Ορισμοί

Ορισμοί 07-11/02

Τοπικές Κατηγορίες

Σάββατο 07/03/2020

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2020-03-07 13:00:0807/03/2020 Ηρόδοτος - Άθλεση 13:00:0813:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ
Πακιουφάκη Ευρυδίκη - - - -
2020-03-07 13:30:0407/03/2020 Άνεμος - ΟΠΑ 13:30:0413:30Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΚΛΑΔΙΣΟΥ
Κάγκας Γεώργιος - (εκπέδευση)
Μανάι
- -
2020-03-07 15:00:0407/03/2020 Αετός - Σούδα 15:00:0415:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Χαριτωνίδου Μαρία Κοκκινάκης Ευτύχιος - - -
2020-03-07 15:00:2707/03/2020 Άνεμος - ΣΦΠΧ 15:00:2715:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΚΛΑΔΙΣΟΥ
Κάγκας Γεώργιος Μανάι - - -
2020-03-07 18:00:5407/03/2020 Μεσσαρά - Γρύπας 18:00:5418:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΜΟΙΡΩΝ
Μανωλάκης - - - -
2020-03-07 19:00:1407/03/2020 Κύδων - ΣΦΠΧ 19:00:1419:00Ανδρών Χιαστί
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Κανδηλιεράκης Παύλος Κοκκινάκης Ευτύχιος Χαριτωνίδου Μαρία - -
2020-03-07 20:00:2507/03/2020 Πήγασος - Άθλεση 20:00:2520:00Κορασίδων
ΚΛ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ
Κόκκας Θωμάς Μαυρέα Χριστίνα - - -

Κυριακή 08/03/2020

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2020-03-08 10:00:2408/03/2020 ΓΕΗ- Πήγασος 10:00:2410:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Μανωλάκης - - - -
2020-03-08 11:00:3508/03/2020 Σουδα2 - Σούδα3 11:00:3511:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Σταγάκης Ιωάννης - - - -
2020-03-08 11:00:5208/03/2020 Αρκάδι - Ν.ΟΠΕΡ 11:00:5211:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Μαρινάτος Ιωάννης - - - -
2020-03-08 12:00:0008/03/2020 ΓΕΙ - Ηρόδοτος 12:00:0012:00Παμπαίδων
ΚΛ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
Πετράκης Ιωάννης Κουδουμά Όλγα - - -
2020-03-08 12:00:1008/03/2020 Άθλεση - Χερρονάσιος 12:00:1012:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Μανωλάκης Φραγκιαδάκη Ειρήνη - - -
2020-03-08 13:00:0408/03/2020 Αετός - Άνεμος 13:00:0413:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΚΛΑΔΙΣΟΥ
Κλεινάκης Γεώργιος Ράπτη - - -
2020-03-08 13:00:1408/03/2020 Αρκάδι - ΓΕΗ 13:00:1413:00Παμπαίδων
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Μαρινάτος Ιωάννης - - -
2020-03-08 13:00:3708/03/2020 Σούδα - Κύδων 13:00:3713:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Σπαντιδάκη Ελένη Σταγάκης Ιωάννης - - -
2020-03-08 14:00:1008/03/2020 Φιλαθλητικός - Γρύπας 14:00:1014:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Φραγκιαδάκη Ειρήνη - - - -
2020-03-08 15:00:5008/03/2020 ΣΦΠΧ - Αρκάδι 15:00:5015:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Χαριτωνίδου Μαρία Κανδηλιεράκης Παύλος - - -
2020-03-08 17:00:1908/03/2020 ΓΕΗ2 - ΟΦΗ 17:00:1917:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΒΑΚ
Πακιουφάκη Ευρυδίκη Πατεράκη - - -
2020-03-08 17:00:3608/03/2020 Αετός - Αρκάδι 17:00:3617:00Γυναικών
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Πετακάκη Παρασκευή Κανδηλιεράκης Παύλος Χαριτωνίδου Μαρία - -
2020-03-08 17:30:0008/03/2020 Ηρόδοτος - Ν.ΟΠΕΡ 17:30:0017:30Ανδρών Χιαστί
ΚΛ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ
Κόκκας Θωμάς Καραπουλάκης Ευάγγελος Σταμουλάκη Ελευθερία Χαρά - -
2020-03-08 18:00:0508/03/2020 ΣΦΠΧ - Πήγασος 18:00:0518:00Γυναικών
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Αγγελίδης Νικόλαος Κοκκινάκης Ευτύχιος Δημακοπούλου Δέσποινα - -
2020-03-08 19:00:4708/03/2020 ΟΦΗ - Ν.ΟΠΕΡ 19:00:4719:00Γυναικών
ΚΛ. ΒΑΚ
Κληματσίδα Παρασκευή Πακιουφάκη Ευρυδίκη Καλεμάκη Πελαγία - -
2020-03-08 20:00:3508/03/2020 Κύδων - Ακρωτήρι 20:00:3520:00Γυναικών
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Κοκκινάκης Ευτύχιος Αγγελίδης Νικόλαος Δημακοπούλου Δέσποινα - -

Τετάρτη 11/03/2020

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2020-03-11 16:00:3111/03/2020 Γιούχτας - ΟΦΗ 16:00:3116:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΑΡΧΑΝΩΝ
Gledis Dili - - - -

 

Εθνικές Κατηγορίες

Σάββατο 07/03/2020

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2020-03-07 16:00:3707/03/2020 Μεσσαρά - Αγ. Παρασκευή 16:00:3716:00Α2 Γυναικών
ΚΛ. ΜΟΙΡΩΝ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Κληματσίδα Παρασκευή Μανωλάκης - -
2020-03-07 16:00:3807/03/2020 ΓΕΗ - Μίλων 16:00:3816:00Α2 Ανδρών
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Τραχαλάκη Ελένη Γιαννόπουλος Νικόλαος Αβραμοπούλου Γεωργία - -

Τετάρτη 11/03/2020

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2020-03-11 20:30:4511/03/2020 ΓΕΗ - Άθλεση 20:30:4520:30Α2 Γυναικών
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Κόκκας Θωμάς Καραπουλάκης Ευάγγελος Σταμουλάκη Ελευθερία Χαρά - -

Ορισμοί 22-23/02

Τοπικές Κατηγορίες

Σάββατο 22/02/2020

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2020-02-22 11:30:5922/02/2020 Ν.ΟΠΕΡ - ΓΕΗ 11:30:5911:30Παίδων
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Κουνδουράκη Νικολέτα Χαριτωνίδου Μαρία - - -
2020-02-22 13:00:4422/02/2020 Ηρόδοτος - Γρύπας 13:00:4413:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ
Αβραμοπούλου Γεωργία Παντουβάκη Άννα - - -
2020-02-22 15:00:2922/02/2020 Κύδων - Αρκάδι 15:00:2915:00Κορασίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Κοκκινάκης Ευτύχιος Κάγκας Γεώργιος (εκπέδευση)
Ράπτη
- -
2020-02-22 15:00:4422/02/2020 Άρης - Πήγασος 15:00:4415:00Κορασίδων
ΚΛ. ΓΟΥΡΝΩΝ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Καλεμάκη Πελαγία - - -
2020-02-22 16:00:0022/02/2020 Σητειακός - Γιούχτας 16:00:0016:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΣΗΤΕΙΑΣ
Παπαπαύλος Ιωάννης Πετράκης Ιωάννης - - -
2020-02-22 17:00:1022/02/2020 Ακρωτήρι - ΣΦΠΧ 17:00:1017:00Κορασίδων
ΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Σταγάκης Ιωάννης Φιλίππου (εκπέδευση)
Παπαδάκη
- -
2020-02-22 18:00:5322/02/2020 Χερρονάσιος - ΓΕΗ 18:00:5318:00Κορασίδων
ΚΛ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Καλεμάκη Πελαγία - - -
2020-02-22 19:00:3722/02/2020 Παγχανιακός - Ν.ΟΠΕΡ 19:00:3719:00Κορασίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Κάγκας Γεώργιος Κοκκινάκης Ευτύχιος (εκπέδευση)
Σταυρουλάκη
- -
2020-02-22 19:30:1722/02/2020 ΓΕΙ - Πήγασος 19:30:1719:30Κορασίδων Β
ΚΛ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
Πετράκης Ιωάννης Παπαπαύλος Ιωάννης - - -
2020-02-22 20:00:4022/02/2020 Φιλαθλητικός - ΟΦΗ 20:00:4020:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΒΑΚ
Κόκκας Θωμάς Πατεράκη - - -

Κυριακή 23/02/2020

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2020-02-23 09:30:2423/02/2020 Πήγασος - Φιλαθλητικός 09:30:2409:30Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ
Gledis Dili - - - -
2020-02-23 11:00:1323/02/2020 Γρύπας - Μεσσαρά 11:00:1311:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΜΕΛΕΣΣΩΝ
Μανωλάκης - - - -
2020-02-23 11:30:0623/02/2020 Ηρόδοτος - Αρκάδι 11:30:0611:30Παμπαίδων
ΚΛ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ
Gledis Dili Παντουβάκη Άννα - - -
2020-02-23 12:00:4423/02/2020 Ακρωτήρι - Κύδων 12:00:4412:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Σπαντιδάκη Ελένη Πλατώνης (εκπέδευση)
Παπαδάκη
- -
2020-02-23 12:00:4923/02/2020 ΓΕΙ - ΟΦΗ 12:00:4912:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
Παπαπαύλος Ιωάννης - - - -
2020-02-23 13:00:1523/02/2020 Ν.ΟΠΕΡ - ΣΦΠΧ 13:00:1513:00Παμπαίδων
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Κάγκας Γεώργιος Σταγάκης Ιωάννης - - -
2020-02-23 13:30:0923/02/2020 Άθλεση - Μεσσαρά 13:30:0913:30Κορασίδων
ΚΛ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ
Αβραμοπούλου Γεωργία Σταμουλάκη Ελευθερία Χαρά - - -
2020-02-23 14:00:2523/02/2020 ΓΕΙ - ΓΕΗ 14:00:2514:00Παμπαίδων
ΚΛ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
Πετράκης Ιωάννης Παπαπαύλος Ιωάννης - - -
2020-02-23 14:00:2823/02/2020 ΟΠΑ - Αρκάδι 14:00:2814:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Συκάς Ιωάννης - (εκπέδευση)
Μπενάκη
- -
2020-02-23 14:00:3223/02/2020 Γιούχτας - Ηρόδοτος 14:00:3214:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΑΡΧΑΝΩΝ
Μανωλάκης - - - -
2020-02-23 15:00:2623/02/2020 Ν.ΟΠΕΡ - ΣΦΠΧ 15:00:2615:00Γυναικών
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Πετακάκη Παρασκευή Κοκκινάκης Ευτύχιος Κλεινάκης Γεώργιος - -
2020-02-23 17:00:2423/02/2020 Παγχανιακός - Κύδων 17:00:2417:00Γυναικών
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Συκάς Ιωάννης Γιαννόπουλος Νικόλαος Δημακοπούλου Δέσποινα - -
2020-02-23 17:00:3723/02/2020 Ν.ΟΠΕΡ - Ηρόδοτος 17:00:3717:00Ανδρών Χιαστί
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Αγγελίδης Νικόλαος Κανδηλιεράκης Παύλος Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος - -
2020-02-23 18:00:4523/02/2020 Ακρωτήρι - Αετός 18:00:4518:00Γυναικών
ΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Κουνδουράκη Νικολέτα Ντουμπαρατζή Δέσποινα Χαριτωνίδου Μαρία - -
2020-02-23 18:30:5823/02/2020 Χερρονάσιος - Πήγασος 18:30:5818:30Παγκορασίδων
ΚΛ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ
Αβραμοπούλου Γεωργία Καλεμάκη Πελαγία - - -
2020-02-23 19:00:3523/02/2020 ΣΦΠΧ - Κύδων 19:00:3519:00Ανδρών Χιαστί
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Γιαννόπουλος Νικόλαος Συκάς Ιωάννης Δημακοπούλου Δέσποινα - -
2020-02-23 19:00:4323/02/2020 Αρκάδι - ΟΦΗ 19:00:4319:00Γυναικών
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Κανδηλιεράκης Παύλος Αγγελίδης Νικόλαος Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος - -

 

Εθνικές Κατηγορίες

Κυριακή 23/02/2020

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2020-02-23 16:00:0423/02/2020 ΓΕΗ - Αγ. Παρασκευή 16:00:0416:00Α2 Γυναικών
ΚΛ. ΠΑΤΕΛΩΝ
Κόκκας Θωμάς Καραπουλάκης Ευάγγελος Σταμουλάκη Ελευθερία Χαρά - -

Ορισμοί 15-16/02

Τοπικές Κατηγορίες

Σάββατο 15/02/2020

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2020-02-15 13:00:1415/02/2020 Πήγασος2 - Σητειακός 13:00:1413:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ
Καράλη Βασιλική Σταμουλάκη Ελευθερία Χαρά - - -
2020-02-15 13:00:4515/02/2020 Γιούχτας - Ηρόδοτος 13:00:4513:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΑΡΧΑΝΩΝ
Αβραμοπούλου Γεωργία Μανωλάκης - - -
2020-02-15 14:00:0715/02/2020 Αρκάδι - Ακρωτήρι 14:00:0714:00Κορασίδων
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Κάγκας Γεώργιος Πετακάκη Παρασκευή - - -
2020-02-15 14:00:5115/02/2020 Ν.ΟΠΕΡ - Κύδων 14:00:5114:00Κορασίδων
ΚΛ. ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ
Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Συκάς Ιωάννης Παντουβάκη Άννα - -
2020-02-15 15:00:1615/02/2020 Φιλαθλητικός - ΓΕΙ 15:00:1615:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ
Καράλη Βασιλική Σταμουλάκη Ελευθερία Χαρά - - -
2020-02-15 16:00:1115/02/2020 Αρκάδι - ΟΦΗ 16:00:1116:00Παίδων
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Συκάς Ιωάννης Παντουβάκη Άννα - - -
2020-02-15 16:00:2715/02/2020 ΣΦΠΧ - Παγχανιακός 16:00:2716:00Κορασίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Κοκκινάκης Ευτύχιος Χαριτωνίδου Μαρία (εκπέδευση)
Φιλίππου
- -
2020-02-15 16:00:5415/02/2020 Ν.ΟΠΕΡ - ΣΦΠΧ 16:00:5416:00Παίδων
ΚΛ. ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ
Κάγκας Γεώργιος Πετακάκη Παρασκευή - - -
2020-02-15 17:30:1515/02/2020 Μεσσαρά - Χερρονάσιος 17:30:1517:30Κορασίδων
ΚΛ. ΜΟΙΡΩΝ
Τραχαλάκη Ελένη Δημακοπούλου Δέσποινα - - -
2020-02-15 18:00:2615/02/2020 Πήγασος - Άθλεση 18:00:2618:00Κορασίδων
ΚΛ. ΠΑΤΕΛΩΝ
Καράλη Βασιλική Αβραμοπούλου Γεωργία - - -

Κυριακή 16/02/2020

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2020-02-16 10:00:3816/02/2020 ΓΕΗ - Ηρόδοτος 10:00:3810:00Παμπαίδων
ΚΛ. ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ
Gledis Dili Πατεράκη - - -
2020-02-16 11:00:1316/02/2020 Κύδων - Αρκάδι 11:00:1311:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Κάγκας Γεώργιος Πλατώνης (εκπέδευση)
Ράπτη
- -
2020-02-16 11:00:3716/02/2020 Γρύπας - Πήγασος 11:00:3711:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΜΕΛΕΣΣΩΝ
Πακιουφάκη Ευρυδίκη - - - -
2020-02-16 11:30:2016/02/2020 Μεσσαρά - ΟΦΗ 11:30:2011:30Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΜΟΙΡΩΝ
Μανωλάκης - - - -
2020-02-16 12:00:1116/02/2020 Αετός - Ακρωτήρι 12:00:1112:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Σπαντιδάκη Ελένη Κανιούρα (εκπέδευση)
Μπενάκη
- -
2020-02-16 12:00:5316/02/2020 ΓΕΗ - Γιούχτας 12:00:5312:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ
Gledis Dili - - - -
2020-02-16 13:00:0216/02/2020 Ηρόδοτος - ΓΕΙ 13:00:0213:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ
Κόκκας Θωμάς - - - -
2020-02-16 13:00:0616/02/2020 ΣΦΠΧ - Αρκάδι 13:00:0613:00Γυναικών
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Τραχαλάκη Ελένη Συκάς Ιωάννης Χαριτωνίδου Μαρία - -
2020-02-16 14:00:0116/02/2020 ΓΕΗ - Χερρονάσιος 14:00:0114:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ
Καράλη Βασιλική Πατεράκη - - -
2020-02-16 14:00:5716/02/2020 ΣΦΠΧ - ΓΕΙ 14:00:5714:00Παμπαίδων
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Σπαντιδάκη Ελένη Σταγάκης Ιωάννης Σταυρουλάκη - -
2020-02-16 15:00:0516/02/2020 Αετός - Παγχανιακός 15:00:0515:00Γυναικών
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Συκάς Ιωάννης Τραχαλάκη Ελένη Χαριτωνίδου Μαρία - -
2020-02-16 16:00:1116/02/2020 Άρης - Πήγασος 16:00:1116:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΓΟΥΡΝΩΝ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Σταμουλάκη Ελευθερία Χαρά - - -
2020-02-16 16:00:2816/02/2020 Άθλεση - Μεσσαρά 16:00:2816:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ
Καράλη Βασιλική Καλεμάκη Πελαγία - - -
2020-02-16 16:00:4816/02/2020 Αρκάδι - Ν.ΟΠΕΡ 16:00:4816:00Παμπαίδων
ΚΛ. ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ
Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Παντουβάκη Άννα - - -
2020-02-16 17:00:1216/02/2020 Άνεμος - Σούδα3 17:00:1217:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Δημακοπούλου Δέσποινα - (εκπέδευση)
Παπαδάκη
- -
2020-02-16 17:00:4416/02/2020 ΣΦΠΧ - Σούδα 17:00:4417:00Ανδρών
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Κοκκινάκης Ευτύχιος Ντουμπαρατζή Δέσποινα Κάγκας Γεώργιος - -
2020-02-16 18:00:0716/02/2020 Αρκάδι - Ηρόδοτος 18:00:0718:00Ανδρών
ΚΛ. ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ
Κληματσίδα Παρασκευή Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Παντουβάκη Άννα - -
2020-02-16 18:00:0716/02/2020 ΟΦΗ - Ακρωτήρι 18:00:0718:00Γυναικών
ΚΛ. ΒΑΚ
Καράλη Βασιλική Κόκκας Θωμάς Καλεμάκη Πελαγία - -
2020-02-16 18:00:5316/02/2020 Φιλαθλητικός - Άθλεση 18:00:5318:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ
- Μαυρέα Χριστίνα - - -
2020-02-16 19:00:3716/02/2020 Κύδων - Ν.ΟΠΕΡ 19:00:3719:00Ανδρών
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Κανδηλιεράκης Παύλος Πετακάκη Παρασκευή Σταγάκης Ιωάννης - -
2020-02-16 19:00:4616/02/2020 Σούδα - Άνεμος 19:00:4619:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Κουνδουράκη Νικολέτα Δημακοπούλου Δέσποινα (εκπέδευση)
Φιλίππου
- -
2020-02-16 20:00:0516/02/2020 Πήγασος - Ν.ΟΠΕΡ 20:00:0520:00Γυναικών
ΚΛ. ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ
Κόκκας Θωμάς Καραπουλάκης Ευάγγελος Σταμουλάκη Ελευθερία Χαρά - -

 

Εθνικές Κατηγορίες

Σάββατο 15/02/2020

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2020-02-15 15:30:4215/02/2020 Μεσσαρά - Μεσσηνιακός 15:30:4215:30Α2 Γυναικών
ΚΛ. ΜΟΙΡΩΝ
Γιαννόπουλος Νικόλαος Τραχαλάκη Ελένη Δημακοπούλου Δέσποινα - -
2020-02-15 16:00:4915/02/2020 Άθλεση - Πετρούπολη 16:00:4916:00Α2 Γυναικών
ΚΛ. ΠΑΤΕΛΩΝ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Κληματσίδα Παρασκευή Καλεμάκη Πελαγία - -
2020-02-15 16:30:4315/02/2020 ΟΦΗ - ΠΑΟΚ 16:30:4316:30Volley League
ΚΛ. ΒΑΚ
Ονόπας Δημήτρης Νικολόπουλος Παναγιώτης Κουνδουράκη Νικολέτα
Σπαντιδάκη Ελένη
Ράπτης Βασίλειος Κανδηλιεράκης Παύλος
Κόκκας Θωμάς

Κυριακή 16/02/2020

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες

Ορισμοί 08-09/02

Τοπικές Κατηγορίες

Σάββατο 08/02/2020

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2020-02-08 11:00:5108/02/2020 Γρύπας - Γιούχτας 11:00:5111:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΜΕΛΕΣΣΩΝ
Πακιουφάκη Ευρυδίκη Μανωλάκης - - -
2020-02-08 13:00:2008/02/2020 Σητειακός - Φιλαθλητικός 13:00:2013:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΣΗΤΕΙΑΣ
Πετράκης Ιωάννης Παπαπαύλος Ιωάννης - - -
2020-02-08 14:00:4008/02/2020 Ηρόδοτος - Πήγασος 14:00:4014:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ
Πακιουφάκη Ευρυδίκη Μανωλάκης - - -
2020-02-08 14:30:1308/02/2020 Αρκάδι - ΣΦΠΧ 14:30:1314:30Κορασίδων
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Πετακάκη Παρασκευή Χαριτωνίδου Μαρία - - -
2020-02-08 15:30:4108/02/2020 Ν.ΟΠΕΡ - ΟΦΗ 15:30:4115:30Παίδων
ΚΛ. ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ
Κάγκας Γεώργιος Κανδηλιεράκης Παύλος - - -
2020-02-08 16:00:0808/02/2020 ΓΕΙ - ΓΕΗ2 16:00:0816:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
Πετράκης Ιωάννης Παπαπαύλος Ιωάννης - - -
2020-02-08 16:00:1208/02/2020 Μεσσαρά - ΓΕΗ 16:00:1216:00Κορασίδων
ΚΛ. ΜΟΙΡΩΝ
Κληματσίδα Παρασκευή Αβραμοπούλου Γεωργία Παντουβάκη Άννα - -
2020-02-08 17:00:1908/02/2020 Κύδων - Παγχανιακός 17:00:1917:00Κορασίδων
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Σπαντιδάκη Ελένη Δημακοπούλου Δέσποινα - - -
2020-02-08 17:30:1708/02/2020 Ν.ΟΠΕΡ - Ακρωτήρι 17:30:1717:30Κορασίδων
ΚΛ. ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ
Κανδηλιεράκης Παύλος Κάγκας Γεώργιος - - -
2020-02-08 18:00:2708/02/2020 ΓΕΗ - Αρκάδι 18:00:2718:00Παίδων
ΚΛ. ΒΑΚ
Αγγελίδης Νικόλαος Καράλη Βασιλική Gledis Dili - -
2020-02-08 18:00:5508/02/2020 Πήγασος - Χερρονάσιος 18:00:5518:00Κορασίδων
ΚΛ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Φραγκιαδάκη Ειρήνη - - -

Κυριακή 09/02/2020

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2020-02-09 09:30:5509/02/2020 Πήγασος - Άθλεση 09:30:5509:30Παγκορασίδων
ΚΛ. ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ
Αβραμοπούλου Γεωργία Παντουβάκη Άννα - - -
2020-02-09 10:00:1109/02/2020 Σούδα - Ακρωτήρι 10:00:1110:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Κλεινάκης Γεώργιος Σταγάκης Ιωάννης - - -
2020-02-09 11:00:5409/02/2020 Γρύπας - Άθλεση 11:00:5411:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΜΕΛΕΣΣΩΝ
Gledis Dili - - - -
2020-02-09 11:30:3609/02/2020 Πήγασος - Μεσσαρά 11:30:3611:30Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ
Αβραμοπούλου Γεωργία - - - -
2020-02-09 12:00:0509/02/2020 Άρης - Χερρονάσιος 12:00:0512:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΓΟΥΡΝΩΝ
Κόκκας Θωμάς Σταμουλάκη Ελευθερία Χαρά - - -
2020-02-09 12:00:2109/02/2020 Αετός - Αρκάδι 12:00:2112:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Σταγάκης Ιωάννης Κλεινάκης Γεώργιος - - -
2020-02-09 12:30:0209/02/2020 Αρκάδι - Σούδα3 12:30:0212:30Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Μαρινάτος Ιωάννης - - - -
2020-02-09 14:00:2609/02/2020 ΣΦΠΧ - Κύδων 14:00:2614:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Κουνδουράκη Νικολέτα Σταγάκης Ιωάννης Δημακοπούλου Δέσποινα - -
2020-02-09 14:00:3609/02/2020 ΓΕΗ - ΓΕΙ 14:00:3614:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ
Μανωλάκης - - - -
2020-02-09 14:30:4009/02/2020 Αρκάδι - ΓΕΙ 14:30:4014:30Παμπαίδων
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος - - - -
2020-02-09 15:00:1009/02/2020 ΟΠΑ - Ν.ΟΠΕΡ 15:00:1015:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Χαριτωνίδου Μαρία - - - -
2020-02-09 15:00:5209/02/2020 Ηρόδοτος - ΟΦΗ 15:00:5215:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ
Gledis Dili - - - -
2020-02-09 16:00:1509/02/2020 ΓΕΗ - ΣΦΠΧ 16:00:1516:00Παμπαίδων
ΚΛ. ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ
Κόκκας Θωμάς Μανωλάκης - - -
2020-02-09 16:30:3809/02/2020 Αρκάδι - Πήγασος 16:30:3816:30Γυναικών
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Συκάς Ιωάννης Μαρινάτος Ιωάννης Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος - -
2020-02-09 17:00:0809/02/2020 Ακρωτήρι - Αρκάδι 17:00:0817:00Ανδρών
ΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Αγγελίδης Νικόλαος Κάγκας Γεώργιος Χαριτωνίδου Μαρία - -
2020-02-09 17:00:5409/02/2020 Ηρόδοτος - Ν.ΟΠΕΡ 17:00:5417:00Παμπαίδων
ΚΛ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ
Κληματσίδα Παρασκευή Μαυρέα Χριστίνα - - -
2020-02-09 18:00:1309/02/2020 Φιλαθλητικός - Γιούχτας 18:00:1318:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ
Μανωλάκης - - - -
2020-02-09 18:00:5709/02/2020 Κύδων - Αετός 18:00:5718:00Γυναικών
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Κουνδουράκη Νικολέτα Πετακάκη Παρασκευή Κοκκινάκης Ευτύχιος - -
2020-02-09 18:30:2509/02/2020 Ν.ΟΠΕΡ - Σούδα 18:30:2518:30Ανδρών
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Συκάς Ιωάννης Μαρινάτος Ιωάννης - -
2020-02-09 19:00:1009/02/2020 Άνεμος - Σούδα2 19:00:1019:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΚΛΑΔΙΣΟΥ
Σπαντιδάκη Ελένη - - - -
2020-02-09 19:00:2109/02/2020 Ακρωτήρι - ΣΦΠΧ 19:00:2119:00Γυναικών
ΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Κάγκας Γεώργιος Χαριτωνίδου Μαρία Αγγελίδης Νικόλαος - -
2020-02-09 19:00:2809/02/2020 Ηρόδοτος - ΣΦΠΧ 19:00:2819:00Ανδρών
ΚΛ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Κληματσίδα Παρασκευή Μαυρέα Χριστίνα - -
2020-02-09 20:00:1309/02/2020 Άθλεση - Άρης 20:00:1320:00Κορασίδων
ΚΛ. ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ
Κόκκας Θωμάς Φραγκιαδάκη Ειρήνη - - -

 

Εθνικές Κατηγορίες

Σάββατο 08/02/2020

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2020-02-08 16:00:0008/02/2020 ΓΕΗ - ΑΟ Αιγιαλέων 16:00:0016:00Α2 Ανδρών
ΚΛ. ΒΑΚ
Αγγελίδης Νικόλαος Καραπουλάκης Ευάγγελος Καράλη Βασιλική - -

Κυριακή 09/02/2020

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2020-02-09 18:00:1409/02/2020 ΓΕΗ - Μεσσαρά 18:00:1418:00Α2 Γυναικών
ΚΛ. ΠΑΤΕΛΩΝ
Γιαννόπουλος Νικόλαος Κανδηλιεράκης Παύλος Αβραμοπούλου Γεωργία - -

Ορισμοί 01-02/02

Τοπικές Κατηγορίες

Σάββατο 01/02/2020

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2020-02-01 14:00:3001/02/2020 Κύδων2 - Άνεμος2 14:00:3014:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΚΛΑΔΙΣΟΥ
Κουνδουράκη Νικολέτα Κοκκινάκης Ευτύχιος Σπαντιδάκη Ελένη - -
2020-02-01 15:00:2301/02/2020 Παγχανιακός - Αρκάδι 15:00:2315:00Κορασίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Συκάς Ιωάννης Χαριτωνίδου Μαρία - - -
2020-02-01 16:30:0001/02/2020 ΓΕΗ - Πήγασος 16:30:0016:30Κορασίδων
ΚΛ. ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ
Κληματσίδα Παρασκευή Αβραμοπούλου Γεωργία - - -
2020-02-01 17:00:2101/02/2020 ΣΦΠΧ - Ν.ΟΠΕΡ 17:00:2117:00Κορασίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Κανδηλιεράκης Παύλος Κάγκας Γεώργιος - - -
2020-02-01 17:00:3401/02/2020 Αρκάδι - ΣΦΠΧ 17:00:3417:00Παίδων
ΚΛ. ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ
Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Μαρινάτος Ιωάννης - - -
2020-02-01 17:00:3601/02/2020 Ακρωτήρι - Κύδων 17:00:3617:00Κορασίδων
ΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Αγγελίδης Νικόλαος - - - -
2020-02-01 18:00:0901/02/2020 Αετός - Σούδα 18:00:0918:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Συκάς Ιωάννης Σπαντιδάκη Ελένη Χαριτωνίδου Μαρία - -
2020-02-01 18:00:2001/02/2020 ΟΦΗ - ΓΕΙ 18:00:2018:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΒΑΚ
Μανωλάκης - - - -
2020-02-01 18:30:2501/02/2020 Φιλαθλητικός - Ηρόδοτος 18:30:2518:30Κορασίδων Β
ΚΛ. ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ
Αβραμοπούλου Γεωργία Φραγκιαδάκη Ειρήνη - - -
2020-02-01 19:00:1401/02/2020 Άρης - Μεσσαρά 19:00:1419:00Κορασίδων
ΚΛ. ΓΟΥΡΝΩΝ
Πακιουφάκη Ευρυδίκη Παντουβάκη Άννα - - -
2020-02-01 20:00:3001/02/2020 Χερρονάσιος - Άθλεση 20:00:3020:00Κορασίδων
ΚΛ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ
Πετράκης Ιωάννης Κληματσίδα Παρασκευή - - -
2020-02-01 20:00:4901/02/2020 ΓΕΗ- ΟΦΗ 20:00:4920:00Παίδων
ΚΛ. ΒΑΚ
Καραπουλάκης Ευάγγελος - - - -
2020-02-01 20:30:4501/02/2020 Πήγασος - Γρύπας 20:30:4520:30Κορασίδων Β
ΚΛ. ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ
Κόκκας Θωμάς Μανωλάκης - - -

Κυριακή 02/02/2020

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2020-02-02 10:00:4302/02/2020 Ν.ΟΠΕΡ - ΓΕΗ 10:00:4310:00Παμπαίδων
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Μαρινάτος Ιωάννης - - - -
2020-02-02 11:00:3102/02/2020 Αετός - ΣΦΠΧ 11:00:3111:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Κάγκας Γεώργιος Ντουμπαρατζή Δέσποινα - - -
2020-02-02 12:00:0702/02/2020 Αρκάδι - Σούδα 12:00:0712:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Μαρινάτος Ιωάννης Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος - - -
2020-02-02 12:00:0802/02/2020 Ακρωτήρι - Άνεμος 12:00:0812:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Γιαννόπουλος Νικόλαος Σταγάκης Ιωάννης - - -
2020-02-02 13:00:1702/02/2020 ΓΕΗ2 - Σητειακός 13:00:1713:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ
Κόκκας Θωμάς Gledis Dili - - -
2020-02-02 13:00:3702/02/2020 ΣΦΠΧ - Παγχανιακός 13:00:3713:00Γυναικών
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Κανδηλιεράκης Παύλος Ντουμπαρατζή Δέσποινα Κάγκας Γεώργιος - -
2020-02-02 14:00:0202/02/2020 Ν.ΟΠΕΡ - Αρκάδι 14:00:0214:00Γυναικών
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Κουνδουράκη Νικολέτα Αγγελίδης Νικόλαος Κλεινάκης Γεώργιος - -
2020-02-02 15:00:1902/02/2020 Άθλεση - Άρης 15:00:1915:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ
Gledis Dili Μανωλάκης - - -
2020-02-02 15:00:3202/02/2020 ΣΦΠΧ - Αρκάδι 15:00:3215:00Παμπαίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Συκάς Ιωάννης Χαριτωνίδου Μαρία - - -
2020-02-02 16:00:3402/02/2020 ΟΦΗ - ΓΕΗ 16:00:3416:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΒΑΚ
Καράλη Βασιλική - - - -
2020-02-02 16:00:3402/02/2020 Γιούχτας - Γρύπας 16:00:3416:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΑΡΧΑΝΩΝ
Κληματσίδα Παρασκευή - - - -
2020-02-02 16:00:4202/02/2020 Ν.ΟΠΕΡ - Κουνδουράκη 16:00:4216:00Ανδρών
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Αγγελίδης Νικόλαος Κουνδουράκη Νικολέτα Κλεινάκης Γεώργιος - -
2020-02-02 17:00:1102/02/2020 Άθλεση - Πήγασος 17:00:1117:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ
Μανωλάκης - - - -
2020-02-02 17:00:4202/02/2020 ΣΦΠΧ - Αρκάδι 17:00:4217:00Ανδρών
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Γιαννόπουλος Νικόλαος Πετακάκη Παρασκευή Συκάς Ιωάννης - -
2020-02-02 18:00:0002/02/2020 ΟΦΗ - Κύδων 18:00:0018:00Γυναικών
ΚΛ. ΒΑΚ
Κόκκας Θωμάς Καράλη Βασιλική Παντουβάκη Άννα - -
2020-02-02 19:00:2002/02/2020 ΓΕΗ - Πήγασος 19:00:2019:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ
Κληματσίδα Παρασκευή - - - -
2020-02-02 19:00:5002/02/2020 Κύδων - Ακρωτήρι 19:00:5019:00Ανδρών
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Τραχαλάκη Ελένη Σπαντιδάκη Ελένη Κοκκινάκης Ευτύχιος - -

 

Εθνικές Κατηγορίες

Παρασκευή 31/01/2020

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2020-01-31 18:30:3031/01/2020 ΟΦΗ - Ολυμπιακός 18:30:3018:30Volley League
ΚΛ. ΒΑΚ
Φραγκάκης Νικόλαος Αγγελίδης Νικόλαος Αβραμοπούλου Γεωργία
Κουνδουράκη Νικολέτα
Κοκοτσάκης Βασίλειος Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος
Κόκκας Θωμάς

Σάββατο 01/02/2020

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2020-02-01 15:00:5601/02/2020 Μεσσαρά - Αργυρούπολη 15:00:5615:00Α2 Γυναικών
ΚΛ. ΜΟΙΡΩΝ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Κόκκας Θωμάς Φραγκιαδάκη Ειρήνη - -
2020-02-01 16:00:0001/02/2020 Άθλεση - Αμπελόκηποι 16:00:0016:00Α2 Γυναικών
ΚΛ. ΠΑΤΕΛΩΝ
Τραχαλάκη Ελένη Γιαννόπουλος Νικόλαος Πακιουφάκη Ευρυδίκη - -

Ορισμοί 25-26/01

Τοπικές Κατηγορίες

Σάββατο 25/01/2020

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2020-01-25 14:00:2725/01/2020 Ν.ΟΠΕΡ - Αρκάδι 14:00:2714:00Παίδων
ΚΛ. ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ
Κάγκας Γεώργιος Σταγάκης Ιωάννης - - -
2020-01-25 16:00:1225/01/2020 ΣΦΠΧ - ΓΕΗ 16:00:1216:00Παίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Τραχαλάκη Ελένη Κουνδουράκη Νικολέτα - - -
2020-01-25 16:00:2225/01/2020 Σητειακός - ΟΦΗ 16:00:2216:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΣΗΤΕΙΑΣ
Πετράκης Ιωάννης - Παπαδάκης - -
2020-01-25 16:00:3225/01/2020 Ν.ΟΠΕΡ - Αρκάδι 16:00:3216:00Κορασίδων
ΚΛ. ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ
Σταγάκης Ιωάννης Κάγκας Γεώργιος - - -
2020-01-25 17:00:1625/01/2020 Σούδα - Κύδων 17:00:1617:00Κορασίδων
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Κανδηλιεράκης Παύλος Συκάς Ιωάννης - - -
2020-01-25 17:00:5525/01/2020 Ακρωτήρι - Παγχανιακός 17:00:5517:00Κορασίδων
ΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Πετακάκη Παρασκευή Χαριτωνίδου Μαρία - - -
2020-01-25 18:00:4525/01/2020 Κύδων - ΣΦΠΧ 18:00:4518:00Κορασίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Κουνδουράκη Νικολέτα Κοκκινάκης Ευτύχιος - - -
2020-01-25 19:00:2425/01/2020 Χερρονάσιος - Άρης 19:00:2419:00Κορασίδων
ΚΛ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ
Gledis Dili Μανωλάκης - - -
2020-01-25 19:00:3825/01/2020 Ηρόδοτος - ΓΕΗ2 19:00:3819:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ
Κόκκας Θωμάς Σταμουλάκη Ελευθερία Χαρά - - -
2020-01-25 19:30:0225/01/2020 Γιούχτας - Πήγασος2 19:30:0219:30Κορασίδων Β
ΚΛ. ΑΡΧΑΝΩΝ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Μαυρέα Χριστίνα - - -
2020-01-25 20:00:5825/01/2020 Αετός - Άνεμος 20:00:5820:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Κοκκινάκης Ευτύχιος Δημακοπούλου Δέσποινα - - -
2020-01-25 21:00:0925/01/2020 Φιλαθλητικός - Γρύπας 21:00:0921:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ
Κόκκας Θωμάς Σταμουλάκη Ελευθερία Χαρά - - -

Κυριακή 26/01/2020

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2020-01-26 10:00:3526/01/2020 Πήγασος2 - Γιούχτας 10:00:3510:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ
Αβραμοπούλου Γεωργία - - - -
2020-01-26 11:00:0526/01/2020 Σούδα3 - ΟΠΑ 11:00:0511:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Σταγάκης Ιωάννης - - - -
2020-01-26 11:30:5526/01/2020 ΟΦΗ - Φιλαθλητικός 11:30:5511:30Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΒΑΚ
Καραπουλάκης Ευάγγελος - - - -
2020-01-26 12:00:4926/01/2020 Πήγασος - Μεσσαρά 12:00:4912:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ
Gledis Dili Σταμουλάκη Ελευθερία Χαρά - - -
2020-01-26 13:00:0426/01/2020 Σούδα - ΣΦΠΧ 13:00:0413:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Πετακάκη Παρασκευή Σταγάκης Ιωάννης - - -
2020-01-26 13:30:4926/01/2020 ΟΦΗ - Αετός 13:30:4913:30Γυναικών
ΚΛ. ΒΑΚ
Αβραμοπούλου Γεωργία Καραπουλάκης Ευάγγελος Πακιουφάκη Ευρυδίκη - -
2020-01-26 14:00:2126/01/2020 Άθλεση2 - Μεσσαρά 14:00:2114:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ
Gledis Dili - - - -
2020-01-26 14:00:5326/01/2020 Γρύπας - ΓΕΙ 14:00:5314:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΜΕΛΕΣΣΩΝ
Μανωλάκης - - - -
2020-01-26 15:00:1326/01/2020 Ακρωτήρι - Αρκάδι 15:00:1315:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Κανδηλιεράκης Παύλος Κάγκας Γεώργιος - - -
2020-01-26 15:00:4926/01/2020 Σούδα2 - Αρκάδι2 15:00:4915:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Ντουμπαρατζή Δέσποινα - - - -
2020-01-26 16:00:2926/01/2020 ΓΕΗ2 - Ηρόδοτος 16:00:2916:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ
Gledis Dili - - - -
2020-01-26 17:00:2226/01/2020 Ακρωτήρι - Ν.ΟΠΕΡ 17:00:2217:00Γυναικών
ΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Κανδηλιεράκης Παύλος Αγγελίδης Νικόλαος Κάγκας Γεώργιος - -
2020-01-26 17:00:3626/01/2020 Αρκάδι - Ν.ΟΠΕΡ 17:00:3617:00Ανδρών
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Κουνδουράκη Νικολέτα Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Μαρινάτος Ιωάννης - -
2020-01-26 17:00:4826/01/2020 Άνεμος - Ν.ΟΠΕΡ 17:00:4817:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΚΛΑΔΙΣΟΥ
Χαριτωνίδου Μαρία - - - -
2020-01-26 18:00:0926/01/2020 Χερρονάσιος - Άθλεση 18:00:0918:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ
Κόκκας Θωμάς Μανωλάκης - - -
2020-01-26 18:00:3926/01/2020 Παγχανιακός - Πήγασος 18:00:3918:00Γυναικών
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Πετακάκη Παρασκευή Ντουμπαρατζή Δέσποινα Δημακοπούλου Δέσποινα - -
2020-01-26 18:00:5326/01/2020 ΓΕΗ - Άρης 18:00:5318:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ
Πακιουφάκη Ευρυδίκη Μαυρέα Χριστίνα - - -
2020-01-26 19:00:3126/01/2020 Άνεμος - Κύδων 19:00:3119:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΚΛΑΔΙΣΟΥ
Χαριτωνίδου Μαρία Σταγάκης Ιωάννης - - -
2020-01-26 19:00:5826/01/2020 Ακρωτήρι - ΣΦΠΧ 19:00:5819:00Ανδρών
ΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Αγγελίδης Νικόλαος Κανδηλιεράκης Παύλος Κάγκας Γεώργιος - -
2020-01-26 19:30:2626/01/2020 Κύδων - ΣΦΠΧ 19:30:2619:30Γυναικών
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Γιαννόπουλος Νικόλαος Τραχαλάκη Ελένη Κοκκινάκης Ευτύχιος - -
2020-01-26 20:00:3426/01/2020 Άθλεση - ΓΕΗ 20:00:3420:00Κορασίδων
ΚΛ. ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ
Πακιουφάκη Ευρυδίκη Μαυρέα Χριστίνα - - -
2020-01-26 21:30:4726/01/2020 Κύδων - Σούδα 21:30:4721:30Ανδρών
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Τραχαλάκη Ελένη Γιαννόπουλος Νικόλαος Κοκκινάκης Ευτύχιος - -

 

Εθνικές Κατηγορίες

Σάββατο 25/01/2020

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2020-01-25 16:00:1025/01/2020 Άθλεση - Ηρακλής 16:00:1016:00Α2 Γυναικών
ΚΛ. ΠΑΤΕΛΩΝ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Κληματσίδα Παρασκευή Αβραμοπούλου Γεωργία - -

Ορισμοί 18-22/01

Τοπικές Κατηγορίες

Σάββατο 18/01/2020

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2020-01-18 13:00:2318/01/2020 Αρκάδι - Κύδων 13:00:2313:00Κορασίδων
ΚΛ. ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ
Συκάς Ιωάννης Κοκκινάκης Ευτύχιος - - -
2020-01-18 15:00:0218/01/2020 Σούδα - Άνεμος 15:00:0215:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Κανδηλιεράκης Παύλος Σταγάκης Ιωάννης - - -
2020-01-18 15:00:1918/01/2020 Ν.ΟΠΕΡ - Παγχανιακός 15:00:1915:00Κορασίδων
ΚΛ. ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ
Κοκκινάκης Ευτύχιος Συκάς Ιωάννης - - -
2020-01-18 15:00:4718/01/2020 ΓΕΙ - Σητειακός 15:00:4715:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
Πετράκης Ιωάννης Παπαπαύλος Ιωάννης - - -
2020-01-18 16:00:4918/01/2020 Πήγασος - Άρης 16:00:4916:00Κορασίδων
ΚΛ. ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ
Αβραμοπούλου Γεωργία Πακιουφάκη Ευρυδίκη - - -
2020-01-18 17:00:3818/01/2020 Ν.ΟΠΕΡ - Παγχανιακός 17:00:3817:00Γυναικών
ΚΛ. ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ
Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Μαρινάτος Ιωάννης Παντουβάκη Άννα - -
2020-01-18 18:00:3818/01/2020 Φιλαθλητικός - Γιούχτας 18:00:3818:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ
Πακιουφάκη Ευρυδίκη Αβραμοπούλου Γεωργία - - -
2020-01-18 18:00:5318/01/2020 ΟΦΗ - Ηρόδοτος 18:00:5318:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΒΑΚ
Μανωλάκης Φραγκιαδάκη Ειρήνη - - -
2020-01-18 19:00:3218/01/2020 ΣΦΠΧ - Ακρωτήρι 19:00:3219:00Κορασίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Αγγελίδης Νικόλαος Κάγκας Γεώργιος - - -
2020-01-18 19:00:3518/01/2020 Αρκάδι - ΓΕΗ 19:00:3519:00Παίδων
ΚΛ. ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ
Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Παντουβάκη Άννα - - -
2020-01-18 21:00:2918/01/2020 Κύδων2 - Αετός 21:00:2921:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Σπαντιδάκη Ελένη Χαριτωνίδου Μαρία - - -

Κυριακή 19/01/2020

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2020-01-19 10:00:0119/01/2020 Ηρόδοτος - Φιλαθλητικός 10:00:0110:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ
Μανωλάκης - - - -
2020-01-19 11:00:2719/01/2020 ΓΕΙ - Πήγασος 11:00:2711:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
Πετράκης Ιωάννης - - - -
2020-01-19 11:00:4319/01/2020 Μεσσαρά - ΓΕΗ 11:00:4311:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΜΟΙΡΩΝ
Φανουράκη Ξανθή - - - -
2020-01-19 13:00:1319/01/2020 Αετός - Κύδων 13:00:1313:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Σπαντιδάκη Ελένη Δημακοπούλου Δέσποινα - - -
2020-01-19 13:00:1419/01/2020 Γιούχτας - Άθλεση 13:00:1413:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΑΡΧΑΝΩΝ
Μανωλάκης - - - -
2020-01-19 13:00:5819/01/2020 Μεσσαρά - Άθλεση 13:00:5813:00Κορασίδων
ΚΛ. ΜΟΙΡΩΝ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Αβραμοπούλου Γεωργία - - -
2020-01-19 14:00:5819/01/2020 Αρκάδι - Ακρωτήρι 14:00:5814:00Γυναικών
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Γιαννόπουλος Νικόλαος Παντουβάκη Άννα - -
2020-01-19 16:00:2819/01/2020 Πήγασος - Χερρονάσιος 16:00:2816:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ
Κόκκας Θωμάς Μαυρέα Χριστίνα - - -
2020-01-19 16:00:5219/01/2020 Αρκάδι - Άνεμος 16:00:5216:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Μαρινάτος Ιωάννης - Παντουβάκη Άννα - -
2020-01-19 17:30:5419/01/2020 Γρύπας - ΓΕΗ2 17:30:5417:30Κορασίδων Β
ΚΛ. ΜΕΛΕΣΣΩΝ
Κληματσίδα Παρασκευή - Φραγκιαδάκη Ειρήνη - -
2020-01-19 18:00:0419/01/2020 Ν.ΟΠΕΡ - ΣΦΠΧ 18:00:0418:00Ανδρών
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Γιαννόπουλος Νικόλαος Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Μαρινάτος Ιωάννης - -
2020-01-19 18:00:3719/01/2020 Άρης - Μεσσαρά 18:00:3718:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΓΟΥΡΝΩΝ
Gledis Dili Μανωλάκης - - -
2020-01-19 18:00:3819/01/2020 ΣΦΠΧ - Αετός 18:00:3818:00Γυναικών
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Κανδηλιεράκης Παύλος Ντουμπαρατζή Δέσποινα - - -
2020-01-19 18:00:4319/01/2020 Ηρόδοτος - Κύδων 18:00:4318:00Ανδρών
ΚΛ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Αβραμοπούλου Γεωργία Σταμουλάκη Ελευθερία Χαρά - -
2020-01-19 18:00:4519/01/2020 Πήγασος - Κύδων 18:00:4518:00Γυναικών
ΚΛ. ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ
Κόκκας Θωμάς - Μαυρέα Χριστίνα - -
2020-01-19 19:00:0819/01/2020 Σούδα - Ακρωτήρι 19:00:0819:00Ανδρών
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Αγγελίδης Νικόλαος Κουνδουράκη Νικολέτα Συκάς Ιωάννης - -
2020-01-19 19:00:4819/01/2020 Γρύπας - ΟΦΗ 19:00:4819:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΜΕΛΕΣΣΩΝ
Φραγκιαδάκη Ειρήνη - - - -
2020-01-19 20:00:0519/01/2020 ΣΦΠΧ - Ακρωτήρι 20:00:0520:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Κάγκας Γεώργιος Κοκκινάκης Ευτύχιος - - -
2020-01-19 20:00:5919/01/2020 Άθλεση - ΓΕΗ 20:00:5920:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ
Κόκκας Θωμάς Μαυρέα Χριστίνα - - -

Τετάρτη 22/01/2020

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2020-01-22 19:00:3022/01/2020 Χερρονάσιος - ΓΕΗ 19:00:3019:00Κορασίδων
ΚΛ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Αβραμοπούλου Γεωργία - - -

Εθνικές Κατηγορίες

Σάββατο 18/01/2020

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2020-01-18 16:00:3118/01/2020 Άθλεση - Αγ. Παρασκευή 16:00:3116:00Α2 Γυναικών
ΚΛ. ΠΑΤΕΛΩΝ
Κόκκας Θωμάς Καραπουλάκης Ευάγγελος Κληματσίδα Παρασκευή - -

Τετάρτη 18/01/2020

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2020-01-22 16:00:0322/01/2020 ΟΦΗ - ΠΑΟ 16:00:0316:00Κύπελλο Ελλάδος Ανδρών
ΚΛ. ΒΑΚ
Πρέντζας Αγγελίδης Νικόλαος Αβραμοπούλου Γεωργία Κανδηλιεράκης Παύλος
Κόκκας Θωμάς
Κοκοτσάκης Βασίλειος

 


Ορισμοί 11-12/01

Τοπικές Κατηγορίες

Σάββατο 11/01/2020

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2020-01-11 11:00:5611/01/2020 Γρύπας - ΟΦΗ 11:00:5611:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΜΕΛΕΣΣΩΝ
Πακιουφάκη Ευρυδίκη - Φραγκιαδάκη Ειρήνη - -
2020-01-11 15:00:0211/01/2020 Άρης - ΓΕΗ 15:00:0215:00Κορασίδων
ΚΛ. ΓΟΥΡΝΩΝ
Καραπουλάκης Ευάγγελος - Μανωλάκης - -
2020-01-11 15:00:0711/01/2020 Κύδων - Ν.ΟΠΕΡ 15:00:0715:00Κορασίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Κοκκινάκης Ευτύχιος Συκάς Ιωάννης - - -
2020-01-11 15:00:0911/01/2020 Κύδων - Άνεμος 15:00:0915:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΚΛΑΔΙΣΟΥ
Χαριτωνίδου Μαρία Τραχαλάκη Ελένη - - -
2020-01-11 15:00:5511/01/2020 Σούδα - Αετός 15:00:5515:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Κάγκας Γεώργιος Κουνδουράκη Νικολέτα - - -
2020-01-11 16:00:0811/01/2020 Ηρόδοτος - ΓΕΙ 16:00:0816:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ
Πακιουφάκη Ευρυδίκη - Φραγκιαδάκη Ειρήνη - -
2020-01-11 16:30:2711/01/2020 Πήγασος - ΟΦΗ 16:30:2716:30Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ
Κόκκας Θωμάς - - - -
2020-01-11 17:00:0511/01/2020 Παγχανιακός - ΣΦΠΧ 17:00:0517:00Κορασίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Συκάς Ιωάννης Κοκκινάκης Ευτύχιος - - -
2020-01-11 17:00:0511/01/2020 Ακρωτήρι - Αρκάδι 17:00:0517:00Κορασίδων
ΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Σταγάκης Ιωάννης Ντουμπαρατζή Δέσποινα - - -
2020-01-11 18:00:5511/01/2020 Χερρονάσιος - Μεσσαρά 18:00:5518:00Κορασίδων
ΚΛ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ
Καραπουλάκης Ευάγγελος - Μανωλάκης - -
2020-01-11 18:30:5411/01/2020 Άθλεση - Πήγασος 18:30:5418:30Κορασίδων
ΚΛ. ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ
Κόκκας Θωμάς - Παντουβάκη Άννα - -
2020-01-11 19:30:4911/01/2020 Γιούχτας - ΓΕΗ2 19:30:4919:30Κορασίδων Β
ΚΛ. ΑΡΧΑΝΩΝ
Αβραμοπούλου Γεωργία - Gledis Dili - -
2020-01-11 20:30:3811/01/2020 Πήγασος - Φιλαθλητικός 20:30:3820:30Κορασίδων Β
ΚΛ. ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ
Κόκκας Θωμάς - Παντουβάκη Άννα - -

Κυριακή 12/01/2020

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2020-01-12 10:00:3912/01/2020 Αρκάδι - ΣΦΠΧ 10:00:3910:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Μαρινάτος Ιωάννης - - -
2020-01-12 11:00:4312/01/2020 ΓΕΗ- Ν.ΟΠΕΡ 11:00:4311:00Παίδων
ΚΛ. ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ
Πακιουφάκη Ευρυδίκη Παντουβάκη Άννα - - -
2020-01-12 11:00:5612/01/2020 Γρύπας - Ηρόδοτος 11:00:5611:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΜΕΛΕΣΣΩΝ
Gledis Dili - - - -
2020-01-12 12:00:2212/01/2020 Αρκάδι - Άνεμος 12:00:2212:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Μαρινάτος Ιωάννης - - - -
2020-01-12 13:00:0712/01/2020 Φιλαθλητικός - ΓΕΗ2 13:00:0713:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ
Αβραμοπούλου Γεωργία - - - -
2020-01-12 13:00:3412/01/2020 Κύδων - Σούδα 13:00:3413:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Χαριτωνίδου Μαρία Κάγκας Γεώργιος - - -
2020-01-12 14:00:1312/01/2020 Γιούχτας - Μεσσαρά 14:00:1314:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΑΡΧΑΝΩΝ
Gledis Dili - - - -
2020-01-12 14:00:5112/01/2020 Ν.ΟΠΕΡ - Σούδα3 14:00:5114:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Σπαντιδάκη Ελένη - - - -
2020-01-12 15:00:3412/01/2020 ΟΠΑ - Σούδα2 15:00:3415:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Συκάς Ιωάννης - - - -
2020-01-12 15:00:4712/01/2020 Αετός - Πήγασος 15:00:4715:00Γυναικών
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Γιαννόπουλος Νικόλαος Κοκκινάκης Ευτύχιος Κλεινάκης Γεώργιος - -
2020-01-12 15:00:5812/01/2020 Άθλεση - ΓΕΙ 15:00:5815:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ
Καραπουλάκης Ευάγγελος - - - -
2020-01-12 15:00:5812/01/2020 ΟΦΗ - ΣΦΠΧ 15:00:5815:00Παίδων
ΚΛ. ΒΑΚ
Κόκκας Θωμάς Μαυρέα Χριστίνα - - -
2020-01-12 16:00:3112/01/2020 Αρκάδι - Κύδων 16:00:3116:00Ανδρών
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Τραχαλάκη Ελένη Σπαντιδάκη Ελένη Μαρινάτος Ιωάννης - -
2020-01-12 17:00:2712/01/2020 Σούδα - Ηρόδοτος 17:00:2717:00Ανδρών
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Αγγελίδης Νικόλαος Κουνδουράκη Νικολέτα Σταγάκης Ιωάννης - -
2020-01-12 17:00:3312/01/2020 Ακρωτήρι - Ν.ΟΠΕΡ 17:00:3317:00Ανδρών
ΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Κανδηλιεράκης Παύλος Συκάς Ιωάννης Χαριτωνίδου Μαρία - -
2020-01-12 17:00:3512/01/2020 Παγχανιακός - Αρκάδι 17:00:3517:00Γυναικών
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Κοκκινάκης Ευτύχιος Γιαννόπουλος Νικόλαος Κλεινάκης Γεώργιος - -
2020-01-12 19:00:1612/01/2020 Άνεμος - Αετός 19:00:1619:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΚΛΑΔΙΣΟΥ
Δημακοπούλου Δέσποινα Ντουμπαρατζή Δέσποινα - - -
2020-01-12 19:30:4012/01/2020 Κύδων - Ν.ΟΠΕΡ 19:30:4019:30Γυναικών
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Κουνδουράκη Νικολέτα Αγγελίδης Νικόλαος Σταγάκης Ιωάννης - -

 


Ορισμοί 04-05/01

Τοπικές Κατηγορίες

Σάββατο 04/01/2020

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2020-01-04 15:00:0804/01/2020 ΓΕΗ - ΣΦΠΧ 15:00:0815:00Εφήβων Τελικοί
ΚΛ. ΒΑΚ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Κληματσίδα Παρασκευή Σταμουλάκη Ελευθερία Χαρά - -
2020-01-04 18:00:0904/01/2020 ΓΕΗ - Ν.ΟΠΕΡ 18:00:0918:00Νεανίδων Τελικοί
ΚΛ. ΠΑΤΕΛΩΝ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Κληματσίδα Παρασκευή Σταμουλάκη Ελευθερία Χαρά - -

Κυριακή 05/01/2020

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2020-01-05 19:00:0305/01/2020 Ν.ΟΠΕΡ - ΓΕΗ 19:00:0319:00Νεανίδων Τελικοί
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Αγγελίδης Νικόλαος Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Μαρινάτος Ιωάννης - -

 


Ορισμοί 28-29/12

Τοπικές Κατηγορίες

Σάββατο 28/12/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-12-28 16:00:1128/12/2019 ΓΕΗ - ΣΦΠΧ 16:00:1116:00Νεανίδων Χιαστί
ΚΛ. ΒΑΚ
Κόκκας Θωμάς Σπιθάκη Μαρία - - -
2019-12-28 17:00:4728/12/2019 Ακρωτήρι - Ν.ΟΠΕΡ 17:00:4717:00Νεανίδων Χιαστί
ΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Κανδηλιεράκης Παύλος Σταγάκης Ιωάννης - - -

Κυριακή 29/12/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-12-29 13:00:5329/12/2019 Ν.ΟΠΕΡ - Ακρωτήρι 13:00:5313:00Νεανίδων Χιαστί
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Μαρινάτος Ιωάννης - - -
2019-12-29 19:00:5129/12/2019 ΣΦΠΧ - ΓΕΗ 19:00:5119:00Νεανίδων Χιαστί
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Αγγελίδης Νικόλαος Ντουμπαρατζή Δέσποινα - - -