Σάββατο 13/04/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-04-13 10:00:4713/04/2019 Αρκάδι - Ν.ΟΠΕΡ 10:00:4710:00Παμπαίδων
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Μαρινάτος Ιωάννης Κλώτσα Ιωάννα - - -
2019-04-13 11:30:3213/04/2019 Άνεμος2 - Κύδων2 11:30:3211:30Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Κάγκας Γεώργιος - - - -
2019-04-13 13:00:1613/04/2019 Γρύπας - Μεσσαρά 13:00:1613:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΜΕΛΕΣΣΩΝ
Αμαριανιτάκης Ιωάννης Σούρλα Αικατερίνη - - -
2019-04-13 15:00:0313/04/2019 Άρης - Μεσσαρά 15:00:0315:00Παγκορασίδων
ΚΛ ΓΟΥΡΝΩΝ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Αβραμοπούλου Γεωργία - - -
2019-04-13 15:00:1113/04/2019 ΟΦΗ - Γιούχτας 15:00:1115:00Κορασίδων Κατάταξη
Κλ. ΒΑΚ
Καραλή Βασιλική Μαυρέα Χριστίνα - - -
2019-04-13 17:00:4313/04/2019 ΟΠΑ - Αρκάδι2 17:00:4317:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Μωραϊτάκη Στέλλα - - - -
2019-04-13 17:00:4613/04/2019 ΟΦΗ - Ηρόδοτος 17:00:4617:00Παμπαίδων
Κλ. ΒΑΚ
Καραλή Βασιλική Μαυρέα Χριστίνα - - -
2019-04-13 18:00:0913/04/2019 ΣΦΠΧ - ΓΕΗ 18:00:0918:00Παίδων Τελικοί
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Τραχαλάκη Ελένη Κανδηλιεράκης Παύλος Κουνδουράκη Νικολέτα Καρπουζάς Ιωάννης -
2019-04-13 18:00:1913/04/2019 Χερρονάσιος - Φιλαθλητικός 18:00:1918:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ
Αβραμοπούλου Γεωργία Καραπουλάκης Ευάγγελος - - -
2019-04-13 20:00:1313/04/2019 ΣΦΠΧ - Ακρωτήρι 20:00:1320:00Γυναικών
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Γιαννόπουλος Νικόλαος Συκάς Ιωάννης Τζουρμπάκη Λαμπρινή - -

Κυριακή 14/04/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-04-14 10:00:5214/04/2019 Άνεμος3 - Κύδων2 10:00:5210:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΚΛΑΔΙΣΟΥ
Κάγκας Γεώργιος - - - -
2019-04-14 10:30:4414/04/2019 Ν.ΟΠΕΡ - Σούδα 10:30:4410:30Παγκορασίδων
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Μαρινάτος Ιωάννης - - -
2019-04-14 11:00:0314/04/2019 Μεσσαρά - Γρύπας 11:00:0311:00Παγκορασίδων
ΚΛ ΜΟΙΡΩΝ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Μιχαηλίδη Ευθυμία - - -
2019-04-14 11:30:0214/04/2019 ΓΕΗ3 - Πήγασος2 11:30:0211:30Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΠΑΤΕΛΩΝ
Κόκκας Θωμάς - - - -
2019-04-14 14:00:5214/04/2019 Πήγασος - ΓΕΗ 14:00:5214:00Γυναικών Χιαστί
ΚΛ. ΠΑΤΕΛΩΝ
Κόκκας Θωμάς Αμαριανιτάκης Ιωάννης Καλεμάκη Πελαγία - -
2019-04-14 15:00:5614/04/2019 Αρκάδι - Άνεμος 15:00:5615:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Μαρινάτος Ιωάννης Κλώτσα Ιωάννα - - -
2019-04-14 16:30:5614/04/2019 ΣΦΠΧ - Παγχανιακός 16:30:5616:30Παγκορασίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Σπαντιδάκη Ελένη Χαριτωνίδου Μαρία - - -
2019-04-14 17:00:4314/04/2019 Σούδα2 - Άνεμος2 17:00:4317:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Κάγκας Γεώργιος - - - -
2019-04-14 17:00:5014/04/2019 Αρκάδι - ΓΕΗ 17:00:5017:00Παμπαίδων
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Κανακάκης Γεώργιος Κλώτσα Ιωάννα - - -
2019-04-14 18:30:4414/04/2019 ΟΦΗ - Πήγασος 18:30:4418:30Παγκορασίδων
Κλ. ΒΑΚ
Αμαριανιτάκης Ιωάννης Καραλή Βασιλική - - -
2019-04-14 19:00:0214/04/2019 Φιλαθλητικός - ΓΕΗ 19:00:0219:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Μιχαηλίδη Ευθυμία - - -
2019-04-14 19:00:0514/04/2019 Αρκάδι - Ν.ΟΠΕΡ 19:00:0519:00Γυναικών Χιαστί
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Κανακάκης Γεώργιος Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Μαρινάτος Ιωάννης - -
2019-04-14 19:00:4914/04/2019 ΣΦΠΧ - ΓΕΗ 19:00:4919:00Ανδρών Τελικοί
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Αγγελίδης Νικόλαος Γιαννόπουλος Νικόλαος Μωραϊτάκη Μαρία-Αικατερίνη Καρπουζάς Ιωάννης -

Δευτέρα 15/04/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-04-15 15:45:3715/04/2019 Μεσσαρά - ΧΑΝΘ 15:45:3715:45Pre League Γυναικών
ΚΛ ΜΟΙΡΩΝ
Αγγελίδης Νικόλαος Γιαννόπουλος Νικόλαος Κουνδουράκη Νικολέτα Καρπουζάς Ιωάννης -