Σάββατο 12/01/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής
2019-01-12 10:00:5012/01/2019 Πήγασος 2 - ΓΕΗ 2 10:00:5010:00Παγκορασίδων ΒΚΛ. ΛΙΝΤΟ Σταμουλάκη Ελευθερία Χαρά - - -
2019-01-12 12:00:1512/01/2019 Φιλαθλητικος - Ηρόδοτος 12:00:1512:00Κορασίδων ΒΚΛ. ΛΙΝΤΟ Σταμουλάκη Ελευθερία Χαρά Καλεμάκη Πελαγία - -
2019-01-12 12:00:5712/01/2019 ΟΦΗ- ΓΕΗ 12:00:5712:00Κορασίδων ΒΚλ. ΒΑΚ Πακιουφάκη Ευρυδίκη Μιχαηλίδη Ευθυμία - -
2019-01-12 14:00:1112/01/2019 ΣΦΠΧ - ΟΦΗ 14:00:1114:00ΠαμπαίδωνΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ Σπαντιδάκη Ελένη Τζουρμπάκη Λαμπρινή - -
2019-01-12 14:00:4212/01/2019 Πήγασος - ΓΕΙ 14:00:4214:00Κορασίδων ΒΚΛ. ΛΙΝΤΟ Αβραμοπούλου Γεωργία Πακιουφάκη Ευρυδίκη - -
2019-01-12 15:00:2112/01/2019 Σητειακός - Γιούχτας 15:00:2115:00Κορασίδων ΒΚΛ. ΣΗΤΕΙΑΣ Πετράκης Ιωάννης - - -
2019-01-12 15:00:4912/01/2019 Άνεμος - Σούδα 15:00:4915:00Κορασίδων ΒΚΛ. ΚΛΑΔΙΣΟΥ Κανδηλιεράκης Παύλος Μπρέλλας Ιωάννης - -
2019-01-12 16:00:2412/01/2019 Μεσσαρά - Βριλήσια 16:00:2416:00Pre League ΓυναικώνΚΛ ΜΟΙΡΩΝ Τραχαλάκη Ελένη Αμαριανιτάκης Ιωάννης Κουνδουράκη Νικολέτα Καρπουζάς Ιωάννης
2019-01-12 16:00:4212/01/2019 Αετός - Αρκάδι 16:00:4216:00Κορασίδων ΒΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ Συκάς Ιωάννης Σπαντιδάκη Ελένη - -
2019-01-12 16:00:5612/01/2019 ΓΕΗ - Ακρωτήρι 16:00:5616:00ΝεανίδωνΚΛ. ΛΙΝΤΟ Καραπουλάκης Ευάγγελος Αβραμοπούλου Γεωργία Καλεμάκη Πελαγία -
2019-01-12 17:00:5012/01/2019 Σούδα - ΓΕΗ 17:00:5017:00ΕφήβωνΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ Πετακάκη Παρασκευή Κοκκινάκης Ευτύχιος - -
2019-01-12 18:00:5712/01/2019 Κύδων 2 - Κύδων 1 18:00:5718:00Κορασίδων ΒΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ Μπρέλλας Ιωάννης Συκάς Ιωάννης - -
2019-01-12 20:00:0712/01/2019 Ν.ΟΠΕΡ - Ηρόδοτος 20:00:0720:00ΕφήβωνΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Κλώτσα Ιωάννα - -

Κυριακή 13/01/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής
2019-01-13 10:00:2213/01/2019 Κύδων 2 - Άνεμος 2 10:00:2210:00Παγκορασίδων ΒΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ Κοκκινάκης Ευτύχιος Μπρέλλας Ιωάννης - -
2019-01-13 10:00:2213/01/2019 ΓΕΗ - Ηρόδοτος 10:00:2210:00ΠαμπαίδωνΚλ. ΒΑΚ Σταμουλάκη Ελευθερία Χαρά Καλεμάκη Πελαγία - -
2019-01-13 10:00:2613/01/2019 Πήγασος - Άρης 10:00:2610:00ΠαγκορασίδωνΚΛ. ΛΙΝΤΟ Καραλή Βασιλική Πακιουφάκη Ευρυδίκη - -
2019-01-13 10:00:3813/01/2019 Χερρονάσιος - ΓΕΗ 10:00:3810:00ΠαγκορασίδωνΚΛ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ Καραπουλάκης Ευάγγελος Αβραμοπούλου Γεωργία - -
2019-01-13 12:00:1213/01/2019 Κύδων - Ν.ΟΠΕΡ 12:00:1212:00ΠαγκορασίδωνΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ Μπρέλλας Ιωάννης Κουνδουράκη Νικολέτα - -
2019-01-13 12:00:1413/01/2019 ΓΕΗ 3 - Ηρόδοτος 12:00:1412:00Παγκορασίδων ΒΚλ. ΒΑΚ Σταμουλάκη Ελευθερία Χαρά - - -
2019-01-13 14:00:1513/01/2019 Παγχανιακός - Ακρωτήρι 14:00:1514:00ΓυναικώνΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ Κουνδουράκη Νικολέτα Τραχαλάκη Ελένη Μωραϊτάκη Μαρία-Αικατερίνη -
2019-01-13 14:00:5713/01/2019 Αρκάδι - Γιούχτας 14:00:5714:00ΓυναικώνΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ Κανακάκης Γεώργιος Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Κλώτσα Ιωάννα -
2019-01-13 16:00:0113/01/2019 Ν.ΟΠΕΡ - Χερρονάσιος 16:00:0116:00ΓυναικώνΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ Κανακάκης Γεώργιος Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Κλώτσα Ιωάννα -
2019-01-13 16:00:1513/01/2019 ΣΦΠΧ - Άθλεση 16:00:1516:00ΝεανίδωνΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ Τραχαλάκη Ελένη Πετακάκη Παρασκευή Μωραϊτάκη Μαρία-Αικατερίνη Καρπουζάς Ιωάννης
2019-01-13 16:00:5313/01/2019 ΟΦΗ - Γρύπας 16:00:5316:00ΠαγκορασίδωνΚλ. ΒΑΚ Καραλή Βασιλική Μιχαηλίδη Ευθυμία - -
2019-01-13 17:00:1513/01/2019 Άνεμος 3 - ΟΠΑ 17:00:1517:00Παγκορασίδων ΒΚΛ. ΚΛΑΔΙΣΟΥ Μπρέλλας Ιωάννης - - -
2019-01-13 17:00:2013/01/2019 Σούδα - Ηρόδοτος 17:00:2017:00ΑνδρώνΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ Κοκκινάκης Ευτύχιος Συκάς Ιωάννης Ντουμπαρατζή Δέσποινα -
2019-01-13 17:00:2113/01/2019 Ακρωτήρι - ΓΕΗ 17:00:2117:00ΑνδρώνΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ Κανδηλιεράκης Παύλος Σπαντιδάκη Ελένη Τζουρμπάκη Λαμπρινή -
2019-01-13 18:00:0813/01/2019 Ν.ΟΠΕΡ - Χερρονάσιος 18:00:0818:00ΑνδρώνΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Κανακάκης Γεώργιος Κλώτσα Ιωάννα -
2019-01-13 18:00:1513/01/2019 Κύδων - Πήγασος 18:00:1518:00ΓυναικώνΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ Αγγελίδης Νικόλαος Γιαννόπουλος Νικόλαος Μωραϊτάκη Στέλλα -
2019-01-13 19:00:5513/01/2019 Σούδα - Παγχανιακός 19:00:5519:00ΠαγκορασίδωνΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ Ντουμπαρατζή Δέσποινα Συκάς Ιωάννης - -
2019-01-13 20:00:1413/01/2019 ΣΦΠΧ - Κύδων 20:00:1420:00ΑνδρώνΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ Γιαννόπουλος Νικόλαος Αγγελίδης Νικόλαος Μωραϊτάκη Στέλλα -
2019-01-13 20:00:2213/01/2019 Άθλεση - Φιλαθλητικός 20:00:2220:00ΠαγκορασίδωνΚΛ. ΛΙΝΤΟ Κόκκας Θωμάς Πακιουφάκη Ευρυδίκη - -