Τοπικές Κατηγορίες

Σάββατο 26/10/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-10-26 11:30:2526/10/2019 Ν.ΟΠΕΡ - Άρης 11:30:2511:30Νεανίδων
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Κουνδουράκη Νικολέτα Σταγάκης Ιωάννης - - -
2019-10-26 12:00:1326/10/2019 ΟΦΗ - Γρύπας 12:00:1312:00Κορασίδων Β
Κλ. ΒΑΚ
Σπαντιδάκη Ελένη Κανδηλιεράκης Παύλος - - -
2019-10-26 14:00:3326/10/2019 ΟΦΗ - ΓΕΗ 14:00:3314:00Εφήβων
Κλ. ΒΑΚ
Κάγκας Γεώργιος Πετακάκη Παρασκευή - - -
2019-10-26 16:30:1326/10/2019 ΓΕΗ2 - Γιούχτας 16:30:1316:30Κορασίδων Β
ΚΛ. ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ
Κλιματσίδα Παρασκευή Σταμουλάκη Ελευθερία Χαρά - - -
2019-10-26 17:00:1326/10/2019 Σούδα - Παγχανιακός 17:00:1317:00Νεανίδων
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Ντουμπαρατζή Δέσποινα Τραχαλάκη Ελένη - - -
2019-10-26 17:00:5126/10/2019 Αετός - Ακρωτήρι 17:00:5117:00Νεανίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Κοκκινάκης Ευτύχιος Γιαννόπουλος Νικόλαος - - -
2019-10-26 18:00:0926/10/2019 ΓΕΙ - Ηρόδοτος 18:00:0918:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
Πετράκης Ιωάννης - - - -
2019-10-26 18:00:5826/10/2019 Ηρόδοτος - ΣΦΠΧ 18:00:5818:00Εφήβων
ΚΛ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ
Πετακάκη Παρασκευή Κάγκας Γεώργιος - - -
2019-10-26 18:30:4026/10/2019 ΓΕΗ - Άθλεση 18:30:4018:30Νεανίδων
ΚΛ. ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ
Κλιματσίδα Παρασκευή Σταμουλάκη Ελευθερία Χαρά - - -
2019-10-26 19:00:0626/10/2019 Κύδων - ΣΦΠΧ 19:00:0619:00Νεανίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Γιαννόπουλος Νικόλαος Κοκκινάκης Ευτύχιος - - -
2019-10-26 20:00:0126/10/2019 ΓΕΙ - Ν.ΟΠΕΡ 20:00:0120:00Εφήβων
ΚΛ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
Πετράκης Ιωάννης - - - -
2019-10-26 20:30:2726/10/2019 Φιλαθλητικός - Πήγασος 20:30:2720:30Κορασίδων Β
ΚΛ. ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ
Κλιματσίδα Παρασκευή Σταμουλάκη Ελευθερία Χαρά - - -

Κυριακή 27/10/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-10-27 12:00:3027/10/2019 Αρκάδι - Παγχανιακός 12:00:3012:00Γυναικών
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Γιαννόπουλος Νικόλαος Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Δημακοπούλου Δέσποινα - -
2019-10-27 15:00:4327/10/2019 Πήγασος - Αετός 15:00:4315:00Γυναικών
ΚΛ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ
Κλιματσίδα Παρασκευή - Σταμουλάκη Ελευθερία Χαρά - -
2019-10-27 17:00:1227/10/2019 Ακρωτήρι - Ηρόδοτος 17:00:1217:00Ανδρών
ΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Κουνδουράκη Νικολέτα Σπαντιδάκη Ελένη Κάγκας Γεώργιος - -
2019-10-27 17:00:4127/10/2019 ΣΦΠΧ - ΟΦΗ 17:00:4117:00Γυναικών
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Κανδηλιεράκης Παύλος Ντουμπαρατζή Δέσποινα Σταγάκης Ιωάννης - -
2019-10-27 19:00:2627/10/2019 ΣΦΠΧ - Κύδων 19:00:2619:00Ανδρών
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Αγγελίδης Νικόλαος Κανδηλιεράκης Παύλος Κοκκινάκης Ευτύχιος - -
2019-10-27 19:00:4827/10/2019 Ν.ΟΠΕΡ - Κύδων 19:00:4819:00Γυναικών
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Τραχαλάκη Ελένη Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Χαριτωνίδου Μαρία - -

Εθνικές Κατηγορίες

Σάββατο 26/10/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-10-26 16:00:0426/10/2019 ΓΕΗ - Αρμενίων 16:00:0416:00Α2 Ανδρών
ΚΛ. ΑΡΧΑΝΩΝ
Αγγελίδης Νικόλαος Κανδηλιεράκης Παύλος Σπαντιδάκη Ελένη - -

Κυριακή 27/10/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-10-27 17:00:2427/10/2019 ΓΕΗ - Μεσσηνιακός 17:00:2417:00Α2 Γυναικών
ΚΛ. ΠΑΤΕΛΩΝ
Κόκκας Θωμάς Κλιματσίδα Παρασκευή Σταμουλάκη Ελευθερία Χαρά - -