Ορισμοί 11-14/05

Τοπικές Κατηγορίες

Τετάρτη 11/05/2022

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2022-05-11 16:30:3511/05/2022 Πήγασος2 - ΟΦΗ 16:30:3516:30Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Παπαδάκη Ανθή - - - -

Πέμπτη 12/05/2022

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2022-05-12 18:30:1912/05/2022 Άθλεση2 - Φιλαθλητικός 18:30:1918:30Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Καλαντίδου Κατερίνα - - - -

Σάββατο 14/05/2022

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2022-05-14 14:00:0214/05/2022 Ηρόδοτος - Γρύπας 14:00:0214:00Κοριτσιών Κ14
ΚΛ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ
Καπλάνη Θεοδώρα – Παναγιώτα - - - -
2022-05-14 14:00:3414/05/2022 ΣΦΠΧ - Αρκάδι 14:00:3414:00Παμπαίδων
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Κουνδουράκη Νικολέτα Συκάς Ιωάννης - - (εκπαίδευση)
Μπενάκη Αργυρή
Σταυρουλάκη Μαρία
2022-05-14 15:00:3214/05/2022 Χερρονάσιος - Άρης Γουρνών 15:00:3215:00Παγκορασίδων Χιαστί
ΚΛ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Κληματσίδα Παρασκευή - - -
2022-05-14 15:00:4114/05/2022 Ν.ΟΠΕΡ - Κύδων 15:00:4115:00Κοριτσιών Κ14
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Δημακοπούλου Δέσποινα - - - -
2022-05-14 16:00:4014/05/2022 Πήγασος - Μεσσαρά 16:00:4016:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ
Κόκκας Θωμάς Κωστάκου Μαρία - - -
2022-05-14 16:00:5414/05/2022 Σούδα1 - Σούδα2 16:00:5416:00Κοριτσιών Κ14
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Συκάς Ιωάννης - - - (εκπαίδευση)
Μπενάκη Αργυρή
Σταυρουλάκη Μαρία
2022-05-14 18:00:2614/05/2022 Πήγασος - Σητειακός 18:00:2618:00Παγκορασίδων Χιαστί
ΚΛ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ
Παπαδάκη Ανθή Καπλάνη Θεοδώρα – Παναγιώτα - - (εκπαίδευση)
Αβραμοπούλου Γεωργία
Κωστάκου Μαρία

 


Ορισμοί 07-08/05

Τοπικές Κατηγορίες

Σάββατο 07/05/2022

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2022-05-07 16:00:4707/05/2022 ΓΕΗ2 - Γρύπας 16:00:4716:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΓΟΥΡΝΩΝ
Πετροπούλου Γεωργία - - - -
2022-05-07 18:00:3607/05/2022 Χερρονάσιος - Άρης Γουρνών 18:00:3618:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ
Μανωλάκης Γεώργιος Ανυφαντάκη Φρειδερίκη - - -

Κυριακή 08/05/2022

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2022-05-08 18:00:3908/05/2022 ΓΕΗ2 - Χερρονάσιος 18:00:3918:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ
Παπαδάκη Ανθή - - - (εκπαίδευση)
Κοπιδάκης Ιωάννης
Κωστάκου Μαρία
2022-05-08 18:30:1008/05/2022 Άθλεση2 - Φιλαθλητικός 18:30:1018:30Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Φραγκιαδάκη Ειρήνη - - - -
2022-05-08 20:00:5908/05/2022 ΓΕΗ1 - ΓΕΗ2 20:00:5920:00Παμπαίδων
ΚΛ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ
Κοπιδάκης Ιωάννης Κωστάκου Μαρία - - (εκπαίδευση)
Αβραμοπούλου Γεωργία
Πετροπούλου Γεωργία

Ορισμοί 30/4-1/05

Τοπικές Κατηγορίες

Σάββατο 30/04/2022

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2022-04-30 09:30:2230/04/2022 Φιλαθλητικός - Ηρόδοτος 09:30:2209:30Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Καλαντίδου Κατερίνα - - - -
2022-04-30 11:30:3530/04/2022 Άθλεση - ΓΕΗ 11:30:3511:30Παγκορασίδων
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Πακιουφάκη Ευρυδίκη Καλαντίδου Κατερίνα - - -
2022-04-30 13:30:3330/04/2022 ΓΕΗ1 - ΣΦΠΧ 13:30:3313:30Παμπαίδων
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Κοπιδάκης Ιωάννης Πακιουφάκη Ευρυδίκη - - -

Κυριακή 01/05/2022

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2022-05-01 09:30:5901/05/2022 Φιλαθλητικός - Πήγασος2 09:30:5909:30Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Παπαδάκη Ανθή - - - -
2022-05-01 11:30:1001/05/2022 Πήγασος2 - ΟΦΗ 11:30:1011:30Κορασίδων Β
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Μανωλάκης Γεώργιος Πακιουφάκη Ευρυδίκη - - -

Ορισμοί 16-20/04

Τοπικές Κατηγορίες

Σάββατο 16/04/2022

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2022-04-16 14:00:5516/04/2022 Κύδων - Σούδα 14:00:5514:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Λινοξυλάκη Δανάη Ξυδάκης Γεώργιος - - -
2022-04-16 15:00:0816/04/2022 Ηρόδοτος - Άθλεση2 15:00:0815:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ
Κοπιδάκης Ιωάννης - - - -
2022-04-16 15:00:5116/04/2022 ΓΕΗ - ΣΦΠΧ 15:00:5115:00Παίδων Τελικός
ΚΛ. ΑΡΧΑΝΩΝ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Αβραμοπούλου Γεωργία Κληματσίδα Παρασκευή - -
2022-04-16 17:00:5616/04/2022 ΓΕΗ - Πήγασος 17:00:5617:00Κορασίδων Τελικοί
ΚΛ. ΑΡΧΑΝΩΝ
Κόκκας Θωμάς Πακιουφάκη Ευρυδίκη Παπαδάκη Ανθή - -
2022-04-16 18:00:5716/04/2022 Άρης - Χερρονάσιος 18:00:5718:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΓΟΥΡΝΩΝ
Μανωλάκης Γεώργιος Πετροπούλου Σοφία Ανυφαντάκη Φρειδερίκη - -

Κυριακή 17/04/2022

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2022-04-17 10:30:5617/04/2022 Ν.ΟΠΕΡ - Άνεμος 10:30:5610:30Παγκορασίδων
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Παπαδάκη Αναστασία Μπενάκη Αργυρή - - -
2022-04-17 12:30:0217/04/2022 Άνεμος - Αρκάδι 12:30:0212:30Κορασίδων
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Μπενάκη Αργυρή Παπαδάκη Αναστασία - - -
2022-04-17 13:00:5717/04/2022 ΓΕΙ - Γρύπας 13:00:5713:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
Πετράκης Ιωάννης - - - -
2022-04-17 14:00:2317/04/2022 ΣΦΠΧ - ΓΕΗ 14:00:2314:00Παίδων Τελικός
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Αγγελίδης Νικόλαος Συκάς Ιωάννης Ξυδάκης Γεώργιος - -
2022-04-17 14:30:0917/04/2022 Αρκάδι - ΓΕΗ2 14:30:0914:30Παμπαίδων
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Μπενάκη Αργυρή Παπαδάκη Αναστασία - - -
2022-04-17 16:00:0217/04/2022 Πήγασος - ΟΦΗ 16:00:0216:00Γυναικών Τελικοί
ΚΛ. ΑΡΧΑΝΩΝ
Κόκκας Θωμάς Αβραμοπούλου Γεωργία Πακιουφάκη Ευρυδίκη - -
2022-04-17 16:00:5217/04/2022 ΣΦΠΧ - Ακρωτήρι 16:00:5216:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Συκάς Ιωάννης Ξυδάκης Γεώργιος - - -
2022-04-17 18:00:2117/04/2022 Γιούχτας - ΟΦΗ 18:00:2118:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΑΡΧΑΝΩΝ
Πακιουφάκη Ευρυδίκη Κόκκας Θωμάς - - -
2022-04-17 18:00:2417/04/2022 ΣΦΠΧ - Ηρόδοτος 18:00:2418:00Ανδρών Τελικοί
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Αγγελίδης Νικόλαος Καραπουλάκης Ευάγγελος Κοκκινάκης Ευτύχιος - -

Μ. Τρίτη 19/04/2022

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2022-04-19 18:30:2919/04/2022 Πήγασος - ΓΕΗ 18:30:2918:30Κορασίδων Τελικοί
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Κόκκας Θωμάς Καραπουλάκης Ευάγγελος Πακιουφάκη Ευρυδίκη - -

Μ. Τετάρτη 20/04/2022

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2022-04-20 19:00:1620/04/2022 ΓΕΗ - Πήγασος (αν χρειάστεί 3ος τελικός) 19:00:1619:00Κορασίδων Τελικοί
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Κόκκας Θωμάς Πακιουφάκη Ευρυδίκη - -

Ορισμοί 09-10/04

Τοπικές Κατηγορίες

Σάββατο 09/04/2022

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2022-04-09 13:00:1309/04/2022 Φιλαθλητικός - Γρύπας 13:00:1313:00Κορασίδων
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Πιτούλιας Καπλάνη Θεοδώρα – Παναγιώτα - - -
2022-04-09 14:00:4509/04/2022 Σούδα - Κύδων 14:00:4514:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Χαριτωνίδου Μαρία Μπενάκη Αργυρή - - -
2022-04-09 16:00:1509/04/2022 ΣΦΠΧ - ΓΕΗ 16:00:1516:00Παίδων Τελικός
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Συκάς Ιωάννης Κουνδουράκη Νικολέτα Λινοξυλάκη Δανάη - -
2022-04-09 17:00:2209/04/2022 Πήγασος2 - ΓΕΙ 17:00:2217:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Παπαδάκη Αναστασία Πετροπούλου Γεωργία - - -

Κυριακή 10/04/2022

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2022-04-10 10:00:5610/04/2022 ΓΕΗ2 - ΓΕΗ1 10:00:5610:00Παμπαίδων
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Παπαδάκη Αναστασία Μανωλάκης Γεώργιος - - -
2022-04-10 12:00:1010/04/2022 Αρκάδι - Κύδων 12:00:1012:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Δημακοπούλου Δέσποινα Μαρινάτος Ιωάννης - - -
2022-04-10 12:00:1910/04/2022 Σούδα - Ν.ΟΠΕΡ 12:00:1912:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Ξυδάκης Γεώργιος Χαριτωνίδου Μαρία - - -
2022-04-10 12:00:5610/04/2022 Άθλεση - ΟΦΗ 12:00:5612:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Μανωλάκης Γεώργιος Παπαδάκη Αναστασία - - -
2022-04-10 14:00:5110/04/2022 Πήγασος2 - Άρης 14:00:5114:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Καλαντίδου Κατερίνα - - - -
2022-04-10 14:30:4110/04/2022 Γρύπας - ΓΕΗ2 14:30:4114:30Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΜΕΛΕΣΣΩΝ
Πακιουφάκη Ευρυδίκη - - - -
2022-04-10 16:00:2210/04/2022 Ηρόδοτος - ΣΦΠΧ 16:00:2216:00Ανδρών Τελικοί
ΚΛ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ
Τραχαλάκη Ελένη Καραπουλάκης Ευάγγελος Αβραμοπούλου Γεωργία Κοκοτσάκης Βασίλειος -
2022-04-10 16:00:3610/04/2022 Άθλεση2 - Φιλαθλητικός 16:00:3616:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Κωστάκου Μαρία - - - -
2022-04-10 16:00:4210/04/2022 Χερρονάσιος - ΓΕΙ 16:00:4216:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ
Παπαδάκη Ανθή - - - -
2022-04-10 17:00:3610/04/2022 Ακρωτήρι - Άνεμος 17:00:3617:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Λινοξυλάκη Δανάη Κουνδουράκη Νικολέτα - - -
2022-04-10 19:30:3810/04/2022 ΟΦΗ - Πήγασος 19:30:3819:30Γυναικών Τελικοί
ΚΛ. ΒΑΚ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Κόκκας Θωμάς Πακιουφάκη Ευρυδίκη Βλαχάκης Εμμανουήλ -