Σάββατο 16/03/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-03-16 09:00:2516/03/2019 Άθλεση2 - ΓΕΗ3 09:00:2509:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Σταμουλάκη Ελευθερία Χαρά - - - -
2019-03-16 11:00:2016/03/2019 ΓΕΗ2- Γιούχτας 11:00:2011:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Σταμουλάκη Ελευθερία Χαρά Κόκκας Θωμάς - - -
2019-03-16 13:00:0316/03/2019 ΓΕΗ - Ν.ΟΠΕΡ 13:00:0313:00Κορασίδων
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Κανακάκης Γεώργιος Γιαννόπουλος Νικόλαος Σταμουλάκη Ελευθερία Χαρά - -
2019-03-16 13:00:3416/03/2019 Κύδων1 - Κύδων2 13:00:3413:00Κορασίδων Κατάταξη
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Σπαντιδάκη Ελένη Μωραϊτάκη Μαρία-Αικατερίνη - - -
2019-03-16 14:30:4916/03/2019 Γρύπας - Πήγασος 14:30:4914:30Παγκορασίδων
ΚΛ. ΜΕΛΕΣΣΩΝ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Σούρλα Αικατερίνη - - -
2019-03-16 15:00:3116/03/2019 Αετός - Σούδα2 15:00:3115:00Κορασίδων Κατάταξη
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Πετακάκη Παρασκευή Κάγκας Γεώργιος - - -
2019-03-16 16:00:3816/03/2019 Άθλεση - Πετρούπολη 16:00:3816:00Α2 Γυναικών
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Κόκκας Θωμάς Κανακάκης Γεώργιος Σπιθάκη Μαρία - -
2019-03-16 16:00:4416/03/2019 ΟΦΗ - Πανερυθραϊκός 16:00:4416:00Α2 Ανδρών
ΚΛ. ΒΑΚ
Τραχαλάκη Ελένη Γιαννόπουλος Νικόλαος Πακιουφάκη Ευρυδίκη - -
2019-03-16 17:00:4216/03/2019 ΣΦΠΧ - ΓΕΗ 17:00:4217:00Παίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Αγγελίδης Νικόλαος Μωραϊτάκη Στέλλα - - -
2019-03-16 17:00:5416/03/2019 Ακρωτήρι - Σούδα 17:00:5417:00Κορασίδων Κατάταξη
ΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Συκάς Ιωάννης Δημακοπούλου Δέσποινα - - -
2019-03-16 18:00:2416/03/2019 Πήγασος2 - ΓΕΙ 18:00:2418:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ
Καραπουλάκης Ευάγγελος - - - -
2019-03-16 18:30:0916/03/2019 ΟΦΗ - Ακράδι 18:30:0918:30Παίδων
ΚΛ. ΒΑΚ
Σπιθάκη Μαρία Πακιουφάκη Ευρυδίκη - - -
2019-03-16 19:30:2216/03/2019 Χερρονάσιος - Άθλεση 19:30:2219:30Παγκορασίδων
ΚΛ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Σούρλα Αικατερίνη - - -

Κυριακή 17/03/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-03-17 10:00:1017/03/2019 Ν.ΟΠΕΡ - Ακρωτήρι 10:00:1010:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Μαρινάτος Ιωάννης - - -
2019-03-17 10:00:2517/03/2019 ΓΕΗ2 - Ηρόδοτος 10:00:2510:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Πακιουφάκη Ευρυδίκη - - - -
2019-03-17 12:00:0717/03/2019 Αρκάδι2 - Κύδων2 12:00:0712:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Μαρινάτος Ιωάννης - - - -
2019-03-17 12:00:1117/03/2019 ΓΕΗ - Μεσσαρά 12:00:1112:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Κόκκας Θωμάς Σούρλα Αικατερίνη - - -
2019-03-17 12:00:5617/03/2019 Παγχανιακός - Κύδων 12:00:5612:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Σπαντιδάκη Ελένη Λεμοντζόγλου - - -
2019-03-17 13:00:5517/03/2019 Άνεμος2 - Άνεμος3 13:00:5513:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΚΛΑΔΙΣΟΥ
Μωραϊτάκη Στέλλα - - - -
2019-03-17 14:00:4717/03/2019 ΣΦΠΧ - Αρκάδι 14:00:4714:00Παμπαίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Πετακάκη Παρασκευή Κλεινάκης Γεώργιος - - -
2019-03-17 14:00:5617/03/2019 Ν.ΟΠΕΡ - Πήγασος 14:00:5614:00Γυναικών
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Κανακάκης Γεώργιος Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Κλώτσα Ιωάννα - -
2019-03-17 16:00:5517/03/2019 Φιλαθλητικός - ΟΦΗ 16:00:5516:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΒΑΚ
Αβραμοπούλου Γεωργία Καραπουλάκης Ευάγγελος - - -
2019-03-17 16:00:5917/03/2019 ΣΦΠΧ - Άθλεση 16:00:5916:00Κορασίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Αγγελίδης Νικόλαος Γιαννόπουλος Νικόλαος Σταγάκης Ιωάννης - -
2019-03-17 17:00:3617/03/2019 Σούδα2 - ΟΠΑ 17:00:3617:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Κάγκας Γεώργιος - - - -
2019-03-17 18:00:0417/03/2019 Ν.ΟΠΕΡ - Ηρόδοτος 18:00:0418:00Παμπαίδων
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Μαρινάτος Ιωάννης Κλώτσα Ιωάννα - - -
2019-03-17 18:00:1417/03/2019 ΓΕΗ - Ακρωτήρι 18:00:1418:00Ανδρών
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Σπιθάκη Μαρία Καραπουλάκης Ευάγγελος Αβραμοπούλου Γεωργία - -
2019-03-17 18:00:1417/03/2019 Χερρονάσιος - Κύδων 18:00:1418:00Γυναικών
ΚΛ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ
Κόκκας Θωμάς Σταμουλάκη Ελευθερία Χαρά Πακιουφάκη Ευρυδίκη - -
2019-03-17 19:00:4617/03/2019 Σούδα - Άνεμος 19:00:4619:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Κουνδουράκη Νικολέτα Χαριτωνίδου Μαρία - - -
2019-03-17 20:00:0417/03/2019 Αρκάδι - ΓΕΗ 20:00:0420:00Γυναικών
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Κανακάκης Γεώργιος Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Κλώτσα Ιωάννα - -
2019-03-17 20:00:0517/03/2019 ΓΕΗ - ΟΦΗ 20:00:0520:00Παμπαίδων
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Σπιθάκη Μαρία Σούρλα Αικατερίνη - - -
2019-03-17 20:00:1017/03/2019 Κύδων - ΣΦΠΧ 20:00:1020:00Ανδρών
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Κανδηλιεράκης Παύλος Συκάς Ιωάννης Μωραϊτάκη Μαρία-Αικατερίνη - -
2019-03-17 20:00:5717/03/2019 Χερρονάσιος - Ν.ΟΠΕΡ 20:00:5720:00Ανδρών
ΚΛ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ
Κόκκας Θωμάς Πακιουφάκη Ευρυδίκη Σταμουλάκη Ελευθερία Χαρά - -