Τοπικές Κατηγορίες

Σάββατο 16/10/2021

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2021-10-16 12:00:3816/10/2021 ΟΦΗ - ΓΕΗ 12:00:3812:00Εφήβων
ΚΛ. ΒΑΚ
Αβραμοπούλου Γεωργία Βλαστού Χριστίνα (εκπαίδευση)
Πιτούλιας
- -
2021-10-16 14:00:1816/10/2021 Σούδα - Ν.ΟΠΕΡ 14:00:1814:00Νεανίδων
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Χαριτωνίδου Μαρία Σταγάκης Ιωάννης - - -
2021-10-16 16:00:1116/10/2021 Αρκάδι - ΣΦΠΧ 16:00:1116:00Εφήβων
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Συκάς Ιωάννης Αστρινάκης Στυλιανός - - -
2021-10-16 19:00:4016/10/2021 Κύδων - Ακρωτήρι 19:00:4019:00Νεανίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Χαριτωνίδου Μαρία Κοκκινάκης Ευτύχιος - - -
2021-10-16 20:00:2116/10/2021 Πήγασος - Άθλεση 20:00:2120:00Νεανίδων
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Αβραμοπούλου Γεωργία Παντουβάκη Άννα - - -
2021-10-16 21:00:3416/10/2021 ΟΦΗ - Γρύπας 21:00:3421:00Νεανίδων
ΚΛ. ΒΑΚ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Βλαστού Χριστίνα (εκπαίδευση)
Πιτούλιας
- -

Κυριακή 17/10/2021

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2021-10-17 14:00:0017/10/2021 Αρκάδι - ΟΦΗ 14:00:0014:00Εφήβων
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Κουνδουράκη Νικολέτα Αστρινάκης Στυλιανός - - -
2021-10-17 16:00:0217/10/2021 Ν.ΟΠΕΡ - Κύδων 16:00:0216:00Νεανίδων
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Κουνδουράκη Νικολέτα Αστρινάκης Στυλιανός - - -
2021-10-17 16:00:0917/10/2021 ΣΦΠΧ - Ν.ΟΠΕΡ 16:00:0916:00Εφήβων
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Συκάς Ιωάννης Χαριτωνίδου Μαρία Αγγελίδης Νικόλαος - -
2021-10-17 17:00:4517/10/2021 Πήγασος - Γρύπας 17:00:4517:00Νεανίδων
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Βλαστού Χριστίνα (εκπαίδευση)
Παπαδάκη Ανθή
- -
2021-10-17 18:00:4617/10/2021 ΣΦΠΧ - Ακρωτήρι 18:00:4618:00Νεανίδων
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Κανδηλιεράκης Παύλος Χαριτωνίδου Μαρία Αγγελίδης Νικόλαος - -
2021-10-17 19:00:4817/10/2021 ΓΕΗ - ΟΦΗ 19:00:4819:00Νεανίδων
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Βλαστού Χριστίνα (εκπαίδευση)
Παπαδάκη Ανθή
- -

 

Εθνικές Κατηγορίες

Σάββατο 16/10/2021

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2021-10-16 17:00:5716/10/2021 ΟΦΗ - Ολυμπιακός 17:00:5717:00
ΚΛ. ΒΑΚ
Αγγελίδης Νικόλαος Καραπουλάκης Ευάγγελος Αβραμοπούλου Γεωργία Κοκοτσάκης Βασίλειος Κανδηλιεράκης Παύλος
Κουνδουράκη Νικολέτα