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Κανδηλιεράκης Παύλος Μπρέλλας Ιωάννης - - -
2018-12-09 18:00:5409/12/2018 Κύδων - Ακρωτήρι 18:00:5418:00Ανδρών
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Αγγελίδης Νικόλαος Ντουμπαρατζή Δέσποινα Κουνδουράκη Νικολέτα - -
2018-12-09 19:00:2309/12/2018 Χερρονάσιος - ΓΕΗ 19:00:2319:00Γυναικών
ΚΛ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ
Αμαριανιτάκης Ιωάννης Πακιουφάκη Ευρυδίκη Κληματσίδα Παρασκευή - -
2018-12-09 19:00:5209/12/2018 Ν. ΟΠΕΡ - Αρκάδι 19:00:5219:00Γυναικών
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Κανακάκης Γεώργιος Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Κλώτσα Ιωάννα - -
2018-12-09 19:00:5309/12/2018 ΓΕΗ - Χερρονάσιος 19:00:5319:00Ανδρών
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Κόκκας Θωμάς Σπιθάκη Μαρία Αβραμοπούλου Γεωργία - -
2018-12-09 20:00:1809/12/2018 Ηρόδοτος - Ν. ΟΠΕΡ 20:00:1820:00Ανδρών
ΚΛ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Καράλη Βασιλική Μιχαηλίδη Ευθυμία - -
2018-12-09 20:00:4809/12/2018 ΣΦΠΧ - Παγχανιακός 20:00:4820:00Γυναικών
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Σπαντιδάκη Ελένη Αγγελίδης Νικόλαος Κάγκας Γεώργιος - -

Εκπαίδευση

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2018-12-07 12:00:2507/12/2018 Κύδων - Παγχανιακός 12:00:2512:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
- - Κλεινάκης Γεώργιος - -
2018-12-07 14:00:2507/12/2018 Αετός - ΣΦΠΧ 14:00:2514:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
- - Μαυρεδάκη - -
2018-12-07 16:00:5607/12/2018 ΣΦΠΧ - Σούδα 16:00:5616:00Ανδρών
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
- - Σταγάκης Ιωάννης - -
2018-12-07 18:00:0407/12/2018 Κύδων - Ακρωτήρι 18:00:0418:00Ανδρών
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
- - Χαριτωνίδου Μαρία - -
2018-12-07 18:00:3307/12/2018 Ακρωτήρι - Ν. ΟΠΕΡ 18:00:3318:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
- - Δημακοπούλου Δέσποινα - -
2018-12-07 20:00:4307/12/2018 Γυναικών 20:00:4320:00Γυναικών
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
- - Μαυρεδάκη - -

Δευτέρα 10/12/2018

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2018-12-10 16:30:4310/12/2018 Πήγασος - Γρύπας 16:30:4316:30Παγκορασίδων
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Κόκκας Θωμάς Σπιθάκη Μαρία - - -