admin

Ορισμοί 10-13/10

Τοπικές Κατηγορίες

Σάββατο 12/10/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-10-12 14:00:0112/10/2019 Σητειακός - Γρύπας 14:00:0114:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΣΗΤΕΙΑΣ
Παπαπαύλος Ιωάννης Παπαδάκης - - -
2019-10-12 14:00:2812/10/2019 Πήγασος - Άρης 14:00:2814:00Νεανίδων
ΚΛ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ
Σταμουλάκη Ελευθερία Χαρά Μαυρέα Χριστίνα - - -
2019-10-12 15:00:2712/10/2019 Αετός - Κύδων 15:00:2715:00Νεανίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Κανδηλιεράκης Παύλος Σπαντιδάκη Ελένη - - -
2019-10-12 15:00:5912/10/2019 Ν.ΟΠΕΡ. - ΟΦΗ 15:00:5915:00Εφήβων
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Μαρινάτος Ιωάννης - - -
2019-10-12 16:30:5312/10/2019 ΓΕΗ - Ν.ΟΠΕΡ 16:30:5316:30Νεανίδων
ΚΛ. ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Μαυρέα Χριστίνα - - -
2019-10-12 17:00:2812/10/2019 Παγχανιακός - ΣΦΠΧ 17:00:2817:00Νεανίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Τραχαλάκη Ελένη Χαριτωνίδου Μαρία - - -
2019-10-12 17:00:3112/10/2019 Ακρωτήρι - Σούδα 17:00:3117:00Νεανίδων
ΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Ντουμπαρατζή Δέσποινα Κοκκινάκης Ευτύχιος - - -
2019-10-12 17:30:1612/10/2019 ΓΕΙ - Γιούχτας 17:30:1617:30Κορασίδων Β
ΚΛ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
Πετράκης Ιωάννης Παπαπαύλος Ιωάννης - - -
2019-10-12 18:30:4312/10/2019 ΓΕΗ - ΣΦΠΧ 18:30:4318:30Εφήβων
ΚΛ. ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Μαυρέα Χριστίνα - - -
2019-10-12 19:00:4612/10/2019 ΓΕΙ - Ηρόδοτος 19:00:4619:00Εφήβων
ΚΛ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
Πετράκης Ιωάννης Παπαπαύλος Ιωάννης - - -
2019-10-12 20:00:0412/10/2019 ΟΦΗ - Πήγασος 20:00:0420:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΒΑΚ
Γιαννόπουλος Νικόλαος Κουνδουράκη Νικολέτα - - -
2019-10-12 20:30:4312/10/2019 ΓΕΗ2 - Φιλαθλητικός 20:30:4320:30Κορασίδων Β
ΚΛ. ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Μαυρέα Χριστίνα - - -

Κυριακή 13/10/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-10-13 16:00:5513/10/2019 ΓΕΗ - ΣΦΠΧ 16:00:5516:00Κύπελο Ανδρών
ΚΛ. ΠΑΤΕΛΩΝ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Κανδηλιεράκης Παύλος Σταμουλάκη Ελευθερία Χαρά - -
2019-10-13 18:00:1613/10/2019 ΓΕΗ - Άθλεση 18:00:1618:00Κύπελο Γυναικών
ΚΛ. ΠΑΤΕΛΩΝ
Κανδηλιεράκης Παύλος Καραπουλάκης Ευάγγελος Σταμουλάκη Ελευθερία Χαρά - -

Εθνικές Κατηγορίες

Παρασκευή 11/10/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-10-11 19:30:1011/10/2019 ΟΦΗ - ΠΑΟ (φιλικό) 19:30:1019:30Volley League
ΚΛ. ΒΑΚ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Κόκκας Θωμάς Μαυρέα Χριστίνα - -

Σάββατο 12/10/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-10-12 16:00:4912/10/2019 ΟΦΗ - ΠΑΟ (φιλικό) 16:00:4916:00Volley League
ΚΛ. ΒΑΚ
Αγγελίδης Νικόλαος Γιαννόπουλος Νικόλαος Κουνδουράκη Νικολέτα - -

Ορισμοί 05-06/10

Σάββατο 05/10/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-10-05 16:00:0305/10/2019 Άρης - Άθλεση 16:00:0316:00Νεανίδων
ΚΛ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Σταμουλάκη Ελευθερία Χαρά - - -
2019-10-05 16:00:2305/10/2019 ΣΦΠΧ - Ακρωτήρι 16:00:2316:00Νεανίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Ντουμπαρατζή Δέσποινα Κοκκινάκης Ευτύχιος - - -
2019-10-05 18:00:1005/10/2019 Χερρονάσιος - ΓΕΗ 18:00:1018:00Νεανίδων
ΚΛ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Σταμουλάκη Ελευθερία Χαρά - - -
2019-10-05 18:00:4805/10/2019 ΣΦΠΧ - Ν.ΟΠΕΡ 18:00:4818:00Εφήβων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Κουνδουράκη Νικολέτα Σταγάκης Ιωάννης - - -
2019-10-05 18:00:5005/10/2019 ΟΦΗ - ΓΕΙ 18:00:5018:00Εφήβων
ΚΛ. ΒΑΚ
Πακιουφάκη Ευρυδίκη Καλεμάκη Πελαγία - - -
2019-10-05 18:30:4805/10/2019 Ν.ΟΠΕΡ - Πήγασος 18:30:4818:30Νεανίδων
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Μαρινάτος Ιωάννης - - -
2019-10-05 19:00:2505/10/2019 Ηρόδοτος - ΓΕΗ 19:00:2519:00Εφήβων
ΚΛ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ
Κόκκας Θωμάς Μαυρέα Χριστίνα - - -
2019-10-05 20:00:2305/10/2019 Κύδων - Παγχανιακός 20:00:2320:00Νεανίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Γιαννόπουλος Νικόλαος Σταγάκης Ιωάννης - - -

Κυριακή 06/10/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-10-06 14:00:1606/10/2019 Σούδα - Αετός 14:00:1614:00Νεανίδων
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Αγγελίδης Νικόλαος Κλεινάκης Γεώργιος - - -
2019-10-06 17:00:4906/10/2019 Ν.ΟΠΕΡ - ΓΕΗ 17:00:4917:00Κύπελο Γυναικών
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Μαρινάτος Ιωάννης Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος - - -
2019-10-06 18:00:3906/10/2019 ΟΦΗ - Άθλεση 18:00:3918:00Κύπελο Γυναικών
ΚΛ. ΒΑΚ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Πακιουφάκη Ευρυδίκη Καλεμάκη Πελαγία - -
2019-10-06 19:00:4006/10/2019 Ν. ΟΠΕΡ - ΣΦΠΧ 19:00:4019:00Κύπελο Ανδρών
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Μαρινάτος Ιωάννης - - -

 


Ορισμοί 28-29/09

Σάββατο 28/09/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-09-28 17:00:3328/09/2019 Ν.ΟΠΕΡ - Αρκάδι 17:00:3317:00Κύπελο Γυναικών
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Μαρινάτος Ιωάννης - - -
2019-09-28 17:00:3528/09/2019 Ακρωτήρι - Κύδων 17:00:3517:00Κύπελο Γυναικών
ΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Πετακάκη Παρασκευή Ντουμπαρατζή Δέσποινα Κλεινάκης Γεώργιος - -
2019-09-28 19:00:0028/09/2019 Σούδα - ΣΦΠΧ 19:00:0019:00Κύπελο Ανδρών
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Πετακάκη Παρασκευή Ντουμπαρατζή Δέσποινα Κλεινάκης Γεώργιος - -
2019-09-28 19:00:0628/09/2019 ΌΦΗ - Πήγασος 19:00:0619:00Κύπελο Γυναικών
ΚΛ. ΒΑΚ
Κόκκας Θωμάς Αβραμοπούλου Γεωργία Μαυρέα Χριστίνα - -

Κυριακή 29/09/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-09-29 17:00:0529/09/2019 Αρκάδι - Ν. ΟΠΕΡ 17:00:0517:00Κύπελο Ανδρών
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Μαρινάτος Ιωάννης - - -
2019-09-29 18:00:4329/09/2019 ΌΦΗ-Πήγασος (νικητής) - Ακρωτήρι-Κύδων (νικητής) 18:00:4318:00Κύπελο Γυναικών
ΚΛ. ΒΑΚ
Αβραμοπούλου Γεωργία Μαυρέα Χριστίνα Καλεμάκη Πελαγία - -

 


Μετακίνηση για το ετήσιο σεμινάριο της ΟΔΒΕ στην Αθήνα

Μετά από αίτημα του συνδέσμου μας προς την ANEK LINES και BLUE STAR FERRIES, για την χορήγηση έκπτωσης προς τα μέλη του ώστε να μετακινηθούν στο ετήσιο σεμινάριο της ΟΔΒΕ που θα πραγματοποιηθεί στις 14-15 Σεπτεμβρίου (για Α2 Ανδρών-Γυναικών) και 28-29 Σπτεμβρίου (για Α1 Ανδρών-Γυναικών) στους Αγίους Αποστόλους Αττικής, σας ενημερώνουμε ότι μας προσφέρουν:

Έκπτωση 40%, σε θέσεις ανάλογα με τη διαθεσιμότητα, για 2 μετακινήσεις στις γραμμές Κρήτης, με επιστροφή, σε θέσεις ανάλογα με τη διαθεσιμότητα και για το διάστημα από 10/9 έως 30/9.

Οι ενδιαφερόμενοι θα πρέπει να υποβάλουν αίτημα στον σύνδεσμο για να τους αποστείλει το απαραίτητο έγγραφο με το οποίο θα μπορούν να κλείσουν τα εισιτήρια από τα εκδοτήρια.

 

       


Συλλυπητήρια ανακοίνωση

Ο πρόεδρος Γιάννης Καρπουζάς και τα μέλη του Διοικητικού Συμβουλίου του ΣΥ.Δ.ΠΕ.Κ εκφράζουν τα θερμά τους συλλυπητήρια στην οικογένεια του προέδρου της Κ.Ε.Δ/Ε.Ο.ΠΕ Κο Αντωνούλη Βασίλειο για την απώλεια  της μητέρας του.


Ορισμοί 08-10/05

Σάββατο 08/06/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-06-08 17:00:0708/06/2019 ΣΦΠΧ - ΓΕΗ 17:00:0717:00Παμπαίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Αγγελίδης Νικόλαος Γιαννόπουλος Νικόλαος Σπαντιδάκη Ελένη - -
2019-06-08 17:00:3308/06/2019 Πήγασος - Χερρονάσιος 17:00:3317:00Κορασίδων
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Αμαριανιτάκης Ιωάννης Αβραμοπούλου Γεωργία - - -
2019-06-08 18:30:0008/06/2019 Γιούχτας - Σουδα2 18:30:0018:30Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΑΡΧΑΝΩΝ
Καραπουλάκης Ευάγγελος - - - -

Δευτέρα 10/06/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-06-09 17:00:3209/06/2019 Χερρονάσιος - Πήγασος 17:00:3217:00Κορασίδων
ΚΛ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Μαυρέα Χριστίνα - - -
2019-06-09 18:00:5109/06/2019 Μεσσαρά - Γιούχτας 18:00:5118:00Κορασίδων
ΚΛ. ΜΟΙΡΩΝ
Αμαριανιτάκης Ιωάννης Φανουράκη Ξανθή - - -

 


Ορισμοί 1/06

Σάββατο 01/06/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-06-01 13:00:4901/06/2019 ΣΦΠΧ - ΓΕΗ 13:00:4913:00Παγκορασίδων Χιαστί
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Αγγελίδης Νικόλαος Κουνδουράκη Νικολέτα Σπαντιδάκη Ελένη - -
2019-06-01 15:00:4301/06/2019 Πήγασος - Ακρωτήρι 15:00:4315:00Παγκορασίδων Χιαστί
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Αμαριανιτάκης Ιωάννης Σούρλα Αικατερίνη - - -
2019-06-01 17:00:0301/06/2019 Άρης - Μεσσαρά 17:00:0317:00Κορασίδων
ΚΛ. ΓΟΥΡΝΩΝ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Μιχαηλίδη Ευθυμία - - -
2019-06-01 17:00:4901/06/2019 ΓΕΗ - ΣΦΠΧ 17:00:4917:00Παμπαίδων Τελικοί
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Αμαριανιτάκης Ιωάννης Μαυρέα Χριστίνα - - -
2019-06-01 19:00:0101/06/2019 ΓΕΗ2 - Κύδων2 19:00:0119:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Μαυρέα Χριστίνα - - -

 


Ορισμοί 25-27/05

Σάββατο 25/05/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-05-25 15:00:2525/05/2019 ΓΕΗ - ΣΦΠΧ 15:00:2515:00Παγκορασίδων Χιαστί
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Μαυρέα Χριστίνα - - -
2019-05-25 16:00:3025/05/2019 Μεσσαρά - Άρης 16:00:3016:00Κορασίδων
ΚΛ. ΜΟΙΡΩΝ
Αμαριανιτάκης Ιωάννης Σταμουλάκη Ελευθερία Χαρά - - -
2019-05-25 16:00:3525/05/2019 ΣΦΠΧ - ΓΕΗ 16:00:3516:00Παίδων Τελικοί
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Γιαννόπουλος Νικόλαος Κουνδουράκη Νικολέτα Σπαντιδάκη Ελένη - -
2019-05-25 18:00:0625/05/2019 Ακρωτήρι - Πήγασος 18:00:0618:00Παγκορασίδων Χιαστί
ΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Κανδηλιεράκης Παύλος Σταγάκης Ιωάννης - - -

Δευτέρα 27/05/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-05-27 12:00:3527/05/2019 Σουδα2 - Γιούχτας 12:00:3512:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Κάγκας Γεώργιος - - - -

 


Ορισμοί 18-19/05

Σάββατο 18/05/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-05-18 19:00:4118/05/2019 Άθλεση - Μεσσαρά 19:00:4119:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Αβραμοπούλου Γεωργία Κόκκας Θωμάς - - -
2019-05-18 19:30:5918/05/2019 Χερρονάσιος - Γρύπας 19:30:5919:30Παγκορασίδων
ΚΛ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Μιχαηλίδη Ευθυμία - - -

Κυριακή 19/05/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-05-19 16:00:5919/05/2019 ΟΦΗ - ΓΕΙ 16:00:5916:00Κορασίδων
ΚΛ. ΒΑΚ
Πακιουφάκη Ευρυδίκη Μιχαηλίδη Ευθυμία - - -
2019-05-19 19:30:1719/05/2019 Φιλαθλητικός - Γιούχτας 19:30:1719:30Κορασίδων
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Κανακάκης Γεώργιος Αβραμοπούλου Γεωργία - - -

 


Ορισμοί 11-12/05

Σάββατο 11/05/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-05-11 16:00:4911/05/2019 ΓΕΗ - Άρης 16:00:4916:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Μιχαηλίδη Ευθυμία - - -
2019-05-11 16:00:5111/05/2019 ΓΕΙ - ΟΦΗ 16:00:5116:00Κορασίδων
ΚΛ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
Πετράκης Ιωάννης Παπαπαύλος Ιωάννης - - -
2019-05-11 18:00:4011/05/2019 Φιλαθλητικος - Γιούχτας 18:00:4018:00Κορασίδων
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Σούρλα Αικατερίνη - - -
2019-05-11 19:30:5011/05/2019 Αρκάδι - Αετός 19:30:5019:30Κορασίδων
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Μαρινάτος Ιωάννης Κλώτσα Ιωάννα - - -

Κυριακή 12/05/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-05-12 16:00:1912/05/2019 Άθλεση - Άρης 16:00:1916:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Μαυρέα Χριστίνα - - -
2019-05-12 18:00:2412/05/2019 Αετός - Αρκάδι 18:00:2418:00Κορασίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Συκάς Ιωάννης Δημακοπούλου Δέσποινα - - -
2019-05-12 20:00:1812/05/2019 Πήγασος - ΓΕΗ 20:00:1820:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Αβραμοπούλου Γεωργία - - -