Ορισμοί

Ορισμοί 22-23/12

Σάββατο 22/12/2018

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2018-12-22 12:00:1022/12/2018 Άρης - Άθλεση 12:00:1012:00Νεανίδων
ΚΛ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ
Αμαριανιτάκης Ιωάννης Αβραμοπούλου Γεωργία - - -
2018-12-22 13:00:3422/12/2018 ΓΕΗ - ΓΕΙ 13:00:3413:00Εφήβων
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Πακιουφάκη Ευρυδίκη Καράλη Βασιλική - - -
2018-12-22 16:00:2122/12/2018 ΟΦΗ - ΣΦΑΜ Φοίβος 16:00:2116:00Α2 Ανδρών
ΚΛ. ΒΑΚ
Τραχαλάκη Ελένη Καραπουλάκης Ευάγγελος Πακιουφάκη Ευρυδίκη - -
2018-12-22 16:00:2722/12/2018 Άθλεση - Αγία Παρασκευή 16:00:2716:00Α2 Γυναικών
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Κόκκας Θωμάς Κανδηλιεράκης Παύλος Σπιθάκη Μαρία - -
2018-12-22 16:00:3322/12/2018 ΟΠΑ - Κύδων2 16:00:3316:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Αγγελίδης Νικόλαος - - - -
2018-12-22 17:00:5622/12/2018 ΣΦΠΧ - ΝΟΠΕΡ 17:00:5617:00Εφήβων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Γιαννόπουλος Νικόλαος Κοκκινάκης Ευτύχιος - - -
2018-12-22 17:30:4622/12/2018 Ηρόδοτος - Σούδα 17:30:4617:30Εφήβων
ΚΛ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ
Αμαριανιτάκης Ιωάννης Αβραμοπούλου Γεωργία - - -
2018-12-22 18:00:5222/12/2018 Πήγασος - ΓΕΗ 18:00:5218:00Νεανίδων
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Κόκκας Θωμάς Σπιθάκη Μαρία - - -
2018-12-22 19:00:0222/12/2018 Σούδα - Κύδων 19:00:0219:00Νεανίδων
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Πετακάκη Παρασκευή Κάγκας Γεώργιος - - -
2018-12-22 19:00:0822/12/2018 ΣΦΠΧ - Παγχανιακός 19:00:0819:00Νεανίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Συκάς Ιωάννης Κοκκινάκης Ευτύχιος - - -

 

Κυριακή 23/12/2018

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2018-12-23 10:00:3423/12/2018 ΓΕΗ2 - ΓΕΗ3 10:00:3410:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Σπιθάκη Μαρία - - - -
2018-12-23 15:00:2923/12/2018 Άρης - Πήγασος 15:00:2915:00Κορασίδων
ΚΛ. ΓΟΥΡΝΩΝ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Πακιουφάκη Ευρυδίκη - - -
2018-12-23 17:00:2923/12/2018 Σούδα - Ν.ΟΠΕΡ 17:00:2917:00Κορασίδων
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Κουνδουράκη Νικολέτα Πετακάκη Παρασκευή - - -
2018-12-23 18:00:3923/12/2018 Παγχανιακός - Αρκάδι 18:00:3918:00Κορασίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Συκάς Ιωάννης Τραχαλάκη Ελένη - - -

Ορισμοί 15-19/12

Σάββατο 15/12/2018

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2018-12-15 10:00:2315/12/2018 Πήγασος - Άρης 10:00:2310:00Νεανίδων
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Κόκκας Θωμάς Καράλη Βασιλική - - -
2018-12-15 12:00:2515/12/2018 ΓΕΗ - Άθλεση 12:00:2512:00Νεανίδων
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Σπιθάκη Μαρία Αβραμοπούλου Γεωργία - - -
2018-12-15 12:30:1815/12/2018 Αρκάδι - ΟΦΗ 12:30:1812:30Παίδων
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Κανακάκης Γεώργιος Κλώτσα Ιωάννα - - -
2018-12-15 14:00:2215/12/2018 ΓΕΗ - ΣΠΦΧ 14:00:2214:00Παίδων
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Κόκκας Θωμάς Καράλη Βασιλική - - -
2018-12-15 14:00:5515/12/2018 Κύδων - Αρκάδι 14:00:5514:00Κορασίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Συκάς Ιωάννης Μωραϊτάκη Μαρία-Αικατερίνη - - -
2018-12-15 16:00:3715/12/2018 Κύδων2 - Άνεμος 16:00:3716:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Κανδηλιεράκης Παύλος Μωραϊτάκη Στέλλα - - -
2018-12-15 16:00:5515/12/2018 Μεσσαρά - Λαμία 16:00:5516:00Pre League Γυναικών
ΚΛ. ΜΟΙΡΩΝ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Αμαριανιτάκης Ιωάννης Καλεμάκη Πελαγία Κοκοτσάκης Βασίλειος -
2018-12-15 18:00:2215/12/2018 Παγχανιακός - Ακρωτήρι 18:00:2218:00Νεανίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Γιαννόπουλος Νικόλαος Κανδηλιεράκης Παύλος Μπρέλλας Ιωάννης - -
2018-12-15 18:00:3415/12/2018 Πήγασος - Γιούχτας 18:00:3418:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ
Αβραμοπούλου Γεωργία Σπιθάκη Μαρία - - -
2018-12-15 18:30:4415/12/2018 ΓΕΗ - Ηρόδοτος 18:30:4418:30Κορασίδων Β
ΚΛ. ΒΑΚ
Σταμουλάκη Ελευθερία Χαρά Μιχαηλίδη Ευθυμία - - -
2018-12-15 19:00:4515/12/2018 Σούδα - Αετός 19:00:4519:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Σπαντιδάκη Ελένη Κάγκας Γεώργιος - - -
2018-12-15 19:00:5115/12/2018 ΓΕΙ - Φιλαθλητικός 19:00:5119:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
Πετράκης Ιωάννης - Κουδουμά Όλγα - -
2018-12-15 20:00:2115/12/2018 Κύδων - ΣΦΠΧ 20:00:2120:00Νεανίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Πετακάκη Παρασκευή Μπρέλλας Ιωάννης - - -

 

Κυριακή 16/12/2018

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2018-12-16 10:00:1316/12/2018 Χερρονάσιος - Πήγασος 10:00:1310:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ
Πακιουφάκη Ευρυδίκη Μιχαηλίδη Ευθυμία - - -
2018-12-16 10:00:3016/12/2018 Ηρόδοτος - Γιούχτας 10:00:3010:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ
Καραπουλάκης Ευάγγελος - - - -
2018-12-16 10:00:5516/12/2018 Φιλαθλητικός - Μεσσαρά 10:00:5510:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Αμαριανιτάκης Ιωάννης Καλεμάκη Πελαγία - - -
2018-12-16 11:00:0516/12/2018 Άνεμος2 - Αρκάδι2 11:00:0511:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΚΛΑΔΙΣΟΥ
Κουνδουράκη Νικολέτα - - - -
2018-12-16 12:00:0916/12/2018 Ηρόδοτος - ΓΕΗ 12:00:0912:00Εφήβων
ΚΛ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ
Αμαριανιτάκης Ιωάννης Καλεμάκη Πελαγία - - -
2018-12-16 12:00:5116/12/2018 Παγχανιακός - Άνεμος 12:00:5112:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Σπαντιδάκη Ελένη Μωραϊτάκη Μαρία-Αικατερίνη - - -
2018-12-16 13:00:1716/12/2018 Άθλεση2 - Πήγασος2 13:00:1713:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΓΟΥΡΝΩΝ
Κόκκας Θωμάς - - - -
2018-12-16 14:00:1316/12/2018 ΣΦΠΧ - Κύδων 14:00:1314:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Σπαντιδάκη Ελένη Μωραϊτάκη Στέλλα - - -
2018-12-16 14:00:2916/12/2018 Αρκάδι - Ακρωτήρι 14:00:2914:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Μαρινάτος Ιωάννης - - -
2018-12-16 15:00:0416/12/2018 Σητειακός - ΟΦΗ 15:00:0415:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΣΗΤΕΙΑΣ
Πετράκης Ιωάννης - - - -
2018-12-16 16:00:2916/12/2018 Κύδων - ΣΦΠΧ 16:00:2916:00Γυναικών
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Κανδηλιεράκης Παύλος Γιαννόπουλος Νικόλαος Μωραϊτάκη Στέλλα - -
2018-12-16 16:00:4616/12/2018 Αρκάδι - Χερρονάσιος 16:00:4616:00Γυναικών
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Μαρινάτος Ιωάννης Κλώτσα Ιωάννα - -
2018-12-16 18:00:1816/12/2018 Ακρωτήρι - Ν.ΟΠΕΡ 18:00:1818:00Γυναικών
ΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Κουνδουράκη Νικολέτα Πετακάκη Παρασκευή Κάγκας Γεώργιος - -
2018-12-16 18:00:3516/12/2018 ΓΕΗ - Γιούχτας 18:00:3518:00Γυναικών
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Κόκκας Θωμάς Σπιθάκη Μαρία Μαυρέα Χριστίνα - -
2018-12-16 18:00:4016/12/2018 Παγχανιακός - Πήγασος 18:00:4018:00Γυναικών
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Αγγελίδης Νικόλαος Συκάς Ιωάννης Μωραϊτάκη Μαρία-Αικατερίνη - -
2018-12-16 18:00:4516/12/2018 Γρύπας - Άρης 18:00:4518:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΜΕΛΕΣΣΩΝ
Πακιουφάκη Ευρυδίκη Μιχαηλίδη Ευθυμία - - -
2018-12-16 18:00:5616/12/2018 Ν.ΟΠΕΡ - Αετός 18:00:5618:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Μαρινάτος Ιωάννης Κλώτσα Ιωάννα - - -
2018-12-16 20:00:4116/12/2018 ΓΕΗ - Άθλεση 20:00:4120:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Σπιθάκη Μαρία Κόκκας Θωμάς - - -
2018-12-16 20:30:1616/12/2018 Χερρονάσιος - Ηρόδοτος 20:30:1620:30Ανδρών
ΚΛ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Καράλη Βασιλική Σταμουλάκη Ελευθερία Χαρά - -

 

Τετάρτη 19/12/2018

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2018-12-19 16:00:5919/12/2018 Χερρονάσιος - Άθλεση 16:00:5916:00Κορασίδων
ΚΛ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ
Σπιθάκη Μαρία Αβραμοπούλου Γεωργία - - -
2018-12-19 20:00:0119/12/2018 ΣΦΠΧ - Ακρωτήρι 20:00:0120:00Κορασίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Πετακάκη Παρασκευή Κανδηλιεράκης Παύλος - - -

Ορισμοί 08-09/12

Σάββατο 08/12/2018

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2018-12-08 11:00:4308/12/2018 Παγχανιακός - Αετός 11:00:4311:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Κοκκινάκης Ευτύχιος Κουνδουράκη Νικολέτα - - -
2018-12-08 13:00:0208/12/2018 ΓΕΗ - ΓΕΙ 13:00:0213:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Πακιουφάκη Ευρυδίκη Μιχαηλίδη Ευθυμία - - -
2018-12-08 14:00:0208/12/2018 Ν.ΟΠΕΡ - ΓΕΙ 14:00:0214:00Εφήβων
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Κλώτσα Ιωάννα - - -
2018-12-08 14:00:5008/12/2018 Ηρόδοτος - ΓΕΗ 14:00:5014:00Εφήβων
ΚΛ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ
Κόκκας Θωμάς Σπιθάκη Μαρία - - -
2018-12-08 15:00:0808/12/2018 Κύδων - Ακρωτήρι 15:00:0815:00Νεανίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Σπαντιδάκη Ελένη Κανδηλιεράκης Παύλος - Αγγελίδης Νικόλαος -
2018-12-08 16:00:0108/12/2018 Άθλεση - Καλαμάτα 16:00:0116:00Α2 Γυναικών
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Αμαριανιτάκης Ιωάννης Καραπουλάκης Ευάγγελος Αβραμοπούλου Γεωργία - -
2018-12-08 16:00:0908/12/2018 Χερρονάσιος - Μεσσαρά 16:00:0916:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ
Πακιουφάκη Ευρυδίκη Μιχαηλίδη Ευθυμία - - -
2018-12-08 16:00:2608/12/2018 ΟΦΗ - Γιούχτας 16:00:2616:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΒΑΚ
Κληματσίδα Παρασκευή Καράλη Βασιλική - - -
2018-12-08 17:00:4508/12/2018 ΣΦΠΧ - Σούδα 17:00:4517:00Εφήβων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Κανδηλιεράκης Παύλος Σπαντιδάκη Ελένη - - -
2018-12-08 18:00:0308/12/2018 Ηρόδοτος - Σητειακός 18:00:0318:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ
Σπιθάκη Μαρία Κόκκας Θωμάς - - -
2018-12-08 19:00:5408/12/2018 ΣΦΠΧ - Σούδα 19:00:5419:00Νεανίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Κουνδουράκη Νικολέτα Κοκκινάκης Ευτύχιος - Καρπουζάς Ιωάννης -
2018-12-08 20:00:0008/12/2018 Φιλαθλητικός - Πήγασος 20:00:0020:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Κληματσίδα Παρασκευή Αβραμοπούλου Γεωργία - - -
2018-12-08 20:00:4708/12/2018 ΟΦΗ - Ροδίων Άθλησις 20:00:4720:00Α2 Ανδρών
ΚΛ. ΒΑΚ
Φραγκάκης Νικόλαος Τραχαλάκη Ελένη Καράλη Βασιλική Κοκοτσάκης Βασίλειος -

Εκπαίδευση

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2018-12-06 11:00:4506/12/2018 Παγχανιακός - Αετός 11:00:4511:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
- - Κλεινάκης Γεώργιος
Λεμοντζόγλου
- -
2018-12-06 15:00:1106/12/2018 Κύδων - Ακρωτήρι 15:00:1115:00Νεανίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
- - Χαριτωνίδου Μαρία - -
2018-12-06 17:00:5506/12/2018 ΣΦΠΧ - Σούδα 17:00:5517:00Εφήβων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
- - Σταγάκης Ιωάννης - -
2018-12-06 19:00:5606/12/2018 ΣΦΠΧ - Σούδα 19:00:5619:00Νεανίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
- - Δημακοπούλου Δέσποινα - -

Κυριακή 09/12/2018

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2018-12-09 10:00:2309/12/2018 Μεσσαρά - ΓΕΗ 10:00:2310:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΜΟΙΡΩΝ
Πακιουφάκη Ευρυδίκη Αμαριανιτάκης Ιωάννης - - -
2018-12-09 12:00:4909/12/2018 Κύδων - Παγχανιακός 12:00:4912:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Κοκκινάκης Ευτύχιος Σπαντιδάκη Ελένη - - -
2018-12-09 12:00:5509/12/2018 Άνεμος - Σούδα 12:00:5512:00Παγκορασίδων
KΛ. ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ
Μπρέλλας Ιωάννης Κανδηλιεράκης Παύλος - - -
2018-12-09 12:00:5609/12/2018 Πήγασος - Ακρωτήρι 12:00:5612:00Γυναικών
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Κόκκας Θωμάς Καράλη Βασιλική Μιχαηλίδη Ευθυμία - -
2018-12-09 14:00:4009/12/2018 ΟΦΗ - Φιλαθλητικός 14:00:4014:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΒΑΚ
Σπιθάκη Μαρία Αβραμοπούλου Γεωργία - - -
2018-12-09 14:00:5509/12/2018 Αετός - ΣΦΠΧ 14:00:5514:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Συκάς Ιωάννης Κοκκινάκης Ευτύχιος - - -
2018-12-09 16:00:1909/12/2018 ΣΦΠΧ - Σούδα 16:00:1916:00Ανδρών
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Συκάς Ιωάννης Κουνδουράκη Νικολέτα Κάγκας Γεώργιος Καρπουζάς Ιωάννης -
2018-12-09 16:00:2709/12/2018 Γιούχτας - Κύδων 16:00:2716:00Γυναικών
ΚΛ. ΑΡΧΑΝΩΝ
Καράλη Βασιλική Καραπουλάκης Ευάγγελος Μιχαηλίδη Ευθυμία Βλαχάκης Εμμανουήλ -
2018-12-09 17:00:2009/12/2018 Άθλεση - Χερρονάσιος 17:00:2017:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ
Πακιουφάκη Ευρυδίκη Αμαριανιτάκης Ιωάννης - - -
2018-12-09 18:00:5109/12/2018 Ακρωτήρι - Ν. ΟΠΕΡ 18:00:5118:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Κανδηλιεράκης Παύλος Μπρέλλας Ιωάννης - - -
2018-12-09 18:00:5409/12/2018 Κύδων - Ακρωτήρι 18:00:5418:00Ανδρών
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Αγγελίδης Νικόλαος Ντουμπαρατζή Δέσποινα Κουνδουράκη Νικολέτα - -
2018-12-09 19:00:2309/12/2018 Χερρονάσιος - ΓΕΗ 19:00:2319:00Γυναικών
ΚΛ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ
Αμαριανιτάκης Ιωάννης Πακιουφάκη Ευρυδίκη Κληματσίδα Παρασκευή - -
2018-12-09 19:00:5209/12/2018 Ν. ΟΠΕΡ - Αρκάδι 19:00:5219:00Γυναικών
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Κανακάκης Γεώργιος Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Κλώτσα Ιωάννα - -
2018-12-09 19:00:5309/12/2018 ΓΕΗ - Χερρονάσιος 19:00:5319:00Ανδρών
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Κόκκας Θωμάς Σπιθάκη Μαρία Αβραμοπούλου Γεωργία - -
2018-12-09 20:00:1809/12/2018 Ηρόδοτος - Ν. ΟΠΕΡ 20:00:1820:00Ανδρών
ΚΛ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Καράλη Βασιλική Μιχαηλίδη Ευθυμία - -
2018-12-09 20:00:4809/12/2018 ΣΦΠΧ - Παγχανιακός 20:00:4820:00Γυναικών
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Σπαντιδάκη Ελένη Αγγελίδης Νικόλαος Κάγκας Γεώργιος - -

Εκπαίδευση

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2018-12-07 12:00:2507/12/2018 Κύδων - Παγχανιακός 12:00:2512:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
- - Κλεινάκης Γεώργιος - -
2018-12-07 14:00:2507/12/2018 Αετός - ΣΦΠΧ 14:00:2514:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
- - Μαυρεδάκη - -
2018-12-07 16:00:5607/12/2018 ΣΦΠΧ - Σούδα 16:00:5616:00Ανδρών
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
- - Σταγάκης Ιωάννης - -
2018-12-07 18:00:0407/12/2018 Κύδων - Ακρωτήρι 18:00:0418:00Ανδρών
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
- - Χαριτωνίδου Μαρία - -
2018-12-07 18:00:3307/12/2018 Ακρωτήρι - Ν. ΟΠΕΡ 18:00:3318:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
- - Δημακοπούλου Δέσποινα - -
2018-12-07 20:00:4307/12/2018 Γυναικών 20:00:4320:00Γυναικών
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
- - Μαυρεδάκη - -

Δευτέρα 10/12/2018

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2018-12-10 16:30:4310/12/2018 Πήγασος - Γρύπας 16:30:4316:30Παγκορασίδων
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Κόκκας Θωμάς Σπιθάκη Μαρία - - -

Ορισμοί 01-02/12

Σάββατο 01/12/2018

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2018-12-01 09:00:5001/12/2018 Πήγασος - ΓΕΗ 09:00:5009:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Αβραμοπούλου Γεωργία Μαυρέα Χριστίνα - - -
2018-12-01 11:00:1001/12/2018 ΓΕΗ - Άρης 11:00:1011:00Κορασίδων
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Κληματσίδα Παρασκευή Μαυρέα Χριστίνα - - -
2018-12-01 12:00:0001/12/2018 Αρκάδι - Σούδα 12:00:0012:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Κλώτσα Ιωάννα - - -
2018-12-01 13:00:1701/12/2018 Άθλεση - Μεσσαρά 13:00:1713:00Κορασίδων
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Κληματσίδα Παρασκευή Αβραμοπούλου Γεωργία - Κοκοτσάκης Βασίλειος -
2018-12-01 14:00:0301/12/2018 Αρκάδι - ΣΦΠΧ 14:00:0314:00Κορασίδων
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Κλώτσα Ιωάννα - - -
2018-12-01 14:30:5701/12/2018 Αετός - Κύδων 2 14:30:5714:30Κορασίδων Β
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Ντουμπαρατζή Δέσποινα Μωραϊτάκη Στέλλα - - -
2018-12-01 15:00:0601/12/2018 Πήγασος - Χερρονάσιος 15:00:0615:00Κορασίδων
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Κόκκας Θωμάς Σταμουλάκη Ελευθερία Χαρά - - -
2018-12-01 15:00:5101/12/2018 Άνεμος - Κύδων 15:00:5115:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΚΛΑΔΙΣΟΥ
Συκάς Ιωάννης Σπαντιδάκη Ελένη - - -
2018-12-01 16:30:0101/12/2018 ΣΦΠΧ - Αρκάδι 16:30:0116:30Παίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Κουνδουράκη Νικολέτα Μωραϊτάκη Μαρία-Αικατερίνη - Καρπουζάς Ιωάννης -
2018-12-01 17:00:1601/12/2018 Ακρωτήρι - Σούδα 17:00:1617:00Κορασίδων
ΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Μπρέλλας Ιωάννης Τζουρμπάκη Λαμπρινή - Αγγελίδης Νικόλαος -
2018-12-01 17:30:5401/12/2018 ΟΦΗ - Ηρόδοτος 17:30:5417:30Κορασίδων Β
ΚΛ. ΒΑΚ
Κληματσίδα Παρασκευή Αμαριανιτάκης Ιωάννης - - -
2018-12-01 18:00:5201/12/2018 Ν.ΟΠΕΡ - Παγχανιακός 18:00:5218:00Κορασίδων
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Κανακάκης Γεώργιος Κλώτσα Ιωάννα - - -
2018-12-01 19:30:0001/12/2018 Γιούχτας - ΓΕΗ 19:30:0019:30Κορασίδων Β
ΚΛ. ΑΡΧΑΝΩΝ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Κόκκας Θωμάς - - -
2018-12-01 20:00:1401/12/2018 Ν. ΟΠΕΡ - ΓΕΗ 20:00:1420:00Παίδων
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Κανακάκης Γεώργιος Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος - - -

Κυριακή 02/12/2018

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2018-12-02 10:00:1902/12/2018 Γιούχτας - Γρύπας2 10:00:1910:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΑΡΧΑΝΩΝ
Κληματσίδα Παρασκευή - - - -
2018-12-02 10:00:3402/12/2018 Φιλαθλητικός - Άρης 10:00:3410:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Αβραμοπούλου Γεωργία Μιχαηλίδη Ευθυμία - - -
2018-12-02 11:00:1602/12/2018 Ηρόδοτος - ΓΕΗ2 11:00:1611:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ
Κόκκας Θωμάς - - - -
2018-12-02 12:00:5602/12/2018 Άθλεση - Πήγασος 12:00:5612:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Αβραμοπούλου Γεωργία Μιχαηλίδη Ευθυμία - - -
2018-12-02 14:00:1602/12/2018 ΣΦΠΧ - Ακρωτήρι 14:00:1614:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Μπρέλλας Ιωάννης Τζουρμπάκη Λαμπρινή - - -
2018-12-02 14:00:5702/12/2018 ΓΕΗ - Αρκάδι 14:00:5714:00Γυναικών
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Κληματσίδα Παρασκευή Αγγελίδης Νικόλαος Αβραμοπούλου Γεωργία - -
2018-12-02 16:00:1102/12/2018 Πήγασος - Ν.ΟΠΕΡ 16:00:1116:00Γυναικών
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Αγγελίδης Νικόλαος Καραπουλάκης Ευάγγελος Καλεμάκη Πελαγία Βλαχάκης Εμμανουήλ -
2018-12-02 16:00:4002/12/2018 Παγχανιακός - Γιούχτας 16:00:4016:00Γυναικών
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Κοκκινάκης Ευτύχιος Συκάς Ιωάννης Μωραϊτάκη Στέλλα - -
2018-12-02 16:00:4302/12/2018 Ν. ΟΠΕΡ - ΣΦΠΧ 16:00:4316:00Ανδρών
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Κανακάκης Γεώργιος Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Κλώτσα Ιωάννα - -
2018-12-02 17:00:2102/12/2018 ΓΕΗ3 - Άθλεση2 17:00:2117:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΒΑΚ
Κληματσίδα Παρασκευή - - - -
2018-12-02 17:00:5602/12/2018 Σούδα - Κύδων 17:00:5617:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Μπρέλλας Ιωάννης Τζουρμπάκη Λαμπρινή - - -
2018-12-02 17:00:5902/12/2018 Ακρωτήρι - ΣΦΠΧ 17:00:5917:00Γυναικών
ΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Κουνδουράκη Νικολέτα Σπαντιδάκη Ελένη Μωραϊτάκη Μαρία-Αικατερίνη Καρπουζάς Ιωάννης -
2018-12-02 18:00:1402/12/2018 Ν. ΟΠΕΡ - Αρκάδι 18:00:1418:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Κλώτσα Ιωάννα Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος - - -
2018-12-02 18:00:2702/12/2018 Κύδων - Χερρονάσιος 18:00:2718:00Γυναικών
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Συκάς Ιωάννης Κοκκινάκης Ευτύχιος Μωραϊτάκη Στέλλα - -
2018-12-02 18:00:3302/12/2018 ΓΕΗ - Κύδων 18:00:3318:00Ανδρών
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Κόκκας Θωμάς Καλεμάκη Πελαγία - -
2018-12-02 19:00:1702/12/2018 ΓΕΙ - Σητειακός 19:00:1719:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
Πετράκης Ιωάννης - Κουδουμά Όλγα - -
2018-12-02 19:00:3902/12/2018 Ακρωτήρι - Σούδα 19:00:3919:00Ανδρών
ΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Σπαντιδάκη Ελένη Κουνδουράκη Νικολέτα Μωραϊτάκη Μαρία-Αικατερίνη - -
2018-12-02 20:00:2702/12/2018 ΓΕΗ - ΟΦΗ 20:00:2720:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Κόκκας Θωμάς Μιχαηλίδη Ευθυμία - - -

 


Ορισμοί 24-25/11

Σάββατο 24/11/2018

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2018-11-24 09:00:0624/11/2018 Άθλεση - Πήγασος 09:00:0609:00Νεανίδων
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Σπιθάκη Μαρία Σταμουλάκη Ελευθερία Χαρά - - -
2018-11-24 13:00:2024/11/2018 ΓΕΗ - ΣΦΠΧ 13:00:2013:00Εφήβων
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Κανακάκης Γεώργιος Αβραμοπούλου Γεωργία - - -
2018-11-24 15:00:1024/11/2018 ΓΕΙ - ΟΦΗ 15:00:1015:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
Πετράκης Ιωάννης - Κουδουμά Όλγα - -
2018-11-24 16:00:0224/11/2018 Αετός - Κύδων 1 16:00:0216:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Κοκκινάκης Ευτύχιος Μπρέλλας Ιωάννης - - -
2018-11-24 16:00:0924/11/2018 Ακρωτήρι - ΣΦΠΧ 16:00:0916:00Νεανίδων
ΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Αγγελίδης Νικόλαος Μωραϊτάκη Μαρία-Αικατερίνη - - -
2018-11-24 16:00:2624/11/2018 Άθλεση - Απόλλων Πάτρας 16:00:2616:00Α2 Γυναικών
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Κόκκας Θωμάς Κουνδουράκη Νικολέτα Πακιουφάκη Ευρυδίκη - -
2018-11-24 16:00:3824/11/2018 ΟΦΗ - ΑΟ Αιγιαλέων 16:00:3816:00Α2 Ανδρών
ΚΛ. ΒΑΚ
Τραχαλάκη Ελένη Κανδηλιεράκης Παύλος Αβραμοπούλου Γεωργία - -
2018-11-24 16:00:5224/11/2018 Μεσσαρά - ΑΕΚ 16:00:5216:00Pre League Γυναικών
ΚΛ. ΜΟΙΡΩΝ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Αμαριανιτάκης Ιωάννης Κληματσίδα Παρασκευή Βλαχάκης Εμμανουήλ -
2018-11-24 17:00:1824/11/2018 Σούδα - Ν.ΟΠΕΡ 17:00:1817:00Εφήβων
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Ντουμπαρατζή Δέσποινα Τζουρμπάκη Λαμπρινή - - -
2018-11-24 18:00:1024/11/2018 Άρης - ΓΕΗ 18:00:1018:00Νεανίδων
ΚΛ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ
Σταμουλάκη Ελευθερία Χαρά Σπιθάκη Μαρία - - -
2018-11-24 18:00:1124/11/2018 Παγχανιακός - Σούδα 18:00:1118:00Νεανίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Μπρέλλας Ιωάννης Κοκκινάκης Ευτύχιος - - -
2018-11-24 18:00:2024/11/2018 ΓΕΗ - Φιλαθλητικός 18:00:2018:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Κανακάκης Γεώργιος Αβραμοπούλου Γεωργία - - -
2018-11-24 18:00:4224/11/2018 Σητειακός - Πήγασος 18:00:4218:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΣΗΤΕΙΑΣ
Πετράκης Ιωάννης - - - -
2018-11-24 19:00:1224/11/2018 Σούδα - Κύδων 2 19:00:1219:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Ντουμπαρατζή Δέσποινα Τζουρμπάκη Λαμπρινή - - -
2018-11-24 19:00:1824/11/2018 Ηρόδοτος - Γιούχτας 19:00:1819:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ
Πακιουφάκη Ευρυδίκη Κόκκας Θωμάς - - -

Κυριακή 25/11/2018

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2018-11-25 10:00:1725/11/2018 ΓΕΗ - Αρκάδι 10:00:1710:00Παίδων
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Κληματσίδα Παρασκευή Αβραμοπούλου Γεωργία - - -
2018-11-25 13:00:1925/11/2018 Άθλεση - Άρης 13:00:1913:00Κορασίδων
ΚΛ. ΓΟΥΡΝΩΝ
Αβραμοπούλου Γεωργία Κληματσίδα Παρασκευή - - -
2018-11-25 14:00:4525/11/2018 ΣΦΠΧ - Πήγασος 14:00:4514:00Γυναικών
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Αγγελίδης Νικόλαος Κανδηλιεράκης Παύλος Μπρέλλας Ιωάννης - -
2018-11-25 15:00:3425/11/2018 Αρκάδι - Άνεμος 15:00:3415:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Κλώτσα Ιωάννα - - -
2018-11-25 16:00:2725/11/2018 Κύδων - Χερρονάσιος 16:00:2716:00Ανδρών
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Τραχαλάκη Ελένη Κουνδουράκη Νικολέτα Μωραϊτάκη Μαρία-Αικατερίνη - -
2018-11-25 16:00:3925/11/2018 Χερρονάσιος - Παγχανιακός 16:00:3916:00Γυναικών
ΚΛ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ
Αμαριανιτάκης Ιωάννης Καράλη Βασιλική Αβραμοπούλου Γεωργία - -
2018-11-25 17:00:4825/11/2018 Γιούχτας - Ακρωτήρι 17:00:4817:00Γυναικών
ΚΛ. ΑΡΧΑΝΩΝ
Κόκκας Θωμάς Σπιθάκη Μαρία Πακιουφάκη Ευρυδίκη - -
2018-11-25 17:00:5225/11/2018 Αρκάδι - Κύδων 17:00:5217:00Γυναικών
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Κανακάκης Γεώργιος Καραπουλάκης Ευάγγελος Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος - -
2018-11-25 18:00:4625/11/2018 ΣΦΠΧ - Ηρόδοτος 18:00:4618:00Ανδρών
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Κουνδουράκη Νικολέτα Τραχαλάκη Ελένη Μωραϊτάκη Μαρία-Αικατερίνη - -
2018-11-25 19:00:4625/11/2018 Σούδα - ΓΕΗ 19:00:4619:00Ανδρών
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Κοκκινάκης Ευτύχιος Μπρέλλας Ιωάννης Ντουμπαρατζή Δέσποινα - -
2018-11-25 19:00:5125/11/2018 Ακρωτήρι - Ν. ΟΠΕΡ 19:00:5119:00Ανδρών
ΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Κανδηλιεράκης Παύλος Αγγελίδης Νικόλαος Τζουρμπάκη Λαμπρινή - -
2018-11-25 19:00:5125/11/2018 Ν. ΟΠΕΡ - ΓΕΗ 19:00:5119:00Γυναικών
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Κανακάκης Γεώργιος Κλώτσα Ιωάννα - -

 


Ορισμοί 17-18/11

Σάββατο 17/11/2018

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2018-11-17 09:00:4617/11/2018 Πήγασος - ΓΕΗ 09:00:4609:00Κορασίδων
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Κόκκας Θωμάς Μιχαηλίδη Ευθυμία - - -
2018-11-17 11:00:2617/11/2018 Άθλεση - Άρης 11:00:2611:00Κορασίδων
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Κληματσίδα Παρασκευή Μιχαηλίδη Ευθυμία - - -
2018-11-17 12:30:2617/11/2018 Ν.ΟΠΕΡ - ΟΦΗ 12:30:2612:30Παίδων
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Μαρινάτος Ιωάννης Κλώτσα Ιωάννα - - -
2018-11-17 14:30:2317/11/2018 Ν.ΟΠΕΡ - ΣΦΠΧ 14:30:2314:30Κορασίδων
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Κλώτσα Ιωάννα - - -
2018-11-17 15:00:0117/11/2018 Άθλεση - Μεσηνιακός 15:00:0115:00Α2 Γυναικών
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Κόκκας Θωμάς Καραπουλάκης Ευάγγελος Κληματσίδα Παρασκευή - -
2018-11-17 15:00:2617/11/2018 ΓΕΗ - Αρκάδι 15:00:2615:00Παίδων
ΚΛ. ΒΑΚ
Αμαριανιτάκης Ιωάννης Σταμουλάκη Ελευθερία Χαρά - - -
2018-11-17 17:00:1517/11/2018 Χερρονάσιος - Μεσσαρά 17:00:1517:00Κορασίδων
ΚΛ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ
Σπιθάκη Μαρία Αβραμοπούλου Γεωργία - - -
2018-11-17 17:00:1917/11/2018 Ακρωτήρι - Αρκάδι 17:00:1917:00Κορασίδων
ΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Κανδηλιεράκης Παύλος Μωραϊτάκη Μαρία-Αικατερίνη - - -
2018-11-17 17:00:4317/11/2018 Ηρόδοτος - ΓΕΙ 17:00:4317:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ
Μιχαηλίδη Ευθυμία Κληματσίδα Παρασκευή - - -
2018-11-17 17:00:4417/11/2018 ΟΦΗ - Πήγασος 17:00:4417:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΒΑΚ
Σταμουλάκη Ελευθερία Χαρά Αμαριανιτάκης Ιωάννης - - -
2018-11-17 19:00:2717/11/2018 Σούδα - Παγχανιακός 19:00:2719:00Κορασίδων
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Κουνδουράκη Νικολέτα Μωραϊτάκη Στέλλα - - -
2018-11-17 19:30:3117/11/2018 Γιούχτας - ΓΕΗ 19:30:3119:30Κορασίδων Β
ΚΛ. ΑΡΧΑΝΩΝ
Πακιουφάκη Ευρυδίκη Καράλη Βασιλική - - -

Κυριακή 18/11/2018

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2018-11-18 12:00:4818/11/2018 ΓΕΙ - Πήγασος 2 12:00:4812:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
Πετράκης Ιωάννης Κουδουμά Όλγα - - -
2018-11-18 14:00:4018/11/2018 ΣΠΦΧ - Ν.ΟΠΕΡ 14:00:4014:00Γυναικών
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Κανδηλιεράκης Παύλος Κουνδουράκη Νικολέτα Μωραϊτάκη Στέλλα Αγγελίδης Νικόλαος -
2018-11-18 15:00:4618/11/2018 Φιλαθλητικός - Σητειακός 15:00:4615:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Κληματσίδα Παρασκευή Μιχαηλίδη Ευθυμία - - -
2018-11-18 16:00:2718/11/2018 Χερρονάσιος - ΣΦΠΧ 16:00:2716:00Ανδρών
ΚΛ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ
Κόκκας Θωμάς Σπιθάκη Μαρία Πακιουφάκη Ευρυδίκη - -
2018-11-18 16:00:3118/11/2018 Παγχανιακός - Αρκάδι 16:00:3116:00Γυναικών
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Μαρινάτος Ιωάννης Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Κλώτσα Ιωάννα Καρπουζάς Ιωάννης -
2018-11-18 17:00:4318/11/2018 ΓΕΗ - Ν.ΟΠΕΡ 17:00:4317:00Ανδρών
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Αμαριανιτάκης Ιωάννης Αβραμοπούλου Γεωργία - -
2018-11-18 17:00:5218/11/2018 Ακρωτήρι - Χερρονάσιος 17:00:5217:00Γυναικών
ΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Κουνδουράκη Νικολέτα Τραχαλάκη Ελένη Μωραϊτάκη Μαρία-Αικατερίνη Αγγελίδης Νικόλαος -
2018-11-18 18:00:2118/11/2018 Κύδων - ΓΕΗ 18:00:2118:00Γυναικών
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Μαρινάτος Ιωάννης Κλώτσα Ιωάννα Καρπουζάς Ιωάννης -
2018-11-18 18:00:3618/11/2018 Ηρόδοτος - Ακρωτήρι 18:00:3618:00Ανδρών
ΚΛ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ
Κληματσίδα Παρασκευή Καράλη Βασιλική Μιχαηλίδη Ευθυμία Βλαχάκης Εμμανουήλ -
2018-11-18 19:00:2618/11/2018 Πήγασος - Γιούχτας 19:00:2619:00Γυναικών
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Αμαριανιτάκης Ιωάννης Καραπουλάκης Ευάγγελος Σταμουλάκη Ελευθερία Χαρά Κοκοτσάκης Βασίλειος -
2018-11-18 20:00:5218/11/2018 Κύδων - Σούδα 20:00:5220:00Ανδρών
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Τραχαλάκη Ελένη Κουνδουράκη Νικολέτα Μωραϊτάκη Στέλλα - -

 


Ορισμοί 10-11/11

Σάββατο 10/11/2018

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2018-11-10 09:00:1210/11/2018 Πήγασος - Ηρόδοτος 09:00:1209:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Αβραμοπούλου Γεωργία Μιχαηλίδη Ευθυμία - - -
2018-11-10 12:00:4010/11/2018 Ν.ΟΠΕΡ -ΓΕΗ 12:00:4012:00Εφήβων
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Μαρινάτος Ιωάννης Κλώτσα Ιωάννα - - -
2018-11-10 14:00:0010/11/2018 Άθλεση - Άρης 14:00:0014:00Νεανίδων
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Πακιουφάκη Ευρυδίκη Σπιθάκη Μαρία - - -
2018-11-10 14:00:0810/11/2018 ΓΕΙ - Γιούχτας 14:00:0814:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
Κληματσίδα Παρασκευή - - - -
2018-11-10 14:00:3910/11/2018 Κύδων 2 - Αρκάδι 14:00:3914:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Κοκκινάκης Ευτύχιος Ντουμπαρατζή Δέσποινα - - -
2018-11-10 15:00:0110/11/2018 Σούδα - ΓΕΙ 15:00:0115:00Εφήβων
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Κουνδουράκη Νικολέτα Πετακάκη Παρασκευή - - -
2018-11-10 15:00:4710/11/2018 Μεσσαρά - ΧΑΝΘ 15:00:4715:00Pre League Γυναικών
ΚΛ. ΜΟΙΡΩΝ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Αμαριανιτάκης Ιωάννης Καλεμάκη Πελαγία Βλαχάκης Εμμανουήλ -
2018-11-10 16:00:2010/11/2018 ΓΕΗ - Πήγασος 16:00:2016:00Νεανίδων
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Σπιθάκη Μαρία Πακιουφάκη Ευρυδίκη - - -
2018-11-10 16:00:3410/11/2018 ΟΦΗ - Καλαμάτα 80 16:00:3416:00Α2 Ανδρών
ΚΛ. ΒΑΚ
Κόκκας Θωμάς Κανδηλιεράκης Παύλος Αβραμοπούλου Γεωργία - -
2018-11-10 16:00:4010/11/2018 Κύδων - Παγχανιακός 16:00:4016:00Νεανίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Ντουμπαρατζή Δέσποινα Κοκκινάκης Ευτύχιος - - -
2018-11-10 17:00:1510/11/2018 Σούδα - Ακρωτήρι 17:00:1517:00Νεανίδων
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Πετακάκη Παρασκευή Κουνδουράκη Νικολέτα - - -
2018-11-10 17:00:4510/11/2018 Σητειακός - ΓΕΗ 17:00:4517:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΣΗΤΕΙΑΣ
Κληματσίδα Παρασκευή Κουδουμά Όλγα - - -
2018-11-10 18:00:5210/11/2018 ΣΦΠΧ - Ηρόδοτος 18:00:5218:00Εφήβων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Ντουμπαρατζή Δέσποινα Κοκκινάκης Ευτύχιος - - -
2018-11-10 20:00:2410/11/2018 Φιλαθλητικός - ΟΦΗ 20:00:2420:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΒΑΚ
Αβραμοπούλου Γεωργία Μιχαηλίδη Ευθυμία - - -
2018-11-10 20:00:3610/11/2018 Κύδων 1 - Σούδα 20:00:3620:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Πετακάκη Παρασκευή Κουνδουράκη Νικολέτα - - -

Κυριακή 11/11/2018

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2018-11-11 11:00:5411/11/2018 Άνεμος - Αετός 11:00:5411:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΚΛΑΔΙΣΟΥ
Κοκκινάκης Ευτύχιος Πετακάκη Παρασκευή - - -
2018-11-11 13:00:4111/11/2018 ΓΕΗ - Παγχανιακός 13:00:4113:00Γυναικών
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Κληματσίδα Παρασκευή Κόκκας Θωμάς Πακιουφάκη Ευρυδίκη - -
2018-11-11 14:00:2811/11/2018 Γιούχτας - ΣΦΠΧ 14:00:2814:00Γυναικών
ΚΛ. ΑΡΧΑΝΩΝ
Καράλη Βασιλική Αμαριανιτάκης Ιωάννης Αβραμοπούλου Γεωργία - -
2018-11-11 15:00:3611/11/2018 Αρκάδι - Ακρωτήρι 15:00:3615:00Γυναικών
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Μαρινάτος Ιωάννης Κανδηλιεράκης Παύλος Κλώτσα Ιωάννα Κοκοτσάκης Βασίλειος -
2018-11-11 17:00:2411/11/2018 Σούδα - Χερρονάσιος 17:00:2417:00Ανδρών
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Πετακάκη Παρασκευή Κουνδουράκη Νικολέτα Κοκκινάκης Ευτύχιος - -
2018-11-11 17:00:4511/11/2018 Ν.ΟΠΕΡ - Κύδων 17:00:4517:00Γυναικών
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Μαρινάτος Ιωάννης Κανδηλιεράκης Παύλος Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος - -
2018-11-11 19:00:2611/11/2018 Ακρωτήρι - ΣΦΠΧ 19:00:2619:00Ανδρών
ΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Κουνδουράκη Νικολέτα Πετακάκη Παρασκευή Κοκκινάκης Ευτύχιος Καρπουζάς Ιωάννης -
2018-11-11 19:00:3011/11/2018 Ν. ΟΠΕΡ - Κύδων 19:00:3019:00Ανδρών
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Μαρινάτος Ιωάννης Κλώτσα Ιωάννα - -
2018-11-11 19:00:3111/11/2018 Χερρονάσιος - Πήγασος 19:00:3119:00Γυναικών
ΚΛ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ
Αμαριανιτάκης Ιωάννης Καράλη Βασιλική Αβραμοπούλου Γεωργία - -
2018-11-11 19:00:3311/11/2018 Ηρόδοτος - ΓΕΗ 19:00:3319:00Ανδρών
ΚΛ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ
Κόκκας Θωμάς Κληματσίδα Παρασκευή Πακιουφάκη Ευρυδίκη - -

 


Ορισμοί 03-04/11

Σάββατο 03/11/2018

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2018-11-03 11:00:2303/11/2018 ΓΕΗ - Άθλεση 11:00:2311:00Κορασίδων
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Σπιθάκη Μαρία Καραπουλάκης Ευάγγελος - - -
2018-11-03 12:00:3803/11/2018 Αρκάδι - Ν.ΟΠΕΡ 12:00:3812:00Παίδων
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Μαρινάτος Ιωάννης - - -
2018-11-03 13:00:3803/11/2018 ΓΕΗ - ΟΦΗ 13:00:3813:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Κληματσίδα Παρασκευή Αβραμοπούλου Γεωργία - - -
2018-11-03 14:00:5203/11/2018 Ακράδι - Ν.ΟΠΕΡ 14:00:5214:00Κορασίδων
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Μαρινάτος Ιωάννης Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος - - -
2018-11-03 16:00:1103/11/2018 Μεσσαρά - Πήγασος 16:00:1116:00Κορασίδων
ΚΛ. ΜΟΙΡΩΝ
Αμαριανιτάκης Ιωάννης Σταμουλάκη Ελευθερία Χαρά - - -
2018-11-03 16:00:2403/11/2018 Άθλεση - Βύρωνας 16:00:2416:00Α2 Γυναικών
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Τραχαλάκη Ελένη Κόκκας Θωμάς Καράλη Βασιλική - -
2018-11-03 16:00:2703/11/2018 ΟΦΗ - ΣΦΠΧ 16:00:2716:00Παίδων
ΚΛ. ΒΑΚ
Κληματσίδα Παρασκευή Αβραμοπούλου Γεωργία - - -
2018-11-03 16:00:5803/11/2018 ΣΦΠΧ - Σούδα 16:00:5816:00Κορασίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Κοκκινάκης Ευτύχιος Μπρέλλας Ιωάννης - - -
2018-11-03 17:00:1203/11/2018 Άρης - Χερρονάσιος 17:00:1217:00Κορασίδων
ΚΛ. ΓΟΥΡΝΩΝ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Σπιθάκη Μαρία - - -
2018-11-03 18:00:1203/11/2018 Ηρόδοτος - Φιλαθλητικός 18:00:1218:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ
Καράλη Βασιλική Κόκκας Θωμάς - - -
2018-11-03 18:00:3403/11/2018 Παγχανιακός - Ακρωτήρι 18:00:3418:00Κορασίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Συκάς Ιωάννης Μωραϊτάκη Μαρία-Αικατερίνη - - -
2018-11-03 19:30:5903/11/2018 Γιούχτας - Σητειακός 19:30:5919:30Κορασίδων Β
ΚΛ. ΑΡΧΑΝΩΝ
Αβραμοπούλου Γεωργία Κληματσίδα Παρασκευή - - -

Κυριακή 04/11/2018

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2018-11-04 12:00:1004/11/2018 ΓΕΙ - Πήγασος 12:00:1012:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
Κληματσίδα Παρασκευή - Κουδουμά Όλγα - -
2018-11-04 14:00:3704/11/2018 ΣΦΠΧ - Χερρονάσιος 14:00:3714:00Γυναικών
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Κουνδουράκη Νικολέτα Πετακάκη Παρασκευή Μωραϊτάκη Στέλλα - -
2018-11-04 16:00:3004/11/2018 Κύδων - Ηρόδοτος 16:00:3016:00Ανδρών
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Κανδηλιεράκης Παύλος Σπαντιδάκη Ελένη Τζουρμπάκη Λαμπρινή - -
2018-11-04 17:00:3704/11/2018 Γιούχτας - Ν.ΟΠΕΡ 17:00:3717:00Γυναικών
ΚΛ. ΑΡΧΑΝΩΝ
Κόκκας Θωμάς Πακιουφάκη Ευρυδίκη Σπιθάκη Μαρία - -
2018-11-04 17:00:4304/11/2018 Ακρωτήρι - ΓΕΗ 17:00:4317:00Γυναικών
ΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Πετακάκη Παρασκευή Κοκκινάκης Ευτύχιος Μπρέλλας Ιωάννης - -
2018-11-04 18:00:0304/11/2018 Χερρονάσιος - Ακρωτήρι 18:00:0318:00Ανδρών
ΚΛ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Αβραμοπούλου Γεωργία Κληματσίδα Παρασκευή - -
2018-11-04 18:00:1304/11/2018 Πήγασος - Αρκάδι 18:00:1318:00Γυναικών
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Αμαριανιτάκης Ιωάννης Σταμουλάκη Ελευθερία Χαρά Καλεμάκη Πελαγία Βλαχάκης Εμμανουήλ -
2018-11-04 18:00:1604/11/2018 ΣΦΠΧ - ΓΕΗ 18:00:1618:00Ανδρών
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Τραχαλάκη Ελένη Κουνδουράκη Νικολέτα Μωραϊτάκη Στέλλα Καρπουζάς Ιωάννης -
2018-11-04 19:00:0304/11/2018 Σούδα - Ν.ΟΠΕΡ 19:00:0319:00Ανδρών
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Σπαντιδάκη Ελένη Κανδηλιεράκης Παύλος Τζουρμπάκη Λαμπρινή - -
2018-11-04 20:00:5904/11/2018 Παγχανιακός - Κύδων 20:00:5920:00Γυναικών
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Κουνδουράκη Νικολέτα Πετακάκη Παρασκευή Κοκκινάκης Ευτύχιος Καρπουζάς Ιωάννης -

 


Ορισμοί διαιτητών 27-28/10

Σάββατο 27/10/2018

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2018-10-27 16:00:1127/10/2018 Μεσσαρά - Πανιώνιος 16:00:1116:00Pre League Γυναικών
ΚΛ. ΜΟΙΡΩΝ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Αμαριανιτάκης Ιωάννης Αβραμοπούλου Γεωργία Κοκοτσάκης Βασίλειος -
2018-10-27 16:00:5727/10/2018 ΓΕΗ - Σούδα 16:00:5716:00Εφήβων
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Στεφανάκης Σωτήριος Μιχαηλίδη Ευθυμία - - -
2018-10-27 18:00:3027/10/2018 Κύδων - Σούδα 18:00:3018:00Νεανίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Συκάς Ιωάννης Μωραϊτάκη Στέλλα - - -
2018-10-27 20:00:4227/10/2018 Παγχανιακός - ΣΦΠΧ 20:00:4220:00Νεανίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Ντουμπαρατζή Δέσποινα Μπρέλλας Ιωάννης - - -

Κυριακή 28/10/2018
ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2018-10-28 18:00:2028/10/2018 ΟΦΗ -ΓΕΗ 18:00:2018:00Κύπελο Ανδρών
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Κόκκας Θωμάς Κανδηλιεράκης Παύλος Κλώτσα Ιωάννα Βλαχάκης Εμμανουήλ -


Ορισμοί διαιτητών 20-21/10

Σάββατο 20/10/2018

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2018-10-20 15:00:2920/10/2018 ΣΦΠΧ - ΓΕΙ 15:00:2915:00Εφήβων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Κουνδουράκη Νικολέτα Κοκκινάκης Ευτύχιος - - -
2018-10-20 16:00:0720/10/2018 Ηρόδοτος - Ν.ΟΠΕΡ 16:00:0716:00Εφήβων
ΚΛ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ
Στεφανάκης Σωτήριος Σταμουλάκη Ελευθερία Χαρά - - -
2018-10-20 16:00:3520/10/2018 Άθλεση - ΓΕΗ 16:00:3516:00Νεανίδων
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Αβραμοπούλου Γεωργία - - -
2018-10-20 17:00:1920/10/2018 Ακρωτήρι - Κύδων 17:00:1917:00Νεανίδων
ΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Πετακάκη Παρασκευή Τζουρμπάκη Λαμπρινή - - -
2018-10-20 18:00:5420/10/2018 Άρης - Πήγασος 18:00:5418:00Νεανίδων
ΚΛ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ
Πακιουφάκη Ευρυδίκη - - -
2018-10-20 19:00:0020/10/2018 Σούδα - ΣΦΠΧ 19:00:0019:00Νεανίδων
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Κανδηλιεράκης Παύλος Μωραϊτάκη Μαρία-Αικατερίνη - - -

Κυριακή 21/10/2018
ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2018-10-21 12:00:5221/10/2018 Αθλεση - Νηρέας Χίου 12:00:5212:00Α2 Γυναικών
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Αμαριανιτάκης Ιωάννης - -
2018-10-21 17:00:0521/10/2018 Ακρωτήρι - Παγχανιακός 17:00:0517:00Νεανίδων
ΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Πετακάκη Παρασκευή Μωραϊτάκη Στέλλα - - -
2018-10-21 18:00:5421/10/2018 ΣΦΠΧ - Κύδων 18:00:5418:00Νεανίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Κανδηλιεράκης Παύλος Μωραϊτάκη Μαρία-Αικατερίνη - - -
2018-10-21 20:00:3321/10/2018 Ν.ΟΠΕΡ - ΓΕΗ 20:00:3320:00Κύπελο Ανδρών
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Μαρινάτος Ιωάννης Κλώτσα Ιωάννα - -