Τοπικές Κατηγορίες

Σάββατο 30/11/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-11-30 14:00:4030/11/2019 Ηρόδοτος - Γιούχτας 14:00:4014:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ
Αβραμοπούλου Γεωργία - Φραγκιαδάκη - -
2019-11-30 16:00:5830/11/2019 ΓΕΙ - Φιλαθλητικός 16:00:5816:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
Παπαπαύλος Ιωάννης - Κουδουμά Όλγα - -
2019-11-30 17:00:0130/11/2019 Σητειακός - Πήγασος 17:00:0117:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΣΗΤΕΙΑΣ
Πετράκης Ιωάννης - Παπαδάκης - -
2019-11-30 17:00:3330/11/2019 Ακρωτήρι - Αετός 17:00:3317:00Νεανίδων
ΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Πετακάκη Παρασκευή Κάγκας Γεώργιος - - -
2019-11-30 18:00:3730/11/2019 ΣΦΠΧ - Κύδων 18:00:3718:00Νεανίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Γιαννόπουλος Νικόλαος Σπαντιδάκη Ελένη Σταγάκης Ιωάννης Καρπουζάς Ιωάννης -
2019-11-30 18:30:3630/11/2019 Ν.ΟΠΕΡ - ΓΕΙ 18:30:3618:30Εφήβων
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Μαρινάτος Ιωάννης - Παπαδοπούλου Παρασκευή - -
2019-11-30 19:00:0230/11/2019 Άρης - Ν.ΟΠΕΡ 19:00:0219:00Νεανίδων
ΚΛ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Σταμουλάκη Ελευθερία Χαρά - - -
2019-11-30 19:00:2930/11/2019 ΓΕΗ - ΟΦΗ 19:00:2919:00Εφήβων
Κλ. ΒΑΚ
Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Κουνδουράκη Νικολέτα - - -
2019-11-30 20:00:1730/11/2019 Παγχανιακός - Σούδα 20:00:1720:00Νεανίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Συκάς Ιωάννης Δημακοπούλου Δέσποινα - - -

Κυριακή 01/12/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-12-01 09:00:3001/12/2019 Πήγασος - Γρύπας 09:00:3009:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ
Αβραμοπούλου Γεωργία - - - -
2019-12-01 11:00:1001/12/2019 Πήγασος - Χερρονάσιος 11:00:1011:00Νεανίδων
ΚΛ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ
Αβραμοπούλου Γεωργία Μαυρέα Χριστίνα - - -
2019-12-01 11:00:3401/12/2019 ΟΦΗ - Μεσσαρά 11:00:3411:00Παγκορασίδων Β
Κλ. ΒΑΚ
Καραπουλάκης Ευάγγελος - - - -
2019-12-01 12:00:0601/12/2019 ΓΕΙ - Ηρόδοτος 12:00:0612:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
Παπαπαύλος Ιωάννης - - - -
2019-12-01 12:00:0901/12/2019 Γιούχτας - ΓΕΗ 12:00:0912:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΑΡΧΑΝΩΝ
Κόκκας Θωμάς - - - -
2019-12-01 16:00:2001/12/2019 Ν.ΟΠΕΡ - Πήγασος 16:00:2016:00Γυναικών
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Γιαννόπουλος Νικόλαος Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Παπαδοπούλου Παρασκευή - -
2019-12-01 16:00:5801/12/2019 Άθλεση - Φιλαθλητικός 16:00:5816:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ
Αβραμοπούλου Γεωργία - - - -
2019-12-01 17:00:0001/12/2019 Ακρωτήρι -ΟΦΗ 17:00:0017:00Γυναικών
ΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Κουνδουράκη Νικολέτα Σπαντιδάκη Ελένη Χαριτωνίδου Μαρία - -
2019-12-01 17:00:1401/12/2019 ΣΦΠΧ - Ηρόδοτος 17:00:1417:00Ανδρών
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Αγγελίδης Νικόλαος Πετακάκη Παρασκευή Δημακοπούλου Δέσποινα Καρπουζάς Ιωάννης -
2019-12-01 18:00:5101/12/2019 Άθλεση - ΓΕΗ 18:00:5118:00Νεανίδων
ΚΛ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Μαυρέα Χριστίνα - Βλαχάκης Εμμανουήλ -
2019-12-01 18:00:5801/12/2019 Αρκάδι - Ακρωτήρι 18:00:5818:00Ανδρών
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Γιαννόπουλος Νικόλαος Μαρινάτος Ιωάννης Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος - -
2019-12-01 19:00:0301/12/2019 Σούδα - Ν.ΟΠΕΡ 19:00:0319:00Ανδρών
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Συκάς Ιωάννης Κάγκας Γεώργιος Σταγάκης Ιωάννης - -
2019-12-01 19:00:3901/12/2019 Παγχανιακός - Αετός 19:00:3919:00Γυναικών
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Κοκκινάκης Ευτύχιος Πετακάκη Παρασκευή Κλεινάκης Γεώργιος - -
2019-12-01 20:00:5701/12/2019 Αρκάδι -ΣΦΠΧ 20:00:5720:00Γυναικών
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Μαρινάτος Ιωάννης Παπαδοπούλου Παρασκευή - -

Εθνικές Κατηγορίες

Σάββατο 30/11/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-11-30 16:00:4530/11/2019 Άθλεση - ΓΕΗ 16:00:4516:00Α2 Γυναικών
ΚΛ. ΠΑΤΕΛΩΝ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Κληματσίδα Παρασκευή Σταμουλάκη Ελευθερία Χαρά - -
2019-11-30 16:30:5030/11/2019 ΟΦΗ - Ελπίδα Αμπελοκήπων 16:30:5016:30Volley League
Κλ. ΒΑΚ
Μυλωνάκης Αγγελίδης Νικόλαος Κουνδουράκη Νικολέτα Κοκοτσάκης Βασίλειος Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος
Κόκκας Θωμάς