Σάββατο 23/03/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-03-23 09:00:2023/03/2019 Πήγασος2 - Άθλεση2 09:00:2009:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Σταμουλάκη Ελευθερία Χαρά - - - -
2019-03-23 12:00:3223/03/2019 ΓΕΗ - ΟΦΗ 12:00:3212:00Παίδων
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Αβραμοπούλου Γεωργία - Σούρλα Αικατερίνη - -
2019-03-23 13:00:2123/03/2019 Γιούχτας - Ηρόδοτος 13:00:2113:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΑΡΧΑΝΩΝ
Κόκκας Θωμάς - - - -
2019-03-23 14:00:5923/03/2019 Πήγασος 1 - Άρης 14:00:5914:00Κορασίδων Κατάταξη
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Αβραμοπούλου Γεωργία - Σούρλα Αικατερίνη - -
2019-03-23 16:00:0123/03/2019 Μεσσαρά - Παναθηναϊκός 16:00:0116:00Pre League Γυναικών
ΚΛ. ΜΟΙΡΩΝ
Αμαριανιτάκης Ιωάννης Καραπουλάκης Ευάγγελος Σταμουλάκη Ελευθερία Χαρά Κοκοτσάκης Βασίλειος -
2019-03-23 16:00:2623/03/2019 Ν.ΟΠΕΡ - ΓΕΗ 16:00:2616:00Κορασίδων Χιαστί
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Κανακάκης Γεώργιος Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Κλώτσα Ιωάννα - -
2019-03-23 16:00:4523/03/2019 Παγχανιακός - Αρκάδι 16:00:4516:00Κορασίδων Κατάταξη
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Συκάς Ιωάννης Κλεινάκης Γεώργιος - - -
2019-03-23 16:30:1123/03/2019 Ακρωτήρι - Αρκάδι 16:30:1116:30Παγκορασίδων
ΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Κανδηλιεράκης Παύλος Χαριτωνίδου Μαρία - - -
2019-03-23 18:00:2323/03/2019 Μεσσαρά - Χερρονάσιος 18:00:2318:00Κορασίδων
ΚΛ. ΜΟΙΡΩΝ
Σταμουλάκη Ελευθερία Χαρά Αμαριανιτάκης Ιωάννης - - -
2019-03-23 18:00:2923/03/2019 Ν.ΟΠΕΡ - ΣΦΠΧ 18:00:2918:00Παίδων
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Κανακάκης Γεώργιος Μαρινάτος Ιωάννης - - -

Κυριακή 24/03/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-03-24 10:00:1224/03/2019 Πήγασος - Χερρονάσιος 10:00:1210:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Μιχαηλίδη Ευθυμία - - -
2019-03-24 10:00:2324/03/2019 Άθλεση - ΓΕΗ 10:00:2310:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Κόκκας Θωμάς Μαυρέα Χριστίνα - - -
2019-03-24 10:30:0724/03/2019 Αετός - Ν.ΟΠΕΡ 10:30:0710:30Παγκορασίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Μωραϊτάκη Στέλλα Μωραϊτάκη Μαρία-Αικατερίνη - - -
2019-03-24 11:00:1824/03/2019 Μεσσαρά - Φιλαθλητικός 11:00:1811:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΜΟΙΡΩΝ
Αμαριανιτάκης Ιωάννης Φανουράκη Ξανθή - - -
2019-03-24 12:00:0124/03/2019 Αρκάδι - Ηρόδοτος 12:00:0112:00Παμπαίδων
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Μαρινάτος Ιωάννης Κλώτσα Ιωάννα - - -
2019-03-24 12:00:0624/03/2019 Άνεμος - Παγχανιακός 12:00:0612:00Παγκορασίδων
KΛ. ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ
Κανδηλιεράκης Παύλος Σταγάκης Ιωάννης - - -
2019-03-24 14:00:1324/03/2019 Αρκάδι - Ν.ΟΠΕΡ 14:00:1314:00Γυναικών
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Μαρινάτος Ιωάννης Κλώτσα Ιωάννα - -
2019-03-24 14:00:1924/03/2019 Άρης - Γρύπας 14:00:1914:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΓΟΥΡΝΩΝ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Μιχαηλίδη Ευθυμία - - -
2019-03-24 15:00:2024/03/2019 ΓΕΗ - Χερρονάσιος 15:00:2015:00Γυναικών
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Κανακάκης Γεώργιος - Μαυρέα Χριστίνα - -
2019-03-24 16:00:4424/03/2019 ΓΕΗ - Ν.ΟΠΕΡ 16:00:4416:00Παίδων
ΚΛ. ΒΑΚ
Κόκκας Θωμάς Αβραμοπούλου Γεωργία - - -
2019-03-24 17:00:0424/03/2019 Άθλεση - ΣΦΠΧ 17:00:0417:00Κορασίδων Χιαστί
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Κανακάκης Γεώργιος Σταμουλάκη Ελευθερία Χαρά Μιχαηλίδη Ευθυμία - -
2019-03-24 17:00:2224/03/2019 Ακρωτήρι - Πήγασος 17:00:2217:00Γυναικών
ΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Αγγελίδης Νικόλαος Γιαννόπουλος Νικόλαος Δημακοπούλου Δέσποινα - -
2019-03-24 18:00:0924/03/2019 Αρκάδι2 - Άνεμος2 18:00:0918:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Κλώτσα Ιωάννα - - - -
2019-03-24 18:00:1724/03/2019 Κύδων - Γιούχτας 18:00:1718:00Γυναικών
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Τραχαλάκη Ελένη Κουνδουράκη Νικολέτα Κοκκινάκης Ευτύχιος - -
2019-03-24 19:00:1624/03/2019 Ηρόδοτος - ΣΦΠΧ 19:00:1619:00Ανδρών
ΚΛ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Αβραμοπούλου Γεωργία Σούρλα Αικατερίνη - -
2019-03-24 19:00:5924/03/2019 ΓΕΗ - Ν.ΟΠΕΡ 19:00:5919:00Ανδρών
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Αμαριανιτάκης Ιωάννης Κόκκας Θωμάς Σταμουλάκη Ελευθερία Χαρά - -

Τετάρτη 27/03/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-03-27 16:30:1227/03/2019 ΣΦΠΧ - Αετός 16:30:1216:30Παγκορασίδων
Κάγκας Γεώργιος Κουνδουράκη Νικολέτα - - -