admin

Ορισμοί 26-27/01

Σάββατο 26/01/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-01-26 16:00:5126/01/2019 Άθλεση - Αστέρας Αγ. Δημητρίου 16:00:5116:00Α2 Γυναικών
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Κόκκας Θωμάς Αμαριανιτάκης Ιωάννης Αβραμοπούλου Γεωργία - -
2019-01-26 18:00:0526/01/2019 ΓΕΗ - ΣΦΠΧ 18:00:0518:00Νεανίδων
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Σπιθάκη Μαρία Αβραμοπούλου Γεωργία Κοκοτσάκης Βασίλειος -
2019-01-26 18:00:4326/01/2019 Ηρόδοτος - ΣΦΠΧ 18:00:4318:00Εφήβων
ΚΛ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ
Καράλη Βασιλική - Καλεμάκη Πελαγία - -
2019-01-26 18:00:5126/01/2019 Αρκάδι 2 - Σούδα 2 18:00:5118:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Μαρινάτος Ιωάννης - - - -
2019-01-26 19:00:3426/01/2019 ΓΕΗ - Ν.ΟΠΕΡ 19:00:3419:00Εφήβων
ΚΛ. ΒΑΚ
Αμαριανιτάκης Ιωάννης Κόκκας Θωμάς - - -
2019-01-26 20:00:5126/01/2019 Ηρόδοτος - Πήγασος 20:00:5120:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ
Καράλη Βασιλική - Καλεμάκη Πελαγία - -

Κυριακή 27/01/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-01-27 15:30:3227/01/2019 Ν.ΟΠΕΡ - Αρκάδι 15:30:3215:30Κορασίδων
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Μαρινάτος Ιωάννης - - -
2019-01-27 16:00:1827/01/2019 ΣΦΠΧ - Αρκάδι 16:00:1816:00Παίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Κουνδουράκη Νικολέτα Σπαντιδάκη Ελένη - - -
2019-01-27 18:00:2827/01/2019 Αετός - Αρκάδι 18:00:2818:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Κοκκινάκης Ευτύχιος Ντουμπαρατζή Δέσποινα - - -
2019-01-27 19:30:2627/01/2019 Μεσσαρά - ΓΕΗ 19:30:2619:30Κορασίδων
ΚΛ. ΜΟΙΡΩΝ
Αμαριανιτάκης Ιωάννης Πακιουφάκη Ευρυδίκη - - -

Λίστες διαιτητών Εθνικών κατηγοριών - Αναμόρφωση

Σας γνωστοποιούμε ότι η ΚΕΔ, σύμφωνα με το άρθρο 14 του Κανονισμού Διαιτησίας, προχώρησε στην αναμόρφωση των πινάκων αξιολόγησης διαιτητών των πρωταθλημάτων Εθνικών κατηγοριών 2018-2019. Παρακάτω θα βρείτε τις αναμορφωμένες λίστες:

Λίστα διαιτητών Α1 Ανδρών

Λίστα διαιτητών Α1 Γυναικών-Pre League Γυναικών

Λίστα διαιτητών Α2 Ανδρών-Γυναικών


Ορισμοί 19-20/01

Σάββατο 19/01/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-01-19 13:30:5819/01/2019 Μεσσαρά - Άρης 13:30:5813:30Κορασίδων
ΚΛ. ΜΟΙΡΩΝ
Αβραμοπούλου Γεωργία Καραπουλάκης Ευάγγελος Φανουράκη Ξανθή - -
2019-01-19 16:00:0119/01/2019 Ακρωτήρι - ΓΕΗ 16:00:0116:00Νεανίδων
ΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Κουνδουράκη Νικολέτα Συκάς Ιωάννης Τζουρμπάκη Λαμπρινή Καρπουζάς Ιωάννης -
2019-01-19 16:00:2219/01/2019 Μεσσαρά - Ηρακλής 16:00:2216:00Pre League Γυναικών
ΚΛ. ΜΟΙΡΩΝ
Αμαριανιτάκης Ιωάννης Καραπουλάκης Ευάγγελος Αβραμοπούλου Γεωργία Κοκοτσάκης Βασίλειος -
2019-01-19 16:00:3719/01/2019 Αετός - Άνεμος 2 16:00:3716:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Σπαντιδάκη Ελένη Μωραϊτάκη Μαρία-Αικατερίνη - - -
2019-01-19 16:00:4219/01/2019 Φιλαθλητικός - Χερρονάσιος 16:00:4216:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Σπιθάκη Μαρία Κόκκας Θωμάς - - -
2019-01-19 16:00:4919/01/2019 ΟΦΗ - ΑΕΠ Ολυμπιάς 16:00:4916:00Α2 Ανδρών
ΚΛ. ΒΑΚ
Τραχαλάκη Ελένη Αγγελίδης Νικόλαος Μωραϊτάκη Στέλλα - -
2019-01-19 18:00:1219/01/2019 ΣΦΠΧ - Ν.ΟΠΕΡ 18:00:1218:00Παίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Γιαννόπουλος Νικόλαος Μιχαηλίδη Ευθυμία - - -
2019-01-19 18:00:5519/01/2019 ΟΦΗ - ΓΕΗ 18:00:5518:00Παίδων
ΚΛ. ΒΑΚ
Κόκκας Θωμάς Σπιθάκη Μαρία - - -
2019-01-19 19:00:4619/01/2019 Σούδα - Κύδων 19:00:4619:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Κανδηλιεράκης Παύλος Πετακάκη Παρασκευή - - -

* Η κ. Φανουράκη έχει οριστεί ως εκπαιδευόμενη

** Στην κ. Μιχαηλίδη, δεν θα δοθούν έξοδα μετακίνησης και ημεραργίας.

Κυριακή 20/01/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-01-20 10:00:4820/01/2019 Αρκάδι - Κύδων 10:00:4810:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Κανακάκης Γεώργιος - - -
2019-01-20 12:00:4520/01/2019 ΟΦΗ - ΓΕΗ 12:00:4512:00Παμπαίδων
ΚΛ. ΒΑΚ
Σπιθάκη Μαρία Πακιουφάκη Ευρυδίκη - - -
2019-01-20 12:00:4620/01/2019 Αρκάδι - ΣΦΠΧ 12:00:4612:00Παμπαίδων
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Κανακάκης Γεώργιος Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος - - -
2019-01-20 14:00:1320/01/2019 ΓΕΗ - Πήγασος 14:00:1314:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΒΑΚ
Αβραμοπούλου Γεωργία Σπιθάκη Μαρία - - -
2019-01-20 14:00:2920/01/2019 Ν.ΟΠΕΡ - Άνεμος 14:00:2914:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Πετακάκη Παρασκευή Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος - - -
2019-01-20 15:00:3220/01/2019 Ακρωτήρι - Αετός 15:00:3215:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Γιαννόπουλος Νικόλαος Τζουρμπάκη Λαμπρινή - - -
2019-01-20 15:00:4820/01/2019 Ηρόδοτος - Ν.ΟΠΕΡ 15:00:4815:00Παμπαίδων
ΚΛ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ
Συκάς Ιωάννης Καραπουλάκης Ευάγγελος - - -
2019-01-20 16:00:0420/01/2019 Άθλεση - ΣΦΠΧ 16:00:0416:00Νεανίδων
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Κόκκας Θωμάς Κανδηλιεράκης Παύλος Σταμουλάκη Ελευθερία Χαρά Βλαχάκης Εμμανουήλ -
2019-01-20 16:00:5020/01/2019 Ν.ΟΠΕΡ - Σούδα 16:00:5016:00Ανδρών
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Κανακάκης Γεώργιος Πετακάκη Παρασκευή Κλώτσα Ιωάννα - -
2019-01-20 16:00:5620/01/2019 ΓΕΗ3 - Γιούχτας 16:00:5616:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΒΑΚ
Αβραμοπούλου Γεωργία - - - -
2019-01-20 17:00:3320/01/2019 Ηρόδοτος - Κύδων 17:00:3317:00Ανδρών
ΚΛ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Συκάς Ιωάννης Πακιουφάκη Ευρυδίκη - -
2019-01-20 17:00:4820/01/2019 ΓΕΙ - Άθλεση2 17:00:4817:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
Πετράκης Ιωάννης - Παπαπαύλος Ιωάννης - -
2019-01-20 17:00:5520/01/2019 Ακρωτήρι - Χερρονάσιος 17:00:5517:00Ανδρών
ΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Αγγελίδης Νικόλαος Σπαντιδάκη Ελένη Μωραϊτάκη Μαρία-Αικατερίνη - -
2019-01-20 18:00:1820/01/2019 ΓΕΗ - ΣΦΠΧ 18:00:1818:00Ανδρών
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Κανδηλιεράκης Παύλος Κόκκας Θωμάς Καλεμάκη Πελαγία - -
2019-01-20 19:00:4720/01/2019 Ηρόδοτος - Πήγασος2 19:00:4719:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ
Πακιουφάκη Ευρυδίκη - - - -
2019-01-20 19:00:5920/01/2019 Άρης - ΟΦΗ 19:00:5919:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΓΟΥΡΝΩΝ
Σπιθάκη Μαρία Αβραμοπούλου Γεωργία - - -
2019-01-20 20:00:2420/01/2019 ΓΕΗ - Χερρονάσιος 20:00:2420:00Κορασίδων
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Σταμουλάκη Ελευθερία Χαρά Καλεμάκη Πελαγία - - -

* Ο κ. Παπαπαύλου έχει οριστεί ως εκπαιδευόμενος

Έξοδα μετακίνησης για τους διαιτητές που μετακινούνται από Χανιά προς Ηράκλειο:
Τα έξοδα μετακίνησης ανέρχονται σε 48€ και τα έξοδα ημεραργίας που ανέρχονται σε 14€ ανά μετακινούμενο διαιτητή, και τα οποία θα κατανεμηθούν εξίσου στους 3 γηπεδούχους (Ηρόδοτο - ΓΕΗ - Άθλεση), σύμφωνα με την συμφωνία ΕΣΠΕΚ - ΣΥΔΠΕΚ.


Κάρτα υγείας

Με επιστολή της η ΕΟΠΕ μας ενημέρωσε ότι, μετά από την έκδοση κοινής υπουργικής απόφασης του υπουργού Υγείας και του Υφυπουργού Αθλητισμού που αναρτήθηκε στην Εφημερίδα της Κυβερνήσεως, με την οποία παρατάθηκε η υποχρέωση έκδοσης της Κάρτας Υγείας από τις Ομοσπονδίες έως τις 31/7/2019, μας διευκρίνισε τα εξής:

  • Η Κάρτα Υγείας Αθλητή ισχύει για όλα τα Πρωταθλήματα Πετοσφαίρισης, όπως έχει αποφασίσει η ΕΟΠΕ από την 24η συνεδρίαση του Διοικητικού Συμβουλίου της στις 4 Μάϊου 2018.
  • Η Ιατρική θεώρηση της Κάρτας Υγείας, μέχρι την πλήρη εφαρμογή της (1/8/2019) μπορεί να γίνει,εκτός από Καρδιολόγο Ιατρό και από Ιατρούς άλλων ειδικοτήτων, όπως Παθολόγο, Αθλητίατρο και Γενικό Ιατρό

Ορισμοί 12-13/01

Σάββατο 12/01/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-01-12 10:00:5012/01/2019 Πήγασος 2 - ΓΕΗ 2 10:00:5010:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Σταμουλάκη Ελευθερία Χαρά - - - -
2019-01-12 12:00:1512/01/2019 Φιλαθλητικος - Ηρόδοτος 12:00:1512:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Σταμουλάκη Ελευθερία Χαρά Καλεμάκη Πελαγία - - -
2019-01-12 12:00:5712/01/2019 ΟΦΗ- ΓΕΗ 12:00:5712:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΒΑΚ
Πακιουφάκη Ευρυδίκη Μιχαηλίδη Ευθυμία - - -
2019-01-12 14:00:1112/01/2019 ΣΦΠΧ - ΟΦΗ 14:00:1114:00Παμπαίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Σπαντιδάκη Ελένη Τζουρμπάκη Λαμπρινή - - -
2019-01-12 14:00:4212/01/2019 Πήγασος - ΓΕΙ 14:00:4214:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Αβραμοπούλου Γεωργία Πακιουφάκη Ευρυδίκη - - -
2019-01-12 15:00:2112/01/2019 Σητειακός - Γιούχτας 15:00:2115:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΣΗΤΕΙΑΣ
Πετράκης Ιωάννης - - - -
2019-01-12 15:00:4912/01/2019 Άνεμος - Σούδα 15:00:4915:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΚΛΑΔΙΣΟΥ
Κανδηλιεράκης Παύλος Μπρέλλας Ιωάννης - - -
2019-01-12 16:00:2412/01/2019 Μεσσαρά - Βριλήσια 16:00:2416:00Pre League Γυναικών
ΚΛ. ΜΟΙΡΩΝ
Τραχαλάκη Ελένη Αμαριανιτάκης Ιωάννης Κουνδουράκη Νικολέτα Καρπουζάς Ιωάννης -
2019-01-12 16:00:4212/01/2019 Αετός - Αρκάδι 16:00:4216:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Συκάς Ιωάννης Σπαντιδάκη Ελένη - - -
2019-01-12 16:00:5612/01/2019 ΓΕΗ - Ακρωτήρι 16:00:5616:00Νεανίδων
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Αβραμοπούλου Γεωργία Καλεμάκη Πελαγία - -
2019-01-12 17:00:5012/01/2019 Σούδα - ΓΕΗ 17:00:5017:00Εφήβων
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Πετακάκη Παρασκευή Κοκκινάκης Ευτύχιος - - -
2019-01-12 18:00:5712/01/2019 Κύδων 2 - Κύδων 1 18:00:5718:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Μπρέλλας Ιωάννης Συκάς Ιωάννης - - -
2019-01-12 20:00:0712/01/2019 Ν.ΟΠΕΡ - Ηρόδοτος 20:00:0720:00Εφήβων
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Κλώτσα Ιωάννα - - -

Κυριακή 13/01/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-01-13 10:00:2213/01/2019 Κύδων 2 - Άνεμος 2 10:00:2210:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Κοκκινάκης Ευτύχιος Μπρέλλας Ιωάννης - - -
2019-01-13 10:00:2213/01/2019 ΓΕΗ - Ηρόδοτος 10:00:2210:00Παμπαίδων
ΚΛ. ΒΑΚ
Σταμουλάκη Ελευθερία Χαρά Καλεμάκη Πελαγία - - -
2019-01-13 10:00:2613/01/2019 Πήγασος - Άρης 10:00:2610:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Καράλη Βασιλική Πακιουφάκη Ευρυδίκη - - -
2019-01-13 10:00:3813/01/2019 Χερρονάσιος - ΓΕΗ 10:00:3810:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Αβραμοπούλου Γεωργία - - -
2019-01-13 12:00:1213/01/2019 Κύδων - Ν.ΟΠΕΡ 12:00:1212:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Μπρέλλας Ιωάννης Κουνδουράκη Νικολέτα - - -
2019-01-13 12:00:1413/01/2019 ΓΕΗ 3 - Ηρόδοτος 12:00:1412:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΒΑΚ
Σταμουλάκη Ελευθερία Χαρά - - - -
2019-01-13 14:00:1513/01/2019 Παγχανιακός - Ακρωτήρι 14:00:1514:00Γυναικών
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Κουνδουράκη Νικολέτα Τραχαλάκη Ελένη Μωραϊτάκη Μαρία-Αικατερίνη - -
2019-01-13 14:00:5713/01/2019 Αρκάδι - Γιούχτας 14:00:5714:00Γυναικών
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Κανακάκης Γεώργιος Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Κλώτσα Ιωάννα - -
2019-01-13 16:00:0113/01/2019 Ν.ΟΠΕΡ - Χερρονάσιος 16:00:0116:00Γυναικών
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Κανακάκης Γεώργιος Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Κλώτσα Ιωάννα - -
2019-01-13 16:00:1513/01/2019 ΣΦΠΧ - Άθλεση 16:00:1516:00Νεανίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Τραχαλάκη Ελένη Πετακάκη Παρασκευή Μωραϊτάκη Μαρία-Αικατερίνη Καρπουζάς Ιωάννης -
2019-01-13 16:00:5313/01/2019 ΟΦΗ - Γρύπας 16:00:5316:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΒΑΚ
Καράλη Βασιλική Μιχαηλίδη Ευθυμία - - -
2019-01-13 17:00:1513/01/2019 Άνεμος 3 - ΟΠΑ 17:00:1517:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΚΛΑΔΙΣΟΥ
Μπρέλλας Ιωάννης - - - -
2019-01-13 17:00:2013/01/2019 Σούδα - Ηρόδοτος 17:00:2017:00Ανδρών
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Κοκκινάκης Ευτύχιος Συκάς Ιωάννης Ντουμπαρατζή Δέσποινα - -
2019-01-13 17:00:2113/01/2019 Ακρωτήρι - ΓΕΗ 17:00:2117:00Ανδρών
ΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Κανδηλιεράκης Παύλος Σπαντιδάκη Ελένη Τζουρμπάκη Λαμπρινή - -
2019-01-13 18:00:0813/01/2019 Ν.ΟΠΕΡ - Χερρονάσιος 18:00:0818:00Ανδρών
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Κανακάκης Γεώργιος Κλώτσα Ιωάννα - -
2019-01-13 18:00:1513/01/2019 Κύδων - Πήγασος 18:00:1518:00Γυναικών
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Αγγελίδης Νικόλαος Γιαννόπουλος Νικόλαος Μωραϊτάκη Στέλλα - -
2019-01-13 19:00:5513/01/2019 Σούδα - Παγχανιακός 19:00:5519:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Ντουμπαρατζή Δέσποινα Συκάς Ιωάννης - - -
2019-01-13 20:00:1413/01/2019 ΣΦΠΧ - Κύδων 20:00:1420:00Ανδρών
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Γιαννόπουλος Νικόλαος Αγγελίδης Νικόλαος Μωραϊτάκη Στέλλα - -
2019-01-13 20:00:2213/01/2019 Άθλεση - Φιλαθλητικός 20:00:2220:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Κόκκας Θωμάς Πακιουφάκη Ευρυδίκη - - -

Ορισμοί 05/01

Σάββατο 05/01/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-01-05 12:00:0105/01/2019 Αρκάδι - Σούδα 12:00:0112:00Κορασίδων
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Μαρινάτος Ιωάννης - - -
2019-01-05 14:00:3805/01/2019 Ν.ΟΠΕΡ - Ακρωτήρι 14:00:3814:00Κορασίδων
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Κλώτσα Ιωάννα - - -
2019-01-05 15:00:2005/01/2019 Μεσσαρά - ΓΕΗ 15:00:2015:00Κορασίδων
ΚΛ. ΜΟΙΡΩΝ
Αμαριανιτάκης Ιωάννης Πακιουφάκη Ευρυδίκη - - -
2019-01-05 17:00:0105/01/2019 ΣΦΠΧ - Παγχανιακός 17:00:0117:00Κορασίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Κουνδουράκη Νικολέτα Κοκκινάκης Ευτύχιος Σέκερης - -
2019-01-05 17:00:3705/01/2019 Σούδα 2 - Άνεμος 3 17:00:3717:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Μωραϊτάκη Στέλλα - Δημακοπούλου Δέσποινα - -
2019-01-05 18:00:3905/01/2019 Άθλεση - Πήγασος 18:00:3918:00Κορασίδων
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Καράλη Βασιλική Αβραμοπούλου Γεωργία - - -

* Οι ορισμένοι διαιτητές κ. Σέκερης και κ. Δημακοπούλου έχουν οριστεί ως εκπαιδευόμενοι.


Εξαίρεση από την υπαγωγή σε ασφάλιση με εργόσημο

Η ΟΔΒΕ με την παρακάτω επιστολή της μας ενημέρωσε ότι:

Με τροποποίηση του νόμου 3863/2010 (άρθρο 40) που ψήφισε η Βουλή των Ελλήνων στις 21/12/2018, οι διαιτητές, βοηθοί διαιτητές και παρατηρητές διαιτησίας των αγώνων των ερασιτεχνικών κατηγοριών αθλημάτων, εξαιρούνται από την υπαγωγή σε ασφάλιση με εργόσημο. Μετά από αυτή την εξέλιξη, ανακαλούνται όλες οι κινητοποιήσεις για το σκοπό αυτό.


Ορισμοί 22-23/12

Σάββατο 22/12/2018

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2018-12-22 12:00:1022/12/2018 Άρης - Άθλεση 12:00:1012:00Νεανίδων
ΚΛ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ
Αμαριανιτάκης Ιωάννης Αβραμοπούλου Γεωργία - - -
2018-12-22 13:00:3422/12/2018 ΓΕΗ - ΓΕΙ 13:00:3413:00Εφήβων
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Πακιουφάκη Ευρυδίκη Καράλη Βασιλική - - -
2018-12-22 16:00:2122/12/2018 ΟΦΗ - ΣΦΑΜ Φοίβος 16:00:2116:00Α2 Ανδρών
ΚΛ. ΒΑΚ
Τραχαλάκη Ελένη Καραπουλάκης Ευάγγελος Πακιουφάκη Ευρυδίκη - -
2018-12-22 16:00:2722/12/2018 Άθλεση - Αγία Παρασκευή 16:00:2716:00Α2 Γυναικών
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Κόκκας Θωμάς Κανδηλιεράκης Παύλος Σπιθάκη Μαρία - -
2018-12-22 16:00:3322/12/2018 ΟΠΑ - Κύδων2 16:00:3316:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Αγγελίδης Νικόλαος - - - -
2018-12-22 17:00:5622/12/2018 ΣΦΠΧ - ΝΟΠΕΡ 17:00:5617:00Εφήβων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Γιαννόπουλος Νικόλαος Κοκκινάκης Ευτύχιος - - -
2018-12-22 17:30:4622/12/2018 Ηρόδοτος - Σούδα 17:30:4617:30Εφήβων
ΚΛ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ
Αμαριανιτάκης Ιωάννης Αβραμοπούλου Γεωργία - - -
2018-12-22 18:00:5222/12/2018 Πήγασος - ΓΕΗ 18:00:5218:00Νεανίδων
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Κόκκας Θωμάς Σπιθάκη Μαρία - - -
2018-12-22 19:00:0222/12/2018 Σούδα - Κύδων 19:00:0219:00Νεανίδων
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Πετακάκη Παρασκευή Κάγκας Γεώργιος - - -
2018-12-22 19:00:0822/12/2018 ΣΦΠΧ - Παγχανιακός 19:00:0819:00Νεανίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Συκάς Ιωάννης Κοκκινάκης Ευτύχιος - - -

 

Κυριακή 23/12/2018

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2018-12-23 10:00:3423/12/2018 ΓΕΗ2 - ΓΕΗ3 10:00:3410:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Σπιθάκη Μαρία - - - -
2018-12-23 15:00:2923/12/2018 Άρης - Πήγασος 15:00:2915:00Κορασίδων
ΚΛ. ΓΟΥΡΝΩΝ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Πακιουφάκη Ευρυδίκη - - -
2018-12-23 17:00:2923/12/2018 Σούδα - Ν.ΟΠΕΡ 17:00:2917:00Κορασίδων
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Κουνδουράκη Νικολέτα Πετακάκη Παρασκευή - - -
2018-12-23 18:00:3923/12/2018 Παγχανιακός - Αρκάδι 18:00:3918:00Κορασίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Συκάς Ιωάννης Τραχαλάκη Ελένη - - -

Αναστολή της απόφασης ανάκλησης των δηλώσεων ενέργειας

Μετά από τις ενέργειες του προέδρου της ΕΟΠΕ κου Καραμπέτσου, να βρεθεί δίαυλος επικοινωνίας, αλλά και την εκπεφρασμένη διάθεση του υφυπουργού Αθλητισμού κου Βασιλειάδη για διαχωρισμό του ερασιτεχνικού από τον επαγγελματικό αθλητισμό και την αποζημίωση των διαιτητών με εργόσημο, το διοικητικό συμβούλιο της ΟΔΒΕ, σε έκτακτη συνεδρίαση του αποφάσισε να αναστείλει τις κινητοποιήσεις για  ανάκληση των δηλώσεων ενεργείας έως 31 Δεκεμβρίου 2018.