Τοπικές Κατηγορίες

Σάββατο 09/11/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-11-09 11:00:0509/11/2019 Γρύπας - Φιλαθλητικός 11:00:0511:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΜΕΛΕΣΣΩΝ
Κόκκας Θωμάς Σταμουλάκη Ελευθερία Χαρά - - -
2019-11-09 13:00:5009/11/2019 ΓΕΙ - ΟΦΗ 13:00:5013:00Νεανίδων
ΚΛ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
Πετράκης Ιωάννης - Κουδουμά Όλγα - -
2019-11-09 14:00:5009/11/2019 Πήγασος - Γιούχτας 14:00:5014:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ
Κλιματσίδα Παρασκευή - - - -
2019-11-09 15:00:1209/11/2019 ΓΕΙ - ΟΦΗ 15:00:1215:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
Πετράκης Ιωάννης - Κουδουμά Όλγα - -
2019-11-09 16:30:1409/11/2019 ΓΕΗ - Χερρονάσιος 16:30:1416:30Νεανίδων
ΚΛ. ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ
Κλιματσίδα Παρασκευή - - - -
2019-11-09 17:00:0509/11/2019 Ακρωτήρι - ΣΦΠΧ 17:00:0517:00Νεανίδων
ΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Σπαντιδάκη Ελένη Δημακοπούλου Δέσποινα - - -
2019-11-09 17:00:0609/11/2019 Αετός - Σούδα 17:00:0617:00Νεανίδων
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Κουνδουράκη Νικολέτα Χαριτωνίδου Μαρία - - -
2019-11-09 17:00:1409/11/2019 Παγχανιακός - Κύδων 17:00:1417:00Νεανίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Συκάς Ιωάννης Κάγκας Γεώργιος - - -
2019-11-09 17:00:2109/11/2019 Ν.ΟΠΕΡ - ΣΦΠΧ 17:00:2117:00Εφήβων
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Πετακάκη Παρασκευή Σταγάκης Ιωάννης - - -
2019-11-09 18:30:4009/11/2019 Πήγασος - Ν.ΟΠΕΡ 18:30:4018:30Νεανίδων
ΚΛ. ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ
Κόκκας Θωμάς Σταμουλάκη Ελευθερία Χαρά - - -
2019-11-09 20:30:2609/11/2019 ΓΕΗ - Ηρόδοτος 20:30:2620:30Εφήβων
ΚΛ. ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ
Κόκκας Θωμάς Καραπουλάκης Ευάγγελος - - -

Κυριακή 10/11/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-11-10 10:00:1710/11/2019 Ηρόδοτος - ΓΕΗ2 10:00:1710:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ
Κόκκας Θωμάς Μαυρέα Χριστίνα - - -
2019-11-10 12:00:3010/11/2019 Άθλεση - Άρης 12:00:3012:00Νεανίδων
ΚΛ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ
Κάγκας Γεώργιος Τραχαλάκη Ελένη - - -
2019-11-10 14:00:2410/11/2019 ΟΦΗ - Σητειακός 14:00:2414:00Κορασίδων Β
Κλ. ΒΑΚ
Αβραμοπούλου Γεωργία Κλιματσίδα Παρασκευή - - -
2019-11-10 14:00:4810/11/2019 Πήγασος - Παγχανιακός 14:00:4814:00Γυναικών
ΚΛ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ
Τραχαλάκη Ελένη Κάγκας Γεώργιος Μαυρέα Χριστίνα - -
2019-11-10 15:00:1510/11/2019 ΣΦΠΧ - Κύδων 15:00:1515:00Γυναικών
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Σπαντιδάκη Ελένη Γιαννόπουλος Νικόλαος Δημακοπούλου Δέσποινα - -
2019-11-10 17:00:3810/11/2019 ΣΦΠΧ - Ν.ΟΠΕΡ 17:00:3817:00Ανδρών
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Κανδηλιεράκης Παύλος Αγγελίδης Νικόλαος Χαριτωνίδου Μαρία - -
2019-11-10 17:00:3810/11/2019 Ν.ΟΠΕΡ - Ακρωτήρι 17:00:3817:00Γυναικών
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Κουνδουράκη Νικολέτα Μαρινάτος Ιωάννης Παπαδοπούλου Παρασκευή - -
2019-11-10 19:00:0710/11/2019 Αετός - ΟΦΗ 19:00:0719:00Γυναικών
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Κοκκινάκης Ευτύχιος Πετακάκη Παρασκευή Δημακοπούλου Δέσποινα - -
2019-11-10 19:00:3410/11/2019 Κύδων - Ηρόδοτος 19:00:3419:00Ανδρών
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Συκάς Ιωάννης Σπαντιδάκη Ελένη Χαριτωνίδου Μαρία - -
2019-11-10 20:00:2310/11/2019 Ακρωτήρι - Σούδα 20:00:2320:00Ανδρών
ΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Αγγελίδης Νικόλαος Σταγάκης Ιωάννης Κλεινάκης Γεώργιος - -

Τετάρτη 13/11/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-11-13 20:00:0813/11/2019 Πήγασος - Χερρονάσιος 20:00:0820:00Νεανίδων
ΚΛ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Πακιουφάκη Ευρυδίκη - - -

Εθνικές Κατηγορίες

Σάββατο 09/11/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-11-09 16:00:5509/11/2019 ΓΕΗ - Καλαμάτα 80 16:00:5516:00Α2 Ανδρών
ΚΛ. ΑΡΧΑΝΩΝ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Κόκκας Θωμάς Σταμουλάκη Ελευθερία Χαρά - -

Κυριακή 10/11/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-11-10 16:00:1810/11/2019 ΓΕΗ - Ένωση Βύρωνα 16:00:1816:00Α2 Γυναικών
ΚΛ. ΠΑΤΕΛΩΝ
Κόκκας Θωμάς Κλιματσίδα Παρασκευή Πακιουφάκη Ευρυδίκη - -