Ορισμοί

Ορισμοί 08-10/05

Σάββατο 08/06/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-06-08 17:00:0708/06/2019 ΣΦΠΧ - ΓΕΗ 17:00:0717:00ΠαμπαίδωνΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ Αγγελίδης Νικόλαος Γιαννόπουλος Νικόλαος Σπαντιδάκη Ελένη - -
2019-06-08 17:00:3308/06/2019 Πήγασος - Χερρονάσιος 17:00:3317:00ΚορασίδωνΚΛ. ΛΙΝΤΟ Αμαριανιτάκης Ιωάννης Αβραμοπούλου Γεωργία - - -
2019-06-08 18:30:0008/06/2019 Γιούχτας - Σουδα2 18:30:0018:30Παγκορασίδων ΒΚΛ. ΑΡΧΑΝΩΝ Καραπουλάκης Ευάγγελος - - - -

Δευτέρα 10/06/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-06-09 17:00:3209/06/2019 Χερρονάσιος - Πήγασος 17:00:3217:00ΚορασίδωνΚΛ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ Καραπουλάκης Ευάγγελος Μαυρέα Χριστίνα - - -
2019-06-09 18:00:5109/06/2019 Μεσσαρά - Γιούχτας 18:00:5118:00ΚορασίδωνΚΛ ΜΟΙΡΩΝ Αμαριανιτάκης Ιωάννης Φανουράκη Ξανθή - - -

 


Ορισμοί 1/06

Σάββατο 01/06/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-06-01 13:00:4901/06/2019 ΣΦΠΧ - ΓΕΗ 13:00:4913:00Παγκορασίδων ΧιαστίΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ Αγγελίδης Νικόλαος Κουνδουράκη Νικολέτα Σπαντιδάκη Ελένη - -
2019-06-01 15:00:4301/06/2019 Πήγασος - Ακρωτήρι 15:00:4315:00Παγκορασίδων ΧιαστίΚΛ. ΛΙΝΤΟ Αμαριανιτάκης Ιωάννης Σούρλα Αικατερίνη - - -
2019-06-01 17:00:0301/06/2019 Άρης - Μεσσαρά 17:00:0317:00ΚορασίδωνΚΛ ΓΟΥΡΝΩΝ Καραπουλάκης Ευάγγελος Μιχαηλίδη Ευθυμία - - -
2019-06-01 17:00:4901/06/2019 ΓΕΗ - ΣΦΠΧ 17:00:4917:00Παμπαίδων ΤελικοίΚΛ. ΛΙΝΤΟ Αμαριανιτάκης Ιωάννης Μαυρέα Χριστίνα - - -
2019-06-01 19:00:0101/06/2019 ΓΕΗ2 - Κύδων2 19:00:0119:00Παγκορασίδων ΒΚΛ. ΛΙΝΤΟ Καραπουλάκης Ευάγγελος Μαυρέα Χριστίνα - - -

 


Ορισμοί 25-27/05

Σάββατο 25/05/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-05-25 15:00:2525/05/2019 ΓΕΗ - ΣΦΠΧ 15:00:2515:00Παγκορασίδων ΧιαστίΚΛ. ΛΙΝΤΟ Καραπουλάκης Ευάγγελος Μαυρέα Χριστίνα - - -
2019-05-25 16:00:3025/05/2019 Μεσσαρά - Άρης 16:00:3016:00ΚορασίδωνΚΛ ΜΟΙΡΩΝ Αμαριανιτάκης Ιωάννης Σταμουλάκη Ελευθερία Χαρά - - -
2019-05-25 16:00:3525/05/2019 ΣΦΠΧ - ΓΕΗ 16:00:3516:00Παίδων ΤελικοίΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ Γιαννόπουλος Νικόλαος Κουνδουράκη Νικολέτα Σπαντιδάκη Ελένη - -
2019-05-25 18:00:0625/05/2019 Ακρωτήρι - Πήγασος 18:00:0618:00Παγκορασίδων ΧιαστίΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ Κανδηλιεράκης Παύλος Σταγάκης Γεώργιος - - -

Δευτέρα 27/05/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-05-27 12:00:3527/05/2019 Σουδα2 - Γιούχτας 12:00:3512:00Παγκορασίδων ΒΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ Κάγκας Γεώργιος - - - -

 


Ορισμοί 18-19/05

Σάββατο 18/05/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-05-18 19:00:4118/05/2019 Άθλεση - Μεσσαρά 19:00:4119:00ΠαγκορασίδωνΚΛ. ΛΙΝΤΟ Αβραμοπούλου Γεωργία Κόκκας Θωμάς - - -
2019-05-18 19:30:5918/05/2019 Χερρονάσιος - Γρύπας 19:30:5919:30ΠαγκορασίδωνΚΛ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ Καραπουλάκης Ευάγγελος Μιχαηλίδη Ευθυμία - - -

Κυριακή 19/05/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-05-19 16:00:5919/05/2019 ΟΦΗ - ΓΕΙ 16:00:5916:00ΚορασίδωνΚλ. ΒΑΚ Πακιουφάκη Ευρυδίκη Μιχαηλίδη Ευθυμία - - -
2019-05-19 19:30:1719/05/2019 Φιλαθλητικός - Γιούχτας 19:30:1719:30ΚορασίδωνΚΛ. ΛΙΝΤΟ Κανακάκης Γεώργιος Αβραμοπούλου Γεωργία - - -

 


Ορισμοί 11-12/05

Σάββατο 11/05/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-05-11 16:00:4911/05/2019 ΓΕΗ - Άρης 16:00:4916:00ΠαγκορασίδωνΚΛ. ΛΙΝΤΟ Καραπουλάκης Ευάγγελος Μιχαηλίδη Ευθυμία - - -
2019-05-11 16:00:5111/05/2019 ΓΕΙ - ΟΦΗ 16:00:5116:00ΚορασίδωνΚΛ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ Πετράκης Ιωάννης Παπαπαύλος Ιωάννης - - -
2019-05-11 18:00:4011/05/2019 Φιλαθλητικος - Γιούχτας 18:00:4018:00ΚορασίδωνΚΛ. ΛΙΝΤΟ Καραπουλάκης Ευάγγελος Σούρλα Αικατερίνη - - -
2019-05-11 19:30:5011/05/2019 Αρκάδι - Αετός 19:30:5019:30ΚορασίδωνΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ Μαρινάτος Ιωάννης Κλώτσα Ιωάννα - - -

Κυριακή 12/05/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-05-12 16:00:1912/05/2019 Άθλεση - Άρης 16:00:1916:00ΠαγκορασίδωνΚΛ. ΛΙΝΤΟ Καραπουλάκης Ευάγγελος Μαυρέα Χριστίνα - - -
2019-05-12 18:00:2412/05/2019 Αετός - Αρκάδι 18:00:2418:00ΚορασίδωνΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ Συκάς Ιωάννης Δημακοπούλου Δέσποινα - - -
2019-05-12 20:00:1812/05/2019 Πήγασος - ΓΕΗ 20:00:1820:00ΠαγκορασίδωνΚΛ. ΛΙΝΤΟ Καραπουλάκης Ευάγγελος Αβραμοπούλου Γεωργία - - -

 


Ορισμοί 2-5/05

Πέμπτη 02/05/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-05-02 15:30:5902/05/2019 Άνεμος - Ακρωτήρι 15:30:5915:30ΠαγκορασίδωνKΛ ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ Κανδηλιεράκης Παύλος Κουνδουράκη Νικολέτα - - -

Σάββατο 04/05/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-05-04 14:00:1604/05/2019 Άθλεση - ΟΦΗ 14:00:1614:00ΠαγκορασίδωνΚλ. ΒΑΚ Αμαριανιτάκης Ιωάννης - - - -
2019-05-04 15:00:0604/05/2019 Ακρωτήρι - Σούδα 15:00:0615:00ΠαγκορασίδωνΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ Πετακάκη Παρασκευή Μωραϊτάκη Μαρία-Αικατερίνη - - -
2019-05-04 16:00:0704/05/2019 ΓΕΙ - ΓΕΗ2 16:00:0716:00Παγκορασίδων ΒΚΛ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ Πετράκης Ιωάννης - - - -
2019-05-04 16:00:0804/05/2019 Άθλεση2 - Ηρόδοτος 16:00:0816:00Παγκορασίδων ΒΚλ. ΒΑΚ Αμαριανιτάκης Ιωάννης - - - -
2019-05-04 16:00:5104/05/2019 Κύδων2 - Αρκάδι2 16:00:5116:00Παγκορασίδων ΒΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ Κανδηλιεράκης Παύλος - - - -
2019-05-04 17:00:4104/05/2019 ΟΠΑ - Σούδα2 17:00:4117:00Παγκορασίδων ΒΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ Μωραϊτάκη Στέλλα - - - -
2019-05-04 18:00:2404/05/2019 Παγχανιακός - Αρκάδι 18:00:2418:00ΠαγκορασίδωνΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ Συκάς Ιωάννης Χαριτωνίδου Μαρία - - -

Κυριακή 05/05/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-05-05 10:00:3005/05/2019 Χερρονάσιος - ΟΦΗ 10:00:3010:00ΠαγκορασίδωνΚΛ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ Καραλή Βασιλική Μαυρέα Χριστίνα - - -
2019-05-05 11:00:2005/05/2019 ΓΕΗ3 - ΓΕΙ 11:00:2011:00Παγκορασίδων ΒΚλ. ΒΑΚ Αμαριανιτάκης Ιωάννης - - - -
2019-05-05 12:00:1105/05/2019 Άνεμος - Κύδων 12:00:1112:00ΠαγκορασίδωνKΛ ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ Συκάς Ιωάννης Κοκκινάκης Ευτύχιος - - -
2019-05-05 12:00:4205/05/2019 ΣΦΠΧ - Αρκάδι 12:00:4212:00ΠαγκορασίδωνΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ Κανδηλιεράκης Παύλος Χαριτωνίδου Μαρία - - -
2019-05-05 14:00:5705/05/2019 Παγχανιακός - Ακρωτήρι 14:00:5714:00ΠαγκορασίδωνΚΛ. ΑΡΧΑΝΩΝ Κανδηλιεράκης Παύλος Χαριτωνίδου Μαρία - - -
2019-05-05 16:00:1205/05/2019 Σούδα - Αετός 16:00:1216:00ΠαγκορασίδωνΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ Πετακάκη Παρασκευή Μωραϊτάκη Μαρία-Αικατερίνη - - -
2019-05-05 18:00:3105/05/2019 Γιούχτας - Πήγασος2 18:00:3118:00Παγκορασίδων ΒΚΛ. ΑΡΧΑΝΩΝ Αμαριανιτάκης Ιωάννης - - - -

 


Ορισμοί 20-25/04

Σάββατο 20/04/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-04-20 10:00:2520/04/2019 ΓΕΗ2 - Άθλεση2 10:00:2510:00Παγκορασίδων ΒΚΛ. ΛΙΝΤΟ Καραπουλάκης Ευάγγελος - - - -
2019-04-20 10:00:4020/04/2019 Αρκάδι - Σούδα 10:00:4010:00ΠαγκορασίδωνΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ Μαρινάτος Ιωάννης Κανακάκης Γεώργιος - - -
2019-04-20 12:00:3420/04/2019 Ν.ΟΠΕΡ - Παγχανιακός 12:00:3412:00ΠαγκορασίδωνΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ Κανακάκης Γεώργιος Μαρινάτος Ιωάννης - - -
2019-04-20 14:00:1520/04/2019 Κύδων - Αετός 14:00:1514:00ΠαγκορασίδωνΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ Γιαννόπουλος Νικόλαος Τζουρμπάκη Λαμπρινή - - -
2019-04-20 16:30:3920/04/2019 Μεσσαρά - Πήγασος 16:30:3916:30ΠαγκορασίδωνΚΛ ΜΟΙΡΩΝ Αμαριανιτάκης Ιωάννης Φανουράκη Ξανθή - - -
2019-04-20 19:30:2120/04/2019 Ν.ΟΠΕΡ - ΓΕΗ 19:30:2119:30Γυναικών ΤελικοίΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ Τραχαλάκη Ελένη Κανακάκης Γεώργιος Μαρινάτος Ιωάννης - -

Κυριακή 21/04/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-04-21 10:00:1721/04/2019 Αρκάδι - Παγχανιακός 10:00:1710:00ΠαγκορασίδωνΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ Μαρινάτος Ιωάννης Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος - - -
2019-04-21 12:00:2221/04/2019 ΟΦΗ- Ν.ΟΠΕΡ 12:00:2212:00ΠαμπαίδωνΚλ. ΒΑΚ Καραπουλάκης Ευάγγελος Μαυρέα Χριστίνα - - -
2019-04-21 12:00:2821/04/2019 Ηρόδοτος - Αρκάδι 12:00:2812:00ΠαμπαίδωνΚΛ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ Σταμουλάκη Ελευθερία Χαρά Αμαριανιτάκης Ιωάννης - - -
2019-04-21 12:00:5721/04/2019 Ν.ΟΠΕΡ - ΣΦΠΧ 12:00:5712:00ΠαγκορασίδωνΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Μαρινάτος Ιωάννης - - -
2019-04-21 13:00:1021/04/2019 Αετός - Άνεμος 13:00:1013:00ΠαγκορασίδωνΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ Κουνδουράκη Νικολέτα Χαριτωνίδου Μαρία - - -
2019-04-21 13:30:0921/04/2019 Πήγασος - Φιλαθλητικός 13:30:0913:30ΠαγκορασίδωνΚΛ. ΛΙΝΤΟ Κόκκας Θωμάς - - - -
2019-04-21 14:00:4821/04/2019 Ηρόδοτος - ΓΕΙ 14:00:4814:00Παγκορασίδων ΒΚΛ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ Αγγελίδης Νικόλαος - - - -
2019-04-21 15:00:4321/04/2019 Άνεμος2 - ΟΠΑ 15:00:4315:00Παγκορασίδων ΒΚΛ. ΚΛΑΔΙΣΟΥ Σπαντιδάκη Ελένη - - - -
2019-04-21 17:00:2121/04/2019 Άρης - Χερρονάσιος 17:00:2117:00ΠαγκορασίδωνΚΛ ΓΟΥΡΝΩΝ Αμαριανιτάκης Ιωάννης Σταμουλάκη Ελευθερία Χαρά - - -
2019-04-21 17:30:0721/04/2019 ΓΕΗ - Ν.ΟΠΕΡ 17:30:0717:30Γυναικών ΤελικοίΚΛ. ΠΑΤΕΛΩΝ Καραπουλάκης Ευάγγελος Αγγελίδης Νικόλαος Μαυρέα Χριστίνα - -
2019-04-21 17:30:0921/04/2019 ΓΕΗ - ΣΦΠΧ 17:30:0917:30ΠαμπαίδωνΚΛ. ΛΙΝΤΟ Κόκκας Θωμάς Καραλή Βασιλική - - -
2019-04-21 18:00:2721/04/2019 Κυδων2 - Σούδα2 18:00:2718:00Παγκορασίδων ΒΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ Κουνδουράκη Νικολέτα - - - -
2019-04-21 20:00:2821/04/2019 Κύδων - Ακρωτήρι 20:00:2820:00ΠαγκορασίδωνΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ Γιαννόπουλος Νικόλαος Σπαντιδάκη Ελένη - - -
2019-04-21 20:00:5921/04/2019 ΓΕΗ - ΣΦΠΧ 20:00:5920:00Ανδρών ΤελικοίΚΛ. ΛΙΝΤΟ Αγγελίδης Νικόλαος Κόκκας Θωμάς Καραλή Βασιλική Βλαχάκης Εμμανουήλ -

Μ. Τετάρτη 24/04/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-04-24 16:30:2524/04/2019 Μεσσαρά - Πανιώνιος 16:30:2516:30Pre League ΓυναικώνΚΛ ΜΟΙΡΩΝ Δεληκωστίδης Σωτήριος Καραπουλάκης Ευάγγελος Καραλή Βασιλική - -
2019-04-24 18:30:5224/04/2019 Γρύπας - ΓΕΗ 18:30:5218:30ΠαγκορασίδωνΚΛ. ΜΕΛΕΣΣΩΝ Πακιουφάκη Ευρυδίκη Μαυρέα Χριστίνα - - -

Μ. Πέμπτη 25/04/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-04-25 11:00:4425/04/2019 Άθλεση2 - Γιούχτας 11:00:4411:00Παγκορασίδων ΒΚΛ. ΛΙΝΤΟ Μαυρέα Χριστίνα - - - -

Ορισμοί 13-15/04

Σάββατο 13/04/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-04-13 10:00:4713/04/2019 Αρκάδι - Ν.ΟΠΕΡ 10:00:4710:00ΠαμπαίδωνΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ Μαρινάτος Ιωάννης Κλώτσα Ιωάννα - - -
2019-04-13 11:30:3213/04/2019 Άνεμος2 - Κύδων2 11:30:3211:30Παγκορασίδων ΒΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ Κάγκας Γεώργιος - - - -
2019-04-13 13:00:1613/04/2019 Γρύπας - Μεσσαρά 13:00:1613:00ΠαγκορασίδωνΚΛ. ΜΕΛΕΣΣΩΝ Αμαριανιτάκης Ιωάννης Σούρλα Αικατερίνη - - -
2019-04-13 15:00:0313/04/2019 Άρης - Μεσσαρά 15:00:0315:00ΠαγκορασίδωνΚΛ ΓΟΥΡΝΩΝ Καραπουλάκης Ευάγγελος Αβραμοπούλου Γεωργία - - -
2019-04-13 15:00:1113/04/2019 ΟΦΗ - Γιούχτας 15:00:1115:00Κορασίδων ΚατάταξηΚλ. ΒΑΚ Καραλή Βασιλική Μαυρέα Χριστίνα - - -
2019-04-13 17:00:4313/04/2019 ΟΠΑ - Αρκάδι2 17:00:4317:00Παγκορασίδων ΒΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ Μωραϊτάκη Στέλλα - - - -
2019-04-13 17:00:4613/04/2019 ΟΦΗ - Ηρόδοτος 17:00:4617:00ΠαμπαίδωνΚλ. ΒΑΚ Καραλή Βασιλική Μαυρέα Χριστίνα - - -
2019-04-13 18:00:0913/04/2019 ΣΦΠΧ - ΓΕΗ 18:00:0918:00Παίδων ΤελικοίΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ Τραχαλάκη Ελένη Κανδηλιεράκης Παύλος Κουνδουράκη Νικολέτα Καρπουζάς Ιωάννης -
2019-04-13 18:00:1913/04/2019 Χερρονάσιος - Φιλαθλητικός 18:00:1918:00ΠαγκορασίδωνΚΛ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ Αβραμοπούλου Γεωργία Καραπουλάκης Ευάγγελος - - -
2019-04-13 20:00:1313/04/2019 ΣΦΠΧ - Ακρωτήρι 20:00:1320:00ΓυναικώνΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ Γιαννόπουλος Νικόλαος Συκάς Ιωάννης Τζουρμπάκη Λαμπρινή - -

Κυριακή 14/04/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-04-14 10:00:5214/04/2019 Άνεμος3 - Κύδων2 10:00:5210:00Παγκορασίδων ΒΚΛ. ΚΛΑΔΙΣΟΥ Κάγκας Γεώργιος - - - -
2019-04-14 10:30:4414/04/2019 Ν.ΟΠΕΡ - Σούδα 10:30:4410:30ΠαγκορασίδωνΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Μαρινάτος Ιωάννης - - -
2019-04-14 11:00:0314/04/2019 Μεσσαρά - Γρύπας 11:00:0311:00ΠαγκορασίδωνΚΛ ΜΟΙΡΩΝ Καραπουλάκης Ευάγγελος Μιχαηλίδη Ευθυμία - - -
2019-04-14 11:30:0214/04/2019 ΓΕΗ3 - Πήγασος2 11:30:0211:30Παγκορασίδων ΒΚΛ. ΠΑΤΕΛΩΝ Κόκκας Θωμάς - - - -
2019-04-14 14:00:5214/04/2019 Πήγασος - ΓΕΗ 14:00:5214:00Γυναικών ΧιαστίΚΛ. ΠΑΤΕΛΩΝ Κόκκας Θωμάς Αμαριανιτάκης Ιωάννης Καλεμάκη Πελαγία - -
2019-04-14 15:00:5614/04/2019 Αρκάδι - Άνεμος 15:00:5615:00ΠαγκορασίδωνΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ Μαρινάτος Ιωάννης Κλώτσα Ιωάννα - - -
2019-04-14 16:30:5614/04/2019 ΣΦΠΧ - Παγχανιακός 16:30:5616:30ΠαγκορασίδωνΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ Σπαντιδάκη Ελένη Χαριτωνίδου Μαρία - - -
2019-04-14 17:00:4314/04/2019 Σούδα2 - Άνεμος2 17:00:4317:00Παγκορασίδων ΒΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ Κάγκας Γεώργιος - - - -
2019-04-14 17:00:5014/04/2019 Αρκάδι - ΓΕΗ 17:00:5017:00ΠαμπαίδωνΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ Κανακάκης Γεώργιος Κλώτσα Ιωάννα - - -
2019-04-14 18:30:4414/04/2019 ΟΦΗ - Πήγασος 18:30:4418:30ΠαγκορασίδωνΚλ. ΒΑΚ Αμαριανιτάκης Ιωάννης Καραλή Βασιλική - - -
2019-04-14 19:00:0214/04/2019 Φιλαθλητικός - ΓΕΗ 19:00:0219:00ΠαγκορασίδωνΚΛ. ΛΙΝΤΟ Καραπουλάκης Ευάγγελος Μιχαηλίδη Ευθυμία - - -
2019-04-14 19:00:0514/04/2019 Αρκάδι - Ν.ΟΠΕΡ 19:00:0519:00Γυναικών ΧιαστίΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ Κανακάκης Γεώργιος Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Μαρινάτος Ιωάννης - -
2019-04-14 19:00:4914/04/2019 ΣΦΠΧ - ΓΕΗ 19:00:4919:00Ανδρών ΤελικοίΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ Αγγελίδης Νικόλαος Γιαννόπουλος Νικόλαος Μωραϊτάκη Μαρία-Αικατερίνη Καρπουζάς Ιωάννης -

Δευτέρα 15/04/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-04-15 15:45:3715/04/2019 Μεσσαρά - ΧΑΝΘ 15:45:3715:45Pre League ΓυναικώνΚΛ ΜΟΙΡΩΝ Αγγελίδης Νικόλαος Γιαννόπουλος Νικόλαος Κουνδουράκη Νικολέτα Καρπουζάς Ιωάννης -

Ορισμοί 06-09/04

Σάββατο 06/04/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-04-06 12:00:2506/04/2019 Άθλεση2 - ΓΕΙ 12:00:2512:00Παγκορασίδων ΒΚΛ. ΛΙΝΤΟ Αβραμοπούλου Γεωργία - - - -
2019-04-06 14:00:1606/04/2019 Πήγασος2 - Ηρόδοτος 14:00:1614:00Παγκορασίδων ΒΚΛ. ΛΙΝΤΟ Αβραμοπούλου Γεωργία - - - -
2019-04-06 14:00:2106/04/2019 ΟΦΗ - Αρκάδι 14:00:2114:00ΠαμπαίδωνΚλ. ΒΑΚ Καραλή Βασιλική Πακιουφάκη Ευρυδίκη - - -
2019-04-06 15:00:1006/04/2019 Αρκάδι2 - Άνεμος 15:00:1015:00ΠαγκορασίδωνΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ Μαρινάτος Ιωάννης Κλώτσα Ιωάννα - - -
2019-04-06 15:00:1806/04/2019 Κύδων2 - ΟΠΑ 15:00:1815:00Παγκορασίδων ΒΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ Μωραϊτάκη Στέλλα - Μωραϊτάκη Μαρία-Αικατερίνη - -
2019-04-06 16:00:3806/04/2019 ΓΕΗ - ΣΦΠΧ 16:00:3816:00Παίδων ΤελικοίΚΛ. ΛΙΝΤΟ Κόκκας Θωμάς Αμαριανιτάκης Ιωάννης Σούρλα Αικατερίνη Κοκοτσάκης Βασίλειος -
2019-04-06 17:00:0806/04/2019 Αρκάδι2 - Σούδα2 17:00:0817:00Κορασίδων ΚατάταξηΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Μαρινάτος Ιωάννης - - -
2019-04-06 17:00:2606/04/2019 Γιούχτας - ΟΦΗ 17:00:2617:00Κορασίδων ΚατάταξηΚΛ. ΑΡΧΑΝΩΝ Καραπουλάκης Ευάγγελος Μιχαηλίδη Ευθυμία - - -
2019-04-06 17:00:5406/04/2019 Ακρωτήρι - Παγχανιακός 17:00:5417:00Κορασίδων ΚατάταξηΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ Αγγελίδης Νικόλαος Μωραϊτάκη Μαρία-Αικατερίνη - - -
2019-04-06 18:30:1606/04/2019 ΓΕΗ - ΣΦΠΧ 18:30:1618:30Κορασίδων ΤελικοίΚΛ. ΠΑΤΕΛΩΝ Αμαριανιτάκης Ιωάννης Κόκκας Θωμάς Σούρλα Αικατερίνη Βλαχάκης Εμμανουήλ -
2019-04-06 19:00:2806/04/2019 Αρκάδι - Σούδα 19:00:2819:00Κορασίδων ΚατάταξηΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ Κανακάκης Γεώργιος Κλώτσα Ιωάννα - - -

Κυριακή 07/04/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-04-07 10:00:2207/04/2019 Γιούχτας - ΓΕΗ3 10:00:2210:00Παγκορασίδων ΒΚΛ. ΑΡΧΑΝΩΝ Πακιουφάκη Ευρυδίκη - - - -
2019-04-07 11:00:3507/04/2019 Ηρόδοτος - ΣΦΠΧ 11:00:3511:00ΠαμπαίδωνΚΛ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ Κόκκας Θωμάς Μαυρέα Χριστίνα - - -
2019-04-07 12:00:2107/04/2019 Άνεμος - Ν.ΟΠΕΡ 12:00:2112:00ΠαγκορασίδωνKΛ ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ Σπαντιδάκη Ελένη Κλεινάκης Γεώργιος - - -
2019-04-07 14:00:1107/04/2019 Κύδων - Αρκάδι 14:00:1114:00ΠαγκορασίδωνΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ Κανδηλιεράκης Παύλος Δημακοπούλου Δέσποινα - - -
2019-04-07 14:00:2107/04/2019 ΓΕΗ - ΣΦΠΧ 14:00:2114:00Ανδρών ΤελικοίΚΛ. ΛΙΝΤΟ Καραπουλάκης Ευάγγελος Αμαριανιτάκης Ιωάννης Μαυρέα Χριστίνα Βλαχάκης Εμμανουήλ -
2019-04-07 15:00:4107/04/2019 Αρκάδι - ΟΦΗ 15:00:4115:00ΠαμπαίδωνΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ Μαρινάτος Ιωάννης Κλώτσα Ιωάννα - - -
2019-04-07 17:00:1307/04/2019 Φιλαθλητικός - ΓΕΙ 17:00:1317:00Κορασίδων ΧιαστίΚΛ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ Πακιουφάκη Ευρυδίκη Αβραμοπούλου Γεωργία - - -
2019-04-07 17:00:1907/04/2019 Άνεμος3 - Σούδα2 17:00:1917:00Παγκορασίδων ΒΚΛ. ΚΛΑΔΙΣΟΥ Κάγκας Γεώργιος - - - -
2019-04-07 17:00:4107/04/2019 Ν.ΟΠΕΡ - ΓΕΗ 17:00:4117:00ΠαμπαίδωνΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Κλώτσα Ιωάννα - - -
2019-04-07 18:00:3707/04/2019 Αετός - Ακρωτήρι 18:00:3718:00ΠαγκορασίδωνΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ Συκάς Ιωάννης Σταγάκης Γεώργιος - - -
2019-04-07 19:00:0907/04/2019 Ν.ΟΠΕΡ - Αρκάδι 19:00:0919:00Γυναικών ΧιαστίΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Μαρινάτος Ιωάννης Κλώτσα Ιωάννα - -
2019-04-07 19:00:1107/04/2019 ΓΕΗ - Πήγασος 19:00:1119:00Γυναικών ΧιαστίΚΛ. ΛΙΝΤΟ Καραπουλάκης Ευάγγελος Κόκκας Θωμάς Καραλή Βασιλική - -
2019-04-07 19:00:2107/04/2019 Χερρονάσιος - Μεσσαρά 19:00:2119:00Κορασίδων ΚατάταξηΚΛ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ Αβραμοπούλου Γεωργία Πακιουφάκη Ευρυδίκη - - -
2019-04-07 20:00:1607/04/2019 Σούδα - ΣΦΠΧ 20:00:1620:00ΠαγκορασίδωνΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ Κουνδουράκη Νικολέτα Χαριτωνίδου Μαρία - - -

Τρίτη  09/04/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-04-09 15:30:3309/04/2019 ΟΦΗ - Άρης 15:30:3315:30ΠαγκορασίδωνΚλ. ΒΑΚ Πακιουφάκη Ευρυδίκη Μαυρέα Χριστίνα - - -
2019-04-09 19:30:4909/04/2019 Κύδων - Αετός 19:30:4919:30Κορασίδων ΚατάταξηΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ Ντουμπαρατζή Δέσποινα Μπρέλλας Ιωάννης - - -

Ορισμοί 30/03-02/04

Σάββατο 30/03/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-03-30 09:00:4430/03/2019 ΓΕΗ2 - ΓΕΗ3 09:00:4409:00Παγκορασίδων ΒΚΛ. ΛΙΝΤΟ Αβραμοπούλου Γεωργία - - - -
2019-03-30 10:00:4030/03/2019 Ν.ΟΠΕΡ - Αρκάδι 10:00:4010:00ΠαίδωνΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ Κανακάκης Γεώργιος Κλώτσα Ιωάννα - - -
2019-03-30 11:00:3230/03/2019 Φιλαθλητικός - Άθλεση 11:00:3211:00ΠαγκορασίδωνΚΛ. ΛΙΝΤΟ Σταμουλάκη Ελευθερία Χαρά Καραλή Βασιλική - - -
2019-03-30 15:00:2030/03/2019 ΟΠΑ - Άνεμος3 15:00:2015:00Παγκορασίδων ΒΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ Μωραϊτάκη Στέλλα - - - -
2019-03-30 16:00:1330/03/2019 ΣΦΠΧ - ΓΕΗ 16:00:1316:00Κορασίδων ΤελικοίΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ Αγγελίδης Νικόλαος Συκάς Ιωάννης Σπαντιδάκη Ελένη Καρπουζάς Ιωάννης -
2019-03-30 16:00:3130/03/2019 Γιούχτας - Ηρόδοτος 16:00:3116:00Παγκορασίδων ΒΚΛ. ΑΡΧΑΝΩΝ Πακιουφάκη Ευρυδίκη - - - -
2019-03-30 16:00:5030/03/2019 ΟΦΗ - Ροδίων Άθλησις 16:00:5016:00Α2 ΑνδρώνΚλ. ΒΑΚ Κουτσούλας Μιχαήλ Τραχαλάκη Ελένη Καραλή Βασιλική Βλαχάκης Εμμανουήλ -
2019-03-30 16:00:5830/03/2019 Άθλεση - Απολλώνιος 16:00:5816:00Α2 ΓυναικώνΚΛ. ΛΙΝΤΟ Κόκκας Θωμάς Καραπουλάκης Ευάγγελος Μιχαηλίδη Ευθυμία - -
2019-03-30 17:00:0930/03/2019 Σούδα2 - Αρκάδι2 17:00:0917:00Κορασίδων ΚατάταξηΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ Κουνδουράκη Νικολέτα Κάγκας Γεώργιος - - -
2019-03-30 18:00:0730/03/2019 ΣΦΠΧ - ΓΕΗ 18:00:0718:00Παίδων ΤελικοίΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ Γιαννόπουλος Νικόλαος Κανδηλιεράκης Παύλος Κοκκινάκης Ευτύχιος Καρπουζάς Ιωάννης -

Κυριακή 31/03/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-03-31 10:00:5431/03/2019 ΓΕΗ2- Πήγασος2 10:00:5410:00Παγκορασίδων ΒΚΛ. ΛΙΝΤΟ Καραλή Βασιλική - - - -
2019-03-31 11:00:0931/03/2019 Ν.ΟΠΕΡ - ΣΦΠΧ 11:00:0911:00ΠαμπαίδωνΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ Κλώτσα Ιωάννα Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος - - -
2019-03-31 11:00:2731/03/2019 Μεσσαρά - Άθλεση 11:00:2711:00ΠαγκορασίδωνΚΛ ΜΟΙΡΩΝ Καραπουλάκης Ευάγγελος Φανουράκη Ξανθή - - -
2019-03-31 11:00:5831/03/2019 Ηρόδοτος - ΓΕΗ3 11:00:5811:00Παγκορασίδων ΒΚΛ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ Σταμουλάκη Ελευθερία Χαρά - - - -
2019-03-31 12:00:4531/03/2019 Σούδα2 - Αρκάδι2 12:00:4512:00Παγκορασίδων ΒΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ Μωραϊτάκη Στέλλα - - - -
2019-03-31 12:00:5231/03/2019 ΓΕΗ - Χερρονάσιος 12:00:5212:00ΠαγκορασίδωνΚΛ. ΛΙΝΤΟ Καραλή Βασιλική Μαυρέα Χριστίνα - - -
2019-03-31 13:00:0531/03/2019 ΓΕΙ - Γιούχτας 13:00:0513:00Παγκορασίδων ΒΚΛ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ Πετράκης Ιωάννης - - - -
2019-03-31 13:00:2631/03/2019 Αρκάδι - Αετός 13:00:2613:00ΠαγκορασίδωνΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος - - - -
2019-03-31 13:30:5831/03/2019 ΣΦΠΧ - Άνεμος 13:30:5813:30ΠαγκορασίδωνΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ Συκάς Ιωάννης Κοκκινάκης Ευτύχιος - - -
2019-03-31 14:00:1431/03/2019 Ν.ΟΠΕΡ - Κύδων 14:00:1414:00ΠαγκορασίδωνΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ Κουνδουράκη Νικολέτα Μωραϊτάκη Στέλλα - - -
2019-03-31 14:00:5731/03/2019 ΓΕΗ - Αρκάδι 14:00:5714:00ΠαμπαίδωνΚΛ. ΛΙΝΤΟ Σταμουλάκη Ελευθερία Χαρά Μαυρέα Χριστίνα - - -
2019-03-31 15:00:3931/03/2019 Άρης - Πήγασος 15:00:3915:00ΠαγκορασίδωνΚΛ ΓΟΥΡΝΩΝ Πακιουφάκη Ευρυδίκη - Σούρλα Αικατερίνη - -
2019-03-31 15:30:4931/03/2019 Γρύπας - ΟΦΗ 15:30:4915:30ΠαγκορασίδωνΚΛ. ΜΕΛΕΣΣΩΝ Αβραμοπούλου Γεωργία Μιχαηλίδη Ευθυμία - - -
2019-03-31 17:30:1731/03/2019 Παγχανιακός - Σούδα 17:30:1717:30ΠαγκορασίδωνΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ Σπαντιδάκη Ελένη Σταγάκης Γεώργιος - - -
2019-03-31 18:00:4031/03/2019 Χερρονάσιος -Αρκάδι 18:00:4018:00ΓυναικώνΚΛ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ Κόκκας Θωμάς Πακιουφάκη Ευρυδίκη Σούρλα Αικατερίνη - -
2019-03-31 18:30:5631/03/2019 Γιούχτας - ΓΕΗ 18:30:5618:30ΓυναικώνΚΛ. ΑΡΧΑΝΩΝ Αβραμοπούλου Γεωργία Αβραμοπούλου Γεωργία Μιχαηλίδη Ευθυμία - -
2019-03-31 19:30:3331/03/2019 ΣΦΠΧ - Ηρόδοτος 19:30:3319:30ΑνδρώνΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ Τραχαλάκη Ελένη Συκάς Ιωάννης Κουνδουράκη Νικολέτα Καρπουζάς Ιωάννης -
2019-03-31 21:30:5031/03/2019 Ν.ΟΠΕΡ - ΓΕΗ 21:30:5021:30ΑνδρώνΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ Γιαννόπουλος Νικόλαος Κανδηλιεράκης Παύλος Κάγκας Γεώργιος - -

Τρίτη  02/04/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-04-02 19:30:0402/04/2019 Κύδων - ΣΦΠΧ 19:30:0419:30ΠαγκορασίδωνΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ Συκάς Ιωάννης Μπρέλλας Ιωάννης - - -