Σάββατο 02/03/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-03-09 07:00:3509/03/2019 Παγχανιακός - ΣΦΠΧ 07:00:3507:00Κορασίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Κουνδουράκη Νικολέτα Σταγάκης Ιωάννης - - -
2019-03-09 10:30:5309/03/2019 Αρκάδι - ΣΦΠΧ 10:30:5310:30Παίδων
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Τραχαλάκη Ελένη Κλώτσα Ιωάννα - - -
2019-03-09 11:00:2109/03/2019 Άρης - Μεσσαρά 11:00:2111:00Κορασίδων
ΚΛ. ΓΟΥΡΝΩΝ
Κόκκας Θωμάς Μιχαηλίδη Ευθυμία - - -
2019-03-09 14:00:0109/03/2019 Φιλαθλητικός - ΓΕΙ 14:00:0114:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Μαρινάτος Ιωάννης Πετακάκη Παρασκευή - - -
2019-03-09 15:00:0709/03/2019 Αρκάδι - Αετός 15:00:0715:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Κλώτσα Ιωάννα - - -
2019-03-09 15:00:5209/03/2019 Μεσσαρά - ΠΑΟΚ 15:00:5215:00Pre League Γυναικών
ΚΛ. ΜΟΙΡΩΝ
Αμαριανιτάκης Ιωάννης Καραπουλάκης Ευάγγελος Καλεμάκη Πελαγία Καρπουζάς Ιωάννης -
2019-03-09 15:00:5609/03/2019 Κύδων2 - Κύδων1 15:00:5615:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Κάγκας Γεώργιος Γιαννόπουλος Νικόλαος - - -
2019-03-09 16:00:3809/03/2019 Πήγασος - Άθλεση 16:00:3816:00Κορασίδων
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Πετακάκη Παρασκευή Μαρινάτος Ιωάννης - - -
2019-03-09 16:00:5209/03/2019 Σούδα - Αρκάδι 16:00:5216:00Κορασίδων
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Σπαντιδάκη Ελένη Μπρέλλας Ιωάννης - - -
2019-03-09 16:00:5509/03/2019 Ηρόδοτος - ΓΕΗ2 16:00:5516:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ
Μιχαηλίδη Ευθυμία Κόκκας Θωμάς - - -
2019-03-09 17:00:3709/03/2019 Ακρωτήρι - Ν.ΟΠΕΡ 17:00:3717:00Κορασίδων
ΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Αγγελίδης Νικόλαος Χαριτωνίδου Μαρία - - -
2019-03-09 18:00:0609/03/2019 Σούδα - Άνεμος 18:00:0618:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Μπρέλλας Ιωάννης Δημακοπούλου Δέσποινα - - -
2019-03-09 18:00:4109/03/2019 Ηρόδοτος - ΣΦΠΧ 18:00:4118:00Ανδρών
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Πετακάκη Παρασκευή Μαρινάτος Ιωάννης Σούρλα Αικατερίνη - -
2019-03-09 20:00:4809/03/2019 Γιούχτας - Πήγασος 20:00:4820:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΑΡΧΑΝΩΝ
Κόκκας Θωμάς Αμαριανιτάκης Ιωάννης - - -

Κυριακή 03/03/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-03-10 12:00:4710/03/2019 ΣΦΠΧ - Σούδα 12:00:4712:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Σπαντιδάκη Ελένη Κλεινάκης Γεώργιος - - -