Σάββατο 15/12/2018

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2018-12-15 10:00:2315/12/2018 Πήγασος - Άρης 10:00:2310:00Νεανίδων
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Κόκκας Θωμάς Καράλη Βασιλική - - -
2018-12-15 12:00:2515/12/2018 ΓΕΗ - Άθλεση 12:00:2512:00Νεανίδων
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Σπιθάκη Μαρία Αβραμοπούλου Γεωργία - - -
2018-12-15 12:30:1815/12/2018 Αρκάδι - ΟΦΗ 12:30:1812:30Παίδων
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Κανακάκης Γεώργιος Κλώτσα Ιωάννα - - -
2018-12-15 14:00:2215/12/2018 ΓΕΗ - ΣΠΦΧ 14:00:2214:00Παίδων
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Κόκκας Θωμάς Καράλη Βασιλική - - -
2018-12-15 14:00:5515/12/2018 Κύδων - Αρκάδι 14:00:5514:00Κορασίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Συκάς Ιωάννης Μωραϊτάκη Μαρία-Αικατερίνη - - -
2018-12-15 16:00:3715/12/2018 Κύδων2 - Άνεμος 16:00:3716:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Κανδηλιεράκης Παύλος Μωραϊτάκη Στέλλα - - -
2018-12-15 16:00:5515/12/2018 Μεσσαρά - Λαμία 16:00:5516:00Pre League Γυναικών
ΚΛ. ΜΟΙΡΩΝ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Αμαριανιτάκης Ιωάννης Καλεμάκη Πελαγία Κοκοτσάκης Βασίλειος -
2018-12-15 18:00:2215/12/2018 Παγχανιακός - Ακρωτήρι 18:00:2218:00Νεανίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Γιαννόπουλος Νικόλαος Κανδηλιεράκης Παύλος Μπρέλλας Ιωάννης - -
2018-12-15 18:00:3415/12/2018 Πήγασος - Γιούχτας 18:00:3418:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ
Αβραμοπούλου Γεωργία Σπιθάκη Μαρία - - -
2018-12-15 18:30:4415/12/2018 ΓΕΗ - Ηρόδοτος 18:30:4418:30Κορασίδων Β
ΚΛ. ΒΑΚ
Σταμουλάκη Ελευθερία Χαρά Μιχαηλίδη Ευθυμία - - -
2018-12-15 19:00:4515/12/2018 Σούδα - Αετός 19:00:4519:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Σπαντιδάκη Ελένη Κάγκας Γεώργιος - - -
2018-12-15 19:00:5115/12/2018 ΓΕΙ - Φιλαθλητικός 19:00:5119:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
Πετράκης Ιωάννης - Κουδουμά Όλγα - -
2018-12-15 20:00:2115/12/2018 Κύδων - ΣΦΠΧ 20:00:2120:00Νεανίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Πετακάκη Παρασκευή Μπρέλλας Ιωάννης - - -

 

Κυριακή 16/12/2018

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2018-12-16 10:00:1316/12/2018 Χερρονάσιος - Πήγασος 10:00:1310:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ
Πακιουφάκη Ευρυδίκη Μιχαηλίδη Ευθυμία - - -
2018-12-16 10:00:3016/12/2018 Ηρόδοτος - Γιούχτας 10:00:3010:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ
Καραπουλάκης Ευάγγελος - - - -
2018-12-16 10:00:5516/12/2018 Φιλαθλητικός - Μεσσαρά 10:00:5510:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Αμαριανιτάκης Ιωάννης Καλεμάκη Πελαγία - - -
2018-12-16 11:00:0516/12/2018 Άνεμος2 - Αρκάδι2 11:00:0511:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΚΛΑΔΙΣΟΥ
Κουνδουράκη Νικολέτα - - - -
2018-12-16 12:00:0916/12/2018 Ηρόδοτος - ΓΕΗ 12:00:0912:00Εφήβων
ΚΛ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ
Αμαριανιτάκης Ιωάννης Καλεμάκη Πελαγία - - -
2018-12-16 12:00:5116/12/2018 Παγχανιακός - Άνεμος 12:00:5112:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Σπαντιδάκη Ελένη Μωραϊτάκη Μαρία-Αικατερίνη - - -
2018-12-16 13:00:1716/12/2018 Άθλεση2 - Πήγασος2 13:00:1713:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΓΟΥΡΝΩΝ
Κόκκας Θωμάς - - - -
2018-12-16 14:00:1316/12/2018 ΣΦΠΧ - Κύδων 14:00:1314:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Σπαντιδάκη Ελένη Μωραϊτάκη Στέλλα - - -
2018-12-16 14:00:2916/12/2018 Αρκάδι - Ακρωτήρι 14:00:2914:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Μαρινάτος Ιωάννης - - -
2018-12-16 15:00:0416/12/2018 Σητειακός - ΟΦΗ 15:00:0415:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΣΗΤΕΙΑΣ
Πετράκης Ιωάννης - - - -
2018-12-16 16:00:2916/12/2018 Κύδων - ΣΦΠΧ 16:00:2916:00Γυναικών
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Κανδηλιεράκης Παύλος Γιαννόπουλος Νικόλαος Μωραϊτάκη Στέλλα - -
2018-12-16 16:00:4616/12/2018 Αρκάδι - Χερρονάσιος 16:00:4616:00Γυναικών
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Μαρινάτος Ιωάννης Κλώτσα Ιωάννα - -
2018-12-16 18:00:1816/12/2018 Ακρωτήρι - Ν.ΟΠΕΡ 18:00:1818:00Γυναικών
ΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Κουνδουράκη Νικολέτα Πετακάκη Παρασκευή Κάγκας Γεώργιος - -
2018-12-16 18:00:3516/12/2018 ΓΕΗ - Γιούχτας 18:00:3518:00Γυναικών
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Κόκκας Θωμάς Σπιθάκη Μαρία Μαυρέα Χριστίνα - -
2018-12-16 18:00:4016/12/2018 Παγχανιακός - Πήγασος 18:00:4018:00Γυναικών
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Αγγελίδης Νικόλαος Συκάς Ιωάννης Μωραϊτάκη Μαρία-Αικατερίνη - -
2018-12-16 18:00:4516/12/2018 Γρύπας - Άρης 18:00:4518:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΜΕΛΕΣΣΩΝ
Πακιουφάκη Ευρυδίκη Μιχαηλίδη Ευθυμία - - -
2018-12-16 18:00:5616/12/2018 Ν.ΟΠΕΡ - Αετός 18:00:5618:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Μαρινάτος Ιωάννης Κλώτσα Ιωάννα - - -
2018-12-16 20:00:4116/12/2018 ΓΕΗ - Άθλεση 20:00:4120:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Σπιθάκη Μαρία Κόκκας Θωμάς - - -
2018-12-16 20:30:1616/12/2018 Χερρονάσιος - Ηρόδοτος 20:30:1620:30Ανδρών
ΚΛ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Καράλη Βασιλική Σταμουλάκη Ελευθερία Χαρά - -

 

Τετάρτη 19/12/2018

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2018-12-19 16:00:5919/12/2018 Χερρονάσιος - Άθλεση 16:00:5916:00Κορασίδων
ΚΛ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ
Σπιθάκη Μαρία Αβραμοπούλου Γεωργία - - -
2018-12-19 20:00:0119/12/2018 ΣΦΠΧ - Ακρωτήρι 20:00:0120:00Κορασίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Πετακάκη Παρασκευή Κανδηλιεράκης Παύλος - - -