Τοπικές Κατηγορίες

Σάββατο 21/12/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-12-21 11:00:1521/12/2019 ΓΕΙ - Γρύπας 11:00:1511:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
Πετράκης Ιωάννης - Παπαπαύλος Ιωάννης - -
2019-12-21 14:00:2721/12/2019 Σητειακός - Ηρόδοτος 14:00:2714:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΣΗΤΕΙΑΣ
Πετράκης Ιωάννης - - - -
2019-12-21 14:00:3521/12/2019 Άνεμος - Αετός 14:00:3514:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΚΛΑΔΙΣΟΥ
Κάγκας Γεώργιος Σταγάκης Ιωάννης - - -
2019-12-21 15:00:0921/12/2019 ΣΦΠΧ - Ν.ΟΠΕΡ 15:00:0915:00Παίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Κοκκινάκης Ευτύχιος Πετακάκη Παρασκευή - - -
2019-12-21 17:00:0021/12/2019 ΣΦΠΧ - Αρκάδι 17:00:0017:00Κορασίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Πετακάκη Παρασκευή Κοκκινάκης Ευτύχιος - - -
2019-12-21 17:00:4421/12/2019 Ακρωτήρι - Ν.ΟΠΕΡ 17:00:4417:00Κορασίδων
ΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Κάγκας Γεώργιος Σταγάκης Ιωάννης - - -
2019-12-21 18:30:3721/12/2019 ΓΕΗ2 - Πήγασος 18:30:3718:30Κορασίδων Β
ΚΛ. ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ
Αγγελίδης Νικόλαος Gledis Dili - - -
2019-12-21 19:00:5921/12/2019 Παγχανιακός - Κύδων 19:00:5919:00Κορασίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Πετακάκη Παρασκευή Κοκκινάκης Ευτύχιος - - -
2019-12-21 20:30:0621/12/2019 ΓΕΗ - Μεσσαρά 20:30:0620:30Κορασίδων
ΚΛ. ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ
Αγγελίδης Νικόλαος Gledis Dili - - -
2019-12-21 20:30:0821/12/2019 ΟΦΗ - Γιούχτας 20:30:0820:30Κορασίδων Β
ΚΛ. ΒΑΚ
Κόκκας Θωμάς Σταμουλάκη Ελευθερία Χαρά - - -
2019-12-21 21:00:3321/12/2019 Κύδων - Σούδα 21:00:3321:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Σταγάκης Ιωάννης Κάγκας Γεώργιος - - -

Κυριακή 22/12/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-12-22 12:00:4722/12/2019 Ν.ΟΠΕΡ - ΓΕΙ 12:00:4712:00Εφήβων
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Μαρινάτος Ιωάννης - - -
2019-12-22 12:00:5122/12/2019 ΓΕΙ - Γιούχτας 12:00:5112:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
Πετράκης Ιωάννης - - - -
2019-12-22 14:00:0522/12/2019 Ν.ΟΠΕΡ - Αετός 14:00:0514:00Γυναικών
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Πετακάκη Παρασκευή Ντουμπαρατζή Δέσποινα Μαρινάτος Ιωάννης - -
2019-12-22 15:00:3922/12/2019 ΟΠΑ - Άνεμος 15:00:3915:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Κουνδουράκη Νικολέτα Κλεινάκης Γεώργιος - - -
2019-12-22 16:00:1422/12/2019 Αρκάδι - Κύδων 16:00:1416:00Γυναικών
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Πετακάκη Παρασκευή Ντουμπαρατζή Δέσποινα - -
2019-12-22 17:00:0222/12/2019 Ακρωτήρι - Παγχανιακός 17:00:0217:00Γυναικών
ΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Κοκκινάκης Ευτύχιος Γιαννόπουλος Νικόλαος Κλεινάκης Γεώργιος - -
2019-12-22 17:00:3422/12/2019 Σούδα3 - Σούδα2 17:00:3417:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Κάγκας Γεώργιος Σταγάκης Ιωάννης - - -
2019-12-22 17:00:4722/12/2019 Ηρόδοτος - Πήγασος 17:00:4717:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ
Καράλη Βασιλική - - - -
2019-12-22 18:00:4722/12/2019 Ν.ΟΠΕΡ - Αρκάδι 18:00:4718:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος - - - -
2019-12-22 19:00:0322/12/2019 Άρης - Άθλεση 19:00:0319:00Κορασίδων
ΚΛ. ΓΟΥΡΝΩΝ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Σταμουλάκη Ελευθερία Χαρά - - -
2019-12-22 19:00:2022/12/2019 ΣΦΠΧ - Άνεμος 19:00:2019:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΚΛΑΔΙΣΟΥ
Κουνδουράκη Νικολέτα - - - -
2019-12-22 19:00:4222/12/2019 Σούδα - Αετός 19:00:4219:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Σταγάκης Ιωάννης Κάγκας Γεώργιος - - -
2019-12-22 19:00:4822/12/2019 ΣΦΠΧ - ΓΕΗ 19:00:4819:00Εφήβων Τελικοί
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Γιαννόπουλος Νικόλαος Κοκκινάκης Ευτύχιος Κλεινάκης Γεώργιος - -
2019-12-22 19:00:5722/12/2019 ΓΕΗ - Γρύπας 19:00:5719:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ
Καράλη Βασιλική - - - -
2019-12-22 21:00:3022/12/2019 Πήγασος - ΟΦΗ 21:00:3021:00Γυναικών
ΚΛ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ
Αγγελίδης Νικόλαος Κόκκας Θωμάς Μαυρέα Χριστίνα - -
2019-12-22 21:00:5722/12/2019 Κύδων - Ακρωτήρι 21:00:5721:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Κοκκινάκης Ευτύχιος Κλεινάκης Γεώργιος - - -

Δευτέρα 23/12/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-12-23 16:00:0523/12/2019 ΟΦΗ - Άθλεση 16:00:0516:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΒΑΚ
Κόκκας Θωμάς - - - -

Εθνικές Κατηγορίες

Σάββατο 21/12/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-12-21 16:00:5321/12/2019 ΓΕΗ - Νέοι Βύρωνα 16:00:5316:00Α2 Ανδρών
ΚΛ. ΑΡΧΑΝΩΝ
Γιαννόπουλος Νικόλαος Αγγελίδης Νικόλαος Καράλη Βασιλική - -
2019-12-21 16:00:5921/12/2019 Μεσσαρά - Απόλλων Καλλαμάτας 16:00:5916:00Α2 Γυναικών
ΚΛ. ΜΟΙΡΩΝ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Κόκκας Θωμάς Φανουράκη Ξανθή - -
2019-12-21 18:00:4021/12/2019 ΟΦΗ - Ηρακλής 18:00:4018:00Volley League
ΚΛ. ΒΑΚ
Γεροθόδωρος Επαμεινώνδας Φραγκάκης Νικόλαος Κουνδουράκη Νικολέτα
Σταμουλάκη Ελευθερία Χαρά
Κοκοτσάκης Βασίλειος Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος
Κανδηλιεράκης Παύλος

Κυριακή 22/12/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-12-22 16:00:5422/12/2019 ΓΕΗ - Απολλώνιος 16:00:5416:00Α2 Γυναικών
ΚΛ. ΠΑΤΕΛΩΝ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Κόκκας Θωμάς Σταμουλάκη Ελευθερία Χαρά - -