admin

Ορισμοί 04-05/01

Τοπικές Κατηγορίες

Σάββατο 04/01/2020

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2020-01-04 15:00:0804/01/2020 ΓΕΗ - ΣΦΠΧ 15:00:0815:00Εφήβων Τελικοί
ΚΛ. ΒΑΚ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Κληματσίδα Παρασκευή Σταμουλάκη Ελευθερία Χαρά - -
2020-01-04 18:00:0904/01/2020 ΓΕΗ - Ν.ΟΠΕΡ 18:00:0918:00Νεανίδων Τελικοί
ΚΛ. ΠΑΤΕΛΩΝ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Κληματσίδα Παρασκευή Σταμουλάκη Ελευθερία Χαρά - -

Κυριακή 05/01/2020

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2020-01-05 19:00:0305/01/2020 Ν.ΟΠΕΡ - ΓΕΗ 19:00:0319:00Νεανίδων Τελικοί
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Αγγελίδης Νικόλαος Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Μαρινάτος Ιωάννης - -

 


Ορισμοί 28-29/12

Τοπικές Κατηγορίες

Σάββατο 28/12/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-12-28 16:00:1128/12/2019 ΓΕΗ - ΣΦΠΧ 16:00:1116:00Νεανίδων Χιαστί
ΚΛ. ΒΑΚ
Κόκκας Θωμάς Σπιθάκη Μαρία - - -
2019-12-28 17:00:4728/12/2019 Ακρωτήρι - Ν.ΟΠΕΡ 17:00:4717:00Νεανίδων Χιαστί
ΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Κανδηλιεράκης Παύλος Σταγάκης Ιωάννης - - -

Κυριακή 29/12/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-12-29 13:00:5329/12/2019 Ν.ΟΠΕΡ - Ακρωτήρι 13:00:5313:00Νεανίδων Χιαστί
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Μαρινάτος Ιωάννης - - -
2019-12-29 19:00:5129/12/2019 ΣΦΠΧ - ΓΕΗ 19:00:5119:00Νεανίδων Χιαστί
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Αγγελίδης Νικόλαος Ντουμπαρατζή Δέσποινα - - -

 


Ορισμοί 21-22/12

Τοπικές Κατηγορίες

Σάββατο 21/12/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-12-21 11:00:1521/12/2019 ΓΕΙ - Γρύπας 11:00:1511:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
Πετράκης Ιωάννης - Παπαπαύλος Ιωάννης - -
2019-12-21 14:00:2721/12/2019 Σητειακός - Ηρόδοτος 14:00:2714:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΣΗΤΕΙΑΣ
Πετράκης Ιωάννης - - - -
2019-12-21 14:00:3521/12/2019 Άνεμος - Αετός 14:00:3514:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΚΛΑΔΙΣΟΥ
Κάγκας Γεώργιος Σταγάκης Ιωάννης - - -
2019-12-21 15:00:0921/12/2019 ΣΦΠΧ - Ν.ΟΠΕΡ 15:00:0915:00Παίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Κοκκινάκης Ευτύχιος Πετακάκη Παρασκευή - - -
2019-12-21 17:00:0021/12/2019 ΣΦΠΧ - Αρκάδι 17:00:0017:00Κορασίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Πετακάκη Παρασκευή Κοκκινάκης Ευτύχιος - - -
2019-12-21 17:00:4421/12/2019 Ακρωτήρι - Ν.ΟΠΕΡ 17:00:4417:00Κορασίδων
ΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Κάγκας Γεώργιος Σταγάκης Ιωάννης - - -
2019-12-21 18:30:3721/12/2019 ΓΕΗ2 - Πήγασος 18:30:3718:30Κορασίδων Β
ΚΛ. ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ
Αγγελίδης Νικόλαος Gledis Dili - - -
2019-12-21 19:00:5921/12/2019 Παγχανιακός - Κύδων 19:00:5919:00Κορασίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Πετακάκη Παρασκευή Κοκκινάκης Ευτύχιος - - -
2019-12-21 20:30:0621/12/2019 ΓΕΗ - Μεσσαρά 20:30:0620:30Κορασίδων
ΚΛ. ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ
Αγγελίδης Νικόλαος Gledis Dili - - -
2019-12-21 20:30:0821/12/2019 ΟΦΗ - Γιούχτας 20:30:0820:30Κορασίδων Β
ΚΛ. ΒΑΚ
Κόκκας Θωμάς Σταμουλάκη Ελευθερία Χαρά - - -
2019-12-21 21:00:3321/12/2019 Κύδων - Σούδα 21:00:3321:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Σταγάκης Ιωάννης Κάγκας Γεώργιος - - -

Κυριακή 22/12/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-12-22 12:00:4722/12/2019 Ν.ΟΠΕΡ - ΓΕΙ 12:00:4712:00Εφήβων
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Μαρινάτος Ιωάννης - - -
2019-12-22 12:00:5122/12/2019 ΓΕΙ - Γιούχτας 12:00:5112:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
Πετράκης Ιωάννης - - - -
2019-12-22 14:00:0522/12/2019 Ν.ΟΠΕΡ - Αετός 14:00:0514:00Γυναικών
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Πετακάκη Παρασκευή Ντουμπαρατζή Δέσποινα Μαρινάτος Ιωάννης - -
2019-12-22 15:00:3922/12/2019 ΟΠΑ - Άνεμος 15:00:3915:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Κουνδουράκη Νικολέτα Κλεινάκης Γεώργιος - - -
2019-12-22 16:00:1422/12/2019 Αρκάδι - Κύδων 16:00:1416:00Γυναικών
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Πετακάκη Παρασκευή Ντουμπαρατζή Δέσποινα - -
2019-12-22 17:00:0222/12/2019 Ακρωτήρι - Παγχανιακός 17:00:0217:00Γυναικών
ΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Κοκκινάκης Ευτύχιος Γιαννόπουλος Νικόλαος Κλεινάκης Γεώργιος - -
2019-12-22 17:00:3422/12/2019 Σούδα3 - Σούδα2 17:00:3417:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Κάγκας Γεώργιος Σταγάκης Ιωάννης - - -
2019-12-22 17:00:4722/12/2019 Ηρόδοτος - Πήγασος 17:00:4717:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ
Καράλη Βασιλική - - - -
2019-12-22 18:00:4722/12/2019 Ν.ΟΠΕΡ - Αρκάδι 18:00:4718:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος - - - -
2019-12-22 19:00:0322/12/2019 Άρης - Άθλεση 19:00:0319:00Κορασίδων
ΚΛ. ΓΟΥΡΝΩΝ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Σταμουλάκη Ελευθερία Χαρά - - -
2019-12-22 19:00:2022/12/2019 ΣΦΠΧ - Άνεμος 19:00:2019:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΚΛΑΔΙΣΟΥ
Κουνδουράκη Νικολέτα - - - -
2019-12-22 19:00:4222/12/2019 Σούδα - Αετός 19:00:4219:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Σταγάκης Ιωάννης Κάγκας Γεώργιος - - -
2019-12-22 19:00:4822/12/2019 ΣΦΠΧ - ΓΕΗ 19:00:4819:00Εφήβων Τελικοί
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Γιαννόπουλος Νικόλαος Κοκκινάκης Ευτύχιος Κλεινάκης Γεώργιος - -
2019-12-22 19:00:5722/12/2019 ΓΕΗ - Γρύπας 19:00:5719:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ
Καράλη Βασιλική - - - -
2019-12-22 21:00:3022/12/2019 Πήγασος - ΟΦΗ 21:00:3021:00Γυναικών
ΚΛ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ
Αγγελίδης Νικόλαος Κόκκας Θωμάς Μαυρέα Χριστίνα - -
2019-12-22 21:00:5722/12/2019 Κύδων - Ακρωτήρι 21:00:5721:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Κοκκινάκης Ευτύχιος Κλεινάκης Γεώργιος - - -

Δευτέρα 23/12/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-12-23 16:00:0523/12/2019 ΟΦΗ - Άθλεση 16:00:0516:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΒΑΚ
Κόκκας Θωμάς - - - -

Εθνικές Κατηγορίες

Σάββατο 21/12/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-12-21 16:00:5321/12/2019 ΓΕΗ - Νέοι Βύρωνα 16:00:5316:00Α2 Ανδρών
ΚΛ. ΑΡΧΑΝΩΝ
Γιαννόπουλος Νικόλαος Αγγελίδης Νικόλαος Καράλη Βασιλική - -
2019-12-21 16:00:5921/12/2019 Μεσσαρά - Απόλλων Καλλαμάτας 16:00:5916:00Α2 Γυναικών
ΚΛ. ΜΟΙΡΩΝ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Κόκκας Θωμάς Φανουράκη Ξανθή - -
2019-12-21 18:00:4021/12/2019 ΟΦΗ - Ηρακλής 18:00:4018:00Volley League
ΚΛ. ΒΑΚ
Γεροθόδωρος Επαμεινώνδας Φραγκάκης Νικόλαος Κουνδουράκη Νικολέτα
Σταμουλάκη Ελευθερία Χαρά
Κοκοτσάκης Βασίλειος Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος
Κανδηλιεράκης Παύλος

Κυριακή 22/12/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-12-22 16:00:5422/12/2019 ΓΕΗ - Απολλώνιος 16:00:5416:00Α2 Γυναικών
ΚΛ. ΠΑΤΕΛΩΝ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Κόκκας Θωμάς Σταμουλάκη Ελευθερία Χαρά - -

Ορισμοί 14-15/12

Τοπικές Κατηγορίες

Σάββατο 14/12/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-12-14 12:00:1714/12/2019 Γιούχτας - ΓΕΙ 12:00:1712:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΑΡΧΑΝΩΝ
Αβραμοπούλου Γεωργία Μανωλάκης - - -
2019-12-14 12:00:4714/12/2019 ΟΦΗ - Ν.ΟΠΕΡ 12:00:4712:00Παίδων
ΚΛ. ΒΑΚ
Πακιουφάκη Ευρυδίκη Σπυριδάκη Δέσποινα - - -
2019-12-14 14:00:0714/12/2019 Σούδα - Άνεμος 14:00:0714:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΚΛΑΔΙΣΟΥ
Κοκκινάκης Ευτύχιος Κάγκας Γεώργιος - - -
2019-12-14 18:00:1014/12/2019 Κύδων - Ακρωτήρι 18:00:1018:00Κορασίδων
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Πετακάκη Παρασκευή Σπαντιδάκη Ελένη - - -
2019-12-14 18:30:2314/12/2019 Ν.ΟΠΕΡ - ΣΦΠΧ 18:30:2318:30Κορασίδων
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Συκάς Ιωάννης Σταγάκης Ιωάννης - - -
2019-12-14 18:30:5014/12/2019 Φιλαθλητικός - ΓΕΗ2 18:30:5018:30Κορασίδων Β
ΚΛ. ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Φραγκιαδάκη Ειρήνη - - -
2019-12-14 20:00:3614/12/2019 Μεσσαρά - Άρης 20:00:3620:00Κορασίδων
ΚΛ. ΜΟΙΡΩΝ
- Φανουράκη Ξανθή - - -
2019-12-14 20:00:4214/12/2019 Αετός - Κύδων2 20:00:4220:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Κουνδουράκη Νικολέτα Δημακοπούλου Δέσποινα - - -
2019-12-14 20:00:4414/12/2019 Άθλεση - Χερρονάσιος 20:00:4420:00Κορασίδων
ΚΛ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ
Αβραμοπούλου Γεωργία Μανωλάκης - - -
2019-12-14 20:30:4214/12/2019 Πήγασος - ΟΦΗ 20:30:4220:30
Κόκκας Θωμάς Φραγκιαδάκη Ειρήνη - - -

Κυριακή 15/12/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-12-15 10:00:4915/12/2019 ΟΦΗ - Γιούχτας 10:00:4910:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΒΑΚ
Καράλη Βασιλική - - - -
2019-12-15 10:00:5715/12/2019 Άθλεση - Ηρόδοτος 10:00:5710:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ
Gledis Dili - - - -
2019-12-15 12:00:5115/12/2019 Πήγασος - ΓΕΗ 12:00:5112:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ
Gledis Dili - - - -
2019-12-15 12:30:0715/12/2019 Αρκάδι2 - ΟΠΑ 12:30:0712:30Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Σπαντιδάκη Ελένη - - - -
2019-12-15 13:00:1715/12/2019 Άνεμος-Σούδα 13:00:1713:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΚΛΑΔΙΣΟΥ
Κάγκας Γεώργιος Σταγάκης Ιωάννης - - -
2019-12-15 13:00:1715/12/2019 ΓΕΙ - Μεσσαρά 13:00:1713:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
Πετράκης Ιωάννης - - - -
2019-12-15 14:00:1715/12/2019 Γρύπας - Σητειακός 14:00:1714:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΜΕΛΕΣΣΩΝ
Αβραμοπούλου Γεωργία - Μανωλάκης - -
2019-12-15 14:00:2015/12/2019 Πήγασος - ΣΦΠΧ 14:00:2014:00Γυναικών
ΚΛ. ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ
Κόκκας Θωμάς Καραπουλάκης Ευάγγελος Μαυρέα Χριστίνα - -
2019-12-15 15:00:0715/12/2019 Ν.ΟΠΕΡ - ΟΦΗ 15:00:0715:00Γυναικών
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Σπαντιδάκη Ελένη Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Παντουβάκη Άννα - -
2019-12-15 15:00:4215/12/2019 Ακρωτήρι - Αετός 15:00:4215:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Κοκκινάκης Ευτύχιος Δημακοπούλου Δέσποινα - - -
2019-12-15 16:00:3515/12/2019 Γρύπας - Φιλαθλητικός 16:00:3516:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΜΕΛΕΣΣΩΝ
Μανωλάκης - - - -
2019-12-15 17:00:0715/12/2019 Σούδα - Αρκάδι 17:00:0717:00Ανδρών
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Συκάς Ιωάννης Ντουμπαρατζή Δέσποινα Χαριτωνίδου Μαρία - -
2019-12-15 17:00:2115/12/2019 Ακρωτήρι - Κύδων 17:00:2117:00Γυναικών
ΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Πετακάκη Παρασκευή Κοκκινάκης Ευτύχιος Δημακοπούλου Δέσποινα - -
2019-12-15 17:00:3415/12/2019 Αρκάδι - Κύδων 17:00:3417:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος - Παντουβάκη Άννα - -
2019-12-15 18:00:3215/12/2019 Ηρόδοτος - Ακρωτήρι 18:00:3218:00Ανδρών
ΚΛ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Κόκκας Θωμάς Πακιουφάκη Ευρυδίκη - -
2019-12-15 19:00:1215/12/2019 Κύδων - ΣΦΠΧ 19:00:1219:00Ανδρών
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Κουνδουράκη Νικολέτα Συκάς Ιωάννης Χαριτωνίδου Μαρία - -
2019-12-15 19:00:1915/12/2019 Σούδα2 - Ν.ΟΠΕΡ 19:00:1919:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Σταγάκης Ιωάννης - - - -
2019-12-15 20:30:2515/12/2019 Αρκάδι - Αετός 20:30:2520:30Γυναικών
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος - Παντουβάκη Άννα - -

Εθνικές Κατηγορίες

Σάββατο 14/12/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-12-14 16:00:0414/12/2019 Άθλεση - Μεσσαρά 16:00:0416:00Α2 Γυναικών
ΚΛ. ΠΑΤΕΛΩΝ
Κόκκας Θωμάς Καραπουλάκης Ευάγγελος Αβραμοπούλου Γεωργία - -

Ορισμοί 7-8/12

Τοπικές Κατηγορίες

Σάββατο 07/12/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-12-07 11:00:5507/12/2019 Γρύπας - Ηρόδοτος 11:00:5511:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΜΕΛΕΣΣΩΝ
Σπιθάκη Μαρία Σταμουλάκη Ελευθερία Χαρά - - -
2019-12-07 13:30:1607/12/2019 Γιούχτας - Σητειακός 13:30:1613:30Κορασίδων Β
ΚΛ. ΑΡΧΑΝΩΝ
Σπιθάκη Μαρία Σταμουλάκη Ελευθερία Χαρά - - -
2019-12-07 13:30:2807/12/2019 Πήγασος - Άθλεση 13:30:2813:30Νεανίδων
ΚΛ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ
Κληματσίδα Παρασκευή - Μανωλάκης - -
2019-12-07 14:00:5407/12/2019 ΓΕΙ - ΣΦΠΧ 14:00:5414:00Εφήβων
ΚΛ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
Πετράκης Ιωάννης - Κουδουμά Όλγα - -
2019-12-07 16:00:3407/12/2019 Ηρόδοτος - ΟΦΗ 16:00:3416:00Εφήβων
ΚΛ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ
Αβραμοπούλου Γεωργία - Φραγκιαδάκη Ειρήνη - -
2019-12-07 16:00:4207/12/2019 Ν.ΟΠΕΡ - Χερρονάσιος 16:00:4216:00Νεανίδων
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Συκάς Ιωάννης Σταγάκης Ιωάννης - - -
2019-12-07 17:00:0207/12/2019 Κύδων - Σούδα 17:00:0217:00Νεανίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Ντουμπαρατζή Δέσποινα Κάγκας Γεώργιος - - -
2019-12-07 18:00:1107/12/2019 Αετός - ΣΦΠΧ 18:00:1118:00Νεανίδων
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Γιαννόπουλος Νικόλαος Χαριτωνίδου Μαρία - - -
2019-12-07 19:00:0607/12/2019 ΟΦΗ - Φιλαθλητικός 19:00:0619:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΒΑΚ
Κληματσίδα Παρασκευή Σπιθάκη Μαρία - - -
2019-12-07 19:00:4907/12/2019 Παγχανιακός - Ακρωτήρι 19:00:4919:00Νεανίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Πετακάκη Παρασκευή Κλεινάκης Γεώργιος - - -

Κυριακή 08/12/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-12-08 11:00:5108/12/2019 ΓΕΗ2 - Άθλεση2 11:00:5111:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ
Καραπουλάκης Ευάγγελος - - - -
2019-12-08 13:00:1608/12/2019 Πήγασος - ΓΕΙ 13:00:1613:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ
Κόκκας Θωμάς - Gledis Dili - -
2019-12-08 15:00:0508/12/2019 Φιλαθλητικός - Πήγασος2 15:00:0515:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ
Κόκκας Θωμάς - - - -
2019-12-08 16:00:2608/12/2019 Ηρόδοτος - Γιούχτας 16:00:2616:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ
Σπιθάκη Μαρία - - - -
2019-12-08 16:00:4808/12/2019 ΟΦΗ - ΓΕΙ 16:00:4816:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΒΑΚ
Κληματσίδα Παρασκευή - - - -
2019-12-08 16:30:5008/12/2019 ΣΦΠΧ - Ν.ΟΠΕΡ 16:30:5016:30Γυναικών
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Κανδηλιεράκης Παύλος Ντουμπαρατζή Δέσποινα Χαριτωνίδου Μαρία - -
2019-12-08 18:00:0908/12/2019 Ηρόδοτος - Αρκάδι 18:00:0918:00Ανδρών
ΚΛ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ
Κόκκας Θωμάς Σπιθάκη Μαρία Gledis Dili - -
2019-12-08 18:00:2208/12/2019 ΟΦΗ - Αρκάδι 18:00:2218:00Γυναικών
ΚΛ. ΒΑΚ
Κληματσίδα Παρασκευή Καραπουλάκης Ευάγγελος Σταμουλάκη Ελευθερία Χαρά - -
2019-12-08 18:00:3808/12/2019 Ν.ΟΠΕΡ - Κύδων 18:00:3818:00Ανδρών
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Πετακάκη Παρασκευή Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Κάγκας Γεώργιος - -
2019-12-08 18:30:2408/12/2019 Αετός - Ακρωτήρι 18:30:2418:30Γυναικών
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Συκάς Ιωάννης Κοκκινάκης Ευτύχιος Κλεινάκης Γεώργιος - -
2019-12-08 19:00:3808/12/2019 Σούδα - ΣΦΠΧ 19:00:3819:00Ανδρών
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Γιαννόπουλος Νικόλαος Κουνδουράκη Νικολέτα Σταγάκης Ιωάννης - -
2019-12-08 20:00:0808/12/2019 ΟΦΗ - ΓΕΗ2 20:00:0820:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΒΑΚ
Κληματσίδα Παρασκευή - Σταμουλάκη Ελευθερία Χαρά - -
2019-12-08 20:30:5008/12/2019 Κύδων - Παγχανιακός 20:30:5020:30Γυναικών
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Σπαντιδάκη Ελένη Κανδηλιεράκης Παύλος Κλεινάκης Γεώργιος - -

Εθνικές Κατηγορίες

Σάββατο 07/12/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-12-07 16:00:5307/12/2019 ΓΕΗ - Πανιώνιος 16:00:5316:00Α2 Ανδρών
ΚΛ. ΑΡΧΑΝΩΝ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Κόκκας Θωμάς Μαυρέα Χριστίνα - -
2019-12-07 16:00:5407/12/2019 Μεσσαρά - ΓΣΚ Ηρακλής 16:00:5416:00Α2 Γυναικών
ΚΛ. ΜΟΙΡΩΝ
Τραχαλάκη Ελένη Κοκκινάκης Ευτύχιος Σπαντιδάκη Ελένη - -
2019-12-07 17:00:5707/12/2019 ΟΦΗ - Φοίνικας Σύρου 17:00:5717:00Volley League
ΚΛ. ΒΑΚ
Ονόπας Δημήτρης Αγγελίδης Νικόλαος Κουνδουράκη Νικολέτα Κοκοτσάκης Βασίλειος Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος
Κανδηλιεράκης Παύλος

Κυριακή 08/12/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-12-08 16:00:0208/12/2019 ΓΕΗ - Απόλλων Καλαμάτας 16:00:0216:00Α2 Γυναικών
ΚΛ. ΠΑΤΕΛΩΝ
Αγγελίδης Νικόλαος Τραχαλάκη Ελένη Αβραμοπούλου Γεωργία - -

Ορισμοί 30/11-1/12

Τοπικές Κατηγορίες

Σάββατο 30/11/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-11-30 14:00:4030/11/2019 Ηρόδοτος - Γιούχτας 14:00:4014:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ
Αβραμοπούλου Γεωργία - Φραγκιαδάκη Ειρήνη - -
2019-11-30 16:00:5830/11/2019 ΓΕΙ - Φιλαθλητικός 16:00:5816:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
Παπαπαύλος Ιωάννης - Κουδουμά Όλγα - -
2019-11-30 17:00:0130/11/2019 Σητειακός - Πήγασος 17:00:0117:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΣΗΤΕΙΑΣ
Πετράκης Ιωάννης - Παπαδάκης - -
2019-11-30 17:00:3330/11/2019 Ακρωτήρι - Αετός 17:00:3317:00Νεανίδων
ΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Πετακάκη Παρασκευή Κάγκας Γεώργιος - - -
2019-11-30 18:00:3730/11/2019 ΣΦΠΧ - Κύδων 18:00:3718:00Νεανίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Γιαννόπουλος Νικόλαος Σπαντιδάκη Ελένη Σταγάκης Ιωάννης Καρπουζάς Ιωάννης -
2019-11-30 18:30:3630/11/2019 Ν.ΟΠΕΡ - ΓΕΙ 18:30:3618:30Εφήβων
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Μαρινάτος Ιωάννης - Παπαδοπούλου Παρασκευή - -
2019-11-30 19:00:0230/11/2019 Άρης - Ν.ΟΠΕΡ 19:00:0219:00Νεανίδων
ΚΛ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Σταμουλάκη Ελευθερία Χαρά - - -
2019-11-30 19:00:2930/11/2019 ΓΕΗ - ΟΦΗ 19:00:2919:00Εφήβων
ΚΛ. ΒΑΚ
Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Κουνδουράκη Νικολέτα - - -
2019-11-30 20:00:1730/11/2019 Παγχανιακός - Σούδα 20:00:1720:00Νεανίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Συκάς Ιωάννης Δημακοπούλου Δέσποινα - - -

Κυριακή 01/12/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-12-01 09:00:3001/12/2019 Πήγασος - Γρύπας 09:00:3009:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ
Αβραμοπούλου Γεωργία - - - -
2019-12-01 11:00:1001/12/2019 Πήγασος - Χερρονάσιος 11:00:1011:00Νεανίδων
ΚΛ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ
Αβραμοπούλου Γεωργία Μαυρέα Χριστίνα - - -
2019-12-01 11:00:3401/12/2019 ΟΦΗ - Μεσσαρά 11:00:3411:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΒΑΚ
Καραπουλάκης Ευάγγελος - - - -
2019-12-01 12:00:0601/12/2019 ΓΕΙ - Ηρόδοτος 12:00:0612:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
Παπαπαύλος Ιωάννης - - - -
2019-12-01 12:00:0901/12/2019 Γιούχτας - ΓΕΗ 12:00:0912:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΑΡΧΑΝΩΝ
Κόκκας Θωμάς - - - -
2019-12-01 16:00:2001/12/2019 Ν.ΟΠΕΡ - Πήγασος 16:00:2016:00Γυναικών
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Γιαννόπουλος Νικόλαος Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Παπαδοπούλου Παρασκευή - -
2019-12-01 16:00:5801/12/2019 Άθλεση - Φιλαθλητικός 16:00:5816:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ
Αβραμοπούλου Γεωργία - - - -
2019-12-01 17:00:0001/12/2019 Ακρωτήρι -ΟΦΗ 17:00:0017:00Γυναικών
ΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Κουνδουράκη Νικολέτα Σπαντιδάκη Ελένη Χαριτωνίδου Μαρία - -
2019-12-01 17:00:1401/12/2019 ΣΦΠΧ - Ηρόδοτος 17:00:1417:00Ανδρών
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Αγγελίδης Νικόλαος Πετακάκη Παρασκευή Δημακοπούλου Δέσποινα Καρπουζάς Ιωάννης -
2019-12-01 18:00:5101/12/2019 Άθλεση - ΓΕΗ 18:00:5118:00Νεανίδων
ΚΛ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Μαυρέα Χριστίνα - Βλαχάκης Εμμανουήλ -
2019-12-01 18:00:5801/12/2019 Αρκάδι - Ακρωτήρι 18:00:5818:00Ανδρών
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Γιαννόπουλος Νικόλαος Μαρινάτος Ιωάννης Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος - -
2019-12-01 19:00:0301/12/2019 Σούδα - Ν.ΟΠΕΡ 19:00:0319:00Ανδρών
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Συκάς Ιωάννης Κάγκας Γεώργιος Σταγάκης Ιωάννης - -
2019-12-01 19:00:3901/12/2019 Παγχανιακός - Αετός 19:00:3919:00Γυναικών
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Κοκκινάκης Ευτύχιος Πετακάκη Παρασκευή Κλεινάκης Γεώργιος - -
2019-12-01 20:00:5701/12/2019 Αρκάδι -ΣΦΠΧ 20:00:5720:00Γυναικών
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Μαρινάτος Ιωάννης Παπαδοπούλου Παρασκευή - -

Εθνικές Κατηγορίες

Σάββατο 30/11/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-11-30 16:00:4530/11/2019 Άθλεση - ΓΕΗ 16:00:4516:00Α2 Γυναικών
ΚΛ. ΠΑΤΕΛΩΝ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Κληματσίδα Παρασκευή Σταμουλάκη Ελευθερία Χαρά - -
2019-11-30 16:30:5030/11/2019 ΟΦΗ - Ελπίδα Αμπελοκήπων 16:30:5016:30Volley League
ΚΛ. ΒΑΚ
Μυλωνάκης Αγγελίδης Νικόλαος Κουνδουράκη Νικολέτα Κοκοτσάκης Βασίλειος Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος
Κόκκας Θωμάς

Ορισμοί 23-24/11

Τοπικές Κατηγορίες

Σάββατο 23/11/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-11-23 11:00:2923/11/2019 Γιούχτας - Γρύπας 11:00:2911:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΑΡΧΑΝΩΝ
Κληματσίδα Παρασκευή - Μανωλάκης - -
2019-11-23 15:00:2223/11/2019 Αετός - Παγχανιακός 15:00:2215:00Νεανίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Κοκκινάκης Ευτύχιος Σταγάκης Ιωάννης - Καρπουζάς Ιωάννης -
2019-11-23 15:00:3523/11/2019 ΓΕΙ - ΓΕΗ 15:00:3515:00Εφήβων
ΚΛ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
Πετράκης Ιωάννης Παπαπαύλος Ιωάννης - - -
2019-11-23 15:00:3923/11/2019 ΟΦΗ - ΣΦΠΧ 15:00:3915:00Εφήβων
ΚΛ. ΒΑΚ
Κόκκας Θωμάς - Φραγκιαδάκη Ειρήνη - -
2019-11-23 16:00:3423/11/2019 ΓΕΗ2 - ΓΕΙ 16:00:3416:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ
Κληματσίδα Παρασκευή - Μανωλάκης - -
2019-11-23 16:00:4123/11/2019 Ηρόδοτος - Ν.ΟΠΕΡ 16:00:4116:00Εφήβων
ΚΛ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Αβραμοπούλου Γεωργία - - -
2019-11-23 17:00:2323/11/2019 Κύδων - Ακρωτήρι 17:00:2317:00Νεανίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Κάγκας Γεώργιος Δημακοπούλου Δέσποινα - - -
2019-11-23 18:00:3423/11/2019 ΓΕΗ - Πήγασος 18:00:3418:00Νεανίδων
ΚΛ. ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ
Κόκκας Θωμάς - Φραγκιαδάκη Ειρήνη - -
2019-11-23 19:00:0923/11/2019 Σούδα - ΣΦΠΧ 19:00:0919:00Νεανίδων
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Συκάς Ιωάννης Σταγάκης Ιωάννης - - -
2019-11-23 19:30:2223/11/2019 Χερρονάσιος - Άρης 19:30:2219:30Νεανίδων
ΚΛ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Αβραμοπούλου Γεωργία - - -

Κυριακή 24/11/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-11-24 13:30:5324/11/2019 Ν.ΟΠΕΡ - Άθλεση 13:30:5313:30Νεανίδων
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Παπαδοπούλου Παρασκευή - Καρπουζάς Ιωάννης -
2019-11-24 14:00:2624/11/2019 Φιλαθλητικός - Σητειακός 14:00:2614:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ
Αβραμοπούλου Γεωργία - Φραγκιαδάκη Ειρήνη - -
2019-11-24 16:00:3424/11/2019 Πήγασος - Ηρόδοτος 16:00:3416:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ
Αβραμοπούλου Γεωργία - Μανωλάκης - -
2019-11-24 16:30:5924/11/2019 Παγχανιακός - ΟΦΗ 16:30:5916:30Γυναικών
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Κουνδουράκη Νικολέτα Σπαντιδάκη Ελένη Χαριτωνίδου Μαρία - -
2019-11-24 17:00:1024/11/2019 Ακρωτήρι - Κύδων 17:00:1017:00Ανδρών
ΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Γιαννόπουλος Νικόλαος Συκάς Ιωάννης Σταγάκης Ιωάννης - -
2019-11-24 17:30:0024/11/2019 Αρκάδι - ΣΦΠΧ 17:30:0017:30Ανδρών
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Μαρινάτος Ιωάννης Παπαδοπούλου Παρασκευή - -
2019-11-24 18:00:5524/11/2019 Ηρόδοτος - Ν.ΟΠΕΡ 18:00:5518:00Ανδρών
ΚΛ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ
Τραχαλάκη Ελένη Κόκκας Θωμάς Μαυρέα Χριστίνα Βλαχάκης Εμμανουήλ -
2019-11-24 18:30:5024/11/2019 ΣΦΠΧ - Ακρωτήρι 18:30:5018:30Γυναικών
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Κανδηλιεράκης Παύλος Κάγκας Γεώργιος Κλεινάκης Γεώργιος - -
2019-11-24 19:00:0324/11/2019 Πήγασος - Αρκάδι 19:00:0319:00Γυναικών
ΚΛ. ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ
Κληματσίδα Παρασκευή Καραπουλάκης Ευάγγελος Σταμουλάκη Ελευθερία Χαρά - -
2019-11-24 20:30:0024/11/2019 Αετός - Κύδων 20:30:0020:30Γυναικών
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Πετακάκη Παρασκευή Κοκκινάκης Ευτύχιος Δημακοπούλου Δέσποινα - -

Εθνικές Κατηγορίες

Σάββατο 23/11/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-11-23 16:00:0923/11/2019 Μεσσαρά - Ένωση Βύρωνα 16:00:0916:00Α2 Γυναικών
ΚΛ. ΜΟΙΡΩΝ
Γιαννόπουλος Νικόλαος Κουνδουράκη Νικολέτα Φανουράκη Ξανθή - -
2019-11-23 16:00:1023/11/2019 ΓΕΗ - Πανερυθραϊκός 16:00:1016:00Α2 Ανδρών
ΚΛ. ΑΡΧΑΝΩΝ
Τραχαλάκη Ελένη Αγγελίδης Νικόλαος Χαριτωνίδου Μαρία - -

Κυριακή 24/11/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-11-24 16:00:2124/11/2019 ΓΕΗ - Γ.Σ.Κ. Ηρακλής 16:00:2116:00Α2 Γυναικών
ΚΛ. ΠΑΤΕΛΩΝ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Κληματσίδα Παρασκευή Σταμουλάκη Ελευθερία Χαρά - -

Σχολή διαιτησίας στα Χανιά

Με επιτυχία πραγματοποιήθηκε το Σαββατοκύριακο 16-17 Νοεμβρίου η σχολή με τη συμμετοχή 11 νέων διαιτητών στα Χανιά. Στη σχολή δίδαξε ο καθηγητής διαιτησίας κ. Βασίλης Ράπτης.


Τεχνική συγκέντρωση

Πραγματοποιήθηκε απο τον ΣΥΔΠΕΚ σε συνεργασία με ΕΟΠΕ , ΚΕΔ/ΕΟΠΕ και ΕΔ/ΕΣΠΕΚ η τεχνική συγκέντρωση στην Κρήτη στην οποία συμμετείχε και το μέλος της ΚΕΔ/ΕΟΠΕ κ. Βασίλειος Ράπτης.