Σάββατο 20/04/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-04-20 10:00:2520/04/2019 ΓΕΗ2 - Άθλεση2 10:00:2510:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Καραπουλάκης Ευάγγελος - - - -
2019-04-20 10:00:4020/04/2019 Αρκάδι - Σούδα 10:00:4010:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Μαρινάτος Ιωάννης Κανακάκης Γεώργιος - - -
2019-04-20 12:00:3420/04/2019 Ν.ΟΠΕΡ - Παγχανιακός 12:00:3412:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Κανακάκης Γεώργιος Μαρινάτος Ιωάννης - - -
2019-04-20 14:00:1520/04/2019 Κύδων - Αετός 14:00:1514:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Γιαννόπουλος Νικόλαος Τζουρμπάκη Λαμπρινή - - -
2019-04-20 16:30:3920/04/2019 Μεσσαρά - Πήγασος 16:30:3916:30Παγκορασίδων
ΚΛ. ΜΟΙΡΩΝ
Αμαριανιτάκης Ιωάννης Φανουράκη Ξανθή - - -
2019-04-20 19:30:2120/04/2019 Ν.ΟΠΕΡ - ΓΕΗ 19:30:2119:30Γυναικών Τελικοί
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Τραχαλάκη Ελένη Κανακάκης Γεώργιος Μαρινάτος Ιωάννης - -

Κυριακή 21/04/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-04-21 10:00:1721/04/2019 Αρκάδι - Παγχανιακός 10:00:1710:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Μαρινάτος Ιωάννης Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος - - -
2019-04-21 12:00:2221/04/2019 ΟΦΗ- Ν.ΟΠΕΡ 12:00:2212:00Παμπαίδων
ΚΛ. ΒΑΚ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Μαυρέα Χριστίνα - - -
2019-04-21 12:00:2821/04/2019 Ηρόδοτος - Αρκάδι 12:00:2812:00Παμπαίδων
ΚΛ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ
Σταμουλάκη Ελευθερία Χαρά Αμαριανιτάκης Ιωάννης - - -
2019-04-21 12:00:5721/04/2019 Ν.ΟΠΕΡ - ΣΦΠΧ 12:00:5712:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Μαρινάτος Ιωάννης - - -
2019-04-21 13:00:1021/04/2019 Αετός - Άνεμος 13:00:1013:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Κουνδουράκη Νικολέτα Χαριτωνίδου Μαρία - - -
2019-04-21 13:30:0921/04/2019 Πήγασος - Φιλαθλητικός 13:30:0913:30Παγκορασίδων
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Κόκκας Θωμάς - - - -
2019-04-21 14:00:4821/04/2019 Ηρόδοτος - ΓΕΙ 14:00:4814:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ
Αγγελίδης Νικόλαος - - - -
2019-04-21 15:00:4321/04/2019 Άνεμος2 - ΟΠΑ 15:00:4315:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΚΛΑΔΙΣΟΥ
Σπαντιδάκη Ελένη - - - -
2019-04-21 17:00:2121/04/2019 Άρης - Χερρονάσιος 17:00:2117:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΓΟΥΡΝΩΝ
Αμαριανιτάκης Ιωάννης Σταμουλάκη Ελευθερία Χαρά - - -
2019-04-21 17:30:0721/04/2019 ΓΕΗ - Ν.ΟΠΕΡ 17:30:0717:30Γυναικών Τελικοί
ΚΛ. ΠΑΤΕΛΩΝ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Αγγελίδης Νικόλαος Μαυρέα Χριστίνα - -
2019-04-21 17:30:0921/04/2019 ΓΕΗ - ΣΦΠΧ 17:30:0917:30Παμπαίδων
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Κόκκας Θωμάς Καράλη Βασιλική - - -
2019-04-21 18:00:2721/04/2019 Κυδων2 - Σούδα2 18:00:2718:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Κουνδουράκη Νικολέτα - - - -
2019-04-21 20:00:2821/04/2019 Κύδων - Ακρωτήρι 20:00:2820:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Γιαννόπουλος Νικόλαος Σπαντιδάκη Ελένη - - -
2019-04-21 20:00:5921/04/2019 ΓΕΗ - ΣΦΠΧ 20:00:5920:00Ανδρών Τελικοί
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Αγγελίδης Νικόλαος Κόκκας Θωμάς Καράλη Βασιλική Βλαχάκης Εμμανουήλ -

Μ. Τετάρτη 24/04/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-04-24 16:30:2524/04/2019 Μεσσαρά - Πανιώνιος 16:30:2516:30Pre League Γυναικών
ΚΛ. ΜΟΙΡΩΝ
Δεληκωστίδης Σωτήριος Καραπουλάκης Ευάγγελος Καράλη Βασιλική - -
2019-04-24 18:30:5224/04/2019 Γρύπας - ΓΕΗ 18:30:5218:30Παγκορασίδων
ΚΛ. ΜΕΛΕΣΣΩΝ
Πακιουφάκη Ευρυδίκη Μαυρέα Χριστίνα - - -

Μ. Πέμπτη 25/04/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-04-25 11:00:4425/04/2019 Άθλεση2 - Γιούχτας 11:00:4411:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Μαυρέα Χριστίνα - - - -