Ορισμοί

Ορισμοί 16-20/11

Τοπικές Κατηγορίες

Σάββατο 16/11/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-11-16 17:00:2716/11/2019 Σητειακός - ΓΕΗ2 17:00:2717:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΣΗΤΕΙΑΣ
Πετράκης Ιωάννης - Παπαπαύλος Ιωάννης - -
2019-11-16 17:00:4516/11/2019 Κύδων - Αετός 17:00:4517:00Νεανίδων
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Κανδηλιεράκης Παύλος Κάγκας Γεώργιος - - -
2019-11-16 18:00:0616/11/2019 Άρης - Πήγασος 18:00:0618:00Νεανίδων
ΚΛ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ
Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Μαρινάτος Ιωάννης - - -
2019-11-16 18:00:3516/11/2019 Ηρόδοτος - ΓΕΙ 18:00:3518:00Εφήβων
ΚΛ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ
Αβραμοπούλου Γεωργία - Σταμουλάκη Ελευθερία Χαρά - -
2019-11-16 18:00:4216/11/2019 ΣΦΠΧ - ΓΕΗ 18:00:4218:00Εφήβων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Σπαντιδάκη Ελένη Σταγάκης Ιωάννης - - -
2019-11-16 19:00:3616/11/2019 Σούδα - Ακρωτήρι 19:00:3619:00Νεανίδων
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Κουνδουράκη Νικολέτα Χαριτωνίδου Μαρία - - -
2019-11-16 20:00:4616/11/2019 ΣΦΠΧ - Παγχανιακός 20:00:4620:00Νεανίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Πετακάκη Παρασκευή Δημακοπούλου Δέσποινα - - -
2019-11-16 20:00:5616/11/2019 Χερρονάσιος - Άθλεση 20:00:5620:00Νεανίδων
ΚΛ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ
Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Μαρινάτος Ιωάννης - - -
2019-11-16 20:30:0516/11/2019 ΟΦΗ-Ν.ΟΠΕΡ 20:30:0520:30Εφήβων
ΚΛ. ΒΑΚ
Κληματσίδα Παρασκευή Κόκκας Θωμάς - - -

Κυριακή 17/11/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-11-17 10:00:4217/11/2019 Γρύπας - Πήγασος 10:00:4210:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΜΕΛΕΣΣΩΝ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Μαυρέα Χριστίνα - - -
2019-11-17 12:00:3217/11/2019 Ηρόδοτος - Φιλαθλητικός 12:00:3212:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ
Αβραμοπούλου Γεωργία Κόκκας Θωμάς - - -
2019-11-17 16:00:5117/11/2019 Αρκάδι - Ν.ΟΠΕΡ 16:00:5116:00Γυναικών
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Κανδηλιεράκης Παύλος Παπαδοπούλου Παρασκευή - -
2019-11-17 16:00:5917/11/2019 Κύδων - ΟΦΗ 16:00:5916:00Γυναικών
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Κουνδουράκη Νικολέτα Κοκκινάκης Ευτύχιος Κλεινάκης Γεώργιος - -
2019-11-17 18:00:0017/11/2019 Παγχανιακός - ΣΦΠΧ 18:00:0018:00Γυναικών
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Κάγκας Γεώργιος Αγγελίδης Νικόλαος Δημακοπούλου Δέσποινα Καρπουζάς Ιωάννης -
2019-11-17 18:00:5517/11/2019 Ν.ΟΠΕΡ - Αρκάδι 18:00:5518:00Ανδρών
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Κανδηλιεράκης Παύλος Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Μαρινάτος Ιωάννης - -
2019-11-17 18:00:5717/11/2019 Ακρωτήρι - Πήγασος 18:00:5718:00Γυναικών
ΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Πετακάκη Παρασκευή Σπαντιδάκη Ελένη Χαριτωνίδου Μαρία - -
2019-11-17 19:00:2517/11/2019 Σούδα - Κύδων 19:00:2519:00Ανδρών
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Κουνδουράκη Νικολέτα Κοκκινάκης Ευτύχιος Σταγάκης Ιωάννης - -
2019-11-17 20:00:4617/11/2019 ΣΦΠΧ - Ακρωτήρι 20:00:4620:00Ανδρών
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Συκάς Ιωάννης Αγγελίδης Νικόλαος Δημακοπούλου Δέσποινα - -

Τετάρτη 20/11/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-11-20 20:00:4420/11/2019 Ν.ΟΠΕΡ - ΓΕΗ 20:00:4420:00Νεανίδων
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Παπαδοπούλου Παρασκευή - - -

Εθνικές Κατηγορίες

Σάββατο 16/11/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-11-16 16:00:4116/11/2019 Άθλεση - ΟΦΑ Απολλώνιος 16:00:4116:00Α2 Γυναικών
ΚΛ. ΠΑΤΕΛΩΝ
Αγγελίδης Νικόλαος Κόκκας Θωμάς Σταμουλάκη Ελευθερία Χαρά - -
2019-11-16 16:00:4316/11/2019 Μεσσαρά - Αμπελόκηποι 16:00:4316:00Α2 Γυναικών
ΚΛ. ΜΟΙΡΩΝ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Κληματσίδα Παρασκευή Φανουράκη Ξανθή - -

Δευτέρα 18/11/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-11-18 19:00:2618/11/2019 ΟΦΗ - Παμβοχαϊκός 19:00:2619:00Volley League
ΚΛ. ΒΑΚ
Κουτσούλας Μιχαήλ Αγγελίδης Νικόλαος Εμμανουηλίδη Ράπτης Βασίλειος Κανδηλιεράκης Παύλος
Κόκκας Θωμάς

Ορισμοί 09-13/11

Τοπικές Κατηγορίες

Σάββατο 09/11/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-11-09 11:00:0509/11/2019 Γρύπας - Φιλαθλητικός 11:00:0511:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΜΕΛΕΣΣΩΝ
Κόκκας Θωμάς Σταμουλάκη Ελευθερία Χαρά - - -
2019-11-09 13:00:5009/11/2019 ΓΕΙ - ΟΦΗ 13:00:5013:00Νεανίδων
ΚΛ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
Πετράκης Ιωάννης - Κουδουμά Όλγα - -
2019-11-09 14:00:5009/11/2019 Πήγασος - Γιούχτας 14:00:5014:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ
Κληματσίδα Παρασκευή - - - -
2019-11-09 15:00:1209/11/2019 ΓΕΙ - ΟΦΗ 15:00:1215:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
Πετράκης Ιωάννης - Κουδουμά Όλγα - -
2019-11-09 16:30:1409/11/2019 ΓΕΗ - Χερρονάσιος 16:30:1416:30Νεανίδων
ΚΛ. ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ
Κληματσίδα Παρασκευή - - - -
2019-11-09 17:00:0509/11/2019 Ακρωτήρι - ΣΦΠΧ 17:00:0517:00Νεανίδων
ΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Σπαντιδάκη Ελένη Δημακοπούλου Δέσποινα - - -
2019-11-09 17:00:0609/11/2019 Αετός - Σούδα 17:00:0617:00Νεανίδων
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Κουνδουράκη Νικολέτα Χαριτωνίδου Μαρία - - -
2019-11-09 17:00:1409/11/2019 Παγχανιακός - Κύδων 17:00:1417:00Νεανίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Συκάς Ιωάννης Κάγκας Γεώργιος - - -
2019-11-09 17:00:2109/11/2019 Ν.ΟΠΕΡ - ΣΦΠΧ 17:00:2117:00Εφήβων
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Πετακάκη Παρασκευή Σταγάκης Ιωάννης - - -
2019-11-09 18:30:4009/11/2019 Πήγασος - Ν.ΟΠΕΡ 18:30:4018:30Νεανίδων
ΚΛ. ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ
Κόκκας Θωμάς Σταμουλάκη Ελευθερία Χαρά - - -
2019-11-09 20:30:2609/11/2019 ΓΕΗ - Ηρόδοτος 20:30:2620:30Εφήβων
ΚΛ. ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ
Κόκκας Θωμάς Καραπουλάκης Ευάγγελος - - -

Κυριακή 10/11/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-11-10 10:00:1710/11/2019 Ηρόδοτος - ΓΕΗ2 10:00:1710:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ
Κόκκας Θωμάς Μαυρέα Χριστίνα - - -
2019-11-10 12:00:3010/11/2019 Άθλεση - Άρης 12:00:3012:00Νεανίδων
ΚΛ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ
Κάγκας Γεώργιος Τραχαλάκη Ελένη - - -
2019-11-10 14:00:2410/11/2019 ΟΦΗ - Σητειακός 14:00:2414:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΒΑΚ
Αβραμοπούλου Γεωργία Κληματσίδα Παρασκευή - - -
2019-11-10 14:00:4810/11/2019 Πήγασος - Παγχανιακός 14:00:4814:00Γυναικών
ΚΛ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ
Τραχαλάκη Ελένη Κάγκας Γεώργιος Μαυρέα Χριστίνα - -
2019-11-10 15:00:1510/11/2019 ΣΦΠΧ - Κύδων 15:00:1515:00Γυναικών
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Σπαντιδάκη Ελένη Γιαννόπουλος Νικόλαος Δημακοπούλου Δέσποινα - -
2019-11-10 17:00:3810/11/2019 ΣΦΠΧ - Ν.ΟΠΕΡ 17:00:3817:00Ανδρών
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Κανδηλιεράκης Παύλος Αγγελίδης Νικόλαος Χαριτωνίδου Μαρία - -
2019-11-10 17:00:3810/11/2019 Ν.ΟΠΕΡ - Ακρωτήρι 17:00:3817:00Γυναικών
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Κουνδουράκη Νικολέτα Μαρινάτος Ιωάννης Παπαδοπούλου Παρασκευή - -
2019-11-10 19:00:0710/11/2019 Αετός - ΟΦΗ 19:00:0719:00Γυναικών
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Κοκκινάκης Ευτύχιος Πετακάκη Παρασκευή Δημακοπούλου Δέσποινα - -
2019-11-10 19:00:3410/11/2019 Κύδων - Ηρόδοτος 19:00:3419:00Ανδρών
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Συκάς Ιωάννης Σπαντιδάκη Ελένη Χαριτωνίδου Μαρία - -
2019-11-10 20:00:2310/11/2019 Ακρωτήρι - Σούδα 20:00:2320:00Ανδρών
ΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Αγγελίδης Νικόλαος Σταγάκης Ιωάννης Κλεινάκης Γεώργιος - -

Τετάρτη 13/11/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-11-13 20:00:0813/11/2019 Πήγασος - Χερρονάσιος 20:00:0820:00Νεανίδων
ΚΛ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Πακιουφάκη Ευρυδίκη - - -

Εθνικές Κατηγορίες

Σάββατο 09/11/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-11-09 16:00:5509/11/2019 ΓΕΗ - Καλαμάτα 80 16:00:5516:00Α2 Ανδρών
ΚΛ. ΑΡΧΑΝΩΝ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Κόκκας Θωμάς Σταμουλάκη Ελευθερία Χαρά - -

Κυριακή 10/11/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-11-10 16:00:1810/11/2019 ΓΕΗ - Ένωση Βύρωνα 16:00:1816:00Α2 Γυναικών
ΚΛ. ΠΑΤΕΛΩΝ
Κόκκας Θωμάς Κληματσίδα Παρασκευή Πακιουφάκη Ευρυδίκη - -

Ορισμοί 02-03/11

Τοπικές Κατηγορίες

Σάββατο 02/11/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-11-02 10:00:1002/11/2019 Ηρόδοτος - ΟΦΗ 10:00:1010:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ
Πακιουφάκη Ευρυδίκη Μαυρέα Χριστίνα - - -
2019-11-02 13:00:5002/11/2019 ΣΦΠΧ - ΓΕΙ 13:00:5013:00Εφήβων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Ντουμπαρατζή Δέσποινα Κοκκινάκης Ευτύχιος - - -
2019-11-02 14:00:0102/11/2019 Σητειακός - ΓΕΙ 14:00:0114:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΣΗΤΕΙΑΣ
Πετράκης Ιωάννης Παπαπαύλος Ιωάννης - - -
2019-11-02 14:00:5402/11/2019 Ν.ΟΠΕΡ - ΓΕΗ 14:00:5414:00Εφήβων
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Παπαδοπούλου Παρασκευή - - -
2019-11-02 17:00:1302/11/2019 Ακρωτήρι - Παγχανιακός 17:00:1317:00Νεανίδων
ΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Ντουμπαρατζή Δέσποινα Σταγάκης Ιωάννης - - -
2019-11-02 18:00:4402/11/2019 Χερρονάσιος - Ν.ΟΠΕΡ 18:00:4418:00Νεανίδων
ΚΛ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ
Πακιουφάκη Ευρυδίκη Σταμουλάκη Ελευθερία Χαρά - - -
2019-11-02 19:00:0902/11/2019 ΟΦΗ - Ηρόδοτος 19:00:0919:00Εφήβων
ΚΛ. ΒΑΚ
Αγγελίδης Νικόλαος Κανδηλιεράκης Παύλος - - -
2019-11-02 19:00:2202/11/2019 Σούδα - Κύδων 19:00:2219:00Νεανίδων
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Κάγκας Γεώργιος Δημακοπούλου Δέσποινα - - -
2019-11-02 19:30:1202/11/2019 Γιούχτας - Φιλαθλητικός 19:30:1219:30Κορασίδων Β
ΚΛ. ΑΡΧΑΝΩΝ
Αβραμοπούλου Γεωργία Κληματσίδα Παρασκευή - - -
2019-11-02 20:00:3302/11/2019 Άθλεση - Πήγασος 20:00:3320:00Νεανίδων
ΚΛ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ
Πακιουφάκη Ευρυδίκη Σταμουλάκη Ελευθερία Χαρά - - -
2019-11-02 20:00:3602/11/2019 ΣΦΠΧ - Αετός 20:00:3620:00Νεανίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Κοκκινάκης Ευτύχιος Ντουμπαρατζή Δέσποινα - - -

Κυριακή 03/11/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-11-03 12:00:0603/11/2019 Άθλεση - Χερρονάσιος 12:00:0612:00Νεανίδων
ΚΛ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Μαυρέα Χριστίνα - - -
2019-11-03 13:00:0003/11/2019 Αετός - ΣΦΠΧ 13:00:0013:00Γυναικών
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Κουνδουράκη Νικολέτα Γιαννόπουλος Νικόλαος Κλεινάκης Γεώργιος - -
2019-11-03 13:00:1003/11/2019 Ακρωτήρι - Αρκάδι 13:00:1013:00Γυναικών
ΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Ντουμπαρατζή Δέσποινα Σπαντιδάκη Ελένη Σταγάκης Ιωάννης - -
2019-11-03 14:00:3703/11/2019 Άρης - ΓΕΗ 14:00:3714:00Νεανίδων
ΚΛ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Μαυρέα Χριστίνα - - -
2019-11-03 15:00:3103/11/2019 ΓΕΗ2 - Γρύπας 15:00:3115:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΜΕΛΕΣΣΩΝ
Αβραμοπούλου Γεωργία Πακιουφάκη Ευρυδίκη - - -
2019-11-03 15:00:5703/11/2019 Κύδων - Πήγασος 15:00:5715:00Γυναικών
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Γιαννόπουλος Νικόλαος Πετακάκη Παρασκευή Κοκκινάκης Ευτύχιος - -
2019-11-03 17:00:5103/11/2019 Παγχανιακός - Ν.ΟΠΕΡ 17:00:5117:00Γυναικών
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Κανδηλιεράκης Παύλος Τραχαλάκη Ελένη Κάγκας Γεώργιος - -
2019-11-03 18:00:1703/11/2019 Ηρόδοτος - Σούδα 18:00:1718:00Ανδρών
ΚΛ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ
Κόκκας Θωμάς Αβραμοπούλου Γεωργία Πακιουφάκη Ευρυδίκη - -
2019-11-03 19:00:1703/11/2019 Κύδων - Αρκάδι 19:00:1719:00Ανδρών
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Τραχαλάκη Ελένη Κανδηλιεράκης Παύλος Κοκκινάκης Ευτύχιος - -
2019-11-03 19:30:1403/11/2019 Ν.ΟΠΕΡ - Ακρωτήρι 19:30:1419:30Ανδρών
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Αγγελίδης Νικόλαος Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Παπαδοπούλου Παρασκευή - -

Εθνικές Κατηγορίες

Σάββατο 02/11/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-11-02 16:00:1102/11/2019 Άθλεση - Α.Π. Καλαμάτας 16:00:1116:00Α2 Γυναικών
ΚΛ. ΠΑΤΕΛΩΝ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Κληματσίδα Παρασκευή Αβραμοπούλου Γεωργία - -
2019-11-02 16:00:2902/11/2019 Μεσσαρά - ΓΕΗ 16:00:2916:00Α2 Γυναικών
ΚΛ. ΜΟΙΡΩΝ
Γιαννόπουλος Νικόλαος Τραχαλάκη Ελένη Φανουράκη Ξανθή - -
2019-11-02 17:00:0902/11/2019 ΟΦΗ - Παναθηναϊκός 17:00:0917:00Volley League
ΚΛ. ΒΑΚ
Βουδούρης Κωνσταντίνος Αγγελίδης Νικόλαος Θεοδωράκη Ράπτης Βασίλειος Κανδηλιεράκης Παύλος
Κόκκας Θωμάς

Ορισμοί 26-27/10

Τοπικές Κατηγορίες

Σάββατο 26/10/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-10-26 11:30:2526/10/2019 Ν.ΟΠΕΡ - Άρης 11:30:2511:30Νεανίδων
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Κουνδουράκη Νικολέτα Σταγάκης Ιωάννης - - -
2019-10-26 12:00:1326/10/2019 ΟΦΗ - Γρύπας 12:00:1312:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΒΑΚ
Σπαντιδάκη Ελένη Κανδηλιεράκης Παύλος - - -
2019-10-26 14:00:3326/10/2019 ΟΦΗ - ΓΕΗ 14:00:3314:00Εφήβων
ΚΛ. ΒΑΚ
Κάγκας Γεώργιος Πετακάκη Παρασκευή - - -
2019-10-26 16:30:1326/10/2019 ΓΕΗ2 - Γιούχτας 16:30:1316:30Κορασίδων Β
ΚΛ. ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ
Κληματσίδα Παρασκευή Σταμουλάκη Ελευθερία Χαρά - - -
2019-10-26 17:00:1326/10/2019 Σούδα - Παγχανιακός 17:00:1317:00Νεανίδων
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Ντουμπαρατζή Δέσποινα Τραχαλάκη Ελένη - - -
2019-10-26 17:00:5126/10/2019 Αετός - Ακρωτήρι 17:00:5117:00Νεανίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Κοκκινάκης Ευτύχιος Γιαννόπουλος Νικόλαος - - -
2019-10-26 18:00:0926/10/2019 ΓΕΙ - Ηρόδοτος 18:00:0918:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
Πετράκης Ιωάννης - - - -
2019-10-26 18:00:5826/10/2019 Ηρόδοτος - ΣΦΠΧ 18:00:5818:00Εφήβων
ΚΛ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ
Πετακάκη Παρασκευή Κάγκας Γεώργιος - - -
2019-10-26 18:30:4026/10/2019 ΓΕΗ - Άθλεση 18:30:4018:30Νεανίδων
ΚΛ. ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ
Κληματσίδα Παρασκευή Σταμουλάκη Ελευθερία Χαρά - - -
2019-10-26 19:00:0626/10/2019 Κύδων - ΣΦΠΧ 19:00:0619:00Νεανίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Γιαννόπουλος Νικόλαος Κοκκινάκης Ευτύχιος - - -
2019-10-26 20:00:0126/10/2019 ΓΕΙ - Ν.ΟΠΕΡ 20:00:0120:00Εφήβων
ΚΛ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
Πετράκης Ιωάννης - - - -
2019-10-26 20:30:2726/10/2019 Φιλαθλητικός - Πήγασος 20:30:2720:30Κορασίδων Β
ΚΛ. ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ
Κληματσίδα Παρασκευή Σταμουλάκη Ελευθερία Χαρά - - -

Κυριακή 27/10/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-10-27 12:00:3027/10/2019 Αρκάδι - Παγχανιακός 12:00:3012:00Γυναικών
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Γιαννόπουλος Νικόλαος Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Δημακοπούλου Δέσποινα - -
2019-10-27 15:00:4327/10/2019 Πήγασος - Αετός 15:00:4315:00Γυναικών
ΚΛ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ
Κληματσίδα Παρασκευή - Σταμουλάκη Ελευθερία Χαρά - -
2019-10-27 17:00:1227/10/2019 Ακρωτήρι - Ηρόδοτος 17:00:1217:00Ανδρών
ΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Κουνδουράκη Νικολέτα Σπαντιδάκη Ελένη Κάγκας Γεώργιος - -
2019-10-27 17:00:4127/10/2019 ΣΦΠΧ - ΟΦΗ 17:00:4117:00Γυναικών
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Κανδηλιεράκης Παύλος Ντουμπαρατζή Δέσποινα Σταγάκης Ιωάννης - -
2019-10-27 19:00:2627/10/2019 ΣΦΠΧ - Κύδων 19:00:2619:00Ανδρών
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Αγγελίδης Νικόλαος Κανδηλιεράκης Παύλος Κοκκινάκης Ευτύχιος - -
2019-10-27 19:00:4827/10/2019 Ν.ΟΠΕΡ - Κύδων 19:00:4819:00Γυναικών
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Τραχαλάκη Ελένη Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Χαριτωνίδου Μαρία - -

Εθνικές Κατηγορίες

Σάββατο 26/10/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-10-26 16:00:0426/10/2019 ΓΕΗ - Αρμενίων 16:00:0416:00Α2 Ανδρών
ΚΛ. ΑΡΧΑΝΩΝ
Αγγελίδης Νικόλαος Κανδηλιεράκης Παύλος Σπαντιδάκη Ελένη - -

Κυριακή 27/10/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-10-27 17:00:2427/10/2019 ΓΕΗ - Μεσσηνιακός 17:00:2417:00Α2 Γυναικών
ΚΛ. ΠΑΤΕΛΩΝ
Κόκκας Θωμάς Κληματσίδα Παρασκευή Σταμουλάκη Ελευθερία Χαρά - -

Ορισμοί 19-20/10

Τοπικές Κατηγορίες

Σάββατο 19/10/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-10-19 12:00:0219/10/2019 Ηρόδοτος - Σητειακός 12:00:0212:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ
Αβραμοπούλου Γεωργία Κόκκας Θωμάς - - -
2019-10-19 14:00:0019/10/2019 Πήγασος - ΓΕΗ 14:00:0014:00Νεανίδων
ΚΛ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ
Αβραμοπούλου Γεωργία Μαυρέα Χριστίνα - - -
2019-10-19 16:30:5319/10/2019 Άθλεση - Ν.ΟΠΕΡ 16:30:5316:30Νεανίδων
ΚΛ. ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ
Πακιουφάκη Ευρυδίκη Κληματσίδα Παρασκευή - - -
2019-10-19 17:00:1419/10/2019 Ακρωτήρι - Κύδων 17:00:1417:00Νεανίδων
ΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Αγγελίδης Νικόλαος Δημακοπούλου Δέσποινα - - -
2019-10-19 18:30:1619/10/2019 ΣΦΠΧ - Σούδα 18:30:1618:30Νεανίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Πετακάκη Παρασκευή Σταγάκης Ιωάννης - - -
2019-10-19 18:30:3019/10/2019 ΓΕΗ - ΓΕΙ 18:30:3018:30Εφήβων
ΚΛ. ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ
Κληματσίδα Παρασκευή Πακιουφάκη Ευρυδίκη - - -
2019-10-19 18:30:5519/10/2019 Γιούχτας - ΟΦΗ 18:30:5518:30Κορασίδων Β
ΚΛ. ΑΡΧΑΝΩΝ
Γιαννόπουλος Νικόλαος Σταμουλάκη Ελευθερία Χαρά - - -
2019-10-19 19:00:4919/10/2019 Ν.ΟΠΕΡ - Ηρόδοτος 19:00:4919:00Εφήβων
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος - Παπαδοπούλου Παρασκευή - -
2019-10-19 20:30:0419/10/2019 Παγχανιακός - Αετός 20:30:0420:30Νεανίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Κοκκινάκης Ευτύχιος Χαριτωνίδου Μαρία - - -
2019-10-19 20:30:1819/10/2019 Πήγασος - ΓΕΗ2 20:30:1820:30Κορασίδων Β
ΚΛ. ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ
Πακιουφάκη Ευρυδίκη Κληματσίδα Παρασκευή - - -

Κυριακή 20/10/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-10-20 12:00:4920/10/2019 Γρύπας - ΓΕΙ 12:00:4912:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΜΕΛΕΣΣΩΝ
Κληματσίδα Παρασκευή Αβραμοπούλου Γεωργία - - -
2019-10-20 12:30:0220/10/2019 ΣΦΠΧ - ΟΦΗ 12:30:0212:30Εφήβων
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Πετακάκη Παρασκευή Σπαντιδάκη Ελένη - - -
2019-10-20 17:00:2220/10/2019 Αετός - Ν.ΟΠΕΡ 17:00:2217:00Γυναικών
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Σπαντιδάκη Ελένη Πετακάκη Παρασκευή Κλεινάκης Γεώργιος - -
2019-10-20 17:00:4820/10/2019 Άρης - Χερρονάσιος 17:00:4817:00Νεανίδων
ΚΛ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ
Πακιουφάκη Ευρυδίκη Σταμουλάκη Ελευθερία Χαρά - - -
2019-10-20 18:00:1520/10/2019 Αρκάδι - Σούδα 18:00:1518:00Ανδρών
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Αγγελίδης Νικόλαος Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Παπαδοπούλου Παρασκευή - -
2019-10-20 18:30:2720/10/2019 Κύδων - Αρκάδι 18:30:2718:30Γυναικών
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Τραχαλάκη Ελένη Γιαννόπουλος Νικόλαος Χαριτωνίδου Μαρία - -
2019-10-20 20:00:2720/10/2019 ΟΦΗ - Πήγασος 20:00:2720:00Γυναικών
ΚΛ. ΒΑΚ
Κληματσίδα Παρασκευή Καραπουλάκης Ευάγγελος Πακιουφάκη Ευρυδίκη - -
2019-10-20 20:30:0220/10/2019 Παγχανιακός - Ακρωτήρι 20:30:0220:30Γυναικών
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Κανδηλιεράκης Παύλος Κοκκινάκης Ευτύχιος Σταγάκης Ιωάννης - -

Εθνικές Κατηγορίες

Σάββατο 19/10/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-10-19 16:00:0419/10/2019 Μεσσαρά - Απολλώνιος 16:00:0416:00Α2 Γυναικών
ΚΛ. ΜΟΙΡΩΝ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Κόκκας Θωμάς Φανουράκη Ξανθή - -
2019-10-19 16:00:0719/10/2019 ΓΕΗ - Δραπετσώνα 16:00:0716:00Α2 Ανδρών
ΚΛ. ΑΡΧΑΝΩΝ
Τραχαλάκη Ελένη Γιαννόπουλος Νικόλαος Σταμουλάκη Ελευθερία Χαρά - -

Κυριακή 20/10/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-10-20 16:00:4820/10/2019 ΓΕΗ - Α.Ε. Αμπελοκήπων 16:00:4816:00Α2 Γυναικών
ΚΛ. ΑΡΧΑΝΩΝ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Κληματσίδα Παρασκευή Αβραμοπούλου Γεωργία - -

Ορισμοί 10-13/10

Τοπικές Κατηγορίες

Σάββατο 12/10/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-10-12 14:00:0112/10/2019 Σητειακός - Γρύπας 14:00:0114:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΣΗΤΕΙΑΣ
Παπαπαύλος Ιωάννης Παπαδάκης - - -
2019-10-12 14:00:2812/10/2019 Πήγασος - Άρης 14:00:2814:00Νεανίδων
ΚΛ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ
Σταμουλάκη Ελευθερία Χαρά Μαυρέα Χριστίνα - - -
2019-10-12 15:00:2712/10/2019 Αετός - Κύδων 15:00:2715:00Νεανίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Κανδηλιεράκης Παύλος Σπαντιδάκη Ελένη - - -
2019-10-12 15:00:5912/10/2019 Ν.ΟΠΕΡ. - ΟΦΗ 15:00:5915:00Εφήβων
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Μαρινάτος Ιωάννης - - -
2019-10-12 16:30:5312/10/2019 ΓΕΗ - Ν.ΟΠΕΡ 16:30:5316:30Νεανίδων
ΚΛ. ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Μαυρέα Χριστίνα - - -
2019-10-12 17:00:2812/10/2019 Παγχανιακός - ΣΦΠΧ 17:00:2817:00Νεανίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Τραχαλάκη Ελένη Χαριτωνίδου Μαρία - - -
2019-10-12 17:00:3112/10/2019 Ακρωτήρι - Σούδα 17:00:3117:00Νεανίδων
ΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Ντουμπαρατζή Δέσποινα Κοκκινάκης Ευτύχιος - - -
2019-10-12 17:30:1612/10/2019 ΓΕΙ - Γιούχτας 17:30:1617:30Κορασίδων Β
ΚΛ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
Πετράκης Ιωάννης Παπαπαύλος Ιωάννης - - -
2019-10-12 18:30:4312/10/2019 ΓΕΗ - ΣΦΠΧ 18:30:4318:30Εφήβων
ΚΛ. ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Μαυρέα Χριστίνα - - -
2019-10-12 19:00:4612/10/2019 ΓΕΙ - Ηρόδοτος 19:00:4619:00Εφήβων
ΚΛ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
Πετράκης Ιωάννης Παπαπαύλος Ιωάννης - - -
2019-10-12 20:00:0412/10/2019 ΟΦΗ - Πήγασος 20:00:0420:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΒΑΚ
Γιαννόπουλος Νικόλαος Κουνδουράκη Νικολέτα - - -
2019-10-12 20:30:4312/10/2019 ΓΕΗ2 - Φιλαθλητικός 20:30:4320:30Κορασίδων Β
ΚΛ. ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Μαυρέα Χριστίνα - - -

Κυριακή 13/10/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-10-13 16:00:5513/10/2019 ΓΕΗ - ΣΦΠΧ 16:00:5516:00Κύπελο Ανδρών
ΚΛ. ΠΑΤΕΛΩΝ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Κανδηλιεράκης Παύλος Σταμουλάκη Ελευθερία Χαρά - -
2019-10-13 18:00:1613/10/2019 ΓΕΗ - Άθλεση 18:00:1618:00Κύπελο Γυναικών
ΚΛ. ΠΑΤΕΛΩΝ
Κανδηλιεράκης Παύλος Καραπουλάκης Ευάγγελος Σταμουλάκη Ελευθερία Χαρά - -

Εθνικές Κατηγορίες

Παρασκευή 11/10/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-10-11 19:30:1011/10/2019 ΟΦΗ - ΠΑΟ (φιλικό) 19:30:1019:30Volley League
ΚΛ. ΒΑΚ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Κόκκας Θωμάς Μαυρέα Χριστίνα - -

Σάββατο 12/10/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-10-12 16:00:4912/10/2019 ΟΦΗ - ΠΑΟ (φιλικό) 16:00:4916:00Volley League
ΚΛ. ΒΑΚ
Αγγελίδης Νικόλαος Γιαννόπουλος Νικόλαος Κουνδουράκη Νικολέτα - -

Ορισμοί 05-06/10

Σάββατο 05/10/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-10-05 16:00:0305/10/2019 Άρης - Άθλεση 16:00:0316:00Νεανίδων
ΚΛ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Σταμουλάκη Ελευθερία Χαρά - - -
2019-10-05 16:00:2305/10/2019 ΣΦΠΧ - Ακρωτήρι 16:00:2316:00Νεανίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Ντουμπαρατζή Δέσποινα Κοκκινάκης Ευτύχιος - - -
2019-10-05 18:00:1005/10/2019 Χερρονάσιος - ΓΕΗ 18:00:1018:00Νεανίδων
ΚΛ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Σταμουλάκη Ελευθερία Χαρά - - -
2019-10-05 18:00:4805/10/2019 ΣΦΠΧ - Ν.ΟΠΕΡ 18:00:4818:00Εφήβων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Κουνδουράκη Νικολέτα Σταγάκης Ιωάννης - - -
2019-10-05 18:00:5005/10/2019 ΟΦΗ - ΓΕΙ 18:00:5018:00Εφήβων
ΚΛ. ΒΑΚ
Πακιουφάκη Ευρυδίκη Καλεμάκη Πελαγία - - -
2019-10-05 18:30:4805/10/2019 Ν.ΟΠΕΡ - Πήγασος 18:30:4818:30Νεανίδων
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Μαρινάτος Ιωάννης - - -
2019-10-05 19:00:2505/10/2019 Ηρόδοτος - ΓΕΗ 19:00:2519:00Εφήβων
ΚΛ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ
Κόκκας Θωμάς Μαυρέα Χριστίνα - - -
2019-10-05 20:00:2305/10/2019 Κύδων - Παγχανιακός 20:00:2320:00Νεανίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Γιαννόπουλος Νικόλαος Σταγάκης Ιωάννης - - -

Κυριακή 06/10/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-10-06 14:00:1606/10/2019 Σούδα - Αετός 14:00:1614:00Νεανίδων
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Αγγελίδης Νικόλαος Κλεινάκης Γεώργιος - - -
2019-10-06 17:00:4906/10/2019 Ν.ΟΠΕΡ - ΓΕΗ 17:00:4917:00Κύπελο Γυναικών
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Μαρινάτος Ιωάννης Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος - - -
2019-10-06 18:00:3906/10/2019 ΟΦΗ - Άθλεση 18:00:3918:00Κύπελο Γυναικών
ΚΛ. ΒΑΚ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Πακιουφάκη Ευρυδίκη Καλεμάκη Πελαγία - -
2019-10-06 19:00:4006/10/2019 Ν. ΟΠΕΡ - ΣΦΠΧ 19:00:4019:00Κύπελο Ανδρών
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Μαρινάτος Ιωάννης - - -

 


Ορισμοί 28-29/09

Σάββατο 28/09/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-09-28 17:00:3328/09/2019 Ν.ΟΠΕΡ - Αρκάδι 17:00:3317:00Κύπελο Γυναικών
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Μαρινάτος Ιωάννης - - -
2019-09-28 17:00:3528/09/2019 Ακρωτήρι - Κύδων 17:00:3517:00Κύπελο Γυναικών
ΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Πετακάκη Παρασκευή Ντουμπαρατζή Δέσποινα Κλεινάκης Γεώργιος - -
2019-09-28 19:00:0028/09/2019 Σούδα - ΣΦΠΧ 19:00:0019:00Κύπελο Ανδρών
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Πετακάκη Παρασκευή Ντουμπαρατζή Δέσποινα Κλεινάκης Γεώργιος - -
2019-09-28 19:00:0628/09/2019 ΌΦΗ - Πήγασος 19:00:0619:00Κύπελο Γυναικών
ΚΛ. ΒΑΚ
Κόκκας Θωμάς Αβραμοπούλου Γεωργία Μαυρέα Χριστίνα - -

Κυριακή 29/09/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-09-29 17:00:0529/09/2019 Αρκάδι - Ν. ΟΠΕΡ 17:00:0517:00Κύπελο Ανδρών
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Μαρινάτος Ιωάννης - - -
2019-09-29 18:00:4329/09/2019 ΌΦΗ-Πήγασος (νικητής) - Ακρωτήρι-Κύδων (νικητής) 18:00:4318:00Κύπελο Γυναικών
ΚΛ. ΒΑΚ
Αβραμοπούλου Γεωργία Μαυρέα Χριστίνα Καλεμάκη Πελαγία - -

 


Ορισμοί 08-10/05

Σάββατο 08/06/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-06-08 17:00:0708/06/2019 ΣΦΠΧ - ΓΕΗ 17:00:0717:00Παμπαίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Αγγελίδης Νικόλαος Γιαννόπουλος Νικόλαος Σπαντιδάκη Ελένη - -
2019-06-08 17:00:3308/06/2019 Πήγασος - Χερρονάσιος 17:00:3317:00Κορασίδων
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Αμαριανιτάκης Ιωάννης Αβραμοπούλου Γεωργία - - -
2019-06-08 18:30:0008/06/2019 Γιούχτας - Σουδα2 18:30:0018:30Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΑΡΧΑΝΩΝ
Καραπουλάκης Ευάγγελος - - - -

Δευτέρα 10/06/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-06-09 17:00:3209/06/2019 Χερρονάσιος - Πήγασος 17:00:3217:00Κορασίδων
ΚΛ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Μαυρέα Χριστίνα - - -
2019-06-09 18:00:5109/06/2019 Μεσσαρά - Γιούχτας 18:00:5118:00Κορασίδων
ΚΛ. ΜΟΙΡΩΝ
Αμαριανιτάκης Ιωάννης Φανουράκη Ξανθή - - -

 


Ορισμοί 1/06

Σάββατο 01/06/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-06-01 13:00:4901/06/2019 ΣΦΠΧ - ΓΕΗ 13:00:4913:00Παγκορασίδων Χιαστί
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Αγγελίδης Νικόλαος Κουνδουράκη Νικολέτα Σπαντιδάκη Ελένη - -
2019-06-01 15:00:4301/06/2019 Πήγασος - Ακρωτήρι 15:00:4315:00Παγκορασίδων Χιαστί
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Αμαριανιτάκης Ιωάννης Σούρλα Αικατερίνη - - -
2019-06-01 17:00:0301/06/2019 Άρης - Μεσσαρά 17:00:0317:00Κορασίδων
ΚΛ. ΓΟΥΡΝΩΝ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Μιχαηλίδη Ευθυμία - - -
2019-06-01 17:00:4901/06/2019 ΓΕΗ - ΣΦΠΧ 17:00:4917:00Παμπαίδων Τελικοί
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Αμαριανιτάκης Ιωάννης Μαυρέα Χριστίνα - - -
2019-06-01 19:00:0101/06/2019 ΓΕΗ2 - Κύδων2 19:00:0119:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Μαυρέα Χριστίνα - - -