Σάββατο 12/01/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-01-12 10:00:5012/01/2019 Πήγασος 2 - ΓΕΗ 2 10:00:5010:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Σταμουλάκη Ελευθερία Χαρά - - - -
2019-01-12 12:00:1512/01/2019 Φιλαθλητικος - Ηρόδοτος 12:00:1512:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Σταμουλάκη Ελευθερία Χαρά Καλεμάκη Πελαγία - - -
2019-01-12 12:00:5712/01/2019 ΟΦΗ- ΓΕΗ 12:00:5712:00Κορασίδων Β
Κλ. ΒΑΚ
Πακιουφάκη Ευρυδίκη Μιχαηλίδη Ευθυμία - - -
2019-01-12 14:00:1112/01/2019 ΣΦΠΧ - ΟΦΗ 14:00:1114:00Παμπαίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Σπαντιδάκη Ελένη Τζουρμπάκη Λαμπρινή - - -
2019-01-12 14:00:4212/01/2019 Πήγασος - ΓΕΙ 14:00:4214:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Αβραμοπούλου Γεωργία Πακιουφάκη Ευρυδίκη - - -
2019-01-12 15:00:2112/01/2019 Σητειακός - Γιούχτας 15:00:2115:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΣΗΤΕΙΑΣ
Πετράκης Ιωάννης - - - -
2019-01-12 15:00:4912/01/2019 Άνεμος - Σούδα 15:00:4915:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΚΛΑΔΙΣΟΥ
Κανδηλιεράκης Παύλος Μπρέλλας Ιωάννης - - -
2019-01-12 16:00:2412/01/2019 Μεσσαρά - Βριλήσια 16:00:2416:00Pre League Γυναικών
ΚΛ ΜΟΙΡΩΝ
Τραχαλάκη Ελένη Αμαριανιτάκης Ιωάννης Κουνδουράκη Νικολέτα Καρπουζάς Ιωάννης -
2019-01-12 16:00:4212/01/2019 Αετός - Αρκάδι 16:00:4216:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Συκάς Ιωάννης Σπαντιδάκη Ελένη - - -
2019-01-12 16:00:5612/01/2019 ΓΕΗ - Ακρωτήρι 16:00:5616:00Νεανίδων
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Αβραμοπούλου Γεωργία Καλεμάκη Πελαγία - -
2019-01-12 17:00:5012/01/2019 Σούδα - ΓΕΗ 17:00:5017:00Εφήβων
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Πετακάκη Παρασκευή Κοκκινάκης Ευτύχιος - - -
2019-01-12 18:00:5712/01/2019 Κύδων 2 - Κύδων 1 18:00:5718:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Μπρέλλας Ιωάννης Συκάς Ιωάννης - - -
2019-01-12 20:00:0712/01/2019 Ν.ΟΠΕΡ - Ηρόδοτος 20:00:0720:00Εφήβων
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Κλώτσα Ιωάννα - - -

Κυριακή 13/01/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-01-13 10:00:2213/01/2019 Κύδων 2 - Άνεμος 2 10:00:2210:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Κοκκινάκης Ευτύχιος Μπρέλλας Ιωάννης - - -
2019-01-13 10:00:2213/01/2019 ΓΕΗ - Ηρόδοτος 10:00:2210:00Παμπαίδων
Κλ. ΒΑΚ
Σταμουλάκη Ελευθερία Χαρά Καλεμάκη Πελαγία - - -
2019-01-13 10:00:2613/01/2019 Πήγασος - Άρης 10:00:2610:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Καραλή Βασιλική Πακιουφάκη Ευρυδίκη - - -
2019-01-13 10:00:3813/01/2019 Χερρονάσιος - ΓΕΗ 10:00:3810:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Αβραμοπούλου Γεωργία - - -
2019-01-13 12:00:1213/01/2019 Κύδων - Ν.ΟΠΕΡ 12:00:1212:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Μπρέλλας Ιωάννης Κουνδουράκη Νικολέτα - - -
2019-01-13 12:00:1413/01/2019 ΓΕΗ 3 - Ηρόδοτος 12:00:1412:00Παγκορασίδων Β
Κλ. ΒΑΚ
Σταμουλάκη Ελευθερία Χαρά - - - -
2019-01-13 14:00:1513/01/2019 Παγχανιακός - Ακρωτήρι 14:00:1514:00Γυναικών
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Κουνδουράκη Νικολέτα Τραχαλάκη Ελένη Μωραϊτάκη Μαρία-Αικατερίνη - -
2019-01-13 14:00:5713/01/2019 Αρκάδι - Γιούχτας 14:00:5714:00Γυναικών
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Κανακάκης Γεώργιος Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Κλώτσα Ιωάννα - -
2019-01-13 16:00:0113/01/2019 Ν.ΟΠΕΡ - Χερρονάσιος 16:00:0116:00Γυναικών
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Κανακάκης Γεώργιος Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Κλώτσα Ιωάννα - -
2019-01-13 16:00:1513/01/2019 ΣΦΠΧ - Άθλεση 16:00:1516:00Νεανίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Τραχαλάκη Ελένη Πετακάκη Παρασκευή Μωραϊτάκη Μαρία-Αικατερίνη Καρπουζάς Ιωάννης -
2019-01-13 16:00:5313/01/2019 ΟΦΗ - Γρύπας 16:00:5316:00Παγκορασίδων
Κλ. ΒΑΚ
Καραλή Βασιλική Μιχαηλίδη Ευθυμία - - -
2019-01-13 17:00:1513/01/2019 Άνεμος 3 - ΟΠΑ 17:00:1517:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΚΛΑΔΙΣΟΥ
Μπρέλλας Ιωάννης - - - -
2019-01-13 17:00:2013/01/2019 Σούδα - Ηρόδοτος 17:00:2017:00Ανδρών
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Κοκκινάκης Ευτύχιος Συκάς Ιωάννης Ντουμπαρατζή Δέσποινα - -
2019-01-13 17:00:2113/01/2019 Ακρωτήρι - ΓΕΗ 17:00:2117:00Ανδρών
ΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Κανδηλιεράκης Παύλος Σπαντιδάκη Ελένη Τζουρμπάκη Λαμπρινή - -
2019-01-13 18:00:0813/01/2019 Ν.ΟΠΕΡ - Χερρονάσιος 18:00:0818:00Ανδρών
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Κανακάκης Γεώργιος Κλώτσα Ιωάννα - -
2019-01-13 18:00:1513/01/2019 Κύδων - Πήγασος 18:00:1518:00Γυναικών
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Αγγελίδης Νικόλαος Γιαννόπουλος Νικόλαος Μωραϊτάκη Στέλλα - -
2019-01-13 19:00:5513/01/2019 Σούδα - Παγχανιακός 19:00:5519:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Ντουμπαρατζή Δέσποινα Συκάς Ιωάννης - - -
2019-01-13 20:00:1413/01/2019 ΣΦΠΧ - Κύδων 20:00:1420:00Ανδρών
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Γιαννόπουλος Νικόλαος Αγγελίδης Νικόλαος Μωραϊτάκη Στέλλα - -
2019-01-13 20:00:2213/01/2019 Άθλεση - Φιλαθλητικός 20:00:2220:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Κόκκας Θωμάς Πακιουφάκη Ευρυδίκη - - -