Τοπικές Κατηγορίες

Σάββατο 18/01/2020

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2020-01-18 13:00:2318/01/2020 Αρκάδι - Κύδων 13:00:2313:00Κορασίδων
ΚΛ. ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ
Συκάς Ιωάννης Κοκκινάκης Ευτύχιος - - -
2020-01-18 15:00:0218/01/2020 Σούδα - Άνεμος 15:00:0215:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Κανδηλιεράκης Παύλος Σταγάκης Ιωάννης - - -
2020-01-18 15:00:1918/01/2020 Ν.ΟΠΕΡ - Παγχανιακός 15:00:1915:00Κορασίδων
ΚΛ. ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ
Κοκκινάκης Ευτύχιος Συκάς Ιωάννης - - -
2020-01-18 15:00:4718/01/2020 ΓΕΙ - Σητειακός 15:00:4715:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
Πετράκης Ιωάννης Παπαπαύλος Ιωάννης - - -
2020-01-18 16:00:4918/01/2020 Πήγασος - Άρης 16:00:4916:00Κορασίδων
ΚΛ. ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ
Αβραμοπούλου Γεωργία Πακιουφάκη Ευρυδίκη - - -
2020-01-18 17:00:3818/01/2020 Ν.ΟΠΕΡ - Παγχανιακός 17:00:3817:00Γυναικών
ΚΛ. ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ
Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Μαρινάτος Ιωάννης Παντουβάκη Άννα - -
2020-01-18 18:00:3818/01/2020 Φιλαθλητικός - Γιούχτας 18:00:3818:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ
Πακιουφάκη Ευρυδίκη Αβραμοπούλου Γεωργία - - -
2020-01-18 18:00:5318/01/2020 ΟΦΗ - Ηρόδοτος 18:00:5318:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΒΑΚ
Μανωλάκης Φραγκιαδάκη Ειρήνη - - -
2020-01-18 19:00:3218/01/2020 ΣΦΠΧ - Ακρωτήρι 19:00:3219:00Κορασίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Αγγελίδης Νικόλαος Κάγκας Γεώργιος - - -
2020-01-18 19:00:3518/01/2020 Αρκάδι - ΓΕΗ 19:00:3519:00Παίδων
ΚΛ. ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ
Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Παντουβάκη Άννα - - -
2020-01-18 21:00:2918/01/2020 Κύδων2 - Αετός 21:00:2921:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Σπαντιδάκη Ελένη Χαριτωνίδου Μαρία - - -

Κυριακή 19/01/2020

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2020-01-19 10:00:0119/01/2020 Ηρόδοτος - Φιλαθλητικός 10:00:0110:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ
Μανωλάκης - - - -
2020-01-19 11:00:2719/01/2020 ΓΕΙ - Πήγασος 11:00:2711:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
Πετράκης Ιωάννης - - - -
2020-01-19 11:00:4319/01/2020 Μεσσαρά - ΓΕΗ 11:00:4311:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΜΟΙΡΩΝ
Φανουράκη Ξανθή - - - -
2020-01-19 13:00:1319/01/2020 Αετός - Κύδων 13:00:1313:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Σπαντιδάκη Ελένη Δημακοπούλου Δέσποινα - - -
2020-01-19 13:00:1419/01/2020 Γιούχτας - Άθλεση 13:00:1413:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΑΡΧΑΝΩΝ
Μανωλάκης - - - -
2020-01-19 13:00:5819/01/2020 Μεσσαρά - Άθλεση 13:00:5813:00Κορασίδων
ΚΛ. ΜΟΙΡΩΝ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Αβραμοπούλου Γεωργία - - -
2020-01-19 14:00:5819/01/2020 Αρκάδι - Ακρωτήρι 14:00:5814:00Γυναικών
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Γιαννόπουλος Νικόλαος Παντουβάκη Άννα - -
2020-01-19 16:00:2819/01/2020 Πήγασος - Χερρονάσιος 16:00:2816:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ
Κόκκας Θωμάς Μαυρέα Χριστίνα - - -
2020-01-19 16:00:5219/01/2020 Αρκάδι - Άνεμος 16:00:5216:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Μαρινάτος Ιωάννης - Παντουβάκη Άννα - -
2020-01-19 17:30:5419/01/2020 Γρύπας - ΓΕΗ2 17:30:5417:30Κορασίδων Β
ΚΛ. ΜΕΛΕΣΣΩΝ
Κληματσίδα Παρασκευή - Φραγκιαδάκη Ειρήνη - -
2020-01-19 18:00:0419/01/2020 Ν.ΟΠΕΡ - ΣΦΠΧ 18:00:0418:00Ανδρών
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Γιαννόπουλος Νικόλαος Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Μαρινάτος Ιωάννης - -
2020-01-19 18:00:3719/01/2020 Άρης - Μεσσαρά 18:00:3718:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΓΟΥΡΝΩΝ
Gledis Dili Μανωλάκης - - -
2020-01-19 18:00:3819/01/2020 ΣΦΠΧ - Αετός 18:00:3818:00Γυναικών
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Κανδηλιεράκης Παύλος Ντουμπαρατζή Δέσποινα - - -
2020-01-19 18:00:4319/01/2020 Ηρόδοτος - Κύδων 18:00:4318:00Ανδρών
ΚΛ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Αβραμοπούλου Γεωργία Σταμουλάκη Ελευθερία Χαρά - -
2020-01-19 18:00:4519/01/2020 Πήγασος - Κύδων 18:00:4518:00Γυναικών
ΚΛ. ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ
Κόκκας Θωμάς - Μαυρέα Χριστίνα - -
2020-01-19 19:00:0819/01/2020 Σούδα - Ακρωτήρι 19:00:0819:00Ανδρών
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Αγγελίδης Νικόλαος Κουνδουράκη Νικολέτα Συκάς Ιωάννης - -
2020-01-19 19:00:4819/01/2020 Γρύπας - ΟΦΗ 19:00:4819:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΜΕΛΕΣΣΩΝ
Φραγκιαδάκη Ειρήνη - - - -
2020-01-19 20:00:0519/01/2020 ΣΦΠΧ - Ακρωτήρι 20:00:0520:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Κάγκας Γεώργιος Κοκκινάκης Ευτύχιος - - -
2020-01-19 20:00:5919/01/2020 Άθλεση - ΓΕΗ 20:00:5920:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ
Κόκκας Θωμάς Μαυρέα Χριστίνα - - -

Τετάρτη 22/01/2020

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2020-01-22 19:00:3022/01/2020 Χερρονάσιος - ΓΕΗ 19:00:3019:00Κορασίδων
ΚΛ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Αβραμοπούλου Γεωργία - - -

Εθνικές Κατηγορίες

Σάββατο 18/01/2020

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2020-01-18 16:00:3118/01/2020 Άθλεση - Αγ. Παρασκευή 16:00:3116:00Α2 Γυναικών
ΚΛ. ΠΑΤΕΛΩΝ
Κόκκας Θωμάς Καραπουλάκης Ευάγγελος Κληματσίδα Παρασκευή - -

Τετάρτη 18/01/2020

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2020-01-22 16:00:0322/01/2020 ΟΦΗ - ΠΑΟ 16:00:0316:00Κύπελλο Ελλάδος Ανδρών
ΚΛ. ΒΑΚ
Πρέντζας Αγγελίδης Νικόλαος Αβραμοπούλου Γεωργία Κανδηλιεράκης Παύλος
Κόκκας Θωμάς
Κοκοτσάκης Βασίλειος