Τοπικές Κατηγορίες

Σάββατο 16/04/2022

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2022-04-16 14:00:5516/04/2022 Κύδων - Σούδα 14:00:5514:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Λινοξυλάκη Δανάη Ξυδάκης Γεώργιος - - -
2022-04-16 15:00:0816/04/2022 Ηρόδοτος - Άθλεση2 15:00:0815:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ
Κοπιδάκης Ιωάννης - - - -
2022-04-16 15:00:5116/04/2022 ΓΕΗ - ΣΦΠΧ 15:00:5115:00Παίδων Τελικός
ΚΛ. ΑΡΧΑΝΩΝ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Αβραμοπούλου Γεωργία Κληματσίδα Παρασκευή - -
2022-04-16 17:00:5616/04/2022 ΓΕΗ - Πήγασος 17:00:5617:00Κορασίδων Τελικοί
ΚΛ. ΑΡΧΑΝΩΝ
Κόκκας Θωμάς Πακιουφάκη Ευρυδίκη Παπαδάκη Ανθή - -
2022-04-16 18:00:5716/04/2022 Άρης - Χερρονάσιος 18:00:5718:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΓΟΥΡΝΩΝ
Μανωλάκης Γεώργιος Πετροπούλου Σοφία Ανυφαντάκη Φρειδερίκη - -

Κυριακή 17/04/2022

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2022-04-17 10:30:5617/04/2022 Ν.ΟΠΕΡ - Άνεμος 10:30:5610:30Παγκορασίδων
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Παπαδάκη Αναστασία Μπενάκη Αργυρή - - -
2022-04-17 12:30:0217/04/2022 Άνεμος - Αρκάδι 12:30:0212:30Κορασίδων
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Μπενάκη Αργυρή Παπαδάκη Αναστασία - - -
2022-04-17 13:00:5717/04/2022 ΓΕΙ - Γρύπας 13:00:5713:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
Πετράκης Ιωάννης - - - -
2022-04-17 14:00:2317/04/2022 ΣΦΠΧ - ΓΕΗ 14:00:2314:00Παίδων Τελικός
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Αγγελίδης Νικόλαος Συκάς Ιωάννης Ξυδάκης Γεώργιος - -
2022-04-17 14:30:0917/04/2022 Αρκάδι - ΓΕΗ2 14:30:0914:30Παμπαίδων
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Μπενάκη Αργυρή Παπαδάκη Αναστασία - - -
2022-04-17 16:00:0217/04/2022 Πήγασος - ΟΦΗ 16:00:0216:00Γυναικών Τελικοί
ΚΛ. ΑΡΧΑΝΩΝ
Κόκκας Θωμάς Αβραμοπούλου Γεωργία Πακιουφάκη Ευρυδίκη - -
2022-04-17 16:00:5217/04/2022 ΣΦΠΧ - Ακρωτήρι 16:00:5216:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Συκάς Ιωάννης Ξυδάκης Γεώργιος - - -
2022-04-17 18:00:2117/04/2022 Γιούχτας - ΟΦΗ 18:00:2118:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΑΡΧΑΝΩΝ
Πακιουφάκη Ευρυδίκη Κόκκας Θωμάς - - -
2022-04-17 18:00:2417/04/2022 ΣΦΠΧ - Ηρόδοτος 18:00:2418:00Ανδρών Τελικοί
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Αγγελίδης Νικόλαος Καραπουλάκης Ευάγγελος Κοκκινάκης Ευτύχιος - -

Μ. Τρίτη 19/04/2022

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2022-04-19 18:30:2919/04/2022 Πήγασος - ΓΕΗ 18:30:2918:30Κορασίδων Τελικοί
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Κόκκας Θωμάς Καραπουλάκης Ευάγγελος Πακιουφάκη Ευρυδίκη - -

Μ. Τετάρτη 20/04/2022

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2022-04-20 19:00:1620/04/2022 ΓΕΗ - Πήγασος (αν χρειάστεί 3ος τελικός) 19:00:1619:00Κορασίδων Τελικοί
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Κόκκας Θωμάς Πακιουφάκη Ευρυδίκη - -