Σάββατο 10/11/2018

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής
2018-11-10 09:00:1210/11/2018 Πήγασος - Ηρόδοτος 09:00:1209:00Κορασίδων ΒΚΛ. ΛΙΝΤΟ Αβραμοπούλου Γεωργία Μιχαηλίδη Ευθυμία - -
2018-11-10 12:00:4010/11/2018 Ν.ΟΠΕΡ -ΓΕΗ 12:00:4012:00ΕφήβωνΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ Μαρινάτος Ιωάννης Κλώτσα Ιωάννα - -
2018-11-10 14:00:0010/11/2018 Άθλεση - Άρης 14:00:0014:00ΝεανίδωνΚΛ. ΛΙΝΤΟ Πακιουφάκη Ευρυδίκη Σπιθάκη Μαρία - -
2018-11-10 14:00:0810/11/2018 ΓΕΙ - Γιούχτας 14:00:0814:00Κορασίδων ΒΚΛ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ Κλιματσίδα Πέγκυ - - -
2018-11-10 14:00:3910/11/2018 Κύδων 2 - Αρκάδι 14:00:3914:00Κορασίδων ΒΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ Κοκκινάκης Ευτύχιος Ντουμπαρατζή Δέσποινα - -
2018-11-10 15:00:0110/11/2018 Σούδα - ΓΕΙ 15:00:0115:00ΕφήβωνΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ Κουνδουράκη Νικολέτα Πετακάκη Παρασκευή - -
2018-11-10 15:00:4710/11/2018 Μεσσαρά - ΧΑΝΘ 15:00:4715:00Pre League ΓυναικώνΚΛ ΜΟΙΡΩΝ Καραπουλάκης Ευάγγελος Αμαριανιτάκης Ιωάννης Καλεμάκη Πελαγία Βλαχάκης Εμμανουήλ
2018-11-10 16:00:2010/11/2018 ΓΕΗ - Πήγασος 16:00:2016:00ΝεανίδωνΚΛ. ΛΙΝΤΟ Σπιθάκη Μαρία Πακιουφάκη Ευρυδίκη - -
2018-11-10 16:00:3410/11/2018 ΟΦΗ - Καλαμάτα 80 16:00:3416:00Α2 ΑνδρώνΚλ. ΒΑΚ Κόκκας Θωμάς Κανδηλιεράκης Παύλος Αβραμοπούλου Γεωργία -
2018-11-10 16:00:4010/11/2018 Κύδων - Παγχανιακός 16:00:4016:00ΝεανίδωνΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ Ντουμπαρατζή Δέσποινα Κοκκινάκης Ευτύχιος - -
2018-11-10 17:00:1510/11/2018 Σούδα - Ακρωτήρι 17:00:1517:00ΝεανίδωνΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ Πετακάκη Παρασκευή Κουνδουράκη Νικολέτα - -
2018-11-10 17:00:4510/11/2018 Σητειακός - ΓΕΗ 17:00:4517:00Κορασίδων ΒΚΛ. ΣΗΤΕΙΑΣ Κλιματσίδα Πέγκυ Κουδουμά Όλγα - -
2018-11-10 18:00:5210/11/2018 ΣΦΠΧ - Ηρόδοτος 18:00:5218:00ΕφήβωνΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ Ντουμπαρατζή Δέσποινα Κοκκινάκης Ευτύχιος - -
2018-11-10 20:00:2410/11/2018 Φιλαθλητικός - ΟΦΗ 20:00:2420:00Κορασίδων ΒΚλ. ΒΑΚ Αβραμοπούλου Γεωργία Μιχαηλίδη Ευθυμία - -
2018-11-10 20:00:3610/11/2018 Κύδων 1 - Σούδα 20:00:3620:00Κορασίδων ΒΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ Πετακάκη Παρασκευή Κουνδουράκη Νικολέτα - -

Κυριακή 11/11/2018

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής
2018-11-11 11:00:5411/11/2018 Άνεμος - Αετός 11:00:5411:00Κορασίδων ΒΚΛ. ΚΛΑΔΙΣΟΥ Κοκκινάκης Ευτύχιος Πετακάκη Παρασκευή - -
2018-11-11 13:00:4111/11/2018 ΓΕΗ - Παγχανιακός 13:00:4113:00ΓυναικώνΚΛ. ΛΙΝΤΟ Κλιματσίδα Πέγκυ Κόκκας Θωμάς Πακιουφάκη Ευρυδίκη -
2018-11-11 14:00:2811/11/2018 Γιούχτας - ΣΦΠΧ 14:00:2814:00Α2 ΓυναικώνΚΛ. ΑΡΧΑΝΩΝ Καραλή Βασιλική Αμαριανιτάκης Ιωάννης Αβραμοπούλου Γεωργία -
2018-11-11 15:00:3611/11/2018 Αρκάδι - Ακρωτήρι 15:00:3615:00ΓυναικώνΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ Μαρινάτος Ιωάννης Κανδηλιεράκης Παύλος Κλώτσα Ιωάννα Κοκοτσάκης Βασίλειος
2018-11-11 17:00:2411/11/2018 Σούδα - Χερρονάσιος 17:00:2417:00ΑνδρώνΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ Πετακάκη Παρασκευή Κουνδουράκη Νικολέτα Κοκκινάκης Ευτύχιος -
2018-11-11 17:00:4511/11/2018 Ν.ΟΠΕΡ - Κύδων 17:00:4517:00ΓυναικώνΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ Μαρινάτος Ιωάννης Κανδηλιεράκης Παύλος Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος -
2018-11-11 19:00:2611/11/2018 Ακρωτήρι - ΣΦΠΧ 19:00:2619:00ΑνδρώνΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ Κουνδουράκη Νικολέτα Πετακάκη Παρασκευή Κοκκινάκης Ευτύχιος Καρπουζάς Ιωάννης
2018-11-11 19:00:3011/11/2018 Ν. ΟΠΕΡ - Κύδων 19:00:3019:00ΑνδρώνΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Μαρινάτος Ιωάννης Κλώτσα Ιωάννα -
2018-11-11 19:00:3111/11/2018 Χερρονάσιος - Πήγασος 19:00:3119:00ΓυναικώνΚΛ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ Αμαριανιτάκης Ιωάννης Καραλή Βασιλική Αβραμοπούλου Γεωργία -
2018-11-11 19:00:3311/11/2018 Ηρόδοτος - ΓΕΗ 19:00:3319:00ΑνδρώνΚΛ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ Κόκκας Θωμάς Κλιματσίδα Πέγκυ Πακιουφάκη Ευρυδίκη -