Σάββατο 02/03/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής
2019-03-02 09:00:0502/03/2019 Πήγασος - Άρης 09:00:0509:00ΚορασίδωνΚΛ. ΛΙΝΤΟ Αβραμοπούλου Γεωργία Κόκκας Θωμάς - -
2019-03-02 10:00:5602/03/2019 Ν.ΟΠΕΡ - Σούδα 10:00:5610:00ΚορασίδωνΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ Σπαντιδάκη Ελένη Μπρέλλας Ιωάννης - -
2019-03-02 10:30:5502/03/2019 Αετός - Σούδα 10:30:5510:30Κορασίδων ΒΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ Συκάς Ιωάννης Κάγκας Γεώργιος - -
2019-03-02 11:00:1802/03/2019 ΓΕΗ - Μεσσαρά 11:00:1811:00ΚορασίδωνΚΛ. ΛΙΝΤΟ Κανακάκης Γεώργιος Αβραμοπούλου Γεωργία - -
2019-03-02 11:00:2402/03/2019 Άθλεση - Χερρονάσιος 11:00:2411:00ΚορασίδωνΚΛ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ Πακιουφάκη Ευρυδίκη Μιχαηλίδη Ευθυμία - -
2019-03-02 11:00:5002/03/2019 Γιούχτας - ΟΦΗ 11:00:5011:00Κορασίδων ΒΚΛ. ΑΡΧΑΝΩΝ Αμαριανιτάκης Ιωάννης Καραπουλάκης Ευάγγελος - -
2019-03-02 12:00:4902/03/2019 Αρκάδι - Κύδων 12:00:4912:00Κορασίδων ΒΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ Μπρέλλας Ιωάννης Σπαντιδάκη Ελένη - -
2019-03-02 13:00:0002/03/2019 ΓΕΙ - ΓΕΗ 13:00:0013:00Κορασίδων ΒΚΛ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ Πετράκης Ιωάννης Παπαπαύλος Ιωάννης - -
2019-03-02 13:00:4102/03/2019 Πήγασος - Φιλαθλητικός 13:00:4113:00Κορασίδων ΒΚΛ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ Πακιουφάκη Ευρυδίκη Μιχαηλίδη Ευθυμία - -
2019-03-02 16:00:0102/03/2019 Αρκάδι - Παγχανιακός 16:00:0116:00ΚορασίδωνΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ Μαρινάτος Ιωάννης Κλώτσα Ιωάννα - -
2019-03-02 16:00:1202/03/2019 ΟΦΗ - Πανιώνιος 16:00:1216:00Α2 ΑνδρώνΚλ. ΒΑΚ Καραπουλάκης Ευάγγελος Αμαριανιτάκης Ιωάννης Καραλή Βασιλική -
2019-03-02 16:00:1202/03/2019 Άθλεση - Αμαζόνες 16:00:1216:00Α2 ΓυναικώνΚΛ. ΛΙΝΤΟ Κόκκας Θωμάς Κανακάκης Γεώργιος Σπιθάκη Μαρία -
2019-03-02 16:00:5102/03/2019 ΣΦΠΧ - Ηρόδοτος 16:00:5116:00ΠαμπαίδωνΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ Κανδηλιεράκης Παύλος Δημακοπούλου Δέσποινα - -
2019-03-02 16:00:5502/03/2019 Μεσσαρά - Αιγάλεω 16:00:5516:00Pre League ΓυναικώνΚΛ ΜΟΙΡΩΝ Τραχαλάκη Ελένη Γιαννόπουλος Νικόλαος Αβραμοπούλου Γεωργία Βλαχάκης Εμμανουήλ
2019-03-02 16:00:5902/03/2019 Σητειακός - Ηρόδοτος 16:00:5916:00Κορασίδων ΒΚΛ. ΣΗΤΕΙΑΣ Πετράκης Ιωάννης - - -
2019-03-02 17:00:1002/03/2019 Ακρωτήρι - ΣΦΠΧ 17:00:1017:00ΚορασίδωνΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ Πετακάκη Παρασκευή Τζουρμπάκη Λαμπρινή - -
2019-03-02 18:00:4602/03/2019 ΟΦΗ - Ν.ΟΠΕΡ 18:00:4618:00ΠαίδωνΚλ. ΒΑΚ Καραλή Βασιλική Σπιθάκη Μαρία - -
2019-03-02 18:00:5202/03/2019 Αρκάδι - ΓΕΗ 18:00:5218:00ΠαίδωνΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Κλώτσα Ιωάννα - -

Κυριακή 03/03/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής
2019-03-03 10:30:4203/03/2019 Αρκάδι - Ν.ΟΠΕΡ 10:30:4210:30ΠαγκορασίδωνΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Μαρινάτος Ιωάννης - -
2019-03-03 11:00:1503/03/2019 Μεσσαρά - Χερρονάσιος 11:00:1511:00ΠαγκορασίδωνΚΛ ΜΟΙΡΩΝ Αμαριανιτάκης Ιωάννης Φανουράκη Ξανθή - -
2019-03-03 11:00:2803/03/2019 Άρης - Φιλαθλητικός 11:00:2811:00ΠαγκορασίδωνΚΛ ΓΟΥΡΝΩΝ Πακιουφάκη Ευρυδίκη Αβραμοπούλου Γεωργία - -
2019-03-03 11:30:3203/03/2019 Κύδων - Σούδα 11:30:3211:30ΠαγκορασίδωνΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ Κανδηλιεράκης Παύλος Κλεινάκης Γεώργιος - -
2019-03-03 13:30:2203/03/2019 Αετός - Παγχανιακός 13:30:2213:30ΠαγκορασίδωνΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ Μπρέλλας Ιωάννης Σταγάκης Γεώργιος - -
2019-03-03 14:00:2803/03/2019 Πήγασος - ΣΦΠΧ 14:00:2814:00ΓυναικώνΚΛ. ΛΙΝΤΟ Κόκκας Θωμάς Καραπουλάκης Ευάγγελος Μιχαηλίδη Ευθυμία -
2019-03-03 15:00:4203/03/2019 Ακρωτήρι - ΣΦΠΧ 15:00:4215:00ΠαγκορασίδωνΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ Κουνδουράκη Νικολέτα Δημακοπούλου Δέσποινα - -
2019-03-03 15:00:5703/03/2019 ΟΦΗ- ΣΦΠΧ 15:00:5715:00ΠαμπαίδωνΚλ. ΒΑΚ Πακιουφάκη Ευρυδίκη Αβραμοπούλου Γεωργία - -
2019-03-03 16:30:2703/03/2019 ΟΦΗ - ΓΕΗ 16:30:2716:30ΠαγκορασίδωνΚλ. ΒΑΚ Αβραμοπούλου Γεωργία Πακιουφάκη Ευρυδίκη - -
2019-03-03 17:00:2703/03/2019 Ακρωτήρι - Γιούχτας 17:00:2717:00ΓυναικώνΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ Αγγελίδης Νικόλαος Κουνδουράκη Νικολέτα Μωραϊτάκη Μαρία-Αικατερίνη -
2019-03-03 17:00:5903/03/2019 Ηρόδοτος - ΓΕΗ 17:00:5917:00ΠαμπαίδωνΚΛ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ Σπιθάκη Μαρία Καραλή Βασιλική - -
2019-03-03 18:00:3103/03/2019 Κύδων - Αρκάδι 18:00:3118:00ΓυναικώνΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ Γιαννόπουλος Νικόλαος Σπαντιδάκη Ελένη Μωραϊτάκη Στέλλα Καρπουζάς Ιωάννης
2019-03-03 18:30:5703/03/2019 Μεσσαρά - Άθλεση 18:30:5718:30ΚορασίδωνΚΛ ΜΟΙΡΩΝ - Φανουράκη Ξανθή - -
2019-03-03 19:00:1403/03/2019 Σούδα - ΣΦΠΧ 19:00:1419:00ΑνδρώνΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ Συκάς Ιωάννης Πετακάκη Παρασκευή Κάγκας Γεώργιος -
2019-03-03 19:30:0003/03/2019 ΓΕΗ - Ν.ΟΠΕΡ 19:30:0019:30ΓυναικώνΚΛ. ΛΙΝΤΟ Καραπουλάκης Ευάγγελος Κόκκας Θωμάς Μιχαηλίδη Ευθυμία Βλαχάκης Εμμανουήλ
2019-03-03 19:30:1503/03/2019 Ν.ΟΠΕΡ - Ηρόδοτος 19:30:1519:30ΑνδρώνΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ Κανακάκης Γεώργιος Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Μαρινάτος Ιωάννης -
2019-03-03 20:00:3803/03/2019 Χερρονάσιος - ΓΕΗ 20:00:3820:00ΑνδρώνΚΛ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ Καραλή Βασιλική Σπιθάκη Μαρία Καλεμάκη Πελαγία -

Δευτέρα 04/03/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής
2019-03-04 16:45:1604/03/2019 Πήγασος - Άθλεση 16:45:1616:45ΠαγκορασίδωνΚΛ. ΛΙΝΤΟ Αβραμοπούλου Γεωργία Σταμουλάκη Ελευθερία Χαρά - -

Τετάρτη 06/03/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής
2019-03-06 18:00:2606/03/2019 Ακρωτήρι - Κύδων 18:00:2618:00ΑνδρώνΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ Πετακάκη Παρασκευή Κανδηλιεράκης Παύλος Κάγκας Γεώργιος -

Πέμπτη 07/03/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής
2019-03-07 19:00:4407/03/2019 Άνεμος - Κύδων2 19:00:4419:00Κορασίδων ΒΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ Μωραϊτάκη Στέλλα Σπαντιδάκη Ελένη - -