Ορισμοί

Ορισμοί 9-10/03

Σάββατο 02/03/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-03-09 07:00:3509/03/2019 Παγχανιακός - ΣΦΠΧ 07:00:3507:00Κορασίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Κουνδουράκη Νικολέτα Σταγάκης Ιωάννης - - -
2019-03-09 10:30:5309/03/2019 Αρκάδι - ΣΦΠΧ 10:30:5310:30Παίδων
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Τραχαλάκη Ελένη Κλώτσα Ιωάννα - - -
2019-03-09 11:00:2109/03/2019 Άρης - Μεσσαρά 11:00:2111:00Κορασίδων
ΚΛ. ΓΟΥΡΝΩΝ
Κόκκας Θωμάς Μιχαηλίδη Ευθυμία - - -
2019-03-09 14:00:0109/03/2019 Φιλαθλητικός - ΓΕΙ 14:00:0114:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Μαρινάτος Ιωάννης Πετακάκη Παρασκευή - - -
2019-03-09 15:00:0709/03/2019 Αρκάδι - Αετός 15:00:0715:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Κλώτσα Ιωάννα - - -
2019-03-09 15:00:5209/03/2019 Μεσσαρά - ΠΑΟΚ 15:00:5215:00Pre League Γυναικών
ΚΛ. ΜΟΙΡΩΝ
Αμαριανιτάκης Ιωάννης Καραπουλάκης Ευάγγελος Καλεμάκη Πελαγία Καρπουζάς Ιωάννης -
2019-03-09 15:00:5609/03/2019 Κύδων2 - Κύδων1 15:00:5615:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Κάγκας Γεώργιος Γιαννόπουλος Νικόλαος - - -
2019-03-09 16:00:3809/03/2019 Πήγασος - Άθλεση 16:00:3816:00Κορασίδων
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Πετακάκη Παρασκευή Μαρινάτος Ιωάννης - - -
2019-03-09 16:00:5209/03/2019 Σούδα - Αρκάδι 16:00:5216:00Κορασίδων
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Σπαντιδάκη Ελένη Μπρέλλας Ιωάννης - - -
2019-03-09 16:00:5509/03/2019 Ηρόδοτος - ΓΕΗ2 16:00:5516:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ
Μιχαηλίδη Ευθυμία Κόκκας Θωμάς - - -
2019-03-09 17:00:3709/03/2019 Ακρωτήρι - Ν.ΟΠΕΡ 17:00:3717:00Κορασίδων
ΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Αγγελίδης Νικόλαος Χαριτωνίδου Μαρία - - -
2019-03-09 18:00:0609/03/2019 Σούδα - Άνεμος 18:00:0618:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Μπρέλλας Ιωάννης Δημακοπούλου Δέσποινα - - -
2019-03-09 18:00:4109/03/2019 Ηρόδοτος - ΣΦΠΧ 18:00:4118:00Ανδρών
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Πετακάκη Παρασκευή Μαρινάτος Ιωάννης Σούρλα Αικατερίνη - -
2019-03-09 20:00:4809/03/2019 Γιούχτας - Πήγασος 20:00:4820:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΑΡΧΑΝΩΝ
Κόκκας Θωμάς Αμαριανιτάκης Ιωάννης - - -

Κυριακή 03/03/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-03-10 12:00:4710/03/2019 ΣΦΠΧ - Σούδα 12:00:4712:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Σπαντιδάκη Ελένη Κλεινάκης Γεώργιος - - -

Ορισμοί 3-7/03

Σάββατο 02/03/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-03-02 09:00:0502/03/2019 Πήγασος - Άρης 09:00:0509:00Κορασίδων
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Αβραμοπούλου Γεωργία Κόκκας Θωμάς - - -
2019-03-02 10:00:5602/03/2019 Ν.ΟΠΕΡ - Σούδα 10:00:5610:00Κορασίδων
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Σπαντιδάκη Ελένη Μπρέλλας Ιωάννης - - -
2019-03-02 10:30:5502/03/2019 Αετός - Σούδα 10:30:5510:30Κορασίδων Β
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Συκάς Ιωάννης Κάγκας Γεώργιος - - -
2019-03-02 11:00:1802/03/2019 ΓΕΗ - Μεσσαρά 11:00:1811:00Κορασίδων
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Κανακάκης Γεώργιος Αβραμοπούλου Γεωργία - - -
2019-03-02 11:00:2402/03/2019 Άθλεση - Χερρονάσιος 11:00:2411:00Κορασίδων
ΚΛ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ
Πακιουφάκη Ευρυδίκη Μιχαηλίδη Ευθυμία - - -
2019-03-02 11:00:5002/03/2019 Γιούχτας - ΟΦΗ 11:00:5011:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΑΡΧΑΝΩΝ
Αμαριανιτάκης Ιωάννης Καραπουλάκης Ευάγγελος - - -
2019-03-02 12:00:4902/03/2019 Αρκάδι - Κύδων 12:00:4912:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Μπρέλλας Ιωάννης Σπαντιδάκη Ελένη - - -
2019-03-02 13:00:0002/03/2019 ΓΕΙ - ΓΕΗ 13:00:0013:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
Πετράκης Ιωάννης Παπαπαύλος Ιωάννης - - -
2019-03-02 13:00:4102/03/2019 Πήγασος - Φιλαθλητικός 13:00:4113:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ
Πακιουφάκη Ευρυδίκη Μιχαηλίδη Ευθυμία - - -
2019-03-02 16:00:0102/03/2019 Αρκάδι - Παγχανιακός 16:00:0116:00Κορασίδων
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Μαρινάτος Ιωάννης Κλώτσα Ιωάννα - - -
2019-03-02 16:00:1202/03/2019 ΟΦΗ - Πανιώνιος 16:00:1216:00Α2 Ανδρών
ΚΛ. ΒΑΚ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Αμαριανιτάκης Ιωάννης Καράλη Βασιλική - -
2019-03-02 16:00:1202/03/2019 Άθλεση - Αμαζόνες 16:00:1216:00Α2 Γυναικών
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Κόκκας Θωμάς Κανακάκης Γεώργιος Σπιθάκη Μαρία - -
2019-03-02 16:00:5102/03/2019 ΣΦΠΧ - Ηρόδοτος 16:00:5116:00Παμπαίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Κανδηλιεράκης Παύλος Δημακοπούλου Δέσποινα - - -
2019-03-02 16:00:5502/03/2019 Μεσσαρά - Αιγάλεω 16:00:5516:00Pre League Γυναικών
ΚΛ. ΜΟΙΡΩΝ
Τραχαλάκη Ελένη Γιαννόπουλος Νικόλαος Αβραμοπούλου Γεωργία Βλαχάκης Εμμανουήλ -
2019-03-02 16:00:5902/03/2019 Σητειακός - Ηρόδοτος 16:00:5916:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΣΗΤΕΙΑΣ
Πετράκης Ιωάννης - - - -
2019-03-02 17:00:1002/03/2019 Ακρωτήρι - ΣΦΠΧ 17:00:1017:00Κορασίδων
ΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Πετακάκη Παρασκευή Τζουρμπάκη Λαμπρινή - - -
2019-03-02 18:00:4602/03/2019 ΟΦΗ - Ν.ΟΠΕΡ 18:00:4618:00Παίδων
ΚΛ. ΒΑΚ
Καράλη Βασιλική Σπιθάκη Μαρία - - -
2019-03-02 18:00:5202/03/2019 Αρκάδι - ΓΕΗ 18:00:5218:00Παίδων
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Κλώτσα Ιωάννα - - -

Κυριακή 03/03/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-03-03 10:30:4203/03/2019 Αρκάδι - Ν.ΟΠΕΡ 10:30:4210:30Παγκορασίδων
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Μαρινάτος Ιωάννης - - -
2019-03-03 11:00:1503/03/2019 Μεσσαρά - Χερρονάσιος 11:00:1511:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΜΟΙΡΩΝ
Αμαριανιτάκης Ιωάννης Φανουράκη Ξανθή - - -
2019-03-03 11:00:2803/03/2019 Άρης - Φιλαθλητικός 11:00:2811:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΓΟΥΡΝΩΝ
Πακιουφάκη Ευρυδίκη Αβραμοπούλου Γεωργία - - -
2019-03-03 11:30:3203/03/2019 Κύδων - Σούδα 11:30:3211:30Παγκορασίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Κανδηλιεράκης Παύλος Κλεινάκης Γεώργιος - - -
2019-03-03 13:30:2203/03/2019 Αετός - Παγχανιακός 13:30:2213:30Παγκορασίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Μπρέλλας Ιωάννης Σταγάκης Ιωάννης - - -
2019-03-03 14:00:2803/03/2019 Πήγασος - ΣΦΠΧ 14:00:2814:00Γυναικών
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Κόκκας Θωμάς Καραπουλάκης Ευάγγελος Μιχαηλίδη Ευθυμία - -
2019-03-03 15:00:4203/03/2019 Ακρωτήρι - ΣΦΠΧ 15:00:4215:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Κουνδουράκη Νικολέτα Δημακοπούλου Δέσποινα - - -
2019-03-03 15:00:5703/03/2019 ΟΦΗ- ΣΦΠΧ 15:00:5715:00Παμπαίδων
ΚΛ. ΒΑΚ
Πακιουφάκη Ευρυδίκη Αβραμοπούλου Γεωργία - - -
2019-03-03 16:30:2703/03/2019 ΟΦΗ - ΓΕΗ 16:30:2716:30Παγκορασίδων
ΚΛ. ΒΑΚ
Αβραμοπούλου Γεωργία Πακιουφάκη Ευρυδίκη - - -
2019-03-03 17:00:2703/03/2019 Ακρωτήρι - Γιούχτας 17:00:2717:00Γυναικών
ΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Αγγελίδης Νικόλαος Κουνδουράκη Νικολέτα Μωραϊτάκη Μαρία-Αικατερίνη - -
2019-03-03 17:00:5903/03/2019 Ηρόδοτος - ΓΕΗ 17:00:5917:00Παμπαίδων
ΚΛ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ
Σπιθάκη Μαρία Καράλη Βασιλική - - -
2019-03-03 18:00:3103/03/2019 Κύδων - Αρκάδι 18:00:3118:00Γυναικών
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Γιαννόπουλος Νικόλαος Σπαντιδάκη Ελένη Μωραϊτάκη Στέλλα Καρπουζάς Ιωάννης -
2019-03-03 18:30:5703/03/2019 Μεσσαρά - Άθλεση 18:30:5718:30Κορασίδων
ΚΛ. ΜΟΙΡΩΝ
- Φανουράκη Ξανθή - - -
2019-03-03 19:00:1403/03/2019 Σούδα - ΣΦΠΧ 19:00:1419:00Ανδρών
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Συκάς Ιωάννης Πετακάκη Παρασκευή Κάγκας Γεώργιος - -
2019-03-03 19:30:0003/03/2019 ΓΕΗ - Ν.ΟΠΕΡ 19:30:0019:30Γυναικών
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Κόκκας Θωμάς Μιχαηλίδη Ευθυμία Βλαχάκης Εμμανουήλ -
2019-03-03 19:30:1503/03/2019 Ν.ΟΠΕΡ - Ηρόδοτος 19:30:1519:30Ανδρών
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Κανακάκης Γεώργιος Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Μαρινάτος Ιωάννης - -
2019-03-03 20:00:3803/03/2019 Χερρονάσιος - ΓΕΗ 20:00:3820:00Ανδρών
ΚΛ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ
Καράλη Βασιλική Σπιθάκη Μαρία Καλεμάκη Πελαγία - -

Δευτέρα 04/03/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-03-04 16:45:1604/03/2019 Πήγασος - Άθλεση 16:45:1616:45Παγκορασίδων
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Αβραμοπούλου Γεωργία Σταμουλάκη Ελευθερία Χαρά - - -

Τετάρτη 06/03/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-03-06 18:00:2606/03/2019 Ακρωτήρι - Κύδων 18:00:2618:00Ανδρών
ΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Πετακάκη Παρασκευή Κανδηλιεράκης Παύλος Κάγκας Γεώργιος - -

Πέμπτη 07/03/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-03-07 19:00:4407/03/2019 Άνεμος - Κύδων2 19:00:4419:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Μωραϊτάκη Στέλλα Σπαντιδάκη Ελένη - - -

Ορισμοί 23-24/02

Σάββατο 23/02/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-02-23 11:00:2523/02/2019 Κύδων - Σούδα 11:00:2511:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Σπαντιδάκη Ελένη Σταγάκης Ιωάννης - - -
2019-02-23 12:00:0123/02/2019 Γρύπας - Φιλαθλητικός 12:00:0112:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΜΕΛΕΣΣΩΝ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Μιχαηλίδη Ευθυμία - - -
2019-02-23 12:00:1323/02/2019 Άθλεση2 - ΓΕΗ2 12:00:1312:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Αβραμοπούλου Γεωργία - - - -
2019-02-23 12:30:3023/02/2019 Άνεμος - Αρκάδι 12:30:3012:30Κορασίδων Β
ΚΛ. ΚΛΑΔΙΣΟΥ
Κάγκας Γεώργιος Συκάς Ιωάννης - Αγγελίδης Νικόλαος -
2019-02-23 13:00:1723/02/2019 ΣΦΠΧ - ΓΕΗ 13:00:1713:00Παμπαίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Γιαννόπουλος Νικόλαος Μωραϊτάκη Μαρία-Αικατερίνη - - -
2019-02-23 14:00:5123/02/2019 Σητειακός - ΓΕΙ 14:00:5114:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΣΗΤΕΙΑΣ
Πετράκης Ιωάννης - - - -
2019-02-23 14:00:5423/02/2019 ΓΕΗ - Πήγασος 14:00:5414:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Αβραμοπούλου Γεωργία Καράλη Βασιλική - - -
2019-02-23 15:00:1123/02/2019 Μεσσαρά - Άθλεση 15:00:1115:00Κορασίδων
ΚΛ. ΜΟΙΡΩΝ
Πακιουφάκη Ευρυδίκη Φανουράκη Ξανθή - - -
2019-02-23 15:00:2423/02/2019 ΣΦΠΧ - Αρκάδι 15:00:2415:00Κορασίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Κουνδουράκη Νικολέτα Μωραϊτάκη Στέλλα - - -
2019-02-23 16:00:5623/02/2019 Άρης - ΓΕΗ 16:00:5616:00Κορασίδων
ΚΛ. ΓΟΥΡΝΩΝ
Αμαριανιτάκης Ιωάννης Μιχαηλίδη Ευθυμία - - -
2019-02-23 17:00:1723/02/2019 Παγχανιακός - Ν.ΟΠΕΡ 17:00:1717:00Κορασίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Κανδηλιεράκης Παύλος Μωραϊτάκη Στέλλα - - -
2019-02-23 17:00:4023/02/2019 Σούδα - Ακρωτήρι 17:00:4017:00Κορασίδων
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Συκάς Ιωάννης Μωραϊτάκη Μαρία-Αικατερίνη - - -
2019-02-23 18:00:5523/02/2019 Ηρόδοτος - ΟΦΗ 18:00:5518:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ
Καράλη Βασιλική Αβραμοπούλου Γεωργία - - -
2019-02-23 19:00:0623/02/2019 Ν.ΟΠΕΡ - ΟΦΗ 19:00:0619:00Παμπαίδων
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Μαρινάτος Ιωάννης Κλώτσα Ιωάννα - - -
2019-02-23 19:00:1623/02/2019 Χερρονάσιος - Πήγασος 19:00:1619:00Κορασίδων
ΚΛ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ
Αμαριανιτάκης Ιωάννης Μιχαηλίδη Ευθυμία - - -

Κυριακή 24/02/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-02-24 10:00:0224/02/2019 Κύδων - Άνεμος 10:00:0210:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Σπαντιδάκη Ελένη Δημακοπούλου Δέσποινα - - -
2019-02-24 10:00:3624/02/2019 Φιλαθλητικός - Γιούχτας 10:00:3610:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Καράλη Βασιλική Πακιουφάκη Ευρυδίκη - - -
2019-02-24 10:00:4924/02/2019 ΟΠΑ - Άνεμος2 10:00:4910:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Μωραϊτάκη Μαρία-Αικατερίνη - - - -
2019-02-24 11:00:3624/02/2019 Μεσσαρά - Άθλεση 11:00:3611:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΜΟΙΡΩΝ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Φανουράκη Ξανθή - - -
2019-02-24 11:00:4524/02/2019 Άρης - ΓΕΗ 11:00:4511:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΓΟΥΡΝΩΝ
Αμαριανιτάκης Ιωάννης Αβραμοπούλου Γεωργία - - -
2019-02-24 11:00:5124/02/2019 ΓΕΙ - ΓΕΗ3 11:00:5111:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
Πετράκης Ιωάννης - - - -
2019-02-24 12:00:0324/02/2019 ΟΦΗ - Χερρονάσιος 12:00:0312:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΒΑΚ
Πακιουφάκη Ευρυδίκη Καράλη Βασιλική - - -
2019-02-24 12:00:5724/02/2019 Ακρωτήρι - Παγχανιακός 12:00:5712:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Συκάς Ιωάννης Μωραϊτάκη Μαρία-Αικατερίνη - - -
2019-02-24 13:00:5824/02/2019 Άνεμος - Αρκάδι2 13:00:5813:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΚΛΑΔΙΣΟΥ
Μωραϊτάκη Στέλλα - - - -
2019-02-24 14:00:0224/02/2019 Αετός - Σούδα 14:00:0214:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Σπαντιδάκη Ελένη Σταγάκης Ιωάννης - - -
2019-02-24 15:30:2724/02/2019 Ν.ΟΠΕΡ - ΣΦΠΧ 15:30:2715:30Γυναικών
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Κουνδουράκη Νικολέτα Γιαννόπουλος Νικόλαος Χαριτωνίδου Μαρία - -
2019-02-24 15:30:5524/02/2019 Γιούχτας - Πήγασος 15:30:5515:30Γυναικών
ΚΛ. ΑΡΧΑΝΩΝ
Αμαριανιτάκης Ιωάννης Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Αβραμοπούλου Γεωργία Κοκοτσάκης Βασίλειος -
2019-02-24 16:00:0424/02/2019 Ηρόδοτος - Άθλεση2 16:00:0416:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ
Κλώτσα Ιωάννα - - - -
2019-02-24 16:00:2924/02/2019 ΣΦΠΧ - Ν.ΟΠΕΡ 16:00:2916:00Ανδρών
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Αγγελίδης Νικόλαος Κανδηλιεράκης Παύλος Μωραϊτάκη Στέλλα - -
2019-02-24 17:00:3724/02/2019 Σούδα2 - Κύδων2 17:00:3717:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Κάγκας Γεώργιος - - - -
2019-02-24 17:30:3224/02/2019 Αρκάδι - ΓΕΗ 17:30:3217:30Παμπαίδων
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Κουνδουράκη Νικολέτα Χαριτωνίδου Μαρία - - -
2019-02-24 18:00:2424/02/2019 Χερρονάσιος - Ακρωτήρι 18:00:2418:00Γυναικών
ΚΛ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ
Καράλη Βασιλική Αβραμοπούλου Γεωργία - - -
2019-02-24 18:00:2624/02/2019 Ηρόδοτος - ΟΦΗ 18:00:2618:00Παμπαίδων
ΚΛ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ
Μαρινάτος Ιωάννης Κλώτσα Ιωάννα - - -
2019-02-24 18:00:4524/02/2019 Κύδων - ΓΕΗ 18:00:4518:00Ανδρών
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Κανδηλιεράκης Παύλος Αγγελίδης Νικόλαος Μωραϊτάκη Μαρία-Αικατερίνη - -
2019-02-24 18:30:2224/02/2019 ΓΕΗ - Κύδων 18:30:2218:30Γυναικών
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Σπιθάκη Μαρία Αμαριανιτάκης Ιωάννης Καλεμάκη Πελαγία - -
2019-02-24 19:00:5024/02/2019 Σούδα - Ακρωτήρι 19:00:5019:00Ανδρών
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Συκάς Ιωάννης Σπαντιδάκη Ελένη Κάγκας Γεώργιος Καρπουζάς Ιωάννης -
2019-02-24 19:30:5024/02/2019 Αρκάδι - Παγχανιακός 19:30:5019:30Γυναικών
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Γιαννόπουλος Νικόλαος Κουνδουράκη Νικολέτα Χαριτωνίδου Μαρία - -
2019-02-24 20:00:0824/02/2019 Ηρόδοτος - Χερρονάσιος 20:00:0820:00Ανδρών
ΚΛ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ
Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Μαρινάτος Ιωάννης Κλώτσα Ιωάννα Βλαχάκης Εμμανουήλ -
2019-02-24 20:30:0624/02/2019 ΓΕΗ2 - Γιούχτας 20:30:0620:30Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Αβραμοπούλου Γεωργία - - - -

Ορισμοί 16-17/02

Σάββατο 16/02/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-02-16 09:30:1016/02/2019 Γιούχτας - Ηρόδοτος 09:30:1009:30Κορασίδων Β
ΚΛ. ΑΡΧΑΝΩΝ
Αμαριανιτάκης Ιωάννης Αβραμοπούλου Γεωργία - - -
2019-02-16 11:00:4016/02/2019 Κύδων2 - Αετός 11:00:4011:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Πετακάκη Παρασκευή Κάγκας Γεώργιος - - -
2019-02-16 12:00:1916/02/2019 ΟΦΗ - ΓΕΙ 12:00:1912:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΒΑΚ
Αμαριανιτάκης Ιωάννης Μιχαηλίδη Ευθυμία - - -
2019-02-16 12:00:3216/02/2019 Φιλαθλητικός - ΓΕΗ 12:00:3212:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Πακιουφάκη Ευρυδίκη Κόκκας Θωμάς - - -
2019-02-16 13:00:2616/02/2019 ΣΦΠΧ - ΟΦΗ 13:00:2613:00Παίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Πετακάκη Παρασκευή Μωραϊτάκη Μαρία-Αικατερίνη - - -
2019-02-16 14:00:2616/02/2019 ΓΕΗ - Πήγασος 14:00:2614:00Κορασίδων
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Κόκκας Θωμάς Πακιουφάκη Ευρυδίκη - - -
2019-02-16 15:00:1616/02/2019 ΟΦΗ - Πανιώνιος 15:00:1615:00Α2 Ανδρών
ΚΛ. ΒΑΚ
Αγγελίδης Νικόλαος Κανακάκης Γεώργιος Μιχαηλίδη Ευθυμία - -
2019-02-16 15:00:5716/02/2019 ΣΦΠΧ - Ν.ΟΠΕΡ 15:00:5715:00Κορασίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Συκάς Ιωάννης Μωραϊτάκη Μαρία-Αικατερίνη - - -
2019-02-16 16:00:1116/02/2019 Ακρωτήρι - Αρκάδι 16:00:1116:00Γυναικών
ΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Πετακάκη Παρασκευή Κανδηλιεράκης Παύλος Κάγκας Γεώργιος - -
2019-02-16 16:00:1316/02/2019 Μεσσαρά - ΖΑΟΝ 16:00:1316:00Pre League Γυναικών
ΚΛ. ΜΟΙΡΩΝ
Τραχαλάκη Ελένη Γιαννόπουλος Νικόλαος Κουνδουράκη Νικολέτα Καρπουζάς Ιωάννης -
2019-02-16 16:00:1916/02/2019 Πήγασος - Σητειακός 16:00:1916:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Κόκκας Θωμάς Πακιουφάκη Ευρυδίκη - - -
2019-02-16 17:00:4216/02/2019 Άρης - Άθλεση 17:00:4217:00Κορασίδων
ΚΛ. ΓΟΥΡΝΩΝ
Αβραμοπούλου Γεωργία Αμαριανιτάκης Ιωάννης - - -
2019-02-16 17:00:4916/02/2019 Παγχανιακός - Σούδα 17:00:4917:00Κορασίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Συκάς Ιωάννης Μωραϊτάκη Στέλλα - - -
2019-02-16 19:00:3716/02/2019 Κύδων - Άνεμος 19:00:3719:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Συκάς Ιωάννης Μωραϊτάκη Στέλλα - - -
2019-02-16 19:00:4316/02/2019 Σούδα - Αρκάδι 19:00:4319:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Κανδηλιεράκης Παύλος Κάγκας Γεώργιος - - -

* Η κ. Φανουράκη έχει οριστεί ως εκπαιδευόμενη

Κυριακή 17/02/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-02-17 10:00:0117/02/2019 Πήγασος2 - Γιούχτας 10:00:0110:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Κόκκας Θωμάς - - - -
2019-02-17 11:00:2917/02/2019 ΓΕΗ - Γρύπας 11:00:2911:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΜΕΛΕΣΣΩΝ
Πακιουφάκη Ευρυδίκη Μιχαηλίδη Ευθυμία - - -
2019-02-17 12:00:1917/02/2019 Πήγασος - Μεσσαρά 12:00:1912:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Αμαριανιτάκης Ιωάννης Κόκκας Θωμάς - - -
2019-02-17 12:00:4617/02/2019 Άνεμος - Αετός 12:00:4612:00Παγκορασίδων
KΛ. ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ
Αγγελίδης Νικόλαος Μωραϊτάκη Μαρία-Αικατερίνη - - -
2019-02-17 13:00:1117/02/2019 Ηρόδοτος - ΣΦΠΧ 13:00:1113:00Ανδρών
ΚΛ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ
Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Μαρινάτος Ιωάννης Κλώτσα Ιωάννα Βλαχάκης Εμμανουήλ -
2019-02-17 13:00:4917/02/2019 ΓΕΗ - Ν.ΟΠΕΡ 13:00:4913:00Παμπαίδων
ΚΛ. ΜΕΛΕΣΣΩΝ
Πακιουφάκη Ευρυδίκη Μιχαηλίδη Ευθυμία - - -
2019-02-17 13:00:5517/02/2019 ΓΕΙ - Ηρόδοτος 13:00:5513:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
Πετράκης Ιωάννης - Παπαπαύλος Ιωάννης - -
2019-02-17 14:00:2217/02/2019 ΣΦΠΧ - Γιούχτας 14:00:2214:00Γυναικών
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Κανδηλιεράκης Παύλος Πετακάκη Παρασκευή Κάγκας Γεώργιος - -
2019-02-17 14:00:4717/02/2019 ΓΕΗ - Σούδα 14:00:4714:00Ανδρών
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Αβραμοπούλου Γεωργία Κόκκας Θωμάς Σταμουλάκη Ελευθερία Χαρά - -
2019-02-17 15:00:1717/02/2019 Χερρονάσιος - Άρης 15:00:1715:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ
Αμαριανιτάκης Ιωάννης - Μαυρέα Χριστίνα - -
2019-02-17 15:00:4317/02/2019 Ηρόδοτος - ΣΦΠΧ 15:00:4315:00Παμπαίδων
ΚΛ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ
Μαρινάτος Ιωάννης Κλώτσα Ιωάννα - - -
2019-02-17 16:00:1417/02/2019 ΟΦΗ- Άθλεση 16:00:1416:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΒΑΚ
Αβραμοπούλου Γεωργία Μιχαηλίδη Ευθυμία - - -
2019-02-17 17:00:0617/02/2019 Παγχανιακός - ΓΕΗ 17:00:0617:00Γυναικών
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Συκάς Ιωάννης Πετακάκη Παρασκευή Μωραϊτάκη Μαρία-Αικατερίνη - -
2019-02-17 18:00:2917/02/2019 Χερρονάσιος - Κύδων 18:00:2918:00Ανδρών
ΚΛ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ
Κόκκας Θωμάς Σταμουλάκη Ελευθερία Χαρά Καλεμάκη Πελαγία - -
2019-02-17 19:00:0017/02/2019 Πήγασος - Χερρονάσιος 19:00:0019:00Γυναικών
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Αμαριανιτάκης Ιωάννης Αβραμοπούλου Γεωργία Μαυρέα Χριστίνα - -
2019-02-17 19:00:1017/02/2019 Κύδων - Ν.ΟΠΕΡ 19:00:1019:00Γυναικών
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Κανδηλιεράκης Παύλος Συκάς Ιωάννης Μωραϊτάκη Στέλλα - -
2019-02-17 19:00:3917/02/2019 Σούδα - Ακρωτήρι 19:00:3919:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Αγγελίδης Νικόλαος Κάγκας Γεώργιος - - -
2019-02-17 20:00:0417/02/2019 Ν.ΟΠΕΡ - Ακρωτήρι 20:00:0420:00Ανδρών
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Κανακάκης Γεώργιος Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Κλώτσα Ιωάννα - -

* Ο κ. Παπαπαύλος έχει οριστεί ως εκπαιδευόμενος


Ορισμοί 09-10/02

Σάββατο 09/02/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-02-09 09:00:3309/02/2019 Άθλεση - ΓΕΗ 09:00:3309:00Κορασίδων
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Αβραμοπούλου Γεωργία Μιχαηλίδη Ευθυμία - - -
2019-02-09 11:00:5709/02/2019 Πήγασος - Μεσσαρά 11:00:5711:00Κορασίδων
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Κανακάκης Γεώργιος Αβραμοπούλου Γεωργία - - -
2019-02-09 12:00:1109/02/2019 Κύδων1 - Αετός 12:00:1112:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Σπαντιδάκη Ελένη Κάγκας Γεώργιος - - -
2019-02-09 13:00:2009/02/2019 ΓΕΗ -ΣΦΠΧ 13:00:2013:00Εφήβων
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Κανακάκης Γεώργιος Κόκκας Θωμάς Μιχαηλίδη Ευθυμία Κοκοτσάκης Βασίλειος -
2019-02-09 15:00:0709/02/2019 Σητειακός - Φιλαθλητικός 15:00:0715:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΣΗΤΕΙΑΣ
Πετράκης Ιωάννης - Παπαπαύλος Ιωάννης - -
2019-02-09 16:00:2009/02/2019 Πήγασος - ΟΦΗ 16:00:2016:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ
Πακιουφάκη Ευρυδίκη Σπιθάκη Μαρία - - -
2019-02-09 16:00:5909/02/2019 Άθλεση - Ποσειδών Λουτρακίου 16:00:5916:00Α2 Γυναικών
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
- Κόκκας Θωμάς Αβραμοπούλου Γεωργία - -
2019-02-09 17:00:0709/02/2019 Σούδα - Αρκάδι 17:00:0717:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Ντουμπαρατζή Δέσποινα Κοκκινάκης Ευτύχιος - - -
2019-02-09 18:00:2509/02/2019 ΓΕΙ - Ηρόδοτος 18:00:2518:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
Πετράκης Ιωάννης - Παπαπαύλος Ιωάννης - -
2019-02-09 18:00:3909/02/2019 Χερρονάσιος - Άρης 18:00:3918:00Κορασίδων
ΚΛ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ
Σπιθάκη Μαρία Πακιουφάκη Ευρυδίκη - - -
2019-02-09 18:00:4309/02/2019 Ακρωτήρι - Παγχανιακός 18:00:4318:00Κορασίδων
ΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Αγγελίδης Νικόλαος Τζουρμπάκη Λαμπρινή - - -
2019-02-09 19:00:3109/02/2019 Σούδα - ΣΦΠΧ 19:00:3119:00Κορασίδων
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Κοκκινάκης Ευτύχιος Ντουμπαρατζή Δέσποινα - - -

Κυριακή 10/03/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-02-10 10:00:1310/02/2019 Κύδων2 - Άνεμος3 10:00:1310:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Μπρέλλας Ιωάννης Κάγκας Γεώργιος - - -
2019-02-10 10:00:3210/02/2019 Φιλαθλητικός - Πήγασος 10:00:3210:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Κόκκας Θωμάς Μιχαηλίδη Ευθυμία - - -
2019-02-10 10:00:4310/02/2019 Ακρωτήρι - Άνεμος 10:00:4310:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Σπαντιδάκη Ελένη Μωραϊτάκη Στέλλα - - -
2019-02-10 11:00:2910/02/2019 ΣΦΠΧ - Ν.ΟΠΕΡ 11:00:2911:00Παμπαίδων
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Αγγελίδης Νικόλαος Μωραϊτάκη Μαρία-Αικατερίνη - - -
2019-02-10 12:00:0610/02/2019 ΓΕΗ2 - ΓΕΙ 12:00:0612:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Σπιθάκη Μαρία - - - -
2019-02-10 12:00:0810/02/2019 Γρύπας - Χερρονάσιος 12:00:0812:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΜΕΛΕΣΣΩΝ
Πακιουφάκη Ευρυδίκη Αβραμοπούλου Γεωργία - - -
2019-02-10 12:00:2810/02/2019 Αετός - Κύδων 12:00:2812:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Κοκκινάκης Ευτύχιος Κάγκας Γεώργιος - - -
2019-02-10 14:00:5110/02/2019 Παγχανιακός - Ν.ΟΠΕΡ 14:00:5114:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Κουνδουράκη Νικολέτα Κάγκας Γεώργιος - - -
2019-02-10 15:00:2310/02/2019 ΟΦΗ - Μεσσαρά 15:00:2315:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΒΑΚ
Αβραμοπούλου Γεωργία Πακιουφάκη Ευρυδίκη - - -
2019-02-10 15:00:3910/02/2019 Άρης - Άθλεση 15:00:3915:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΓΟΥΡΝΩΝ
Αμαριανιτάκης Ιωάννης Μιχαηλίδη Ευθυμία - - -
2019-02-10 15:00:5510/02/2019 Αρκάδι - Πήγασος 15:00:5515:00Γυναικών
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Μαρινάτος Ιωάννης Κλώτσα Ιωάννα - -
2019-02-10 16:00:1210/02/2019 ΓΕΗ - Ακρωτήρι 16:00:1216:00Γυναικών
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Σπιθάκη Μαρία Μαυρέα Χριστίνα - -
2019-02-10 16:00:2010/02/2019 ΣΦΠΧ - Χερρονάσιος 16:00:2016:00Ανδρών
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Κουνδουράκη Νικολέτα Σπαντιδάκη Ελένη Χαριτωνίδου Μαρία - -
2019-02-10 17:00:1610/02/2019 Ν.ΟΠΕΡ - Γιούχτας 17:00:1617:00Γυναικών
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Μαρινάτος Ιωάννης Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Κλώτσα Ιωάννα - -
2019-02-10 17:00:2510/02/2019 Ακρωτήρι - Ηρόδοτος 17:00:2517:00Ανδρών
ΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Αγγελίδης Νικόλαος Κοκκινάκης Ευτύχιος Μωραϊτάκη Στέλλα - -
2019-02-10 18:00:2010/02/2019 Χερρονάσιος - ΣΦΠΧ 18:00:2018:00Γυναικών
ΚΛ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ
Κόκκας Θωμάς Αμαριανιτάκης Ιωάννης Μιχαηλίδη Ευθυμία - -
2019-02-10 18:00:2210/02/2019 Κύδων - Παγχανιακός 18:00:2218:00Γυναικών
ΚΛ. ΑΡΧΑΝΩΝ
Σπαντιδάκη Ελένη Κουνδουράκη Νικολέτα Δημακοπούλου Δέσποινα - -
2019-02-10 19:30:4710/02/2019 Ν.ΟΠΕΡ - ΓΕΗ 19:30:4719:30Ανδρών
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Μαρινάτος Ιωάννης Κλώτσα Ιωάννα - -
2019-02-10 20:00:5110/02/2019 Σούδα - Κύδων 20:00:5120:00Ανδρών
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Κοκκινάκης Ευτύχιος Αγγελίδης Νικόλαος Μωραϊτάκη Στέλλα - -

Ορισμοί 02-03/02

Σάββατο 02/02/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-02-02 09:00:4302/02/2019 Πήγασος 2 - ΓΕΗ 3 09:00:4309:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Σταμουλάκη Ελευθερία Χαρά - - - -
2019-02-02 11:00:3302/02/2019 Γιούχτας - ΓΕΙ 11:00:3311:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΑΡΧΑΝΩΝ
Αμαριανιτάκης Ιωάννης Σπιθάκη Μαρία - - -
2019-02-02 11:30:5302/02/2019 Αρκάδι - ΟΠΑ 11:30:5311:30Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Μαρινάτος Ιωάννης - - - -
2019-02-02 12:30:5602/02/2019 Γιούχτας - ΓΕΙ 12:30:5612:30Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΑΡΧΑΝΩΝ
Σπιθάκη Μαρία - - - -
2019-02-02 13:30:5602/02/2019 Αρκάδι - Ακρωτήρι 13:30:5613:30Κορασίδων
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Κανακάκης Γεώργιος Κλώτσα Ιωάννα - - -
2019-02-02 14:00:4402/02/2019 ΓΕΗ - Σητειακός 14:00:4414:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Κόκκας Θωμάς Μιχαηλίδη Ευθυμία - - -
2019-02-02 15:00:4902/02/2019 Άνεμος 2 - Σούδα 2 15:00:4915:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΚΛΑΔΙΣΟΥ
Μπρέλλας Ιωάννης - - - -
2019-02-02 15:30:4802/02/2019 Αρκάδι - Κύδων 2 15:30:4815:30Κορασίδων Β
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Κανακάκης Γεώργιος Κλώτσα Ιωάννα - - -
2019-02-02 16:00:2002/02/2019 ΣΦΠΧ - ΓΕΗ 16:00:2016:00Νεανίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Κανδηλιεράκης Παύλος Συκάς Ιωάννης Κοκκινάκης Ευτύχιος - -
2019-02-02 16:00:3102/02/2019 Μεσσαρά - Άρτεμις 16:00:3116:00Pre League Γυναικών
ΚΛ. ΜΟΙΡΩΝ
Αγγελίδης Νικόλαος Γιαννόπουλος Νικόλαος Σπαντιδάκη Ελένη Καρπουζάς Ιωάννης -
2019-02-02 16:00:3302/02/2019 ΟΦΗ - Πανερυθραϊκός 16:00:3316:00Α2 Ανδρών
ΚΛ. ΒΑΚ
Τραχαλάκη Ελένη Καραπουλάκης Ευάγγελος Πακιουφάκη Ευρυδίκη - -
2019-02-02 16:00:5902/02/2019 Άθλεση - Γρύπας 16:00:5916:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Κόκκας Θωμάς Μιχαηλίδη Ευθυμία - - -
2019-02-02 17:30:4102/02/2019 Ν.ΟΠΕΡ - Αρκάδι 17:30:4117:30Παμπαίδων
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Μαρινάτος Ιωάννης - - -
2019-02-02 18:00:1102/02/2019 ΣΦΠΧ - ΓΕΗ 18:00:1118:00Εφήβων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Πετακάκη Παρασκευή Κουνδουράκη Νικολέτα Μωραϊτάκη Στέλλα - -
2019-02-02 18:00:3502/02/2019 ΟΦΗ - Φιλαθλητικός 18:00:3518:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΒΑΚ
Αβραμοπούλου Γεωργία Πακιουφάκη Ευρυδίκη - - -
2019-02-02 18:00:5202/02/2019 Μεσσαρά - Άρης 18:00:5218:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΜΟΙΡΩΝ
Σπαντιδάκη Ελένη Γιαννόπουλος Νικόλαος - - -

Κυριακή 03/03/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-02-03 10:00:4603/02/2019 ΓΕΗ- Φιλαθλητικός 10:00:4610:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Πακιουφάκη Ευρυδίκη Καλεμάκη Πελαγία - - -
2019-02-03 12:00:3703/02/2019 Παγχανιακός - ΣΦΠΧ 12:00:3712:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Μπρέλλας Ιωάννης Κάγκας Γεώργιος - - -
2019-02-03 12:00:5003/02/2019 Άνεμος - Αρκάδι 12:00:5012:00Παγκορασίδων
KΛ. ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ
Κοκκινάκης Ευτύχιος Συκάς Ιωάννης - - -
2019-02-03 13:00:3003/02/2019 Χερρονάσιος - Σούδα 13:00:3013:00Ανδρών
ΚΛ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ
Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Μαρινάτος Ιωάννης Πακιουφάκη Ευρυδίκη - -
2019-02-03 14:00:3403/02/2019 ΣΦΠΧ - Αρκάδι 14:00:3414:00Γυναικών
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Κανδηλιεράκης Παύλος Κουνδουράκη Νικολέτα Μωραϊτάκη Μαρία-Αικατερίνη Αγγελίδης Νικόλαος -
2019-02-03 14:00:4203/02/2019 Πήγασος - ΓΕΗ 14:00:4214:00Γυναικών
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Κόκκας Θωμάς Μαυρέα Χριστίνα - -
2019-02-03 15:00:2103/02/2019 Γιούχτας - Άθλεση 2 15:00:2115:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΑΡΧΑΝΩΝ
Αμαριανιτάκης Ιωάννης - - - -
2019-02-03 16:00:4803/02/2019 Παγχανιακός - Ν.ΟΠΕΡ 16:00:4816:00Γυναικών
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Κουνδουράκη Νικολέτα Κανδηλιεράκης Παύλος Μωραϊτάκη Στέλλα - -
2019-02-03 17:00:3403/02/2019 Γιούχτας - Χερρονάσιος 17:00:3417:00Γυναικών
ΚΛ. ΑΡΧΑΝΩΝ
Αμαριανιτάκης Ιωάννης Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Μαρινάτος Ιωάννης - -
2019-02-03 17:00:3403/02/2019 Ακρωτήρι - Κύδων 17:00:3417:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Πετακάκη Παρασκευή Μπρέλλας Ιωάννης - - -
2019-02-03 17:00:5003/02/2019 Γρύπας - Μεσσαρά 17:00:5017:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΜΕΛΕΣΣΩΝ
Σπιθάκη Μαρία Καράλη Βασιλική - - -
2019-02-03 18:00:1603/02/2019 Κύδων - Ν.ΟΠΕΡ 18:00:1618:00Ανδρών
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Τραχαλάκη Ελένη Σπαντιδάκη Ελένη Μωραϊτάκη Μαρία-Αικατερίνη - -
2019-02-03 19:00:0503/02/2019 ΓΕΗ - Ηρόδοτος 19:00:0519:00Ανδρών
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Κόκκας Θωμάς Καραπουλάκης Ευάγγελος Μαυρέα Χριστίνα - -
2019-02-03 19:00:3803/02/2019 Σούδα - Ν.ΟΠΕΡ 19:00:3819:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Κουνδουράκη Νικολέτα Κάγκας Γεώργιος - - -
2019-02-03 19:00:3903/02/2019 Πήγασος - ΟΦΗ 19:00:3919:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΜΕΛΕΣΣΩΝ
Καράλη Βασιλική Σπιθάκη Μαρία - - -
2019-02-03 19:00:4003/02/2019 Ακρωτήρι - Κύδων 19:00:4019:00Γυναικών
ΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Συκάς Ιωάννης Πετακάκη Παρασκευή Μπρέλλας Ιωάννης - -
2019-02-03 20:00:5403/02/2019 ΣΦΠΧ - Ακρωτήρι 20:00:5420:00Ανδρών
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Σπαντιδάκη Ελένη Τραχαλάκη Ελένη Μωραϊτάκη Μαρία-Αικατερίνη Καρπουζάς Ιωάννης -

Ορισμοί 26-27/01

Σάββατο 26/01/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-01-26 16:00:5126/01/2019 Άθλεση - Αστέρας Αγ. Δημητρίου 16:00:5116:00Α2 Γυναικών
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Κόκκας Θωμάς Αμαριανιτάκης Ιωάννης Αβραμοπούλου Γεωργία - -
2019-01-26 18:00:0526/01/2019 ΓΕΗ - ΣΦΠΧ 18:00:0518:00Νεανίδων
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Σπιθάκη Μαρία Αβραμοπούλου Γεωργία Κοκοτσάκης Βασίλειος -
2019-01-26 18:00:4326/01/2019 Ηρόδοτος - ΣΦΠΧ 18:00:4318:00Εφήβων
ΚΛ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ
Καράλη Βασιλική - Καλεμάκη Πελαγία - -
2019-01-26 18:00:5126/01/2019 Αρκάδι 2 - Σούδα 2 18:00:5118:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Μαρινάτος Ιωάννης - - - -
2019-01-26 19:00:3426/01/2019 ΓΕΗ - Ν.ΟΠΕΡ 19:00:3419:00Εφήβων
ΚΛ. ΒΑΚ
Αμαριανιτάκης Ιωάννης Κόκκας Θωμάς - - -
2019-01-26 20:00:5126/01/2019 Ηρόδοτος - Πήγασος 20:00:5120:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ
Καράλη Βασιλική - Καλεμάκη Πελαγία - -

Κυριακή 27/01/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-01-27 15:30:3227/01/2019 Ν.ΟΠΕΡ - Αρκάδι 15:30:3215:30Κορασίδων
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Μαρινάτος Ιωάννης - - -
2019-01-27 16:00:1827/01/2019 ΣΦΠΧ - Αρκάδι 16:00:1816:00Παίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Κουνδουράκη Νικολέτα Σπαντιδάκη Ελένη - - -
2019-01-27 18:00:2827/01/2019 Αετός - Αρκάδι 18:00:2818:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Κοκκινάκης Ευτύχιος Ντουμπαρατζή Δέσποινα - - -
2019-01-27 19:30:2627/01/2019 Μεσσαρά - ΓΕΗ 19:30:2619:30Κορασίδων
ΚΛ. ΜΟΙΡΩΝ
Αμαριανιτάκης Ιωάννης Πακιουφάκη Ευρυδίκη - - -

Ορισμοί 19-20/01

Σάββατο 19/01/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-01-19 13:30:5819/01/2019 Μεσσαρά - Άρης 13:30:5813:30Κορασίδων
ΚΛ. ΜΟΙΡΩΝ
Αβραμοπούλου Γεωργία Καραπουλάκης Ευάγγελος Φανουράκη Ξανθή - -
2019-01-19 16:00:0119/01/2019 Ακρωτήρι - ΓΕΗ 16:00:0116:00Νεανίδων
ΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Κουνδουράκη Νικολέτα Συκάς Ιωάννης Τζουρμπάκη Λαμπρινή Καρπουζάς Ιωάννης -
2019-01-19 16:00:2219/01/2019 Μεσσαρά - Ηρακλής 16:00:2216:00Pre League Γυναικών
ΚΛ. ΜΟΙΡΩΝ
Αμαριανιτάκης Ιωάννης Καραπουλάκης Ευάγγελος Αβραμοπούλου Γεωργία Κοκοτσάκης Βασίλειος -
2019-01-19 16:00:3719/01/2019 Αετός - Άνεμος 2 16:00:3716:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Σπαντιδάκη Ελένη Μωραϊτάκη Μαρία-Αικατερίνη - - -
2019-01-19 16:00:4219/01/2019 Φιλαθλητικός - Χερρονάσιος 16:00:4216:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Σπιθάκη Μαρία Κόκκας Θωμάς - - -
2019-01-19 16:00:4919/01/2019 ΟΦΗ - ΑΕΠ Ολυμπιάς 16:00:4916:00Α2 Ανδρών
ΚΛ. ΒΑΚ
Τραχαλάκη Ελένη Αγγελίδης Νικόλαος Μωραϊτάκη Στέλλα - -
2019-01-19 18:00:1219/01/2019 ΣΦΠΧ - Ν.ΟΠΕΡ 18:00:1218:00Παίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Γιαννόπουλος Νικόλαος Μιχαηλίδη Ευθυμία - - -
2019-01-19 18:00:5519/01/2019 ΟΦΗ - ΓΕΗ 18:00:5518:00Παίδων
ΚΛ. ΒΑΚ
Κόκκας Θωμάς Σπιθάκη Μαρία - - -
2019-01-19 19:00:4619/01/2019 Σούδα - Κύδων 19:00:4619:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Κανδηλιεράκης Παύλος Πετακάκη Παρασκευή - - -

* Η κ. Φανουράκη έχει οριστεί ως εκπαιδευόμενη

** Στην κ. Μιχαηλίδη, δεν θα δοθούν έξοδα μετακίνησης και ημεραργίας.

Κυριακή 20/01/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-01-20 10:00:4820/01/2019 Αρκάδι - Κύδων 10:00:4810:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Κανακάκης Γεώργιος - - -
2019-01-20 12:00:4520/01/2019 ΟΦΗ - ΓΕΗ 12:00:4512:00Παμπαίδων
ΚΛ. ΒΑΚ
Σπιθάκη Μαρία Πακιουφάκη Ευρυδίκη - - -
2019-01-20 12:00:4620/01/2019 Αρκάδι - ΣΦΠΧ 12:00:4612:00Παμπαίδων
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Κανακάκης Γεώργιος Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος - - -
2019-01-20 14:00:1320/01/2019 ΓΕΗ - Πήγασος 14:00:1314:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΒΑΚ
Αβραμοπούλου Γεωργία Σπιθάκη Μαρία - - -
2019-01-20 14:00:2920/01/2019 Ν.ΟΠΕΡ - Άνεμος 14:00:2914:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Πετακάκη Παρασκευή Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος - - -
2019-01-20 15:00:3220/01/2019 Ακρωτήρι - Αετός 15:00:3215:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Γιαννόπουλος Νικόλαος Τζουρμπάκη Λαμπρινή - - -
2019-01-20 15:00:4820/01/2019 Ηρόδοτος - Ν.ΟΠΕΡ 15:00:4815:00Παμπαίδων
ΚΛ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ
Συκάς Ιωάννης Καραπουλάκης Ευάγγελος - - -
2019-01-20 16:00:0420/01/2019 Άθλεση - ΣΦΠΧ 16:00:0416:00Νεανίδων
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Κόκκας Θωμάς Κανδηλιεράκης Παύλος Σταμουλάκη Ελευθερία Χαρά Βλαχάκης Εμμανουήλ -
2019-01-20 16:00:5020/01/2019 Ν.ΟΠΕΡ - Σούδα 16:00:5016:00Ανδρών
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Κανακάκης Γεώργιος Πετακάκη Παρασκευή Κλώτσα Ιωάννα - -
2019-01-20 16:00:5620/01/2019 ΓΕΗ3 - Γιούχτας 16:00:5616:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΒΑΚ
Αβραμοπούλου Γεωργία - - - -
2019-01-20 17:00:3320/01/2019 Ηρόδοτος - Κύδων 17:00:3317:00Ανδρών
ΚΛ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Συκάς Ιωάννης Πακιουφάκη Ευρυδίκη - -
2019-01-20 17:00:4820/01/2019 ΓΕΙ - Άθλεση2 17:00:4817:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
Πετράκης Ιωάννης - Παπαπαύλος Ιωάννης - -
2019-01-20 17:00:5520/01/2019 Ακρωτήρι - Χερρονάσιος 17:00:5517:00Ανδρών
ΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Αγγελίδης Νικόλαος Σπαντιδάκη Ελένη Μωραϊτάκη Μαρία-Αικατερίνη - -
2019-01-20 18:00:1820/01/2019 ΓΕΗ - ΣΦΠΧ 18:00:1818:00Ανδρών
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Κανδηλιεράκης Παύλος Κόκκας Θωμάς Καλεμάκη Πελαγία - -
2019-01-20 19:00:4720/01/2019 Ηρόδοτος - Πήγασος2 19:00:4719:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ
Πακιουφάκη Ευρυδίκη - - - -
2019-01-20 19:00:5920/01/2019 Άρης - ΟΦΗ 19:00:5919:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΓΟΥΡΝΩΝ
Σπιθάκη Μαρία Αβραμοπούλου Γεωργία - - -
2019-01-20 20:00:2420/01/2019 ΓΕΗ - Χερρονάσιος 20:00:2420:00Κορασίδων
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Σταμουλάκη Ελευθερία Χαρά Καλεμάκη Πελαγία - - -

* Ο κ. Παπαπαύλου έχει οριστεί ως εκπαιδευόμενος

Έξοδα μετακίνησης για τους διαιτητές που μετακινούνται από Χανιά προς Ηράκλειο:
Τα έξοδα μετακίνησης ανέρχονται σε 48€ και τα έξοδα ημεραργίας που ανέρχονται σε 14€ ανά μετακινούμενο διαιτητή, και τα οποία θα κατανεμηθούν εξίσου στους 3 γηπεδούχους (Ηρόδοτο - ΓΕΗ - Άθλεση), σύμφωνα με την συμφωνία ΕΣΠΕΚ - ΣΥΔΠΕΚ.


Ορισμοί 12-13/01

Σάββατο 12/01/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-01-12 10:00:5012/01/2019 Πήγασος 2 - ΓΕΗ 2 10:00:5010:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Σταμουλάκη Ελευθερία Χαρά - - - -
2019-01-12 12:00:1512/01/2019 Φιλαθλητικος - Ηρόδοτος 12:00:1512:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Σταμουλάκη Ελευθερία Χαρά Καλεμάκη Πελαγία - - -
2019-01-12 12:00:5712/01/2019 ΟΦΗ- ΓΕΗ 12:00:5712:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΒΑΚ
Πακιουφάκη Ευρυδίκη Μιχαηλίδη Ευθυμία - - -
2019-01-12 14:00:1112/01/2019 ΣΦΠΧ - ΟΦΗ 14:00:1114:00Παμπαίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Σπαντιδάκη Ελένη Τζουρμπάκη Λαμπρινή - - -
2019-01-12 14:00:4212/01/2019 Πήγασος - ΓΕΙ 14:00:4214:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Αβραμοπούλου Γεωργία Πακιουφάκη Ευρυδίκη - - -
2019-01-12 15:00:2112/01/2019 Σητειακός - Γιούχτας 15:00:2115:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΣΗΤΕΙΑΣ
Πετράκης Ιωάννης - - - -
2019-01-12 15:00:4912/01/2019 Άνεμος - Σούδα 15:00:4915:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΚΛΑΔΙΣΟΥ
Κανδηλιεράκης Παύλος Μπρέλλας Ιωάννης - - -
2019-01-12 16:00:2412/01/2019 Μεσσαρά - Βριλήσια 16:00:2416:00Pre League Γυναικών
ΚΛ. ΜΟΙΡΩΝ
Τραχαλάκη Ελένη Αμαριανιτάκης Ιωάννης Κουνδουράκη Νικολέτα Καρπουζάς Ιωάννης -
2019-01-12 16:00:4212/01/2019 Αετός - Αρκάδι 16:00:4216:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Συκάς Ιωάννης Σπαντιδάκη Ελένη - - -
2019-01-12 16:00:5612/01/2019 ΓΕΗ - Ακρωτήρι 16:00:5616:00Νεανίδων
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Αβραμοπούλου Γεωργία Καλεμάκη Πελαγία - -
2019-01-12 17:00:5012/01/2019 Σούδα - ΓΕΗ 17:00:5017:00Εφήβων
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Πετακάκη Παρασκευή Κοκκινάκης Ευτύχιος - - -
2019-01-12 18:00:5712/01/2019 Κύδων 2 - Κύδων 1 18:00:5718:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Μπρέλλας Ιωάννης Συκάς Ιωάννης - - -
2019-01-12 20:00:0712/01/2019 Ν.ΟΠΕΡ - Ηρόδοτος 20:00:0720:00Εφήβων
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Κλώτσα Ιωάννα - - -

Κυριακή 13/01/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-01-13 10:00:2213/01/2019 Κύδων 2 - Άνεμος 2 10:00:2210:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Κοκκινάκης Ευτύχιος Μπρέλλας Ιωάννης - - -
2019-01-13 10:00:2213/01/2019 ΓΕΗ - Ηρόδοτος 10:00:2210:00Παμπαίδων
ΚΛ. ΒΑΚ
Σταμουλάκη Ελευθερία Χαρά Καλεμάκη Πελαγία - - -
2019-01-13 10:00:2613/01/2019 Πήγασος - Άρης 10:00:2610:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Καράλη Βασιλική Πακιουφάκη Ευρυδίκη - - -
2019-01-13 10:00:3813/01/2019 Χερρονάσιος - ΓΕΗ 10:00:3810:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Αβραμοπούλου Γεωργία - - -
2019-01-13 12:00:1213/01/2019 Κύδων - Ν.ΟΠΕΡ 12:00:1212:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Μπρέλλας Ιωάννης Κουνδουράκη Νικολέτα - - -
2019-01-13 12:00:1413/01/2019 ΓΕΗ 3 - Ηρόδοτος 12:00:1412:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΒΑΚ
Σταμουλάκη Ελευθερία Χαρά - - - -
2019-01-13 14:00:1513/01/2019 Παγχανιακός - Ακρωτήρι 14:00:1514:00Γυναικών
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Κουνδουράκη Νικολέτα Τραχαλάκη Ελένη Μωραϊτάκη Μαρία-Αικατερίνη - -
2019-01-13 14:00:5713/01/2019 Αρκάδι - Γιούχτας 14:00:5714:00Γυναικών
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Κανακάκης Γεώργιος Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Κλώτσα Ιωάννα - -
2019-01-13 16:00:0113/01/2019 Ν.ΟΠΕΡ - Χερρονάσιος 16:00:0116:00Γυναικών
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Κανακάκης Γεώργιος Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Κλώτσα Ιωάννα - -
2019-01-13 16:00:1513/01/2019 ΣΦΠΧ - Άθλεση 16:00:1516:00Νεανίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Τραχαλάκη Ελένη Πετακάκη Παρασκευή Μωραϊτάκη Μαρία-Αικατερίνη Καρπουζάς Ιωάννης -
2019-01-13 16:00:5313/01/2019 ΟΦΗ - Γρύπας 16:00:5316:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΒΑΚ
Καράλη Βασιλική Μιχαηλίδη Ευθυμία - - -
2019-01-13 17:00:1513/01/2019 Άνεμος 3 - ΟΠΑ 17:00:1517:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΚΛΑΔΙΣΟΥ
Μπρέλλας Ιωάννης - - - -
2019-01-13 17:00:2013/01/2019 Σούδα - Ηρόδοτος 17:00:2017:00Ανδρών
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Κοκκινάκης Ευτύχιος Συκάς Ιωάννης Ντουμπαρατζή Δέσποινα - -
2019-01-13 17:00:2113/01/2019 Ακρωτήρι - ΓΕΗ 17:00:2117:00Ανδρών
ΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Κανδηλιεράκης Παύλος Σπαντιδάκη Ελένη Τζουρμπάκη Λαμπρινή - -
2019-01-13 18:00:0813/01/2019 Ν.ΟΠΕΡ - Χερρονάσιος 18:00:0818:00Ανδρών
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Κανακάκης Γεώργιος Κλώτσα Ιωάννα - -
2019-01-13 18:00:1513/01/2019 Κύδων - Πήγασος 18:00:1518:00Γυναικών
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Αγγελίδης Νικόλαος Γιαννόπουλος Νικόλαος Μωραϊτάκη Στέλλα - -
2019-01-13 19:00:5513/01/2019 Σούδα - Παγχανιακός 19:00:5519:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Ντουμπαρατζή Δέσποινα Συκάς Ιωάννης - - -
2019-01-13 20:00:1413/01/2019 ΣΦΠΧ - Κύδων 20:00:1420:00Ανδρών
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Γιαννόπουλος Νικόλαος Αγγελίδης Νικόλαος Μωραϊτάκη Στέλλα - -
2019-01-13 20:00:2213/01/2019 Άθλεση - Φιλαθλητικός 20:00:2220:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Κόκκας Θωμάς Πακιουφάκη Ευρυδίκη - - -

Ορισμοί 05/01

Σάββατο 05/01/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-01-05 12:00:0105/01/2019 Αρκάδι - Σούδα 12:00:0112:00Κορασίδων
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Μαρινάτος Ιωάννης - - -
2019-01-05 14:00:3805/01/2019 Ν.ΟΠΕΡ - Ακρωτήρι 14:00:3814:00Κορασίδων
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Κλώτσα Ιωάννα - - -
2019-01-05 15:00:2005/01/2019 Μεσσαρά - ΓΕΗ 15:00:2015:00Κορασίδων
ΚΛ. ΜΟΙΡΩΝ
Αμαριανιτάκης Ιωάννης Πακιουφάκη Ευρυδίκη - - -
2019-01-05 17:00:0105/01/2019 ΣΦΠΧ - Παγχανιακός 17:00:0117:00Κορασίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Κουνδουράκη Νικολέτα Κοκκινάκης Ευτύχιος Σέκερης - -
2019-01-05 17:00:3705/01/2019 Σούδα 2 - Άνεμος 3 17:00:3717:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Μωραϊτάκη Στέλλα - Δημακοπούλου Δέσποινα - -
2019-01-05 18:00:3905/01/2019 Άθλεση - Πήγασος 18:00:3918:00Κορασίδων
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Καράλη Βασιλική Αβραμοπούλου Γεωργία - - -

* Οι ορισμένοι διαιτητές κ. Σέκερης και κ. Δημακοπούλου έχουν οριστεί ως εκπαιδευόμενοι.