admin

Ορισμοί 23-24/11

Τοπικές Κατηγορίες

Σάββατο 23/11/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-11-23 11:00:2923/11/2019 Γιούχτας - Γρύπας 11:00:2911:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΑΡΧΑΝΩΝ
Κληματσίδα Παρασκευή - Μανωλάκης - -
2019-11-23 15:00:2223/11/2019 Αετός - Παγχανιακός 15:00:2215:00Νεανίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Κοκκινάκης Ευτύχιος Σταγάκης Ιωάννης - Καρπουζάς Ιωάννης -
2019-11-23 15:00:3523/11/2019 ΓΕΙ - ΓΕΗ 15:00:3515:00Εφήβων
ΚΛ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
Πετράκης Ιωάννης Παπαπαύλος Ιωάννης - - -
2019-11-23 15:00:3923/11/2019 ΟΦΗ - ΣΦΠΧ 15:00:3915:00Εφήβων
ΚΛ. ΒΑΚ
Κόκκας Θωμάς - Φραγκιαδάκη Ειρήνη - -
2019-11-23 16:00:3423/11/2019 ΓΕΗ2 - ΓΕΙ 16:00:3416:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ
Κληματσίδα Παρασκευή - Μανωλάκης - -
2019-11-23 16:00:4123/11/2019 Ηρόδοτος - Ν.ΟΠΕΡ 16:00:4116:00Εφήβων
ΚΛ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Αβραμοπούλου Γεωργία - - -
2019-11-23 17:00:2323/11/2019 Κύδων - Ακρωτήρι 17:00:2317:00Νεανίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Κάγκας Γεώργιος Δημακοπούλου Δέσποινα - - -
2019-11-23 18:00:3423/11/2019 ΓΕΗ - Πήγασος 18:00:3418:00Νεανίδων
ΚΛ. ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ
Κόκκας Θωμάς - Φραγκιαδάκη Ειρήνη - -
2019-11-23 19:00:0923/11/2019 Σούδα - ΣΦΠΧ 19:00:0919:00Νεανίδων
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Συκάς Ιωάννης Σταγάκης Ιωάννης - - -
2019-11-23 19:30:2223/11/2019 Χερρονάσιος - Άρης 19:30:2219:30Νεανίδων
ΚΛ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Αβραμοπούλου Γεωργία - - -

Κυριακή 24/11/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-11-24 13:30:5324/11/2019 Ν.ΟΠΕΡ - Άθλεση 13:30:5313:30Νεανίδων
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Παπαδοπούλου Παρασκευή - Καρπουζάς Ιωάννης -
2019-11-24 14:00:2624/11/2019 Φιλαθλητικός - Σητειακός 14:00:2614:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ
Αβραμοπούλου Γεωργία - Φραγκιαδάκη Ειρήνη - -
2019-11-24 16:00:3424/11/2019 Πήγασος - Ηρόδοτος 16:00:3416:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ
Αβραμοπούλου Γεωργία - Μανωλάκης - -
2019-11-24 16:30:5924/11/2019 Παγχανιακός - ΟΦΗ 16:30:5916:30Γυναικών
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Κουνδουράκη Νικολέτα Σπαντιδάκη Ελένη Χαριτωνίδου Μαρία - -
2019-11-24 17:00:1024/11/2019 Ακρωτήρι - Κύδων 17:00:1017:00Ανδρών
ΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Γιαννόπουλος Νικόλαος Συκάς Ιωάννης Σταγάκης Ιωάννης - -
2019-11-24 17:30:0024/11/2019 Αρκάδι - ΣΦΠΧ 17:30:0017:30Ανδρών
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Μαρινάτος Ιωάννης Παπαδοπούλου Παρασκευή - -
2019-11-24 18:00:5524/11/2019 Ηρόδοτος - Ν.ΟΠΕΡ 18:00:5518:00Ανδρών
ΚΛ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ
Τραχαλάκη Ελένη Κόκκας Θωμάς Μαυρέα Χριστίνα Βλαχάκης Εμμανουήλ -
2019-11-24 18:30:5024/11/2019 ΣΦΠΧ - Ακρωτήρι 18:30:5018:30Γυναικών
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Κανδηλιεράκης Παύλος Κάγκας Γεώργιος Κλεινάκης Γεώργιος - -
2019-11-24 19:00:0324/11/2019 Πήγασος - Αρκάδι 19:00:0319:00Γυναικών
ΚΛ. ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ
Κληματσίδα Παρασκευή Καραπουλάκης Ευάγγελος Σταμουλάκη Ελευθερία Χαρά - -
2019-11-24 20:30:0024/11/2019 Αετός - Κύδων 20:30:0020:30Γυναικών
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Πετακάκη Παρασκευή Κοκκινάκης Ευτύχιος Δημακοπούλου Δέσποινα - -

Εθνικές Κατηγορίες

Σάββατο 23/11/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-11-23 16:00:0923/11/2019 Μεσσαρά - Ένωση Βύρωνα 16:00:0916:00Α2 Γυναικών
ΚΛ. ΜΟΙΡΩΝ
Γιαννόπουλος Νικόλαος Κουνδουράκη Νικολέτα Φανουράκη Ξανθή - -
2019-11-23 16:00:1023/11/2019 ΓΕΗ - Πανερυθραϊκός 16:00:1016:00Α2 Ανδρών
ΚΛ. ΑΡΧΑΝΩΝ
Τραχαλάκη Ελένη Αγγελίδης Νικόλαος Χαριτωνίδου Μαρία - -

Κυριακή 24/11/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-11-24 16:00:2124/11/2019 ΓΕΗ - Γ.Σ.Κ. Ηρακλής 16:00:2116:00Α2 Γυναικών
ΚΛ. ΠΑΤΕΛΩΝ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Κληματσίδα Παρασκευή Σταμουλάκη Ελευθερία Χαρά - -

Ορισμοί 16-20/11

Τοπικές Κατηγορίες

Σάββατο 16/11/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-11-16 17:00:2716/11/2019 Σητειακός - ΓΕΗ2 17:00:2717:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΣΗΤΕΙΑΣ
Πετράκης Ιωάννης - Παπαπαύλος Ιωάννης - -
2019-11-16 17:00:4516/11/2019 Κύδων - Αετός 17:00:4517:00Νεανίδων
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Κανδηλιεράκης Παύλος Κάγκας Γεώργιος - - -
2019-11-16 18:00:0616/11/2019 Άρης - Πήγασος 18:00:0618:00Νεανίδων
ΚΛ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ
Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Μαρινάτος Ιωάννης - - -
2019-11-16 18:00:3516/11/2019 Ηρόδοτος - ΓΕΙ 18:00:3518:00Εφήβων
ΚΛ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ
Αβραμοπούλου Γεωργία - Σταμουλάκη Ελευθερία Χαρά - -
2019-11-16 18:00:4216/11/2019 ΣΦΠΧ - ΓΕΗ 18:00:4218:00Εφήβων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Σπαντιδάκη Ελένη Σταγάκης Ιωάννης - - -
2019-11-16 19:00:3616/11/2019 Σούδα - Ακρωτήρι 19:00:3619:00Νεανίδων
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Κουνδουράκη Νικολέτα Χαριτωνίδου Μαρία - - -
2019-11-16 20:00:4616/11/2019 ΣΦΠΧ - Παγχανιακός 20:00:4620:00Νεανίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Πετακάκη Παρασκευή Δημακοπούλου Δέσποινα - - -
2019-11-16 20:00:5616/11/2019 Χερρονάσιος - Άθλεση 20:00:5620:00Νεανίδων
ΚΛ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ
Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Μαρινάτος Ιωάννης - - -
2019-11-16 20:30:0516/11/2019 ΟΦΗ-Ν.ΟΠΕΡ 20:30:0520:30Εφήβων
ΚΛ. ΒΑΚ
Κληματσίδα Παρασκευή Κόκκας Θωμάς - - -

Κυριακή 17/11/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-11-17 10:00:4217/11/2019 Γρύπας - Πήγασος 10:00:4210:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΜΕΛΕΣΣΩΝ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Μαυρέα Χριστίνα - - -
2019-11-17 12:00:3217/11/2019 Ηρόδοτος - Φιλαθλητικός 12:00:3212:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ
Αβραμοπούλου Γεωργία Κόκκας Θωμάς - - -
2019-11-17 16:00:5117/11/2019 Αρκάδι - Ν.ΟΠΕΡ 16:00:5116:00Γυναικών
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Κανδηλιεράκης Παύλος Παπαδοπούλου Παρασκευή - -
2019-11-17 16:00:5917/11/2019 Κύδων - ΟΦΗ 16:00:5916:00Γυναικών
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Κουνδουράκη Νικολέτα Κοκκινάκης Ευτύχιος Κλεινάκης Γεώργιος - -
2019-11-17 18:00:0017/11/2019 Παγχανιακός - ΣΦΠΧ 18:00:0018:00Γυναικών
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Κάγκας Γεώργιος Αγγελίδης Νικόλαος Δημακοπούλου Δέσποινα Καρπουζάς Ιωάννης -
2019-11-17 18:00:5517/11/2019 Ν.ΟΠΕΡ - Αρκάδι 18:00:5518:00Ανδρών
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Κανδηλιεράκης Παύλος Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Μαρινάτος Ιωάννης - -
2019-11-17 18:00:5717/11/2019 Ακρωτήρι - Πήγασος 18:00:5718:00Γυναικών
ΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Πετακάκη Παρασκευή Σπαντιδάκη Ελένη Χαριτωνίδου Μαρία - -
2019-11-17 19:00:2517/11/2019 Σούδα - Κύδων 19:00:2519:00Ανδρών
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Κουνδουράκη Νικολέτα Κοκκινάκης Ευτύχιος Σταγάκης Ιωάννης - -
2019-11-17 20:00:4617/11/2019 ΣΦΠΧ - Ακρωτήρι 20:00:4620:00Ανδρών
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Συκάς Ιωάννης Αγγελίδης Νικόλαος Δημακοπούλου Δέσποινα - -

Τετάρτη 20/11/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-11-20 20:00:4420/11/2019 Ν.ΟΠΕΡ - ΓΕΗ 20:00:4420:00Νεανίδων
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Παπαδοπούλου Παρασκευή - - -

Εθνικές Κατηγορίες

Σάββατο 16/11/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-11-16 16:00:4116/11/2019 Άθλεση - ΟΦΑ Απολλώνιος 16:00:4116:00Α2 Γυναικών
ΚΛ. ΠΑΤΕΛΩΝ
Αγγελίδης Νικόλαος Κόκκας Θωμάς Σταμουλάκη Ελευθερία Χαρά - -
2019-11-16 16:00:4316/11/2019 Μεσσαρά - Αμπελόκηποι 16:00:4316:00Α2 Γυναικών
ΚΛ. ΜΟΙΡΩΝ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Κληματσίδα Παρασκευή Φανουράκη Ξανθή - -

Δευτέρα 18/11/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-11-18 19:00:2618/11/2019 ΟΦΗ - Παμβοχαϊκός 19:00:2619:00Volley League
ΚΛ. ΒΑΚ
Κουτσούλας Μιχαήλ Αγγελίδης Νικόλαος Εμμανουηλίδη Ράπτης Βασίλειος Κανδηλιεράκης Παύλος
Κόκκας Θωμάς

Τεχνική συγκέντρωση στα Χανιά 15 Νοεμβρίου

Σας γνωρίζουμε ότι ο ΣΥΔΠΕΚ σε συνεργασία με ΕΟΠΕ , ΚΕΔ/ΕΟΠΕ και ΕΔ/ΕΣΠΕΚ έχει εξασφαλίσει για την τρέχουσα χρονιά την διεξαγωγή τεχνικών συγκεντρώσεων στην Κρήτη στις οποίες θα συμμετέχει και μέλος της ΚΕΔ/ΕΟΠΕ . Η πρώτη  θα γίνει την Παρασκευή  15 Νοεμβρίου 2019 στα Χανιά στο κλειστό Κλαδισσού και ώρα 18.00. Θα είναι μαζί μας το μέλος της ΚΕΔ/ΕΟΠΕ Κος Βασίλειος Ράπτης. Παρακαλούνται όλοι που μπορούν να παρευρεθούν στην συνάντηση και να εκθέσουν τις απορίες τους.


Ορισμοί 09-13/11

Τοπικές Κατηγορίες

Σάββατο 09/11/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-11-09 11:00:0509/11/2019 Γρύπας - Φιλαθλητικός 11:00:0511:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΜΕΛΕΣΣΩΝ
Κόκκας Θωμάς Σταμουλάκη Ελευθερία Χαρά - - -
2019-11-09 13:00:5009/11/2019 ΓΕΙ - ΟΦΗ 13:00:5013:00Νεανίδων
ΚΛ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
Πετράκης Ιωάννης - Κουδουμά Όλγα - -
2019-11-09 14:00:5009/11/2019 Πήγασος - Γιούχτας 14:00:5014:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ
Κληματσίδα Παρασκευή - - - -
2019-11-09 15:00:1209/11/2019 ΓΕΙ - ΟΦΗ 15:00:1215:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
Πετράκης Ιωάννης - Κουδουμά Όλγα - -
2019-11-09 16:30:1409/11/2019 ΓΕΗ - Χερρονάσιος 16:30:1416:30Νεανίδων
ΚΛ. ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ
Κληματσίδα Παρασκευή - - - -
2019-11-09 17:00:0509/11/2019 Ακρωτήρι - ΣΦΠΧ 17:00:0517:00Νεανίδων
ΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Σπαντιδάκη Ελένη Δημακοπούλου Δέσποινα - - -
2019-11-09 17:00:0609/11/2019 Αετός - Σούδα 17:00:0617:00Νεανίδων
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Κουνδουράκη Νικολέτα Χαριτωνίδου Μαρία - - -
2019-11-09 17:00:1409/11/2019 Παγχανιακός - Κύδων 17:00:1417:00Νεανίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Συκάς Ιωάννης Κάγκας Γεώργιος - - -
2019-11-09 17:00:2109/11/2019 Ν.ΟΠΕΡ - ΣΦΠΧ 17:00:2117:00Εφήβων
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Πετακάκη Παρασκευή Σταγάκης Ιωάννης - - -
2019-11-09 18:30:4009/11/2019 Πήγασος - Ν.ΟΠΕΡ 18:30:4018:30Νεανίδων
ΚΛ. ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ
Κόκκας Θωμάς Σταμουλάκη Ελευθερία Χαρά - - -
2019-11-09 20:30:2609/11/2019 ΓΕΗ - Ηρόδοτος 20:30:2620:30Εφήβων
ΚΛ. ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ
Κόκκας Θωμάς Καραπουλάκης Ευάγγελος - - -

Κυριακή 10/11/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-11-10 10:00:1710/11/2019 Ηρόδοτος - ΓΕΗ2 10:00:1710:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ
Κόκκας Θωμάς Μαυρέα Χριστίνα - - -
2019-11-10 12:00:3010/11/2019 Άθλεση - Άρης 12:00:3012:00Νεανίδων
ΚΛ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ
Κάγκας Γεώργιος Τραχαλάκη Ελένη - - -
2019-11-10 14:00:2410/11/2019 ΟΦΗ - Σητειακός 14:00:2414:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΒΑΚ
Αβραμοπούλου Γεωργία Κληματσίδα Παρασκευή - - -
2019-11-10 14:00:4810/11/2019 Πήγασος - Παγχανιακός 14:00:4814:00Γυναικών
ΚΛ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ
Τραχαλάκη Ελένη Κάγκας Γεώργιος Μαυρέα Χριστίνα - -
2019-11-10 15:00:1510/11/2019 ΣΦΠΧ - Κύδων 15:00:1515:00Γυναικών
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Σπαντιδάκη Ελένη Γιαννόπουλος Νικόλαος Δημακοπούλου Δέσποινα - -
2019-11-10 17:00:3810/11/2019 ΣΦΠΧ - Ν.ΟΠΕΡ 17:00:3817:00Ανδρών
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Κανδηλιεράκης Παύλος Αγγελίδης Νικόλαος Χαριτωνίδου Μαρία - -
2019-11-10 17:00:3810/11/2019 Ν.ΟΠΕΡ - Ακρωτήρι 17:00:3817:00Γυναικών
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Κουνδουράκη Νικολέτα Μαρινάτος Ιωάννης Παπαδοπούλου Παρασκευή - -
2019-11-10 19:00:0710/11/2019 Αετός - ΟΦΗ 19:00:0719:00Γυναικών
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Κοκκινάκης Ευτύχιος Πετακάκη Παρασκευή Δημακοπούλου Δέσποινα - -
2019-11-10 19:00:3410/11/2019 Κύδων - Ηρόδοτος 19:00:3419:00Ανδρών
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Συκάς Ιωάννης Σπαντιδάκη Ελένη Χαριτωνίδου Μαρία - -
2019-11-10 20:00:2310/11/2019 Ακρωτήρι - Σούδα 20:00:2320:00Ανδρών
ΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Αγγελίδης Νικόλαος Σταγάκης Ιωάννης Κλεινάκης Γεώργιος - -

Τετάρτη 13/11/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-11-13 20:00:0813/11/2019 Πήγασος - Χερρονάσιος 20:00:0820:00Νεανίδων
ΚΛ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Πακιουφάκη Ευρυδίκη - - -

Εθνικές Κατηγορίες

Σάββατο 09/11/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-11-09 16:00:5509/11/2019 ΓΕΗ - Καλαμάτα 80 16:00:5516:00Α2 Ανδρών
ΚΛ. ΑΡΧΑΝΩΝ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Κόκκας Θωμάς Σταμουλάκη Ελευθερία Χαρά - -

Κυριακή 10/11/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-11-10 16:00:1810/11/2019 ΓΕΗ - Ένωση Βύρωνα 16:00:1816:00Α2 Γυναικών
ΚΛ. ΠΑΤΕΛΩΝ
Κόκκας Θωμάς Κληματσίδα Παρασκευή Πακιουφάκη Ευρυδίκη - -

Ορισμοί 02-03/11

Τοπικές Κατηγορίες

Σάββατο 02/11/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-11-02 10:00:1002/11/2019 Ηρόδοτος - ΟΦΗ 10:00:1010:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ
Πακιουφάκη Ευρυδίκη Μαυρέα Χριστίνα - - -
2019-11-02 13:00:5002/11/2019 ΣΦΠΧ - ΓΕΙ 13:00:5013:00Εφήβων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Ντουμπαρατζή Δέσποινα Κοκκινάκης Ευτύχιος - - -
2019-11-02 14:00:0102/11/2019 Σητειακός - ΓΕΙ 14:00:0114:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΣΗΤΕΙΑΣ
Πετράκης Ιωάννης Παπαπαύλος Ιωάννης - - -
2019-11-02 14:00:5402/11/2019 Ν.ΟΠΕΡ - ΓΕΗ 14:00:5414:00Εφήβων
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Παπαδοπούλου Παρασκευή - - -
2019-11-02 17:00:1302/11/2019 Ακρωτήρι - Παγχανιακός 17:00:1317:00Νεανίδων
ΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Ντουμπαρατζή Δέσποινα Σταγάκης Ιωάννης - - -
2019-11-02 18:00:4402/11/2019 Χερρονάσιος - Ν.ΟΠΕΡ 18:00:4418:00Νεανίδων
ΚΛ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ
Πακιουφάκη Ευρυδίκη Σταμουλάκη Ελευθερία Χαρά - - -
2019-11-02 19:00:0902/11/2019 ΟΦΗ - Ηρόδοτος 19:00:0919:00Εφήβων
ΚΛ. ΒΑΚ
Αγγελίδης Νικόλαος Κανδηλιεράκης Παύλος - - -
2019-11-02 19:00:2202/11/2019 Σούδα - Κύδων 19:00:2219:00Νεανίδων
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Κάγκας Γεώργιος Δημακοπούλου Δέσποινα - - -
2019-11-02 19:30:1202/11/2019 Γιούχτας - Φιλαθλητικός 19:30:1219:30Κορασίδων Β
ΚΛ. ΑΡΧΑΝΩΝ
Αβραμοπούλου Γεωργία Κληματσίδα Παρασκευή - - -
2019-11-02 20:00:3302/11/2019 Άθλεση - Πήγασος 20:00:3320:00Νεανίδων
ΚΛ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ
Πακιουφάκη Ευρυδίκη Σταμουλάκη Ελευθερία Χαρά - - -
2019-11-02 20:00:3602/11/2019 ΣΦΠΧ - Αετός 20:00:3620:00Νεανίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Κοκκινάκης Ευτύχιος Ντουμπαρατζή Δέσποινα - - -

Κυριακή 03/11/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-11-03 12:00:0603/11/2019 Άθλεση - Χερρονάσιος 12:00:0612:00Νεανίδων
ΚΛ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Μαυρέα Χριστίνα - - -
2019-11-03 13:00:0003/11/2019 Αετός - ΣΦΠΧ 13:00:0013:00Γυναικών
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Κουνδουράκη Νικολέτα Γιαννόπουλος Νικόλαος Κλεινάκης Γεώργιος - -
2019-11-03 13:00:1003/11/2019 Ακρωτήρι - Αρκάδι 13:00:1013:00Γυναικών
ΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Ντουμπαρατζή Δέσποινα Σπαντιδάκη Ελένη Σταγάκης Ιωάννης - -
2019-11-03 14:00:3703/11/2019 Άρης - ΓΕΗ 14:00:3714:00Νεανίδων
ΚΛ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Μαυρέα Χριστίνα - - -
2019-11-03 15:00:3103/11/2019 ΓΕΗ2 - Γρύπας 15:00:3115:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΜΕΛΕΣΣΩΝ
Αβραμοπούλου Γεωργία Πακιουφάκη Ευρυδίκη - - -
2019-11-03 15:00:5703/11/2019 Κύδων - Πήγασος 15:00:5715:00Γυναικών
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Γιαννόπουλος Νικόλαος Πετακάκη Παρασκευή Κοκκινάκης Ευτύχιος - -
2019-11-03 17:00:5103/11/2019 Παγχανιακός - Ν.ΟΠΕΡ 17:00:5117:00Γυναικών
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Κανδηλιεράκης Παύλος Τραχαλάκη Ελένη Κάγκας Γεώργιος - -
2019-11-03 18:00:1703/11/2019 Ηρόδοτος - Σούδα 18:00:1718:00Ανδρών
ΚΛ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ
Κόκκας Θωμάς Αβραμοπούλου Γεωργία Πακιουφάκη Ευρυδίκη - -
2019-11-03 19:00:1703/11/2019 Κύδων - Αρκάδι 19:00:1719:00Ανδρών
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Τραχαλάκη Ελένη Κανδηλιεράκης Παύλος Κοκκινάκης Ευτύχιος - -
2019-11-03 19:30:1403/11/2019 Ν.ΟΠΕΡ - Ακρωτήρι 19:30:1419:30Ανδρών
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Αγγελίδης Νικόλαος Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Παπαδοπούλου Παρασκευή - -

Εθνικές Κατηγορίες

Σάββατο 02/11/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-11-02 16:00:1102/11/2019 Άθλεση - Α.Π. Καλαμάτας 16:00:1116:00Α2 Γυναικών
ΚΛ. ΠΑΤΕΛΩΝ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Κληματσίδα Παρασκευή Αβραμοπούλου Γεωργία - -
2019-11-02 16:00:2902/11/2019 Μεσσαρά - ΓΕΗ 16:00:2916:00Α2 Γυναικών
ΚΛ. ΜΟΙΡΩΝ
Γιαννόπουλος Νικόλαος Τραχαλάκη Ελένη Φανουράκη Ξανθή - -
2019-11-02 17:00:0902/11/2019 ΟΦΗ - Παναθηναϊκός 17:00:0917:00Volley League
ΚΛ. ΒΑΚ
Βουδούρης Κωνσταντίνος Αγγελίδης Νικόλαος Θεοδωράκη Ράπτης Βασίλειος Κανδηλιεράκης Παύλος
Κόκκας Θωμάς

Ορισμοί 26-27/10

Τοπικές Κατηγορίες

Σάββατο 26/10/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-10-26 11:30:2526/10/2019 Ν.ΟΠΕΡ - Άρης 11:30:2511:30Νεανίδων
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Κουνδουράκη Νικολέτα Σταγάκης Ιωάννης - - -
2019-10-26 12:00:1326/10/2019 ΟΦΗ - Γρύπας 12:00:1312:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΒΑΚ
Σπαντιδάκη Ελένη Κανδηλιεράκης Παύλος - - -
2019-10-26 14:00:3326/10/2019 ΟΦΗ - ΓΕΗ 14:00:3314:00Εφήβων
ΚΛ. ΒΑΚ
Κάγκας Γεώργιος Πετακάκη Παρασκευή - - -
2019-10-26 16:30:1326/10/2019 ΓΕΗ2 - Γιούχτας 16:30:1316:30Κορασίδων Β
ΚΛ. ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ
Κληματσίδα Παρασκευή Σταμουλάκη Ελευθερία Χαρά - - -
2019-10-26 17:00:1326/10/2019 Σούδα - Παγχανιακός 17:00:1317:00Νεανίδων
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Ντουμπαρατζή Δέσποινα Τραχαλάκη Ελένη - - -
2019-10-26 17:00:5126/10/2019 Αετός - Ακρωτήρι 17:00:5117:00Νεανίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Κοκκινάκης Ευτύχιος Γιαννόπουλος Νικόλαος - - -
2019-10-26 18:00:0926/10/2019 ΓΕΙ - Ηρόδοτος 18:00:0918:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
Πετράκης Ιωάννης - - - -
2019-10-26 18:00:5826/10/2019 Ηρόδοτος - ΣΦΠΧ 18:00:5818:00Εφήβων
ΚΛ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ
Πετακάκη Παρασκευή Κάγκας Γεώργιος - - -
2019-10-26 18:30:4026/10/2019 ΓΕΗ - Άθλεση 18:30:4018:30Νεανίδων
ΚΛ. ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ
Κληματσίδα Παρασκευή Σταμουλάκη Ελευθερία Χαρά - - -
2019-10-26 19:00:0626/10/2019 Κύδων - ΣΦΠΧ 19:00:0619:00Νεανίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Γιαννόπουλος Νικόλαος Κοκκινάκης Ευτύχιος - - -
2019-10-26 20:00:0126/10/2019 ΓΕΙ - Ν.ΟΠΕΡ 20:00:0120:00Εφήβων
ΚΛ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
Πετράκης Ιωάννης - - - -
2019-10-26 20:30:2726/10/2019 Φιλαθλητικός - Πήγασος 20:30:2720:30Κορασίδων Β
ΚΛ. ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ
Κληματσίδα Παρασκευή Σταμουλάκη Ελευθερία Χαρά - - -

Κυριακή 27/10/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-10-27 12:00:3027/10/2019 Αρκάδι - Παγχανιακός 12:00:3012:00Γυναικών
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Γιαννόπουλος Νικόλαος Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Δημακοπούλου Δέσποινα - -
2019-10-27 15:00:4327/10/2019 Πήγασος - Αετός 15:00:4315:00Γυναικών
ΚΛ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ
Κληματσίδα Παρασκευή - Σταμουλάκη Ελευθερία Χαρά - -
2019-10-27 17:00:1227/10/2019 Ακρωτήρι - Ηρόδοτος 17:00:1217:00Ανδρών
ΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Κουνδουράκη Νικολέτα Σπαντιδάκη Ελένη Κάγκας Γεώργιος - -
2019-10-27 17:00:4127/10/2019 ΣΦΠΧ - ΟΦΗ 17:00:4117:00Γυναικών
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Κανδηλιεράκης Παύλος Ντουμπαρατζή Δέσποινα Σταγάκης Ιωάννης - -
2019-10-27 19:00:2627/10/2019 ΣΦΠΧ - Κύδων 19:00:2619:00Ανδρών
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Αγγελίδης Νικόλαος Κανδηλιεράκης Παύλος Κοκκινάκης Ευτύχιος - -
2019-10-27 19:00:4827/10/2019 Ν.ΟΠΕΡ - Κύδων 19:00:4819:00Γυναικών
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Τραχαλάκη Ελένη Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Χαριτωνίδου Μαρία - -

Εθνικές Κατηγορίες

Σάββατο 26/10/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-10-26 16:00:0426/10/2019 ΓΕΗ - Αρμενίων 16:00:0416:00Α2 Ανδρών
ΚΛ. ΑΡΧΑΝΩΝ
Αγγελίδης Νικόλαος Κανδηλιεράκης Παύλος Σπαντιδάκη Ελένη - -

Κυριακή 27/10/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-10-27 17:00:2427/10/2019 ΓΕΗ - Μεσσηνιακός 17:00:2417:00Α2 Γυναικών
ΚΛ. ΠΑΤΕΛΩΝ
Κόκκας Θωμάς Κληματσίδα Παρασκευή Σταμουλάκη Ελευθερία Χαρά - -

Έγκριση σχολής διαιτησίας

Σας ενημερώνουμε ότι το Δ.Σ της ΟΔΒΕ , ενέκρινε τις σχολές διαιτησίας του συνδέσμου μας, σε Ηράκλειο και Χανιά το Νοέμβριο του 2019.
Καθηγητές ορίζονται οι κ.κ. Κοκοτσάκη Β. και Ράπτης Β.

Απαιτούμενα δικαιολογητικά των υποψηφίων είναι τα εξής:

  1. Αντίγραφο ταυτότητας
  2. Αντίγραφο απολυτηρίου Λυκείου ή τίτλου σπουδών
  3. Ποινικό μητρώο τύπου Β’ (για την παραλαβή των διπλωμάτων).

Οι ημερομηνίες να ανακοινωθούν σύντομα.


Αγωνιστικές λίστες - Κάρτες υγείας αθλητών

Διευκρινίσεις κάρτας υγείας - Αγωνιστικής λίστας Αγωνιστικής περιόδου 2019-2020 (ενημέρωση 17.10.2019)

ΚΑΡΤΑ ΥΓΕΙΑΣ ΑΘΛΗΤΗ-ΤΡΙΑΣ

  •  Η ισχύς της ΚΑΡΤΑΣ ΥΓΕΙΑΣ ΑΘΛΗΤΗ έχει διάρκεια (1) ενός έτους από την θεώρησή της και ισχύει και για τα (3) τρία αγωνίσματα του Βόλεϊ, Beach Volleyball, Snow Volleyball. Η
    ΚΑΡΤΑ ΥΓΕΙΑΣ ΑΘΛΗΤΗ ακολουθεί τον αθλητή/τρια σε όποιο σωματείο ανήκει μέχρι να λήξει η θεώρησή της.
  • Η Κάρτα Υγείας δεν αφορά αποκλειστικά το βόλεϊ και αθλητής/αθλήτρια μπορεί να αγωνιστεί με έγκυρη Κάρτα Υγείας, που έχει εκδοθεί από άλλο άθλημα.
  • Η εκτύπωση του Εντύπου ΚΑΡΤΑΣ ΥΓΕΙΑΣ μπορεί να είναι ΕΓΧΡΩΜΗ Ή ΑΣΠΡΟΜΑΥΡΗ.
  • Η ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ στην Κάρτα Υγείας μπορεί να είναι ΕΓΧΡΩΜΗ Ή ΑΣΠΡΟΜΑΥΡΗ.
  • Η Σφραγίδα και η Υπογραφή του Γιατρού Καρδιολόγου ή πιστοποιημένου Γιατρού από το ΕΚΑΕ πρέπει να είναι πρωτότυπη στο κάτω μέρος της κάρτας. Στην περίπτωση πιστοποιημένου από το ΕΚΑΕ γιατρού, αναγράφεται υποχρεωτικά και ο ΑΤΟΜΙΚΟΣ ΑΡΙΘΜΟΣ ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΣΗΣ (στην μορφή > π.χ. 233/16.3.2019).
  • Η Κάρτα Υγείας μπορεί να σφραγιστεί ΚΑΙ από Γιατρό που έχει ιδρύσει Εταιρεία (π.χ. ΙΚΕ), αρκεί να αναφέρεται το όνομα και η ειδικότητά του και όχι σφραγίδα με το όνομα Κέντρου (π.χ. Ιατρικό Αθηνών κ.ο.κ. ).
  • Η Σφραγίδα Γιατρού (και όχι νοσοκομείου χωρίς αναφορά σε συγκεκριμένο Γιατρό), πρέπει να είναι Πρωτότυπη στο πάνω μέρος της κάρτας, με μέρος της σφραγίδας να καλύπτει μέρος της φωτογραφίας και όχι ολόκληρη τη φωτογραφία.
  • Η υπογραφή από Γιατρό-Διευθυντή Καρδιολογικής Κλινικής Νοσοκομείου γίνεται δεκτή
  • Δεν απαιτείται Υπογραφή Γιατρού στην φωτογραφία.
  • Δεν έχει σημασία η στοίχιση της σφραγίδας/υπογραφής (αριστερά, δεξιά ή κέντρο).
  • Είναι υποχρεωτική η αναγραφή του ΑΜΚΑ του αθλητή/αθλήτριας. Αν αθλητής/αθλήτρια δεν διαθέτει ΑΜΚΑ (π.χ. αλλοδαποί, Κύπριοι κ.λ.π.) αναγράφεται «ΣΤΕΡΕΙΤΑΙ».

 


 

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΛΙΣΤΕΣ

  • Η εκτύπωση της Λίστας θα είναι Υποχρεωτικά Έγχρωμη.
  • Οι ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ των Αθλητών/Αθλητριών στην Αγωνιστική Λίστα μπορεί να είναι ΕΓΧΡΩΜΕΣ Ή ΑΣΠΡΟΜΑΥΡΕΣ, όπως έχουν καταχωρηθεί στο Ηλεκτρονικό Μητρώο.
  • Η Σφραγίδα του Σωματείου πρέπει να είναι Πρωτότυπη.
  • Η Υπογραφή, αποκλειστικά από τον Πρόεδρο ή τον Γενικό Γραμματέα του Σωματείου πρέπει να είναι Πρωτότυπη.
  • Όταν δεν υπάρχει η υπογραφή του Προέδρου ή του Γεν. Γραμματέα του Σωματείου ή/και η σφραγίδα του σωματείου, ο διαιτητής είναι υποχρεωμένος να μην επιτρέψει να αγωνιστούν οι αθλητές, εκτός εάν η ταυτοπροσωπία του καθενός εξ αυτών ελεγχθεί και βεβαιωθεί με ταυτότητα ή διαβατήριο.
  • Κάθε Σωματείο μπορεί να παρουσιάσει σε κάθε αγώνα ΜΙΑ ΛΙΣΤΑ ΜΕ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΧΡΟΝΟΣΗΜΑΝΣΗ που μπορεί να περιλαμβάνει έως και ΕΙΚΟΣΙ ΟΚΤΩ (28) αθλητές/αθλήτριες σε κάθε εκτύπωση. ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΠΟΥ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΤΟΥΝ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΑΠΟ ΜΙΑ ΛΙΣΤΕΣ, ΜΟΝΟ ΜΙΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΘΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΧΡΟΝΟΣΗΜΑΝΣΗ.
  • Στην Λίστα αναγράφονται ΚΑΤΑ ΣΕΙΡΑ και με την τριψήφια αναφορά τους, η ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑ ΠΡΟΕΛΕΥΣΗΣ ΤΟΥ ΑΘΛΗΤΗ και η ΥΠΗΚΟΟΤΗΤΑ (π.χ. SLΟ, SLΟ). Από εκεί θα ελέγχεται ο αριθμός αλλοδαπών που έχουν δικαίωμα συμμετοχής σε κάθε Πρωτάθλημα, ως εξής:
    • Volleyleague Γυναικών: έως Τρείς (3) Αλλοδαπές Αθλήτριες
    • Pre League Γυναικών: Μια (1) Αλλοδαπή αθλήτρια
    • Α2 Εθνική Κατηγορία Γυναικών: Μια (1) Αλλοδαπή αθλήτρια
    • Α2 Εθνική Κατηγορία Ανδρών: Ένας (1) Αλλοδαπός αθλητής
    • Σε όλες τις Κατηγορίες: Δυο (2) αθλητές ή αθλήτριες Κυπριακής υπηκοότητας που σπουδάζουν στην Ελλάδα.
  • Δικαίωμα εγγραφής στο Φύλλο Αγώνος κάθε αγώνα ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ θα έχουν και Αλλοδαποί αθλητές / αθλήτριες, που έχουν εγγραφεί για πρώτη φορά στην Ε.Ο.ΠΕ., καθορίζοντάς την ως Ομοσπονδία Προέλευσης (Federation of Origin) και στην Λίστα θα αναγράφεται π.χ. GRE, ALB) ως εξής:
    • Volleyleague Γυναικών: Μία (1) Αθλήτρια
    • Pre League Γυναικών: Μια (1) αθλήτρια
    • Α2 Εθνική Κατηγορία Γυναικών: Μια (1) αθλήτρια
    • Α2 Εθνική Κατηγορία Ανδρών: Ένας (1) αθλητής
    • Β’ Εθνική / Εθνικό Περιφερειακό Πρωτάθλημα – Τοπικά Πρωταθλήματα
    • Ανδρών/Γυναικών: έως Οκτώ (8) αθλητές/αθλήτριες

Ταυτότητες προπονητών

Εν όψει της έναρξης της αγωνιστικής περιόδου 2019-2020 θα θέλαμε να σας υπενθυμίσουμε τις κατηγορίες καρτών προπονητών ανά πρωτάθλημα :

1) Για τα πρωταθλήματα Ανδρών :
α) Οι κάτοχοι με ταυτότητα προπονητή Α’ Κατηγορίας σε Τ.Α.Α., ή Αθλητικές Ανώνυμες Εταιρείες Πετοσφαίρισης ή σε σωματείο οποιασδήποτε κατηγορίας.
β) Οι κάτοχοι με ταυτότητα προπονητή Β’ Κατηγορίας σε σωματεία Α2 Εθνικής Κατηγορίας και κατωτέρων κατηγοριών.
γ) Οι κάτοχοι με ταυτότητα προπονητή Γ’ Κατηγορίας σε σωματεία Β’ Εθνικής Κατηγορίας – Εθνικών Περιφερειακών Πρωταθλημάτων και κατωτέρων κατηγοριών.

2) Για τα πρωταθλήματα Γυναικών:
α) Οι κάτοχοι με ταυτότητα προπονητή Α’ Κατηγορίας σε σωματεία Α1 Εθνικής Κατηγορίας ή σε σωματείο οποιασδήποτε κατηγορίας.
β) Οι κάτοχοι με ταυτότητα προπονητή Β’ Κατηγορίας σε σωματεία Pre league και κατωτέρων κατηγοριών.
γ) Οι κάτοχοι με ταυτότητα προπονητή Γ’ Κατηγορίας σε σωματεία Β’ Εθνικής Κατηγορίας – Εθνικών Περιφερειακών Πρωταθλημάτων και κατωτέρων κατηγοριών.


Επίσης σας υπενθυμίζουμε σε όλες τις κατηγορίες ως βοηθοί προπονητών, μπορούν να δηλωθούν όλοι οι προπονητές με κάρτα Α’, Β’, Γ’, Κατηγορίας.


Ορισμοί 19-20/10

Τοπικές Κατηγορίες

Σάββατο 19/10/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-10-19 12:00:0219/10/2019 Ηρόδοτος - Σητειακός 12:00:0212:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ
Αβραμοπούλου Γεωργία Κόκκας Θωμάς - - -
2019-10-19 14:00:0019/10/2019 Πήγασος - ΓΕΗ 14:00:0014:00Νεανίδων
ΚΛ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ
Αβραμοπούλου Γεωργία Μαυρέα Χριστίνα - - -
2019-10-19 16:30:5319/10/2019 Άθλεση - Ν.ΟΠΕΡ 16:30:5316:30Νεανίδων
ΚΛ. ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ
Πακιουφάκη Ευρυδίκη Κληματσίδα Παρασκευή - - -
2019-10-19 17:00:1419/10/2019 Ακρωτήρι - Κύδων 17:00:1417:00Νεανίδων
ΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Αγγελίδης Νικόλαος Δημακοπούλου Δέσποινα - - -
2019-10-19 18:30:1619/10/2019 ΣΦΠΧ - Σούδα 18:30:1618:30Νεανίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Πετακάκη Παρασκευή Σταγάκης Ιωάννης - - -
2019-10-19 18:30:3019/10/2019 ΓΕΗ - ΓΕΙ 18:30:3018:30Εφήβων
ΚΛ. ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ
Κληματσίδα Παρασκευή Πακιουφάκη Ευρυδίκη - - -
2019-10-19 18:30:5519/10/2019 Γιούχτας - ΟΦΗ 18:30:5518:30Κορασίδων Β
ΚΛ. ΑΡΧΑΝΩΝ
Γιαννόπουλος Νικόλαος Σταμουλάκη Ελευθερία Χαρά - - -
2019-10-19 19:00:4919/10/2019 Ν.ΟΠΕΡ - Ηρόδοτος 19:00:4919:00Εφήβων
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος - Παπαδοπούλου Παρασκευή - -
2019-10-19 20:30:0419/10/2019 Παγχανιακός - Αετός 20:30:0420:30Νεανίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Κοκκινάκης Ευτύχιος Χαριτωνίδου Μαρία - - -
2019-10-19 20:30:1819/10/2019 Πήγασος - ΓΕΗ2 20:30:1820:30Κορασίδων Β
ΚΛ. ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ
Πακιουφάκη Ευρυδίκη Κληματσίδα Παρασκευή - - -

Κυριακή 20/10/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-10-20 12:00:4920/10/2019 Γρύπας - ΓΕΙ 12:00:4912:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΜΕΛΕΣΣΩΝ
Κληματσίδα Παρασκευή Αβραμοπούλου Γεωργία - - -
2019-10-20 12:30:0220/10/2019 ΣΦΠΧ - ΟΦΗ 12:30:0212:30Εφήβων
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Πετακάκη Παρασκευή Σπαντιδάκη Ελένη - - -
2019-10-20 17:00:2220/10/2019 Αετός - Ν.ΟΠΕΡ 17:00:2217:00Γυναικών
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Σπαντιδάκη Ελένη Πετακάκη Παρασκευή Κλεινάκης Γεώργιος - -
2019-10-20 17:00:4820/10/2019 Άρης - Χερρονάσιος 17:00:4817:00Νεανίδων
ΚΛ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ
Πακιουφάκη Ευρυδίκη Σταμουλάκη Ελευθερία Χαρά - - -
2019-10-20 18:00:1520/10/2019 Αρκάδι - Σούδα 18:00:1518:00Ανδρών
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Αγγελίδης Νικόλαος Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Παπαδοπούλου Παρασκευή - -
2019-10-20 18:30:2720/10/2019 Κύδων - Αρκάδι 18:30:2718:30Γυναικών
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Τραχαλάκη Ελένη Γιαννόπουλος Νικόλαος Χαριτωνίδου Μαρία - -
2019-10-20 20:00:2720/10/2019 ΟΦΗ - Πήγασος 20:00:2720:00Γυναικών
ΚΛ. ΒΑΚ
Κληματσίδα Παρασκευή Καραπουλάκης Ευάγγελος Πακιουφάκη Ευρυδίκη - -
2019-10-20 20:30:0220/10/2019 Παγχανιακός - Ακρωτήρι 20:30:0220:30Γυναικών
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Κανδηλιεράκης Παύλος Κοκκινάκης Ευτύχιος Σταγάκης Ιωάννης - -

Εθνικές Κατηγορίες

Σάββατο 19/10/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-10-19 16:00:0419/10/2019 Μεσσαρά - Απολλώνιος 16:00:0416:00Α2 Γυναικών
ΚΛ. ΜΟΙΡΩΝ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Κόκκας Θωμάς Φανουράκη Ξανθή - -
2019-10-19 16:00:0719/10/2019 ΓΕΗ - Δραπετσώνα 16:00:0716:00Α2 Ανδρών
ΚΛ. ΑΡΧΑΝΩΝ
Τραχαλάκη Ελένη Γιαννόπουλος Νικόλαος Σταμουλάκη Ελευθερία Χαρά - -

Κυριακή 20/10/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-10-20 16:00:4820/10/2019 ΓΕΗ - Α.Ε. Αμπελοκήπων 16:00:4816:00Α2 Γυναικών
ΚΛ. ΑΡΧΑΝΩΝ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Κληματσίδα Παρασκευή Αβραμοπούλου Γεωργία - -