Σάββατο 30/03/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-03-30 09:00:4430/03/2019 ΓΕΗ2 - ΓΕΗ3 09:00:4409:00Παγκορασίδων ΒΚΛ. ΛΙΝΤΟ Αβραμοπούλου Γεωργία - - - -
2019-03-30 10:00:4030/03/2019 Ν.ΟΠΕΡ - Αρκάδι 10:00:4010:00ΠαίδωνΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ Κανακάκης Γεώργιος Κλώτσα Ιωάννα - - -
2019-03-30 11:00:3230/03/2019 Φιλαθλητικός - Άθλεση 11:00:3211:00ΠαγκορασίδωνΚΛ. ΛΙΝΤΟ Σταμουλάκη Ελευθερία Χαρά Καραλή Βασιλική - - -
2019-03-30 15:00:2030/03/2019 ΟΠΑ - Άνεμος3 15:00:2015:00Παγκορασίδων ΒΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ Μωραϊτάκη Στέλλα - - - -
2019-03-30 16:00:1330/03/2019 ΣΦΠΧ - ΓΕΗ 16:00:1316:00Κορασίδων ΤελικοίΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ Αγγελίδης Νικόλαος Συκάς Ιωάννης Σπαντιδάκη Ελένη Καρπουζάς Ιωάννης -
2019-03-30 16:00:3130/03/2019 Γιούχτας - Ηρόδοτος 16:00:3116:00Παγκορασίδων ΒΚΛ. ΑΡΧΑΝΩΝ Πακιουφάκη Ευρυδίκη - - - -
2019-03-30 16:00:5030/03/2019 ΟΦΗ - Ροδίων Άθλησις 16:00:5016:00Α2 ΑνδρώνΚλ. ΒΑΚ Κουτσούλας Μιχαήλ Τραχαλάκη Ελένη Καραλή Βασιλική Βλαχάκης Εμμανουήλ -
2019-03-30 16:00:5830/03/2019 Άθλεση - Απολλώνιος 16:00:5816:00Α2 ΓυναικώνΚΛ. ΛΙΝΤΟ Κόκκας Θωμάς Καραπουλάκης Ευάγγελος Μιχαηλίδη Ευθυμία - -
2019-03-30 17:00:0930/03/2019 Σούδα2 - Αρκάδι2 17:00:0917:00Κορασίδων ΚατάταξηΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ Κουνδουράκη Νικολέτα Κάγκας Γεώργιος - - -
2019-03-30 18:00:0730/03/2019 ΣΦΠΧ - ΓΕΗ 18:00:0718:00Παίδων ΤελικοίΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ Γιαννόπουλος Νικόλαος Κανδηλιεράκης Παύλος Κοκκινάκης Ευτύχιος Καρπουζάς Ιωάννης -

Κυριακή 31/03/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-03-31 10:00:5431/03/2019 ΓΕΗ2- Πήγασος2 10:00:5410:00Παγκορασίδων ΒΚΛ. ΛΙΝΤΟ Καραλή Βασιλική - - - -
2019-03-31 11:00:0931/03/2019 Ν.ΟΠΕΡ - ΣΦΠΧ 11:00:0911:00ΠαμπαίδωνΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ Κλώτσα Ιωάννα Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος - - -
2019-03-31 11:00:2731/03/2019 Μεσσαρά - Άθλεση 11:00:2711:00ΠαγκορασίδωνΚΛ ΜΟΙΡΩΝ Καραπουλάκης Ευάγγελος Φανουράκη Ξανθή - - -
2019-03-31 11:00:5831/03/2019 Ηρόδοτος - ΓΕΗ3 11:00:5811:00Παγκορασίδων ΒΚΛ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ Σταμουλάκη Ελευθερία Χαρά - - - -
2019-03-31 12:00:4531/03/2019 Σούδα2 - Αρκάδι2 12:00:4512:00Παγκορασίδων ΒΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ Μωραϊτάκη Στέλλα - - - -
2019-03-31 12:00:5231/03/2019 ΓΕΗ - Χερρονάσιος 12:00:5212:00ΠαγκορασίδωνΚΛ. ΛΙΝΤΟ Καραλή Βασιλική Μαυρέα Χριστίνα - - -
2019-03-31 13:00:0531/03/2019 ΓΕΙ - Γιούχτας 13:00:0513:00Παγκορασίδων ΒΚΛ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ Πετράκης Ιωάννης - - - -
2019-03-31 13:00:2631/03/2019 Αρκάδι - Αετός 13:00:2613:00ΠαγκορασίδωνΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος - - - -
2019-03-31 13:30:5831/03/2019 ΣΦΠΧ - Άνεμος 13:30:5813:30ΠαγκορασίδωνΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ Συκάς Ιωάννης Κοκκινάκης Ευτύχιος - - -
2019-03-31 14:00:1431/03/2019 Ν.ΟΠΕΡ - Κύδων 14:00:1414:00ΠαγκορασίδωνΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ Κουνδουράκη Νικολέτα Μωραϊτάκη Στέλλα - - -
2019-03-31 14:00:5731/03/2019 ΓΕΗ - Αρκάδι 14:00:5714:00ΠαμπαίδωνΚΛ. ΛΙΝΤΟ Σταμουλάκη Ελευθερία Χαρά Μαυρέα Χριστίνα - - -
2019-03-31 15:00:3931/03/2019 Άρης - Πήγασος 15:00:3915:00ΠαγκορασίδωνΚΛ ΓΟΥΡΝΩΝ Πακιουφάκη Ευρυδίκη - Σούρλα Αικατερίνη - -
2019-03-31 15:30:4931/03/2019 Γρύπας - ΟΦΗ 15:30:4915:30ΠαγκορασίδωνΚΛ. ΜΕΛΕΣΣΩΝ Αβραμοπούλου Γεωργία Μιχαηλίδη Ευθυμία - - -
2019-03-31 17:30:1731/03/2019 Παγχανιακός - Σούδα 17:30:1717:30ΠαγκορασίδωνΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ Σπαντιδάκη Ελένη Σταγάκης Γεώργιος - - -
2019-03-31 18:00:4031/03/2019 Χερρονάσιος -Αρκάδι 18:00:4018:00ΓυναικώνΚΛ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ Κόκκας Θωμάς Πακιουφάκη Ευρυδίκη Σούρλα Αικατερίνη - -
2019-03-31 18:30:5631/03/2019 Γιούχτας - ΓΕΗ 18:30:5618:30ΓυναικώνΚΛ. ΑΡΧΑΝΩΝ Αβραμοπούλου Γεωργία Αβραμοπούλου Γεωργία Μιχαηλίδη Ευθυμία - -
2019-03-31 19:30:3331/03/2019 ΣΦΠΧ - Ηρόδοτος 19:30:3319:30ΑνδρώνΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ Τραχαλάκη Ελένη Συκάς Ιωάννης Κουνδουράκη Νικολέτα Καρπουζάς Ιωάννης -
2019-03-31 21:30:5031/03/2019 Ν.ΟΠΕΡ - ΓΕΗ 21:30:5021:30ΑνδρώνΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ Γιαννόπουλος Νικόλαος Κανδηλιεράκης Παύλος Κάγκας Γεώργιος - -

Τρίτη  02/04/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-04-02 19:30:0402/04/2019 Κύδων - ΣΦΠΧ 19:30:0419:30ΠαγκορασίδωνΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ Συκάς Ιωάννης Μπρέλλας Ιωάννης - - -