Ορισμοί 04-05/02

Τοπικές Κατηγορίες

Σάββατο 04/02/2023

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2023-02-04 10:00:0004/02/2023 Ηρόδοτος - Χερρονάσιος 10:00:0010:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Καπλάνη Θεοδώρα – Παναγιώτα - - -
2023-02-04 10:30:0104/02/2023 Πήγασος - ΓΕΗ 10:30:0110:30Κορασίδων Β
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Παπαδάκη Αναστασία Κληματσίδα Παναγιώτα - - -
2023-02-04 12:00:0604/02/2023 Σητειακός - ΓΕΙ 12:00:0612:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΣΗΤΕΙΑΣ
Πετράκης Ιωάννης - Κουδουμά Όλγα - -
2023-02-04 12:30:1704/02/2023 ΓΕΗ - Πήγασος 12:30:1712:30Κορασίδων
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Παπαδάκη Αναστασία Κληματσίδα Παναγιώτα - - -
2023-02-04 14:00:4404/02/2023 ΣΦΠΧ - ΓΕΗ2 14:00:4414:00Παμπαίδων
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Κουνδουράκη Νικολέτα Αγγελίδης Νικόλαος - - -
2023-02-04 14:30:2704/02/2023 Μεσσαρά - ΟΦΗ 14:30:2714:30Κορασίδων Β
ΚΛ. ΜΟΙΡΩΝ
Κοπιδάκης Ιωάννης Καπλάνη Θεοδώρα – Παναγιώτα - - -
2023-02-04 15:00:4104/02/2023 ΓΕΙ - ΟΦΗ 15:00:4115:00Παμπαίδων
ΚΛ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
Πετράκης Ιωάννης - Καπαράκη Ελένη - -
2023-02-04 15:00:4404/02/2023 ΟΠΑ - Κύδων2 15:00:4415:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Ξυδάκης Γεώργιος - - - -
2023-02-04 16:00:0204/02/2023 Αετός - Αρκάδι 16:00:0216:00Κορασίδων
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Δημακοπούλου Δέσποινα Σπαντιδάκη Ελένη - - -
2023-02-04 17:00:0404/02/2023 Ακρωτήρι - Κύδων 17:00:0417:00Κορασίδων
ΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Αγγελίδης Νικόλαος Κουνδουράκη Νικολέτα - Καρπουζάς Ιωάννης -
2023-02-04 17:00:4404/02/2023 Άρης Γουρνών - Άθλεση 17:00:4417:00Κορασίδων
ΚΛ. ΓΟΥΡΝΩΝ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Καπλάνη Θεοδώρα – Παναγιώτα - - -
2023-02-04 18:00:0104/02/2023 ΣΦΠΧ - Σούδα 18:00:0118:00Κορασίδων
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Σπαντιδάκη Ελένη Δημακοπούλου Δέσποινα - - -
2023-02-04 18:30:5804/02/2023 Άνεμος2 - Ν.ΟΠΕΡ 18:30:5818:30Κορασίδων Β
ΚΛ. ΚΛΑΔΙΣΟΥ
Κανδηλιεράκης Παύλος Ξυδάκης Γεώργιος - - -
2023-02-04 19:00:2704/02/2023 Γρύπας - Γιούχτας 19:00:2719:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΜΕΛΕΣΣΩΝ
Παπαδάκη Αναστασία Παπαδάκη Ανθή - - -
2023-02-04 20:30:0604/02/2023 Άνεμος1 - Σούδα 20:30:0620:30Κορασίδων Β
ΚΛ. ΚΛΑΔΙΣΟΥ
Ξυδάκης Γεώργιος Κανδηλιεράκης Παύλος - - -

Κυριακή 05/02/2023

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2023-02-05 11:00:1505/02/2023 Γρύπας - ΓΕΗ1 11:00:1511:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΜΕΛΕΣΣΩΝ
Πετροπούλου Γεωργία Καπλάνη Θεοδώρα – Παναγιώτα - - -
2023-02-05 11:00:2105/02/2023 ΓΕΙ - Μεσσαρά 11:00:2111:00Παμπαίδων
ΚΛ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
Πετράκης Ιωάννης - Κουδουμά Όλγα - -
2023-02-05 12:00:4905/02/2023 Κύδων - Άνεμος2 12:00:4912:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Ξυδάκης Γεώργιος - - - -
2023-02-05 13:00:1805/02/2023 ΓΕΙ - Ν.ΟΠΕΡ 13:00:1813:00Ανδρών
ΚΛ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
Πετράκης Ιωάννης - Καπαράκη Ελένη - -
2023-02-05 13:00:2705/02/2023 ΟΦΗ2 - Άθλεση2 13:00:2713:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΒΑΚ
Παπαδάκη Ανθή - - - -
2023-02-05 13:00:4305/02/2023 Ν.ΟΠΕΡ - Ακρωτήρι2 13:00:4313:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Δημακοπούλου Δέσποινα - - - -
2023-02-05 14:00:0505/02/2023 Κύδων - Ακρωτήρι 14:00:0514:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Ξυδάκης Γεώργιος Αγγελίδης Νικόλαος - - -
2023-02-05 14:00:3005/02/2023 ΟΠΑ - Αρκάδι 14:00:3014:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Λινοξυλάκη Δανάη - - - -
2023-02-05 15:00:1805/02/2023 Σούδα - Αετός 15:00:1815:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Χαριτωνίδου Μαρία Κοκκινάκης Ευτύχιος - - -
2023-02-05 16:00:0605/02/2023 Ακρωτήρι - Αρκάδι 16:00:0616:00Ανδρών
ΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Λινοξυλάκη Δανάη Αγγελίδης Νικόλαος Κουνδουράκη Νικολέτα - -
2023-02-05 16:30:3405/02/2023 Σητειακός - Φιλαθλητικός 16:30:3416:30Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΣΗΤΕΙΑΣ
Πετράκης Ιωάννης - - - -
2023-02-05 17:00:4705/02/2023 ΣΦΠΧ - Χερρονάσιος 17:00:4717:00Γυναικών
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Χαριτωνίδου Μαρία Ξυδάκης Γεώργιος Κοκκινάκης Ευτύχιος - -
2023-02-05 18:00:0005/02/2023 Ακρωτήρι - Άθλεση 18:00:0018:00Γυναικών
ΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Κουνδουράκη Νικολέτα Αγγελίδης Νικόλαος Λινοξυλάκη Δανάη - -
2023-02-05 18:00:0905/02/2023 Αρκάδι - ΓΕΗ 18:00:0918:00Γυναικών
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Κανδηλιεράκης Παύλος Σπαντιδάκη Ελένη - -
2023-02-05 18:00:4405/02/2023 Μεσσαρά - Πήγασος 18:00:4418:00Γυναικών
ΚΛ. ΜΟΙΡΩΝ
Κόκκας Θωμάς Κληματσίδα Παναγιώτα Παπαδάκη Ανθή - -
2023-02-05 19:00:2105/02/2023 ΟΦΗ - Κύδων 19:00:2119:00Γυναικών
ΚΛ. ΒΑΚ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Μανωλάκης Γεώργιος Παπαδάκη Αναστασία Βλαχάκης Εμμανουήλ -

Εθνικές Κατηγορίες

Κυριακή 05/02/2023

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2023-02-05 14:30:2305/02/2023 ΓΕΗ - Γλυφάδα 14:30:2314:30
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Κόκκας Θωμάς Καραπουλάκης Ευάγγελος Κληματσίδα Παναγιώτα - -
2023-02-05 16:00:1305/02/2023 Ν.ΟΠΕΡ - Αγ. Παρασκευή 16:00:1316:00
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Κανδηλιεράκης Παύλος Σπαντιδάκη Ελένη Δημακοπούλου Δέσποινα - -

Ορισμοί 28-30/01

Τοπικές Κατηγορίες

Σάββατο 28/01/2023

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2023-01-28 11:00:2928/01/2023 Ηρόδοτος - ΓΕΙ 11:00:2911:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ
Κοπιδάκης Ιωάννης - - - -
2023-01-28 11:00:4928/01/2023 ΟΦΗ - Άθλεση 11:00:4911:00Κορασίδων
ΚΛ. ΒΑΚ
Συκάς Ιωάννης Καλαντίδου Αικατερίνη - - -
2023-01-28 12:00:3928/01/2023 ΓΕΗ - ΟΦΗ 12:00:3912:00Παίδων
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Χαριτωνίδου Μαρία Λινοξυλάκη Δανάη - - -
2023-01-28 13:00:2528/01/2023 Ν.ΟΠΕΡ - Αρκάδι 13:00:2513:00Παίδων
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Παπαδάκη Αναστασία - Αστρινάκης Στυλιανός - -
2023-01-28 14:00:2928/01/2023 Σητειακός - ΓΕΗ2 14:00:2914:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΣΗΤΕΙΑΣ
Πετράκης Ιωάννης - Καπαράκη Ελένη - -
2023-01-28 14:00:3728/01/2023 Πήγασος2 - ΟΦΗ2 14:00:3714:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Λινοξυλάκη Δανάη Χαριτωνίδου Μαρία - - -
2023-01-28 15:00:0728/01/2023 Αρκάδι - Σούδα 15:00:0715:00Κορασίδων
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Παπαδάκη Αναστασία - Μαρινάτος Ιωάννης - -
2023-01-28 15:00:1628/01/2023 Σούδα2 - Ν.ΟΠΕΡ2 15:00:1615:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Σπαντιδάκη Ελένη - - - -
2023-01-28 16:00:2928/01/2023 Γιούχτας - Μεσσαρά 16:00:2916:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΑΡΧΑΝΩΝ
Συκάς Ιωάννης Παπαδάκη Ανθή - - -
2023-01-28 17:00:2528/01/2023 Αετός - Κύδων 17:00:2517:00Κορασίδων
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Κουνδουράκη Νικολέτα Σπαντιδάκη Ελένη - - -
2023-01-28 18:00:1428/01/2023 Ακρωτήρι - ΣΦΠΧ 18:00:1418:00Κορασίδων
ΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Αγγελίδης Νικόλαος Κανδηλιεράκης Παύλος - - -
2023-01-28 18:00:4928/01/2023 Μεσσαρά - Πήγασος 18:00:4918:00Κορασίδων
ΚΛ. ΜΟΙΡΩΝ
Κόκκας Θωμάς Καπλάνη Θεοδώρα – Παναγιώτα - - -

Κυριακή 29/01/2023

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2023-01-29 10:00:0629/01/2023 ΓΕΗ - Ηρόδοτος 10:00:0610:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ
Παπαδάκη Ανθή Καπλάνη Θεοδώρα – Παναγιώτα - - -
2023-01-29 10:00:0729/01/2023 Αρκάδι - Ν.ΟΠΕΡ2 10:00:0710:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Αστρινάκης Στυλιανός - - - -
2023-01-29 11:00:4729/01/2023 ΟΦΗ -Χερρονάσιος 11:00:4711:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΒΑΚ
Κοπιδάκης Ιωάννης Καραπουλάκης Ευάγγελος - - -
2023-01-29 13:00:1329/01/2023 ΟΦΗ2 - Σητειακός 13:00:1313:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΒΑΚ
Κοπιδάκης Ιωάννης Καραπουλάκης Ευάγγελος - - -
2023-01-29 13:00:2429/01/2023 Ν.ΟΠΕΡ - Ακρωτήρι 13:00:2413:00Ανδρών
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Δημακοπούλου Δέσποινα Παπαδάκη Αναστασία Μαρινάτος Ιωάννης - -
2023-01-29 13:00:4029/01/2023 ΓΕΗ - ΓΕΙ 13:00:4013:00Παμπαίδων
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Συκάς Ιωάννης Καπλάνη Θεοδώρα – Παναγιώτα - - -
2023-01-29 14:00:1929/01/2023 Αετός - Ν.ΟΠΕΡ 14:00:1914:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Σπαντιδάκη Ελένη Κοκκινάκης Ευτύχιος - - -
2023-01-29 15:00:0429/01/2023 Πήγασος - Άθλεση 15:00:0415:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Συκάς Ιωάννης Φραγκιαδάκη Ειρήνη - - -
2023-01-29 15:00:2829/01/2023 Μεσσαρά - ΣΦΠΧ 15:00:2815:00Παμπαίδων
ΚΛ. ΜΟΙΡΩΝ
Κόκκας Θωμάς Παπαδάκη Ανθή - - -
2023-01-29 15:00:2929/01/2023 ΟΦΗ - ΓΕΗ2 15:00:2915:00Παμπαίδων
ΚΛ. ΒΑΚ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Κοπιδάκης Ιωάννης - - -
2023-01-29 16:00:2029/01/2023 Ακρωτήρι2 - Κύδων2 16:00:2016:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Λινοξυλάκη Δανάη - - - -
2023-01-29 17:00:4629/01/2023 Πήγασος - Χερρονάσιος 17:00:4617:00Γυναικών
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Ξυδάκης Γεώργιος Αγγελίδης Νικόλαος Φραγκιαδάκη Ειρήνη - -
2023-01-29 18:00:0629/01/2023 Αρκάδι - ΓΕΙ 18:00:0618:00Ανδρών
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Κανδηλιεράκης Παύλος Κουνδουράκη Νικολέτα Δημακοπούλου Δέσποινα - -
2023-01-29 18:00:0629/01/2023 Ακρωτήρι - Σούδα 18:00:0618:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Λινοξυλάκη Δανάη Χαριτωνίδου Μαρία - - -
2023-01-29 19:00:1229/01/2023 Άνεμος - ΣΦΠΧ 19:00:1219:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΚΛΑΔΙΣΟΥ
Σπαντιδάκη Ελένη Κοκκινάκης Ευτύχιος - - -
2023-01-29 19:00:3629/01/2023 Άθλεση - ΓΕΗ 19:00:3619:00Γυναικών
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Αγγελίδης Νικόλαος Ξυδάκης Γεώργιος Φραγκιαδάκη Ειρήνη - -
2023-01-29 20:00:3629/01/2023 Αρκάδι - ΟΦΗ 20:00:3620:00Γυναικών
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Παπαδάκη Ανθή Δημακοπούλου Δέσποινα Μαρινάτος Ιωάννης - -
2023-01-29 20:00:4629/01/2023 Ακρωτήρι - Κύδων 20:00:4620:00Γυναικών
ΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Χαριτωνίδου Μαρία Λινοξυλάκη Δανάη - - -

Δευτέρα 30/01/2023

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2023-01-30 16:00:5930/01/2023 Άρης Γουρνών - ΓΕΗ 16:00:5916:00Κορασίδων
ΚΛ. ΓΟΥΡΝΩΝ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Καπλάνη Θεοδώρα – Παναγιώτα - - -

Εθνικές Κατηγορίες

Κυριακή 29/01/2023

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2023-01-29 16:00:0229/01/2023 Ν.ΟΠΕΡ - Ηρακλής 16:00:0216:00
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Κουνδουράκη Νικολέτα Κανδηλιεράκης Παύλος Παπαδάκη Αναστασία - -

Ορισμοί 19-24/01

Τοπικές Κατηγορίες

Πέμπτη 19/01/2023

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2023-01-19 21:00:4819/01/2023 Χερρονάσιος - Άθλεση 21:00:4821:00Γυναικών
ΚΛ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ
Παπαδάκη Αναστασία Κόκκας Θωμάς Κληματσίδα Παναγιώτα - -

Σάββατο 21/01/2023

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2023-01-21 11:00:4621/01/2023 ΓΕΗ - Ηρόδοτος 11:00:4611:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Κοπιδάκης Ιωάννης - Πατεράκη Μαρία - -
2023-01-21 11:30:5321/01/2023 Ν.ΟΠΕΡ - Κύδων2 11:30:5311:30Κορασίδων Β
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Δημακοπούλου Δέσποινα - Μαρινάτος Ιωάννης - -
2023-01-21 14:00:2821/01/2023 ΓΕΙ - Γρύπας 14:00:2814:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
Πετράκης Ιωάννης - Κουδουμά Όλγα - -
2023-01-21 15:00:0821/01/2023 ΣΦΠΧ - Αετός 15:00:0815:00Κορασίδων
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Χαριτωνίδου Μαρία Ξυδάκης Γεώργιος Αγγελίδης Νικόλαος - -
2023-01-21 15:00:1321/01/2023 Μεσσαρά - Πήγασος 15:00:1315:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΜΟΙΡΩΝ
Συκάς Ιωάννης - Καπλάνη Θεοδώρα – Παναγιώτα - -
2023-01-21 15:29:2421/01/2023 ΓΕΗ2 - Αρκάδι 15:29:2415:29Παμπαίδων
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Παπαδάκη Αναστασία - Φραγκιαδάκη Ειρήνη - -
2023-01-21 15:30:3621/01/2023 Άνεμος2 - ΟΠΑ 15:30:3615:30Παγκορασίδων Β
KΛ. ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ
Κουνδουράκη Νικολέτα - - - -
2023-01-21 16:00:3021/01/2023 ΣΦΠΧ - ΓΕΙ 16:00:3016:00Παίδων
ΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Σπαντιδάκη Ελένη Κοκκινάκης Ευτύχιος - - -
2023-01-21 17:00:4921/01/2023 Σούδα2 - Άνεμος2 17:00:4917:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Ξυδάκης Γεώργιος Χαριτωνίδου Μαρία Αγγελίδης Νικόλαος - -
2023-01-21 18:00:1021/01/2023 Χερρονάσιος - Γιούχτας 18:00:1018:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ
Πετροπούλου Γεωργία Κοπιδάκης Ιωάννης - - -
2023-01-21 18:00:2521/01/2023 Κύδων - Αρκάδι 18:00:2518:00Κορασίδων
ΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Σπαντιδάκη Ελένη Κοκκινάκης Ευτύχιος - - -
2023-01-21 19:00:0121/01/2023 Άθλεση - Μεσσαρά 19:00:0119:00Κορασίδων
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Κόκκας Θωμάς Παπαδάκη Ανθή - - -
2023-01-21 19:00:4621/01/2023 Σούδα - Ακρωτήρι 19:00:4619:00Κορασίδων
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Κουνδουράκη Νικολέτα Αγγελίδης Νικόλαος - - -

Κυριακή 22/01/2023

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2023-01-22 11:00:1122/01/2023 Ν.ΟΠΕΡ2 - Άνεμος2 11:00:1111:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ
Αστρινάκης Στυλιανός - - - -
2023-01-22 11:00:4322/01/2023 Αετός - Ακρωτήρι 11:00:4311:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Κουνδουράκη Νικολέτα Κοκκινάκης Ευτύχιος - - -
2023-01-22 11:30:0722/01/2023 Άρης - Σητειακός 11:30:0711:30Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΓΟΥΡΝΩΝ
Πετροπούλου Γεωργία - - - -
2023-01-22 13:00:0722/01/2023 ΣΦΠΧ - ΓΕΙ 13:00:0713:00Παμπαίδων
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Ξυδάκης Γεώργιος Αγγελίδης Νικόλαος - - -
2023-01-22 13:00:3822/01/2023 Ν.ΟΠΕΡ - Άνεμος 13:00:3813:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ
Δημακοπούλου Δέσποινα - Μαρινάτος Ιωάννης - -
2023-01-22 13:00:4422/01/2023 Ακρωτήρι2 - Αρκάδι 13:00:4413:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Κανδηλιεράκης Παύλος - - - -
2023-01-22 13:30:2522/01/2023 ΟΦΗ - Μεσσαρά 13:30:2513:30Παμπαίδων
ΚΛ. ΒΑΚ
Κόκκας Θωμάς Παπαδάκη Ανθή - - -
2023-01-22 15:00:0622/01/2023 ΓΕΗ - Πήγασος 15:00:0615:00Γυναικών
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Συκάς Ιωάννης Παπαδάκη Αναστασία Κοκοτσάκης Βασίλειος -
2023-01-22 15:00:4522/01/2023 ΣΦΠΧ - Κύδων 15:00:4515:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Ξυδάκης Γεώργιος Σπαντιδάκη Ελένη - - -
2023-01-22 17:00:2022/01/2023 ΓΕΗ2 - Πήγασος2 17:00:2017:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Συκάς Ιωάννης - - - -
2023-01-22 17:00:2322/01/2023 ΓΕΙ - Γιούχτας 17:00:2317:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
Πετράκης Ιωάννης - - - -
2023-01-22 17:00:5822/01/2023 Χερρονάσιος - Μεσσαρά 17:00:5817:00Γυναικών
ΚΛ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ
Παπαδάκη Ανθή Κόκκας Θωμάς Κληματσίδα Παναγιώτα - -
2023-01-22 17:00:5922/01/2023 Ακρωτήρι - ΓΕΙ 17:00:5917:00Ανδρών
ΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Κανδηλιεράκης Παύλος Κοκκινάκης Ευτύχιος - - -
2023-01-22 18:00:5122/01/2023 Αρκάδι - Ν.ΟΠΕΡ 18:00:5118:00Ανδρών
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Χαριτωνίδου Μαρία Κουνδουράκη Νικολέτα Δημακοπούλου Δέσποινα - -
2023-01-22 19:00:2222/01/2023 Άθλεση2 - Γρύπας 19:00:2219:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Συκάς Ιωάννης - - - -
2023-01-22 19:00:4222/01/2023 ΟΦΗ - Ακρωτήρι 19:00:4219:00Γυναικών
ΚΛ. ΒΑΚ
Παπαδάκη Αναστασία Καραπουλάκης Ευάγγελος Πατεράκη Μαρία Βλαχάκης Εμμανουήλ -
2023-01-22 21:00:4222/01/2023 Κύδων - ΣΦΠΧ 21:00:4221:00Γυναικών
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Αγγελίδης Νικόλαος Κανδηλιεράκης Παύλος Κοκκινάκης Ευτύχιος - -

Τετάρτη 24/01/2023

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2023-01-24 15:30:1624/01/2023 Πήγασος - Άρης Γουρνών 15:30:1615:30Κορασίδων
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Παπαδάκη Αναστασία Κοπιδάκης Ιωάννης - - -

Πέμπτη 25/01/2023

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2023-01-25 19:00:0125/01/2023 Μεσσαρά - ΓΕΗ 19:00:0119:00Κορασίδων
ΚΛ. ΜΟΙΡΩΝ
Κοπιδάκης Ιωάννης Παπαδάκη Αναστασία - - -

Εθνικές Κατηγορίες

Κυριακή 22/01/2023

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2023-01-22 16:00:3122/01/2023 Ν.ΟΠΕΡ - Άρτεμις 16:00:3116:00
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Κουνδουράκη Νικολέτα Χαριτωνίδου Μαρία Δημακοπούλου Δέσποινα - -
2023-01-22 18:00:5422/01/2023 ΣΦΠΧ- ΓΕΗ 18:00:5418:00
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Αγγελίδης Νικόλαος Σπαντιδάκη Ελένη Ξυδάκης Γεώργιος - -

Ορισμοί 14-15/01

Τοπικές Κατηγορίες

Σάββατο 14/01/2023

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2023-01-14 10:00:1514/01/2023 Άθλεση - Πήγασος 10:00:1510:00Κορασίδων
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Παπαδάκη Αναστασία - - -
2023-01-14 10:00:3214/01/2023 Γρύπας - ΓΕΗ2 10:00:3210:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΜΕΛΕΣΣΩΝ
Καλαντίδου Αικατερίνη Μανωλάκης Γεώργιος - - -
2023-01-14 13:00:2114/01/2023 Αρκάδι - ΟΦΗ 13:00:2113:00Παίδων
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος - Μαρινάτος Ιωάννης - -
2023-01-14 13:00:2814/01/2023 Μεσσαρά - ΓΕΗ 13:00:2813:00Κορασίδων
ΚΛ. ΜΟΙΡΩΝ
Συκάς Ιωάννης Καπλάνη Θεοδώρα – Παναγιώτα - - -
2023-01-14 15:00:0914/01/2023 Ν.ΟΠΕΡ - ΓΕΙ 15:00:0915:00Παίδων
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος - Μαρινάτος Ιωάννης - -
2023-01-14 15:00:2014/01/2023 Αετός - Ακρωτήρι 15:00:2015:00Κορασίδων
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Σπαντιδάκη Ελένη Τραχαλάκη Ελένη - - -
2023-01-14 15:00:3014/01/2023 Άνεμος2 - Άνεμος 15:00:3015:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΚΛΑΔΙΣΟΥ
Κουνδουράκη Νικολέτα Ξυδάκης Γεώργιος - - -
2023-01-14 16:00:5014/01/2023 Γιούχτας - ΓΕΙ 16:00:5016:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΑΡΧΑΝΩΝ
Μανωλάκης Γεώργιος - Πατεράκη Μαρία - -
2023-01-14 17:00:3714/01/2023 Αρκάδι - ΣΦΠΧ 17:00:3717:00Κορασίδων
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος - Αστρινάκης Στυλιανός - -
2023-01-14 17:00:4614/01/2023 Χερρονάσιος - Μεσσαρά 17:00:4617:00
ΚΛ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ
Πετροπούλου Γεωργία Κληματσίδα Παναγιώτα - - -
2023-01-14 17:00:5714/01/2023 ΣΦΠΧ - ΓΕΗ 17:00:5717:00Παίδων
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Τραχαλάκη Ελένη Σπαντιδάκη Ελένη - - -
2023-01-14 18:00:3614/01/2023 Κύδων2 - Σούδα2 18:00:3618:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Ξυδάκης Γεώργιος Κουνδουράκη Νικολέτα - - -
2023-01-14 20:00:1814/01/2023 Κύδων - Σούδα 20:00:1820:00Κορασίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Ξυδάκης Γεώργιος Αγγελίδης Νικόλαος - - -

Κυριακή 15/01/2023

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2023-01-15 10:00:0515/01/2023 Ηρόδοτος - ΟΦΗ2 10:00:0510:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ
Παπαδάκη Ανθή Καλαντίδου Αικατερίνη - - -
2023-01-15 10:00:1315/01/2023 Χερρονάσιος - Πήγασος 10:00:1310:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ
Συκάς Ιωάννης Κληματσίδα Παναγιώτα - - -
2023-01-15 11:00:2215/01/2023 Κύδων - Άνεμος 11:00:2211:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Κουνδουράκη Νικολέτα Ξυδάκης Γεώργιος - - -
2023-01-15 11:00:3215/01/2023 Αρκάδι - Μεσσαρά 11:00:3211:00Παμπαίδων
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος - Αστρινάκης Στυλιανός - -
2023-01-15 11:30:4615/01/2023 ΓΕΗ - ΣΦΠΧ 11:30:4611:30Παμπαίδων
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Αβραμοπούλου Γεωργία Καραπουλάκης Ευάγγελος - - -
2023-01-15 12:00:1915/01/2023 ΟΠΑ - Σούδα2 12:00:1912:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Σπαντιδάκη Ελένη - - - -
2023-01-15 12:00:5615/01/2023 Άθλεση - ΓΕΗ 12:00:5612:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ
Καλαντίδου Αικατερίνη Παπαδάκη Ανθή - - -
2023-01-15 13:00:2715/01/2023 Αρκάδι - Κύδων2 13:00:2713:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Αστρινάκης Στυλιανός - - - -
2023-01-15 14:00:4215/01/2023 Ακρωτήρι - Ν.ΟΠΕΡ 14:00:4214:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Χαριτωνίδου Μαρία Σπαντιδάκη Ελένη - - -
2023-01-15 16:00:1615/01/2023 Ακρωτήρι - Αρκάδι 16:00:1616:00Γυναικών
ΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Κανδηλιεράκης Παύλος Χαριτωνίδου Μαρία Κουνδουράκη Νικολέτα - -
2023-01-15 18:00:2015/01/2023 Μεσσαρά - ΓΕΗ 18:00:2018:00Γυναικών
ΚΛ. ΜΟΙΡΩΝ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Αβραμοπούλου Γεωργία Καλαντίδου Αικατερίνη - -
2023-01-15 19:00:2615/01/2023 Πήγασος - Άθλεση 19:00:2619:00Γυναικών
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Μανωλάκης Γεώργιος Κόκκας Θωμάς Κληματσίδα Παναγιώτα - -
2023-01-15 19:00:3215/01/2023 ΣΦΠΧ - ΟΦΗ 19:00:3219:00Γυναικών
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Κουνδουράκη Νικολέτα Κανδηλιεράκης Παύλος Χαριτωνίδου Μαρία - -

Εθνικές Κατηγορίες

Κυριακή 15/01/2023

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2023-01-15 14:30:5115/01/2023 ΓΕΗ - Πανιώνιος 14:30:5114:30
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Κόκκας Θωμάς Μανωλάκης Γεώργιος Κληματσίδα Παναγιώτα - -
2023-01-15 17:00:4215/01/2023 ΟΦΗ - Κηφισιά 17:00:4217:00
ΚΛ. ΒΑΚ
Αγγελίδης Νικόλαος Τραχαλάκη Ελένη Παπαδάκη Αναστασία Καρπουζάς Ιωάννης Ξυδάκης Γεώργιος
Συκάς Ιωάννης

Ορισμοί 07-08/01

Τοπικές Κατηγορίες

Σάββατο 07/01/2023

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2023-01-07 17:00:4507/01/2023 Ακρωτήρι - Αρκάδι 17:00:4517:00Κορασίδων
ΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Τραχαλάκη Ελένη Ξυδάκης Γεώργιος - - -
2023-01-07 18:00:0907/01/2023 Άρης Γουρνών - Μεσσαρά 18:00:0918:00Κορασίδων
ΚΛ. ΓΟΥΡΝΩΝ
Πετροπούλου Γεωργία Αβραμοπούλου Γεωργία - - -
2023-01-07 18:00:4807/01/2023 ΣΦΠΧ - Κύδων 18:00:4818:00Κορασίδων
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Αγγελίδης Νικόλαος Κοκκινάκης Ευτύχιος - - -
2023-01-07 19:00:1107/01/2023 ΟΦΗ - Πήγασος 19:00:1119:00Κορασίδων
ΚΛ. ΒΑΚ
Κόκκας Θωμάς Καπλάνη Θεοδώρα – Παναγιώτα - - -
2023-01-07 19:00:3307/01/2023 Ακρωτήρι2 - Πήγασος2 19:00:3319:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Ξυδάκης Γεώργιος - - - -

Κυριακή 08/01/2023

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2023-01-08 11:30:5208/01/2023 ΓΕΙ - Μεσσαρά2 11:30:5211:30Κορασίδων Β
ΚΛ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
Πετράκης Ιωάννης - Κουδουμά Όλγα - -
2023-01-08 13:30:0808/01/2023 ΓΕΙ - ΣΦΠΧ 13:30:0813:30Παίδων
ΚΛ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
Πετράκης Ιωάννης - Κουδουμά Όλγα - -
2023-01-08 16:00:2308/01/2023 ΓΕΗ - Ν.ΟΠΕΡ 16:00:2316:00Παίδων
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Ξυδάκης Γεώργιος Αγγελίδης Νικόλαος - - -
2023-01-08 16:00:3308/01/2023 ΣΦΠΧ - Ακρωτήρι 16:00:3316:00Γυναικών
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Κανδηλιεράκης Παύλος Σπαντιδάκη Ελένη Κουνδουράκη Νικολέτα - -
2023-01-08 18:00:1008/01/2023 Αετός - Σούδα 18:00:1018:00Κορασίδων
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Κανδηλιεράκης Παύλος Κοκκινάκης Ευτύχιος - - -
2023-01-08 18:30:4608/01/2023 Μεσσαρά - Πήγασος 18:30:4618:30Γυναικών
ΚΛ. ΜΟΙΡΩΝ
Αγγελίδης Νικόλαος Συκάς Ιωάννης Ξυδάκης Γεώργιος - -
2023-01-08 19:00:2208/01/2023 Κύδων - Αρκάδι 19:00:2219:00Γυναικών
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Τραχαλάκη Ελένη Κουνδουράκη Νικολέτα Σπαντιδάκη Ελένη - -

Εθνικές Κατηγορίες

Σάββατο 07/01/2023

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2023-01-07 16:00:2207/01/2023 ΣΦΠΧ - Κόροιβος 16:00:2216:00
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Κανδηλιεράκης Παύλος Σπαντιδάκη Ελένη Κοκκινάκης Ευτύχιος - -

Κυριακή 08/01/2023

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2023-01-08 16:00:3308/01/2023 Ν.ΟΠΕΡ - Απόλλων 16:00:3316:00
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Αβραμοπούλου Γεωργία Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος - -