Τοπικές Κατηγορίες

Σάββατο 15/02/2020

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2020-02-15 13:00:1415/02/2020 Πήγασος2 - Σητειακός 13:00:1413:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ
Καράλη Βασιλική Σταμουλάκη Ελευθερία Χαρά - - -
2020-02-15 13:00:4515/02/2020 Γιούχτας - Ηρόδοτος 13:00:4513:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΑΡΧΑΝΩΝ
Αβραμοπούλου Γεωργία Μανωλάκης - - -
2020-02-15 14:00:0715/02/2020 Αρκάδι - Ακρωτήρι 14:00:0714:00Κορασίδων
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Κάγκας Γεώργιος Πετακάκη Παρασκευή - - -
2020-02-15 14:00:5115/02/2020 Ν.ΟΠΕΡ - Κύδων 14:00:5114:00Κορασίδων
ΚΛ. ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ
Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Συκάς Ιωάννης Παντουβάκη Άννα - -
2020-02-15 15:00:1615/02/2020 Φιλαθλητικός - ΓΕΙ 15:00:1615:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ
Καράλη Βασιλική Σταμουλάκη Ελευθερία Χαρά - - -
2020-02-15 16:00:1115/02/2020 Αρκάδι - ΟΦΗ 16:00:1116:00Παίδων
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Συκάς Ιωάννης Παντουβάκη Άννα - - -
2020-02-15 16:00:2715/02/2020 ΣΦΠΧ - Παγχανιακός 16:00:2716:00Κορασίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Κοκκινάκης Ευτύχιος Χαριτωνίδου Μαρία (εκπέδευση)
Φιλίππου
- -
2020-02-15 16:00:5415/02/2020 Ν.ΟΠΕΡ - ΣΦΠΧ 16:00:5416:00Παίδων
ΚΛ. ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ
Κάγκας Γεώργιος Πετακάκη Παρασκευή - - -
2020-02-15 17:30:1515/02/2020 Μεσσαρά - Χερρονάσιος 17:30:1517:30Κορασίδων
ΚΛ. ΜΟΙΡΩΝ
Τραχαλάκη Ελένη Δημακοπούλου Δέσποινα - - -
2020-02-15 18:00:2615/02/2020 Πήγασος - Άθλεση 18:00:2618:00Κορασίδων
ΚΛ. ΠΑΤΕΛΩΝ
Καράλη Βασιλική Αβραμοπούλου Γεωργία - - -

Κυριακή 16/02/2020

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2020-02-16 10:00:3816/02/2020 ΓΕΗ - Ηρόδοτος 10:00:3810:00Παμπαίδων
ΚΛ. ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ
Gledis Dili Πατεράκη - - -
2020-02-16 11:00:1316/02/2020 Κύδων - Αρκάδι 11:00:1311:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Κάγκας Γεώργιος Πλατώνης (εκπέδευση)
Ράπτη
- -
2020-02-16 11:00:3716/02/2020 Γρύπας - Πήγασος 11:00:3711:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΜΕΛΕΣΣΩΝ
Πακιουφάκη Ευρυδίκη - - - -
2020-02-16 11:30:2016/02/2020 Μεσσαρά - ΟΦΗ 11:30:2011:30Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΜΟΙΡΩΝ
Μανωλάκης - - - -
2020-02-16 12:00:1116/02/2020 Αετός - Ακρωτήρι 12:00:1112:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Σπαντιδάκη Ελένη Κανιούρα (εκπέδευση)
Μπενάκη
- -
2020-02-16 12:00:5316/02/2020 ΓΕΗ - Γιούχτας 12:00:5312:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ
Gledis Dili - - - -
2020-02-16 13:00:0216/02/2020 Ηρόδοτος - ΓΕΙ 13:00:0213:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ
Κόκκας Θωμάς - - - -
2020-02-16 13:00:0616/02/2020 ΣΦΠΧ - Αρκάδι 13:00:0613:00Γυναικών
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Τραχαλάκη Ελένη Συκάς Ιωάννης Χαριτωνίδου Μαρία - -
2020-02-16 14:00:0116/02/2020 ΓΕΗ - Χερρονάσιος 14:00:0114:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ
Καράλη Βασιλική Πατεράκη - - -
2020-02-16 14:00:5716/02/2020 ΣΦΠΧ - ΓΕΙ 14:00:5714:00Παμπαίδων
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Σπαντιδάκη Ελένη Σταγάκης Ιωάννης Σταυρουλάκη - -
2020-02-16 15:00:0516/02/2020 Αετός - Παγχανιακός 15:00:0515:00Γυναικών
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Συκάς Ιωάννης Τραχαλάκη Ελένη Χαριτωνίδου Μαρία - -
2020-02-16 16:00:1116/02/2020 Άρης - Πήγασος 16:00:1116:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΓΟΥΡΝΩΝ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Σταμουλάκη Ελευθερία Χαρά - - -
2020-02-16 16:00:2816/02/2020 Άθλεση - Μεσσαρά 16:00:2816:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ
Καράλη Βασιλική Καλεμάκη Πελαγία - - -
2020-02-16 16:00:4816/02/2020 Αρκάδι - Ν.ΟΠΕΡ 16:00:4816:00Παμπαίδων
ΚΛ. ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ
Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Παντουβάκη Άννα - - -
2020-02-16 17:00:1216/02/2020 Άνεμος - Σούδα3 17:00:1217:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Δημακοπούλου Δέσποινα - (εκπέδευση)
Παπαδάκη
- -
2020-02-16 17:00:4416/02/2020 ΣΦΠΧ - Σούδα 17:00:4417:00Ανδρών
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Κοκκινάκης Ευτύχιος Ντουμπαρατζή Δέσποινα Κάγκας Γεώργιος - -
2020-02-16 18:00:0716/02/2020 Αρκάδι - Ηρόδοτος 18:00:0718:00Ανδρών
ΚΛ. ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ
Κληματσίδα Παρασκευή Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Παντουβάκη Άννα - -
2020-02-16 18:00:0716/02/2020 ΟΦΗ - Ακρωτήρι 18:00:0718:00Γυναικών
ΚΛ. ΒΑΚ
Καράλη Βασιλική Κόκκας Θωμάς Καλεμάκη Πελαγία - -
2020-02-16 18:00:5316/02/2020 Φιλαθλητικός - Άθλεση 18:00:5318:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ
- Μαυρέα Χριστίνα - - -
2020-02-16 19:00:3716/02/2020 Κύδων - Ν.ΟΠΕΡ 19:00:3719:00Ανδρών
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Κανδηλιεράκης Παύλος Πετακάκη Παρασκευή Σταγάκης Ιωάννης - -
2020-02-16 19:00:4616/02/2020 Σούδα - Άνεμος 19:00:4619:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Κουνδουράκη Νικολέτα Δημακοπούλου Δέσποινα (εκπέδευση)
Φιλίππου
- -
2020-02-16 20:00:0516/02/2020 Πήγασος - Ν.ΟΠΕΡ 20:00:0520:00Γυναικών
ΚΛ. ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ
Κόκκας Θωμάς Καραπουλάκης Ευάγγελος Σταμουλάκη Ελευθερία Χαρά - -

 

Εθνικές Κατηγορίες

Σάββατο 15/02/2020

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2020-02-15 15:30:4215/02/2020 Μεσσαρά - Μεσσηνιακός 15:30:4215:30Α2 Γυναικών
ΚΛ. ΜΟΙΡΩΝ
Γιαννόπουλος Νικόλαος Τραχαλάκη Ελένη Δημακοπούλου Δέσποινα - -
2020-02-15 16:00:4915/02/2020 Άθλεση - Πετρούπολη 16:00:4916:00Α2 Γυναικών
ΚΛ. ΠΑΤΕΛΩΝ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Κληματσίδα Παρασκευή Καλεμάκη Πελαγία - -
2020-02-15 16:30:4315/02/2020 ΟΦΗ - ΠΑΟΚ 16:30:4316:30Volley League
ΚΛ. ΒΑΚ
Ονόπας Δημήτρης Νικολόπουλος Παναγιώτης Κουνδουράκη Νικολέτα
Σπαντιδάκη Ελένη
Ράπτης Βασίλειος Κανδηλιεράκης Παύλος
Κόκκας Θωμάς

Κυριακή 16/02/2020

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες