Ορισμοί 31/10-01/11

Τοπικές Κατηγορίες

Σάββατο 31/10/2020

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2020-10-31 11:00:2031/10/2020 Άθλεση2 - Γιούχτας 11:00:2011:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Αβραμοπούλου Γεωργία Μανωλάκης Γεώργιος - - -
2020-10-31 13:30:3731/10/2020 ΓΕΗ3 - Πήγασος2 13:30:3713:30Κορασίδων Β
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Μανωλάκης Γεώργιος Αβραμοπούλου Γεωργία - - -
2020-10-31 15:30:4431/10/2020 Πήγασος - ΓΕΗ 15:30:4415:30Νεανίδων Χιαστί
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Φραγκιαδάκη Ειρήνη - - -
2020-10-31 17:00:2231/10/2020 Ακρωτήρι - Σούδα 17:00:2217:00Κορασίδων
ΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Κανδηλιεράκης Παύλος Πλατώνης Γεώργιος - - -
2020-10-31 17:00:2331/10/2020 ΣΦΠΧ - Αρκάδι 17:00:2317:00Κορασίδων
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Πετακάκη Παρασκευή Κοκκινάκης Ευτύχιος - - -
2020-10-31 19:00:0031/10/2020 ΟΦΗ - Ηρόδοτος 19:00:0019:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΒΑΚ
Πακιουφάκη Ευρυδίκη Παντουβάκη Άννα - - -
2020-10-31 19:00:0731/10/2020 Άθλεση - Ν.ΟΠΕΡ 19:00:0719:00Νεανίδων Χιαστί
ΚΛ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ
Κόκκας Θωμάς Φραγκιαδάκη Ειρήνη - - -
2020-10-31 19:00:3131/10/2020 Αετός - Παγχανιακός 19:00:3119:00Κορασίδων
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Χαριτωνίδου Μαρία Σπαντιδάκη Ελένη - - -

Κυριακή 01/11/2020

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2020-11-01 12:00:3501/11/2020 ΓΕΗ2 - ΓΕΙ 12:00:3512:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Κόκκας Θωμάς Κληματσίδα Παρασκευή - - -
2020-11-01 14:00:5301/11/2020 ΓΕΗ - ΓΕΙ 14:00:5314:00Εφήβων
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Κληματσίδα Παρασκευή - - -
2020-11-01 16:00:2001/11/2020 ΣΦΠΧ - ΟΦΗ 16:00:2016:00Εφήβων
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Κάγκας Γεώργιος Αγγελίδης Νικόλαος (εκπαίδευση)
Σταυρουλάκη Μαρία
- -
2020-11-01 17:00:0401/11/2020 Ακρωτήρι - ΣΦΠΧ 17:00:0417:00Νεανίδων Χιαστί
ΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Σπαντιδάκη Ελένη Πετακάκη Παρασκευή - - -
2020-11-01 18:00:3101/11/2020 Κύδων - Παγχανιακός 18:00:3118:00Νεανίδων Χιαστί
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Συκάς Ιωάννης Μπενάκη Αργυρή - - -

 

Εθνικές Κατηγορίες

Κυριακή 01/11/2020

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2020-11-01 16:00:0901/11/2020 Ν.ΟΠΕΡ - Αγ. Παρασκευή 16:00:0916:00Α2 Γυναικών
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Γιαννόπουλος Νικόλαος Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Χαριτωνίδου Μαρία - -

Ορισμοί 24-25/10

Τοπικές Κατηγορίες

Σάββατο 24/10/2020

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2020-10-24 13:00:0124/10/2020 Άθλεση2 - ΓΕΗ3 13:00:0113:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Πακιουφάκη Ευρυδίκη Κληματσίδα Παρασκευή - - -
2020-10-24 14:00:1824/10/2020 ΟΦΗ - ΓΕΙ 14:00:1814:00Εφήβων
ΚΛ. ΒΑΚ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Φραγκιαδάκη Ειρήνη - - -
2020-10-24 15:00:0224/10/2020 Πήγασος - ΟΦΗ 15:00:0215:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Αβραμοπούλου Γεωργία Κληματσίδα Παρασκευή - - -
2020-10-24 15:00:1324/10/2020 Ν.ΟΠΕΡ - Αετός 15:00:1315:00Κορασίδων
ΚΛ. ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ
Συκάς Ιωάννης Σπαντιδάκη Ελένη - - -
2020-10-24 16:00:0624/10/2020 ΓΕΙ - Ηρόδοτος 16:00:0616:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
Πετράκης Ιωάννης - Κορνιωτάκη Αντωνία - -
2020-10-24 17:00:0924/10/2020 Αρκάδι - Άνεμος 17:00:0917:00Κορασίδων
ΚΛ. ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ
Σπαντιδάκη Ελένη Συκάς Ιωάννης - - -
2020-10-24 18:00:0324/10/2020 ΣΦΠΧ - Ν.ΟΠΕΡ 18:00:0318:00Εφήβων
ΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Γιαννόπουλος Νικόλαος Πλατώνης Γεώργιος - - -
2020-10-24 19:00:0924/10/2020 Σούδα - ΣΦΠΧ 19:00:0919:00Κορασίδων
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Κουνδουράκη Νικολέτα Δημακοπούλου Δέσποινα - - -
2020-10-24 19:00:5924/10/2020 Γιούχτας - ΓΕΗ2 19:00:5919:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΑΡΧΑΝΩΝ
Μανωλάκης Γεώργιος Φραγκιαδάκη Ειρήνη - - -

Κυριακή 25/10/2020

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2020-10-25 11:00:3625/10/2020 ΟΦΗ - ΓΕΗ 11:00:3611:00Εφήβων
ΚΛ. ΒΑΚ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Φραγκιαδάκη Ειρήνη - - -
2020-10-25 13:00:0325/10/2020 ΓΕΗ - Πήγασος 13:00:0313:00Νεανίδων Χιαστί
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Κόκκας Θωμάς Αβραμοπούλου Γεωργία - - -
2020-10-25 15:00:4425/10/2020 ΓΕΙ - Ν.ΟΠΕΡ 15:00:4415:00Εφήβων
ΚΛ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
Πετράκης Ιωάννης - Χατζάκη Γεωργία - -
2020-10-25 16:00:4525/10/2020 Ν.ΟΠΕΡ - Άθλεση 16:00:4516:00Νεανίδων Χιαστί
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Τραχαλάκη Ελένη Κάγκας Γεώργιος - - -
2020-10-25 17:00:4525/10/2020 Παγχανιακός - Κύδων 17:00:4517:00Κορασίδων
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Κανδηλιεράκης Παύλος Μπενάκη Αργυρή - - -
2020-10-25 19:00:5125/10/2020 ΣΦΠΧ - Ακρωτήρι 19:00:5119:00Νεανίδων Χιαστί
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Αγγελίδης Νικόλαος Χαριτωνίδου Μαρία - - -

Ορισμοί 17-18/10

Τοπικές Κατηγορίες

Σάββατο 17/10/2020

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2020-10-17 16:00:0417/10/2020 Φιλαθλητικός - Ν.ΟΠΕΡ 16:00:0416:00Νεανίδων
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Φραγκιαδάκη Ειρήνη - - -
2020-10-17 16:00:3317/10/2020 Κύδων - Αρκάδι 16:00:3316:00Νεανίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Τραχαλάκη Ελένη Πλατώνης Γεώργιος - - -
2020-10-17 17:00:0517/10/2020 Άρης Γουρνών - ΓΕΗ 17:00:0517:00Νεανίδων
ΚΛ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ
Πακιουφάκη Ευρυδίκη Παντουβάκη Άννα - - -
2020-10-17 17:00:4817/10/2020 ΣΦΠΧ - ΓΕΙ 17:00:4817:00Εφήβων
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Κουνδουράκη Νικολέτα Δημακοπούλου Δέσποινα - - -
2020-10-17 17:00:5417/10/2020 ΟΦΗ - Πήγασος 17:00:5417:00Νεανίδων
ΚΛ. ΒΑΚ
Αβραμοπούλου Γεωργία Μανωλάκης Γεώργιος - - -
2020-10-17 18:00:1917/10/2020 Παγχανιακός - Σούδα 18:00:1918:00Νεανίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Σπαντιδάκη Ελένη Πλατώνης Γεώργιος - Αγγελίδης Νικόλαος -
2020-10-17 18:00:4617/10/2020 ΓΕΗ - Ν.ΟΠΕΡ 18:00:4618:00Εφήβων
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Κόκκας Θωμάς Φραγκιαδάκη Ειρήνη - - -
2020-10-17 18:00:4717/10/2020 Άνεμος - Ακρωτήρι 18:00:4718:00Νεανίδων
ΚΛ. ΚΛΑΔΙΣΟΥ
Κανδηλιεράκης Παύλος Χαριτωνίδου Μαρία - - -
2020-10-17 19:00:3517/10/2020 Αετός - ΣΦΠΧ 19:00:3519:00Νεανίδων
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Συκάς Ιωάννης Δημακοπούλου Δέσποινα - - -
2020-10-17 20:00:0717/10/2020 Άθλεση - Γρύπας 20:00:0720:00Νεανίδων
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Μανωλάκης Γεώργιος Αβραμοπούλου Γεωργία - - -

Κυριακή 18/10/2020

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2020-10-18 12:00:1218/10/2020 Πήγασος - Ν.ΟΠΕΡ 12:00:1212:00Νεανίδων
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Μανωλάκης Γεώργιος - - -
2020-10-18 13:00:4218/10/2020 Άρκάδι - Ακρωτήρι 13:00:4213:00Νεανίδων
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Μαρινάτος Ιωάννης - - -
2020-10-18 14:00:3618/10/2020 ΓΕΗ - ΣΦΠΧ 14:00:3614:00Εφήβων
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Κόκκας Θωμάς Φραγκιαδάκη Ειρήνη - - -
2020-10-18 15:00:3918/10/2020 Ν.ΟΠΕΡ - ΟΦΗ 15:00:3915:00Εφήβων
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Μαρινάτος Ιωάννης Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος - - -
2020-10-18 16:00:2618/10/2020 Κύδων - Άνεμος 16:00:2616:00Νεανίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Χαριτωνίδου Μαρία Αγγελίδης Νικόλαος - - -
2020-10-18 16:00:3618/10/2020 Άθλεση - Άρης 16:00:3616:00Νεανίδων
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Κόκκας Θωμάς Φραγκιαδάκη Ειρήνη - - -
2020-10-18 17:00:3218/10/2020 ΟΦΗ - Φιλαθλητικός 17:00:3217:00Νεανίδων
ΚΛ. ΒΑΚ
Πακιουφάκη Ευρυδίκη Αβραμοπούλου Γεωργία - - -
2020-10-18 17:00:4318/10/2020 Γρύπας - ΓΕΗ 17:00:4317:00Νεανίδων
ΚΛ. ΜΕΛΕΣΣΩΝ
Μανωλάκης Γεώργιος Παντουβάκη Άννα - - -
2020-10-18 18:00:4818/10/2020 Παγχανιακός - Αετός 18:00:4818:00Νεανίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Κάγκας Γεώργιος Μπενάκη Αργυρή - Αγγελίδης Νικόλαος -
2020-10-18 19:00:4018/10/2020 Σούδα - ΣΦΠΧ 19:00:4019:00Νεανίδων
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Γιαννόπουλος Νικόλαος Κοκκινάκης Ευτύχιος - - -

Ορισμοί 10-11/10

Τοπικές Κατηγορίες

Σάββατο 10/10/2020

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2020-10-10 13:00:3410/10/2020 Ν.ΟΠΕΡ - ΓΕΙ 13:00:3413:00Εφήβων
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Μαρινάτος Ιωάννης Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος - - -
2020-10-10 13:00:3510/10/2020 ΓΕΗ - Γρύπας 13:00:3513:00Νεανίδων
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Αβραμοπούλου Γεωργία Πατεράκη Μαρία - - -
2020-10-10 15:00:2310/10/2020 ΓΕΗ - ΟΦΗ 15:00:2315:00Εφήβων
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Φραγκιαδάκη Ειρήνη - - -
2020-10-10 16:00:4110/10/2020 Αετός - Παγχανιακός 16:00:4116:00Νεανίδων
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Κάγκας Γεώργιος - (εκπαίδευση)
Μπενάκη Αργυρή
Αγγελίδης Νικόλαος -
2020-10-10 16:30:2010/10/2020 Άνεμος - Κύδων 16:30:2016:30Νεανίδων
ΚΛ. ΚΛΑΔΙΣΟΥ
Κανδηλιεράκης Παύλος Κοκκινάκης Ευτύχιος - - -
2020-10-10 17:00:0010/10/2020 Ακρωτήρι - Αρκάδι 17:00:0017:00Νεανίδων
ΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Γιαννόπουλος Νικόλαος Κουνδουράκη Νικολέτα - - -
2020-10-10 17:00:2310/10/2020 Ν.ΟΠΕΡ - Πήγασος 17:00:2317:00Νεανίδων
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Μαρινάτος Ιωάννης - - -
2020-10-10 18:00:0110/10/2020 ΣΦΠΧ - Σούδα 18:00:0118:00Νεανίδων
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Αγγελίδης Νικόλαος Κάγκας Γεώργιος (εκπαίδευση)
Μπενάκη Αργυρή
- -
2020-10-10 18:00:1310/10/2020 Φιλαθλητικός - ΟΦΗ 18:00:1318:00Νεανίδων
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Πακιουφάκη Ευρυδίκη Παντουβάκη Άννα - - -
2020-10-10 18:00:3510/10/2020 Άρης - Άθλεση 18:00:3518:00Νεανίδων
ΚΛ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ
Κόκκας Θωμάς Μανωλάκης Γεώργιος - - -

Κυριακή 11/03/2020

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2020-10-11 12:00:4511/10/2020 Γρύπας - Άρης 12:00:4512:00Νεανίδων
ΚΛ. ΜΕΛΕΣΣΩΝ
Μανωλάκης Γεώργιος Φραγκιαδάκη Ειρήνη - - -
2020-10-11 13:00:0911/10/2020 Αρκάδι - Άνεμος 13:00:0913:00Νεανίδων
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Μαρινάτος Ιωάννης Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος - - -
2020-10-11 13:00:4011/10/2020 ΟΦΗ - ΣΦΠΧ 13:00:4013:00Εφήβων
ΚΛ. ΒΑΚ
Αβραμοπούλου Γεωργία Κόκκας Θωμάς - - -
2020-10-11 15:00:2211/10/2020 Πήγασος - Φιλαθλητικός 15:00:2215:00Νεανίδων
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Κόκκας Θωμάς Αβραμοπούλου Γεωργία - Βλαχάκης Εμμανουήλ -
2020-10-11 15:00:2911/10/2020 Ν.ΟΠΕΡ - ΟΦΗ 15:00:2915:00Νεανίδων
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Μαρινάτος Ιωάννης - Κανακάκης Γεώργιος -
2020-10-11 16:00:3811/10/2020 ΓΕΙ - ΓΕΗ 16:00:3816:00Εφήβων
ΚΛ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
Πετράκης Ιωάννης - Κορνιωτάκη Αντωνία - -
2020-10-11 17:00:2611/10/2020 Ακρωτήρι - Κύδων 17:00:2617:00Νεανίδων
ΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Κοκκινάκης Ευτύχιος Πετακάκη Παρασκευή - - -
2020-10-11 17:00:3611/10/2020 Σούδα - Αετός 17:00:3617:00Νεανίδων
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Κουνδουράκη Νικολέτα Χαριτωνίδου Μαρία - - -
2020-10-11 17:00:5011/10/2020 ΓΕΗ - ΑΘΛΕΣΗ 17:00:5017:00Νεανίδων
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Πακιουφάκη Ευρυδίκη - Βλαχάκης Εμμανουήλ -
2020-10-11 19:00:4011/10/2020 ΣΦΠΧ - Παγχανιακός 19:00:4019:00Νεανίδων
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Συκάς Ιωάννης Δημακοπούλου Δέσποινα - - -

Ορισμοί 03-04/10

Τοπικές Κατηγορίες

Σάββατο 03/10/2020

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2020-10-03 10:00:0803/10/2020 ΑΘΛΕΣΗ - ΓΕΗ 10:00:0810:00Νεανίδων
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Βαντάρδα Γλέντις - - -
2020-10-03 12:00:0003/10/2020 ΟΦΗ - Ν.ΟΠΕΡ 12:00:0012:00Εφήβων
ΚΛ. ΒΑΚ
Αβραμοπούλου Γεωργία Πατεράκη Μαρία - - -
2020-10-03 14:00:2203/10/2020 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ 14:00:2214:00Νεανίδων
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Μανωλάκης Γεώργιος - - -
2020-10-03 14:00:3303/10/2020 ΟΦΗ - Ν.ΟΠΕΡ 14:00:3314:00Νεανίδων
ΚΛ. ΒΑΚ
Αβραμοπούλου Γεωργία Πατεράκη Μαρία - - -
2020-10-03 16:00:1103/10/2020 ΣΦΠΧ - ΓΕΗ 16:00:1116:00Εφήβων
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Γιαννόπουλος Νικόλαος Δημακοπούλου Δέσποινα - - -
2020-10-03 16:30:2003/10/2020 ΑΝΕΜΟΣ - ΑΡΚΑΔΙ 16:30:2016:30Νεανίδων
ΚΛ. ΚΛΑΔΙΣΟΥ
Πετακάκη Παρασκευή Κοκκινάκης Ευτύχιος - - -
2020-10-03 18:00:1403/10/2020 ΚΥΔΩΝ - ΑΚΡΩΤΗΡΙ 18:00:1418:00Νεανίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Σπαντιδάκη Ελένη Πλατώνης Γεώργιος - Αγγελίδης Νικόλαος -
2020-10-03 18:00:2203/10/2020 ΑΕΤΟΣ - ΣΟΥΔΑ 18:00:2218:00Νεανίδων
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Δημακοπούλου Δέσποινα Γιαννόπουλος Νικόλαος - - -
2020-10-03 18:00:3403/10/2020 ΑΡΗΣ - ΓΡΥΠΑΣ 18:00:3418:00Νεανίδων
ΚΛ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ
Πακιουφάκη Ευρυδίκη Αβραμοπούλου Γεωργία - - -

Κυριακή 04/10/2020

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2020-10-04 13:00:4104/10/2020 ΑΡΚΑΔΙ - ΚΥΔΩΝ 13:00:4113:00Νεανίδων
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Αγγελίδης Νικόλαος Μαρινάτος Ιωάννης - - -
2020-10-04 15:00:1104/10/2020 ΓΕΙ - ΟΦΗ 15:00:1115:00Εφήβων
ΚΛ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
Πετράκης Ιωάννης Κουδουμά Όλγα (εκπαίδευση)
Κορνιωτάκη Αντωνία
Σταυρουλάκη Μαρία
Χατζάκη Γεωργία
- -
2020-10-04 15:30:0204/10/2020 Ν.ΟΠΕΡ - ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ 15:30:0215:30Νεανίδων
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Μαρινάτος Ιωάννης - Αγγελίδης Νικόλαος
Κανακάκης Γεώργιος
-
2020-10-04 16:00:0504/10/2020 ΠΗΓΑΣΟΣ - ΟΦΗ 16:00:0516:00Νεανίδων
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Αβραμοπούλου Γεωργία Φραγκιαδάκη Ειρήνη - - -
2020-10-04 17:00:0104/10/2020 ΣΦΠΧ - ΑΕΤΟΣ 17:00:0117:00Νεανίδων
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Δημακοπούλου Δέσποινα Σπαντιδάκη Ελένη - - -
2020-10-04 17:00:4204/10/2020 ΑΚΡΩΤΗΡΙ - ΑΝΕΜΟΣ 17:00:4217:00Νεανίδων
ΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Συκάς Ιωάννης Κάγκας Γεώργιος - - -
2020-10-04 18:00:0904/10/2020 Ν.ΟΠΕΡ - ΣΦΠΧ 18:00:0918:00Εφήβων
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Αγγελίδης Νικόλαος Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος - - -
2020-10-04 18:00:2304/10/2020 ΓΕΗ - ΑΡΗΣ 18:00:2318:00Νεανίδων
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Αβραμοπούλου Γεωργία Πατεράκη Μαρία - - -
2020-10-04 19:00:0204/10/2020 ΣΟΥΔΑ - ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ 19:00:0219:00Νεανίδων
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Χαριτωνίδου Μαρία Γιαννόπουλος Νικόλαος - - -
2020-10-04 19:00:1104/10/2020 ΓΡΥΠΑΣ - ΑΘΛΕΣΗ 19:00:1119:00Νεανίδων
ΚΛ. ΜΕΛΕΣΣΩΝ
Κόκκας Θωμάς Μανωλάκης Γεώργιος - - -