Τοπικές Κατηγορίες

Σάββατο 16/11/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-11-16 17:00:2716/11/2019 Σητειακός - ΓΕΗ2 17:00:2717:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΣΗΤΕΙΑΣ
Πετράκης Ιωάννης - Παπαπαύλος Ιωάννης - -
2019-11-16 17:00:4516/11/2019 Κύδων - Αετός 17:00:4517:00Νεανίδων
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Κανδηλιεράκης Παύλος Κάγκας Γεώργιος - - -
2019-11-16 18:00:0616/11/2019 Άρης - Πήγασος 18:00:0618:00Νεανίδων
ΚΛ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ
Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Μαρινάτος Ιωάννης - - -
2019-11-16 18:00:3516/11/2019 Ηρόδοτος - ΓΕΙ 18:00:3518:00Εφήβων
ΚΛ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ
Αβραμοπούλου Γεωργία - Σταμουλάκη Ελευθερία Χαρά - -
2019-11-16 18:00:4216/11/2019 ΣΦΠΧ - ΓΕΗ 18:00:4218:00Εφήβων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Σπαντιδάκη Ελένη Σταγάκης Ιωάννης - - -
2019-11-16 19:00:3616/11/2019 Σούδα - Ακρωτήρι 19:00:3619:00Νεανίδων
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Κουνδουράκη Νικολέτα Χαριτωνίδου Μαρία - - -
2019-11-16 20:00:4616/11/2019 ΣΦΠΧ - Παγχανιακός 20:00:4620:00Νεανίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Πετακάκη Παρασκευή Δημακοπούλου Δέσποινα - - -
2019-11-16 20:00:5616/11/2019 Χερρονάσιος - Άθλεση 20:00:5620:00Νεανίδων
ΚΛ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ
Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Μαρινάτος Ιωάννης - - -
2019-11-16 20:30:0516/11/2019 ΟΦΗ-Ν.ΟΠΕΡ 20:30:0520:30Εφήβων
Κλ. ΒΑΚ
Κληματσίδα Παρασκευή Κόκκας Θωμάς - - -

Κυριακή 17/11/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-11-17 10:00:4217/11/2019 Γρύπας - Πήγασος 10:00:4210:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΜΕΛΕΣΣΩΝ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Μαυρέα Χριστίνα - - -
2019-11-17 12:00:3217/11/2019 Ηρόδοτος - Φιλαθλητικός 12:00:3212:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ
Αβραμοπούλου Γεωργία Κόκκας Θωμάς - - -
2019-11-17 16:00:5117/11/2019 Αρκάδι - Ν.ΟΠΕΡ 16:00:5116:00Γυναικών
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Κανδηλιεράκης Παύλος Παπαδοπούλου Παρασκευή - -
2019-11-17 16:00:5917/11/2019 Κύδων - ΟΦΗ 16:00:5916:00Γυναικών
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Κουνδουράκη Νικολέτα Κοκκινάκης Ευτύχιος Κλεινάκης Γεώργιος - -
2019-11-17 18:00:0017/11/2019 Παγχανιακός - ΣΦΠΧ 18:00:0018:00Γυναικών
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Κάγκας Γεώργιος Αγγελίδης Νικόλαος Δημακοπούλου Δέσποινα Καρπουζάς Ιωάννης -
2019-11-17 18:00:5517/11/2019 Ν.ΟΠΕΡ - Αρκάδι 18:00:5518:00Ανδρών
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Κανδηλιεράκης Παύλος Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Μαρινάτος Ιωάννης - -
2019-11-17 18:00:5717/11/2019 Ακρωτήρι - Πήγασος 18:00:5718:00Γυναικών
ΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Πετακάκη Παρασκευή Σπαντιδάκη Ελένη Χαριτωνίδου Μαρία - -
2019-11-17 19:00:2517/11/2019 Σούδα - Κύδων 19:00:2519:00Ανδρών
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Κουνδουράκη Νικολέτα Κοκκινάκης Ευτύχιος Σταγάκης Ιωάννης - -
2019-11-17 20:00:4617/11/2019 ΣΦΠΧ - Ακρωτήρι 20:00:4620:00Ανδρών
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Συκάς Ιωάννης Αγγελίδης Νικόλαος Δημακοπούλου Δέσποινα - -

Τετάρτη 20/11/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-11-20 20:00:4420/11/2019 Ν.ΟΠΕΡ - ΓΕΗ 20:00:4420:00Νεανίδων
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Παπαδοπούλου Παρασκευή - - -

Εθνικές Κατηγορίες

Σάββατο 16/11/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-11-16 16:00:4116/11/2019 Άθλεση - ΟΦΑ Απολλώνιος 16:00:4116:00Α2 Γυναικών
ΚΛ. ΠΑΤΕΛΩΝ
Αγγελίδης Νικόλαος Κόκκας Θωμάς Σταμουλάκη Ελευθερία Χαρά - -
2019-11-16 16:00:4316/11/2019 Μεσσαρά - Αμπελόκηποι 16:00:4316:00Α2 Γυναικών
ΚΛ ΜΟΙΡΩΝ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Κληματσίδα Παρασκευή Φανουράκη Ξανθή - -

Δευτέρα 18/11/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-11-18 19:00:2618/11/2019 ΟΦΗ - Παμβοχαϊκός 19:00:2619:00Volley League
Κλ. ΒΑΚ
Κουτσούλας Μιχαήλ Αγγελίδης Νικόλαος Εμμανουηλίδη Ράπτης Βασίλειος Κανδηλιεράκης Παύλος
Κόκκας Θωμάς