admin

Ορισμοί 24-25/10

Τοπικές Κατηγορίες

Σάββατο 24/10/2020

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2020-10-24 13:00:0124/10/2020 Άθλεση2 - ΓΕΗ3 13:00:0113:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Πακιουφάκη Ευρυδίκη Κληματσίδα Παρασκευή - - -
2020-10-24 14:00:1824/10/2020 ΟΦΗ - ΓΕΙ 14:00:1814:00Εφήβων
ΚΛ. ΒΑΚ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Φραγκιαδάκη Ειρήνη - - -
2020-10-24 15:00:0224/10/2020 Πήγασος - ΟΦΗ 15:00:0215:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Αβραμοπούλου Γεωργία Κληματσίδα Παρασκευή - - -
2020-10-24 15:00:1324/10/2020 Ν.ΟΠΕΡ - Αετός 15:00:1315:00Κορασίδων
ΚΛ. ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ
Συκάς Ιωάννης Σπαντιδάκη Ελένη - - -
2020-10-24 16:00:0624/10/2020 ΓΕΙ - Ηρόδοτος 16:00:0616:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
Πετράκης Ιωάννης - Κορνιωτάκη Αντωνία - -
2020-10-24 17:00:0924/10/2020 Αρκάδι - Άνεμος 17:00:0917:00Κορασίδων
ΚΛ. ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ
Σπαντιδάκη Ελένη Συκάς Ιωάννης - - -
2020-10-24 18:00:0324/10/2020 ΣΦΠΧ - Ν.ΟΠΕΡ 18:00:0318:00Εφήβων
ΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Γιαννόπουλος Νικόλαος Πλατώνης - - -
2020-10-24 19:00:0924/10/2020 Σούδα - ΣΦΠΧ 19:00:0919:00Κορασίδων
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Κουνδουράκη Νικολέτα Δημακοπούλου Δέσποινα - - -
2020-10-24 19:00:5924/10/2020 Γιούχτας - ΓΕΗ2 19:00:5919:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΑΡΧΑΝΩΝ
Μανωλάκης Φραγκιαδάκη Ειρήνη - - -

Κυριακή 25/10/2020

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2020-10-25 11:00:3625/10/2020 ΟΦΗ - ΓΕΗ 11:00:3611:00Εφήβων
ΚΛ. ΒΑΚ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Φραγκιαδάκη Ειρήνη - - -
2020-10-25 13:00:0325/10/2020 ΓΕΗ - Πήγασος 13:00:0313:00Νεανίδων Χιαστί
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Κόκκας Θωμάς Αβραμοπούλου Γεωργία - - -
2020-10-25 15:00:4425/10/2020 ΓΕΙ - Ν.ΟΠΕΡ 15:00:4415:00Εφήβων
ΚΛ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
Πετράκης Ιωάννης - Χατζάκη - -
2020-10-25 16:00:4525/10/2020 Ν.ΟΠΕΡ - Άθλεση 16:00:4516:00Νεανίδων Χιαστί
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Τραχαλάκη Ελένη Κάγκας Γεώργιος - - -
2020-10-25 17:00:4525/10/2020 Παγχανιακός - Κύδων 17:00:4517:00Κορασίδων
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Κανδηλιεράκης Παύλος Μπενάκη - - -
2020-10-25 19:00:5125/10/2020 ΣΦΠΧ - Ακρωτήρι 19:00:5119:00Νεανίδων Χιαστί
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Αγγελίδης Νικόλαος Χαριτωνίδου Μαρία - - -

Ορισμοί 17-18/10

Τοπικές Κατηγορίες

Σάββατο 17/10/2020

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2020-10-17 16:00:0417/10/2020 Φιλαθλητικός - Ν.ΟΠΕΡ 16:00:0416:00Νεανίδων
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Φραγκιαδάκη Ειρήνη - - -
2020-10-17 16:00:3317/10/2020 Κύδων - Αρκάδι 16:00:3316:00Νεανίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Τραχαλάκη Ελένη Πλατώνης - - -
2020-10-17 17:00:0517/10/2020 Άρης Γουρνών - ΓΕΗ 17:00:0517:00Νεανίδων
ΚΛ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ
Πακιουφάκη Ευρυδίκη Παντουβάκη Άννα - - -
2020-10-17 17:00:4817/10/2020 ΣΦΠΧ - ΓΕΙ 17:00:4817:00Εφήβων
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Κουνδουράκη Νικολέτα Δημακοπούλου Δέσποινα - - -
2020-10-17 17:00:5417/10/2020 ΟΦΗ - Πήγασος 17:00:5417:00Νεανίδων
ΚΛ. ΒΑΚ
Αβραμοπούλου Γεωργία Μανωλάκης - - -
2020-10-17 18:00:1917/10/2020 Παγχανιακός - Σούδα 18:00:1918:00Νεανίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Σπαντιδάκη Ελένη Πλατώνης - Αγγελίδης Νικόλαος -
2020-10-17 18:00:4617/10/2020 ΓΕΗ - Ν.ΟΠΕΡ 18:00:4618:00Εφήβων
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Κόκκας Θωμάς Φραγκιαδάκη Ειρήνη - - -
2020-10-17 18:00:4717/10/2020 Άνεμος - Ακρωτήρι 18:00:4718:00Νεανίδων
ΚΛ. ΚΛΑΔΙΣΟΥ
Κανδηλιεράκης Παύλος Χαριτωνίδου Μαρία - - -
2020-10-17 19:00:3517/10/2020 Αετός - ΣΦΠΧ 19:00:3519:00Νεανίδων
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Συκάς Ιωάννης Δημακοπούλου Δέσποινα - - -
2020-10-17 20:00:0717/10/2020 Άθλεση - Γρύπας 20:00:0720:00Νεανίδων
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Μανωλάκης Αβραμοπούλου Γεωργία - - -

Κυριακή 18/10/2020

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2020-10-18 12:00:1218/10/2020 Πήγασος - Ν.ΟΠΕΡ 12:00:1212:00Νεανίδων
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Μανωλάκης - - -
2020-10-18 13:00:4218/10/2020 Άρκάδι - Ακρωτήρι 13:00:4213:00Νεανίδων
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Μαρινάτος Ιωάννης - - -
2020-10-18 14:00:3618/10/2020 ΓΕΗ - ΣΦΠΧ 14:00:3614:00Εφήβων
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Κόκκας Θωμάς Φραγκιαδάκη Ειρήνη - - -
2020-10-18 15:00:3918/10/2020 Ν.ΟΠΕΡ - ΟΦΗ 15:00:3915:00Εφήβων
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Μαρινάτος Ιωάννης Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος - - -
2020-10-18 16:00:2618/10/2020 Κύδων - Άνεμος 16:00:2616:00Νεανίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Χαριτωνίδου Μαρία Αγγελίδης Νικόλαος - - -
2020-10-18 16:00:3618/10/2020 Άθλεση - Άρης 16:00:3616:00Νεανίδων
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Κόκκας Θωμάς Φραγκιαδάκη Ειρήνη - - -
2020-10-18 17:00:3218/10/2020 ΟΦΗ - Φιλαθλητικός 17:00:3217:00Νεανίδων
ΚΛ. ΒΑΚ
Πακιουφάκη Ευρυδίκη Αβραμοπούλου Γεωργία - - -
2020-10-18 17:00:4318/10/2020 Γρύπας - ΓΕΗ 17:00:4317:00Νεανίδων
ΚΛ. ΜΕΛΕΣΣΩΝ
Μανωλάκης Παντουβάκη Άννα - - -
2020-10-18 18:00:4818/10/2020 Παγχανιακός - Αετός 18:00:4818:00Νεανίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Κάγκας Γεώργιος Μπενάκη - Αγγελίδης Νικόλαος -
2020-10-18 19:00:4018/10/2020 Σούδα - ΣΦΠΧ 19:00:4019:00Νεανίδων
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Γιαννόπουλος Νικόλαος Κοκκινάκης Ευτύχιος - - -

Ορισμοί 10-11/10

Τοπικές Κατηγορίες

Σάββατο 10/10/2020

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2020-10-10 13:00:3410/10/2020 Ν.ΟΠΕΡ - ΓΕΙ 13:00:3413:00Εφήβων
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Μαρινάτος Ιωάννης Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος - - -
2020-10-10 13:00:3510/10/2020 ΓΕΗ - Γρύπας 13:00:3513:00Νεανίδων
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Αβραμοπούλου Γεωργία Πατεράκη - - -
2020-10-10 15:00:2310/10/2020 ΓΕΗ - ΟΦΗ 15:00:2315:00Εφήβων
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Φραγκιαδάκη Ειρήνη - - -
2020-10-10 16:00:4110/10/2020 Αετός - Παγχανιακός 16:00:4116:00Νεανίδων
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Κάγκας Γεώργιος - (εκπαίδευση)
Μπενάκη
Αγγελίδης Νικόλαος -
2020-10-10 16:30:2010/10/2020 Άνεμος - Κύδων 16:30:2016:30Νεανίδων
ΚΛ. ΚΛΑΔΙΣΟΥ
Κανδηλιεράκης Παύλος Κοκκινάκης Ευτύχιος - - -
2020-10-10 17:00:0010/10/2020 Ακρωτήρι - Αρκάδι 17:00:0017:00Νεανίδων
ΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Γιαννόπουλος Νικόλαος Κουνδουράκη Νικολέτα - - -
2020-10-10 17:00:2310/10/2020 Ν.ΟΠΕΡ - Πήγασος 17:00:2317:00Νεανίδων
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Μαρινάτος Ιωάννης - - -
2020-10-10 18:00:0110/10/2020 ΣΦΠΧ - Σούδα 18:00:0118:00Νεανίδων
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Αγγελίδης Νικόλαος Κάγκας Γεώργιος (εκπαίδευση)
Μπενάκη
- -
2020-10-10 18:00:1310/10/2020 Φιλαθλητικός - ΟΦΗ 18:00:1318:00Νεανίδων
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Πακιουφάκη Ευρυδίκη Παντουβάκη Άννα - - -
2020-10-10 18:00:3510/10/2020 Άρης - Άθλεση 18:00:3518:00Νεανίδων
ΚΛ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ
Κόκκας Θωμάς Μανωλάκης - - -

Κυριακή 11/03/2020

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2020-10-11 12:00:4511/10/2020 Γρύπας - Άρης 12:00:4512:00Νεανίδων
ΚΛ. ΜΕΛΕΣΣΩΝ
Μανωλάκης Φραγκιαδάκη Ειρήνη - - -
2020-10-11 13:00:0911/10/2020 Αρκάδι - Άνεμος 13:00:0913:00Νεανίδων
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Μαρινάτος Ιωάννης Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος - - -
2020-10-11 13:00:4011/10/2020 ΟΦΗ - ΣΦΠΧ 13:00:4013:00Εφήβων
ΚΛ. ΒΑΚ
Αβραμοπούλου Γεωργία Κόκκας Θωμάς - - -
2020-10-11 15:00:2211/10/2020 Πήγασος - Φιλαθλητικός 15:00:2215:00Νεανίδων
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Κόκκας Θωμάς Αβραμοπούλου Γεωργία - Βλαχάκης Εμμανουήλ -
2020-10-11 15:00:2911/10/2020 Ν.ΟΠΕΡ - ΟΦΗ 15:00:2915:00Νεανίδων
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Μαρινάτος Ιωάννης - Κανακάκης Γεώργιος -
2020-10-11 16:00:3811/10/2020 ΓΕΙ - ΓΕΗ 16:00:3816:00Εφήβων
ΚΛ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
Πετράκης Ιωάννης - Κορνιωτάκη Αντωνία - -
2020-10-11 17:00:2611/10/2020 Ακρωτήρι - Κύδων 17:00:2617:00Νεανίδων
ΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Κοκκινάκης Ευτύχιος Πετακάκη Παρασκευή - - -
2020-10-11 17:00:3611/10/2020 Σούδα - Αετός 17:00:3617:00Νεανίδων
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Κουνδουράκη Νικολέτα Χαριτωνίδου Μαρία - - -
2020-10-11 17:00:5011/10/2020 ΓΕΗ - ΑΘΛΕΣΗ 17:00:5017:00Νεανίδων
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Πακιουφάκη Ευρυδίκη - Βλαχάκης Εμμανουήλ -
2020-10-11 19:00:4011/10/2020 ΣΦΠΧ - Παγχανιακός 19:00:4019:00Νεανίδων
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Συκάς Ιωάννης Δημακοπούλου Δέσποινα - - -

Ορισμοί 03-04/10

Τοπικές Κατηγορίες

Σάββατο 03/10/2020

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2020-10-03 10:00:0803/10/2020 ΑΘΛΕΣΗ - ΓΕΗ 10:00:0810:00Νεανίδων
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Βαντάρδα Γλέντις - - -
2020-10-03 12:00:0003/10/2020 ΟΦΗ - Ν.ΟΠΕΡ 12:00:0012:00Εφήβων
ΚΛ. ΒΑΚ
Αβραμοπούλου Γεωργία Πατεράκη - - -
2020-10-03 14:00:2203/10/2020 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ 14:00:2214:00Νεανίδων
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Μανωλάκης - - -
2020-10-03 14:00:3303/10/2020 ΟΦΗ - Ν.ΟΠΕΡ 14:00:3314:00Νεανίδων
ΚΛ. ΒΑΚ
Αβραμοπούλου Γεωργία Πατεράκη - - -
2020-10-03 16:00:1103/10/2020 ΣΦΠΧ - ΓΕΗ 16:00:1116:00Εφήβων
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Γιαννόπουλος Νικόλαος Δημακοπούλου Δέσποινα - - -
2020-10-03 16:30:2003/10/2020 ΑΝΕΜΟΣ - ΑΡΚΑΔΙ 16:30:2016:30Νεανίδων
ΚΛ. ΚΛΑΔΙΣΟΥ
Πετακάκη Παρασκευή Κοκκινάκης Ευτύχιος - - -
2020-10-03 18:00:1403/10/2020 ΚΥΔΩΝ - ΑΚΡΩΤΗΡΙ 18:00:1418:00Νεανίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Σπαντιδάκη Ελένη Πλατώνης - Αγγελίδης Νικόλαος -
2020-10-03 18:00:2203/10/2020 ΑΕΤΟΣ - ΣΟΥΔΑ 18:00:2218:00Νεανίδων
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Δημακοπούλου Δέσποινα Γιαννόπουλος Νικόλαος - - -
2020-10-03 18:00:3403/10/2020 ΑΡΗΣ - ΓΡΥΠΑΣ 18:00:3418:00Νεανίδων
ΚΛ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ
Πακιουφάκη Ευρυδίκη Αβραμοπούλου Γεωργία - - -

Κυριακή 08/03/2020

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2020-10-04 13:00:4104/10/2020 ΑΡΚΑΔΙ - ΚΥΔΩΝ 13:00:4113:00Νεανίδων
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Αγγελίδης Νικόλαος Μαρινάτος Ιωάννης - - -
2020-10-04 15:00:1104/10/2020 ΓΕΙ - ΟΦΗ 15:00:1115:00Εφήβων
ΚΛ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
Πετράκης Ιωάννης Κουδουμά Όλγα (εκπαίδευση)
Κορνιωτάκη Αντωνία
Σταυρουλάκη
Χατζάκη
- -
2020-10-04 15:30:0204/10/2020 Ν.ΟΠΕΡ - ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ 15:30:0215:30Νεανίδων
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Μαρινάτος Ιωάννης - Αγγελίδης Νικόλαος
Κανακάκης Γεώργιος
-
2020-10-04 16:00:0504/10/2020 ΠΗΓΑΣΟΣ - ΟΦΗ 16:00:0516:00Νεανίδων
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Αβραμοπούλου Γεωργία Φραγκιαδάκη Ειρήνη - - -
2020-10-04 17:00:0104/10/2020 ΣΦΠΧ - ΑΕΤΟΣ 17:00:0117:00Νεανίδων
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Δημακοπούλου Δέσποινα Σπαντιδάκη Ελένη - - -
2020-10-04 17:00:4204/10/2020 ΑΚΡΩΤΗΡΙ - ΑΝΕΜΟΣ 17:00:4217:00Νεανίδων
ΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Συκάς Ιωάννης Κάγκας Γεώργιος - - -
2020-10-04 18:00:0904/10/2020 Ν.ΟΠΕΡ - ΣΦΠΧ 18:00:0918:00Εφήβων
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Αγγελίδης Νικόλαος Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος - - -
2020-10-04 18:00:2304/10/2020 ΓΕΗ - ΑΡΗΣ 18:00:2318:00Νεανίδων
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Αβραμοπούλου Γεωργία Πατεράκη - - -
2020-10-04 19:00:0204/10/2020 ΣΟΥΔΑ - ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ 19:00:0219:00Νεανίδων
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Χαριτωνίδου Μαρία Γιαννόπουλος Νικόλαος - - -
2020-10-04 19:00:1104/10/2020 ΓΡΥΠΑΣ - ΑΘΛΕΣΗ 19:00:1119:00Νεανίδων
ΚΛ. ΜΕΛΕΣΣΩΝ
Κόκκας Θωμάς Μανωλάκης - - -

Οδηγίες Κάρτας Υγείας 2020-2021

Στην κατηγορία Κανονισμοί /Σεμινάρια από το μενού έχουν αναρτηθεί οδηγίες για τις Κάρτες Υγείας για την αγωνιστική περίοδο 2020-2021 που κοινοποίησε η ΕΟΠΕ.


Υγειονομικό πρωτόκολλο αγώνων πρωταθλημάτων

Στην κατηγορία Κανονισμοί /Σεμινάρια από το μενού έχει αναρτηθεί το υγειονομικό πρωτόκολλο αγώνων πρωταθλημάτων που κοινοποίησε η ΕΟΠΕ.


28ο ΕΤΗΣΙΟ ΕΠΙΜΟΡΦΩΤΙΚΟ ΣΕΜΙΝΑΡΙΟ 2020

Ε Γ Κ Υ Κ Λ Ι Ο Σ

Το Δ.Σ. της ΟΔΒΕ αφού έλαβε υπόψη τον αθλητικό νόμο 2725/99 όπως τροποποιήθηκε και ισχύει, το Καταστατικό της ΟΔΒΕ, τον Εσωτερικό Κανονισμό ΟΔΒΕ και τον Κανονισμό Διαιτησίας της ΕΟΠΕ , Αποφάσισε την πραγματοποίηση του 28ου Ετήσιου Επιμορφωτικού Σεμιναρίου σε συνεργασία και με την συμμετοχή της Κ.Ε.Δ/Ε.Ο.ΠΕ., διαδικτυακά, μέσω του προγράμματος τηλεδιάσκεψης Google meet, το Σάββατο 19 Σεπτεμβρίου 2020 από τις 15:00-20:00 και την Κυριακή 20 Σεπτεμβρίου 2020 από τις 10:00-14:00 για τους αξιολογημένους διαιτητές, καθώς και τους παρατηρητές διαιτησίας.

ΥΠΟΧΡΕΟΙ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΗΣ
Στο σεμινάριο της ΟΔΒΕ, θα συμμετάσχουν υποχρεωτικά όλοι οι αξιολογημένοι διαιτητές που είναι στις λίστες της προηγούμενης αγωνιστικής περιόδου, οι παρατηρητές και οι καθηγητές διαιτησίας, ενώ για τους υπόλοιπους διαιτητές κατηγοριών  Α΄ & Β΄ ΟΔΒΕ η συμμετοχή είναι προαιρετική.

Δικαιολογημένη απουσία από το Ετήσιο Σεμινάριο θεωρείται :
α. Του διαιτητή που ορίσθηκε σε αγώνα με ορισμό της Επιτροπής Διαιτησίας της FIVB ή της CEVή της ΚΕΔ/ΕΟΠΕ.

β. Του διαιτητή που για σοβαρούς επαγγελματικούς ή οικογενειακούς λόγους αδυνατεί να συμμετάσχει (για να διαπιστωθεί ο λόγος απαιτείται κατάθεση δικαιολογητικών στο Δ.Σ. ΟΔΒΕ).

γ. Του διαιτητή που προσκομίζει ιατρική βεβαίωση από δημόσιο νοσοκομείο για ασθένειά του κατά τις ημέρες του σεμιναρίου.

Για κάθε περίπτωση αποφασίζει το ΔΣ της ΟΔΒΕ.

Οι διαιτητές επιβαρύνονται με το παράβολο συμμετοχής το οποίο ανέρχεται σε 5€ για όλους τους διαιτητές, παρατηρητές και καθηγητές διαιτησίας. ( Το παράβολο θα εισπραχθεί μέσω των συνδέσμων). H ΚΕΔ/ΕΟΠΕ θα πραγματοποιήσει το τεστ αξιολόγησης την Κυριακή 20Σεπτεμβρίου 2020, ώρες 13:00-14:00.

Το ακριβές πρόγραμμα των εισηγήσεων, καθώς και τα links που θα χρησιμοποιήσουν οι διαιτητές για να συνδεθούν θα αναρτηθούν το συντομότερο δυνατό στην ιστοσελίδα της ΟΔΒΕ και θα αποσταλούν στους Συνδέσμους, οι οποίοι παρακαλούνται να ειδοποιήσουν αμέσως τους διαιτητές μέλη τους.


Ορισμοί 07-11/03

Τοπικές Κατηγορίες

Σάββατο 07/03/2020

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2020-03-07 13:00:0807/03/2020 Ηρόδοτος - Άθλεση 13:00:0813:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ
Πακιουφάκη Ευρυδίκη - - - -
2020-03-07 13:30:0407/03/2020 Άνεμος - ΟΠΑ 13:30:0413:30Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΚΛΑΔΙΣΟΥ
Κάγκας Γεώργιος - (εκπαίδευση)
Μανάι
- -
2020-03-07 15:00:0407/03/2020 Αετός - Σούδα 15:00:0415:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Χαριτωνίδου Μαρία Κοκκινάκης Ευτύχιος - - -
2020-03-07 15:00:2707/03/2020 Άνεμος - ΣΦΠΧ 15:00:2715:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΚΛΑΔΙΣΟΥ
Κάγκας Γεώργιος Μανάι - - -
2020-03-07 18:00:5407/03/2020 Μεσσαρά - Γρύπας 18:00:5418:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΜΟΙΡΩΝ
Μανωλάκης - - - -
2020-03-07 19:00:1407/03/2020 Κύδων - ΣΦΠΧ 19:00:1419:00Ανδρών Χιαστί
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Κανδηλιεράκης Παύλος Κοκκινάκης Ευτύχιος Χαριτωνίδου Μαρία - -
2020-03-07 20:00:2507/03/2020 Πήγασος - Άθλεση 20:00:2520:00Κορασίδων
ΚΛ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ
Κόκκας Θωμάς Μαυρέα Χριστίνα - - -

Κυριακή 08/03/2020

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2020-03-08 10:00:2408/03/2020 ΓΕΗ- Πήγασος 10:00:2410:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Μανωλάκης - - - -
2020-03-08 11:00:3508/03/2020 Σουδα2 - Σούδα3 11:00:3511:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Σταγάκης Ιωάννης - - - -
2020-03-08 11:00:5208/03/2020 Αρκάδι - Ν.ΟΠΕΡ 11:00:5211:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Μαρινάτος Ιωάννης - - - -
2020-03-08 12:00:0008/03/2020 ΓΕΙ - Ηρόδοτος 12:00:0012:00Παμπαίδων
ΚΛ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
Πετράκης Ιωάννης Κουδουμά Όλγα - - -
2020-03-08 12:00:1008/03/2020 Άθλεση - Χερρονάσιος 12:00:1012:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Μανωλάκης Φραγκιαδάκη Ειρήνη - - -
2020-03-08 13:00:0408/03/2020 Αετός - Άνεμος 13:00:0413:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΚΛΑΔΙΣΟΥ
Κλεινάκης Γεώργιος Ράπτη - - -
2020-03-08 13:00:1408/03/2020 Αρκάδι - ΓΕΗ 13:00:1413:00Παμπαίδων
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Μαρινάτος Ιωάννης - - -
2020-03-08 13:00:3708/03/2020 Σούδα - Κύδων 13:00:3713:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Σπαντιδάκη Ελένη Σταγάκης Ιωάννης - - -
2020-03-08 14:00:1008/03/2020 Φιλαθλητικός - Γρύπας 14:00:1014:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Φραγκιαδάκη Ειρήνη - - - -
2020-03-08 15:00:5008/03/2020 ΣΦΠΧ - Αρκάδι 15:00:5015:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Χαριτωνίδου Μαρία Κανδηλιεράκης Παύλος - - -
2020-03-08 17:00:1908/03/2020 ΓΕΗ2 - ΟΦΗ 17:00:1917:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΒΑΚ
Πακιουφάκη Ευρυδίκη Πατεράκη - - -
2020-03-08 17:00:3608/03/2020 Αετός - Αρκάδι 17:00:3617:00Γυναικών
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Πετακάκη Παρασκευή Κανδηλιεράκης Παύλος Χαριτωνίδου Μαρία - -
2020-03-08 17:30:0008/03/2020 Ηρόδοτος - Ν.ΟΠΕΡ 17:30:0017:30Ανδρών Χιαστί
ΚΛ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ
Κόκκας Θωμάς Καραπουλάκης Ευάγγελος Σταμουλάκη Ελευθερία Χαρά - -
2020-03-08 18:00:0508/03/2020 ΣΦΠΧ - Πήγασος 18:00:0518:00Γυναικών
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Αγγελίδης Νικόλαος Κοκκινάκης Ευτύχιος Δημακοπούλου Δέσποινα - -
2020-03-08 19:00:4708/03/2020 ΟΦΗ - Ν.ΟΠΕΡ 19:00:4719:00Γυναικών
ΚΛ. ΒΑΚ
Κληματσίδα Παρασκευή Πακιουφάκη Ευρυδίκη Καλεμάκη Πελαγία - -
2020-03-08 20:00:3508/03/2020 Κύδων - Ακρωτήρι 20:00:3520:00Γυναικών
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Κοκκινάκης Ευτύχιος Αγγελίδης Νικόλαος Δημακοπούλου Δέσποινα - -

Τετάρτη 11/03/2020

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2020-03-11 16:00:3111/03/2020 Γιούχτας - ΟΦΗ 16:00:3116:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΑΡΧΑΝΩΝ
Βαντάρδα Γλέντις - - - -

 

Εθνικές Κατηγορίες

Σάββατο 07/03/2020

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2020-03-07 16:00:3707/03/2020 Μεσσαρά - Αγ. Παρασκευή 16:00:3716:00Α2 Γυναικών
ΚΛ. ΜΟΙΡΩΝ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Κληματσίδα Παρασκευή Μανωλάκης - -
2020-03-07 16:00:3807/03/2020 ΓΕΗ - Μίλων 16:00:3816:00Α2 Ανδρών
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Τραχαλάκη Ελένη Γιαννόπουλος Νικόλαος Αβραμοπούλου Γεωργία - -

Τετάρτη 11/03/2020

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2020-03-11 20:30:4511/03/2020 ΓΕΗ - Άθλεση 20:30:4520:30Α2 Γυναικών
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Κόκκας Θωμάς Καραπουλάκης Ευάγγελος Σταμουλάκη Ελευθερία Χαρά - -

Ορισμοί 22-23/02

Τοπικές Κατηγορίες

Σάββατο 22/02/2020

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2020-02-22 11:30:5922/02/2020 Ν.ΟΠΕΡ - ΓΕΗ 11:30:5911:30Παίδων
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Κουνδουράκη Νικολέτα Χαριτωνίδου Μαρία - - -
2020-02-22 13:00:4422/02/2020 Ηρόδοτος - Γρύπας 13:00:4413:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ
Αβραμοπούλου Γεωργία Παντουβάκη Άννα - - -
2020-02-22 15:00:2922/02/2020 Κύδων - Αρκάδι 15:00:2915:00Κορασίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Κοκκινάκης Ευτύχιος Κάγκας Γεώργιος (εκπαίδευση)
Ράπτη
- -
2020-02-22 15:00:4422/02/2020 Άρης - Πήγασος 15:00:4415:00Κορασίδων
ΚΛ. ΓΟΥΡΝΩΝ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Καλεμάκη Πελαγία - - -
2020-02-22 16:00:0022/02/2020 Σητειακός - Γιούχτας 16:00:0016:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΣΗΤΕΙΑΣ
Παπαπαύλος Ιωάννης Πετράκης Ιωάννης - - -
2020-02-22 17:00:1022/02/2020 Ακρωτήρι - ΣΦΠΧ 17:00:1017:00Κορασίδων
ΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Σταγάκης Ιωάννης Φιλίππου (εκπαίδευση)
Παπαδάκη
- -
2020-02-22 18:00:5322/02/2020 Χερρονάσιος - ΓΕΗ 18:00:5318:00Κορασίδων
ΚΛ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Καλεμάκη Πελαγία - - -
2020-02-22 19:00:3722/02/2020 Παγχανιακός - Ν.ΟΠΕΡ 19:00:3719:00Κορασίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Κάγκας Γεώργιος Κοκκινάκης Ευτύχιος (εκπαίδευση)
Σταυρουλάκη
- -
2020-02-22 19:30:1722/02/2020 ΓΕΙ - Πήγασος 19:30:1719:30Κορασίδων Β
ΚΛ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
Πετράκης Ιωάννης Παπαπαύλος Ιωάννης - - -
2020-02-22 20:00:4022/02/2020 Φιλαθλητικός - ΟΦΗ 20:00:4020:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΒΑΚ
Κόκκας Θωμάς Πατεράκη - - -

Κυριακή 23/02/2020

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2020-02-23 09:30:2423/02/2020 Πήγασος - Φιλαθλητικός 09:30:2409:30Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ
Βαντάρδα Γλέντις - - - -
2020-02-23 11:00:1323/02/2020 Γρύπας - Μεσσαρά 11:00:1311:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΜΕΛΕΣΣΩΝ
Μανωλάκης - - - -
2020-02-23 11:30:0623/02/2020 Ηρόδοτος - Αρκάδι 11:30:0611:30Παμπαίδων
ΚΛ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ
Βαντάρδα Γλέντις Παντουβάκη Άννα - - -
2020-02-23 12:00:4423/02/2020 Ακρωτήρι - Κύδων 12:00:4412:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Σπαντιδάκη Ελένη Πλατώνης (εκπαίδευση)
Παπαδάκη
- -
2020-02-23 12:00:4923/02/2020 ΓΕΙ - ΟΦΗ 12:00:4912:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
Παπαπαύλος Ιωάννης - - - -
2020-02-23 13:00:1523/02/2020 Ν.ΟΠΕΡ - ΣΦΠΧ 13:00:1513:00Παμπαίδων
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Κάγκας Γεώργιος Σταγάκης Ιωάννης - - -
2020-02-23 13:30:0923/02/2020 Άθλεση - Μεσσαρά 13:30:0913:30Κορασίδων
ΚΛ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ
Αβραμοπούλου Γεωργία Σταμουλάκη Ελευθερία Χαρά - - -
2020-02-23 14:00:2523/02/2020 ΓΕΙ - ΓΕΗ 14:00:2514:00Παμπαίδων
ΚΛ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
Πετράκης Ιωάννης Παπαπαύλος Ιωάννης - - -
2020-02-23 14:00:2823/02/2020 ΟΠΑ - Αρκάδι 14:00:2814:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Συκάς Ιωάννης - (εκπαίδευση)
Μπενάκη
- -
2020-02-23 14:00:3223/02/2020 Γιούχτας - Ηρόδοτος 14:00:3214:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΑΡΧΑΝΩΝ
Μανωλάκης - - - -
2020-02-23 15:00:2623/02/2020 Ν.ΟΠΕΡ - ΣΦΠΧ 15:00:2615:00Γυναικών
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Πετακάκη Παρασκευή Κοκκινάκης Ευτύχιος Κλεινάκης Γεώργιος - -
2020-02-23 17:00:2423/02/2020 Παγχανιακός - Κύδων 17:00:2417:00Γυναικών
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Συκάς Ιωάννης Γιαννόπουλος Νικόλαος Δημακοπούλου Δέσποινα - -
2020-02-23 17:00:3723/02/2020 Ν.ΟΠΕΡ - Ηρόδοτος 17:00:3717:00Ανδρών Χιαστί
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Αγγελίδης Νικόλαος Κανδηλιεράκης Παύλος Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος - -
2020-02-23 18:00:4523/02/2020 Ακρωτήρι - Αετός 18:00:4518:00Γυναικών
ΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Κουνδουράκη Νικολέτα Ντουμπαρατζή Δέσποινα Χαριτωνίδου Μαρία - -
2020-02-23 18:30:5823/02/2020 Χερρονάσιος - Πήγασος 18:30:5818:30Παγκορασίδων
ΚΛ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ
Αβραμοπούλου Γεωργία Καλεμάκη Πελαγία - - -
2020-02-23 19:00:3523/02/2020 ΣΦΠΧ - Κύδων 19:00:3519:00Ανδρών Χιαστί
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Γιαννόπουλος Νικόλαος Συκάς Ιωάννης Δημακοπούλου Δέσποινα - -
2020-02-23 19:00:4323/02/2020 Αρκάδι - ΟΦΗ 19:00:4319:00Γυναικών
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Κανδηλιεράκης Παύλος Αγγελίδης Νικόλαος Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος - -

 

Εθνικές Κατηγορίες

Κυριακή 23/02/2020

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2020-02-23 16:00:0423/02/2020 ΓΕΗ - Αγ. Παρασκευή 16:00:0416:00Α2 Γυναικών
ΚΛ. ΠΑΤΕΛΩΝ
Κόκκας Θωμάς Καραπουλάκης Ευάγγελος Σταμουλάκη Ελευθερία Χαρά - -

Ορισμοί 15-16/02

Τοπικές Κατηγορίες

Σάββατο 15/02/2020

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2020-02-15 13:00:1415/02/2020 Πήγασος2 - Σητειακός 13:00:1413:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ
Καράλη Βασιλική Σταμουλάκη Ελευθερία Χαρά - - -
2020-02-15 13:00:4515/02/2020 Γιούχτας - Ηρόδοτος 13:00:4513:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΑΡΧΑΝΩΝ
Αβραμοπούλου Γεωργία Μανωλάκης - - -
2020-02-15 14:00:0715/02/2020 Αρκάδι - Ακρωτήρι 14:00:0714:00Κορασίδων
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Κάγκας Γεώργιος Πετακάκη Παρασκευή - - -
2020-02-15 14:00:5115/02/2020 Ν.ΟΠΕΡ - Κύδων 14:00:5114:00Κορασίδων
ΚΛ. ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ
Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Συκάς Ιωάννης Παντουβάκη Άννα - -
2020-02-15 15:00:1615/02/2020 Φιλαθλητικός - ΓΕΙ 15:00:1615:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ
Καράλη Βασιλική Σταμουλάκη Ελευθερία Χαρά - - -
2020-02-15 16:00:1115/02/2020 Αρκάδι - ΟΦΗ 16:00:1116:00Παίδων
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Συκάς Ιωάννης Παντουβάκη Άννα - - -
2020-02-15 16:00:2715/02/2020 ΣΦΠΧ - Παγχανιακός 16:00:2716:00Κορασίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Κοκκινάκης Ευτύχιος Χαριτωνίδου Μαρία (εκπαίδευση)
Φιλίππου
- -
2020-02-15 16:00:5415/02/2020 Ν.ΟΠΕΡ - ΣΦΠΧ 16:00:5416:00Παίδων
ΚΛ. ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ
Κάγκας Γεώργιος Πετακάκη Παρασκευή - - -
2020-02-15 17:30:1515/02/2020 Μεσσαρά - Χερρονάσιος 17:30:1517:30Κορασίδων
ΚΛ. ΜΟΙΡΩΝ
Τραχαλάκη Ελένη Δημακοπούλου Δέσποινα - - -
2020-02-15 18:00:2615/02/2020 Πήγασος - Άθλεση 18:00:2618:00Κορασίδων
ΚΛ. ΠΑΤΕΛΩΝ
Καράλη Βασιλική Αβραμοπούλου Γεωργία - - -

Κυριακή 16/02/2020

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2020-02-16 10:00:3816/02/2020 ΓΕΗ - Ηρόδοτος 10:00:3810:00Παμπαίδων
ΚΛ. ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ
Βαντάρδα Γλέντις Πατεράκη - - -
2020-02-16 11:00:1316/02/2020 Κύδων - Αρκάδι 11:00:1311:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Κάγκας Γεώργιος Πλατώνης (εκπαίδευση)
Ράπτη
- -
2020-02-16 11:00:3716/02/2020 Γρύπας - Πήγασος 11:00:3711:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΜΕΛΕΣΣΩΝ
Πακιουφάκη Ευρυδίκη - - - -
2020-02-16 11:30:2016/02/2020 Μεσσαρά - ΟΦΗ 11:30:2011:30Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΜΟΙΡΩΝ
Μανωλάκης - - - -
2020-02-16 12:00:1116/02/2020 Αετός - Ακρωτήρι 12:00:1112:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Σπαντιδάκη Ελένη Κανιούρα (εκπαίδευση)
Μπενάκη
- -
2020-02-16 12:00:5316/02/2020 ΓΕΗ - Γιούχτας 12:00:5312:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ
Βαντάρδα Γλέντις - - - -
2020-02-16 13:00:0216/02/2020 Ηρόδοτος - ΓΕΙ 13:00:0213:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ
Κόκκας Θωμάς - - - -
2020-02-16 13:00:0616/02/2020 ΣΦΠΧ - Αρκάδι 13:00:0613:00Γυναικών
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Τραχαλάκη Ελένη Συκάς Ιωάννης Χαριτωνίδου Μαρία - -
2020-02-16 14:00:0116/02/2020 ΓΕΗ - Χερρονάσιος 14:00:0114:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ
Καράλη Βασιλική Πατεράκη - - -
2020-02-16 14:00:5716/02/2020 ΣΦΠΧ - ΓΕΙ 14:00:5714:00Παμπαίδων
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Σπαντιδάκη Ελένη Σταγάκης Ιωάννης Σταυρουλάκη - -
2020-02-16 15:00:0516/02/2020 Αετός - Παγχανιακός 15:00:0515:00Γυναικών
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Συκάς Ιωάννης Τραχαλάκη Ελένη Χαριτωνίδου Μαρία - -
2020-02-16 16:00:1116/02/2020 Άρης - Πήγασος 16:00:1116:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΓΟΥΡΝΩΝ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Σταμουλάκη Ελευθερία Χαρά - - -
2020-02-16 16:00:2816/02/2020 Άθλεση - Μεσσαρά 16:00:2816:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ
Καράλη Βασιλική Καλεμάκη Πελαγία - - -
2020-02-16 16:00:4816/02/2020 Αρκάδι - Ν.ΟΠΕΡ 16:00:4816:00Παμπαίδων
ΚΛ. ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ
Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Παντουβάκη Άννα - - -
2020-02-16 17:00:1216/02/2020 Άνεμος - Σούδα3 17:00:1217:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Δημακοπούλου Δέσποινα - (εκπαίδευση)
Παπαδάκη
- -
2020-02-16 17:00:4416/02/2020 ΣΦΠΧ - Σούδα 17:00:4417:00Ανδρών
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Κοκκινάκης Ευτύχιος Ντουμπαρατζή Δέσποινα Κάγκας Γεώργιος - -
2020-02-16 18:00:0716/02/2020 Αρκάδι - Ηρόδοτος 18:00:0718:00Ανδρών
ΚΛ. ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ
Κληματσίδα Παρασκευή Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Παντουβάκη Άννα - -
2020-02-16 18:00:0716/02/2020 ΟΦΗ - Ακρωτήρι 18:00:0718:00Γυναικών
ΚΛ. ΒΑΚ
Καράλη Βασιλική Κόκκας Θωμάς Καλεμάκη Πελαγία - -
2020-02-16 18:00:5316/02/2020 Φιλαθλητικός - Άθλεση 18:00:5318:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ
- Μαυρέα Χριστίνα - - -
2020-02-16 19:00:3716/02/2020 Κύδων - Ν.ΟΠΕΡ 19:00:3719:00Ανδρών
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Κανδηλιεράκης Παύλος Πετακάκη Παρασκευή Σταγάκης Ιωάννης - -
2020-02-16 19:00:4616/02/2020 Σούδα - Άνεμος 19:00:4619:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Κουνδουράκη Νικολέτα Δημακοπούλου Δέσποινα (εκπαίδευση)
Φιλίππου
- -
2020-02-16 20:00:0516/02/2020 Πήγασος - Ν.ΟΠΕΡ 20:00:0520:00Γυναικών
ΚΛ. ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ
Κόκκας Θωμάς Καραπουλάκης Ευάγγελος Σταμουλάκη Ελευθερία Χαρά - -

 

Εθνικές Κατηγορίες

Σάββατο 15/02/2020

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2020-02-15 15:30:4215/02/2020 Μεσσαρά - Μεσσηνιακός 15:30:4215:30Α2 Γυναικών
ΚΛ. ΜΟΙΡΩΝ
Γιαννόπουλος Νικόλαος Τραχαλάκη Ελένη Δημακοπούλου Δέσποινα - -
2020-02-15 16:00:4915/02/2020 Άθλεση - Πετρούπολη 16:00:4916:00Α2 Γυναικών
ΚΛ. ΠΑΤΕΛΩΝ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Κληματσίδα Παρασκευή Καλεμάκη Πελαγία - -
2020-02-15 16:30:4315/02/2020 ΟΦΗ - ΠΑΟΚ 16:30:4316:30Volley League
ΚΛ. ΒΑΚ
Ονόπας Δημήτρης Νικολόπουλος Παναγιώτης Κουνδουράκη Νικολέτα
Σπαντιδάκη Ελένη
Ράπτης Βασίλειος Κανδηλιεράκης Παύλος
Κόκκας Θωμάς

Κυριακή 16/02/2020

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες