Ορισμοί 08-09/12

Σάββατο 08/12/2018

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής
2018-12-08 11:00:4308/12/2018 Παγχανιακός - Αετός 11:00:4311:00ΠαγκορασίδωνΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ Κοκκινάκης Ευτύχιος Κουνδουράκη Νικολέτα - -
2018-12-08 13:00:0208/12/2018 ΓΕΗ - ΓΕΙ 13:00:0213:00Κορασίδων ΒΚΛ. ΛΙΝΤΟ Πακιουφάκη Ευρυδίκη Μιχαηλίδη Ευθυμία - -
2018-12-08 14:00:0208/12/2018 Ν.ΟΠΕΡ - ΓΕΙ 14:00:0214:00ΕφήβωνΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Κλώτσα Ιωάννα - -
2018-12-08 14:00:5008/12/2018 Ηρόδοτος - ΓΕΗ 14:00:5014:00ΕφήβωνΚΛ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ Κόκκας Θωμάς Σπιθάκη Μαρία - -
2018-12-08 15:00:0808/12/2018 Κύδων - Ακρωτήρι 15:00:0815:00ΝεανίδωνΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ Σπαντιδάκη Ελένη Κανδηλιεράκης Παύλος - Αγγελίδης Νικόλαος
2018-12-08 16:00:0108/12/2018 Άθλεση - Καλαμάτα 16:00:0116:00Α2 ΓυναικώνΚΛ. ΛΙΝΤΟ Αμαριανιτάκης Ιωάννης Καραπουλάκης Ευάγγελος Αβραμοπούλου Γεωργία -
2018-12-08 16:00:0908/12/2018 Χερρονάσιος - Μεσσαρά 16:00:0916:00ΠαγκορασίδωνΚΛ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ Πακιουφάκη Ευρυδίκη Μιχαηλίδη Ευθυμία - -
2018-12-08 16:00:2608/12/2018 ΟΦΗ - Γιούχτας 16:00:2616:00Κορασίδων ΒΚλ. ΒΑΚ Κλιματσίδα Πέγκυ Καραλή Βασιλική - -
2018-12-08 17:00:4508/12/2018 ΣΦΠΧ - Σούδα 17:00:4517:00ΕφήβωνΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ Κανδηλιεράκης Παύλος Σπαντιδάκη Ελένη - -
2018-12-08 18:00:0308/12/2018 Ηρόδοτος - Σητειακός 18:00:0318:00Κορασίδων ΒΚΛ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ Σπιθάκη Μαρία Κόκκας Θωμάς - -
2018-12-08 19:00:5408/12/2018 ΣΦΠΧ - Σούδα 19:00:5419:00ΝεανίδωνΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ Κουνδουράκη Νικολέτα Κοκκινάκης Ευτύχιος - Καρπουζάς Ιωάννης
2018-12-08 20:00:0008/12/2018 Φιλαθλητικός - Πήγασος 20:00:0020:00Κορασίδων ΒΚΛ. ΛΙΝΤΟ Κλιματσίδα Πέγκυ Αβραμοπούλου Γεωργία - -
2018-12-08 20:00:4708/12/2018 ΟΦΗ - Ροδίων Άθλησις 20:00:4720:00Α2 ΑνδρώνΚλ. ΒΑΚ Φραγκάκης Νικόλαος Τραχαλάκη Ελένη Καραλή Βασιλική Κοκοτσάκης Βασίλειος

Εκπαίδευση

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής
2018-12-06 11:00:4506/12/2018 Παγχανιακός - Αετός 11:00:4511:00ΠαγκορασίδωνΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ - - Κλεινάκης
Λεμοντζόγλου
-
2018-12-06 15:00:1106/12/2018 Κύδων - Ακρωτήρι 15:00:1115:00ΝεανίδωνΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ - - Χαριτωνίδου -
2018-12-06 17:00:5506/12/2018 ΣΦΠΧ - Σούδα 17:00:5517:00ΕφήβωνΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ - - Σταγάκης -
2018-12-06 19:00:5606/12/2018 ΣΦΠΧ - Σούδα 19:00:5619:00ΝεανίδωνΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ - - Δημακοπούλου -

Κυριακή 09/12/2018

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής
2018-12-09 10:00:2309/12/2018 Μεσσαρά - ΓΕΗ 10:00:2310:00ΠαγκορασίδωνΚΛ ΜΟΙΡΩΝ Πακιουφάκη Ευρυδίκη Αμαριανιτάκης Ιωάννης - -
2018-12-09 12:00:4909/12/2018 Κύδων - Παγχανιακός 12:00:4912:00ΠαγκορασίδωνΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ Κοκκινάκης Ευτύχιος Σπαντιδάκη Ελένη - -
2018-12-09 12:00:5509/12/2018 Άνεμος - Σούδα 12:00:5512:00ΠαγκορασίδωνKΛ ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ Μπρέλλας Ιωάννης Κανδηλιεράκης Παύλος - -
2018-12-09 12:00:5609/12/2018 Πήγασος - Ακρωτήρι 12:00:5612:00ΓυναικώνΚΛ. ΛΙΝΤΟ Κόκκας Θωμάς Καραλή Βασιλική Μιχαηλίδη Ευθυμία -
2018-12-09 14:00:4009/12/2018 ΟΦΗ - Φιλαθλητικός 14:00:4014:00ΠαγκορασίδωνΚλ. ΒΑΚ Σπιθάκη Μαρία Αβραμοπούλου Γεωργία - -
2018-12-09 14:00:5509/12/2018 Αετός - ΣΦΠΧ 14:00:5514:00ΠαγκορασίδωνΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ Συκάς Ιωάννης Κοκκινάκης Ευτύχιος - -
2018-12-09 16:00:1909/12/2018 ΣΦΠΧ - Σούδα 16:00:1916:00ΑνδρώνΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ Συκάς Ιωάννης Κουνδουράκη Νικολέτα Κάγκας Καρπουζάς Ιωάννης
2018-12-09 16:00:2709/12/2018 Γιούχτας - Κύδων 16:00:2716:00ΓυναικώνΚΛ. ΑΡΧΑΝΩΝ Καραλή Βασιλική Καραπουλάκης Ευάγγελος Μιχαηλίδη Ευθυμία Βλαχάκης Εμμανουήλ
2018-12-09 17:00:2009/12/2018 Άθλεση - Χερρονάσιος 17:00:2017:00ΠαγκορασίδωνΚΛ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ Πακιουφάκη Ευρυδίκη Αμαριανιτάκης Ιωάννης - -
2018-12-09 18:00:5109/12/2018 Ακρωτήρι - Ν. ΟΠΕΡ 18:00:5118:00ΠαγκορασίδωνΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ Κανδηλιεράκης Παύλος Μπρέλλας Ιωάννης - -
2018-12-09 18:00:5409/12/2018 Κύδων - Ακρωτήρι 18:00:5418:00ΑνδρώνΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ Αγγελίδης Νικόλαος Ντουμπαρατζή Δέσποινα Κουνδουράκη Νικολέτα -
2018-12-09 19:00:2309/12/2018 Χερρονάσιος - ΓΕΗ 19:00:2319:00ΓυναικώνΚΛ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ Αμαριανιτάκης Ιωάννης Πακιουφάκη Ευρυδίκη Κλιματσίδα Πέγκυ -
2018-12-09 19:00:5209/12/2018 Ν. ΟΠΕΡ - Αρκάδι 19:00:5219:00ΓυναικώνΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ Κανακάκης Γεώργιος Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Κλώτσα Ιωάννα -
2018-12-09 19:00:5309/12/2018 ΓΕΗ - Χερρονάσιος 19:00:5319:00ΑνδρώνΚΛ. ΛΙΝΤΟ Κόκκας Θωμάς Σπιθάκη Μαρία Αβραμοπούλου Γεωργία -
2018-12-09 20:00:1809/12/2018 Ηρόδοτος - Ν. ΟΠΕΡ 20:00:1820:00ΑνδρώνΚΛ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ Καραπουλάκης Ευάγγελος Καραλή Βασιλική Μιχαηλίδη Ευθυμία -
2018-12-09 20:00:4809/12/2018 ΣΦΠΧ - Παγχανιακός 20:00:4820:00ΓυναικώνΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ Σπαντιδάκη Ελένη Αγγελίδης Νικόλαος Κάγκας -

Εκπαίδευση

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής
2018-12-07 12:00:2507/12/2018 Κύδων - Παγχανιακός 12:00:2512:00ΠαγκορασίδωνΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ - - Κλεινάκης -
2018-12-07 14:00:2507/12/2018 Αετός - ΣΦΠΧ 14:00:2514:00ΠαγκορασίδωνΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ - - Μαυρεδάκη -
2018-12-07 16:00:5607/12/2018 ΣΦΠΧ - Σούδα 16:00:5616:00ΑνδρώνΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ - - Σταγάκης -
2018-12-07 18:00:0407/12/2018 Κύδων - Ακρωτήρι 18:00:0418:00ΑνδρώνΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ - - Χαριτωνίδου -
2018-12-07 18:00:3307/12/2018 Ακρωτήρι - Ν. ΟΠΕΡ 18:00:3318:00ΠαγκορασίδωνΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ - - Δημακοπούλου -
2018-12-07 20:00:4307/12/2018 Γυναικών 20:00:4320:00ΓυναικώνΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ - - Μαυρεδάκη -

Δευτέρα 10/12/2018

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής
2018-12-10 16:30:4310/12/2018 Πήγασος - Γρύπας 16:30:4316:30ΠαγκορασίδωνΚΛ. ΛΙΝΤΟ Κόκκας Θωμάς Σπιθάκη Μαρία - -

Συμπληρωματική ειδική προκήρυξη Παγκορασίδων Β'

Τα Πρωταθλήματα της Ε.Σ.ΠΕ. Κρήτης που προκηρύχθηκαν με την υπ’ αριθμ. 138/25-6-2018 Ειδική Προκήρυξη της και την με αρ. 249/20-7-2018 Συμπληρωματική Προκήρυξη Αγωνιστικής Περιόδου 2018-2019 συμπληρώνονται με τα παρακάτω:

Πρωτάθλημα Παγκορασίδων Β΄
Διαιτησία Αγώνων: Η Α΄ φάση του Πρωταθλήματος Παγκορασίδων Β΄ θα διεξαχθεί με έναν επίσημο Διαιτητής του ΣΥΔΠΕΚ και θα τηρείτε απλό Φ.Α με καταγραφή πόντων και αλλαγές.
Στην ημιτελική και τελική φάση του πρωταθλήματος οι αγώνες θα διεξαχθούν με δύο επίσημους Διαιτητές του ΣΥΔΠΕΚ και θα τηρηθεί το επίσημο Φύλλο Αγώνων.

Παρακάτω θα βρείτε την Συμπληρωματική προκήρυξη καθώς και το πρότυπο φύλλο αγώνα.

Τα γηπεδούχα σωματεία είναι υπεύθυνα:

  1. Να μεριμνούν για την εκτύπωση και και την προσκόμιση του συνημμένου Φύλλου Αγώνος στους αγώνες τους.
  2. Να υπάρχει στη γραμματεία άτομο για την λειτουργία του φωτεινού πίνακα και πιθανώς και την καταγραφή του Φύλλου Αγώνος εάν αυτό ζητηθεί από τον Διαιτητή του αγώνα.

Συμπληρωματική Διαιτησία

ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ 1


Ορισμοί 01-02/12

Σάββατο 01/12/2018

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής
2018-12-01 09:00:5001/12/2018 Πήγασος - ΓΕΗ 09:00:5009:00Κορασίδων ΒΚΛ. ΛΙΝΤΟ Αβραμοπούλου Γεωργία Μαυρέα Χριστίνα - -
2018-12-01 11:00:1001/12/2018 ΓΕΗ - Άρης 11:00:1011:00ΚορασίδωνΚΛ. ΛΙΝΤΟ Κλιματσίδα Πέγκυ Μαυρέα Χριστίνα - -
2018-12-01 12:00:0001/12/2018 Αρκάδι - Σούδα 12:00:0012:00Κορασίδων ΒΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Κλώτσα Ιωάννα - -
2018-12-01 13:00:1701/12/2018 Άθλεση - Μεσσαρά 13:00:1713:00ΚορασίδωνΚΛ. ΛΙΝΤΟ Κλιματσίδα Πέγκυ Αβραμοπούλου Γεωργία - Κοκοτσάκης Βασίλειος
2018-12-01 14:00:0301/12/2018 Αρκάδι - ΣΦΠΧ 14:00:0314:00ΚορασίδωνΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Κλώτσα Ιωάννα - -
2018-12-01 14:30:5701/12/2018 Αετός - Κύδων 2 14:30:5714:30Κορασίδων ΒΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ Ντουμπαρατζή Δέσποινα Μωραϊτάκη Στέλλα - -
2018-12-01 15:00:0601/12/2018 Πήγασος - Χερρονάσιος 15:00:0615:00ΚορασίδωνΚΛ. ΛΙΝΤΟ Κόκκας Θωμάς Σταμουλάκη Ελευθερία Χαρά - -
2018-12-01 15:00:5101/12/2018 Άνεμος - Κύδων 15:00:5115:00Κορασίδων ΒΚΛ. ΚΛΑΔΙΣΟΥ Συκάς Ιωάννης Σπαντιδάκη Ελένη - -
2018-12-01 16:30:0101/12/2018 ΣΦΠΧ - Αρκάδι 16:30:0116:30ΠαίδωνΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ Κουνδουράκη Νικολέτα Μωραϊτάκη Μαρία-Αικατερίνη - Καρπουζάς Ιωάννης
2018-12-01 17:00:1601/12/2018 Ακρωτήρι - Σούδα 17:00:1617:00ΚορασίδωνΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ Μπρέλλας Ιωάννης Τζουρμπάκη Λαμπρινή - Αγγελίδης Νικόλαος
2018-12-01 17:30:5401/12/2018 ΟΦΗ - Ηρόδοτος 17:30:5417:30Κορασίδων ΒΚλ. ΒΑΚ Κλιματσίδα Πέγκυ Αμαριανιτάκης Ιωάννης - -
2018-12-01 18:00:5201/12/2018 Ν.ΟΠΕΡ - Παγχανιακός 18:00:5218:00ΚορασίδωνΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ Κανακάκης Γεώργιος Κλώτσα Ιωάννα - -
2018-12-01 19:30:0001/12/2018 Γιούχτας - ΓΕΗ 19:30:0019:30Κορασίδων ΒΚΛ. ΑΡΧΑΝΩΝ Καραπουλάκης Ευάγγελος Κόκκας Θωμάς - -
2018-12-01 20:00:1401/12/2018 Ν. ΟΠΕΡ - ΓΕΗ 20:00:1420:00ΠαίδωνΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ Κανακάκης Γεώργιος Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος - -

Κυριακή 02/12/2018

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής
2018-12-02 10:00:1902/12/2018 Γιούχτας - Γρύπας2 10:00:1910:00Παγκορασίδων ΒΚΛ. ΑΡΧΑΝΩΝ Κλιματσίδα Πέγκυ - - -
2018-12-02 10:00:3402/12/2018 Φιλαθλητικός - Άρης 10:00:3410:00ΠαγκορασίδωνΚΛ. ΛΙΝΤΟ Αβραμοπούλου Γεωργία Μιχαηλίδη Ευθυμία - -
2018-12-02 11:00:1602/12/2018 Ηρόδοτος - ΓΕΗ2 11:00:1611:00Παγκορασίδων ΒΚΛ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ Κόκκας Θωμάς - - -
2018-12-02 12:00:5602/12/2018 Άθλεση - Πήγασος 12:00:5612:00ΠαγκορασίδωνΚΛ. ΛΙΝΤΟ Αβραμοπούλου Γεωργία Μιχαηλίδη Ευθυμία - -
2018-12-02 14:00:1602/12/2018 ΣΦΠΧ - Ακρωτήρι 14:00:1614:00ΠαγκορασίδωνΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ Μπρέλλας Ιωάννης Τζουρμπάκη Λαμπρινή - -
2018-12-02 14:00:5702/12/2018 ΓΕΗ - Αρκάδι 14:00:5714:00ΓυναικώνΚΛ. ΛΙΝΤΟ Κλιματσίδα Πέγκυ Αγγελίδης Νικόλαος Αβραμοπούλου Γεωργία -
2018-12-02 16:00:1102/12/2018 Πήγασος - Ν.ΟΠΕΡ 16:00:1116:00ΓυναικώνΚΛ. ΛΙΝΤΟ Αγγελίδης Νικόλαος Καραπουλάκης Ευάγγελος Καλεμάκη Πελαγία Βλαχάκης Εμμανουήλ
2018-12-02 16:00:4002/12/2018 Παγχανιακός - Γιούχτας 16:00:4016:00ΓυναικώνΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ Κοκκινάκης Ευτύχιος Συκάς Ιωάννης Μωραϊτάκη Στέλλα -
2018-12-02 16:00:4302/12/2018 Ν. ΟΠΕΡ - ΣΦΠΧ 16:00:4316:00ΑνδρώνΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ Κανακάκης Γεώργιος Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Κλώτσα Ιωάννα -
2018-12-02 17:00:2102/12/2018 ΓΕΗ3 - Άθλεση2 17:00:2117:00Παγκορασίδων ΒΚλ. ΒΑΚ Κλιματσίδα Πέγκυ - - -
2018-12-02 17:00:5602/12/2018 Σούδα - Κύδων 17:00:5617:00ΠαγκορασίδωνΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ Μπρέλλας Ιωάννης Τζουρμπάκη Λαμπρινή - -
2018-12-02 17:00:5902/12/2018 Ακρωτήρι - ΣΦΠΧ 17:00:5917:00ΓυναικώνΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ Κουνδουράκη Νικολέτα Σπαντιδάκη Ελένη Μωραϊτάκη Μαρία-Αικατερίνη Καρπουζάς Ιωάννης
2018-12-02 18:00:1402/12/2018 Ν. ΟΠΕΡ - Αρκάδι 18:00:1418:00ΠαγκορασίδωνΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ Κλώτσα Ιωάννα Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος - -
2018-12-02 18:00:2702/12/2018 Κύδων - Χερρονάσιος 18:00:2718:00ΓυναικώνΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ Συκάς Ιωάννης Κοκκινάκης Ευτύχιος Μωραϊτάκη Στέλλα -
2018-12-02 18:00:3302/12/2018 ΓΕΗ - Κύδων 18:00:3318:00ΑνδρώνΚΛ. ΛΙΝΤΟ Καραπουλάκης Ευάγγελος Κόκκας Θωμάς Καλεμάκη Πελαγία -
2018-12-02 19:00:1702/12/2018 ΓΕΙ - Σητειακός 19:00:1719:00Παγκορασίδων ΒΚΛ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ Πετράκης Ιωάννης - Κουδουμά Όλγα -
2018-12-02 19:00:3902/12/2018 Ακρωτήρι - Σούδα 19:00:3919:00ΑνδρώνΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ Σπαντιδάκη Ελένη Κουνδουράκη Νικολέτα Μωραϊτάκη Μαρία-Αικατερίνη -
2018-12-02 20:00:2702/12/2018 ΓΕΗ - ΟΦΗ 20:00:2720:00ΠαγκορασίδωνΚΛ. ΛΙΝΤΟ Κόκκας Θωμάς Μιχαηλίδη Ευθυμία - -

 


Ορισμοί 24-25/11

Σάββατο 24/11/2018

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής
2018-11-24 09:00:0624/11/2018 Άθλεση - Πήγασος 09:00:0609:00ΝεανίδωνΚΛ. ΛΙΝΤΟ Σπιθάκη Μαρία Σταμουλάκη Ελευθερία Χαρά - -
2018-11-24 13:00:2024/11/2018 ΓΕΗ - ΣΦΠΧ 13:00:2013:00ΕφήβωνΚΛ. ΛΙΝΤΟ Κανακάκης Γεώργιος Αβραμοπούλου Γεωργία - -
2018-11-24 15:00:1024/11/2018 ΓΕΙ - ΟΦΗ 15:00:1015:00Κορασίδων ΒΚΛ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ Πετράκης Ιωάννης - Κουδουμά Όλγα -
2018-11-24 16:00:0224/11/2018 Αετός - Κύδων 1 16:00:0216:00Κορασίδων ΒΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ Κοκκινάκης Ευτύχιος Μπρέλλας Ιωάννης - -
2018-11-24 16:00:0924/11/2018 Ακρωτήρι - ΣΦΠΧ 16:00:0916:00ΝεανίδωνΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ Αγγελίδης Νικόλαος Μωραϊτάκη Μαρία-Αικατερίνη - -
2018-11-24 16:00:2624/11/2018 Άθλεση - Απόλλων Πάτρας 16:00:2616:00Α2 ΓυναικώνΚΛ. ΛΙΝΤΟ Κόκκας Θωμάς Κουνδουράκη Νικολέτα Πακιουφάκη Ευρυδίκη -
2018-11-24 16:00:3824/11/2018 ΟΦΗ - ΑΟ Αιγιαλέων 16:00:3816:00Α2 ΑνδρώνΚλ. ΒΑΚ Τραχαλάκη Ελένη Κανδηλιεράκης Παύλος Αβραμοπούλου Γεωργία -
2018-11-24 16:00:5224/11/2018 Μεσσαρά - ΑΕΚ 16:00:5216:00Pre League ΓυναικώνΚΛ ΜΟΙΡΩΝ Καραπουλάκης Ευάγγελος Αμαριανιτάκης Ιωάννης Κλιματσίδα Πέγκυ Βλαχάκης Εμμανουήλ
2018-11-24 17:00:1824/11/2018 Σούδα - Ν.ΟΠΕΡ 17:00:1817:00ΕφήβωνΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ Ντουμπαρατζή Δέσποινα Τζουρμπάκη Λαμπρινή - -
2018-11-24 18:00:1024/11/2018 Άρης - ΓΕΗ 18:00:1018:00ΝεανίδωνΚΛ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ Σταμουλάκη Ελευθερία Χαρά Σπιθάκη Μαρία - -
2018-11-24 18:00:1124/11/2018 Παγχανιακός - Σούδα 18:00:1118:00ΝεανίδωνΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ Μπρέλλας Ιωάννης Κοκκινάκης Ευτύχιος - -
2018-11-24 18:00:2024/11/2018 ΓΕΗ - Φιλαθλητικός 18:00:2018:00Κορασίδων ΒΚΛ. ΛΙΝΤΟ Κανακάκης Γεώργιος Αβραμοπούλου Γεωργία - -
2018-11-24 18:00:4224/11/2018 Σητειακός - Πήγασος 18:00:4218:00Κορασίδων ΒΚΛ. ΣΗΤΕΙΑΣ Πετράκης Ιωάννης - - -
2018-11-24 19:00:1224/11/2018 Σούδα - Κύδων 2 19:00:1219:00Κορασίδων ΒΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ Ντουμπαρατζή Δέσποινα Τζουρμπάκη Λαμπρινή - -
2018-11-24 19:00:1824/11/2018 Ηρόδοτος - Γιούχτας 19:00:1819:00Κορασίδων ΒΚΛ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ Πακιουφάκη Ευρυδίκη Κόκκας Θωμάς - -

Κυριακή 25/11/2018

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής
2018-11-25 10:00:1725/11/2018 ΓΕΗ - Αρκάδι 10:00:1710:00ΠαίδωνΚΛ. ΛΙΝΤΟ Κλιματσίδα Πέγκυ Αβραμοπούλου Γεωργία - -
2018-11-25 13:00:1925/11/2018 Άθλεση - Άρης 13:00:1913:00ΚορασίδωνΚΛ ΓΟΥΡΝΩΝ Αβραμοπούλου Γεωργία Κλιματσίδα Πέγκυ - -
2018-11-25 14:00:4525/11/2018 ΣΦΠΧ - Πήγασος 14:00:4514:00ΓυναικώνΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ Αγγελίδης Νικόλαος Κανδηλιεράκης Παύλος Μπρέλλας Ιωάννης -
2018-11-25 15:00:3425/11/2018 Αρκάδι - Άνεμος 15:00:3415:00Κορασίδων ΒΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Κλώτσα Ιωάννα - -
2018-11-25 16:00:2725/11/2018 Κύδων - Χερρονάσιος 16:00:2716:00ΑνδρώνΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ Τραχαλάκη Ελένη Κουνδουράκη Νικολέτα Μωραϊτάκη Μαρία-Αικατερίνη -
2018-11-25 16:00:3925/11/2018 Χερρονάσιος - Παγχανιακός 16:00:3916:00ΓυναικώνΚΛ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ Αμαριανιτάκης Ιωάννης Καραλή Βασιλική Αβραμοπούλου Γεωργία -
2018-11-25 17:00:4825/11/2018 Γιούχτας - Ακρωτήρι 17:00:4817:00ΓυναικώνΚΛ. ΑΡΧΑΝΩΝ Κόκκας Θωμάς Σπιθάκη Μαρία Πακιουφάκη Ευρυδίκη -
2018-11-25 17:00:5225/11/2018 Αρκάδι - Κύδων 17:00:5217:00ΓυναικώνΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ Κανακάκης Γεώργιος Καραπουλάκης Ευάγγελος Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος -
2018-11-25 18:00:4625/11/2018 ΣΦΠΧ - Ηρόδοτος 18:00:4618:00ΑνδρώνΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ Κουνδουράκη Νικολέτα Τραχαλάκη Ελένη Μωραϊτάκη Μαρία-Αικατερίνη -
2018-11-25 19:00:4625/11/2018 Σούδα - ΓΕΗ 19:00:4619:00ΑνδρώνΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ Κοκκινάκης Ευτύχιος Μπρέλλας Ιωάννης Ντουμπαρατζή Δέσποινα -
2018-11-25 19:00:5125/11/2018 Ακρωτήρι - Ν. ΟΠΕΡ 19:00:5119:00ΑνδρώνΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ Κανδηλιεράκης Παύλος Αγγελίδης Νικόλαος Τζουρμπάκη Λαμπρινή -
2018-11-25 19:00:5125/11/2018 Ν. ΟΠΕΡ - ΓΕΗ 19:00:5119:00ΓυναικώνΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ Καραπουλάκης Ευάγγελος Κανακάκης Γεώργιος Κλώτσα Ιωάννα -

 


Ορισμοί 17-18/11

Σάββατο 17/11/2018

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής
2018-11-17 09:00:4617/11/2018 Πήγασος - ΓΕΗ 09:00:4609:00ΚορασίδωνΚΛ. ΛΙΝΤΟ Κόκκας Θωμάς Μιχαηλίδη Ευθυμία - -
2018-11-17 11:00:2617/11/2018 Άθλεση - Άρης 11:00:2611:00ΚορασίδωνΚΛ. ΛΙΝΤΟ Κλιματσίδα Πέγκυ Μιχαηλίδη Ευθυμία - -
2018-11-17 12:30:2617/11/2018 Ν.ΟΠΕΡ - ΟΦΗ 12:30:2612:30ΠαίδωνΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ Μαρινάτος Ιωάννης Κλώτσα Ιωάννα - -
2018-11-17 14:30:2317/11/2018 Ν.ΟΠΕΡ - ΣΦΠΧ 14:30:2314:30ΚορασίδωνΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Κλώτσα Ιωάννα - -
2018-11-17 15:00:0117/11/2018 Άθλεση - Μεσηνιακός 15:00:0115:00Α2 ΓυναικώνΚΛ. ΛΙΝΤΟ Κόκκας Θωμάς Καραπουλάκης Ευάγγελος Κλιματσίδα Πέγκυ -
2018-11-17 15:00:2617/11/2018 ΓΕΗ - Αρκάδι 15:00:2615:00ΠαίδωνΚλ. ΒΑΚ Αμαριανιτάκης Ιωάννης Σταμουλάκη Ελευθερία Χαρά - -
2018-11-17 17:00:1517/11/2018 Χερρονάσιος - Μεσσαρά 17:00:1517:00ΚορασίδωνΚΛ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ Σπιθάκη Μαρία Αβραμοπούλου Γεωργία - -
2018-11-17 17:00:1917/11/2018 Ακρωτήρι - Αρκάδι 17:00:1917:00ΚορασίδωνΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ Κανδηλιεράκης Παύλος Μωραϊτάκη Μαρία-Αικατερίνη - -
2018-11-17 17:00:4317/11/2018 Ηρόδοτος - ΓΕΙ 17:00:4317:00Κορασίδων ΒΚΛ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ Μιχαηλίδη Ευθυμία Κλιματσίδα Πέγκυ - -
2018-11-17 17:00:4417/11/2018 ΟΦΗ - Πήγασος 17:00:4417:00Κορασίδων ΒΚλ. ΒΑΚ Σταμουλάκη Ελευθερία Χαρά Αμαριανιτάκης Ιωάννης - -
2018-11-17 19:00:2717/11/2018 Σούδα - Παγχανιακός 19:00:2719:00ΚορασίδωνΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ Κουνδουράκη Νικολέτα Μωραϊτάκη Στέλλα - -
2018-11-17 19:30:3117/11/2018 Γιούχτας - ΓΕΗ 19:30:3119:30Κορασίδων ΒΚΛ. ΑΡΧΑΝΩΝ Πακιουφάκη Ευρυδίκη Καραλή Βασιλική - -

Κυριακή 18/11/2018

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής
2018-11-18 12:00:4818/11/2018 ΓΕΙ - Πήγασος 2 12:00:4812:00Παγκορασίδων ΒΚΛ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ Πετράκης Ιωάννης Κουδουμά Όλγα - -
2018-11-18 14:00:4018/11/2018 ΣΠΦΧ - Ν.ΟΠΕΡ 14:00:4014:00ΓυναικώνΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ Κανδηλιεράκης Παύλος Κοκκινάκης Ευτύχιος Μωραϊτάκη Στέλλα Αγγελίδης Νικόλαος
2018-11-18 15:00:4618/11/2018 Φιλαθλητικός - Σητειακός 15:00:4615:00Κορασίδων ΒΚΛ. ΛΙΝΤΟ Κλιματσίδα Πέγκυ Μιχαηλίδη Ευθυμία - -
2018-11-18 16:00:2718/11/2018 Χερρονάσιος - ΣΦΠΧ 16:00:2716:00ΑνδρώνΚΛ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ Κόκκας Θωμάς Σπιθάκη Μαρία Πακιουφάκη Ευρυδίκη -
2018-11-18 16:00:3118/11/2018 Παγχανιακός - Αρκάδι 16:00:3116:00ΓυναικώνΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ Μαρινάτος Ιωάννης Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Κλώτσα Ιωάννα Καρπουζάς Ιωάννης
2018-11-18 17:00:4318/11/2018 ΓΕΗ - Ν.ΟΠΕΡ 17:00:4317:00ΑνδρώνΚΛ. ΛΙΝΤΟ Καραπουλάκης Ευάγγελος Αμαριανιτάκης Ιωάννης Αβραμοπούλου Γεωργία -
2018-11-18 17:00:5218/11/2018 Ακρωτήρι - Χερρονάσιος 17:00:5217:00ΓυναικώνΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ Κουνδουράκη Νικολέτα Τραχαλάκη Ελένη Μωραϊτάκη Μαρία-Αικατερίνη Αγγελίδης Νικόλαος
2018-11-18 18:00:2118/11/2018 Κύδων - ΓΕΗ 18:00:2118:00ΓυναικώνΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Μαρινάτος Ιωάννης Κλώτσα Ιωάννα Καρπουζάς Ιωάννης
2018-11-18 18:00:3618/11/2018 Ηρόδοτος - Ακρωτήρι 18:00:3618:00ΑνδρώνΚΛ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ Κλιματσίδα Πέγκυ Καραλή Βασιλική Μιχαηλίδη Ευθυμία Βλαχάκης Εμμανουήλ
2018-11-18 19:00:2618/11/2018 Πήγασος - Γιούχτας 19:00:2619:00ΓυναικώνΚΛ. ΛΙΝΤΟ Αμαριανιτάκης Ιωάννης Καραπουλάκης Ευάγγελος Σταμουλάκη Ελευθερία Χαρά Κοκοτσάκης Βασίλειος
2018-11-18 20:00:5218/11/2018 Κύδων - Σούδα 20:00:5220:00ΑνδρώνΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ Τραχαλάκη Ελένη Κουνδουράκη Νικολέτα Μωραϊτάκη Στέλλα -

 


Προκήρυξη σχολής Διαιτησίας

Σας γνωρίζουμε ότι  ο Σύνδεσμός μας μετά από συνεννόηση με την ΚΕΔ / ΕΟΠΕ , την ΟΔΒΕ και την ΕΔ / ΕΣΠΕΚ  ανακοινώνει την έναρξη λειτουργίας σχολής διαιτησίας στα ΧΑΝΙΑ την 24-25 Νοεμβρίου 2018 στο κτίριο της Παλεάς Ηλεκτρικής και ώρα 09.00 .
Η σχολή θα συνεχιστεί και πέρα των προαναφερομένων ημερών σε περίπτωση μη ολοκλήρωσης της ύλης κατόπιν συνεννόησης.

Δικαίωμα συμμετοχής έχουν οι κατέχοντες τουλάχιστον απολυτήριο λυκείου, ηλικίας έως 55 ετών.

Υπενθυμίζουμε τα απαραίτητα δικαιολογητικά συμμετοχής:

  1.  Αποδεικτικό σπουδών τουλάχιστον αποφοίτων η τελειοφοίτων Λυκείου
  2. Φωτοτυπία διπλής όψης ταυτότητας ή άλλου όμοιου εγγράφου
  3. Παράβολο συμμετοχής 20€ φοιτητές 10€.

Στους υποψηφίους διατίθεται δωρεάν εκπαιδευτικό υλικό.

Για δηλώσεις συμμετοχής μπορείτε να αποστείλετε email στο sydpek@hotmail.com ή να καλέσετε στο 694 4533710 (Κος Καρπουζάς)

Η σχολή είναι υπό την αιγίδα της Ομοσπονδίας διαιτητών πετοσφαίρισης, υπεύθυνος δε λειτουργίας της στην Κρήτη  ο καθηγητής διαιτησίας Κος Κοκοτσάκης Βασίλειος.

 


Ορισμοί 10-11/11

Σάββατο 10/11/2018

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής
2018-11-10 09:00:1210/11/2018 Πήγασος - Ηρόδοτος 09:00:1209:00Κορασίδων ΒΚΛ. ΛΙΝΤΟ Αβραμοπούλου Γεωργία Μιχαηλίδη Ευθυμία - -
2018-11-10 12:00:4010/11/2018 Ν.ΟΠΕΡ -ΓΕΗ 12:00:4012:00ΕφήβωνΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ Μαρινάτος Ιωάννης Κλώτσα Ιωάννα - -
2018-11-10 14:00:0010/11/2018 Άθλεση - Άρης 14:00:0014:00ΝεανίδωνΚΛ. ΛΙΝΤΟ Πακιουφάκη Ευρυδίκη Σπιθάκη Μαρία - -
2018-11-10 14:00:0810/11/2018 ΓΕΙ - Γιούχτας 14:00:0814:00Κορασίδων ΒΚΛ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ Κλιματσίδα Πέγκυ - - -
2018-11-10 14:00:3910/11/2018 Κύδων 2 - Αρκάδι 14:00:3914:00Κορασίδων ΒΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ Κοκκινάκης Ευτύχιος Ντουμπαρατζή Δέσποινα - -
2018-11-10 15:00:0110/11/2018 Σούδα - ΓΕΙ 15:00:0115:00ΕφήβωνΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ Κουνδουράκη Νικολέτα Πετακάκη Παρασκευή - -
2018-11-10 15:00:4710/11/2018 Μεσσαρά - ΧΑΝΘ 15:00:4715:00Pre League ΓυναικώνΚΛ ΜΟΙΡΩΝ Καραπουλάκης Ευάγγελος Αμαριανιτάκης Ιωάννης Καλεμάκη Πελαγία Βλαχάκης Εμμανουήλ
2018-11-10 16:00:2010/11/2018 ΓΕΗ - Πήγασος 16:00:2016:00ΝεανίδωνΚΛ. ΛΙΝΤΟ Σπιθάκη Μαρία Πακιουφάκη Ευρυδίκη - -
2018-11-10 16:00:3410/11/2018 ΟΦΗ - Καλαμάτα 80 16:00:3416:00Α2 ΑνδρώνΚλ. ΒΑΚ Κόκκας Θωμάς Κανδηλιεράκης Παύλος Αβραμοπούλου Γεωργία -
2018-11-10 16:00:4010/11/2018 Κύδων - Παγχανιακός 16:00:4016:00ΝεανίδωνΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ Ντουμπαρατζή Δέσποινα Κοκκινάκης Ευτύχιος - -
2018-11-10 17:00:1510/11/2018 Σούδα - Ακρωτήρι 17:00:1517:00ΝεανίδωνΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ Πετακάκη Παρασκευή Κουνδουράκη Νικολέτα - -
2018-11-10 17:00:4510/11/2018 Σητειακός - ΓΕΗ 17:00:4517:00Κορασίδων ΒΚΛ. ΣΗΤΕΙΑΣ Κλιματσίδα Πέγκυ Κουδουμά Όλγα - -
2018-11-10 18:00:5210/11/2018 ΣΦΠΧ - Ηρόδοτος 18:00:5218:00ΕφήβωνΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ Ντουμπαρατζή Δέσποινα Κοκκινάκης Ευτύχιος - -
2018-11-10 20:00:2410/11/2018 Φιλαθλητικός - ΟΦΗ 20:00:2420:00Κορασίδων ΒΚλ. ΒΑΚ Αβραμοπούλου Γεωργία Μιχαηλίδη Ευθυμία - -
2018-11-10 20:00:3610/11/2018 Κύδων 1 - Σούδα 20:00:3620:00Κορασίδων ΒΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ Πετακάκη Παρασκευή Κουνδουράκη Νικολέτα - -

Κυριακή 11/11/2018

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής
2018-11-11 11:00:5411/11/2018 Άνεμος - Αετός 11:00:5411:00Κορασίδων ΒΚΛ. ΚΛΑΔΙΣΟΥ Κοκκινάκης Ευτύχιος Πετακάκη Παρασκευή - -
2018-11-11 13:00:4111/11/2018 ΓΕΗ - Παγχανιακός 13:00:4113:00ΓυναικώνΚΛ. ΛΙΝΤΟ Κλιματσίδα Πέγκυ Κόκκας Θωμάς Πακιουφάκη Ευρυδίκη -
2018-11-11 14:00:2811/11/2018 Γιούχτας - ΣΦΠΧ 14:00:2814:00Α2 ΓυναικώνΚΛ. ΑΡΧΑΝΩΝ Καραλή Βασιλική Αμαριανιτάκης Ιωάννης Αβραμοπούλου Γεωργία -
2018-11-11 15:00:3611/11/2018 Αρκάδι - Ακρωτήρι 15:00:3615:00ΓυναικώνΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ Μαρινάτος Ιωάννης Κανδηλιεράκης Παύλος Κλώτσα Ιωάννα Κοκοτσάκης Βασίλειος
2018-11-11 17:00:2411/11/2018 Σούδα - Χερρονάσιος 17:00:2417:00ΑνδρώνΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ Πετακάκη Παρασκευή Κουνδουράκη Νικολέτα Κοκκινάκης Ευτύχιος -
2018-11-11 17:00:4511/11/2018 Ν.ΟΠΕΡ - Κύδων 17:00:4517:00ΓυναικώνΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ Μαρινάτος Ιωάννης Κανδηλιεράκης Παύλος Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος -
2018-11-11 19:00:2611/11/2018 Ακρωτήρι - ΣΦΠΧ 19:00:2619:00ΑνδρώνΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ Κουνδουράκη Νικολέτα Πετακάκη Παρασκευή Κοκκινάκης Ευτύχιος Καρπουζάς Ιωάννης
2018-11-11 19:00:3011/11/2018 Ν. ΟΠΕΡ - Κύδων 19:00:3019:00ΑνδρώνΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Μαρινάτος Ιωάννης Κλώτσα Ιωάννα -
2018-11-11 19:00:3111/11/2018 Χερρονάσιος - Πήγασος 19:00:3119:00ΓυναικώνΚΛ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ Αμαριανιτάκης Ιωάννης Καραλή Βασιλική Αβραμοπούλου Γεωργία -
2018-11-11 19:00:3311/11/2018 Ηρόδοτος - ΓΕΗ 19:00:3319:00ΑνδρώνΚΛ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ Κόκκας Θωμάς Κλιματσίδα Πέγκυ Πακιουφάκη Ευρυδίκη -

 


Ορισμοί 03-04/11

Σάββατο 03/11/2018

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής
2018-11-03 11:00:2303/11/2018 ΓΕΗ - Άθλεση 11:00:2311:00ΚορασίδωνΚΛ. ΛΙΝΤΟ Σπιθάκη Μαρία Καραπουλάκης Ευάγγελος - -
2018-11-03 12:00:3803/11/2018 Αρκάδι - Ν.ΟΠΕΡ 12:00:3812:00ΠαίδωνΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Μαρινάτος Ιωάννης - -
2018-11-03 13:00:3803/11/2018 ΓΕΗ - ΟΦΗ 13:00:3813:00Κορασίδων ΒΚΛ. ΛΙΝΤΟ Κλιματσίδα Πέγκυ Αβραμοπούλου Γεωργία - -
2018-11-03 14:00:5203/11/2018 Ακράδι - Ν.ΟΠΕΡ 14:00:5214:00ΚορασίδωνΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ Μαρινάτος Ιωάννης Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος - -
2018-11-03 16:00:1103/11/2018 Μεσσαρά - Πήγασος 16:00:1116:00ΚορασίδωνΚΛ ΜΟΙΡΩΝ Αμαριανιτάκης Ιωάννης Σταμουλάκη Ελευθερία Χαρά - -
2018-11-03 16:00:2403/11/2018 Άθλεση - Βύρωνας 16:00:2416:00Α2 ΓυναικώνΚΛ. ΛΙΝΤΟ Τραχαλάκη Ελένη Κόκκας Θωμάς Καραλή Βασιλική -
2018-11-03 16:00:2703/11/2018 ΟΦΗ - ΣΦΠΧ 16:00:2716:00ΠαίδωνΚλ. ΒΑΚ Κλιματσίδα Πέγκυ Αβραμοπούλου Γεωργία - -
2018-11-03 16:00:5803/11/2018 ΣΦΠΧ - Σούδα 16:00:5816:00ΚορασίδωνΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ Κοκκινάκης Ευτύχιος Μπρέλλας Ιωάννης - -
2018-11-03 17:00:1203/11/2018 Άρης - Χερρονάσιος 17:00:1217:00ΚορασίδωνΚΛ ΓΟΥΡΝΩΝ Καραπουλάκης Ευάγγελος Σπιθάκη Μαρία - -
2018-11-03 18:00:1203/11/2018 Ηρόδοτος - Φιλαθλητικός 18:00:1218:00Κορασίδων ΒΚΛ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ Καραλή Βασιλική Κόκκας Θωμάς - -
2018-11-03 18:00:3403/11/2018 Παγχανιακός - Ακρωτήρι 18:00:3418:00ΚορασίδωνΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ Συκάς Ιωάννης Μωραϊτάκη Μαρία-Αικατερίνη - -
2018-11-03 19:30:5903/11/2018 Γιούχτας - Σητειακός 19:30:5919:30Κορασίδων ΒΚΛ. ΑΡΧΑΝΩΝ Αβραμοπούλου Γεωργία Κλιματσίδα Πέγκυ - -

Κυριακή 04/11/2018

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής
2018-11-04 12:00:1004/11/2018 ΓΕΙ - Πήγασος 12:00:1012:00Κορασίδων ΒΚΛ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ Κλιματσίδα Πέγκυ - Κουδουμά Όλγα -
2018-11-04 14:00:3704/11/2018 ΣΦΠΧ - Χερρονάσιος 14:00:3714:00ΓυναικώνΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ Κουνδουράκη Νικολέτα Πετακάκη Παρασκευή Μωραϊτάκη Στέλλα -
2018-11-04 16:00:3004/11/2018 Κύδων - Ηρόδοτος 16:00:3016:00ΑνδρώνΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ Κανδηλιεράκης Παύλος Σπαντιδάκη Ελένη Τζουρμπάκη Λαμπρινή -
2018-11-04 17:00:3704/11/2018 Γιούχτας - Ν.ΟΠΕΡ 17:00:3717:00ΓυναικώνΚΛ. ΑΡΧΑΝΩΝ Κόκκας Θωμάς Πακιουφάκη Ευρυδίκη Σπιθάκη Μαρία -
2018-11-04 17:00:4304/11/2018 Ακρωτήρι - ΓΕΗ 17:00:4317:00ΓυναικώνΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ Πετακάκη Παρασκευή Κοκκινάκης Ευτύχιος Μπρέλλας Ιωάννης -
2018-11-04 18:00:0304/11/2018 Χερρονάσιος - Ακρωτήρι 18:00:0318:00ΑνδρώνΚΛ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ Καραπουλάκης Ευάγγελος Αβραμοπούλου Γεωργία Κλιματσίδα Πέγκυ -
2018-11-04 18:00:1304/11/2018 Πήγασος - Αρκάδι 18:00:1318:00ΓυναικώνΚΛ. ΛΙΝΤΟ Αμαριανιτάκης Ιωάννης Σταμουλάκη Ελευθερία Χαρά Καλεμάκη Πελαγία Βλαχάκης Εμμανουήλ
2018-11-04 18:00:1604/11/2018 ΣΦΠΧ - ΓΕΗ 18:00:1618:00ΑνδρώνΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ Τραχαλάκη Ελένη Κουνδουράκη Νικολέτα Μωραϊτάκη Στέλλα Καρπουζάς Ιωάννης
2018-11-04 19:00:0304/11/2018 Σούδα - Ν.ΟΠΕΡ 19:00:0319:00ΑνδρώνΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ Σπαντιδάκη Ελένη Κανδηλιεράκης Παύλος Τζουρμπάκη Λαμπρινή -
2018-11-04 20:00:5904/11/2018 Παγχανιακός - Κύδων 20:00:5920:00ΓυναικώνΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ Κουνδουράκη Νικολέτα Πετακάκη Παρασκευή Κοκκινάκης Ευτύχιος Καρπουζάς Ιωάννης

 


Τεχνική συγκέντρωση Οκτωβρίου

Σας γνωρίζουμε ότι η υπόψη μηνιαία  συγκέντρωση στο Ρέθυμνο , με την ευκαιρία του τελικού κυπέλου προς τιμήν του εκλιπόντος προέδρου ΕΣΠΕΚ Κώστα Ψαρουδάκη , θα πραγματοποιηθεί στις 28/10 και ώρα 16.00 στην αίθουσα τύπου του κλειστού Γυμναστηρίου (Ρεθύμνου).

Τα θέματα της συγκέντρωσης:
1. Αναλυση τέστ αξιολόγησης τοπιικών κατηγοριών
2. Ανάλυση αλλαγών κανονισμού
3. Παρατηρήσεις

Οποιοι συνάδελφοι έχουν κάποια περίπτωση που θέλουν να αναλυθεί (χωρίς στοιχεία αγώνα ή διαιτητή) , να την υποβάλλουν στο email της επιτροπής διαιτησίας.

Η σύσκεψή είναι ανοικτή σε όλους και εκτός διαιτητών.

Αμέσως μετά (στις 18:00) θα ακολουθήσει ο τελικός κυπέλου μεταξύ του ΟΦΗ και της ΓΕΗ


Ορισμοί διαιτητών 27-28/10

Σάββατο 27/10/2018

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής
2018-10-27 16:00:1127/10/2018 Μεσσαρά - Πανιώνιος 16:00:1116:00Pre League ΓυναικώνΚΛ ΜΟΙΡΩΝ Καραπουλάκης Ευάγγελος Αμαριανιτάκης Ιωάννης Αβραμοπούλου Γεωργία Κοκοτσάκης Βασίλειος
2018-10-27 16:00:5727/10/2018 ΓΕΗ - Σούδα 16:00:5716:00ΕφήβωνΚΛ. ΛΙΝΤΟ Στεφανάκης Σωτήριος Μιχαηλίδη Ευθυμία - -
2018-10-27 18:00:3027/10/2018 Κύδων - Σούδα 18:00:3018:00ΝεανίδωνΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ Συκάς Ιωάννης Μωραϊτάκη Στέλλα - -
2018-10-27 20:00:4227/10/2018 Παγχανιακός - ΣΦΠΧ 20:00:4220:00ΝεανίδωνΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ Ντουμπαρατζή Δέσποινα Μπρέλλας Ιωάννης - -

Κυριακή 28/10/2018
ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής
2018-10-28 18:00:2028/10/2018 ΟΦΗ -ΓΕΗ 18:00:2018:00Κύπελο ΑνδρώνΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ Κόκκας Θωμάς Κανδηλιεράκης Παύλος Κλώτσα Ιωάννα Βλαχάκης Εμμανουήλ