Σάββατο 24/11/2018

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής
2018-11-24 09:00:0624/11/2018 Άθλεση - Πήγασος 09:00:0609:00ΝεανίδωνΚΛ. ΛΙΝΤΟ Σπιθάκη Μαρία Σταμουλάκη Ελευθερία Χαρά - -
2018-11-24 13:00:2024/11/2018 ΓΕΗ - ΣΦΠΧ 13:00:2013:00ΕφήβωνΚΛ. ΛΙΝΤΟ Κανακάκης Γεώργιος Αβραμοπούλου Γεωργία - -
2018-11-24 15:00:1024/11/2018 ΓΕΙ - ΟΦΗ 15:00:1015:00Κορασίδων ΒΚΛ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ Πετράκης Ιωάννης - Κουδουμά Όλγα -
2018-11-24 16:00:0224/11/2018 Αετός - Κύδων 1 16:00:0216:00Κορασίδων ΒΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ Κοκκινάκης Ευτύχιος Μπρέλλας Ιωάννης - -
2018-11-24 16:00:0924/11/2018 Ακρωτήρι - ΣΦΠΧ 16:00:0916:00ΝεανίδωνΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ Αγγελίδης Νικόλαος Μωραϊτάκη Μαρία-Αικατερίνη - -
2018-11-24 16:00:2624/11/2018 Άθλεση - Απόλλων Πάτρας 16:00:2616:00Α2 ΓυναικώνΚΛ. ΛΙΝΤΟ Κόκκας Θωμάς Κουνδουράκη Νικολέτα Πακιουφάκη Ευρυδίκη -
2018-11-24 16:00:3824/11/2018 ΟΦΗ - ΑΟ Αιγιαλέων 16:00:3816:00Α2 ΑνδρώνΚλ. ΒΑΚ Τραχαλάκη Ελένη Κανδηλιεράκης Παύλος Αβραμοπούλου Γεωργία -
2018-11-24 16:00:5224/11/2018 Μεσσαρά - ΑΕΚ 16:00:5216:00Pre League ΓυναικώνΚΛ ΜΟΙΡΩΝ Καραπουλάκης Ευάγγελος Αμαριανιτάκης Ιωάννης Κλιματσίδα Πέγκυ Βλαχάκης Εμμανουήλ
2018-11-24 17:00:1824/11/2018 Σούδα - Ν.ΟΠΕΡ 17:00:1817:00ΕφήβωνΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ Ντουμπαρατζή Δέσποινα Τζουρμπάκη Λαμπρινή - -
2018-11-24 18:00:1024/11/2018 Άρης - ΓΕΗ 18:00:1018:00ΝεανίδωνΚΛ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ Σταμουλάκη Ελευθερία Χαρά Σπιθάκη Μαρία - -
2018-11-24 18:00:1124/11/2018 Παγχανιακός - Σούδα 18:00:1118:00ΝεανίδωνΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ Μπρέλλας Ιωάννης Κοκκινάκης Ευτύχιος - -
2018-11-24 18:00:2024/11/2018 ΓΕΗ - Φιλαθλητικός 18:00:2018:00Κορασίδων ΒΚΛ. ΛΙΝΤΟ Κανακάκης Γεώργιος Αβραμοπούλου Γεωργία - -
2018-11-24 18:00:4224/11/2018 Σητειακός - Πήγασος 18:00:4218:00Κορασίδων ΒΚΛ. ΣΗΤΕΙΑΣ Πετράκης Ιωάννης - - -
2018-11-24 19:00:1224/11/2018 Σούδα - Κύδων 2 19:00:1219:00Κορασίδων ΒΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ Ντουμπαρατζή Δέσποινα Τζουρμπάκη Λαμπρινή - -
2018-11-24 19:00:1824/11/2018 Ηρόδοτος - Γιούχτας 19:00:1819:00Κορασίδων ΒΚΛ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ Πακιουφάκη Ευρυδίκη Κόκκας Θωμάς - -

Κυριακή 25/11/2018

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής
2018-11-25 10:00:1725/11/2018 ΓΕΗ - Αρκάδι 10:00:1710:00ΠαίδωνΚΛ. ΛΙΝΤΟ Κλιματσίδα Πέγκυ Αβραμοπούλου Γεωργία - -
2018-11-25 13:00:1925/11/2018 Άθλεση - Άρης 13:00:1913:00ΚορασίδωνΚΛ ΓΟΥΡΝΩΝ Αβραμοπούλου Γεωργία Κλιματσίδα Πέγκυ - -
2018-11-25 14:00:4525/11/2018 ΣΦΠΧ - Πήγασος 14:00:4514:00ΓυναικώνΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ Αγγελίδης Νικόλαος Κανδηλιεράκης Παύλος Μπρέλλας Ιωάννης -
2018-11-25 15:00:3425/11/2018 Αρκάδι - Άνεμος 15:00:3415:00Κορασίδων ΒΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Κλώτσα Ιωάννα - -
2018-11-25 16:00:2725/11/2018 Κύδων - Χερρονάσιος 16:00:2716:00ΑνδρώνΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ Τραχαλάκη Ελένη Κουνδουράκη Νικολέτα Μωραϊτάκη Μαρία-Αικατερίνη -
2018-11-25 16:00:3925/11/2018 Χερρονάσιος - Παγχανιακός 16:00:3916:00ΓυναικώνΚΛ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ Αμαριανιτάκης Ιωάννης Καραλή Βασιλική Αβραμοπούλου Γεωργία -
2018-11-25 17:00:4825/11/2018 Γιούχτας - Ακρωτήρι 17:00:4817:00ΓυναικώνΚΛ. ΑΡΧΑΝΩΝ Κόκκας Θωμάς Σπιθάκη Μαρία Πακιουφάκη Ευρυδίκη -
2018-11-25 17:00:5225/11/2018 Αρκάδι - Κύδων 17:00:5217:00ΓυναικώνΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ Κανακάκης Γεώργιος Καραπουλάκης Ευάγγελος Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος -
2018-11-25 18:00:4625/11/2018 ΣΦΠΧ - Ηρόδοτος 18:00:4618:00ΑνδρώνΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ Κουνδουράκη Νικολέτα Τραχαλάκη Ελένη Μωραϊτάκη Μαρία-Αικατερίνη -
2018-11-25 19:00:4625/11/2018 Σούδα - ΓΕΗ 19:00:4619:00ΑνδρώνΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ Κοκκινάκης Ευτύχιος Μπρέλλας Ιωάννης Ντουμπαρατζή Δέσποινα -
2018-11-25 19:00:5125/11/2018 Ακρωτήρι - Ν. ΟΠΕΡ 19:00:5119:00ΑνδρώνΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ Κανδηλιεράκης Παύλος Αγγελίδης Νικόλαος Τζουρμπάκη Λαμπρινή -
2018-11-25 19:00:5125/11/2018 Ν. ΟΠΕΡ - ΓΕΗ 19:00:5119:00ΓυναικώνΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ Καραπουλάκης Ευάγγελος Κανακάκης Γεώργιος Κλώτσα Ιωάννα -