Τοπικές Κατηγορίες

Σάββατο 23/11/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-11-23 11:00:2923/11/2019 Γιούχτας - Γρύπας 11:00:2911:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΑΡΧΑΝΩΝ
Κληματσίδα Παρασκευή - Μανωλάκης - -
2019-11-23 15:00:2223/11/2019 Αετός - Παγχανιακός 15:00:2215:00Νεανίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Κοκκινάκης Ευτύχιος Σταγάκης Ιωάννης - Καρπουζάς Ιωάννης -
2019-11-23 15:00:3523/11/2019 ΓΕΙ - ΓΕΗ 15:00:3515:00Εφήβων
ΚΛ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
Πετράκης Ιωάννης Παπαπαύλος Ιωάννης - - -
2019-11-23 15:00:3923/11/2019 ΟΦΗ - ΣΦΠΧ 15:00:3915:00Εφήβων
Κλ. ΒΑΚ
Κόκκας Θωμάς - Φραγκιαδάκη - -
2019-11-23 16:00:3423/11/2019 ΓΕΗ2 - ΓΕΙ 16:00:3416:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ
Κληματσίδα Παρασκευή - Μανωλάκης - -
2019-11-23 16:00:4123/11/2019 Ηρόδοτος - Ν.ΟΠΕΡ 16:00:4116:00Εφήβων
ΚΛ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Αβραμοπούλου Γεωργία - - -
2019-11-23 17:00:2323/11/2019 Κύδων - Ακρωτήρι 17:00:2317:00Νεανίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Κάγκας Γεώργιος Δημακοπούλου Δέσποινα - - -
2019-11-23 18:00:3423/11/2019 ΓΕΗ - Πήγασος 18:00:3418:00Νεανίδων
ΚΛ. ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ
Κόκκας Θωμάς - Φραγκιαδάκη - -
2019-11-23 19:00:0923/11/2019 Σούδα - ΣΦΠΧ 19:00:0919:00Νεανίδων
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Συκάς Ιωάννης Σταγάκης Ιωάννης - - -
2019-11-23 19:30:2223/11/2019 Χερρονάσιος - Άρης 19:30:2219:30Νεανίδων
ΚΛ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Αβραμοπούλου Γεωργία - - -

Κυριακή 24/11/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-11-24 13:30:5324/11/2019 Ν.ΟΠΕΡ - Άθλεση 13:30:5313:30Νεανίδων
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Παπαδοπούλου Παρασκευή - Καρπουζάς Ιωάννης -
2019-11-24 14:00:2624/11/2019 Φιλαθλητικός - Σητειακός 14:00:2614:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ
Αβραμοπούλου Γεωργία - Φραγκιαδάκη - -
2019-11-24 16:00:3424/11/2019 Πήγασος - Ηρόδοτος 16:00:3416:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ
Αβραμοπούλου Γεωργία - Μανωλάκης - -
2019-11-24 16:30:5924/11/2019 Παγχανιακός - ΟΦΗ 16:30:5916:30Γυναικών
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Κουνδουράκη Νικολέτα Σπαντιδάκη Ελένη Χαριτωνίδου Μαρία - -
2019-11-24 17:00:1024/11/2019 Ακρωτήρι - Κύδων 17:00:1017:00Ανδρών
ΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Γιαννόπουλος Νικόλαος Συκάς Ιωάννης Σταγάκης Ιωάννης - -
2019-11-24 17:30:0024/11/2019 Αρκάδι - ΣΦΠΧ 17:30:0017:30Ανδρών
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Μαρινάτος Ιωάννης Παπαδοπούλου Παρασκευή - -
2019-11-24 18:00:5524/11/2019 Ηρόδοτος - Ν.ΟΠΕΡ 18:00:5518:00Ανδρών
ΚΛ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ
Τραχαλάκη Ελένη Κόκκας Θωμάς Μαυρέα Χριστίνα Βλαχάκης Εμμανουήλ -
2019-11-24 18:30:5024/11/2019 ΣΦΠΧ - Ακρωτήρι 18:30:5018:30Γυναικών
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Κανδηλιεράκης Παύλος Κάγκας Γεώργιος Κλεινάκης Γεώργιος - -
2019-11-24 19:00:0324/11/2019 Πήγασος - Αρκάδι 19:00:0319:00Γυναικών
ΚΛ. ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ
Κληματσίδα Παρασκευή Καραπουλάκης Ευάγγελος Σταμουλάκη Ελευθερία Χαρά - -
2019-11-24 20:30:0024/11/2019 Αετός - Κύδων 20:30:0020:30Γυναικών
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Πετακάκη Παρασκευή Κοκκινάκης Ευτύχιος Δημακοπούλου Δέσποινα - -

Εθνικές Κατηγορίες

Σάββατο 23/11/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-11-23 16:00:0923/11/2019 Μεσσαρά - Ένωση Βύρωνα 16:00:0916:00Α2 Γυναικών
ΚΛ ΜΟΙΡΩΝ
Γιαννόπουλος Νικόλαος Κουνδουράκη Νικολέτα Φανουράκη Ξανθή - -
2019-11-23 16:00:1023/11/2019 ΓΕΗ - Πανερυθραϊκός 16:00:1016:00Α2 Ανδρών
ΚΛ. ΑΡΧΑΝΩΝ
Τραχαλάκη Ελένη Αγγελίδης Νικόλαος Χαριτωνίδου Μαρία - -

Κυριακή 24/11/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-11-24 16:00:2124/11/2019 ΓΕΗ - Γ.Σ.Κ. Ηρακλής 16:00:2116:00Α2 Γυναικών
ΚΛ. ΠΑΤΕΛΩΝ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Κληματσίδα Παρασκευή Σταμουλάκη Ελευθερία Χαρά - -