Σάββατο 16/02/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-02-16 09:30:1016/02/2019 Γιούχτας - Ηρόδοτος 09:30:1009:30Κορασίδων Β
ΚΛ. ΑΡΧΑΝΩΝ
Αμαριανιτάκης Ιωάννης Αβραμοπούλου Γεωργία - - -
2019-02-16 11:00:4016/02/2019 Κύδων2 - Αετός 11:00:4011:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Πετακάκη Παρασκευή Κάγκας Γεώργιος - - -
2019-02-16 12:00:1916/02/2019 ΟΦΗ - ΓΕΙ 12:00:1912:00Κορασίδων Β
Κλ. ΒΑΚ
Αμαριανιτάκης Ιωάννης Μιχαηλίδη Ευθυμία - - -
2019-02-16 12:00:3216/02/2019 Φιλαθλητικός - ΓΕΗ 12:00:3212:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Πακιουφάκη Ευρυδίκη Κόκκας Θωμάς - - -
2019-02-16 13:00:2616/02/2019 ΣΦΠΧ - ΟΦΗ 13:00:2613:00Παίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Πετακάκη Παρασκευή Μωραϊτάκη Μαρία-Αικατερίνη - - -
2019-02-16 14:00:2616/02/2019 ΓΕΗ - Πήγασος 14:00:2614:00Κορασίδων
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Κόκκας Θωμάς Πακιουφάκη Ευρυδίκη - - -
2019-02-16 15:00:1616/02/2019 ΟΦΗ - Πανιώνιος 15:00:1615:00Α2 Ανδρών
Κλ. ΒΑΚ
Αγγελίδης Νικόλαος Κανακάκης Γεώργιος Μιχαηλίδη Ευθυμία - -
2019-02-16 15:00:5716/02/2019 ΣΦΠΧ - Ν.ΟΠΕΡ 15:00:5715:00Κορασίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Συκάς Ιωάννης Μωραϊτάκη Μαρία-Αικατερίνη - - -
2019-02-16 16:00:1116/02/2019 Ακρωτήρι - Αρκάδι 16:00:1116:00Γυναικών
ΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Πετακάκη Παρασκευή Κανδηλιεράκης Παύλος Κάγκας Γεώργιος - -
2019-02-16 16:00:1316/02/2019 Μεσσαρά - ΖΑΟΝ 16:00:1316:00Pre League Γυναικών
ΚΛ ΜΟΙΡΩΝ
Τραχαλάκη Ελένη Γιαννόπουλος Νικόλαος Κουνδουράκη Νικολέτα Καρπουζάς Ιωάννης -
2019-02-16 16:00:1916/02/2019 Πήγασος - Σητειακός 16:00:1916:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Κόκκας Θωμάς Πακιουφάκη Ευρυδίκη - - -
2019-02-16 17:00:4216/02/2019 Άρης - Άθλεση 17:00:4217:00Κορασίδων
ΚΛ ΓΟΥΡΝΩΝ
Αβραμοπούλου Γεωργία Αμαριανιτάκης Ιωάννης - - -
2019-02-16 17:00:4916/02/2019 Παγχανιακός - Σούδα 17:00:4917:00Κορασίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Συκάς Ιωάννης Μωραϊτάκη Στέλλα - - -
2019-02-16 19:00:3716/02/2019 Κύδων - Άνεμος 19:00:3719:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Συκάς Ιωάννης Μωραϊτάκη Στέλλα - - -
2019-02-16 19:00:4316/02/2019 Σούδα - Αρκάδι 19:00:4319:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Κανδηλιεράκης Παύλος Κάγκας Γεώργιος - - -

* Η κ. Φανουράκη έχει οριστεί ως εκπαιδευόμενη

Κυριακή 17/02/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-02-17 10:00:0117/02/2019 Πήγασος2 - Γιούχτας 10:00:0110:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Κόκκας Θωμάς - - - -
2019-02-17 11:00:2917/02/2019 ΓΕΗ - Γρύπας 11:00:2911:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΜΕΛΕΣΣΩΝ
Πακιουφάκη Ευρυδίκη Μιχαηλίδη Ευθυμία - - -
2019-02-17 12:00:1917/02/2019 Πήγασος - Μεσσαρά 12:00:1912:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Αμαριανιτάκης Ιωάννης Κόκκας Θωμάς - - -
2019-02-17 12:00:4617/02/2019 Άνεμος - Αετός 12:00:4612:00Παγκορασίδων
KΛ ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ
Αγγελίδης Νικόλαος Μωραϊτάκη Μαρία-Αικατερίνη - - -
2019-02-17 13:00:1117/02/2019 Ηρόδοτος - ΣΦΠΧ 13:00:1113:00Ανδρών
ΚΛ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ
Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Μαρινάτος Ιωάννης Κλώτσα Ιωάννα Βλαχάκης Εμμανουήλ -
2019-02-17 13:00:4917/02/2019 ΓΕΗ - Ν.ΟΠΕΡ 13:00:4913:00Παμπαίδων
ΚΛ. ΜΕΛΕΣΣΩΝ
Πακιουφάκη Ευρυδίκη Μιχαηλίδη Ευθυμία - - -
2019-02-17 13:00:5517/02/2019 ΓΕΙ - Ηρόδοτος 13:00:5513:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
Πετράκης Ιωάννης - Παπαπαύλος Ιωάννης - -
2019-02-17 14:00:2217/02/2019 ΣΦΠΧ - Γιούχτας 14:00:2214:00Γυναικών
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Κανδηλιεράκης Παύλος Πετακάκη Παρασκευή Κάγκας Γεώργιος - -
2019-02-17 14:00:4717/02/2019 ΓΕΗ - Σούδα 14:00:4714:00Ανδρών
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Αβραμοπούλου Γεωργία Κόκκας Θωμάς Σταμουλάκη Ελευθερία Χαρά - -
2019-02-17 15:00:1717/02/2019 Χερρονάσιος - Άρης 15:00:1715:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ
Αμαριανιτάκης Ιωάννης - Μαυρέα Χριστίνα - -
2019-02-17 15:00:4317/02/2019 Ηρόδοτος - ΣΦΠΧ 15:00:4315:00Παμπαίδων
ΚΛ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ
Μαρινάτος Ιωάννης Κλώτσα Ιωάννα - - -
2019-02-17 16:00:1417/02/2019 ΟΦΗ- Άθλεση 16:00:1416:00Παγκορασίδων
Κλ. ΒΑΚ
Αβραμοπούλου Γεωργία Μιχαηλίδη Ευθυμία - - -
2019-02-17 17:00:0617/02/2019 Παγχανιακός - ΓΕΗ 17:00:0617:00Γυναικών
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Συκάς Ιωάννης Πετακάκη Παρασκευή Μωραϊτάκη Μαρία-Αικατερίνη - -
2019-02-17 18:00:2917/02/2019 Χερρονάσιος - Κύδων 18:00:2918:00Ανδρών
ΚΛ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ
Κόκκας Θωμάς Σταμουλάκη Ελευθερία Χαρά Καλεμάκη Πελαγία - -
2019-02-17 19:00:0017/02/2019 Πήγασος - Χερρονάσιος 19:00:0019:00Γυναικών
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Αμαριανιτάκης Ιωάννης Αβραμοπούλου Γεωργία Μαυρέα Χριστίνα - -
2019-02-17 19:00:1017/02/2019 Κύδων - Ν.ΟΠΕΡ 19:00:1019:00Γυναικών
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Κανδηλιεράκης Παύλος Συκάς Ιωάννης Μωραϊτάκη Στέλλα - -
2019-02-17 19:00:3917/02/2019 Σούδα - Ακρωτήρι 19:00:3919:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Αγγελίδης Νικόλαος Κάγκας Γεώργιος - - -
2019-02-17 20:00:0417/02/2019 Ν.ΟΠΕΡ - Ακρωτήρι 20:00:0420:00Ανδρών
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Κανακάκης Γεώργιος Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Κλώτσα Ιωάννα - -

* Ο κ. Παπαπαύλος έχει οριστεί ως εκπαιδευόμενος