Σάββατο 09/02/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-02-09 09:00:3309/02/2019 Άθλεση - ΓΕΗ 09:00:3309:00Κορασίδων
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Αβραμοπούλου Γεωργία Μιχαηλίδη Ευθυμία - - -
2019-02-09 11:00:5709/02/2019 Πήγασος - Μεσσαρά 11:00:5711:00Κορασίδων
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Κανακάκης Γεώργιος Αβραμοπούλου Γεωργία - - -
2019-02-09 12:00:1109/02/2019 Κύδων1 - Αετός 12:00:1112:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Σπαντιδάκη Ελένη Κάγκας Γεώργιος - - -
2019-02-09 13:00:2009/02/2019 ΓΕΗ -ΣΦΠΧ 13:00:2013:00Εφήβων
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Κανακάκης Γεώργιος Κόκκας Θωμάς Μιχαηλίδη Ευθυμία Κοκοτσάκης Βασίλειος -
2019-02-09 15:00:0709/02/2019 Σητειακός - Φιλαθλητικός 15:00:0715:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΣΗΤΕΙΑΣ
Πετράκης Ιωάννης - Παπαπαύλος Ιωάννης - -
2019-02-09 16:00:2009/02/2019 Πήγασος - ΟΦΗ 16:00:2016:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ
Πακιουφάκη Ευρυδίκη Σπιθάκη Μαρία - - -
2019-02-09 16:00:5909/02/2019 Άθλεση - Ποσειδών Λουτρακίου 16:00:5916:00Α2 Γυναικών
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
- Κόκκας Θωμάς Αβραμοπούλου Γεωργία - -
2019-02-09 17:00:0709/02/2019 Σούδα - Αρκάδι 17:00:0717:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Ντουμπαρατζή Δέσποινα Κοκκινάκης Ευτύχιος - - -
2019-02-09 18:00:2509/02/2019 ΓΕΙ - Ηρόδοτος 18:00:2518:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
Πετράκης Ιωάννης - Παπαπαύλος Ιωάννης - -
2019-02-09 18:00:3909/02/2019 Χερρονάσιος - Άρης 18:00:3918:00Κορασίδων
ΚΛ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ
Σπιθάκη Μαρία Πακιουφάκη Ευρυδίκη - - -
2019-02-09 18:00:4309/02/2019 Ακρωτήρι - Παγχανιακός 18:00:4318:00Κορασίδων
ΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Αγγελίδης Νικόλαος Τζουρμπάκη Λαμπρινή - - -
2019-02-09 19:00:3109/02/2019 Σούδα - ΣΦΠΧ 19:00:3119:00Κορασίδων
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Κοκκινάκης Ευτύχιος Ντουμπαρατζή Δέσποινα - - -

Κυριακή 10/03/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-02-10 10:00:1310/02/2019 Κύδων2 - Άνεμος3 10:00:1310:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Μπρέλλας Ιωάννης Κάγκας Γεώργιος - - -
2019-02-10 10:00:3210/02/2019 Φιλαθλητικός - Πήγασος 10:00:3210:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Κόκκας Θωμάς Μιχαηλίδη Ευθυμία - - -
2019-02-10 10:00:4310/02/2019 Ακρωτήρι - Άνεμος 10:00:4310:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Σπαντιδάκη Ελένη Μωραϊτάκη Στέλλα - - -
2019-02-10 11:00:2910/02/2019 ΣΦΠΧ - Ν.ΟΠΕΡ 11:00:2911:00Παμπαίδων
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Αγγελίδης Νικόλαος Μωραϊτάκη Μαρία-Αικατερίνη - - -
2019-02-10 12:00:0610/02/2019 ΓΕΗ2 - ΓΕΙ 12:00:0612:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Σπιθάκη Μαρία - - - -
2019-02-10 12:00:0810/02/2019 Γρύπας - Χερρονάσιος 12:00:0812:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΜΕΛΕΣΣΩΝ
Πακιουφάκη Ευρυδίκη Αβραμοπούλου Γεωργία - - -
2019-02-10 12:00:2810/02/2019 Αετός - Κύδων 12:00:2812:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Κοκκινάκης Ευτύχιος Κάγκας Γεώργιος - - -
2019-02-10 14:00:5110/02/2019 Παγχανιακός - Ν.ΟΠΕΡ 14:00:5114:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Κουνδουράκη Νικολέτα Κάγκας Γεώργιος - - -
2019-02-10 15:00:2310/02/2019 ΟΦΗ - Μεσσαρά 15:00:2315:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΒΑΚ
Αβραμοπούλου Γεωργία Πακιουφάκη Ευρυδίκη - - -
2019-02-10 15:00:3910/02/2019 Άρης - Άθλεση 15:00:3915:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΓΟΥΡΝΩΝ
Αμαριανιτάκης Ιωάννης Μιχαηλίδη Ευθυμία - - -
2019-02-10 15:00:5510/02/2019 Αρκάδι - Πήγασος 15:00:5515:00Γυναικών
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Μαρινάτος Ιωάννης Κλώτσα Ιωάννα - -
2019-02-10 16:00:1210/02/2019 ΓΕΗ - Ακρωτήρι 16:00:1216:00Γυναικών
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Σπιθάκη Μαρία Μαυρέα Χριστίνα - -
2019-02-10 16:00:2010/02/2019 ΣΦΠΧ - Χερρονάσιος 16:00:2016:00Ανδρών
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Κουνδουράκη Νικολέτα Σπαντιδάκη Ελένη Χαριτωνίδου Μαρία - -
2019-02-10 17:00:1610/02/2019 Ν.ΟΠΕΡ - Γιούχτας 17:00:1617:00Γυναικών
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Μαρινάτος Ιωάννης Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Κλώτσα Ιωάννα - -
2019-02-10 17:00:2510/02/2019 Ακρωτήρι - Ηρόδοτος 17:00:2517:00Ανδρών
ΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Αγγελίδης Νικόλαος Κοκκινάκης Ευτύχιος Μωραϊτάκη Στέλλα - -
2019-02-10 18:00:2010/02/2019 Χερρονάσιος - ΣΦΠΧ 18:00:2018:00Γυναικών
ΚΛ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ
Κόκκας Θωμάς Αμαριανιτάκης Ιωάννης Μιχαηλίδη Ευθυμία - -
2019-02-10 18:00:2210/02/2019 Κύδων - Παγχανιακός 18:00:2218:00Γυναικών
ΚΛ. ΑΡΧΑΝΩΝ
Σπαντιδάκη Ελένη Κουνδουράκη Νικολέτα Δημακοπούλου Δέσποινα - -
2019-02-10 19:30:4710/02/2019 Ν.ΟΠΕΡ - ΓΕΗ 19:30:4719:30Ανδρών
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Μαρινάτος Ιωάννης Κλώτσα Ιωάννα - -
2019-02-10 20:00:5110/02/2019 Σούδα - Κύδων 20:00:5120:00Ανδρών
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Κοκκινάκης Ευτύχιος Αγγελίδης Νικόλαος Μωραϊτάκη Στέλλα - -