admin

Ορισμοί 25-26/01

Τοπικές Κατηγορίες

Σάββατο 25/01/2020

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2020-01-25 14:00:2725/01/2020 Ν.ΟΠΕΡ - Αρκάδι 14:00:2714:00Παίδων
ΚΛ. ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ
Κάγκας Γεώργιος Σταγάκης Ιωάννης - - -
2020-01-25 16:00:1225/01/2020 ΣΦΠΧ - ΓΕΗ 16:00:1216:00Παίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Τραχαλάκη Ελένη Κουνδουράκη Νικολέτα - - -
2020-01-25 16:00:2225/01/2020 Σητειακός - ΟΦΗ 16:00:2216:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΣΗΤΕΙΑΣ
Πετράκης Ιωάννης - Παπαδάκης - -
2020-01-25 16:00:3225/01/2020 Ν.ΟΠΕΡ - Αρκάδι 16:00:3216:00Κορασίδων
ΚΛ. ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ
Σταγάκης Ιωάννης Κάγκας Γεώργιος - - -
2020-01-25 17:00:1625/01/2020 Σούδα - Κύδων 17:00:1617:00Κορασίδων
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Κανδηλιεράκης Παύλος Συκάς Ιωάννης - - -
2020-01-25 17:00:5525/01/2020 Ακρωτήρι - Παγχανιακός 17:00:5517:00Κορασίδων
ΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Πετακάκη Παρασκευή Χαριτωνίδου Μαρία - - -
2020-01-25 18:00:4525/01/2020 Κύδων - ΣΦΠΧ 18:00:4518:00Κορασίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Κουνδουράκη Νικολέτα Κοκκινάκης Ευτύχιος - - -
2020-01-25 19:00:2425/01/2020 Χερρονάσιος - Άρης 19:00:2419:00Κορασίδων
ΚΛ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ
Gledis Dili Μανωλάκης - - -
2020-01-25 19:00:3825/01/2020 Ηρόδοτος - ΓΕΗ2 19:00:3819:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ
Κόκκας Θωμάς Σταμουλάκη Ελευθερία Χαρά - - -
2020-01-25 19:30:0225/01/2020 Γιούχτας - Πήγασος2 19:30:0219:30Κορασίδων Β
ΚΛ. ΑΡΧΑΝΩΝ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Μαυρέα Χριστίνα - - -
2020-01-25 20:00:5825/01/2020 Αετός - Άνεμος 20:00:5820:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Κοκκινάκης Ευτύχιος Δημακοπούλου Δέσποινα - - -
2020-01-25 21:00:0925/01/2020 Φιλαθλητικός - Γρύπας 21:00:0921:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ
Κόκκας Θωμάς Σταμουλάκη Ελευθερία Χαρά - - -

Κυριακή 26/01/2020

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2020-01-26 10:00:3526/01/2020 Πήγασος2 - Γιούχτας 10:00:3510:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ
Αβραμοπούλου Γεωργία - - - -
2020-01-26 11:00:0526/01/2020 Σούδα3 - ΟΠΑ 11:00:0511:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Σταγάκης Ιωάννης - - - -
2020-01-26 11:30:5526/01/2020 ΟΦΗ - Φιλαθλητικός 11:30:5511:30Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΒΑΚ
Καραπουλάκης Ευάγγελος - - - -
2020-01-26 12:00:4926/01/2020 Πήγασος - Μεσσαρά 12:00:4912:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ
Gledis Dili Σταμουλάκη Ελευθερία Χαρά - - -
2020-01-26 13:00:0426/01/2020 Σούδα - ΣΦΠΧ 13:00:0413:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Πετακάκη Παρασκευή Σταγάκης Ιωάννης - - -
2020-01-26 13:30:4926/01/2020 ΟΦΗ - Αετός 13:30:4913:30Γυναικών
ΚΛ. ΒΑΚ
Αβραμοπούλου Γεωργία Καραπουλάκης Ευάγγελος Πακιουφάκη Ευρυδίκη - -
2020-01-26 14:00:2126/01/2020 Άθλεση2 - Μεσσαρά 14:00:2114:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ
Gledis Dili - - - -
2020-01-26 14:00:5326/01/2020 Γρύπας - ΓΕΙ 14:00:5314:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΜΕΛΕΣΣΩΝ
Μανωλάκης - - - -
2020-01-26 15:00:1326/01/2020 Ακρωτήρι - Αρκάδι 15:00:1315:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Κανδηλιεράκης Παύλος Κάγκας Γεώργιος - - -
2020-01-26 15:00:4926/01/2020 Σούδα2 - Αρκάδι2 15:00:4915:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Ντουμπαρατζή Δέσποινα - - - -
2020-01-26 16:00:2926/01/2020 ΓΕΗ2 - Ηρόδοτος 16:00:2916:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ
Gledis Dili - - - -
2020-01-26 17:00:2226/01/2020 Ακρωτήρι - Ν.ΟΠΕΡ 17:00:2217:00Γυναικών
ΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Κανδηλιεράκης Παύλος Αγγελίδης Νικόλαος Κάγκας Γεώργιος - -
2020-01-26 17:00:3626/01/2020 Αρκάδι - Ν.ΟΠΕΡ 17:00:3617:00Ανδρών
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Κουνδουράκη Νικολέτα Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Μαρινάτος Ιωάννης - -
2020-01-26 17:00:4826/01/2020 Άνεμος - Ν.ΟΠΕΡ 17:00:4817:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΚΛΑΔΙΣΟΥ
Χαριτωνίδου Μαρία - - - -
2020-01-26 18:00:0926/01/2020 Χερρονάσιος - Άθλεση 18:00:0918:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ
Κόκκας Θωμάς Μανωλάκης - - -
2020-01-26 18:00:3926/01/2020 Παγχανιακός - Πήγασος 18:00:3918:00Γυναικών
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Πετακάκη Παρασκευή Ντουμπαρατζή Δέσποινα Δημακοπούλου Δέσποινα - -
2020-01-26 18:00:5326/01/2020 ΓΕΗ - Άρης 18:00:5318:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ
Πακιουφάκη Ευρυδίκη Μαυρέα Χριστίνα - - -
2020-01-26 19:00:3126/01/2020 Άνεμος - Κύδων 19:00:3119:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΚΛΑΔΙΣΟΥ
Χαριτωνίδου Μαρία Σταγάκης Ιωάννης - - -
2020-01-26 19:00:5826/01/2020 Ακρωτήρι - ΣΦΠΧ 19:00:5819:00Ανδρών
ΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Αγγελίδης Νικόλαος Κανδηλιεράκης Παύλος Κάγκας Γεώργιος - -
2020-01-26 19:30:2626/01/2020 Κύδων - ΣΦΠΧ 19:30:2619:30Γυναικών
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Γιαννόπουλος Νικόλαος Τραχαλάκη Ελένη Κοκκινάκης Ευτύχιος - -
2020-01-26 20:00:3426/01/2020 Άθλεση - ΓΕΗ 20:00:3420:00Κορασίδων
ΚΛ. ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ
Πακιουφάκη Ευρυδίκη Μαυρέα Χριστίνα - - -
2020-01-26 21:30:4726/01/2020 Κύδων - Σούδα 21:30:4721:30Ανδρών
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Τραχαλάκη Ελένη Γιαννόπουλος Νικόλαος Κοκκινάκης Ευτύχιος - -

 

Εθνικές Κατηγορίες

Σάββατο 25/01/2020

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2020-01-25 16:00:1025/01/2020 Άθλεση - Ηρακλής 16:00:1016:00Α2 Γυναικών
ΚΛ. ΠΑΤΕΛΩΝ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Κληματσίδα Παρασκευή Αβραμοπούλου Γεωργία - -

Ορισμοί 18-22/01

Τοπικές Κατηγορίες

Σάββατο 18/01/2020

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2020-01-18 13:00:2318/01/2020 Αρκάδι - Κύδων 13:00:2313:00Κορασίδων
ΚΛ. ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ
Συκάς Ιωάννης Κοκκινάκης Ευτύχιος - - -
2020-01-18 15:00:0218/01/2020 Σούδα - Άνεμος 15:00:0215:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Κανδηλιεράκης Παύλος Σταγάκης Ιωάννης - - -
2020-01-18 15:00:1918/01/2020 Ν.ΟΠΕΡ - Παγχανιακός 15:00:1915:00Κορασίδων
ΚΛ. ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ
Κοκκινάκης Ευτύχιος Συκάς Ιωάννης - - -
2020-01-18 15:00:4718/01/2020 ΓΕΙ - Σητειακός 15:00:4715:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
Πετράκης Ιωάννης Παπαπαύλος Ιωάννης - - -
2020-01-18 16:00:4918/01/2020 Πήγασος - Άρης 16:00:4916:00Κορασίδων
ΚΛ. ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ
Αβραμοπούλου Γεωργία Πακιουφάκη Ευρυδίκη - - -
2020-01-18 17:00:3818/01/2020 Ν.ΟΠΕΡ - Παγχανιακός 17:00:3817:00Γυναικών
ΚΛ. ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ
Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Μαρινάτος Ιωάννης Παντουβάκη Άννα - -
2020-01-18 18:00:3818/01/2020 Φιλαθλητικός - Γιούχτας 18:00:3818:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ
Πακιουφάκη Ευρυδίκη Αβραμοπούλου Γεωργία - - -
2020-01-18 18:00:5318/01/2020 ΟΦΗ - Ηρόδοτος 18:00:5318:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΒΑΚ
Μανωλάκης Φραγκιαδάκη Ειρήνη - - -
2020-01-18 19:00:3218/01/2020 ΣΦΠΧ - Ακρωτήρι 19:00:3219:00Κορασίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Αγγελίδης Νικόλαος Κάγκας Γεώργιος - - -
2020-01-18 19:00:3518/01/2020 Αρκάδι - ΓΕΗ 19:00:3519:00Παίδων
ΚΛ. ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ
Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Παντουβάκη Άννα - - -
2020-01-18 21:00:2918/01/2020 Κύδων2 - Αετός 21:00:2921:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Σπαντιδάκη Ελένη Χαριτωνίδου Μαρία - - -

Κυριακή 19/01/2020

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2020-01-19 10:00:0119/01/2020 Ηρόδοτος - Φιλαθλητικός 10:00:0110:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ
Μανωλάκης - - - -
2020-01-19 11:00:2719/01/2020 ΓΕΙ - Πήγασος 11:00:2711:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
Πετράκης Ιωάννης - - - -
2020-01-19 11:00:4319/01/2020 Μεσσαρά - ΓΕΗ 11:00:4311:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΜΟΙΡΩΝ
Φανουράκη Ξανθή - - - -
2020-01-19 13:00:1319/01/2020 Αετός - Κύδων 13:00:1313:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Σπαντιδάκη Ελένη Δημακοπούλου Δέσποινα - - -
2020-01-19 13:00:1419/01/2020 Γιούχτας - Άθλεση 13:00:1413:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΑΡΧΑΝΩΝ
Μανωλάκης - - - -
2020-01-19 13:00:5819/01/2020 Μεσσαρά - Άθλεση 13:00:5813:00Κορασίδων
ΚΛ. ΜΟΙΡΩΝ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Αβραμοπούλου Γεωργία - - -
2020-01-19 14:00:5819/01/2020 Αρκάδι - Ακρωτήρι 14:00:5814:00Γυναικών
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Γιαννόπουλος Νικόλαος Παντουβάκη Άννα - -
2020-01-19 16:00:2819/01/2020 Πήγασος - Χερρονάσιος 16:00:2816:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ
Κόκκας Θωμάς Μαυρέα Χριστίνα - - -
2020-01-19 16:00:5219/01/2020 Αρκάδι - Άνεμος 16:00:5216:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Μαρινάτος Ιωάννης - Παντουβάκη Άννα - -
2020-01-19 17:30:5419/01/2020 Γρύπας - ΓΕΗ2 17:30:5417:30Κορασίδων Β
ΚΛ. ΜΕΛΕΣΣΩΝ
Κληματσίδα Παρασκευή - Φραγκιαδάκη Ειρήνη - -
2020-01-19 18:00:0419/01/2020 Ν.ΟΠΕΡ - ΣΦΠΧ 18:00:0418:00Ανδρών
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Γιαννόπουλος Νικόλαος Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Μαρινάτος Ιωάννης - -
2020-01-19 18:00:3719/01/2020 Άρης - Μεσσαρά 18:00:3718:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΓΟΥΡΝΩΝ
Gledis Dili Μανωλάκης - - -
2020-01-19 18:00:3819/01/2020 ΣΦΠΧ - Αετός 18:00:3818:00Γυναικών
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Κανδηλιεράκης Παύλος Ντουμπαρατζή Δέσποινα - - -
2020-01-19 18:00:4319/01/2020 Ηρόδοτος - Κύδων 18:00:4318:00Ανδρών
ΚΛ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Αβραμοπούλου Γεωργία Σταμουλάκη Ελευθερία Χαρά - -
2020-01-19 18:00:4519/01/2020 Πήγασος - Κύδων 18:00:4518:00Γυναικών
ΚΛ. ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ
Κόκκας Θωμάς - Μαυρέα Χριστίνα - -
2020-01-19 19:00:0819/01/2020 Σούδα - Ακρωτήρι 19:00:0819:00Ανδρών
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Αγγελίδης Νικόλαος Κουνδουράκη Νικολέτα Συκάς Ιωάννης - -
2020-01-19 19:00:4819/01/2020 Γρύπας - ΟΦΗ 19:00:4819:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΜΕΛΕΣΣΩΝ
Φραγκιαδάκη Ειρήνη - - - -
2020-01-19 20:00:0519/01/2020 ΣΦΠΧ - Ακρωτήρι 20:00:0520:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Κάγκας Γεώργιος Κοκκινάκης Ευτύχιος - - -
2020-01-19 20:00:5919/01/2020 Άθλεση - ΓΕΗ 20:00:5920:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ
Κόκκας Θωμάς Μαυρέα Χριστίνα - - -

Τετάρτη 22/01/2020

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2020-01-22 19:00:3022/01/2020 Χερρονάσιος - ΓΕΗ 19:00:3019:00Κορασίδων
ΚΛ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Αβραμοπούλου Γεωργία - - -

Εθνικές Κατηγορίες

Σάββατο 18/01/2020

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2020-01-18 16:00:3118/01/2020 Άθλεση - Αγ. Παρασκευή 16:00:3116:00Α2 Γυναικών
ΚΛ. ΠΑΤΕΛΩΝ
Κόκκας Θωμάς Καραπουλάκης Ευάγγελος Κληματσίδα Παρασκευή - -

Τετάρτη 18/01/2020

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2020-01-22 16:00:0322/01/2020 ΟΦΗ - ΠΑΟ 16:00:0316:00Κύπελλο Ελλάδος Ανδρών
ΚΛ. ΒΑΚ
Πρέντζας Αγγελίδης Νικόλαος Αβραμοπούλου Γεωργία Κανδηλιεράκης Παύλος
Κόκκας Θωμάς
Κοκοτσάκης Βασίλειος

 


Ορισμοί 11-12/01

Τοπικές Κατηγορίες

Σάββατο 11/01/2020

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2020-01-11 11:00:5611/01/2020 Γρύπας - ΟΦΗ 11:00:5611:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΜΕΛΕΣΣΩΝ
Πακιουφάκη Ευρυδίκη - Φραγκιαδάκη Ειρήνη - -
2020-01-11 15:00:0211/01/2020 Άρης - ΓΕΗ 15:00:0215:00Κορασίδων
ΚΛ. ΓΟΥΡΝΩΝ
Καραπουλάκης Ευάγγελος - Μανωλάκης - -
2020-01-11 15:00:0711/01/2020 Κύδων - Ν.ΟΠΕΡ 15:00:0715:00Κορασίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Κοκκινάκης Ευτύχιος Συκάς Ιωάννης - - -
2020-01-11 15:00:0911/01/2020 Κύδων - Άνεμος 15:00:0915:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΚΛΑΔΙΣΟΥ
Χαριτωνίδου Μαρία Τραχαλάκη Ελένη - - -
2020-01-11 15:00:5511/01/2020 Σούδα - Αετός 15:00:5515:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Κάγκας Γεώργιος Κουνδουράκη Νικολέτα - - -
2020-01-11 16:00:0811/01/2020 Ηρόδοτος - ΓΕΙ 16:00:0816:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ
Πακιουφάκη Ευρυδίκη - Φραγκιαδάκη Ειρήνη - -
2020-01-11 16:30:2711/01/2020 Πήγασος - ΟΦΗ 16:30:2716:30Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ
Κόκκας Θωμάς - - - -
2020-01-11 17:00:0511/01/2020 Παγχανιακός - ΣΦΠΧ 17:00:0517:00Κορασίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Συκάς Ιωάννης Κοκκινάκης Ευτύχιος - - -
2020-01-11 17:00:0511/01/2020 Ακρωτήρι - Αρκάδι 17:00:0517:00Κορασίδων
ΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Σταγάκης Ιωάννης Ντουμπαρατζή Δέσποινα - - -
2020-01-11 18:00:5511/01/2020 Χερρονάσιος - Μεσσαρά 18:00:5518:00Κορασίδων
ΚΛ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ
Καραπουλάκης Ευάγγελος - Μανωλάκης - -
2020-01-11 18:30:5411/01/2020 Άθλεση - Πήγασος 18:30:5418:30Κορασίδων
ΚΛ. ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ
Κόκκας Θωμάς - Παντουβάκη Άννα - -
2020-01-11 19:30:4911/01/2020 Γιούχτας - ΓΕΗ2 19:30:4919:30Κορασίδων Β
ΚΛ. ΑΡΧΑΝΩΝ
Αβραμοπούλου Γεωργία - Gledis Dili - -
2020-01-11 20:30:3811/01/2020 Πήγασος - Φιλαθλητικός 20:30:3820:30Κορασίδων Β
ΚΛ. ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ
Κόκκας Θωμάς - Παντουβάκη Άννα - -

Κυριακή 12/01/2020

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2020-01-12 10:00:3912/01/2020 Αρκάδι - ΣΦΠΧ 10:00:3910:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Μαρινάτος Ιωάννης - - -
2020-01-12 11:00:4312/01/2020 ΓΕΗ- Ν.ΟΠΕΡ 11:00:4311:00Παίδων
ΚΛ. ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ
Πακιουφάκη Ευρυδίκη Παντουβάκη Άννα - - -
2020-01-12 11:00:5612/01/2020 Γρύπας - Ηρόδοτος 11:00:5611:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΜΕΛΕΣΣΩΝ
Gledis Dili - - - -
2020-01-12 12:00:2212/01/2020 Αρκάδι - Άνεμος 12:00:2212:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Μαρινάτος Ιωάννης - - - -
2020-01-12 13:00:0712/01/2020 Φιλαθλητικός - ΓΕΗ2 13:00:0713:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ
Αβραμοπούλου Γεωργία - - - -
2020-01-12 13:00:3412/01/2020 Κύδων - Σούδα 13:00:3413:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Χαριτωνίδου Μαρία Κάγκας Γεώργιος - - -
2020-01-12 14:00:1312/01/2020 Γιούχτας - Μεσσαρά 14:00:1314:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΑΡΧΑΝΩΝ
Gledis Dili - - - -
2020-01-12 14:00:5112/01/2020 Ν.ΟΠΕΡ - Σούδα3 14:00:5114:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Σπαντιδάκη Ελένη - - - -
2020-01-12 15:00:3412/01/2020 ΟΠΑ - Σούδα2 15:00:3415:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Συκάς Ιωάννης - - - -
2020-01-12 15:00:4712/01/2020 Αετός - Πήγασος 15:00:4715:00Γυναικών
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Γιαννόπουλος Νικόλαος Κοκκινάκης Ευτύχιος Κλεινάκης Γεώργιος - -
2020-01-12 15:00:5812/01/2020 Άθλεση - ΓΕΙ 15:00:5815:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ
Καραπουλάκης Ευάγγελος - - - -
2020-01-12 15:00:5812/01/2020 ΟΦΗ - ΣΦΠΧ 15:00:5815:00Παίδων
ΚΛ. ΒΑΚ
Κόκκας Θωμάς Μαυρέα Χριστίνα - - -
2020-01-12 16:00:3112/01/2020 Αρκάδι - Κύδων 16:00:3116:00Ανδρών
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Τραχαλάκη Ελένη Σπαντιδάκη Ελένη Μαρινάτος Ιωάννης - -
2020-01-12 17:00:2712/01/2020 Σούδα - Ηρόδοτος 17:00:2717:00Ανδρών
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Αγγελίδης Νικόλαος Κουνδουράκη Νικολέτα Σταγάκης Ιωάννης - -
2020-01-12 17:00:3312/01/2020 Ακρωτήρι - Ν.ΟΠΕΡ 17:00:3317:00Ανδρών
ΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Κανδηλιεράκης Παύλος Συκάς Ιωάννης Χαριτωνίδου Μαρία - -
2020-01-12 17:00:3512/01/2020 Παγχανιακός - Αρκάδι 17:00:3517:00Γυναικών
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Κοκκινάκης Ευτύχιος Γιαννόπουλος Νικόλαος Κλεινάκης Γεώργιος - -
2020-01-12 19:00:1612/01/2020 Άνεμος - Αετός 19:00:1619:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΚΛΑΔΙΣΟΥ
Δημακοπούλου Δέσποινα Ντουμπαρατζή Δέσποινα - - -
2020-01-12 19:30:4012/01/2020 Κύδων - Ν.ΟΠΕΡ 19:30:4019:30Γυναικών
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Κουνδουράκη Νικολέτα Αγγελίδης Νικόλαος Σταγάκης Ιωάννης - -

 


Ορισμοί 04-05/01

Τοπικές Κατηγορίες

Σάββατο 04/01/2020

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2020-01-04 15:00:0804/01/2020 ΓΕΗ - ΣΦΠΧ 15:00:0815:00Εφήβων Τελικοί
ΚΛ. ΒΑΚ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Κληματσίδα Παρασκευή Σταμουλάκη Ελευθερία Χαρά - -
2020-01-04 18:00:0904/01/2020 ΓΕΗ - Ν.ΟΠΕΡ 18:00:0918:00Νεανίδων Τελικοί
ΚΛ. ΠΑΤΕΛΩΝ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Κληματσίδα Παρασκευή Σταμουλάκη Ελευθερία Χαρά - -

Κυριακή 05/01/2020

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2020-01-05 19:00:0305/01/2020 Ν.ΟΠΕΡ - ΓΕΗ 19:00:0319:00Νεανίδων Τελικοί
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Αγγελίδης Νικόλαος Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Μαρινάτος Ιωάννης - -

 


Ορισμοί 28-29/12

Τοπικές Κατηγορίες

Σάββατο 28/12/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-12-28 16:00:1128/12/2019 ΓΕΗ - ΣΦΠΧ 16:00:1116:00Νεανίδων Χιαστί
ΚΛ. ΒΑΚ
Κόκκας Θωμάς Σπιθάκη Μαρία - - -
2019-12-28 17:00:4728/12/2019 Ακρωτήρι - Ν.ΟΠΕΡ 17:00:4717:00Νεανίδων Χιαστί
ΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Κανδηλιεράκης Παύλος Σταγάκης Ιωάννης - - -

Κυριακή 29/12/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-12-29 13:00:5329/12/2019 Ν.ΟΠΕΡ - Ακρωτήρι 13:00:5313:00Νεανίδων Χιαστί
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Μαρινάτος Ιωάννης - - -
2019-12-29 19:00:5129/12/2019 ΣΦΠΧ - ΓΕΗ 19:00:5119:00Νεανίδων Χιαστί
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Αγγελίδης Νικόλαος Ντουμπαρατζή Δέσποινα - - -

 


Ορισμοί 21-22/12

Τοπικές Κατηγορίες

Σάββατο 21/12/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-12-21 11:00:1521/12/2019 ΓΕΙ - Γρύπας 11:00:1511:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
Πετράκης Ιωάννης - Παπαπαύλος Ιωάννης - -
2019-12-21 14:00:2721/12/2019 Σητειακός - Ηρόδοτος 14:00:2714:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΣΗΤΕΙΑΣ
Πετράκης Ιωάννης - - - -
2019-12-21 14:00:3521/12/2019 Άνεμος - Αετός 14:00:3514:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΚΛΑΔΙΣΟΥ
Κάγκας Γεώργιος Σταγάκης Ιωάννης - - -
2019-12-21 15:00:0921/12/2019 ΣΦΠΧ - Ν.ΟΠΕΡ 15:00:0915:00Παίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Κοκκινάκης Ευτύχιος Πετακάκη Παρασκευή - - -
2019-12-21 17:00:0021/12/2019 ΣΦΠΧ - Αρκάδι 17:00:0017:00Κορασίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Πετακάκη Παρασκευή Κοκκινάκης Ευτύχιος - - -
2019-12-21 17:00:4421/12/2019 Ακρωτήρι - Ν.ΟΠΕΡ 17:00:4417:00Κορασίδων
ΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Κάγκας Γεώργιος Σταγάκης Ιωάννης - - -
2019-12-21 18:30:3721/12/2019 ΓΕΗ2 - Πήγασος 18:30:3718:30Κορασίδων Β
ΚΛ. ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ
Αγγελίδης Νικόλαος Gledis Dili - - -
2019-12-21 19:00:5921/12/2019 Παγχανιακός - Κύδων 19:00:5919:00Κορασίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Πετακάκη Παρασκευή Κοκκινάκης Ευτύχιος - - -
2019-12-21 20:30:0621/12/2019 ΓΕΗ - Μεσσαρά 20:30:0620:30Κορασίδων
ΚΛ. ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ
Αγγελίδης Νικόλαος Gledis Dili - - -
2019-12-21 20:30:0821/12/2019 ΟΦΗ - Γιούχτας 20:30:0820:30Κορασίδων Β
ΚΛ. ΒΑΚ
Κόκκας Θωμάς Σταμουλάκη Ελευθερία Χαρά - - -
2019-12-21 21:00:3321/12/2019 Κύδων - Σούδα 21:00:3321:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Σταγάκης Ιωάννης Κάγκας Γεώργιος - - -

Κυριακή 22/12/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-12-22 12:00:4722/12/2019 Ν.ΟΠΕΡ - ΓΕΙ 12:00:4712:00Εφήβων
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Μαρινάτος Ιωάννης - - -
2019-12-22 12:00:5122/12/2019 ΓΕΙ - Γιούχτας 12:00:5112:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
Πετράκης Ιωάννης - - - -
2019-12-22 14:00:0522/12/2019 Ν.ΟΠΕΡ - Αετός 14:00:0514:00Γυναικών
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Πετακάκη Παρασκευή Ντουμπαρατζή Δέσποινα Μαρινάτος Ιωάννης - -
2019-12-22 15:00:3922/12/2019 ΟΠΑ - Άνεμος 15:00:3915:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Κουνδουράκη Νικολέτα Κλεινάκης Γεώργιος - - -
2019-12-22 16:00:1422/12/2019 Αρκάδι - Κύδων 16:00:1416:00Γυναικών
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Πετακάκη Παρασκευή Ντουμπαρατζή Δέσποινα - -
2019-12-22 17:00:0222/12/2019 Ακρωτήρι - Παγχανιακός 17:00:0217:00Γυναικών
ΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Κοκκινάκης Ευτύχιος Γιαννόπουλος Νικόλαος Κλεινάκης Γεώργιος - -
2019-12-22 17:00:3422/12/2019 Σούδα3 - Σούδα2 17:00:3417:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Κάγκας Γεώργιος Σταγάκης Ιωάννης - - -
2019-12-22 17:00:4722/12/2019 Ηρόδοτος - Πήγασος 17:00:4717:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ
Καράλη Βασιλική - - - -
2019-12-22 18:00:4722/12/2019 Ν.ΟΠΕΡ - Αρκάδι 18:00:4718:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος - - - -
2019-12-22 19:00:0322/12/2019 Άρης - Άθλεση 19:00:0319:00Κορασίδων
ΚΛ. ΓΟΥΡΝΩΝ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Σταμουλάκη Ελευθερία Χαρά - - -
2019-12-22 19:00:2022/12/2019 ΣΦΠΧ - Άνεμος 19:00:2019:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΚΛΑΔΙΣΟΥ
Κουνδουράκη Νικολέτα - - - -
2019-12-22 19:00:4222/12/2019 Σούδα - Αετός 19:00:4219:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Σταγάκης Ιωάννης Κάγκας Γεώργιος - - -
2019-12-22 19:00:4822/12/2019 ΣΦΠΧ - ΓΕΗ 19:00:4819:00Εφήβων Τελικοί
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Γιαννόπουλος Νικόλαος Κοκκινάκης Ευτύχιος Κλεινάκης Γεώργιος - -
2019-12-22 19:00:5722/12/2019 ΓΕΗ - Γρύπας 19:00:5719:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ
Καράλη Βασιλική - - - -
2019-12-22 21:00:3022/12/2019 Πήγασος - ΟΦΗ 21:00:3021:00Γυναικών
ΚΛ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ
Αγγελίδης Νικόλαος Κόκκας Θωμάς Μαυρέα Χριστίνα - -
2019-12-22 21:00:5722/12/2019 Κύδων - Ακρωτήρι 21:00:5721:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Κοκκινάκης Ευτύχιος Κλεινάκης Γεώργιος - - -

Δευτέρα 23/12/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-12-23 16:00:0523/12/2019 ΟΦΗ - Άθλεση 16:00:0516:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΒΑΚ
Κόκκας Θωμάς - - - -

Εθνικές Κατηγορίες

Σάββατο 21/12/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-12-21 16:00:5321/12/2019 ΓΕΗ - Νέοι Βύρωνα 16:00:5316:00Α2 Ανδρών
ΚΛ. ΑΡΧΑΝΩΝ
Γιαννόπουλος Νικόλαος Αγγελίδης Νικόλαος Καράλη Βασιλική - -
2019-12-21 16:00:5921/12/2019 Μεσσαρά - Απόλλων Καλλαμάτας 16:00:5916:00Α2 Γυναικών
ΚΛ. ΜΟΙΡΩΝ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Κόκκας Θωμάς Φανουράκη Ξανθή - -
2019-12-21 18:00:4021/12/2019 ΟΦΗ - Ηρακλής 18:00:4018:00Volley League
ΚΛ. ΒΑΚ
Γεροθόδωρος Επαμεινώνδας Φραγκάκης Νικόλαος Κουνδουράκη Νικολέτα
Σταμουλάκη Ελευθερία Χαρά
Κοκοτσάκης Βασίλειος Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος
Κανδηλιεράκης Παύλος

Κυριακή 22/12/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-12-22 16:00:5422/12/2019 ΓΕΗ - Απολλώνιος 16:00:5416:00Α2 Γυναικών
ΚΛ. ΠΑΤΕΛΩΝ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Κόκκας Θωμάς Σταμουλάκη Ελευθερία Χαρά - -

Ορισμοί 14-15/12

Τοπικές Κατηγορίες

Σάββατο 14/12/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-12-14 12:00:1714/12/2019 Γιούχτας - ΓΕΙ 12:00:1712:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΑΡΧΑΝΩΝ
Αβραμοπούλου Γεωργία Μανωλάκης - - -
2019-12-14 12:00:4714/12/2019 ΟΦΗ - Ν.ΟΠΕΡ 12:00:4712:00Παίδων
ΚΛ. ΒΑΚ
Πακιουφάκη Ευρυδίκη Σπυριδάκη Δέσποινα - - -
2019-12-14 14:00:0714/12/2019 Σούδα - Άνεμος 14:00:0714:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΚΛΑΔΙΣΟΥ
Κοκκινάκης Ευτύχιος Κάγκας Γεώργιος - - -
2019-12-14 18:00:1014/12/2019 Κύδων - Ακρωτήρι 18:00:1018:00Κορασίδων
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Πετακάκη Παρασκευή Σπαντιδάκη Ελένη - - -
2019-12-14 18:30:2314/12/2019 Ν.ΟΠΕΡ - ΣΦΠΧ 18:30:2318:30Κορασίδων
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Συκάς Ιωάννης Σταγάκης Ιωάννης - - -
2019-12-14 18:30:5014/12/2019 Φιλαθλητικός - ΓΕΗ2 18:30:5018:30Κορασίδων Β
ΚΛ. ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Φραγκιαδάκη Ειρήνη - - -
2019-12-14 20:00:3614/12/2019 Μεσσαρά - Άρης 20:00:3620:00Κορασίδων
ΚΛ. ΜΟΙΡΩΝ
- Φανουράκη Ξανθή - - -
2019-12-14 20:00:4214/12/2019 Αετός - Κύδων2 20:00:4220:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Κουνδουράκη Νικολέτα Δημακοπούλου Δέσποινα - - -
2019-12-14 20:00:4414/12/2019 Άθλεση - Χερρονάσιος 20:00:4420:00Κορασίδων
ΚΛ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ
Αβραμοπούλου Γεωργία Μανωλάκης - - -
2019-12-14 20:30:4214/12/2019 Πήγασος - ΟΦΗ 20:30:4220:30
Κόκκας Θωμάς Φραγκιαδάκη Ειρήνη - - -

Κυριακή 15/12/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-12-15 10:00:4915/12/2019 ΟΦΗ - Γιούχτας 10:00:4910:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΒΑΚ
Καράλη Βασιλική - - - -
2019-12-15 10:00:5715/12/2019 Άθλεση - Ηρόδοτος 10:00:5710:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ
Gledis Dili - - - -
2019-12-15 12:00:5115/12/2019 Πήγασος - ΓΕΗ 12:00:5112:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ
Gledis Dili - - - -
2019-12-15 12:30:0715/12/2019 Αρκάδι2 - ΟΠΑ 12:30:0712:30Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Σπαντιδάκη Ελένη - - - -
2019-12-15 13:00:1715/12/2019 Άνεμος-Σούδα 13:00:1713:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΚΛΑΔΙΣΟΥ
Κάγκας Γεώργιος Σταγάκης Ιωάννης - - -
2019-12-15 13:00:1715/12/2019 ΓΕΙ - Μεσσαρά 13:00:1713:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
Πετράκης Ιωάννης - - - -
2019-12-15 14:00:1715/12/2019 Γρύπας - Σητειακός 14:00:1714:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΜΕΛΕΣΣΩΝ
Αβραμοπούλου Γεωργία - Μανωλάκης - -
2019-12-15 14:00:2015/12/2019 Πήγασος - ΣΦΠΧ 14:00:2014:00Γυναικών
ΚΛ. ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ
Κόκκας Θωμάς Καραπουλάκης Ευάγγελος Μαυρέα Χριστίνα - -
2019-12-15 15:00:0715/12/2019 Ν.ΟΠΕΡ - ΟΦΗ 15:00:0715:00Γυναικών
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Σπαντιδάκη Ελένη Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Παντουβάκη Άννα - -
2019-12-15 15:00:4215/12/2019 Ακρωτήρι - Αετός 15:00:4215:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Κοκκινάκης Ευτύχιος Δημακοπούλου Δέσποινα - - -
2019-12-15 16:00:3515/12/2019 Γρύπας - Φιλαθλητικός 16:00:3516:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΜΕΛΕΣΣΩΝ
Μανωλάκης - - - -
2019-12-15 17:00:0715/12/2019 Σούδα - Αρκάδι 17:00:0717:00Ανδρών
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Συκάς Ιωάννης Ντουμπαρατζή Δέσποινα Χαριτωνίδου Μαρία - -
2019-12-15 17:00:2115/12/2019 Ακρωτήρι - Κύδων 17:00:2117:00Γυναικών
ΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Πετακάκη Παρασκευή Κοκκινάκης Ευτύχιος Δημακοπούλου Δέσποινα - -
2019-12-15 17:00:3415/12/2019 Αρκάδι - Κύδων 17:00:3417:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος - Παντουβάκη Άννα - -
2019-12-15 18:00:3215/12/2019 Ηρόδοτος - Ακρωτήρι 18:00:3218:00Ανδρών
ΚΛ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Κόκκας Θωμάς Πακιουφάκη Ευρυδίκη - -
2019-12-15 19:00:1215/12/2019 Κύδων - ΣΦΠΧ 19:00:1219:00Ανδρών
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Κουνδουράκη Νικολέτα Συκάς Ιωάννης Χαριτωνίδου Μαρία - -
2019-12-15 19:00:1915/12/2019 Σούδα2 - Ν.ΟΠΕΡ 19:00:1919:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Σταγάκης Ιωάννης - - - -
2019-12-15 20:30:2515/12/2019 Αρκάδι - Αετός 20:30:2520:30Γυναικών
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος - Παντουβάκη Άννα - -

Εθνικές Κατηγορίες

Σάββατο 14/12/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-12-14 16:00:0414/12/2019 Άθλεση - Μεσσαρά 16:00:0416:00Α2 Γυναικών
ΚΛ. ΠΑΤΕΛΩΝ
Κόκκας Θωμάς Καραπουλάκης Ευάγγελος Αβραμοπούλου Γεωργία - -

Ορισμοί 7-8/12

Τοπικές Κατηγορίες

Σάββατο 07/12/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-12-07 11:00:5507/12/2019 Γρύπας - Ηρόδοτος 11:00:5511:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΜΕΛΕΣΣΩΝ
Σπιθάκη Μαρία Σταμουλάκη Ελευθερία Χαρά - - -
2019-12-07 13:30:1607/12/2019 Γιούχτας - Σητειακός 13:30:1613:30Κορασίδων Β
ΚΛ. ΑΡΧΑΝΩΝ
Σπιθάκη Μαρία Σταμουλάκη Ελευθερία Χαρά - - -
2019-12-07 13:30:2807/12/2019 Πήγασος - Άθλεση 13:30:2813:30Νεανίδων
ΚΛ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ
Κληματσίδα Παρασκευή - Μανωλάκης - -
2019-12-07 14:00:5407/12/2019 ΓΕΙ - ΣΦΠΧ 14:00:5414:00Εφήβων
ΚΛ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
Πετράκης Ιωάννης - Κουδουμά Όλγα - -
2019-12-07 16:00:3407/12/2019 Ηρόδοτος - ΟΦΗ 16:00:3416:00Εφήβων
ΚΛ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ
Αβραμοπούλου Γεωργία - Φραγκιαδάκη Ειρήνη - -
2019-12-07 16:00:4207/12/2019 Ν.ΟΠΕΡ - Χερρονάσιος 16:00:4216:00Νεανίδων
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Συκάς Ιωάννης Σταγάκης Ιωάννης - - -
2019-12-07 17:00:0207/12/2019 Κύδων - Σούδα 17:00:0217:00Νεανίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Ντουμπαρατζή Δέσποινα Κάγκας Γεώργιος - - -
2019-12-07 18:00:1107/12/2019 Αετός - ΣΦΠΧ 18:00:1118:00Νεανίδων
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Γιαννόπουλος Νικόλαος Χαριτωνίδου Μαρία - - -
2019-12-07 19:00:0607/12/2019 ΟΦΗ - Φιλαθλητικός 19:00:0619:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΒΑΚ
Κληματσίδα Παρασκευή Σπιθάκη Μαρία - - -
2019-12-07 19:00:4907/12/2019 Παγχανιακός - Ακρωτήρι 19:00:4919:00Νεανίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Πετακάκη Παρασκευή Κλεινάκης Γεώργιος - - -

Κυριακή 08/12/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-12-08 11:00:5108/12/2019 ΓΕΗ2 - Άθλεση2 11:00:5111:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ
Καραπουλάκης Ευάγγελος - - - -
2019-12-08 13:00:1608/12/2019 Πήγασος - ΓΕΙ 13:00:1613:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ
Κόκκας Θωμάς - Gledis Dili - -
2019-12-08 15:00:0508/12/2019 Φιλαθλητικός - Πήγασος2 15:00:0515:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ
Κόκκας Θωμάς - - - -
2019-12-08 16:00:2608/12/2019 Ηρόδοτος - Γιούχτας 16:00:2616:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ
Σπιθάκη Μαρία - - - -
2019-12-08 16:00:4808/12/2019 ΟΦΗ - ΓΕΙ 16:00:4816:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΒΑΚ
Κληματσίδα Παρασκευή - - - -
2019-12-08 16:30:5008/12/2019 ΣΦΠΧ - Ν.ΟΠΕΡ 16:30:5016:30Γυναικών
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Κανδηλιεράκης Παύλος Ντουμπαρατζή Δέσποινα Χαριτωνίδου Μαρία - -
2019-12-08 18:00:0908/12/2019 Ηρόδοτος - Αρκάδι 18:00:0918:00Ανδρών
ΚΛ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ
Κόκκας Θωμάς Σπιθάκη Μαρία Gledis Dili - -
2019-12-08 18:00:2208/12/2019 ΟΦΗ - Αρκάδι 18:00:2218:00Γυναικών
ΚΛ. ΒΑΚ
Κληματσίδα Παρασκευή Καραπουλάκης Ευάγγελος Σταμουλάκη Ελευθερία Χαρά - -
2019-12-08 18:00:3808/12/2019 Ν.ΟΠΕΡ - Κύδων 18:00:3818:00Ανδρών
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Πετακάκη Παρασκευή Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Κάγκας Γεώργιος - -
2019-12-08 18:30:2408/12/2019 Αετός - Ακρωτήρι 18:30:2418:30Γυναικών
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Συκάς Ιωάννης Κοκκινάκης Ευτύχιος Κλεινάκης Γεώργιος - -
2019-12-08 19:00:3808/12/2019 Σούδα - ΣΦΠΧ 19:00:3819:00Ανδρών
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Γιαννόπουλος Νικόλαος Κουνδουράκη Νικολέτα Σταγάκης Ιωάννης - -
2019-12-08 20:00:0808/12/2019 ΟΦΗ - ΓΕΗ2 20:00:0820:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΒΑΚ
Κληματσίδα Παρασκευή - Σταμουλάκη Ελευθερία Χαρά - -
2019-12-08 20:30:5008/12/2019 Κύδων - Παγχανιακός 20:30:5020:30Γυναικών
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Σπαντιδάκη Ελένη Κανδηλιεράκης Παύλος Κλεινάκης Γεώργιος - -

Εθνικές Κατηγορίες

Σάββατο 07/12/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-12-07 16:00:5307/12/2019 ΓΕΗ - Πανιώνιος 16:00:5316:00Α2 Ανδρών
ΚΛ. ΑΡΧΑΝΩΝ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Κόκκας Θωμάς Μαυρέα Χριστίνα - -
2019-12-07 16:00:5407/12/2019 Μεσσαρά - ΓΣΚ Ηρακλής 16:00:5416:00Α2 Γυναικών
ΚΛ. ΜΟΙΡΩΝ
Τραχαλάκη Ελένη Κοκκινάκης Ευτύχιος Σπαντιδάκη Ελένη - -
2019-12-07 17:00:5707/12/2019 ΟΦΗ - Φοίνικας Σύρου 17:00:5717:00Volley League
ΚΛ. ΒΑΚ
Ονόπας Δημήτρης Αγγελίδης Νικόλαος Κουνδουράκη Νικολέτα Κοκοτσάκης Βασίλειος Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος
Κανδηλιεράκης Παύλος

Κυριακή 08/12/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-12-08 16:00:0208/12/2019 ΓΕΗ - Απόλλων Καλαμάτας 16:00:0216:00Α2 Γυναικών
ΚΛ. ΠΑΤΕΛΩΝ
Αγγελίδης Νικόλαος Τραχαλάκη Ελένη Αβραμοπούλου Γεωργία - -

Ορισμοί 30/11-1/12

Τοπικές Κατηγορίες

Σάββατο 30/11/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-11-30 14:00:4030/11/2019 Ηρόδοτος - Γιούχτας 14:00:4014:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ
Αβραμοπούλου Γεωργία - Φραγκιαδάκη Ειρήνη - -
2019-11-30 16:00:5830/11/2019 ΓΕΙ - Φιλαθλητικός 16:00:5816:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
Παπαπαύλος Ιωάννης - Κουδουμά Όλγα - -
2019-11-30 17:00:0130/11/2019 Σητειακός - Πήγασος 17:00:0117:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΣΗΤΕΙΑΣ
Πετράκης Ιωάννης - Παπαδάκης - -
2019-11-30 17:00:3330/11/2019 Ακρωτήρι - Αετός 17:00:3317:00Νεανίδων
ΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Πετακάκη Παρασκευή Κάγκας Γεώργιος - - -
2019-11-30 18:00:3730/11/2019 ΣΦΠΧ - Κύδων 18:00:3718:00Νεανίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Γιαννόπουλος Νικόλαος Σπαντιδάκη Ελένη Σταγάκης Ιωάννης Καρπουζάς Ιωάννης -
2019-11-30 18:30:3630/11/2019 Ν.ΟΠΕΡ - ΓΕΙ 18:30:3618:30Εφήβων
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Μαρινάτος Ιωάννης - Παπαδοπούλου Παρασκευή - -
2019-11-30 19:00:0230/11/2019 Άρης - Ν.ΟΠΕΡ 19:00:0219:00Νεανίδων
ΚΛ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Σταμουλάκη Ελευθερία Χαρά - - -
2019-11-30 19:00:2930/11/2019 ΓΕΗ - ΟΦΗ 19:00:2919:00Εφήβων
ΚΛ. ΒΑΚ
Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Κουνδουράκη Νικολέτα - - -
2019-11-30 20:00:1730/11/2019 Παγχανιακός - Σούδα 20:00:1720:00Νεανίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Συκάς Ιωάννης Δημακοπούλου Δέσποινα - - -

Κυριακή 01/12/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-12-01 09:00:3001/12/2019 Πήγασος - Γρύπας 09:00:3009:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ
Αβραμοπούλου Γεωργία - - - -
2019-12-01 11:00:1001/12/2019 Πήγασος - Χερρονάσιος 11:00:1011:00Νεανίδων
ΚΛ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ
Αβραμοπούλου Γεωργία Μαυρέα Χριστίνα - - -
2019-12-01 11:00:3401/12/2019 ΟΦΗ - Μεσσαρά 11:00:3411:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΒΑΚ
Καραπουλάκης Ευάγγελος - - - -
2019-12-01 12:00:0601/12/2019 ΓΕΙ - Ηρόδοτος 12:00:0612:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
Παπαπαύλος Ιωάννης - - - -
2019-12-01 12:00:0901/12/2019 Γιούχτας - ΓΕΗ 12:00:0912:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΑΡΧΑΝΩΝ
Κόκκας Θωμάς - - - -
2019-12-01 16:00:2001/12/2019 Ν.ΟΠΕΡ - Πήγασος 16:00:2016:00Γυναικών
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Γιαννόπουλος Νικόλαος Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Παπαδοπούλου Παρασκευή - -
2019-12-01 16:00:5801/12/2019 Άθλεση - Φιλαθλητικός 16:00:5816:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ
Αβραμοπούλου Γεωργία - - - -
2019-12-01 17:00:0001/12/2019 Ακρωτήρι -ΟΦΗ 17:00:0017:00Γυναικών
ΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Κουνδουράκη Νικολέτα Σπαντιδάκη Ελένη Χαριτωνίδου Μαρία - -
2019-12-01 17:00:1401/12/2019 ΣΦΠΧ - Ηρόδοτος 17:00:1417:00Ανδρών
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Αγγελίδης Νικόλαος Πετακάκη Παρασκευή Δημακοπούλου Δέσποινα Καρπουζάς Ιωάννης -
2019-12-01 18:00:5101/12/2019 Άθλεση - ΓΕΗ 18:00:5118:00Νεανίδων
ΚΛ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Μαυρέα Χριστίνα - Βλαχάκης Εμμανουήλ -
2019-12-01 18:00:5801/12/2019 Αρκάδι - Ακρωτήρι 18:00:5818:00Ανδρών
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Γιαννόπουλος Νικόλαος Μαρινάτος Ιωάννης Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος - -
2019-12-01 19:00:0301/12/2019 Σούδα - Ν.ΟΠΕΡ 19:00:0319:00Ανδρών
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Συκάς Ιωάννης Κάγκας Γεώργιος Σταγάκης Ιωάννης - -
2019-12-01 19:00:3901/12/2019 Παγχανιακός - Αετός 19:00:3919:00Γυναικών
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Κοκκινάκης Ευτύχιος Πετακάκη Παρασκευή Κλεινάκης Γεώργιος - -
2019-12-01 20:00:5701/12/2019 Αρκάδι -ΣΦΠΧ 20:00:5720:00Γυναικών
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Μαρινάτος Ιωάννης Παπαδοπούλου Παρασκευή - -

Εθνικές Κατηγορίες

Σάββατο 30/11/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-11-30 16:00:4530/11/2019 Άθλεση - ΓΕΗ 16:00:4516:00Α2 Γυναικών
ΚΛ. ΠΑΤΕΛΩΝ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Κληματσίδα Παρασκευή Σταμουλάκη Ελευθερία Χαρά - -
2019-11-30 16:30:5030/11/2019 ΟΦΗ - Ελπίδα Αμπελοκήπων 16:30:5016:30Volley League
ΚΛ. ΒΑΚ
Μυλωνάκης Αγγελίδης Νικόλαος Κουνδουράκη Νικολέτα Κοκοτσάκης Βασίλειος Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος
Κόκκας Θωμάς