Τοπικές Κατηγορίες

Σάββατο 17/10/2020

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2020-10-17 16:00:0417/10/2020 Φιλαθλητικός - Ν.ΟΠΕΡ 16:00:0416:00Νεανίδων
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Φραγκιαδάκη Ειρήνη - - -
2020-10-17 16:00:3317/10/2020 Κύδων - Αρκάδι 16:00:3316:00Νεανίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Τραχαλάκη Ελένη Πλατώνης Γεώργιος - - -
2020-10-17 17:00:0517/10/2020 Άρης Γουρνών - ΓΕΗ 17:00:0517:00Νεανίδων
ΚΛ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ
Πακιουφάκη Ευρυδίκη Παντουβάκη Άννα - - -
2020-10-17 17:00:4817/10/2020 ΣΦΠΧ - ΓΕΙ 17:00:4817:00Εφήβων
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Κουνδουράκη Νικολέτα Δημακοπούλου Δέσποινα - - -
2020-10-17 17:00:5417/10/2020 ΟΦΗ - Πήγασος 17:00:5417:00Νεανίδων
ΚΛ. ΒΑΚ
Αβραμοπούλου Γεωργία Μανωλάκης Γεώργιος - - -
2020-10-17 18:00:1917/10/2020 Παγχανιακός - Σούδα 18:00:1918:00Νεανίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Σπαντιδάκη Ελένη Πλατώνης Γεώργιος - Αγγελίδης Νικόλαος -
2020-10-17 18:00:4617/10/2020 ΓΕΗ - Ν.ΟΠΕΡ 18:00:4618:00Εφήβων
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Κόκκας Θωμάς Φραγκιαδάκη Ειρήνη - - -
2020-10-17 18:00:4717/10/2020 Άνεμος - Ακρωτήρι 18:00:4718:00Νεανίδων
ΚΛ. ΚΛΑΔΙΣΟΥ
Κανδηλιεράκης Παύλος Χαριτωνίδου Μαρία - - -
2020-10-17 19:00:3517/10/2020 Αετός - ΣΦΠΧ 19:00:3519:00Νεανίδων
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Συκάς Ιωάννης Δημακοπούλου Δέσποινα - - -
2020-10-17 20:00:0717/10/2020 Άθλεση - Γρύπας 20:00:0720:00Νεανίδων
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Μανωλάκης Γεώργιος Αβραμοπούλου Γεωργία - - -

Κυριακή 18/10/2020

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2020-10-18 12:00:1218/10/2020 Πήγασος - Ν.ΟΠΕΡ 12:00:1212:00Νεανίδων
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Μανωλάκης Γεώργιος - - -
2020-10-18 13:00:4218/10/2020 Άρκάδι - Ακρωτήρι 13:00:4213:00Νεανίδων
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Μαρινάτος Ιωάννης - - -
2020-10-18 14:00:3618/10/2020 ΓΕΗ - ΣΦΠΧ 14:00:3614:00Εφήβων
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Κόκκας Θωμάς Φραγκιαδάκη Ειρήνη - - -
2020-10-18 15:00:3918/10/2020 Ν.ΟΠΕΡ - ΟΦΗ 15:00:3915:00Εφήβων
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Μαρινάτος Ιωάννης Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος - - -
2020-10-18 16:00:2618/10/2020 Κύδων - Άνεμος 16:00:2616:00Νεανίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Χαριτωνίδου Μαρία Αγγελίδης Νικόλαος - - -
2020-10-18 16:00:3618/10/2020 Άθλεση - Άρης 16:00:3616:00Νεανίδων
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Κόκκας Θωμάς Φραγκιαδάκη Ειρήνη - - -
2020-10-18 17:00:3218/10/2020 ΟΦΗ - Φιλαθλητικός 17:00:3217:00Νεανίδων
ΚΛ. ΒΑΚ
Πακιουφάκη Ευρυδίκη Αβραμοπούλου Γεωργία - - -
2020-10-18 17:00:4318/10/2020 Γρύπας - ΓΕΗ 17:00:4317:00Νεανίδων
ΚΛ. ΜΕΛΕΣΣΩΝ
Μανωλάκης Γεώργιος Παντουβάκη Άννα - - -
2020-10-18 18:00:4818/10/2020 Παγχανιακός - Αετός 18:00:4818:00Νεανίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Κάγκας Γεώργιος Μπενάκη Αργυρή - Αγγελίδης Νικόλαος -
2020-10-18 19:00:4018/10/2020 Σούδα - ΣΦΠΧ 19:00:4019:00Νεανίδων
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Γιαννόπουλος Νικόλαος Κοκκινάκης Ευτύχιος - - -