admin

Ορισμοί 03-04/11

Σάββατο 03/11/2018

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2018-11-03 11:00:2303/11/2018 ΓΕΗ - Άθλεση 11:00:2311:00Κορασίδων
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Σπιθάκη Μαρία Καραπουλάκης Ευάγγελος - - -
2018-11-03 12:00:3803/11/2018 Αρκάδι - Ν.ΟΠΕΡ 12:00:3812:00Παίδων
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Μαρινάτος Ιωάννης - - -
2018-11-03 13:00:3803/11/2018 ΓΕΗ - ΟΦΗ 13:00:3813:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Κληματσίδα Παρασκευή Αβραμοπούλου Γεωργία - - -
2018-11-03 14:00:5203/11/2018 Ακράδι - Ν.ΟΠΕΡ 14:00:5214:00Κορασίδων
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Μαρινάτος Ιωάννης Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος - - -
2018-11-03 16:00:1103/11/2018 Μεσσαρά - Πήγασος 16:00:1116:00Κορασίδων
ΚΛ. ΜΟΙΡΩΝ
Αμαριανιτάκης Ιωάννης Σταμουλάκη Ελευθερία Χαρά - - -
2018-11-03 16:00:2403/11/2018 Άθλεση - Βύρωνας 16:00:2416:00Α2 Γυναικών
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Τραχαλάκη Ελένη Κόκκας Θωμάς Καράλη Βασιλική - -
2018-11-03 16:00:2703/11/2018 ΟΦΗ - ΣΦΠΧ 16:00:2716:00Παίδων
ΚΛ. ΒΑΚ
Κληματσίδα Παρασκευή Αβραμοπούλου Γεωργία - - -
2018-11-03 16:00:5803/11/2018 ΣΦΠΧ - Σούδα 16:00:5816:00Κορασίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Κοκκινάκης Ευτύχιος Μπρέλλας Ιωάννης - - -
2018-11-03 17:00:1203/11/2018 Άρης - Χερρονάσιος 17:00:1217:00Κορασίδων
ΚΛ. ΓΟΥΡΝΩΝ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Σπιθάκη Μαρία - - -
2018-11-03 18:00:1203/11/2018 Ηρόδοτος - Φιλαθλητικός 18:00:1218:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ
Καράλη Βασιλική Κόκκας Θωμάς - - -
2018-11-03 18:00:3403/11/2018 Παγχανιακός - Ακρωτήρι 18:00:3418:00Κορασίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Συκάς Ιωάννης Μωραϊτάκη Μαρία-Αικατερίνη - - -
2018-11-03 19:30:5903/11/2018 Γιούχτας - Σητειακός 19:30:5919:30Κορασίδων Β
ΚΛ. ΑΡΧΑΝΩΝ
Αβραμοπούλου Γεωργία Κληματσίδα Παρασκευή - - -

Κυριακή 04/11/2018

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2018-11-04 12:00:1004/11/2018 ΓΕΙ - Πήγασος 12:00:1012:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
Κληματσίδα Παρασκευή - Κουδουμά Όλγα - -
2018-11-04 14:00:3704/11/2018 ΣΦΠΧ - Χερρονάσιος 14:00:3714:00Γυναικών
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Κουνδουράκη Νικολέτα Πετακάκη Παρασκευή Μωραϊτάκη Στέλλα - -
2018-11-04 16:00:3004/11/2018 Κύδων - Ηρόδοτος 16:00:3016:00Ανδρών
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Κανδηλιεράκης Παύλος Σπαντιδάκη Ελένη Τζουρμπάκη Λαμπρινή - -
2018-11-04 17:00:3704/11/2018 Γιούχτας - Ν.ΟΠΕΡ 17:00:3717:00Γυναικών
ΚΛ. ΑΡΧΑΝΩΝ
Κόκκας Θωμάς Πακιουφάκη Ευρυδίκη Σπιθάκη Μαρία - -
2018-11-04 17:00:4304/11/2018 Ακρωτήρι - ΓΕΗ 17:00:4317:00Γυναικών
ΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Πετακάκη Παρασκευή Κοκκινάκης Ευτύχιος Μπρέλλας Ιωάννης - -
2018-11-04 18:00:0304/11/2018 Χερρονάσιος - Ακρωτήρι 18:00:0318:00Ανδρών
ΚΛ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Αβραμοπούλου Γεωργία Κληματσίδα Παρασκευή - -
2018-11-04 18:00:1304/11/2018 Πήγασος - Αρκάδι 18:00:1318:00Γυναικών
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Αμαριανιτάκης Ιωάννης Σταμουλάκη Ελευθερία Χαρά Καλεμάκη Πελαγία Βλαχάκης Εμμανουήλ -
2018-11-04 18:00:1604/11/2018 ΣΦΠΧ - ΓΕΗ 18:00:1618:00Ανδρών
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Τραχαλάκη Ελένη Κουνδουράκη Νικολέτα Μωραϊτάκη Στέλλα Καρπουζάς Ιωάννης -
2018-11-04 19:00:0304/11/2018 Σούδα - Ν.ΟΠΕΡ 19:00:0319:00Ανδρών
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Σπαντιδάκη Ελένη Κανδηλιεράκης Παύλος Τζουρμπάκη Λαμπρινή - -
2018-11-04 20:00:5904/11/2018 Παγχανιακός - Κύδων 20:00:5920:00Γυναικών
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Κουνδουράκη Νικολέτα Πετακάκη Παρασκευή Κοκκινάκης Ευτύχιος Καρπουζάς Ιωάννης -

 


Τεχνική συγκέντρωση Οκτωβρίου

Σας γνωρίζουμε ότι η υπόψη μηνιαία  συγκέντρωση στο Ρέθυμνο , με την ευκαιρία του τελικού κυπέλου προς τιμήν του εκλιπόντος προέδρου ΕΣΠΕΚ Κώστα Ψαρουδάκη , θα πραγματοποιηθεί στις 28/10 και ώρα 16.00 στην αίθουσα τύπου του κλειστού Γυμναστηρίου (Ρεθύμνου).

Τα θέματα της συγκέντρωσης:
1. Αναλυση τέστ αξιολόγησης τοπιικών κατηγοριών
2. Ανάλυση αλλαγών κανονισμού
3. Παρατηρήσεις

Οποιοι συνάδελφοι έχουν κάποια περίπτωση που θέλουν να αναλυθεί (χωρίς στοιχεία αγώνα ή διαιτητή) , να την υποβάλλουν στο email της επιτροπής διαιτησίας.

Η σύσκεψή είναι ανοικτή σε όλους και εκτός διαιτητών.

Αμέσως μετά (στις 18:00) θα ακολουθήσει ο τελικός κυπέλου μεταξύ του ΟΦΗ και της ΓΕΗ


Ορισμοί διαιτητών 27-28/10

Σάββατο 27/10/2018

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2018-10-27 16:00:1127/10/2018 Μεσσαρά - Πανιώνιος 16:00:1116:00Pre League Γυναικών
ΚΛ. ΜΟΙΡΩΝ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Αμαριανιτάκης Ιωάννης Αβραμοπούλου Γεωργία Κοκοτσάκης Βασίλειος -
2018-10-27 16:00:5727/10/2018 ΓΕΗ - Σούδα 16:00:5716:00Εφήβων
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Στεφανάκης Σωτήριος Μιχαηλίδη Ευθυμία - - -
2018-10-27 18:00:3027/10/2018 Κύδων - Σούδα 18:00:3018:00Νεανίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Συκάς Ιωάννης Μωραϊτάκη Στέλλα - - -
2018-10-27 20:00:4227/10/2018 Παγχανιακός - ΣΦΠΧ 20:00:4220:00Νεανίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Ντουμπαρατζή Δέσποινα Μπρέλλας Ιωάννης - - -

Κυριακή 28/10/2018
ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2018-10-28 18:00:2028/10/2018 ΟΦΗ -ΓΕΗ 18:00:2018:00Κύπελο Ανδρών
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Κόκκας Θωμάς Κανδηλιεράκης Παύλος Κλώτσα Ιωάννα Βλαχάκης Εμμανουήλ -


Ορισμοί διαιτητών 20-21/10

Σάββατο 20/10/2018

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2018-10-20 15:00:2920/10/2018 ΣΦΠΧ - ΓΕΙ 15:00:2915:00Εφήβων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Κουνδουράκη Νικολέτα Κοκκινάκης Ευτύχιος - - -
2018-10-20 16:00:0720/10/2018 Ηρόδοτος - Ν.ΟΠΕΡ 16:00:0716:00Εφήβων
ΚΛ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ
Στεφανάκης Σωτήριος Σταμουλάκη Ελευθερία Χαρά - - -
2018-10-20 16:00:3520/10/2018 Άθλεση - ΓΕΗ 16:00:3516:00Νεανίδων
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Αβραμοπούλου Γεωργία - - -
2018-10-20 17:00:1920/10/2018 Ακρωτήρι - Κύδων 17:00:1917:00Νεανίδων
ΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Πετακάκη Παρασκευή Τζουρμπάκη Λαμπρινή - - -
2018-10-20 18:00:5420/10/2018 Άρης - Πήγασος 18:00:5418:00Νεανίδων
ΚΛ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ
Πακιουφάκη Ευρυδίκη - - -
2018-10-20 19:00:0020/10/2018 Σούδα - ΣΦΠΧ 19:00:0019:00Νεανίδων
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Κανδηλιεράκης Παύλος Μωραϊτάκη Μαρία-Αικατερίνη - - -

Κυριακή 21/10/2018
ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2018-10-21 12:00:5221/10/2018 Αθλεση - Νηρέας Χίου 12:00:5212:00Α2 Γυναικών
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Αμαριανιτάκης Ιωάννης - -
2018-10-21 17:00:0521/10/2018 Ακρωτήρι - Παγχανιακός 17:00:0517:00Νεανίδων
ΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Πετακάκη Παρασκευή Μωραϊτάκη Στέλλα - - -
2018-10-21 18:00:5421/10/2018 ΣΦΠΧ - Κύδων 18:00:5418:00Νεανίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Κανδηλιεράκης Παύλος Μωραϊτάκη Μαρία-Αικατερίνη - - -
2018-10-21 20:00:3321/10/2018 Ν.ΟΠΕΡ - ΓΕΗ 20:00:3320:00Κύπελο Ανδρών
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Μαρινάτος Ιωάννης Κλώτσα Ιωάννα - -


Κάρτα υγείας αθλητή

Μετά από την σημερινή ανακοίνωση της Γενικής Γραμματείας Αθλητισμού, η οποία εκδόθηκε αργά το απόγευμα, με την οποία πήρε παράταση η υποχρέωση έκδοσης της Κάρτας Υγείας από τις Ομοσπονδίες έως τις 31/12/2018, διευκρινίζονται τα εξής:

  1. Η Κάρτα Υγείας Αθλητή ισχύει για όλα τα Πρωταθλήματα Πετοσφαίρισης, όπως έχει αποφασίσει η ΕΟΠΕ από την 24η συνεδρίαση του Διοικητικού Συμβουλίου της στις 4 Μάϊου 2018.
  2. Η Ιατρική θεώρηση της Κάρτας Υγείας, μέχρι την πλήρη εφαρμογή της (31/12/2018) μπορεί να γίνει, εκτός από Καρδιολόγο Ιατρό και από Ιατρούς άλλων ειδικοτήτων, όπως Παθολόγο, Αθλητίατρο και Γενικό Ιατρό
  3. Από την 1/1/2019, θα είναι υποχρεωτική η θεώρηση από ιατρούς κατέχοντες την καρδιολογική ειδικότητα, καθώς και από ιατρούς λοιπών ειδικοτήτων που θα έχουν παρακολουθήσει μετεκπαιδευτικά σεμινάρια, τα οποία θα διοργανώνει το Ε.Κ.Α.Ε., σε θέματα προ αγωνιστικού ελέγχου των αθλητών.

Γραμμή Προπονητή

Σας γνωστοποιούμε ότι σε όλα τα Εθνικά Πρωταθλήματα μετά από σχετική ενημέρωση
της CEV η γραμμή του προπονητή καταργείται.

Επίσημο έγγραφο

 


Ορισμοί διαιτητών 13-14/10

Σάββατο 13/10/2018

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2018-10-13 12:00:4813/10/2018 ΓΕΗ - Άρης Γουρνών 12:00:4812:00Νεανίδων
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Στεφανάκης Σωτήριος Πακιουφάκη Ευρυδίκη - - -
2018-10-13 14:00:1913/10/2018 Πήγασος - Άθλεση 14:00:1914:00Νεανίδων
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Καράλη Βασιλική Πακιουφάκη Ευρυδίκη - - -
2018-10-13 17:00:2213/10/2018 Σούδα - Ηρόδοτος 17:00:2217:00Εφήβων
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Κανδηλιεράκης Παύλος Μωραϊτάκη Μαρία-Αικατερίνη - - -
2018-10-13 17:00:3313/10/2018 ΓΕΙ - ΓΕΗ 17:00:3317:00Εφήβων
ΚΛ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
Πετράκης Ιωάννης Κουδουμά Όλγα - - -
2018-10-13 18:00:2813/10/2018 Ν.ΟΠΕΡ - ΣΦΠΧ 18:00:2818:00Εφήβων
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Μαρινάτος Ιωάννης Κλώτσα Ιωάννα - - -
2018-10-13 18:00:5513/10/2018 ΣΦΠΧ - Ακρωτήρι 18:00:5518:00Νεανίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Ντουμπαρατζή Δέσποινα Μωραϊτάκη Στέλλα - - -
2018-10-13 19:00:5113/10/2018 Σούδα - Παγχανιακός 19:00:5119:00Νεανίδων
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Συκάς Ιωάννης Τζουρμπάκη Λαμπρινή - - -

Κυριακή 14/10/2018
ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2018-10-14 15:00:2014/10/2018 Ν.ΟΠΕΡ - Παγχανιακός 15:00:2015:00Γυναικών
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Μαρινάτος Ιωάννης Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Κλώτσα Ιωάννα - -
2018-10-14 17:00:1514/10/2018 Αρκάδι - ΣΦΠΧ 17:00:1517:00Γυναικών
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Μαρινάτος Ιωάννης Κλώτσα Ιωάννα - -
2018-10-14 18:00:0414/10/2018 ΓΕΗ - Πήγασος 18:00:0418:00Γυναικών
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Αβραμοπούλου Γεωργία - -
2018-10-14 18:00:2814/10/2018 Κύδων - Ακρωτήρι 18:00:2818:00Γυναικών
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Κουνδουράκη Νικολέτα Τραχαλάκη Ελένη Σπαντιδάκη Ελένη - -
2018-10-14 19:00:2514/10/2018 Ν.ΟΠΕΡ - ΣΦΠΧ 19:00:2519:00Κύπελο Ανδρών
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Μαρινάτος Ιωάννης Κλώτσα Ιωάννα - -
2018-10-14 19:00:3314/10/2018 Χερρονάσιος - Γιούχτας 19:00:3319:00Γυναικών
ΚΛ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ
Στεφανάκης Σωτήριος Αμαριανιτάκης Ιωάννης Μιχαηλίδη Ευθυμία - -
2018-10-14 21:00:3014/10/2018 Χερρονάσιος - ΓΕΗ 21:00:3021:00Κύπελο Ανδρών
ΚΛ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ
Αμαριανιτάκης Ιωάννης Στεφανάκης Σωτήριος Μιχαηλίδη Ευθυμία - -


Ορισμοί διαιτητών 6-7/10

Σάββατο 6/10/2018

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2018-10-06 16:00:2006/10/2018 Ηρόδοτος - ΓΕΙ 16:00:2016:00Εφήβων
ΚΛ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ
Στεφανάκης Σωτήριος Μιχαηλίδη Ευθυμία - - -
2018-10-06 17:00:3306/10/2018 Ακρωτήρι - Σούδα 17:00:3317:00Νεανίδων
ΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Κανδηλιεράκης Παύλος Μωραϊτάκη Μαρία-Αικατερίνη - - -
2018-10-06 17:00:4306/10/2018 Ν.ΟΠΕΡ - Σούδα 17:00:4317:00Εφήβων
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Μαρινάτος Ιωάννης - - -
2018-10-06 17:30:2306/10/2018 ΣΦΠΧ - ΓΕΗ 17:30:2317:30Εφήβων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Κουνδουράκη Νικολέτα Τζουρμπάκη Λαμπρινή - - -
2018-10-06 19:30:5306/10/2018 Παγχανιακός - Κύδων 19:30:5319:30Νεανίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Σπαντιδάκη Ελένη Μπρέλλας Ιωάννης - - -

Κυριακή 7/10/2018
ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2018-10-07 17:00:4107/10/2018 Πήγασος - Κύδων 17:00:4117:00Γυναικών
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Αμαριανιτάκης Ιωάννης Κόκκας Θωμάς Πακιουφάκη Ευρυδίκη - -
2018-10-07 17:00:4507/10/2018 Γιούχτας - Αρκάδι 17:00:4517:00Γυναικών
ΚΛ. ΑΡΧΑΝΩΝ
Στεφανάκης Σωτήριος Σταμουλάκη Ελευθερία Χαρά - -
2018-10-07 18:00:0007/10/2018 ΓΕΙ - Ν.ΟΠΕΡ 18:00:0018:00Εφήβων
ΚΛ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
Πετράκης Ιωάννης Κουδουμά Όλγα - - -
2018-10-07 18:00:1007/10/2018 ΣΦΠΧ - ΓΕΗ 18:00:1018:00Γυναικών
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Τραχαλάκη Ελένη Κουνδουράκη Νικολέτα Σπαντιδάκη Ελένη - -
2018-10-07 18:00:1207/10/2018 Ακρωτήρι - Παγχανιακός 18:00:1218:00Γυναικών
ΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Πετακάκη Παρασκευή Κανδηλιεράκης Παύλος Μωραϊτάκη Μαρία-Αικατερίνη - -
2018-10-07 18:00:3507/10/2018 Χερρονάσιος - Ν. ΟΠΕΡ 18:00:3518:00Εφήβων
ΚΛ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Σπιθάκη Μαρία Μωυσιάδου Δήμητρα - -
2018-10-07 19:00:1107/10/2018 ΓΕΗ -Ηρόδοτος 19:00:1119:00Εφήβων
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Καράλη Βασιλική Αβραμοπούλου Γεωργία - - -
2018-10-07 19:00:4607/10/2018 Σούδα - ΣΦΠΧ 19:00:4619:00Εφήβων
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Συκάς Ιωάννης Κοκκινάκης Ευτύχιος - - -

Τετάρτη 10/10/2018
ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2018-10-10 19:00:4510/10/2018 ΣΦΠΧ - Κύδων 19:00:4519:00Κύπελο Ανδρών
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Κανδηλιεράκης Παύλος Πετακάκη Παρασκευή Κουνδουράκη Νικολέτα - -


Οδοιπορικά αναπτυξιακών πρωταθλημάτων

Με αφορμή την έναρξη της νέας αγωνιστικής περιόδου το διοικητικό συμβούλιο της ΟΔΒΕ σε έκτακτη συνεδρίαση του,  αφού αναγνώρισε το υψηλό κόστος των μετακινήσεων, λόγω της συνεχιζόμενης αύξησης της τιμής των καυσίμων, αποφάσισε ότι  στους αγώνες των αναπτυξιακών πρωταθλημάτων, οι διαιτητές δεν θα συμμετέχουν εφόσον η αποζημίωση οδοιπορικών,  είναι λιγότερο από 10€  ανά διαιτητή.

Τα  διοικητικά συμβούλια των Συνδέσμων, σε συνεργασία με αυτά των Ενώσεων θα πρέπει να υλοποιήσουν την απόφαση.

Πατήστε εδώ για να δείτε την επίσημη ενημέρωση.


Χορηγοί μετακίνησης μελών ΣΥΔΠΕΚ

Για μία ακόμα φορά, η ΑΝΕΚ LINES και BLUE STAR FERRIES στηρίζουν τον σύνδεσμό μας και είναι χορηγοί μετακίνησης μελών ΣΥΔΠΕΚ για τη συμμετοχή τους στο ετήσιο επιμορφωτικό σεμινάριο  ΟΔΒΕ-ΚΕΔ/ΕΟΠΕ το οποίο θα πραγματοποιηθεί στις 22-23/9/2018 το οποίο θα πραγματοποιηθεί στν Αθήνα