Σάββατο 19/01/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-01-19 13:30:5819/01/2019 Μεσσαρά - Άρης 13:30:5813:30Κορασίδων
ΚΛ ΜΟΙΡΩΝ
Αβραμοπούλου Γεωργία Καραπουλάκης Ευάγγελος Φανουράκη Ξανθή - -
2019-01-19 16:00:0119/01/2019 Ακρωτήρι - ΓΕΗ 16:00:0116:00Νεανίδων
ΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Κουνδουράκη Νικολέτα Συκάς Ιωάννης Τζουρμπάκη Λαμπρινή Καρπουζάς Ιωάννης -
2019-01-19 16:00:2219/01/2019 Μεσσαρά - Ηρακλής 16:00:2216:00Pre League Γυναικών
ΚΛ ΜΟΙΡΩΝ
Αμαριανιτάκης Ιωάννης Καραπουλάκης Ευάγγελος Αβραμοπούλου Γεωργία Κοκοτσάκης Βασίλειος -
2019-01-19 16:00:3719/01/2019 Αετός - Άνεμος 2 16:00:3716:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Σπαντιδάκη Ελένη Μωραϊτάκη Μαρία-Αικατερίνη - - -
2019-01-19 16:00:4219/01/2019 Φιλαθλητικός - Χερρονάσιος 16:00:4216:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Σπιθάκη Μαρία Κόκκας Θωμάς - - -
2019-01-19 16:00:4919/01/2019 ΟΦΗ - ΑΕΠ Ολυμπιάς 16:00:4916:00Α2 Ανδρών
Κλ. ΒΑΚ
Τραχαλάκη Ελένη Αγγελίδης Νικόλαος Μωραϊτάκη Στέλλα - -
2019-01-19 18:00:1219/01/2019 ΣΦΠΧ - Ν.ΟΠΕΡ 18:00:1218:00Παίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Γιαννόπουλος Νικόλαος Μιχαηλίδη Ευθυμία - - -
2019-01-19 18:00:5519/01/2019 ΟΦΗ - ΓΕΗ 18:00:5518:00Παίδων
Κλ. ΒΑΚ
Κόκκας Θωμάς Σπιθάκη Μαρία - - -
2019-01-19 19:00:4619/01/2019 Σούδα - Κύδων 19:00:4619:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Κανδηλιεράκης Παύλος Πετακάκη Παρασκευή - - -

* Η κ. Φανουράκη έχει οριστεί ως εκπαιδευόμενη

** Στην κ. Μιχαηλίδη, δεν θα δοθούν έξοδα μετακίνησης και ημεραργίας.

Κυριακή 20/01/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-01-20 10:00:4820/01/2019 Αρκάδι - Κύδων 10:00:4810:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Κανακάκης Γεώργιος - - -
2019-01-20 12:00:4520/01/2019 ΟΦΗ - ΓΕΗ 12:00:4512:00Παμπαίδων
Κλ. ΒΑΚ
Σπιθάκη Μαρία Πακιουφάκη Ευρυδίκη - - -
2019-01-20 12:00:4620/01/2019 Αρκάδι - ΣΦΠΧ 12:00:4612:00Παμπαίδων
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Κανακάκης Γεώργιος Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος - - -
2019-01-20 14:00:1320/01/2019 ΓΕΗ - Πήγασος 14:00:1314:00Παγκορασίδων
Κλ. ΒΑΚ
Αβραμοπούλου Γεωργία Σπιθάκη Μαρία - - -
2019-01-20 14:00:2920/01/2019 Ν.ΟΠΕΡ - Άνεμος 14:00:2914:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Πετακάκη Παρασκευή Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος - - -
2019-01-20 15:00:3220/01/2019 Ακρωτήρι - Αετός 15:00:3215:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Γιαννόπουλος Νικόλαος Τζουρμπάκη Λαμπρινή - - -
2019-01-20 15:00:4820/01/2019 Ηρόδοτος - Ν.ΟΠΕΡ 15:00:4815:00Παμπαίδων
ΚΛ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ
Συκάς Ιωάννης Καραπουλάκης Ευάγγελος - - -
2019-01-20 16:00:0420/01/2019 Άθλεση - ΣΦΠΧ 16:00:0416:00Νεανίδων
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Κόκκας Θωμάς Κανδηλιεράκης Παύλος Σταμουλάκη Ελευθερία Χαρά Βλαχάκης Εμμανουήλ -
2019-01-20 16:00:5020/01/2019 Ν.ΟΠΕΡ - Σούδα 16:00:5016:00Ανδρών
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Κανακάκης Γεώργιος Πετακάκη Παρασκευή Κλώτσα Ιωάννα - -
2019-01-20 16:00:5620/01/2019 ΓΕΗ3 - Γιούχτας 16:00:5616:00Παγκορασίδων Β
Κλ. ΒΑΚ
Αβραμοπούλου Γεωργία - - - -
2019-01-20 17:00:3320/01/2019 Ηρόδοτος - Κύδων 17:00:3317:00Ανδρών
ΚΛ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Συκάς Ιωάννης Πακιουφάκη Ευρυδίκη - -
2019-01-20 17:00:4820/01/2019 ΓΕΙ - Άθλεση2 17:00:4817:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
Πετράκης Ιωάννης - Παπαπαύλος Ιωάννης - -
2019-01-20 17:00:5520/01/2019 Ακρωτήρι - Χερρονάσιος 17:00:5517:00Ανδρών
ΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Αγγελίδης Νικόλαος Σπαντιδάκη Ελένη Μωραϊτάκη Μαρία-Αικατερίνη - -
2019-01-20 18:00:1820/01/2019 ΓΕΗ - ΣΦΠΧ 18:00:1818:00Ανδρών
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Κανδηλιεράκης Παύλος Κόκκας Θωμάς Καλεμάκη Πελαγία - -
2019-01-20 19:00:4720/01/2019 Ηρόδοτος - Πήγασος2 19:00:4719:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ
Πακιουφάκη Ευρυδίκη - - - -
2019-01-20 19:00:5920/01/2019 Άρης - ΟΦΗ 19:00:5919:00Παγκορασίδων
ΚΛ ΓΟΥΡΝΩΝ
Σπιθάκη Μαρία Αβραμοπούλου Γεωργία - - -
2019-01-20 20:00:2420/01/2019 ΓΕΗ - Χερρονάσιος 20:00:2420:00Κορασίδων
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Σταμουλάκη Ελευθερία Χαρά Καλεμάκη Πελαγία - - -

* Ο κ. Παπαπαύλου έχει οριστεί ως εκπαιδευόμενος

Έξοδα μετακίνησης για τους διαιτητές που μετακινούνται από Χανιά προς Ηράκλειο:
Τα έξοδα μετακίνησης ανέρχονται σε 48€ και τα έξοδα ημεραργίας που ανέρχονται σε 14€ ανά μετακινούμενο διαιτητή, και τα οποία θα κατανεμηθούν εξίσου στους 3 γηπεδούχους (Ηρόδοτο – ΓΕΗ – Άθλεση), σύμφωνα με την συμφωνία ΕΣΠΕΚ – ΣΥΔΠΕΚ.