Ορισμοί 9-10/03

Σάββατο 02/03/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής
2019-03-09 07:00:3509/03/2019 Παγχανιακός - ΣΦΠΧ 07:00:3507:00ΚορασίδωνΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ Κουνδουράκη Νικολέτα Σταγάκης Γεώργιος - -
2019-03-09 10:30:5309/03/2019 Αρκάδι - ΣΦΠΧ 10:30:5310:30ΠαίδωνΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ Τραχαλάκη Ελένη Κλώτσα Ιωάννα - -
2019-03-09 11:00:2109/03/2019 Άρης - Μεσσαρά 11:00:2111:00ΚορασίδωνΚΛ ΓΟΥΡΝΩΝ Κόκκας Θωμάς Μιχαηλίδη Ευθυμία - -
2019-03-09 14:00:0109/03/2019 Φιλαθλητικός - ΓΕΙ 14:00:0114:00Κορασίδων ΒΚΛ. ΛΙΝΤΟ Μαρινάτος Ιωάννης Πετακάκη Παρασκευή - -
2019-03-09 15:00:0709/03/2019 Αρκάδι - Αετός 15:00:0715:00Κορασίδων ΒΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Κλώτσα Ιωάννα - -
2019-03-09 15:00:5209/03/2019 Μεσσαρά - ΠΑΟΚ 15:00:5215:00Pre League ΓυναικώνΚΛ ΜΟΙΡΩΝ Αμαριανιτάκης Ιωάννης Καραπουλάκης Ευάγγελος Καλεμάκη Πελαγία Καρπουζάς Ιωάννης
2019-03-09 15:00:5609/03/2019 Κύδων2 - Κύδων1 15:00:5615:00Κορασίδων ΒΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ Κάγκας Γεώργιος Γιαννόπουλος Νικόλαος - -
2019-03-09 16:00:3809/03/2019 Πήγασος - Άθλεση 16:00:3816:00ΚορασίδωνΚΛ. ΛΙΝΤΟ Πετακάκη Παρασκευή Μαρινάτος Ιωάννης - -
2019-03-09 16:00:5209/03/2019 Σούδα - Αρκάδι 16:00:5216:00ΚορασίδωνΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ Σπαντιδάκη Ελένη Μπρέλλας Ιωάννης - -
2019-03-09 16:00:5509/03/2019 Ηρόδοτος - ΓΕΗ2 16:00:5516:00Κορασίδων ΒΚΛ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ Μιχαηλίδη Ευθυμία Κόκκας Θωμάς - -
2019-03-09 17:00:3709/03/2019 Ακρωτήρι - Ν.ΟΠΕΡ 17:00:3717:00ΚορασίδωνΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ Αγγελίδης Νικόλαος Χαριτωνίδου Μαρία - -
2019-03-09 18:00:0609/03/2019 Σούδα - Άνεμος 18:00:0618:00Κορασίδων ΒΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ Μπρέλλας Ιωάννης Δημακοπούλου Δέσποινα - -
2019-03-09 18:00:4109/03/2019 Ηρόδοτος - ΣΦΠΧ 18:00:4118:00ΑνδρώνΚΛ. ΛΙΝΤΟ Πετακάκη Παρασκευή Μαρινάτος Ιωάννης Σούρλα Αικατερίνη -
2019-03-09 20:00:4809/03/2019 Γιούχτας - Πήγασος 20:00:4820:00Κορασίδων ΒΚΛ. ΑΡΧΑΝΩΝ Κόκκας Θωμάς Αμαριανιτάκης Ιωάννης - -

Κυριακή 03/03/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής
2019-03-10 12:00:4710/03/2019 ΣΦΠΧ - Σούδα 12:00:4712:00ΠαγκορασίδωνΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ Σπαντιδάκη Ελένη Κλεινάκης Γεώργιος - -

Ορισμοί 3-7/03

Σάββατο 02/03/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής
2019-03-02 09:00:0502/03/2019 Πήγασος - Άρης 09:00:0509:00ΚορασίδωνΚΛ. ΛΙΝΤΟ Αβραμοπούλου Γεωργία Κόκκας Θωμάς - -
2019-03-02 10:00:5602/03/2019 Ν.ΟΠΕΡ - Σούδα 10:00:5610:00ΚορασίδωνΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ Σπαντιδάκη Ελένη Μπρέλλας Ιωάννης - -
2019-03-02 10:30:5502/03/2019 Αετός - Σούδα 10:30:5510:30Κορασίδων ΒΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ Συκάς Ιωάννης Κάγκας Γεώργιος - -
2019-03-02 11:00:1802/03/2019 ΓΕΗ - Μεσσαρά 11:00:1811:00ΚορασίδωνΚΛ. ΛΙΝΤΟ Κανακάκης Γεώργιος Αβραμοπούλου Γεωργία - -
2019-03-02 11:00:2402/03/2019 Άθλεση - Χερρονάσιος 11:00:2411:00ΚορασίδωνΚΛ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ Πακιουφάκη Ευρυδίκη Μιχαηλίδη Ευθυμία - -
2019-03-02 11:00:5002/03/2019 Γιούχτας - ΟΦΗ 11:00:5011:00Κορασίδων ΒΚΛ. ΑΡΧΑΝΩΝ Αμαριανιτάκης Ιωάννης Καραπουλάκης Ευάγγελος - -
2019-03-02 12:00:4902/03/2019 Αρκάδι - Κύδων 12:00:4912:00Κορασίδων ΒΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ Μπρέλλας Ιωάννης Σπαντιδάκη Ελένη - -
2019-03-02 13:00:0002/03/2019 ΓΕΙ - ΓΕΗ 13:00:0013:00Κορασίδων ΒΚΛ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ Πετράκης Ιωάννης Παπαπαύλος Ιωάννης - -
2019-03-02 13:00:4102/03/2019 Πήγασος - Φιλαθλητικός 13:00:4113:00Κορασίδων ΒΚΛ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ Πακιουφάκη Ευρυδίκη Μιχαηλίδη Ευθυμία - -
2019-03-02 16:00:0102/03/2019 Αρκάδι - Παγχανιακός 16:00:0116:00ΚορασίδωνΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ Μαρινάτος Ιωάννης Κλώτσα Ιωάννα - -
2019-03-02 16:00:1202/03/2019 ΟΦΗ - Πανιώνιος 16:00:1216:00Α2 ΑνδρώνΚλ. ΒΑΚ Καραπουλάκης Ευάγγελος Αμαριανιτάκης Ιωάννης Καραλή Βασιλική -
2019-03-02 16:00:1202/03/2019 Άθλεση - Αμαζόνες 16:00:1216:00Α2 ΓυναικώνΚΛ. ΛΙΝΤΟ Κόκκας Θωμάς Κανακάκης Γεώργιος Σπιθάκη Μαρία -
2019-03-02 16:00:5102/03/2019 ΣΦΠΧ - Ηρόδοτος 16:00:5116:00ΠαμπαίδωνΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ Κανδηλιεράκης Παύλος Δημακοπούλου Δέσποινα - -
2019-03-02 16:00:5502/03/2019 Μεσσαρά - Αιγάλεω 16:00:5516:00Pre League ΓυναικώνΚΛ ΜΟΙΡΩΝ Τραχαλάκη Ελένη Γιαννόπουλος Νικόλαος Αβραμοπούλου Γεωργία Βλαχάκης Εμμανουήλ
2019-03-02 16:00:5902/03/2019 Σητειακός - Ηρόδοτος 16:00:5916:00Κορασίδων ΒΚΛ. ΣΗΤΕΙΑΣ Πετράκης Ιωάννης - - -
2019-03-02 17:00:1002/03/2019 Ακρωτήρι - ΣΦΠΧ 17:00:1017:00ΚορασίδωνΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ Πετακάκη Παρασκευή Τζουρμπάκη Λαμπρινή - -
2019-03-02 18:00:4602/03/2019 ΟΦΗ - Ν.ΟΠΕΡ 18:00:4618:00ΠαίδωνΚλ. ΒΑΚ Καραλή Βασιλική Σπιθάκη Μαρία - -
2019-03-02 18:00:5202/03/2019 Αρκάδι - ΓΕΗ 18:00:5218:00ΠαίδωνΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Κλώτσα Ιωάννα - -

Κυριακή 03/03/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής
2019-03-03 10:30:4203/03/2019 Αρκάδι - Ν.ΟΠΕΡ 10:30:4210:30ΠαγκορασίδωνΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Μαρινάτος Ιωάννης - -
2019-03-03 11:00:1503/03/2019 Μεσσαρά - Χερρονάσιος 11:00:1511:00ΠαγκορασίδωνΚΛ ΜΟΙΡΩΝ Αμαριανιτάκης Ιωάννης Φανουράκη Ξανθή - -
2019-03-03 11:00:2803/03/2019 Άρης - Φιλαθλητικός 11:00:2811:00ΠαγκορασίδωνΚΛ ΓΟΥΡΝΩΝ Πακιουφάκη Ευρυδίκη Αβραμοπούλου Γεωργία - -
2019-03-03 11:30:3203/03/2019 Κύδων - Σούδα 11:30:3211:30ΠαγκορασίδωνΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ Κανδηλιεράκης Παύλος Κλεινάκης Γεώργιος - -
2019-03-03 13:30:2203/03/2019 Αετός - Παγχανιακός 13:30:2213:30ΠαγκορασίδωνΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ Μπρέλλας Ιωάννης Σταγάκης Γεώργιος - -
2019-03-03 14:00:2803/03/2019 Πήγασος - ΣΦΠΧ 14:00:2814:00ΓυναικώνΚΛ. ΛΙΝΤΟ Κόκκας Θωμάς Καραπουλάκης Ευάγγελος Μιχαηλίδη Ευθυμία -
2019-03-03 15:00:4203/03/2019 Ακρωτήρι - ΣΦΠΧ 15:00:4215:00ΠαγκορασίδωνΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ Κουνδουράκη Νικολέτα Δημακοπούλου Δέσποινα - -
2019-03-03 15:00:5703/03/2019 ΟΦΗ- ΣΦΠΧ 15:00:5715:00ΠαμπαίδωνΚλ. ΒΑΚ Πακιουφάκη Ευρυδίκη Αβραμοπούλου Γεωργία - -
2019-03-03 16:30:2703/03/2019 ΟΦΗ - ΓΕΗ 16:30:2716:30ΠαγκορασίδωνΚλ. ΒΑΚ Αβραμοπούλου Γεωργία Πακιουφάκη Ευρυδίκη - -
2019-03-03 17:00:2703/03/2019 Ακρωτήρι - Γιούχτας 17:00:2717:00ΓυναικώνΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ Αγγελίδης Νικόλαος Κουνδουράκη Νικολέτα Μωραϊτάκη Μαρία-Αικατερίνη -
2019-03-03 17:00:5903/03/2019 Ηρόδοτος - ΓΕΗ 17:00:5917:00ΠαμπαίδωνΚΛ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ Σπιθάκη Μαρία Καραλή Βασιλική - -
2019-03-03 18:00:3103/03/2019 Κύδων - Αρκάδι 18:00:3118:00ΓυναικώνΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ Γιαννόπουλος Νικόλαος Σπαντιδάκη Ελένη Μωραϊτάκη Στέλλα Καρπουζάς Ιωάννης
2019-03-03 18:30:5703/03/2019 Μεσσαρά - Άθλεση 18:30:5718:30ΚορασίδωνΚΛ ΜΟΙΡΩΝ - Φανουράκη Ξανθή - -
2019-03-03 19:00:1403/03/2019 Σούδα - ΣΦΠΧ 19:00:1419:00ΑνδρώνΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ Συκάς Ιωάννης Πετακάκη Παρασκευή Κάγκας Γεώργιος -
2019-03-03 19:30:0003/03/2019 ΓΕΗ - Ν.ΟΠΕΡ 19:30:0019:30ΓυναικώνΚΛ. ΛΙΝΤΟ Καραπουλάκης Ευάγγελος Κόκκας Θωμάς Μιχαηλίδη Ευθυμία Βλαχάκης Εμμανουήλ
2019-03-03 19:30:1503/03/2019 Ν.ΟΠΕΡ - Ηρόδοτος 19:30:1519:30ΑνδρώνΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ Κανακάκης Γεώργιος Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Μαρινάτος Ιωάννης -
2019-03-03 20:00:3803/03/2019 Χερρονάσιος - ΓΕΗ 20:00:3820:00ΑνδρώνΚΛ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ Καραλή Βασιλική Σπιθάκη Μαρία Καλεμάκη Πελαγία -

Δευτέρα 04/03/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής
2019-03-04 16:45:1604/03/2019 Πήγασος - Άθλεση 16:45:1616:45ΠαγκορασίδωνΚΛ. ΛΙΝΤΟ Αβραμοπούλου Γεωργία Σταμουλάκη Ελευθερία Χαρά - -

Τετάρτη 06/03/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής
2019-03-06 18:00:2606/03/2019 Ακρωτήρι - Κύδων 18:00:2618:00ΑνδρώνΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ Πετακάκη Παρασκευή Κανδηλιεράκης Παύλος Κάγκας Γεώργιος -

Πέμπτη 07/03/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής
2019-03-07 19:00:4407/03/2019 Άνεμος - Κύδων2 19:00:4419:00Κορασίδων ΒΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ Μωραϊτάκη Στέλλα Σπαντιδάκη Ελένη - -

Ορισμοί 23-24/02

Σάββατο 23/02/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής
2019-02-23 11:00:2523/02/2019 Κύδων - Σούδα 11:00:2511:00Κορασίδων ΒΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ Σπαντιδάκη Ελένη Σταγάκης Γεώργιος - -
2019-02-23 12:00:0123/02/2019 Γρύπας - Φιλαθλητικός 12:00:0112:00Κορασίδων ΒΚΛ. ΜΕΛΕΣΣΩΝ Καραπουλάκης Ευάγγελος Μιχαηλίδη Ευθυμία - -
2019-02-23 12:00:1323/02/2019 Άθλεση2 - ΓΕΗ2 12:00:1312:00Παγκορασίδων ΒΚΛ. ΛΙΝΤΟ Αβραμοπούλου Γεωργία - - -
2019-02-23 12:30:3023/02/2019 Άνεμος - Αρκάδι 12:30:3012:30Κορασίδων ΒΚΛ. ΚΛΑΔΙΣΟΥ Κάγκας Γεώργιος Συκάς Ιωάννης - Αγγελίδης Νικόλαος
2019-02-23 13:00:1723/02/2019 ΣΦΠΧ - ΓΕΗ 13:00:1713:00ΠαμπαίδωνΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ Γιαννόπουλος Νικόλαος Μωραϊτάκη Μαρία-Αικατερίνη - -
2019-02-23 14:00:5123/02/2019 Σητειακός - ΓΕΙ 14:00:5114:00Κορασίδων ΒΚΛ. ΣΗΤΕΙΑΣ Πετράκης Ιωάννης - - -
2019-02-23 14:00:5423/02/2019 ΓΕΗ - Πήγασος 14:00:5414:00Κορασίδων ΒΚΛ. ΛΙΝΤΟ Αβραμοπούλου Γεωργία Καραλή Βασιλική - -
2019-02-23 15:00:1123/02/2019 Μεσσαρά - Άθλεση 15:00:1115:00ΚορασίδωνΚΛ ΜΟΙΡΩΝ Πακιουφάκη Ευρυδίκη Φανουράκη Ξανθή - -
2019-02-23 15:00:2423/02/2019 ΣΦΠΧ - Αρκάδι 15:00:2415:00ΚορασίδωνΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ Κουνδουράκη Νικολέτα Μωραϊτάκη Στέλλα - -
2019-02-23 16:00:5623/02/2019 Άρης - ΓΕΗ 16:00:5616:00ΚορασίδωνΚΛ ΓΟΥΡΝΩΝ Αμαριανιτάκης Ιωάννης Μιχαηλίδη Ευθυμία - -
2019-02-23 17:00:1723/02/2019 Παγχανιακός - Ν.ΟΠΕΡ 17:00:1717:00ΚορασίδωνΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ Κανδηλιεράκης Παύλος Μωραϊτάκη Στέλλα - -
2019-02-23 17:00:4023/02/2019 Σούδα - Ακρωτήρι 17:00:4017:00ΚορασίδωνΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ Συκάς Ιωάννης Μωραϊτάκη Μαρία-Αικατερίνη - -
2019-02-23 18:00:5523/02/2019 Ηρόδοτος - ΟΦΗ 18:00:5518:00Κορασίδων ΒΚΛ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ Καραλή Βασιλική Αβραμοπούλου Γεωργία - -
2019-02-23 19:00:0623/02/2019 Ν.ΟΠΕΡ - ΟΦΗ 19:00:0619:00ΠαμπαίδωνΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ Μαρινάτος Ιωάννης Κλώτσα Ιωάννα - -
2019-02-23 19:00:1623/02/2019 Χερρονάσιος - Πήγασος 19:00:1619:00ΚορασίδωνΚΛ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ Αμαριανιτάκης Ιωάννης Μιχαηλίδη Ευθυμία - -

Κυριακή 24/02/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής
2019-02-24 10:00:0224/02/2019 Κύδων - Άνεμος 10:00:0210:00ΠαγκορασίδωνΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ Σπαντιδάκη Ελένη Δημακοπούλου Δέσποινα - -
2019-02-24 10:00:3624/02/2019 Φιλαθλητικός - Γιούχτας 10:00:3610:00Κορασίδων ΒΚΛ. ΛΙΝΤΟ Καραλή Βασιλική Πακιουφάκη Ευρυδίκη - -
2019-02-24 10:00:4924/02/2019 ΟΠΑ - Άνεμος2 10:00:4910:00Παγκορασίδων ΒΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ Μωραϊτάκη Μαρία-Αικατερίνη - - -
2019-02-24 11:00:3624/02/2019 Μεσσαρά - Άθλεση 11:00:3611:00ΠαγκορασίδωνΚΛ ΜΟΙΡΩΝ Καραπουλάκης Ευάγγελος Φανουράκη Ξανθή - -
2019-02-24 11:00:4524/02/2019 Άρης - ΓΕΗ 11:00:4511:00ΠαγκορασίδωνΚΛ ΓΟΥΡΝΩΝ Αμαριανιτάκης Ιωάννης Αβραμοπούλου Γεωργία - -
2019-02-24 11:00:5124/02/2019 ΓΕΙ - ΓΕΗ3 11:00:5111:00Παγκορασίδων ΒΚΛ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ Πετράκης Ιωάννης - - -
2019-02-24 12:00:0324/02/2019 ΟΦΗ - Χερρονάσιος 12:00:0312:00Παγκορασίδων ΒΚλ. ΒΑΚ Πακιουφάκη Ευρυδίκη Καραλή Βασιλική - -
2019-02-24 12:00:5724/02/2019 Ακρωτήρι - Παγχανιακός 12:00:5712:00ΠαγκορασίδωνΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ Συκάς Ιωάννης Μωραϊτάκη Μαρία-Αικατερίνη - -
2019-02-24 13:00:5824/02/2019 Άνεμος - Αρκάδι2 13:00:5813:00Παγκορασίδων ΒΚΛ. ΚΛΑΔΙΣΟΥ Μωραϊτάκη Στέλλα - - -
2019-02-24 14:00:0224/02/2019 Αετός - Σούδα 14:00:0214:00ΠαγκορασίδωνΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ Σπαντιδάκη Ελένη Σταγάκης Γεώργιος - -
2019-02-24 15:30:2724/02/2019 Ν.ΟΠΕΡ - ΣΦΠΧ 15:30:2715:30ΓυναικώνΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ Κουνδουράκη Νικολέτα Γιαννόπουλος Νικόλαος Χαριτωνίδου Μαρία -
2019-02-24 15:30:5524/02/2019 Γιούχτας - Πήγασος 15:30:5515:30ΓυναικώνΚΛ. ΑΡΧΑΝΩΝ Αμαριανιτάκης Ιωάννης Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Αβραμοπούλου Γεωργία Κοκοτσάκης Βασίλειος
2019-02-24 16:00:0424/02/2019 Ηρόδοτος - Άθλεση2 16:00:0416:00Παγκορασίδων ΒΚΛ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ Κλώτσα Ιωάννα - - -
2019-02-24 16:00:2924/02/2019 ΣΦΠΧ - Ν.ΟΠΕΡ 16:00:2916:00ΑνδρώνΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ Αγγελίδης Νικόλαος Κανδηλιεράκης Παύλος Μωραϊτάκη Στέλλα -
2019-02-24 17:00:3724/02/2019 Σούδα2 - Κύδων2 17:00:3717:00Παγκορασίδων ΒΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ Κάγκας Γεώργιος - - -
2019-02-24 17:30:3224/02/2019 Αρκάδι - ΓΕΗ 17:30:3217:30ΠαμπαίδωνΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ Κουνδουράκη Νικολέτα Χαριτωνίδου Μαρία - -
2019-02-24 18:00:2424/02/2019 Χερρονάσιος - Ακρωτήρι 18:00:2418:00ΓυναικώνΚΛ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ Καραλή Βασιλική Αβραμοπούλου Γεωργία - -
2019-02-24 18:00:2624/02/2019 Ηρόδοτος - ΟΦΗ 18:00:2618:00ΠαμπαίδωνΚΛ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ Μαρινάτος Ιωάννης Κλώτσα Ιωάννα - -
2019-02-24 18:00:4524/02/2019 Κύδων - ΓΕΗ 18:00:4518:00ΑνδρώνΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ Κανδηλιεράκης Παύλος Αγγελίδης Νικόλαος Μωραϊτάκη Μαρία-Αικατερίνη -
2019-02-24 18:30:2224/02/2019 ΓΕΗ - Κύδων 18:30:2218:30ΓυναικώνΚΛ. ΛΙΝΤΟ Σπιθάκη Μαρία Αμαριανιτάκης Ιωάννης Καλεμάκη Πελαγία -
2019-02-24 19:00:5024/02/2019 Σούδα - Ακρωτήρι 19:00:5019:00ΑνδρώνΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ Συκάς Ιωάννης Σπαντιδάκη Ελένη Κάγκας Γεώργιος Καρπουζάς Ιωάννης
2019-02-24 19:30:5024/02/2019 Αρκάδι - Παγχανιακός 19:30:5019:30ΓυναικώνΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ Γιαννόπουλος Νικόλαος Κουνδουράκη Νικολέτα Χαριτωνίδου Μαρία -
2019-02-24 20:00:0824/02/2019 Ηρόδοτος - Χερρονάσιος 20:00:0820:00ΑνδρώνΚΛ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Μαρινάτος Ιωάννης Κλώτσα Ιωάννα Βλαχάκης Εμμανουήλ
2019-02-24 20:30:0624/02/2019 ΓΕΗ2 - Γιούχτας 20:30:0620:30Παγκορασίδων ΒΚΛ. ΛΙΝΤΟ Αβραμοπούλου Γεωργία - - -

Ορισμοί 16-17/02

Σάββατο 16/02/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής
2019-02-16 09:30:1016/02/2019 Γιούχτας - Ηρόδοτος 09:30:1009:30Κορασίδων ΒΚΛ. ΑΡΧΑΝΩΝ Αμαριανιτάκης Ιωάννης Αβραμοπούλου Γεωργία - -
2019-02-16 11:00:4016/02/2019 Κύδων2 - Αετός 11:00:4011:00Κορασίδων ΒΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ Πετακάκη Παρασκευή Κάγκας Γεώργιος - -
2019-02-16 12:00:1916/02/2019 ΟΦΗ - ΓΕΙ 12:00:1912:00Κορασίδων ΒΚλ. ΒΑΚ Αμαριανιτάκης Ιωάννης Μιχαηλίδη Ευθυμία - -
2019-02-16 12:00:3216/02/2019 Φιλαθλητικός - ΓΕΗ 12:00:3212:00Κορασίδων ΒΚΛ. ΛΙΝΤΟ Πακιουφάκη Ευρυδίκη Κόκκας Θωμάς - -
2019-02-16 13:00:2616/02/2019 ΣΦΠΧ - ΟΦΗ 13:00:2613:00ΠαίδωνΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ Πετακάκη Παρασκευή Μωραϊτάκη Μαρία-Αικατερίνη - -
2019-02-16 14:00:2616/02/2019 ΓΕΗ - Πήγασος 14:00:2614:00ΚορασίδωνΚΛ. ΛΙΝΤΟ Κόκκας Θωμάς Πακιουφάκη Ευρυδίκη - -
2019-02-16 15:00:1616/02/2019 ΟΦΗ - Πανιώνιος 15:00:1615:00Α2 ΑνδρώνΚλ. ΒΑΚ Αγγελίδης Νικόλαος Κανακάκης Γεώργιος Μιχαηλίδη Ευθυμία -
2019-02-16 15:00:5716/02/2019 ΣΦΠΧ - Ν.ΟΠΕΡ 15:00:5715:00ΚορασίδωνΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ Συκάς Ιωάννης Μωραϊτάκη Μαρία-Αικατερίνη - -
2019-02-16 16:00:1116/02/2019 Ακρωτήρι - Αρκάδι 16:00:1116:00ΓυναικώνΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ Πετακάκη Παρασκευή Κανδηλιεράκης Παύλος Κάγκας Γεώργιος -
2019-02-16 16:00:1316/02/2019 Μεσσαρά - ΖΑΟΝ 16:00:1316:00Pre League ΓυναικώνΚΛ ΜΟΙΡΩΝ Τραχαλάκη Ελένη Γιαννόπουλος Νικόλαος Κουνδουράκη Νικολέτα Καρπουζάς Ιωάννης
2019-02-16 16:00:1916/02/2019 Πήγασος - Σητειακός 16:00:1916:00Κορασίδων ΒΚΛ. ΛΙΝΤΟ Κόκκας Θωμάς Πακιουφάκη Ευρυδίκη - -
2019-02-16 17:00:4216/02/2019 Άρης - Άθλεση 17:00:4217:00ΚορασίδωνΚΛ ΓΟΥΡΝΩΝ Αβραμοπούλου Γεωργία Αμαριανιτάκης Ιωάννης - -
2019-02-16 17:00:4916/02/2019 Παγχανιακός - Σούδα 17:00:4917:00ΚορασίδωνΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ Συκάς Ιωάννης Μωραϊτάκη Στέλλα - -
2019-02-16 19:00:3716/02/2019 Κύδων - Άνεμος 19:00:3719:00Κορασίδων ΒΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ Συκάς Ιωάννης Μωραϊτάκη Στέλλα - -
2019-02-16 19:00:4316/02/2019 Σούδα - Αρκάδι 19:00:4319:00Κορασίδων ΒΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ Κανδηλιεράκης Παύλος Κάγκας Γεώργιος - -

* Η κ. Φανουράκη έχει οριστεί ως εκπαιδευόμενη

Κυριακή 17/02/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής
2019-02-17 10:00:0117/02/2019 Πήγασος2 - Γιούχτας 10:00:0110:00Παγκορασίδων ΒΚΛ. ΛΙΝΤΟ Κόκκας Θωμάς - - -
2019-02-17 11:00:2917/02/2019 ΓΕΗ - Γρύπας 11:00:2911:00ΠαγκορασίδωνΚΛ. ΜΕΛΕΣΣΩΝ Πακιουφάκη Ευρυδίκη Μιχαηλίδη Ευθυμία - -
2019-02-17 12:00:1917/02/2019 Πήγασος - Μεσσαρά 12:00:1912:00ΠαγκορασίδωνΚΛ. ΛΙΝΤΟ Αμαριανιτάκης Ιωάννης Κόκκας Θωμάς - -
2019-02-17 12:00:4617/02/2019 Άνεμος - Αετός 12:00:4612:00ΠαγκορασίδωνKΛ ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ Αγγελίδης Νικόλαος Μωραϊτάκη Μαρία-Αικατερίνη - -
2019-02-17 13:00:1117/02/2019 Ηρόδοτος - ΣΦΠΧ 13:00:1113:00ΑνδρώνΚΛ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Μαρινάτος Ιωάννης Κλώτσα Ιωάννα Βλαχάκης Εμμανουήλ
2019-02-17 13:00:4917/02/2019 ΓΕΗ - Ν.ΟΠΕΡ 13:00:4913:00ΠαμπαίδωνΚΛ. ΜΕΛΕΣΣΩΝ Πακιουφάκη Ευρυδίκη Μιχαηλίδη Ευθυμία - -
2019-02-17 13:00:5517/02/2019 ΓΕΙ - Ηρόδοτος 13:00:5513:00Παγκορασίδων ΒΚΛ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ Πετράκης Ιωάννης - Παπαπαύλος Ιωάννης -
2019-02-17 14:00:2217/02/2019 ΣΦΠΧ - Γιούχτας 14:00:2214:00ΓυναικώνΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ Κανδηλιεράκης Παύλος Πετακάκη Παρασκευή Κάγκας Γεώργιος -
2019-02-17 14:00:4717/02/2019 ΓΕΗ - Σούδα 14:00:4714:00ΑνδρώνΚΛ. ΛΙΝΤΟ Αβραμοπούλου Γεωργία Κόκκας Θωμάς Σταμουλάκη Ελευθερία Χαρά -
2019-02-17 15:00:1717/02/2019 Χερρονάσιος - Άρης 15:00:1715:00ΠαγκορασίδωνΚΛ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ Αμαριανιτάκης Ιωάννης - Μαυρέα Χριστίνα -
2019-02-17 15:00:4317/02/2019 Ηρόδοτος - ΣΦΠΧ 15:00:4315:00ΠαμπαίδωνΚΛ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ Μαρινάτος Ιωάννης Κλώτσα Ιωάννα - -
2019-02-17 16:00:1417/02/2019 ΟΦΗ- Άθλεση 16:00:1416:00ΠαγκορασίδωνΚλ. ΒΑΚ Αβραμοπούλου Γεωργία Μιχαηλίδη Ευθυμία - -
2019-02-17 17:00:0617/02/2019 Παγχανιακός - ΓΕΗ 17:00:0617:00ΓυναικώνΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ Συκάς Ιωάννης Πετακάκη Παρασκευή Μωραϊτάκη Μαρία-Αικατερίνη -
2019-02-17 18:00:2917/02/2019 Χερρονάσιος - Κύδων 18:00:2918:00ΑνδρώνΚΛ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ Κόκκας Θωμάς Σταμουλάκη Ελευθερία Χαρά Καλεμάκη Πελαγία -
2019-02-17 19:00:0017/02/2019 Πήγασος - Χερρονάσιος 19:00:0019:00ΓυναικώνΚΛ. ΛΙΝΤΟ Αμαριανιτάκης Ιωάννης Αβραμοπούλου Γεωργία Μαυρέα Χριστίνα -
2019-02-17 19:00:1017/02/2019 Κύδων - Ν.ΟΠΕΡ 19:00:1019:00ΓυναικώνΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ Κανδηλιεράκης Παύλος Συκάς Ιωάννης Μωραϊτάκη Στέλλα -
2019-02-17 19:00:3917/02/2019 Σούδα - Ακρωτήρι 19:00:3919:00ΠαγκορασίδωνΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ Αγγελίδης Νικόλαος Κάγκας Γεώργιος - -
2019-02-17 20:00:0417/02/2019 Ν.ΟΠΕΡ - Ακρωτήρι 20:00:0420:00ΑνδρώνΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ Κανακάκης Γεώργιος Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Κλώτσα Ιωάννα -

* Ο κ. Παπαπαύλος έχει οριστεί ως εκπαιδευόμενος


Ορισμοί 09-10/02

Σάββατο 09/02/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής
2019-02-09 09:00:3309/02/2019 Άθλεση - ΓΕΗ 09:00:3309:00ΚορασίδωνΚΛ. ΛΙΝΤΟ Αβραμοπούλου Γεωργία Μιχαηλίδη Ευθυμία - -
2019-02-09 11:00:5709/02/2019 Πήγασος - Μεσσαρά 11:00:5711:00ΚορασίδωνΚΛ. ΛΙΝΤΟ Κανακάκης Γεώργιος Αβραμοπούλου Γεωργία - -
2019-02-09 12:00:1109/02/2019 Κύδων1 - Αετός 12:00:1112:00Κορασίδων ΒΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ Σπαντιδάκη Ελένη Κάγκας Γεώργιος - -
2019-02-09 13:00:2009/02/2019 ΓΕΗ -ΣΦΠΧ 13:00:2013:00ΕφήβωνΚΛ. ΛΙΝΤΟ Κανακάκης Γεώργιος Κόκκας Θωμάς Μιχαηλίδη Ευθυμία Κοκοτσάκης Βασίλειος
2019-02-09 15:00:0709/02/2019 Σητειακός - Φιλαθλητικός 15:00:0715:00Κορασίδων ΒΚΛ. ΣΗΤΕΙΑΣ Πετράκης Ιωάννης - Παπαπαύλος Ιωάννης -
2019-02-09 16:00:2009/02/2019 Πήγασος - ΟΦΗ 16:00:2016:00Κορασίδων ΒΚΛ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ Πακιουφάκη Ευρυδίκη Σπιθάκη Μαρία - -
2019-02-09 16:00:5909/02/2019 Άθλεση - Ποσειδών Λουτρακίου 16:00:5916:00Α2 ΓυναικώνΚΛ. ΛΙΝΤΟ - Κόκκας Θωμάς Αβραμοπούλου Γεωργία -
2019-02-09 17:00:0709/02/2019 Σούδα - Αρκάδι 17:00:0717:00ΠαγκορασίδωνΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ Ντουμπαρατζή Δέσποινα Κοκκινάκης Ευτύχιος - -
2019-02-09 18:00:2509/02/2019 ΓΕΙ - Ηρόδοτος 18:00:2518:00Κορασίδων ΒΚΛ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ Πετράκης Ιωάννης - Παπαπαύλος Ιωάννης -
2019-02-09 18:00:3909/02/2019 Χερρονάσιος - Άρης 18:00:3918:00ΚορασίδωνΚΛ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ Σπιθάκη Μαρία Πακιουφάκη Ευρυδίκη - -
2019-02-09 18:00:4309/02/2019 Ακρωτήρι - Παγχανιακός 18:00:4318:00ΚορασίδωνΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ Αγγελίδης Νικόλαος Τζουρμπάκη Λαμπρινή - -
2019-02-09 19:00:3109/02/2019 Σούδα - ΣΦΠΧ 19:00:3119:00ΚορασίδωνΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ Κοκκινάκης Ευτύχιος Ντουμπαρατζή Δέσποινα - -

Κυριακή 10/03/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής
2019-02-10 10:00:1310/02/2019 Κύδων2 - Άνεμος3 10:00:1310:00Παγκορασίδων ΒΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ Μπρέλλας Ιωάννης Κάγκας Γεώργιος - -
2019-02-10 10:00:3210/02/2019 Φιλαθλητικός - Πήγασος 10:00:3210:00ΠαγκορασίδωνΚΛ. ΛΙΝΤΟ Κόκκας Θωμάς Μιχαηλίδη Ευθυμία - -
2019-02-10 10:00:4310/02/2019 Ακρωτήρι - Άνεμος 10:00:4310:00ΠαγκορασίδωνΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ Σπαντιδάκη Ελένη Μωραϊτάκη Στέλλα - -
2019-02-10 11:00:2910/02/2019 ΣΦΠΧ - Ν.ΟΠΕΡ 11:00:2911:00ΠαμπαίδωνΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ Αγγελίδης Νικόλαος Μωραϊτάκη Μαρία-Αικατερίνη - -
2019-02-10 12:00:0610/02/2019 ΓΕΗ2 - ΓΕΙ 12:00:0612:00Παγκορασίδων ΒΚΛ. ΛΙΝΤΟ Σπιθάκη Μαρία - - -
2019-02-10 12:00:0810/02/2019 Γρύπας - Χερρονάσιος 12:00:0812:00ΠαγκορασίδωνΚΛ. ΜΕΛΕΣΣΩΝ Πακιουφάκη Ευρυδίκη Αβραμοπούλου Γεωργία - -
2019-02-10 12:00:2810/02/2019 Αετός - Κύδων 12:00:2812:00ΠαγκορασίδωνΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ Κοκκινάκης Ευτύχιος Κάγκας Γεώργιος - -
2019-02-10 14:00:5110/02/2019 Παγχανιακός - Ν.ΟΠΕΡ 14:00:5114:00ΠαγκορασίδωνΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ Κουνδουράκη Νικολέτα Κάγκας Γεώργιος - -
2019-02-10 15:00:2310/02/2019 ΟΦΗ - Μεσσαρά 15:00:2315:00ΠαγκορασίδωνΚλ. ΒΑΚ Αβραμοπούλου Γεωργία Πακιουφάκη Ευρυδίκη - -
2019-02-10 15:00:3910/02/2019 Άρης - Άθλεση 15:00:3915:00ΠαγκορασίδωνΚΛ ΓΟΥΡΝΩΝ Αμαριανιτάκης Ιωάννης Μιχαηλίδη Ευθυμία - -
2019-02-10 15:00:5510/02/2019 Αρκάδι - Πήγασος 15:00:5515:00ΓυναικώνΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Μαρινάτος Ιωάννης Κλώτσα Ιωάννα -
2019-02-10 16:00:1210/02/2019 ΓΕΗ - Ακρωτήρι 16:00:1216:00ΓυναικώνΚΛ. ΛΙΝΤΟ Καραπουλάκης Ευάγγελος Σπιθάκη Μαρία Μαυρέα Χριστίνα -
2019-02-10 16:00:2010/02/2019 ΣΦΠΧ - Χερρονάσιος 16:00:2016:00ΑνδρώνΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ Κουνδουράκη Νικολέτα Σπαντιδάκη Ελένη Χαριτωνίδου Μαρία -
2019-02-10 17:00:1610/02/2019 Ν.ΟΠΕΡ - Γιούχτας 17:00:1617:00ΓυναικώνΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ Μαρινάτος Ιωάννης Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Κλώτσα Ιωάννα -
2019-02-10 17:00:2510/02/2019 Ακρωτήρι - Ηρόδοτος 17:00:2517:00ΑνδρώνΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ Αγγελίδης Νικόλαος Κοκκινάκης Ευτύχιος Μωραϊτάκη Στέλλα -
2019-02-10 18:00:2010/02/2019 Χερρονάσιος - ΣΦΠΧ 18:00:2018:00ΓυναικώνΚΛ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ Κόκκας Θωμάς Αμαριανιτάκης Ιωάννης Μιχαηλίδη Ευθυμία -
2019-02-10 18:00:2210/02/2019 Κύδων - Παγχανιακός 18:00:2218:00ΓυναικώνΚΛ. ΑΡΧΑΝΩΝ Σπαντιδάκη Ελένη Κουνδουράκη Νικολέτα Δημακοπούλου Δέσποινα -
2019-02-10 19:30:4710/02/2019 Ν.ΟΠΕΡ - ΓΕΗ 19:30:4719:30ΑνδρώνΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Μαρινάτος Ιωάννης Κλώτσα Ιωάννα -
2019-02-10 20:00:5110/02/2019 Σούδα - Κύδων 20:00:5120:00ΑνδρώνΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ Κοκκινάκης Ευτύχιος Αγγελίδης Νικόλαος Μωραϊτάκη Στέλλα -