Ορισμοί

Ορισμοί 10-13/10

Τοπικές Κατηγορίες

Σάββατο 12/10/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-10-12 14:00:0112/10/2019 Σητειακός - Γρύπας 14:00:0114:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΣΗΤΕΙΑΣ
Παπαπαύλος Ιωάννης Παπαδάκης - - -
2019-10-12 14:00:2812/10/2019 Πήγασος - Άρης 14:00:2814:00Νεανίδων
ΚΛ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ
Σταμουλάκη Ελευθερία Χαρά Μαυρέα Χριστίνα - - -
2019-10-12 15:00:2712/10/2019 Αετός - Κύδων 15:00:2715:00Νεανίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Κανδηλιεράκης Παύλος Σπαντιδάκη Ελένη - - -
2019-10-12 15:00:5912/10/2019 Ν.ΟΠΕΡ. - ΟΦΗ 15:00:5915:00Εφήβων
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Μαρινάτος Ιωάννης - - -
2019-10-12 16:30:5312/10/2019 ΓΕΗ - Ν.ΟΠΕΡ 16:30:5316:30Νεανίδων
ΚΛ. ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Μαυρέα Χριστίνα - - -
2019-10-12 17:00:2812/10/2019 Παγχανιακός - ΣΦΠΧ 17:00:2817:00Νεανίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Τραχαλάκη Ελένη Χαριτωνίδου Μαρία - - -
2019-10-12 17:00:3112/10/2019 Ακρωτήρι - Σούδα 17:00:3117:00Νεανίδων
ΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Ντουμπαρατζή Δέσποινα Κοκκινάκης Ευτύχιος - - -
2019-10-12 17:30:1612/10/2019 ΓΕΙ - Γιούχτας 17:30:1617:30Κορασίδων Β
ΚΛ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
Πετράκης Ιωάννης Παπαπαύλος Ιωάννης - - -
2019-10-12 18:30:4312/10/2019 ΓΕΗ - ΣΦΠΧ 18:30:4318:30Εφήβων
ΚΛ. ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Μαυρέα Χριστίνα - - -
2019-10-12 19:00:4612/10/2019 ΓΕΙ - Ηρόδοτος 19:00:4619:00Εφήβων
ΚΛ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
Πετράκης Ιωάννης Παπαπαύλος Ιωάννης - - -
2019-10-12 20:00:0412/10/2019 ΟΦΗ - Πήγασος 20:00:0420:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΒΑΚ
Γιαννόπουλος Νικόλαος Κουνδουράκη Νικολέτα - - -
2019-10-12 20:30:4312/10/2019 ΓΕΗ2 - Φιλαθλητικός 20:30:4320:30Κορασίδων Β
ΚΛ. ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Μαυρέα Χριστίνα - - -

Κυριακή 13/10/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-10-13 16:00:5513/10/2019 ΓΕΗ - ΣΦΠΧ 16:00:5516:00Κύπελο Ανδρών
ΚΛ. ΠΑΤΕΛΩΝ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Κανδηλιεράκης Παύλος Σταμουλάκη Ελευθερία Χαρά - -
2019-10-13 18:00:1613/10/2019 ΓΕΗ - Άθλεση 18:00:1618:00Κύπελο Γυναικών
ΚΛ. ΠΑΤΕΛΩΝ
Κανδηλιεράκης Παύλος Καραπουλάκης Ευάγγελος Σταμουλάκη Ελευθερία Χαρά - -

Εθνικές Κατηγορίες

Παρασκευή 11/10/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-10-11 19:30:1011/10/2019 ΟΦΗ - ΠΑΟ (φιλικό) 19:30:1019:30Volley League
ΚΛ. ΒΑΚ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Κόκκας Θωμάς Μαυρέα Χριστίνα - -

Σάββατο 12/10/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-10-12 16:00:4912/10/2019 ΟΦΗ - ΠΑΟ (φιλικό) 16:00:4916:00Volley League
ΚΛ. ΒΑΚ
Αγγελίδης Νικόλαος Γιαννόπουλος Νικόλαος Κουνδουράκη Νικολέτα - -

Ορισμοί 05-06/10

Σάββατο 05/10/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-10-05 16:00:0305/10/2019 Άρης - Άθλεση 16:00:0316:00Νεανίδων
ΚΛ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Σταμουλάκη Ελευθερία Χαρά - - -
2019-10-05 16:00:2305/10/2019 ΣΦΠΧ - Ακρωτήρι 16:00:2316:00Νεανίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Ντουμπαρατζή Δέσποινα Κοκκινάκης Ευτύχιος - - -
2019-10-05 18:00:1005/10/2019 Χερρονάσιος - ΓΕΗ 18:00:1018:00Νεανίδων
ΚΛ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Σταμουλάκη Ελευθερία Χαρά - - -
2019-10-05 18:00:4805/10/2019 ΣΦΠΧ - Ν.ΟΠΕΡ 18:00:4818:00Εφήβων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Κουνδουράκη Νικολέτα Σταγάκης Ιωάννης - - -
2019-10-05 18:00:5005/10/2019 ΟΦΗ - ΓΕΙ 18:00:5018:00Εφήβων
ΚΛ. ΒΑΚ
Πακιουφάκη Ευρυδίκη Καλεμάκη Πελαγία - - -
2019-10-05 18:30:4805/10/2019 Ν.ΟΠΕΡ - Πήγασος 18:30:4818:30Νεανίδων
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Μαρινάτος Ιωάννης - - -
2019-10-05 19:00:2505/10/2019 Ηρόδοτος - ΓΕΗ 19:00:2519:00Εφήβων
ΚΛ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ
Κόκκας Θωμάς Μαυρέα Χριστίνα - - -
2019-10-05 20:00:2305/10/2019 Κύδων - Παγχανιακός 20:00:2320:00Νεανίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Γιαννόπουλος Νικόλαος Σταγάκης Ιωάννης - - -

Κυριακή 06/10/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-10-06 14:00:1606/10/2019 Σούδα - Αετός 14:00:1614:00Νεανίδων
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Αγγελίδης Νικόλαος Κλεινάκης Γεώργιος - - -
2019-10-06 17:00:4906/10/2019 Ν.ΟΠΕΡ - ΓΕΗ 17:00:4917:00Κύπελο Γυναικών
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Μαρινάτος Ιωάννης Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος - - -
2019-10-06 18:00:3906/10/2019 ΟΦΗ - Άθλεση 18:00:3918:00Κύπελο Γυναικών
ΚΛ. ΒΑΚ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Πακιουφάκη Ευρυδίκη Καλεμάκη Πελαγία - -
2019-10-06 19:00:4006/10/2019 Ν. ΟΠΕΡ - ΣΦΠΧ 19:00:4019:00Κύπελο Ανδρών
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Μαρινάτος Ιωάννης - - -

 


Ορισμοί 28-29/09

Σάββατο 28/09/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-09-28 17:00:3328/09/2019 Ν.ΟΠΕΡ - Αρκάδι 17:00:3317:00Κύπελο Γυναικών
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Μαρινάτος Ιωάννης - - -
2019-09-28 17:00:3528/09/2019 Ακρωτήρι - Κύδων 17:00:3517:00Κύπελο Γυναικών
ΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Πετακάκη Παρασκευή Ντουμπαρατζή Δέσποινα Κλεινάκης Γεώργιος - -
2019-09-28 19:00:0028/09/2019 Σούδα - ΣΦΠΧ 19:00:0019:00Κύπελο Ανδρών
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Πετακάκη Παρασκευή Ντουμπαρατζή Δέσποινα Κλεινάκης Γεώργιος - -
2019-09-28 19:00:0628/09/2019 ΌΦΗ - Πήγασος 19:00:0619:00Κύπελο Γυναικών
ΚΛ. ΒΑΚ
Κόκκας Θωμάς Αβραμοπούλου Γεωργία Μαυρέα Χριστίνα - -

Κυριακή 29/09/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-09-29 17:00:0529/09/2019 Αρκάδι - Ν. ΟΠΕΡ 17:00:0517:00Κύπελο Ανδρών
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Μαρινάτος Ιωάννης - - -
2019-09-29 18:00:4329/09/2019 ΌΦΗ-Πήγασος (νικητής) - Ακρωτήρι-Κύδων (νικητής) 18:00:4318:00Κύπελο Γυναικών
ΚΛ. ΒΑΚ
Αβραμοπούλου Γεωργία Μαυρέα Χριστίνα Καλεμάκη Πελαγία - -

 


Ορισμοί 08-10/05

Σάββατο 08/06/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-06-08 17:00:0708/06/2019 ΣΦΠΧ - ΓΕΗ 17:00:0717:00Παμπαίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Αγγελίδης Νικόλαος Γιαννόπουλος Νικόλαος Σπαντιδάκη Ελένη - -
2019-06-08 17:00:3308/06/2019 Πήγασος - Χερρονάσιος 17:00:3317:00Κορασίδων
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Αμαριανιτάκης Ιωάννης Αβραμοπούλου Γεωργία - - -
2019-06-08 18:30:0008/06/2019 Γιούχτας - Σουδα2 18:30:0018:30Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΑΡΧΑΝΩΝ
Καραπουλάκης Ευάγγελος - - - -

Δευτέρα 10/06/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-06-09 17:00:3209/06/2019 Χερρονάσιος - Πήγασος 17:00:3217:00Κορασίδων
ΚΛ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Μαυρέα Χριστίνα - - -
2019-06-09 18:00:5109/06/2019 Μεσσαρά - Γιούχτας 18:00:5118:00Κορασίδων
ΚΛ. ΜΟΙΡΩΝ
Αμαριανιτάκης Ιωάννης Φανουράκη Ξανθή - - -

 


Ορισμοί 1/06

Σάββατο 01/06/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-06-01 13:00:4901/06/2019 ΣΦΠΧ - ΓΕΗ 13:00:4913:00Παγκορασίδων Χιαστί
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Αγγελίδης Νικόλαος Κουνδουράκη Νικολέτα Σπαντιδάκη Ελένη - -
2019-06-01 15:00:4301/06/2019 Πήγασος - Ακρωτήρι 15:00:4315:00Παγκορασίδων Χιαστί
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Αμαριανιτάκης Ιωάννης Σούρλα Αικατερίνη - - -
2019-06-01 17:00:0301/06/2019 Άρης - Μεσσαρά 17:00:0317:00Κορασίδων
ΚΛ. ΓΟΥΡΝΩΝ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Μιχαηλίδη Ευθυμία - - -
2019-06-01 17:00:4901/06/2019 ΓΕΗ - ΣΦΠΧ 17:00:4917:00Παμπαίδων Τελικοί
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Αμαριανιτάκης Ιωάννης Μαυρέα Χριστίνα - - -
2019-06-01 19:00:0101/06/2019 ΓΕΗ2 - Κύδων2 19:00:0119:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Μαυρέα Χριστίνα - - -

 


Ορισμοί 25-27/05

Σάββατο 25/05/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-05-25 15:00:2525/05/2019 ΓΕΗ - ΣΦΠΧ 15:00:2515:00Παγκορασίδων Χιαστί
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Μαυρέα Χριστίνα - - -
2019-05-25 16:00:3025/05/2019 Μεσσαρά - Άρης 16:00:3016:00Κορασίδων
ΚΛ. ΜΟΙΡΩΝ
Αμαριανιτάκης Ιωάννης Σταμουλάκη Ελευθερία Χαρά - - -
2019-05-25 16:00:3525/05/2019 ΣΦΠΧ - ΓΕΗ 16:00:3516:00Παίδων Τελικοί
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Γιαννόπουλος Νικόλαος Κουνδουράκη Νικολέτα Σπαντιδάκη Ελένη - -
2019-05-25 18:00:0625/05/2019 Ακρωτήρι - Πήγασος 18:00:0618:00Παγκορασίδων Χιαστί
ΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Κανδηλιεράκης Παύλος Σταγάκης Ιωάννης - - -

Δευτέρα 27/05/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-05-27 12:00:3527/05/2019 Σουδα2 - Γιούχτας 12:00:3512:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Κάγκας Γεώργιος - - - -

 


Ορισμοί 18-19/05

Σάββατο 18/05/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-05-18 19:00:4118/05/2019 Άθλεση - Μεσσαρά 19:00:4119:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Αβραμοπούλου Γεωργία Κόκκας Θωμάς - - -
2019-05-18 19:30:5918/05/2019 Χερρονάσιος - Γρύπας 19:30:5919:30Παγκορασίδων
ΚΛ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Μιχαηλίδη Ευθυμία - - -

Κυριακή 19/05/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-05-19 16:00:5919/05/2019 ΟΦΗ - ΓΕΙ 16:00:5916:00Κορασίδων
ΚΛ. ΒΑΚ
Πακιουφάκη Ευρυδίκη Μιχαηλίδη Ευθυμία - - -
2019-05-19 19:30:1719/05/2019 Φιλαθλητικός - Γιούχτας 19:30:1719:30Κορασίδων
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Κανακάκης Γεώργιος Αβραμοπούλου Γεωργία - - -

 


Ορισμοί 11-12/05

Σάββατο 11/05/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-05-11 16:00:4911/05/2019 ΓΕΗ - Άρης 16:00:4916:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Μιχαηλίδη Ευθυμία - - -
2019-05-11 16:00:5111/05/2019 ΓΕΙ - ΟΦΗ 16:00:5116:00Κορασίδων
ΚΛ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
Πετράκης Ιωάννης Παπαπαύλος Ιωάννης - - -
2019-05-11 18:00:4011/05/2019 Φιλαθλητικος - Γιούχτας 18:00:4018:00Κορασίδων
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Σούρλα Αικατερίνη - - -
2019-05-11 19:30:5011/05/2019 Αρκάδι - Αετός 19:30:5019:30Κορασίδων
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Μαρινάτος Ιωάννης Κλώτσα Ιωάννα - - -

Κυριακή 12/05/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-05-12 16:00:1912/05/2019 Άθλεση - Άρης 16:00:1916:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Μαυρέα Χριστίνα - - -
2019-05-12 18:00:2412/05/2019 Αετός - Αρκάδι 18:00:2418:00Κορασίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Συκάς Ιωάννης Δημακοπούλου Δέσποινα - - -
2019-05-12 20:00:1812/05/2019 Πήγασος - ΓΕΗ 20:00:1820:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Αβραμοπούλου Γεωργία - - -

 


Ορισμοί 2-5/05

Πέμπτη 02/05/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-05-02 15:30:5902/05/2019 Άνεμος - Ακρωτήρι 15:30:5915:30Παγκορασίδων
KΛ. ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ
Κανδηλιεράκης Παύλος Κουνδουράκη Νικολέτα - - -

Σάββατο 04/05/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-05-04 14:00:1604/05/2019 Άθλεση - ΟΦΗ 14:00:1614:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΒΑΚ
Αμαριανιτάκης Ιωάννης - - - -
2019-05-04 15:00:0604/05/2019 Ακρωτήρι - Σούδα 15:00:0615:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Πετακάκη Παρασκευή Μωραϊτάκη Μαρία-Αικατερίνη - - -
2019-05-04 16:00:0704/05/2019 ΓΕΙ - ΓΕΗ2 16:00:0716:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
Πετράκης Ιωάννης - - - -
2019-05-04 16:00:0804/05/2019 Άθλεση2 - Ηρόδοτος 16:00:0816:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΒΑΚ
Αμαριανιτάκης Ιωάννης - - - -
2019-05-04 16:00:5104/05/2019 Κύδων2 - Αρκάδι2 16:00:5116:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Κανδηλιεράκης Παύλος - - - -
2019-05-04 17:00:4104/05/2019 ΟΠΑ - Σούδα2 17:00:4117:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Μωραϊτάκη Στέλλα - - - -
2019-05-04 18:00:2404/05/2019 Παγχανιακός - Αρκάδι 18:00:2418:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Συκάς Ιωάννης Χαριτωνίδου Μαρία - - -

Κυριακή 05/05/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-05-05 10:00:3005/05/2019 Χερρονάσιος - ΟΦΗ 10:00:3010:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ
Καράλη Βασιλική Μαυρέα Χριστίνα - - -
2019-05-05 11:00:2005/05/2019 ΓΕΗ3 - ΓΕΙ 11:00:2011:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΒΑΚ
Αμαριανιτάκης Ιωάννης - - - -
2019-05-05 12:00:1105/05/2019 Άνεμος - Κύδων 12:00:1112:00Παγκορασίδων
KΛ. ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ
Συκάς Ιωάννης Κοκκινάκης Ευτύχιος - - -
2019-05-05 12:00:4205/05/2019 ΣΦΠΧ - Αρκάδι 12:00:4212:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Κανδηλιεράκης Παύλος Χαριτωνίδου Μαρία - - -
2019-05-05 14:00:5705/05/2019 Παγχανιακός - Ακρωτήρι 14:00:5714:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΑΡΧΑΝΩΝ
Κανδηλιεράκης Παύλος Χαριτωνίδου Μαρία - - -
2019-05-05 16:00:1205/05/2019 Σούδα - Αετός 16:00:1216:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Πετακάκη Παρασκευή Μωραϊτάκη Μαρία-Αικατερίνη - - -
2019-05-05 18:00:3105/05/2019 Γιούχτας - Πήγασος2 18:00:3118:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΑΡΧΑΝΩΝ
Αμαριανιτάκης Ιωάννης - - - -

 


Ορισμοί 20-25/04

Σάββατο 20/04/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-04-20 10:00:2520/04/2019 ΓΕΗ2 - Άθλεση2 10:00:2510:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Καραπουλάκης Ευάγγελος - - - -
2019-04-20 10:00:4020/04/2019 Αρκάδι - Σούδα 10:00:4010:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Μαρινάτος Ιωάννης Κανακάκης Γεώργιος - - -
2019-04-20 12:00:3420/04/2019 Ν.ΟΠΕΡ - Παγχανιακός 12:00:3412:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Κανακάκης Γεώργιος Μαρινάτος Ιωάννης - - -
2019-04-20 14:00:1520/04/2019 Κύδων - Αετός 14:00:1514:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Γιαννόπουλος Νικόλαος Τζουρμπάκη Λαμπρινή - - -
2019-04-20 16:30:3920/04/2019 Μεσσαρά - Πήγασος 16:30:3916:30Παγκορασίδων
ΚΛ. ΜΟΙΡΩΝ
Αμαριανιτάκης Ιωάννης Φανουράκη Ξανθή - - -
2019-04-20 19:30:2120/04/2019 Ν.ΟΠΕΡ - ΓΕΗ 19:30:2119:30Γυναικών Τελικοί
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Τραχαλάκη Ελένη Κανακάκης Γεώργιος Μαρινάτος Ιωάννης - -

Κυριακή 21/04/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-04-21 10:00:1721/04/2019 Αρκάδι - Παγχανιακός 10:00:1710:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Μαρινάτος Ιωάννης Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος - - -
2019-04-21 12:00:2221/04/2019 ΟΦΗ- Ν.ΟΠΕΡ 12:00:2212:00Παμπαίδων
ΚΛ. ΒΑΚ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Μαυρέα Χριστίνα - - -
2019-04-21 12:00:2821/04/2019 Ηρόδοτος - Αρκάδι 12:00:2812:00Παμπαίδων
ΚΛ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ
Σταμουλάκη Ελευθερία Χαρά Αμαριανιτάκης Ιωάννης - - -
2019-04-21 12:00:5721/04/2019 Ν.ΟΠΕΡ - ΣΦΠΧ 12:00:5712:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Μαρινάτος Ιωάννης - - -
2019-04-21 13:00:1021/04/2019 Αετός - Άνεμος 13:00:1013:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Κουνδουράκη Νικολέτα Χαριτωνίδου Μαρία - - -
2019-04-21 13:30:0921/04/2019 Πήγασος - Φιλαθλητικός 13:30:0913:30Παγκορασίδων
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Κόκκας Θωμάς - - - -
2019-04-21 14:00:4821/04/2019 Ηρόδοτος - ΓΕΙ 14:00:4814:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ
Αγγελίδης Νικόλαος - - - -
2019-04-21 15:00:4321/04/2019 Άνεμος2 - ΟΠΑ 15:00:4315:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΚΛΑΔΙΣΟΥ
Σπαντιδάκη Ελένη - - - -
2019-04-21 17:00:2121/04/2019 Άρης - Χερρονάσιος 17:00:2117:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΓΟΥΡΝΩΝ
Αμαριανιτάκης Ιωάννης Σταμουλάκη Ελευθερία Χαρά - - -
2019-04-21 17:30:0721/04/2019 ΓΕΗ - Ν.ΟΠΕΡ 17:30:0717:30Γυναικών Τελικοί
ΚΛ. ΠΑΤΕΛΩΝ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Αγγελίδης Νικόλαος Μαυρέα Χριστίνα - -
2019-04-21 17:30:0921/04/2019 ΓΕΗ - ΣΦΠΧ 17:30:0917:30Παμπαίδων
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Κόκκας Θωμάς Καράλη Βασιλική - - -
2019-04-21 18:00:2721/04/2019 Κυδων2 - Σούδα2 18:00:2718:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Κουνδουράκη Νικολέτα - - - -
2019-04-21 20:00:2821/04/2019 Κύδων - Ακρωτήρι 20:00:2820:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Γιαννόπουλος Νικόλαος Σπαντιδάκη Ελένη - - -
2019-04-21 20:00:5921/04/2019 ΓΕΗ - ΣΦΠΧ 20:00:5920:00Ανδρών Τελικοί
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Αγγελίδης Νικόλαος Κόκκας Θωμάς Καράλη Βασιλική Βλαχάκης Εμμανουήλ -

Μ. Τετάρτη 24/04/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-04-24 16:30:2524/04/2019 Μεσσαρά - Πανιώνιος 16:30:2516:30Pre League Γυναικών
ΚΛ. ΜΟΙΡΩΝ
Δεληκωστίδης Σωτήριος Καραπουλάκης Ευάγγελος Καράλη Βασιλική - -
2019-04-24 18:30:5224/04/2019 Γρύπας - ΓΕΗ 18:30:5218:30Παγκορασίδων
ΚΛ. ΜΕΛΕΣΣΩΝ
Πακιουφάκη Ευρυδίκη Μαυρέα Χριστίνα - - -

Μ. Πέμπτη 25/04/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-04-25 11:00:4425/04/2019 Άθλεση2 - Γιούχτας 11:00:4411:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Μαυρέα Χριστίνα - - - -