Σάββατο 23/02/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-02-23 11:00:2523/02/2019 Κύδων - Σούδα 11:00:2511:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Σπαντιδάκη Ελένη Σταγάκης Ιωάννης - - -
2019-02-23 12:00:0123/02/2019 Γρύπας - Φιλαθλητικός 12:00:0112:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΜΕΛΕΣΣΩΝ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Μιχαηλίδη Ευθυμία - - -
2019-02-23 12:00:1323/02/2019 Άθλεση2 - ΓΕΗ2 12:00:1312:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Αβραμοπούλου Γεωργία - - - -
2019-02-23 12:30:3023/02/2019 Άνεμος - Αρκάδι 12:30:3012:30Κορασίδων Β
ΚΛ. ΚΛΑΔΙΣΟΥ
Κάγκας Γεώργιος Συκάς Ιωάννης - Αγγελίδης Νικόλαος -
2019-02-23 13:00:1723/02/2019 ΣΦΠΧ - ΓΕΗ 13:00:1713:00Παμπαίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Γιαννόπουλος Νικόλαος Μωραϊτάκη Μαρία-Αικατερίνη - - -
2019-02-23 14:00:5123/02/2019 Σητειακός - ΓΕΙ 14:00:5114:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΣΗΤΕΙΑΣ
Πετράκης Ιωάννης - - - -
2019-02-23 14:00:5423/02/2019 ΓΕΗ - Πήγασος 14:00:5414:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Αβραμοπούλου Γεωργία Καραλή Βασιλική - - -
2019-02-23 15:00:1123/02/2019 Μεσσαρά - Άθλεση 15:00:1115:00Κορασίδων
ΚΛ ΜΟΙΡΩΝ
Πακιουφάκη Ευρυδίκη Φανουράκη Ξανθή - - -
2019-02-23 15:00:2423/02/2019 ΣΦΠΧ - Αρκάδι 15:00:2415:00Κορασίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Κουνδουράκη Νικολέτα Μωραϊτάκη Στέλλα - - -
2019-02-23 16:00:5623/02/2019 Άρης - ΓΕΗ 16:00:5616:00Κορασίδων
ΚΛ ΓΟΥΡΝΩΝ
Αμαριανιτάκης Ιωάννης Μιχαηλίδη Ευθυμία - - -
2019-02-23 17:00:1723/02/2019 Παγχανιακός - Ν.ΟΠΕΡ 17:00:1717:00Κορασίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Κανδηλιεράκης Παύλος Μωραϊτάκη Στέλλα - - -
2019-02-23 17:00:4023/02/2019 Σούδα - Ακρωτήρι 17:00:4017:00Κορασίδων
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Συκάς Ιωάννης Μωραϊτάκη Μαρία-Αικατερίνη - - -
2019-02-23 18:00:5523/02/2019 Ηρόδοτος - ΟΦΗ 18:00:5518:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ
Καραλή Βασιλική Αβραμοπούλου Γεωργία - - -
2019-02-23 19:00:0623/02/2019 Ν.ΟΠΕΡ - ΟΦΗ 19:00:0619:00Παμπαίδων
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Μαρινάτος Ιωάννης Κλώτσα Ιωάννα - - -
2019-02-23 19:00:1623/02/2019 Χερρονάσιος - Πήγασος 19:00:1619:00Κορασίδων
ΚΛ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ
Αμαριανιτάκης Ιωάννης Μιχαηλίδη Ευθυμία - - -

Κυριακή 24/02/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-02-24 10:00:0224/02/2019 Κύδων - Άνεμος 10:00:0210:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Σπαντιδάκη Ελένη Δημακοπούλου Δέσποινα - - -
2019-02-24 10:00:3624/02/2019 Φιλαθλητικός - Γιούχτας 10:00:3610:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Καραλή Βασιλική Πακιουφάκη Ευρυδίκη - - -
2019-02-24 10:00:4924/02/2019 ΟΠΑ - Άνεμος2 10:00:4910:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Μωραϊτάκη Μαρία-Αικατερίνη - - - -
2019-02-24 11:00:3624/02/2019 Μεσσαρά - Άθλεση 11:00:3611:00Παγκορασίδων
ΚΛ ΜΟΙΡΩΝ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Φανουράκη Ξανθή - - -
2019-02-24 11:00:4524/02/2019 Άρης - ΓΕΗ 11:00:4511:00Παγκορασίδων
ΚΛ ΓΟΥΡΝΩΝ
Αμαριανιτάκης Ιωάννης Αβραμοπούλου Γεωργία - - -
2019-02-24 11:00:5124/02/2019 ΓΕΙ - ΓΕΗ3 11:00:5111:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
Πετράκης Ιωάννης - - - -
2019-02-24 12:00:0324/02/2019 ΟΦΗ - Χερρονάσιος 12:00:0312:00Παγκορασίδων Β
Κλ. ΒΑΚ
Πακιουφάκη Ευρυδίκη Καραλή Βασιλική - - -
2019-02-24 12:00:5724/02/2019 Ακρωτήρι - Παγχανιακός 12:00:5712:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Συκάς Ιωάννης Μωραϊτάκη Μαρία-Αικατερίνη - - -
2019-02-24 13:00:5824/02/2019 Άνεμος - Αρκάδι2 13:00:5813:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΚΛΑΔΙΣΟΥ
Μωραϊτάκη Στέλλα - - - -
2019-02-24 14:00:0224/02/2019 Αετός - Σούδα 14:00:0214:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Σπαντιδάκη Ελένη Σταγάκης Ιωάννης - - -
2019-02-24 15:30:2724/02/2019 Ν.ΟΠΕΡ - ΣΦΠΧ 15:30:2715:30Γυναικών
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Κουνδουράκη Νικολέτα Γιαννόπουλος Νικόλαος Χαριτωνίδου Μαρία - -
2019-02-24 15:30:5524/02/2019 Γιούχτας - Πήγασος 15:30:5515:30Γυναικών
ΚΛ. ΑΡΧΑΝΩΝ
Αμαριανιτάκης Ιωάννης Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Αβραμοπούλου Γεωργία Κοκοτσάκης Βασίλειος -
2019-02-24 16:00:0424/02/2019 Ηρόδοτος - Άθλεση2 16:00:0416:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ
Κλώτσα Ιωάννα - - - -
2019-02-24 16:00:2924/02/2019 ΣΦΠΧ - Ν.ΟΠΕΡ 16:00:2916:00Ανδρών
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Αγγελίδης Νικόλαος Κανδηλιεράκης Παύλος Μωραϊτάκη Στέλλα - -
2019-02-24 17:00:3724/02/2019 Σούδα2 - Κύδων2 17:00:3717:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Κάγκας Γεώργιος - - - -
2019-02-24 17:30:3224/02/2019 Αρκάδι - ΓΕΗ 17:30:3217:30Παμπαίδων
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Κουνδουράκη Νικολέτα Χαριτωνίδου Μαρία - - -
2019-02-24 18:00:2424/02/2019 Χερρονάσιος - Ακρωτήρι 18:00:2418:00Γυναικών
ΚΛ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ
Καραλή Βασιλική Αβραμοπούλου Γεωργία - - -
2019-02-24 18:00:2624/02/2019 Ηρόδοτος - ΟΦΗ 18:00:2618:00Παμπαίδων
ΚΛ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ
Μαρινάτος Ιωάννης Κλώτσα Ιωάννα - - -
2019-02-24 18:00:4524/02/2019 Κύδων - ΓΕΗ 18:00:4518:00Ανδρών
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Κανδηλιεράκης Παύλος Αγγελίδης Νικόλαος Μωραϊτάκη Μαρία-Αικατερίνη - -
2019-02-24 18:30:2224/02/2019 ΓΕΗ - Κύδων 18:30:2218:30Γυναικών
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Σπιθάκη Μαρία Αμαριανιτάκης Ιωάννης Καλεμάκη Πελαγία - -
2019-02-24 19:00:5024/02/2019 Σούδα - Ακρωτήρι 19:00:5019:00Ανδρών
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Συκάς Ιωάννης Σπαντιδάκη Ελένη Κάγκας Γεώργιος Καρπουζάς Ιωάννης -
2019-02-24 19:30:5024/02/2019 Αρκάδι - Παγχανιακός 19:30:5019:30Γυναικών
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Γιαννόπουλος Νικόλαος Κουνδουράκη Νικολέτα Χαριτωνίδου Μαρία - -
2019-02-24 20:00:0824/02/2019 Ηρόδοτος - Χερρονάσιος 20:00:0820:00Ανδρών
ΚΛ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ
Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Μαρινάτος Ιωάννης Κλώτσα Ιωάννα Βλαχάκης Εμμανουήλ -
2019-02-24 20:30:0624/02/2019 ΓΕΗ2 - Γιούχτας 20:30:0620:30Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Αβραμοπούλου Γεωργία - - - -