Ορισμοί 17-18/11

Σάββατο 17/11/2018

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2018-11-17 09:00:4617/11/2018 Πήγασος - ΓΕΗ 09:00:4609:00Κορασίδων
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Κόκκας Θωμάς Μιχαηλίδη Ευθυμία - - -
2018-11-17 11:00:2617/11/2018 Άθλεση - Άρης 11:00:2611:00Κορασίδων
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Κληματσίδα Παρασκευή Μιχαηλίδη Ευθυμία - - -
2018-11-17 12:30:2617/11/2018 Ν.ΟΠΕΡ - ΟΦΗ 12:30:2612:30Παίδων
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Μαρινάτος Ιωάννης Κλώτσα Ιωάννα - - -
2018-11-17 14:30:2317/11/2018 Ν.ΟΠΕΡ - ΣΦΠΧ 14:30:2314:30Κορασίδων
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Κλώτσα Ιωάννα - - -
2018-11-17 15:00:0117/11/2018 Άθλεση - Μεσηνιακός 15:00:0115:00Α2 Γυναικών
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Κόκκας Θωμάς Καραπουλάκης Ευάγγελος Κληματσίδα Παρασκευή - -
2018-11-17 15:00:2617/11/2018 ΓΕΗ - Αρκάδι 15:00:2615:00Παίδων
ΚΛ. ΒΑΚ
Αμαριανιτάκης Ιωάννης Σταμουλάκη Ελευθερία Χαρά - - -
2018-11-17 17:00:1517/11/2018 Χερρονάσιος - Μεσσαρά 17:00:1517:00Κορασίδων
ΚΛ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ
Σπιθάκη Μαρία Αβραμοπούλου Γεωργία - - -
2018-11-17 17:00:1917/11/2018 Ακρωτήρι - Αρκάδι 17:00:1917:00Κορασίδων
ΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Κανδηλιεράκης Παύλος Μωραϊτάκη Μαρία-Αικατερίνη - - -
2018-11-17 17:00:4317/11/2018 Ηρόδοτος - ΓΕΙ 17:00:4317:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ
Μιχαηλίδη Ευθυμία Κληματσίδα Παρασκευή - - -
2018-11-17 17:00:4417/11/2018 ΟΦΗ - Πήγασος 17:00:4417:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΒΑΚ
Σταμουλάκη Ελευθερία Χαρά Αμαριανιτάκης Ιωάννης - - -
2018-11-17 19:00:2717/11/2018 Σούδα - Παγχανιακός 19:00:2719:00Κορασίδων
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Κουνδουράκη Νικολέτα Μωραϊτάκη Στέλλα - - -
2018-11-17 19:30:3117/11/2018 Γιούχτας - ΓΕΗ 19:30:3119:30Κορασίδων Β
ΚΛ. ΑΡΧΑΝΩΝ
Πακιουφάκη Ευρυδίκη Καράλη Βασιλική - - -

Κυριακή 18/11/2018

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2018-11-18 12:00:4818/11/2018 ΓΕΙ - Πήγασος 2 12:00:4812:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
Πετράκης Ιωάννης Κουδουμά Όλγα - - -
2018-11-18 14:00:4018/11/2018 ΣΠΦΧ - Ν.ΟΠΕΡ 14:00:4014:00Γυναικών
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Κανδηλιεράκης Παύλος Κουνδουράκη Νικολέτα Μωραϊτάκη Στέλλα Αγγελίδης Νικόλαος -
2018-11-18 15:00:4618/11/2018 Φιλαθλητικός - Σητειακός 15:00:4615:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Κληματσίδα Παρασκευή Μιχαηλίδη Ευθυμία - - -
2018-11-18 16:00:2718/11/2018 Χερρονάσιος - ΣΦΠΧ 16:00:2716:00Ανδρών
ΚΛ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ
Κόκκας Θωμάς Σπιθάκη Μαρία Πακιουφάκη Ευρυδίκη - -
2018-11-18 16:00:3118/11/2018 Παγχανιακός - Αρκάδι 16:00:3116:00Γυναικών
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Μαρινάτος Ιωάννης Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Κλώτσα Ιωάννα Καρπουζάς Ιωάννης -
2018-11-18 17:00:4318/11/2018 ΓΕΗ - Ν.ΟΠΕΡ 17:00:4317:00Ανδρών
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Αμαριανιτάκης Ιωάννης Αβραμοπούλου Γεωργία - -
2018-11-18 17:00:5218/11/2018 Ακρωτήρι - Χερρονάσιος 17:00:5217:00Γυναικών
ΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Κουνδουράκη Νικολέτα Τραχαλάκη Ελένη Μωραϊτάκη Μαρία-Αικατερίνη Αγγελίδης Νικόλαος -
2018-11-18 18:00:2118/11/2018 Κύδων - ΓΕΗ 18:00:2118:00Γυναικών
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Μαρινάτος Ιωάννης Κλώτσα Ιωάννα Καρπουζάς Ιωάννης -
2018-11-18 18:00:3618/11/2018 Ηρόδοτος - Ακρωτήρι 18:00:3618:00Ανδρών
ΚΛ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ
Κληματσίδα Παρασκευή Καράλη Βασιλική Μιχαηλίδη Ευθυμία Βλαχάκης Εμμανουήλ -
2018-11-18 19:00:2618/11/2018 Πήγασος - Γιούχτας 19:00:2619:00Γυναικών
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Αμαριανιτάκης Ιωάννης Καραπουλάκης Ευάγγελος Σταμουλάκη Ελευθερία Χαρά Κοκοτσάκης Βασίλειος -
2018-11-18 20:00:5218/11/2018 Κύδων - Σούδα 20:00:5220:00Ανδρών
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Τραχαλάκη Ελένη Κουνδουράκη Νικολέτα Μωραϊτάκη Στέλλα - -

 


Ορισμοί 10-11/11

Σάββατο 10/11/2018

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2018-11-10 09:00:1210/11/2018 Πήγασος - Ηρόδοτος 09:00:1209:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Αβραμοπούλου Γεωργία Μιχαηλίδη Ευθυμία - - -
2018-11-10 12:00:4010/11/2018 Ν.ΟΠΕΡ -ΓΕΗ 12:00:4012:00Εφήβων
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Μαρινάτος Ιωάννης Κλώτσα Ιωάννα - - -
2018-11-10 14:00:0010/11/2018 Άθλεση - Άρης 14:00:0014:00Νεανίδων
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Πακιουφάκη Ευρυδίκη Σπιθάκη Μαρία - - -
2018-11-10 14:00:0810/11/2018 ΓΕΙ - Γιούχτας 14:00:0814:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
Κληματσίδα Παρασκευή - - - -
2018-11-10 14:00:3910/11/2018 Κύδων 2 - Αρκάδι 14:00:3914:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Κοκκινάκης Ευτύχιος Ντουμπαρατζή Δέσποινα - - -
2018-11-10 15:00:0110/11/2018 Σούδα - ΓΕΙ 15:00:0115:00Εφήβων
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Κουνδουράκη Νικολέτα Πετακάκη Παρασκευή - - -
2018-11-10 15:00:4710/11/2018 Μεσσαρά - ΧΑΝΘ 15:00:4715:00Pre League Γυναικών
ΚΛ. ΜΟΙΡΩΝ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Αμαριανιτάκης Ιωάννης Καλεμάκη Πελαγία Βλαχάκης Εμμανουήλ -
2018-11-10 16:00:2010/11/2018 ΓΕΗ - Πήγασος 16:00:2016:00Νεανίδων
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Σπιθάκη Μαρία Πακιουφάκη Ευρυδίκη - - -
2018-11-10 16:00:3410/11/2018 ΟΦΗ - Καλαμάτα 80 16:00:3416:00Α2 Ανδρών
ΚΛ. ΒΑΚ
Κόκκας Θωμάς Κανδηλιεράκης Παύλος Αβραμοπούλου Γεωργία - -
2018-11-10 16:00:4010/11/2018 Κύδων - Παγχανιακός 16:00:4016:00Νεανίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Ντουμπαρατζή Δέσποινα Κοκκινάκης Ευτύχιος - - -
2018-11-10 17:00:1510/11/2018 Σούδα - Ακρωτήρι 17:00:1517:00Νεανίδων
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Πετακάκη Παρασκευή Κουνδουράκη Νικολέτα - - -
2018-11-10 17:00:4510/11/2018 Σητειακός - ΓΕΗ 17:00:4517:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΣΗΤΕΙΑΣ
Κληματσίδα Παρασκευή Κουδουμά Όλγα - - -
2018-11-10 18:00:5210/11/2018 ΣΦΠΧ - Ηρόδοτος 18:00:5218:00Εφήβων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Ντουμπαρατζή Δέσποινα Κοκκινάκης Ευτύχιος - - -
2018-11-10 20:00:2410/11/2018 Φιλαθλητικός - ΟΦΗ 20:00:2420:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΒΑΚ
Αβραμοπούλου Γεωργία Μιχαηλίδη Ευθυμία - - -
2018-11-10 20:00:3610/11/2018 Κύδων 1 - Σούδα 20:00:3620:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Πετακάκη Παρασκευή Κουνδουράκη Νικολέτα - - -

Κυριακή 11/11/2018

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2018-11-11 11:00:5411/11/2018 Άνεμος - Αετός 11:00:5411:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΚΛΑΔΙΣΟΥ
Κοκκινάκης Ευτύχιος Πετακάκη Παρασκευή - - -
2018-11-11 13:00:4111/11/2018 ΓΕΗ - Παγχανιακός 13:00:4113:00Γυναικών
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Κληματσίδα Παρασκευή Κόκκας Θωμάς Πακιουφάκη Ευρυδίκη - -
2018-11-11 14:00:2811/11/2018 Γιούχτας - ΣΦΠΧ 14:00:2814:00Γυναικών
ΚΛ. ΑΡΧΑΝΩΝ
Καράλη Βασιλική Αμαριανιτάκης Ιωάννης Αβραμοπούλου Γεωργία - -
2018-11-11 15:00:3611/11/2018 Αρκάδι - Ακρωτήρι 15:00:3615:00Γυναικών
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Μαρινάτος Ιωάννης Κανδηλιεράκης Παύλος Κλώτσα Ιωάννα Κοκοτσάκης Βασίλειος -
2018-11-11 17:00:2411/11/2018 Σούδα - Χερρονάσιος 17:00:2417:00Ανδρών
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Πετακάκη Παρασκευή Κουνδουράκη Νικολέτα Κοκκινάκης Ευτύχιος - -
2018-11-11 17:00:4511/11/2018 Ν.ΟΠΕΡ - Κύδων 17:00:4517:00Γυναικών
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Μαρινάτος Ιωάννης Κανδηλιεράκης Παύλος Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος - -
2018-11-11 19:00:2611/11/2018 Ακρωτήρι - ΣΦΠΧ 19:00:2619:00Ανδρών
ΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Κουνδουράκη Νικολέτα Πετακάκη Παρασκευή Κοκκινάκης Ευτύχιος Καρπουζάς Ιωάννης -
2018-11-11 19:00:3011/11/2018 Ν. ΟΠΕΡ - Κύδων 19:00:3019:00Ανδρών
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Μαρινάτος Ιωάννης Κλώτσα Ιωάννα - -
2018-11-11 19:00:3111/11/2018 Χερρονάσιος - Πήγασος 19:00:3119:00Γυναικών
ΚΛ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ
Αμαριανιτάκης Ιωάννης Καράλη Βασιλική Αβραμοπούλου Γεωργία - -
2018-11-11 19:00:3311/11/2018 Ηρόδοτος - ΓΕΗ 19:00:3319:00Ανδρών
ΚΛ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ
Κόκκας Θωμάς Κληματσίδα Παρασκευή Πακιουφάκη Ευρυδίκη - -

 


Ορισμοί 03-04/11

Σάββατο 03/11/2018

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2018-11-03 11:00:2303/11/2018 ΓΕΗ - Άθλεση 11:00:2311:00Κορασίδων
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Σπιθάκη Μαρία Καραπουλάκης Ευάγγελος - - -
2018-11-03 12:00:3803/11/2018 Αρκάδι - Ν.ΟΠΕΡ 12:00:3812:00Παίδων
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Μαρινάτος Ιωάννης - - -
2018-11-03 13:00:3803/11/2018 ΓΕΗ - ΟΦΗ 13:00:3813:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Κληματσίδα Παρασκευή Αβραμοπούλου Γεωργία - - -
2018-11-03 14:00:5203/11/2018 Ακράδι - Ν.ΟΠΕΡ 14:00:5214:00Κορασίδων
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Μαρινάτος Ιωάννης Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος - - -
2018-11-03 16:00:1103/11/2018 Μεσσαρά - Πήγασος 16:00:1116:00Κορασίδων
ΚΛ. ΜΟΙΡΩΝ
Αμαριανιτάκης Ιωάννης Σταμουλάκη Ελευθερία Χαρά - - -
2018-11-03 16:00:2403/11/2018 Άθλεση - Βύρωνας 16:00:2416:00Α2 Γυναικών
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Τραχαλάκη Ελένη Κόκκας Θωμάς Καράλη Βασιλική - -
2018-11-03 16:00:2703/11/2018 ΟΦΗ - ΣΦΠΧ 16:00:2716:00Παίδων
ΚΛ. ΒΑΚ
Κληματσίδα Παρασκευή Αβραμοπούλου Γεωργία - - -
2018-11-03 16:00:5803/11/2018 ΣΦΠΧ - Σούδα 16:00:5816:00Κορασίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Κοκκινάκης Ευτύχιος Μπρέλλας Ιωάννης - - -
2018-11-03 17:00:1203/11/2018 Άρης - Χερρονάσιος 17:00:1217:00Κορασίδων
ΚΛ. ΓΟΥΡΝΩΝ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Σπιθάκη Μαρία - - -
2018-11-03 18:00:1203/11/2018 Ηρόδοτος - Φιλαθλητικός 18:00:1218:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ
Καράλη Βασιλική Κόκκας Θωμάς - - -
2018-11-03 18:00:3403/11/2018 Παγχανιακός - Ακρωτήρι 18:00:3418:00Κορασίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Συκάς Ιωάννης Μωραϊτάκη Μαρία-Αικατερίνη - - -
2018-11-03 19:30:5903/11/2018 Γιούχτας - Σητειακός 19:30:5919:30Κορασίδων Β
ΚΛ. ΑΡΧΑΝΩΝ
Αβραμοπούλου Γεωργία Κληματσίδα Παρασκευή - - -

Κυριακή 04/11/2018

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2018-11-04 12:00:1004/11/2018 ΓΕΙ - Πήγασος 12:00:1012:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
Κληματσίδα Παρασκευή - Κουδουμά Όλγα - -
2018-11-04 14:00:3704/11/2018 ΣΦΠΧ - Χερρονάσιος 14:00:3714:00Γυναικών
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Κουνδουράκη Νικολέτα Πετακάκη Παρασκευή Μωραϊτάκη Στέλλα - -
2018-11-04 16:00:3004/11/2018 Κύδων - Ηρόδοτος 16:00:3016:00Ανδρών
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Κανδηλιεράκης Παύλος Σπαντιδάκη Ελένη Τζουρμπάκη Λαμπρινή - -
2018-11-04 17:00:3704/11/2018 Γιούχτας - Ν.ΟΠΕΡ 17:00:3717:00Γυναικών
ΚΛ. ΑΡΧΑΝΩΝ
Κόκκας Θωμάς Πακιουφάκη Ευρυδίκη Σπιθάκη Μαρία - -
2018-11-04 17:00:4304/11/2018 Ακρωτήρι - ΓΕΗ 17:00:4317:00Γυναικών
ΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Πετακάκη Παρασκευή Κοκκινάκης Ευτύχιος Μπρέλλας Ιωάννης - -
2018-11-04 18:00:0304/11/2018 Χερρονάσιος - Ακρωτήρι 18:00:0318:00Ανδρών
ΚΛ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Αβραμοπούλου Γεωργία Κληματσίδα Παρασκευή - -
2018-11-04 18:00:1304/11/2018 Πήγασος - Αρκάδι 18:00:1318:00Γυναικών
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Αμαριανιτάκης Ιωάννης Σταμουλάκη Ελευθερία Χαρά Καλεμάκη Πελαγία Βλαχάκης Εμμανουήλ -
2018-11-04 18:00:1604/11/2018 ΣΦΠΧ - ΓΕΗ 18:00:1618:00Ανδρών
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Τραχαλάκη Ελένη Κουνδουράκη Νικολέτα Μωραϊτάκη Στέλλα Καρπουζάς Ιωάννης -
2018-11-04 19:00:0304/11/2018 Σούδα - Ν.ΟΠΕΡ 19:00:0319:00Ανδρών
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Σπαντιδάκη Ελένη Κανδηλιεράκης Παύλος Τζουρμπάκη Λαμπρινή - -
2018-11-04 20:00:5904/11/2018 Παγχανιακός - Κύδων 20:00:5920:00Γυναικών
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Κουνδουράκη Νικολέτα Πετακάκη Παρασκευή Κοκκινάκης Ευτύχιος Καρπουζάς Ιωάννης -

 


Ορισμοί διαιτητών 27-28/10

Σάββατο 27/10/2018

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2018-10-27 16:00:1127/10/2018 Μεσσαρά - Πανιώνιος 16:00:1116:00Pre League Γυναικών
ΚΛ. ΜΟΙΡΩΝ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Αμαριανιτάκης Ιωάννης Αβραμοπούλου Γεωργία Κοκοτσάκης Βασίλειος -
2018-10-27 16:00:5727/10/2018 ΓΕΗ - Σούδα 16:00:5716:00Εφήβων
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Στεφανάκης Σωτήριος Μιχαηλίδη Ευθυμία - - -
2018-10-27 18:00:3027/10/2018 Κύδων - Σούδα 18:00:3018:00Νεανίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Συκάς Ιωάννης Μωραϊτάκη Στέλλα - - -
2018-10-27 20:00:4227/10/2018 Παγχανιακός - ΣΦΠΧ 20:00:4220:00Νεανίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Ντουμπαρατζή Δέσποινα Μπρέλλας Ιωάννης - - -

Κυριακή 28/10/2018
ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2018-10-28 18:00:2028/10/2018 ΟΦΗ -ΓΕΗ 18:00:2018:00Κύπελο Ανδρών
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Κόκκας Θωμάς Κανδηλιεράκης Παύλος Κλώτσα Ιωάννα Βλαχάκης Εμμανουήλ -


Ορισμοί διαιτητών 20-21/10

Σάββατο 20/10/2018

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2018-10-20 15:00:2920/10/2018 ΣΦΠΧ - ΓΕΙ 15:00:2915:00Εφήβων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Κουνδουράκη Νικολέτα Κοκκινάκης Ευτύχιος - - -
2018-10-20 16:00:0720/10/2018 Ηρόδοτος - Ν.ΟΠΕΡ 16:00:0716:00Εφήβων
ΚΛ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ
Στεφανάκης Σωτήριος Σταμουλάκη Ελευθερία Χαρά - - -
2018-10-20 16:00:3520/10/2018 Άθλεση - ΓΕΗ 16:00:3516:00Νεανίδων
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Αβραμοπούλου Γεωργία - - -
2018-10-20 17:00:1920/10/2018 Ακρωτήρι - Κύδων 17:00:1917:00Νεανίδων
ΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Πετακάκη Παρασκευή Τζουρμπάκη Λαμπρινή - - -
2018-10-20 18:00:5420/10/2018 Άρης - Πήγασος 18:00:5418:00Νεανίδων
ΚΛ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ
Πακιουφάκη Ευρυδίκη - - -
2018-10-20 19:00:0020/10/2018 Σούδα - ΣΦΠΧ 19:00:0019:00Νεανίδων
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Κανδηλιεράκης Παύλος Μωραϊτάκη Μαρία-Αικατερίνη - - -

Κυριακή 21/10/2018
ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2018-10-21 12:00:5221/10/2018 Αθλεση - Νηρέας Χίου 12:00:5212:00Α2 Γυναικών
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Αμαριανιτάκης Ιωάννης - -
2018-10-21 17:00:0521/10/2018 Ακρωτήρι - Παγχανιακός 17:00:0517:00Νεανίδων
ΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Πετακάκη Παρασκευή Μωραϊτάκη Στέλλα - - -
2018-10-21 18:00:5421/10/2018 ΣΦΠΧ - Κύδων 18:00:5418:00Νεανίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Κανδηλιεράκης Παύλος Μωραϊτάκη Μαρία-Αικατερίνη - - -
2018-10-21 20:00:3321/10/2018 Ν.ΟΠΕΡ - ΓΕΗ 20:00:3320:00Κύπελο Ανδρών
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Μαρινάτος Ιωάννης Κλώτσα Ιωάννα - -