Τοπικές Κατηγορίες

Σάββατο 19/10/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-10-19 12:00:0219/10/2019 Ηρόδοτος - Σητειακός 12:00:0212:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ
Αβραμοπούλου Γεωργία Κόκκας Θωμάς - - -
2019-10-19 14:00:0019/10/2019 Πήγασος - ΓΕΗ 14:00:0014:00Νεανίδων
ΚΛ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ
Αβραμοπούλου Γεωργία Μαυρέα Χριστίνα - - -
2019-10-19 16:30:5319/10/2019 Άθλεση - Ν.ΟΠΕΡ 16:30:5316:30Νεανίδων
ΚΛ. ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ
Πακιουφάκη Ευρυδίκη Κλιματσίδα Παρασκευή - - -
2019-10-19 17:00:1419/10/2019 Ακρωτήρι - Κύδων 17:00:1417:00Νεανίδων
ΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Αγγελίδης Νικόλαος Δημακοπούλου Δέσποινα - - -
2019-10-19 18:30:1619/10/2019 ΣΦΠΧ - Σούδα 18:30:1618:30Νεανίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Πετακάκη Παρασκευή Σταγάκης Ιωάννης - - -
2019-10-19 18:30:3019/10/2019 ΓΕΗ - ΓΕΙ 18:30:3018:30Εφήβων
ΚΛ. ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ
Κλιματσίδα Παρασκευή Πακιουφάκη Ευρυδίκη - - -
2019-10-19 18:30:5519/10/2019 Γιούχτας - ΟΦΗ 18:30:5518:30Κορασίδων Β
ΚΛ. ΑΡΧΑΝΩΝ
Γιαννόπουλος Νικόλαος Σταμουλάκη Ελευθερία Χαρά - - -
2019-10-19 19:00:4919/10/2019 Ν.ΟΠΕΡ - Ηρόδοτος 19:00:4919:00Εφήβων
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος - Παπαδοπούλου Παρασκευή - -
2019-10-19 20:30:0419/10/2019 Παγχανιακός - Αετός 20:30:0420:30Νεανίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Κοκκινάκης Ευτύχιος Χαριτωνίδου Μαρία - - -
2019-10-19 20:30:1819/10/2019 Πήγασος - ΓΕΗ2 20:30:1820:30Κορασίδων Β
ΚΛ. ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ
Πακιουφάκη Ευρυδίκη Κλιματσίδα Παρασκευή - - -

Κυριακή 20/10/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-10-20 12:00:4920/10/2019 Γρύπας - ΓΕΙ 12:00:4912:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΜΕΛΕΣΣΩΝ
Κλιματσίδα Παρασκευή Αβραμοπούλου Γεωργία - - -
2019-10-20 12:30:0220/10/2019 ΣΦΠΧ - ΟΦΗ 12:30:0212:30Εφήβων
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Πετακάκη Παρασκευή Σπαντιδάκη Ελένη - - -
2019-10-20 17:00:2220/10/2019 Αετός - Ν.ΟΠΕΡ 17:00:2217:00Γυναικών
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Σπαντιδάκη Ελένη Πετακάκη Παρασκευή Κλεινάκης Γεώργιος - -
2019-10-20 17:00:4820/10/2019 Άρης - Χερρονάσιος 17:00:4817:00Νεανίδων
ΚΛ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ
Πακιουφάκη Ευρυδίκη Σταμουλάκη Ελευθερία Χαρά - - -
2019-10-20 18:00:1520/10/2019 Αρκάδι - Σούδα 18:00:1518:00Ανδρών
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Αγγελίδης Νικόλαος Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Παπαδοπούλου Παρασκευή - -
2019-10-20 18:30:2720/10/2019 Κύδων - Αρκάδι 18:30:2718:30Γυναικών
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Τραχαλάκη Ελένη Γιαννόπουλος Νικόλαος Χαριτωνίδου Μαρία - -
2019-10-20 20:00:2720/10/2019 ΟΦΗ - Πήγασος 20:00:2720:00Γυναικών
Κλ. ΒΑΚ
Κλιματσίδα Παρασκευή Καραπουλάκης Ευάγγελος Πακιουφάκη Ευρυδίκη - -
2019-10-20 20:30:0220/10/2019 Παγχανιακός - Ακρωτήρι 20:30:0220:30Γυναικών
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Κανδηλιεράκης Παύλος Κοκκινάκης Ευτύχιος Σταγάκης Ιωάννης - -

Εθνικές Κατηγορίες

Σάββατο 19/10/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-10-19 16:00:0419/10/2019 Μεσσαρά - Απολλώνιος 16:00:0416:00Α2 Γυναικών
ΚΛ ΜΟΙΡΩΝ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Κόκκας Θωμάς Φανουράκη Ξανθή - -
2019-10-19 16:00:0719/10/2019 ΓΕΗ - Δραπετσώνα 16:00:0716:00Α2 Ανδρών
ΚΛ. ΑΡΧΑΝΩΝ
Τραχαλάκη Ελένη Γιαννόπουλος Νικόλαος Σταμουλάκη Ελευθερία Χαρά - -

Κυριακή 20/10/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-10-20 16:00:4820/10/2019 ΓΕΗ - Α.Ε. Αμπελοκήπων 16:00:4816:00Α2 Γυναικών
ΚΛ. ΑΡΧΑΝΩΝ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Κλιματσίδα Παρασκευή Αβραμοπούλου Γεωργία - -