Τοπικές Κατηγορίες
Σάββατο 07/03/2020
Ημερομηνία | Γεγονός | Ώρα | Πρωτάθλημα | Τόπος διεξαγωγής | 1ος Διαιτητής | 2ος Διαιτητής | Σημειωτής | Παρατηρητής | Επόπτες |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ηρόδοτος - Άθλεση | Παγκορασίδων Β | ΚΛ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ | Πακιουφάκη Ευρυδίκη | - | - | - | - | ||
Άνεμος - ΟΠΑ | Παγκορασίδων Β | ΚΛ. ΚΛΑΔΙΣΟΥ | Κάγκας Γεώργιος | - |
(εκπαίδευση) Μανάι |
- | - | ||
Αετός - Σούδα | Παγκορασίδων | ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ | Χαριτωνίδου Μαρία | Κοκκινάκης Ευτύχιος | - | - | - | ||
Άνεμος - ΣΦΠΧ | Παγκορασίδων | ΚΛ. ΚΛΑΔΙΣΟΥ | Κάγκας Γεώργιος | Μανάι | - | - | - | ||
Μεσσαρά - Γρύπας | Παγκορασίδων Β | ΚΛ. ΜΟΙΡΩΝ | Μανωλάκης Γεώργιος | - | - | - | - | ||
Κύδων - ΣΦΠΧ | Ανδρών Χιαστί | ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ | Κανδηλιεράκης Παύλος | Κοκκινάκης Ευτύχιος | Χαριτωνίδου Μαρία | - | - | ||
Πήγασος - Άθλεση | Κορασίδων | ΚΛ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ | Κόκκας Θωμάς | Μαυρέα Χριστίνα | - | - | - |
Κυριακή 08/03/2020
Ημερομηνία | Γεγονός | Ώρα | Πρωτάθλημα | Τόπος διεξαγωγής | 1ος Διαιτητής | 2ος Διαιτητής | Σημειωτής | Παρατηρητής | Επόπτες |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΓΕΗ- Πήγασος | Παγκορασίδων Β | ΚΛ. ΛΙΝΤΟ | Μανωλάκης Γεώργιος | - | - | - | - | ||
Σουδα2 - Σούδα3 | Παγκορασίδων Β | ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ | Σταγάκης Ιωάννης | - | - | - | - | ||
Αρκάδι - Ν.ΟΠΕΡ | Παγκορασίδων Β | ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ | Μαρινάτος Ιωάννης | - | - | - | - | ||
ΓΕΙ - Ηρόδοτος | Παμπαίδων | ΚΛ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ | Πετράκης Ιωάννης | Κουδουμά Όλγα | - | - | - | ||
Άθλεση - Χερρονάσιος | Παγκορασίδων | ΚΛ. ΛΙΝΤΟ | Μανωλάκης Γεώργιος | Φραγκιαδάκη Ειρήνη | - | - | - | ||
Αετός - Άνεμος | Παγκορασίδων | ΚΛ. ΚΛΑΔΙΣΟΥ | Κλεινάκης Γεώργιος | Ράπτη | - | - | - | ||
Αρκάδι - ΓΕΗ | Παμπαίδων | ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ | Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος | Μαρινάτος Ιωάννης | - | - | - | ||
Σούδα - Κύδων | Παγκορασίδων | ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ | Σπαντιδάκη Ελένη | Σταγάκης Ιωάννης | - | - | - | ||
Φιλαθλητικός - Γρύπας | Παγκορασίδων Β | ΚΛ. ΛΙΝΤΟ | Φραγκιαδάκη Ειρήνη | - | - | - | - | ||
ΣΦΠΧ - Αρκάδι | Παγκορασίδων | ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ | Χαριτωνίδου Μαρία | Κανδηλιεράκης Παύλος | - | - | - | ||
ΓΕΗ2 - ΟΦΗ | Κορασίδων Β | ΚΛ. ΒΑΚ | Πακιουφάκη Ευρυδίκη | Πατεράκη Μαρία | - | - | - | ||
Αετός - Αρκάδι | Γυναικών | ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ | Πετακάκη Παρασκευή | Κανδηλιεράκης Παύλος | Χαριτωνίδου Μαρία | - | - | ||
Ηρόδοτος - Ν.ΟΠΕΡ | Ανδρών Χιαστί | ΚΛ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ | Κόκκας Θωμάς | Καραπουλάκης Ευάγγελος | Σταμουλάκη Ελευθερία Χαρά | - | - | ||
ΣΦΠΧ - Πήγασος | Γυναικών | ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ | Αγγελίδης Νικόλαος | Κοκκινάκης Ευτύχιος | Δημακοπούλου Δέσποινα | - | - | ||
ΟΦΗ - Ν.ΟΠΕΡ | Γυναικών | ΚΛ. ΒΑΚ | Κληματσίδα Παναγιώτα | Πακιουφάκη Ευρυδίκη | Καλεμάκη Πελαγία | - | - | ||
Κύδων - Ακρωτήρι | Γυναικών | ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ | Κοκκινάκης Ευτύχιος | Αγγελίδης Νικόλαος | Δημακοπούλου Δέσποινα | - | - |
Τετάρτη 11/03/2020
Ημερομηνία | Γεγονός | Ώρα | Πρωτάθλημα | Τόπος διεξαγωγής | 1ος Διαιτητής | 2ος Διαιτητής | Σημειωτής | Παρατηρητής | Επόπτες |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Γιούχτας - ΟΦΗ | Παγκορασίδων Β | ΚΛ. ΑΡΧΑΝΩΝ | Βαντάρδα Γλέντις | - | - | - | - |
Εθνικές Κατηγορίες
Σάββατο 07/03/2020
Ημερομηνία | Γεγονός | Ώρα | Πρωτάθλημα | Τόπος διεξαγωγής | 1ος Διαιτητής | 2ος Διαιτητής | Σημειωτής | Παρατηρητής | Επόπτες |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Μεσσαρά - Αγ. Παρασκευή | Α2 Γυναικών | ΚΛ. ΜΟΙΡΩΝ | Καραπουλάκης Ευάγγελος | Κληματσίδα Παναγιώτα | Μανωλάκης Γεώργιος | - | - | ||
ΓΕΗ - Μίλων | Α2 Ανδρών | ΚΛ. ΛΙΝΤΟ | Τραχαλάκη Ελένη | Γιαννόπουλος Νικόλαος | Αβραμοπούλου Γεωργία | - | - |
Τετάρτη 11/03/2020
Ημερομηνία | Γεγονός | Ώρα | Πρωτάθλημα | Τόπος διεξαγωγής | 1ος Διαιτητής | 2ος Διαιτητής | Σημειωτής | Παρατηρητής | Επόπτες |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΓΕΗ - Άθλεση | Α2 Γυναικών | ΚΛ. ΛΙΝΤΟ | Κόκκας Θωμάς | Καραπουλάκης Ευάγγελος | Σταμουλάκη Ελευθερία Χαρά | - | - |