admin

Ορισμοί 2-5/05

Πέμπτη 02/05/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-05-02 15:30:5902/05/2019 Άνεμος - Ακρωτήρι 15:30:5915:30Παγκορασίδων
KΛ ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ
Κανδηλιεράκης Παύλος Κουνδουράκη Νικολέτα - - -

Σάββατο 04/05/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-05-04 14:00:1604/05/2019 Άθλεση - ΟΦΗ 14:00:1614:00Παγκορασίδων
Κλ. ΒΑΚ
Αμαριανιτάκης Ιωάννης - - - -
2019-05-04 15:00:0604/05/2019 Ακρωτήρι - Σούδα 15:00:0615:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Πετακάκη Παρασκευή Μωραϊτάκη Μαρία-Αικατερίνη - - -
2019-05-04 16:00:0704/05/2019 ΓΕΙ - ΓΕΗ2 16:00:0716:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
Πετράκης Ιωάννης - - - -
2019-05-04 16:00:0804/05/2019 Άθλεση2 - Ηρόδοτος 16:00:0816:00Παγκορασίδων Β
Κλ. ΒΑΚ
Αμαριανιτάκης Ιωάννης - - - -
2019-05-04 16:00:5104/05/2019 Κύδων2 - Αρκάδι2 16:00:5116:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Κανδηλιεράκης Παύλος - - - -
2019-05-04 17:00:4104/05/2019 ΟΠΑ - Σούδα2 17:00:4117:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Μωραϊτάκη Στέλλα - - - -
2019-05-04 18:00:2404/05/2019 Παγχανιακός - Αρκάδι 18:00:2418:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Συκάς Ιωάννης Χαριτωνίδου Μαρία - - -

Κυριακή 05/05/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-05-05 10:00:3005/05/2019 Χερρονάσιος - ΟΦΗ 10:00:3010:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ
Καραλή Βασιλική Μαυρέα Χριστίνα - - -
2019-05-05 11:00:2005/05/2019 ΓΕΗ3 - ΓΕΙ 11:00:2011:00Παγκορασίδων Β
Κλ. ΒΑΚ
Αμαριανιτάκης Ιωάννης - - - -
2019-05-05 12:00:1105/05/2019 Άνεμος - Κύδων 12:00:1112:00Παγκορασίδων
KΛ ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ
Συκάς Ιωάννης Κοκκινάκης Ευτύχιος - - -
2019-05-05 12:00:4205/05/2019 ΣΦΠΧ - Αρκάδι 12:00:4212:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Κανδηλιεράκης Παύλος Χαριτωνίδου Μαρία - - -
2019-05-05 14:00:5705/05/2019 Παγχανιακός - Ακρωτήρι 14:00:5714:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΑΡΧΑΝΩΝ
Κανδηλιεράκης Παύλος Χαριτωνίδου Μαρία - - -
2019-05-05 16:00:1205/05/2019 Σούδα - Αετός 16:00:1216:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Πετακάκη Παρασκευή Μωραϊτάκη Μαρία-Αικατερίνη - - -
2019-05-05 18:00:3105/05/2019 Γιούχτας - Πήγασος2 18:00:3118:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΑΡΧΑΝΩΝ
Αμαριανιτάκης Ιωάννης - - - -

 


Ορισμοί 20-25/04

Σάββατο 20/04/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-04-20 10:00:2520/04/2019 ΓΕΗ2 - Άθλεση2 10:00:2510:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Καραπουλάκης Ευάγγελος - - - -
2019-04-20 10:00:4020/04/2019 Αρκάδι - Σούδα 10:00:4010:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Μαρινάτος Ιωάννης Κανακάκης Γεώργιος - - -
2019-04-20 12:00:3420/04/2019 Ν.ΟΠΕΡ - Παγχανιακός 12:00:3412:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Κανακάκης Γεώργιος Μαρινάτος Ιωάννης - - -
2019-04-20 14:00:1520/04/2019 Κύδων - Αετός 14:00:1514:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Γιαννόπουλος Νικόλαος Τζουρμπάκη Λαμπρινή - - -
2019-04-20 16:30:3920/04/2019 Μεσσαρά - Πήγασος 16:30:3916:30Παγκορασίδων
ΚΛ ΜΟΙΡΩΝ
Αμαριανιτάκης Ιωάννης Φανουράκη Ξανθή - - -
2019-04-20 19:30:2120/04/2019 Ν.ΟΠΕΡ - ΓΕΗ 19:30:2119:30Γυναικών Τελικοί
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Τραχαλάκη Ελένη Κανακάκης Γεώργιος Μαρινάτος Ιωάννης - -

Κυριακή 21/04/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-04-21 10:00:1721/04/2019 Αρκάδι - Παγχανιακός 10:00:1710:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Μαρινάτος Ιωάννης Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος - - -
2019-04-21 12:00:2221/04/2019 ΟΦΗ- Ν.ΟΠΕΡ 12:00:2212:00Παμπαίδων
Κλ. ΒΑΚ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Μαυρέα Χριστίνα - - -
2019-04-21 12:00:2821/04/2019 Ηρόδοτος - Αρκάδι 12:00:2812:00Παμπαίδων
ΚΛ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ
Σταμουλάκη Ελευθερία Χαρά Αμαριανιτάκης Ιωάννης - - -
2019-04-21 12:00:5721/04/2019 Ν.ΟΠΕΡ - ΣΦΠΧ 12:00:5712:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Μαρινάτος Ιωάννης - - -
2019-04-21 13:00:1021/04/2019 Αετός - Άνεμος 13:00:1013:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Κουνδουράκη Νικολέτα Χαριτωνίδου Μαρία - - -
2019-04-21 13:30:0921/04/2019 Πήγασος - Φιλαθλητικός 13:30:0913:30Παγκορασίδων
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Κόκκας Θωμάς - - - -
2019-04-21 14:00:4821/04/2019 Ηρόδοτος - ΓΕΙ 14:00:4814:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ
Αγγελίδης Νικόλαος - - - -
2019-04-21 15:00:4321/04/2019 Άνεμος2 - ΟΠΑ 15:00:4315:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΚΛΑΔΙΣΟΥ
Σπαντιδάκη Ελένη - - - -
2019-04-21 17:00:2121/04/2019 Άρης - Χερρονάσιος 17:00:2117:00Παγκορασίδων
ΚΛ ΓΟΥΡΝΩΝ
Αμαριανιτάκης Ιωάννης Σταμουλάκη Ελευθερία Χαρά - - -
2019-04-21 17:30:0721/04/2019 ΓΕΗ - Ν.ΟΠΕΡ 17:30:0717:30Γυναικών Τελικοί
ΚΛ. ΠΑΤΕΛΩΝ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Αγγελίδης Νικόλαος Μαυρέα Χριστίνα - -
2019-04-21 17:30:0921/04/2019 ΓΕΗ - ΣΦΠΧ 17:30:0917:30Παμπαίδων
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Κόκκας Θωμάς Καραλή Βασιλική - - -
2019-04-21 18:00:2721/04/2019 Κυδων2 - Σούδα2 18:00:2718:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Κουνδουράκη Νικολέτα - - - -
2019-04-21 20:00:2821/04/2019 Κύδων - Ακρωτήρι 20:00:2820:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Γιαννόπουλος Νικόλαος Σπαντιδάκη Ελένη - - -
2019-04-21 20:00:5921/04/2019 ΓΕΗ - ΣΦΠΧ 20:00:5920:00Ανδρών Τελικοί
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Αγγελίδης Νικόλαος Κόκκας Θωμάς Καραλή Βασιλική Βλαχάκης Εμμανουήλ -

Μ. Τετάρτη 24/04/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-04-24 16:30:2524/04/2019 Μεσσαρά - Πανιώνιος 16:30:2516:30Pre League Γυναικών
ΚΛ ΜΟΙΡΩΝ
Δεληκωστίδης Σωτήριος Καραπουλάκης Ευάγγελος Καραλή Βασιλική - -
2019-04-24 18:30:5224/04/2019 Γρύπας - ΓΕΗ 18:30:5218:30Παγκορασίδων
ΚΛ. ΜΕΛΕΣΣΩΝ
Πακιουφάκη Ευρυδίκη Μαυρέα Χριστίνα - - -

Μ. Πέμπτη 25/04/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-04-25 11:00:4425/04/2019 Άθλεση2 - Γιούχτας 11:00:4411:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Μαυρέα Χριστίνα - - - -

Ορισμοί 13-15/04

Σάββατο 13/04/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-04-13 10:00:4713/04/2019 Αρκάδι - Ν.ΟΠΕΡ 10:00:4710:00Παμπαίδων
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Μαρινάτος Ιωάννης Κλώτσα Ιωάννα - - -
2019-04-13 11:30:3213/04/2019 Άνεμος2 - Κύδων2 11:30:3211:30Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Κάγκας Γεώργιος - - - -
2019-04-13 13:00:1613/04/2019 Γρύπας - Μεσσαρά 13:00:1613:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΜΕΛΕΣΣΩΝ
Αμαριανιτάκης Ιωάννης Σούρλα Αικατερίνη - - -
2019-04-13 15:00:0313/04/2019 Άρης - Μεσσαρά 15:00:0315:00Παγκορασίδων
ΚΛ ΓΟΥΡΝΩΝ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Αβραμοπούλου Γεωργία - - -
2019-04-13 15:00:1113/04/2019 ΟΦΗ - Γιούχτας 15:00:1115:00Κορασίδων Κατάταξη
Κλ. ΒΑΚ
Καραλή Βασιλική Μαυρέα Χριστίνα - - -
2019-04-13 17:00:4313/04/2019 ΟΠΑ - Αρκάδι2 17:00:4317:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Μωραϊτάκη Στέλλα - - - -
2019-04-13 17:00:4613/04/2019 ΟΦΗ - Ηρόδοτος 17:00:4617:00Παμπαίδων
Κλ. ΒΑΚ
Καραλή Βασιλική Μαυρέα Χριστίνα - - -
2019-04-13 18:00:0913/04/2019 ΣΦΠΧ - ΓΕΗ 18:00:0918:00Παίδων Τελικοί
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Τραχαλάκη Ελένη Κανδηλιεράκης Παύλος Κουνδουράκη Νικολέτα Καρπουζάς Ιωάννης -
2019-04-13 18:00:1913/04/2019 Χερρονάσιος - Φιλαθλητικός 18:00:1918:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ
Αβραμοπούλου Γεωργία Καραπουλάκης Ευάγγελος - - -
2019-04-13 20:00:1313/04/2019 ΣΦΠΧ - Ακρωτήρι 20:00:1320:00Γυναικών
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Γιαννόπουλος Νικόλαος Συκάς Ιωάννης Τζουρμπάκη Λαμπρινή - -

Κυριακή 14/04/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-04-14 10:00:5214/04/2019 Άνεμος3 - Κύδων2 10:00:5210:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΚΛΑΔΙΣΟΥ
Κάγκας Γεώργιος - - - -
2019-04-14 10:30:4414/04/2019 Ν.ΟΠΕΡ - Σούδα 10:30:4410:30Παγκορασίδων
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Μαρινάτος Ιωάννης - - -
2019-04-14 11:00:0314/04/2019 Μεσσαρά - Γρύπας 11:00:0311:00Παγκορασίδων
ΚΛ ΜΟΙΡΩΝ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Μιχαηλίδη Ευθυμία - - -
2019-04-14 11:30:0214/04/2019 ΓΕΗ3 - Πήγασος2 11:30:0211:30Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΠΑΤΕΛΩΝ
Κόκκας Θωμάς - - - -
2019-04-14 14:00:5214/04/2019 Πήγασος - ΓΕΗ 14:00:5214:00Γυναικών Χιαστί
ΚΛ. ΠΑΤΕΛΩΝ
Κόκκας Θωμάς Αμαριανιτάκης Ιωάννης Καλεμάκη Πελαγία - -
2019-04-14 15:00:5614/04/2019 Αρκάδι - Άνεμος 15:00:5615:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Μαρινάτος Ιωάννης Κλώτσα Ιωάννα - - -
2019-04-14 16:30:5614/04/2019 ΣΦΠΧ - Παγχανιακός 16:30:5616:30Παγκορασίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Σπαντιδάκη Ελένη Χαριτωνίδου Μαρία - - -
2019-04-14 17:00:4314/04/2019 Σούδα2 - Άνεμος2 17:00:4317:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Κάγκας Γεώργιος - - - -
2019-04-14 17:00:5014/04/2019 Αρκάδι - ΓΕΗ 17:00:5017:00Παμπαίδων
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Κανακάκης Γεώργιος Κλώτσα Ιωάννα - - -
2019-04-14 18:30:4414/04/2019 ΟΦΗ - Πήγασος 18:30:4418:30Παγκορασίδων
Κλ. ΒΑΚ
Αμαριανιτάκης Ιωάννης Καραλή Βασιλική - - -
2019-04-14 19:00:0214/04/2019 Φιλαθλητικός - ΓΕΗ 19:00:0219:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Μιχαηλίδη Ευθυμία - - -
2019-04-14 19:00:0514/04/2019 Αρκάδι - Ν.ΟΠΕΡ 19:00:0519:00Γυναικών Χιαστί
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Κανακάκης Γεώργιος Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Μαρινάτος Ιωάννης - -
2019-04-14 19:00:4914/04/2019 ΣΦΠΧ - ΓΕΗ 19:00:4919:00Ανδρών Τελικοί
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Αγγελίδης Νικόλαος Γιαννόπουλος Νικόλαος Μωραϊτάκη Μαρία-Αικατερίνη Καρπουζάς Ιωάννης -

Δευτέρα 15/04/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-04-15 15:45:3715/04/2019 Μεσσαρά - ΧΑΝΘ 15:45:3715:45Pre League Γυναικών
ΚΛ ΜΟΙΡΩΝ
Αγγελίδης Νικόλαος Γιαννόπουλος Νικόλαος Κουνδουράκη Νικολέτα Καρπουζάς Ιωάννης -

Ορισμοί 06-09/04

Σάββατο 06/04/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-04-06 12:00:2506/04/2019 Άθλεση2 - ΓΕΙ 12:00:2512:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Αβραμοπούλου Γεωργία - - - -
2019-04-06 14:00:1606/04/2019 Πήγασος2 - Ηρόδοτος 14:00:1614:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Αβραμοπούλου Γεωργία - - - -
2019-04-06 14:00:2106/04/2019 ΟΦΗ - Αρκάδι 14:00:2114:00Παμπαίδων
Κλ. ΒΑΚ
Καραλή Βασιλική Πακιουφάκη Ευρυδίκη - - -
2019-04-06 15:00:1006/04/2019 Αρκάδι2 - Άνεμος 15:00:1015:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Μαρινάτος Ιωάννης Κλώτσα Ιωάννα - - -
2019-04-06 15:00:1806/04/2019 Κύδων2 - ΟΠΑ 15:00:1815:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Μωραϊτάκη Στέλλα - Μωραϊτάκη Μαρία-Αικατερίνη - -
2019-04-06 16:00:3806/04/2019 ΓΕΗ - ΣΦΠΧ 16:00:3816:00Παίδων Τελικοί
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Κόκκας Θωμάς Αμαριανιτάκης Ιωάννης Σούρλα Αικατερίνη Κοκοτσάκης Βασίλειος -
2019-04-06 17:00:0806/04/2019 Αρκάδι2 - Σούδα2 17:00:0817:00Κορασίδων Κατάταξη
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Μαρινάτος Ιωάννης - - -
2019-04-06 17:00:2606/04/2019 Γιούχτας - ΟΦΗ 17:00:2617:00Κορασίδων Κατάταξη
ΚΛ. ΑΡΧΑΝΩΝ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Μιχαηλίδη Ευθυμία - - -
2019-04-06 17:00:5406/04/2019 Ακρωτήρι - Παγχανιακός 17:00:5417:00Κορασίδων Κατάταξη
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Αγγελίδης Νικόλαος Μωραϊτάκη Μαρία-Αικατερίνη - - -
2019-04-06 18:30:1606/04/2019 ΓΕΗ - ΣΦΠΧ 18:30:1618:30Κορασίδων Τελικοί
ΚΛ. ΠΑΤΕΛΩΝ
Αμαριανιτάκης Ιωάννης Κόκκας Θωμάς Σούρλα Αικατερίνη Βλαχάκης Εμμανουήλ -
2019-04-06 19:00:2806/04/2019 Αρκάδι - Σούδα 19:00:2819:00Κορασίδων Κατάταξη
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Κανακάκης Γεώργιος Κλώτσα Ιωάννα - - -

Κυριακή 07/04/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-04-07 10:00:2207/04/2019 Γιούχτας - ΓΕΗ3 10:00:2210:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΑΡΧΑΝΩΝ
Πακιουφάκη Ευρυδίκη - - - -
2019-04-07 11:00:3507/04/2019 Ηρόδοτος - ΣΦΠΧ 11:00:3511:00Παμπαίδων
ΚΛ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ
Κόκκας Θωμάς Μαυρέα Χριστίνα - - -
2019-04-07 12:00:2107/04/2019 Άνεμος - Ν.ΟΠΕΡ 12:00:2112:00Παγκορασίδων
KΛ ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ
Σπαντιδάκη Ελένη Κλεινάκης Γεώργιος - - -
2019-04-07 14:00:1107/04/2019 Κύδων - Αρκάδι 14:00:1114:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Κανδηλιεράκης Παύλος Δημακοπούλου Δέσποινα - - -
2019-04-07 14:00:2107/04/2019 ΓΕΗ - ΣΦΠΧ 14:00:2114:00Ανδρών Τελικοί
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Αμαριανιτάκης Ιωάννης Μαυρέα Χριστίνα Βλαχάκης Εμμανουήλ -
2019-04-07 15:00:4107/04/2019 Αρκάδι - ΟΦΗ 15:00:4115:00Παμπαίδων
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Μαρινάτος Ιωάννης Κλώτσα Ιωάννα - - -
2019-04-07 17:00:1307/04/2019 Φιλαθλητικός - ΓΕΙ 17:00:1317:00Κορασίδων Χιαστί
ΚΛ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ
Πακιουφάκη Ευρυδίκη Αβραμοπούλου Γεωργία - - -
2019-04-07 17:00:1907/04/2019 Άνεμος3 - Σούδα2 17:00:1917:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΚΛΑΔΙΣΟΥ
Κάγκας Γεώργιος - - - -
2019-04-07 17:00:4107/04/2019 Ν.ΟΠΕΡ - ΓΕΗ 17:00:4117:00Παμπαίδων
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Κλώτσα Ιωάννα - - -
2019-04-07 18:00:3707/04/2019 Αετός - Ακρωτήρι 18:00:3718:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Συκάς Ιωάννης Σταγάκης Ιωάννης - - -
2019-04-07 19:00:0907/04/2019 Ν.ΟΠΕΡ - Αρκάδι 19:00:0919:00Γυναικών Χιαστί
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Μαρινάτος Ιωάννης Κλώτσα Ιωάννα - -
2019-04-07 19:00:1107/04/2019 ΓΕΗ - Πήγασος 19:00:1119:00Γυναικών Χιαστί
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Κόκκας Θωμάς Καραλή Βασιλική - -
2019-04-07 19:00:2107/04/2019 Χερρονάσιος - Μεσσαρά 19:00:2119:00Κορασίδων Κατάταξη
ΚΛ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ
Αβραμοπούλου Γεωργία Πακιουφάκη Ευρυδίκη - - -
2019-04-07 20:00:1607/04/2019 Σούδα - ΣΦΠΧ 20:00:1620:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Κουνδουράκη Νικολέτα Χαριτωνίδου Μαρία - - -

Τρίτη  09/04/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-04-09 15:30:3309/04/2019 ΟΦΗ - Άρης 15:30:3315:30Παγκορασίδων
Κλ. ΒΑΚ
Πακιουφάκη Ευρυδίκη Μαυρέα Χριστίνα - - -
2019-04-09 19:30:4909/04/2019 Κύδων - Αετός 19:30:4919:30Κορασίδων Κατάταξη
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Ντουμπαρατζή Δέσποινα Μπρέλλας Ιωάννης - - -

Δηλώσεις ενέργειας BEACH VOLLEY

Αποστέλλονται συνημμένα έγγραφα ΟΔΒΕ σχετικά με beachvolley προς ενημέρωσή σας. Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται όπως μεριμνήσουν άμεσα για την παραλαβή των δηλώσεών τους έγκαιρα από τον Σύνδεσμο ώστε να αποσταλούν στην ΟΔΒΕ συγκεντρωτικά.  Οι προτάσεις του Συνδέσμου θα γίνουν σε συνεργασία με την ΚΕΔ/ΕΣΠΕΚ.

Τη φόρμα της δήλωσης ενέργειας θα τη βρείτε εδώ


Ορισμοί 30/03-02/04

Σάββατο 30/03/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-03-30 09:00:4430/03/2019 ΓΕΗ2 - ΓΕΗ3 09:00:4409:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Αβραμοπούλου Γεωργία - - - -
2019-03-30 10:00:4030/03/2019 Ν.ΟΠΕΡ - Αρκάδι 10:00:4010:00Παίδων
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Κανακάκης Γεώργιος Κλώτσα Ιωάννα - - -
2019-03-30 11:00:3230/03/2019 Φιλαθλητικός - Άθλεση 11:00:3211:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Σταμουλάκη Ελευθερία Χαρά Καραλή Βασιλική - - -
2019-03-30 15:00:2030/03/2019 ΟΠΑ - Άνεμος3 15:00:2015:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Μωραϊτάκη Στέλλα - - - -
2019-03-30 16:00:1330/03/2019 ΣΦΠΧ - ΓΕΗ 16:00:1316:00Κορασίδων Τελικοί
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Αγγελίδης Νικόλαος Συκάς Ιωάννης Σπαντιδάκη Ελένη Καρπουζάς Ιωάννης -
2019-03-30 16:00:3130/03/2019 Γιούχτας - Ηρόδοτος 16:00:3116:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΑΡΧΑΝΩΝ
Πακιουφάκη Ευρυδίκη - - - -
2019-03-30 16:00:5030/03/2019 ΟΦΗ - Ροδίων Άθλησις 16:00:5016:00Α2 Ανδρών
Κλ. ΒΑΚ
Κουτσούλας Μιχαήλ Τραχαλάκη Ελένη Καραλή Βασιλική Βλαχάκης Εμμανουήλ -
2019-03-30 16:00:5830/03/2019 Άθλεση - Απολλώνιος 16:00:5816:00Α2 Γυναικών
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Κόκκας Θωμάς Καραπουλάκης Ευάγγελος Μιχαηλίδη Ευθυμία - -
2019-03-30 17:00:0930/03/2019 Σούδα2 - Αρκάδι2 17:00:0917:00Κορασίδων Κατάταξη
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Κουνδουράκη Νικολέτα Κάγκας Γεώργιος - - -
2019-03-30 18:00:0730/03/2019 ΣΦΠΧ - ΓΕΗ 18:00:0718:00Παίδων Τελικοί
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Γιαννόπουλος Νικόλαος Κανδηλιεράκης Παύλος Κοκκινάκης Ευτύχιος Καρπουζάς Ιωάννης -

Κυριακή 31/03/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-03-31 10:00:5431/03/2019 ΓΕΗ2- Πήγασος2 10:00:5410:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Καραλή Βασιλική - - - -
2019-03-31 11:00:0931/03/2019 Ν.ΟΠΕΡ - ΣΦΠΧ 11:00:0911:00Παμπαίδων
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Κλώτσα Ιωάννα Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος - - -
2019-03-31 11:00:2731/03/2019 Μεσσαρά - Άθλεση 11:00:2711:00Παγκορασίδων
ΚΛ ΜΟΙΡΩΝ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Φανουράκη Ξανθή - - -
2019-03-31 11:00:5831/03/2019 Ηρόδοτος - ΓΕΗ3 11:00:5811:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ
Σταμουλάκη Ελευθερία Χαρά - - - -
2019-03-31 12:00:4531/03/2019 Σούδα2 - Αρκάδι2 12:00:4512:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Μωραϊτάκη Στέλλα - - - -
2019-03-31 12:00:5231/03/2019 ΓΕΗ - Χερρονάσιος 12:00:5212:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Καραλή Βασιλική Μαυρέα Χριστίνα - - -
2019-03-31 13:00:0531/03/2019 ΓΕΙ - Γιούχτας 13:00:0513:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
Πετράκης Ιωάννης - - - -
2019-03-31 13:00:2631/03/2019 Αρκάδι - Αετός 13:00:2613:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος - - - -
2019-03-31 13:30:5831/03/2019 ΣΦΠΧ - Άνεμος 13:30:5813:30Παγκορασίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Συκάς Ιωάννης Κοκκινάκης Ευτύχιος - - -
2019-03-31 14:00:1431/03/2019 Ν.ΟΠΕΡ - Κύδων 14:00:1414:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Κουνδουράκη Νικολέτα Μωραϊτάκη Στέλλα - - -
2019-03-31 14:00:5731/03/2019 ΓΕΗ - Αρκάδι 14:00:5714:00Παμπαίδων
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Σταμουλάκη Ελευθερία Χαρά Μαυρέα Χριστίνα - - -
2019-03-31 15:00:3931/03/2019 Άρης - Πήγασος 15:00:3915:00Παγκορασίδων
ΚΛ ΓΟΥΡΝΩΝ
Πακιουφάκη Ευρυδίκη - Σούρλα Αικατερίνη - -
2019-03-31 15:30:4931/03/2019 Γρύπας - ΟΦΗ 15:30:4915:30Παγκορασίδων
ΚΛ. ΜΕΛΕΣΣΩΝ
Αβραμοπούλου Γεωργία Μιχαηλίδη Ευθυμία - - -
2019-03-31 17:30:1731/03/2019 Παγχανιακός - Σούδα 17:30:1717:30Παγκορασίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Σπαντιδάκη Ελένη Σταγάκης Ιωάννης - - -
2019-03-31 18:00:4031/03/2019 Χερρονάσιος -Αρκάδι 18:00:4018:00Γυναικών
ΚΛ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ
Κόκκας Θωμάς Πακιουφάκη Ευρυδίκη Σούρλα Αικατερίνη - -
2019-03-31 18:30:5631/03/2019 Γιούχτας - ΓΕΗ 18:30:5618:30Γυναικών
ΚΛ. ΑΡΧΑΝΩΝ
Αβραμοπούλου Γεωργία Αβραμοπούλου Γεωργία Μιχαηλίδη Ευθυμία - -
2019-03-31 19:30:3331/03/2019 ΣΦΠΧ - Ηρόδοτος 19:30:3319:30Ανδρών
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Τραχαλάκη Ελένη Συκάς Ιωάννης Κουνδουράκη Νικολέτα Καρπουζάς Ιωάννης -
2019-03-31 21:30:5031/03/2019 Ν.ΟΠΕΡ - ΓΕΗ 21:30:5021:30Ανδρών
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Γιαννόπουλος Νικόλαος Κανδηλιεράκης Παύλος Κάγκας Γεώργιος - -

Τρίτη  02/04/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-04-02 19:30:0402/04/2019 Κύδων - ΣΦΠΧ 19:30:0419:30Παγκορασίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Συκάς Ιωάννης Μπρέλλας Ιωάννης - - -

Ορισμοί 23-27/03

Σάββατο 23/03/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-03-23 09:00:2023/03/2019 Πήγασος2 - Άθλεση2 09:00:2009:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Σταμουλάκη Ελευθερία Χαρά - - - -
2019-03-23 12:00:3223/03/2019 ΓΕΗ - ΟΦΗ 12:00:3212:00Παίδων
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Αβραμοπούλου Γεωργία - Σούρλα Αικατερίνη - -
2019-03-23 13:00:2123/03/2019 Γιούχτας - Ηρόδοτος 13:00:2113:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΑΡΧΑΝΩΝ
Κόκκας Θωμάς - - - -
2019-03-23 14:00:5923/03/2019 Πήγασος 1 - Άρης 14:00:5914:00Κορασίδων Κατάταξη
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Αβραμοπούλου Γεωργία - Σούρλα Αικατερίνη - -
2019-03-23 16:00:0123/03/2019 Μεσσαρά - Παναθηναϊκός 16:00:0116:00Pre League Γυναικών
ΚΛ ΜΟΙΡΩΝ
Αμαριανιτάκης Ιωάννης Καραπουλάκης Ευάγγελος Σταμουλάκη Ελευθερία Χαρά Κοκοτσάκης Βασίλειος -
2019-03-23 16:00:2623/03/2019 Ν.ΟΠΕΡ - ΓΕΗ 16:00:2616:00Κορασίδων Χιαστί
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Κανακάκης Γεώργιος Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Κλώτσα Ιωάννα - -
2019-03-23 16:00:4523/03/2019 Παγχανιακός - Αρκάδι 16:00:4516:00Κορασίδων Κατάταξη
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Συκάς Ιωάννης Κλεινάκης Γεώργιος - - -
2019-03-23 16:30:1123/03/2019 Ακρωτήρι - Αρκάδι 16:30:1116:30Παγκορασίδων
ΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Κανδηλιεράκης Παύλος Χαριτωνίδου Μαρία - - -
2019-03-23 18:00:2323/03/2019 Μεσσαρά - Χερρονάσιος 18:00:2318:00Κορασίδων
ΚΛ ΜΟΙΡΩΝ
Σταμουλάκη Ελευθερία Χαρά Αμαριανιτάκης Ιωάννης - - -
2019-03-23 18:00:2923/03/2019 Ν.ΟΠΕΡ - ΣΦΠΧ 18:00:2918:00Παίδων
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Κανακάκης Γεώργιος Μαρινάτος Ιωάννης - - -

Κυριακή 24/03/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-03-24 10:00:1224/03/2019 Πήγασος - Χερρονάσιος 10:00:1210:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Μιχαηλίδη Ευθυμία - - -
2019-03-24 10:00:2324/03/2019 Άθλεση - ΓΕΗ 10:00:2310:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Κόκκας Θωμάς Μαυρέα Χριστίνα - - -
2019-03-24 10:30:0724/03/2019 Αετός - Ν.ΟΠΕΡ 10:30:0710:30Παγκορασίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Μωραϊτάκη Στέλλα Μωραϊτάκη Μαρία-Αικατερίνη - - -
2019-03-24 11:00:1824/03/2019 Μεσσαρά - Φιλαθλητικός 11:00:1811:00Παγκορασίδων
ΚΛ ΜΟΙΡΩΝ
Αμαριανιτάκης Ιωάννης Φανουράκη Ξανθή - - -
2019-03-24 12:00:0124/03/2019 Αρκάδι - Ηρόδοτος 12:00:0112:00Παμπαίδων
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Μαρινάτος Ιωάννης Κλώτσα Ιωάννα - - -
2019-03-24 12:00:0624/03/2019 Άνεμος - Παγχανιακός 12:00:0612:00Παγκορασίδων
KΛ ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ
Κανδηλιεράκης Παύλος Σταγάκης Ιωάννης - - -
2019-03-24 14:00:1324/03/2019 Αρκάδι - Ν.ΟΠΕΡ 14:00:1314:00Γυναικών
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Μαρινάτος Ιωάννης Κλώτσα Ιωάννα - -
2019-03-24 14:00:1924/03/2019 Άρης - Γρύπας 14:00:1914:00Παγκορασίδων
ΚΛ ΓΟΥΡΝΩΝ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Μιχαηλίδη Ευθυμία - - -
2019-03-24 15:00:2024/03/2019 ΓΕΗ - Χερρονάσιος 15:00:2015:00Γυναικών
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Κανακάκης Γεώργιος - Μαυρέα Χριστίνα - -
2019-03-24 16:00:4424/03/2019 ΓΕΗ - Ν.ΟΠΕΡ 16:00:4416:00Παίδων
Κλ. ΒΑΚ
Κόκκας Θωμάς Αβραμοπούλου Γεωργία - - -
2019-03-24 17:00:0424/03/2019 Άθλεση - ΣΦΠΧ 17:00:0417:00Κορασίδων Χιαστί
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Κανακάκης Γεώργιος Σταμουλάκη Ελευθερία Χαρά Μιχαηλίδη Ευθυμία - -
2019-03-24 17:00:2224/03/2019 Ακρωτήρι - Πήγασος 17:00:2217:00Γυναικών
ΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Αγγελίδης Νικόλαος Γιαννόπουλος Νικόλαος Δημακοπούλου Δέσποινα - -
2019-03-24 18:00:0924/03/2019 Αρκάδι2 - Άνεμος2 18:00:0918:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Κλώτσα Ιωάννα - - - -
2019-03-24 18:00:1724/03/2019 Κύδων - Γιούχτας 18:00:1718:00Γυναικών
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Τραχαλάκη Ελένη Κουνδουράκη Νικολέτα Κοκκινάκης Ευτύχιος - -
2019-03-24 19:00:1624/03/2019 Ηρόδοτος - ΣΦΠΧ 19:00:1619:00Ανδρών
ΚΛ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Αβραμοπούλου Γεωργία Σούρλα Αικατερίνη - -
2019-03-24 19:00:5924/03/2019 ΓΕΗ - Ν.ΟΠΕΡ 19:00:5919:00Ανδρών
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Αμαριανιτάκης Ιωάννης Κόκκας Θωμάς Σταμουλάκη Ελευθερία Χαρά - -

Τετάρτη 27/03/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-03-27 16:30:1227/03/2019 ΣΦΠΧ - Αετός 16:30:1216:30Παγκορασίδων
Κάγκας Γεώργιος Κουνδουράκη Νικολέτα - - -

Σεμινάριο Άμμου 2019

Το Δ.Σ. της ΟΔΒΕ αφού έλαβε υπόψη τον αθλητικό νόμο 2725/99 όπως τροποποιήθηκε και ισχύει, το Καταστατικό της ΟΔΒΕ, τον Εσωτερικό Κανονισμό ΟΔΒΕ και τον Κανονισμό Διαιτησίας ΕΟΠΕ και σε συνεργασία με την Κ.Ε.Δ./Ε.Ο.ΠΕ, αποφάσισε την πραγματοποίηση του 8ου Ετήσιου Επιμορφωτικού Σεμιναρίου Πετοσφαίρισης  Άμμου στη Λαμία και στα γραφεία του Συνδέσμου Διαιτητών Ποδοσφαίρου ( Λυκούργου 6 και Κολοκοτρώνη), το Σάββατο 4 Μαΐου 2019, από τις 11:00πμ έως και τις 15:00μμ.

Λεπτομέριες στο παρακάτω έγγραφο της ΟΔΒΕ:

ΣΕΜΙΝΑΡΙΟ ΑΜΜΟΥ 2019


Ορισμοί 16-17/03

Σάββατο 16/03/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-03-16 09:00:2516/03/2019 Άθλεση2 - ΓΕΗ3 09:00:2509:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Σταμουλάκη Ελευθερία Χαρά - - - -
2019-03-16 11:00:2016/03/2019 ΓΕΗ2- Γιούχτας 11:00:2011:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Σταμουλάκη Ελευθερία Χαρά Κόκκας Θωμάς - - -
2019-03-16 13:00:0316/03/2019 ΓΕΗ - Ν.ΟΠΕΡ 13:00:0313:00Κορασίδων
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Κανακάκης Γεώργιος Γιαννόπουλος Νικόλαος Σταμουλάκη Ελευθερία Χαρά - -
2019-03-16 13:00:3416/03/2019 Κύδων1 - Κύδων2 13:00:3413:00Κορασίδων Κατάταξη
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Σπαντιδάκη Ελένη Μωραϊτάκη Μαρία-Αικατερίνη - - -
2019-03-16 14:30:4916/03/2019 Γρύπας - Πήγασος 14:30:4914:30Παγκορασίδων
ΚΛ. ΜΕΛΕΣΣΩΝ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Σούρλα Αικατερίνη - - -
2019-03-16 15:00:3116/03/2019 Αετός - Σούδα2 15:00:3115:00Κορασίδων Κατάταξη
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Πετακάκη Παρασκευή Κάγκας Γεώργιος - - -
2019-03-16 16:00:3816/03/2019 Άθλεση - Πετρούπολη 16:00:3816:00Α2 Γυναικών
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Κόκκας Θωμάς Κανακάκης Γεώργιος Σπιθάκη Μαρία - -
2019-03-16 16:00:4416/03/2019 ΟΦΗ - Πανερυθραϊκός 16:00:4416:00Α2 Ανδρών
Κλ. ΒΑΚ
Τραχαλάκη Ελένη Γιαννόπουλος Νικόλαος Πακιουφάκη Ευρυδίκη - -
2019-03-16 17:00:4216/03/2019 ΣΦΠΧ - ΓΕΗ 17:00:4217:00Παίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Αγγελίδης Νικόλαος Μωραϊτάκη Στέλλα - - -
2019-03-16 17:00:5416/03/2019 Ακρωτήρι - Σούδα 17:00:5417:00Κορασίδων Κατάταξη
ΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Συκάς Ιωάννης Δημακοπούλου Δέσποινα - - -
2019-03-16 18:00:2416/03/2019 Πήγασος2 - ΓΕΙ 18:00:2418:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ
Καραπουλάκης Ευάγγελος - - - -
2019-03-16 18:30:0916/03/2019 ΟΦΗ - Ακράδι 18:30:0918:30Παίδων
Κλ. ΒΑΚ
Σπιθάκη Μαρία Πακιουφάκη Ευρυδίκη - - -
2019-03-16 19:30:2216/03/2019 Χερρονάσιος - Άθλεση 19:30:2219:30Παγκορασίδων
ΚΛ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Σούρλα Αικατερίνη - - -

Κυριακή 17/03/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-03-17 10:00:1017/03/2019 Ν.ΟΠΕΡ - Ακρωτήρι 10:00:1010:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Μαρινάτος Ιωάννης - - -
2019-03-17 10:00:2517/03/2019 ΓΕΗ2 - Ηρόδοτος 10:00:2510:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Πακιουφάκη Ευρυδίκη - - - -
2019-03-17 12:00:0717/03/2019 Αρκάδι2 - Κύδων2 12:00:0712:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Μαρινάτος Ιωάννης - - - -
2019-03-17 12:00:1117/03/2019 ΓΕΗ - Μεσσαρά 12:00:1112:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Κόκκας Θωμάς Σούρλα Αικατερίνη - - -
2019-03-17 12:00:5617/03/2019 Παγχανιακός - Κύδων 12:00:5612:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Σπαντιδάκη Ελένη Λεμοντζόγλου - - -
2019-03-17 13:00:5517/03/2019 Άνεμος2 - Άνεμος3 13:00:5513:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΚΛΑΔΙΣΟΥ
Μωραϊτάκη Στέλλα - - - -
2019-03-17 14:00:4717/03/2019 ΣΦΠΧ - Αρκάδι 14:00:4714:00Παμπαίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Πετακάκη Παρασκευή Κλεινάκης Γεώργιος - - -
2019-03-17 14:00:5617/03/2019 Ν.ΟΠΕΡ - Πήγασος 14:00:5614:00Γυναικών
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Κανακάκης Γεώργιος Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Κλώτσα Ιωάννα - -
2019-03-17 16:00:5517/03/2019 Φιλαθλητικός - ΟΦΗ 16:00:5516:00Παγκορασίδων
Κλ. ΒΑΚ
Αβραμοπούλου Γεωργία Καραπουλάκης Ευάγγελος - - -
2019-03-17 16:00:5917/03/2019 ΣΦΠΧ - Άθλεση 16:00:5916:00Κορασίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Αγγελίδης Νικόλαος Γιαννόπουλος Νικόλαος Σταγάκης Ιωάννης - -
2019-03-17 17:00:3617/03/2019 Σούδα2 - ΟΠΑ 17:00:3617:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Κάγκας Γεώργιος - - - -
2019-03-17 18:00:0417/03/2019 Ν.ΟΠΕΡ - Ηρόδοτος 18:00:0418:00Παμπαίδων
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Μαρινάτος Ιωάννης Κλώτσα Ιωάννα - - -
2019-03-17 18:00:1417/03/2019 ΓΕΗ - Ακρωτήρι 18:00:1418:00Ανδρών
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Σπιθάκη Μαρία Καραπουλάκης Ευάγγελος Αβραμοπούλου Γεωργία - -
2019-03-17 18:00:1417/03/2019 Χερρονάσιος - Κύδων 18:00:1418:00Γυναικών
ΚΛ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ
Κόκκας Θωμάς Σταμουλάκη Ελευθερία Χαρά Πακιουφάκη Ευρυδίκη - -
2019-03-17 19:00:4617/03/2019 Σούδα - Άνεμος 19:00:4619:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Κουνδουράκη Νικολέτα Χαριτωνίδου Μαρία - - -
2019-03-17 20:00:0417/03/2019 Αρκάδι - ΓΕΗ 20:00:0420:00Γυναικών
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Κανακάκης Γεώργιος Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Κλώτσα Ιωάννα - -
2019-03-17 20:00:0517/03/2019 ΓΕΗ - ΟΦΗ 20:00:0520:00Παμπαίδων
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Σπιθάκη Μαρία Σούρλα Αικατερίνη - - -
2019-03-17 20:00:1017/03/2019 Κύδων - ΣΦΠΧ 20:00:1020:00Ανδρών
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Κανδηλιεράκης Παύλος Συκάς Ιωάννης Μωραϊτάκη Μαρία-Αικατερίνη - -
2019-03-17 20:00:5717/03/2019 Χερρονάσιος - Ν.ΟΠΕΡ 20:00:5720:00Ανδρών
ΚΛ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ
Κόκκας Θωμάς Πακιουφάκη Ευρυδίκη Σταμουλάκη Ελευθερία Χαρά - -