Ορισμοί 02-03/04

Τοπικές Κατηγορίες

Σάββατο 02/04/2022

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2022-04-02 11:00:1602/04/2022 ΓΕΗ - ΣΦΠΧ 11:00:1611:00Παίδων
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Πιτούλιας Καλαντίδου Κατερίνα - - -
2022-04-02 13:00:0702/04/2022 Αρκάδι - Άνεμος 13:00:0713:00Κορασίδων
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Δημακοπούλου Δέσποινα Χαριτωνίδου Μαρία - - -
2022-04-02 13:00:5002/04/2022 Πήγασος - Κύδων 13:00:5013:00Κορασίδων Χιαστί
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Πακιουφάκη Ευρυδίκη Αβραμοπούλου Γεωργία - -
2022-04-02 15:00:1102/04/2022 Αρκάδι - ΓΕΙ 15:00:1115:00Παίδων
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Χαριτωνίδου Μαρία Δημακοπούλου Δέσποινα - - -
2022-04-02 16:00:1402/04/2022 Αετός - Σούδα2 16:00:1416:00Κορασίδων
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Ξυδάκης Γεώργιος Κανδηλιεράκης Παύλος - - -
2022-04-02 17:00:0902/04/2022 Ακρωτήρι - ΓΕΗ 17:00:0917:00Κορασίδων Χιαστί
ΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Συκάς Ιωάννης Αγγελίδης Νικόλαος Μπενάκη Αργυρή - -
2022-04-02 19:00:2502/04/2022 Ακρωτήρι - Σούδα 19:00:2519:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Μπενάκη Αργυρή Ξυδάκης Γεώργιος - - -
2022-04-02 19:00:5702/04/2022 Ηρόδοτος - Άρης 19:00:5719:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ
Πετροπούλου Γεωργία - - - -

Κυριακή 03/04/2022

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2022-04-03 11:00:1803/04/2022 Ν.ΟΠΕΡ - Κύδων 11:00:1811:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Δημακοπούλου Δέσποινα Κουνδουράκη Νικολέτα - - -
2022-04-03 12:00:0403/04/2022 Μεσσαρά - Γιούχτας 12:00:0412:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΜΟΙΡΩΝ
Μανωλάκης Γεώργιος Ανυφαντάκη Φρειδερίκη - - -
2022-04-03 13:00:2803/04/2022 Ν.ΟΠΕΡ - ΓΕΗ 13:00:2813:00Παίδων
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Κουνδουράκη Νικολέτα Δημακοπούλου Δέσποινα - - -
2022-04-03 14:00:0303/04/2022 ΣΦΠΧ - Αρκάδι 14:00:0314:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Σταυρουλάκη Μαρία Κανδηλιεράκης Παύλος - - -
2022-04-03 15:00:0103/04/2022 ΓΕΗ2 - ΓΕΙ 15:00:0115:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Παπαδάκη Αναστασία - - - -
2022-04-03 15:00:4503/04/2022 Ακρωτήρι - Άθλεση 15:00:4515:00Γυναικών
ΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Συκάς Ιωάννης Χαριτωνίδου Μαρία Ξυδάκης Γεώργιος - -
2022-04-03 16:00:2303/04/2022 ΣΦΠΧ - Αρκάδι 16:00:2316:00Παίδων
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Αγγελίδης Νικόλαος Κοκκινάκης Ευτύχιος - - -
2022-04-03 17:00:3103/04/2022 Πήγασος - Μεσσαρά 17:00:3117:00Γυναικών
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Αβραμοπούλου Γεωργία Παπαδάκη Ανθή - -
2022-04-03 18:00:3103/04/2022 Κύδων - Αρκάδι 18:00:3118:00Γυναικών
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Τραχαλάκη Ελένη Κανδηλιεράκης Παύλος Σταυρουλάκη Μαρία - -
2022-04-03 18:00:3303/04/2022 Άρης - Άθλεση2 18:00:3318:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΓΟΥΡΝΩΝ
Καλαντίδου Κατερίνα - - - -
2022-04-03 18:00:5803/04/2022 ΣΦΠΧ - Ηρόδοτος 18:00:5818:00Ανδρών Τελικοί
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Κόκκας Θωμάς Αγγελίδης Νικόλαος Κοκκινάκης Ευτύχιος Καρπουζάς Ιωάννης -
2022-04-03 19:00:1803/04/2022 ΓΕΗ - Πήγασος 19:00:1819:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Παπαδάκη Ανθή Κωστάκου Μαρία - - -

Ορισμοί 25-27/03

Τοπικές Κατηγορίες

Παρασκευή 25/03/2022

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2022-03-25 19:00:2225/03/2022 ΣΦΠΧ - Ν.ΟΠΕΡ 19:00:2219:00Ανδρών Χιαστί
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Αγγελίδης Νικόλαος Συκάς Ιωάννης Ξυδάκης Γεώργιος - -

Σάββατο 26/03/2022

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2022-03-26 03:30:0526/03/2022 Πήγασος2 - Ηρόδοτος 03:30:0503:30Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Πιτούλιας - - - -
2022-03-26 12:00:3726/03/2022 Ν.ΟΠΕΡ - ΓΕΙ 12:00:3712:00Παίδων
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Δημακοπούλου Δέσποινα Αθανασοπούλου - - -
2022-03-26 14:00:0926/03/2022 ΟΦΗ - Αρκάδι 14:00:0914:00Παίδων
ΚΛ. ΒΑΚ
Πακιουφάκη Ευρυδίκη Καλαντίδου Κατερίνα - - -
2022-03-26 14:00:5726/03/2022 Αρκάδι - Ν.ΟΠΕΡ 14:00:5714:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Αθανασοπούλου Δημακοπούλου Δέσποινα - - -
2022-03-26 14:30:1626/03/2022 ΓΕΗ - Ακρωτήρι 14:30:1614:30Κορασίδων Χιαστί
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Κωστάκου Μαρία - Κοκοτσάκης Βασίλειος -
2022-03-26 16:00:1926/03/2022 ΣΦΠΧ - Ν.ΟΠΕΡ 16:00:1916:00Κορασίδων
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Μπενάκη Αργυρή Συκάς Ιωάννης - - -
2022-03-26 17:00:5126/03/2022 Χερρονάσιος - ΓΕΗ2 17:00:5117:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ
Πετροπούλου Γεωργία - - - -
2022-03-26 18:00:3126/03/2022 Γρύπας - Άθλεση 18:00:3118:00Κορασίδων
ΚΛ. ΜΕΛΕΣΣΩΝ
Παπαδάκη Ανθή Καπλάνη Θεοδώρα – Παναγιώτα - - -
2022-03-26 18:00:4626/03/2022 Κύδων - Πήγασος 18:00:4618:00Κορασίδων Χιαστί
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Κουνδουράκη Νικολέτα Ξυδάκης Γεώργιος - Καρπουζάς Ιωάννης -
2022-03-26 19:00:4126/03/2022 ΟΦΗ - Μεσσαρά 19:00:4119:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΒΑΚ
Φραγκιαδάκη Ειρήνη Καλαντίδου Κατερίνα - - -

Κυριακή 27/03/2022

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2022-03-27 03:30:3227/03/2022 Πήγασος2 - Φιλαθλητικός 03:30:3203:30Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Ανυφαντάκη Φρειδερίκη - - - -
2022-03-27 10:00:5927/03/2022 Αρκάδι - Ν.ΟΠΕΡ 10:00:5910:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Ξυδάκης Γεώργιος Σπαντιδάκη Ελένη - - -
2022-03-27 11:00:0927/03/2022 Άνεμος - ΣΦΠΧ 11:00:0911:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΚΛΑΔΙΣΟΥ
Συκάς Ιωάννης Κοκκινάκης Ευτύχιος - - -
2022-03-27 11:30:3927/03/2022 Αρκάδι - Ακρωτήρι 11:30:3911:30Γυναικών
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Σπαντιδάκη Ελένη Δημακοπούλου Δέσποινα Ξυδάκης Γεώργιος - -
2022-03-27 12:00:0027/03/2022 Πήγασος - Άθλεση 12:00:0012:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Καλαντίδου Κατερίνα Πατεράκη Μαρία - - -
2022-03-27 14:00:1927/03/2022 Σητειακός - Γρύπας 14:00:1914:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΣΗΤΕΙΑΣ
Πετράκης Ιωάννης - - - -
2022-03-27 16:00:1327/03/2022 Ν.ΟΠΕΡ - ΣΦΠΧ 16:00:1316:00Ανδρών Χιαστί
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Τραχαλάκη Ελένη Κουνδουράκη Νικολέτα Αθανασοπούλου - -
2022-03-27 17:00:2727/03/2022 Μεσσαρά - Άθλεση 17:00:2717:00Γυναικών
ΚΛ. ΜΟΙΡΩΝ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Μανωλάκης Γεώργιος Κωστάκου Μαρία - -
2022-03-27 17:00:3927/03/2022 ΟΦΗ - Ηρόδοτος 17:00:3917:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΒΑΚ
Παπαδάκη Ανθή Ανυφαντάκη Φρειδερίκη - - -
2022-03-27 17:00:4927/03/2022 ΣΦΠΧ - Πήγασος 17:00:4917:00Γυναικών
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Συκάς Ιωάννης Σπαντιδάκη Ελένη Ξυδάκης Γεώργιος - -
2022-03-27 18:00:0727/03/2022 Γιούχτας - ΓΕΗ 18:00:0718:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΑΡΧΑΝΩΝ
Φραγκιαδάκη Ειρήνη Βουτηρά Φωτεινή - - -
2022-03-27 18:00:3127/03/2022 Αρκάδι - Ηρόδοτος 18:00:3118:00Ανδρών Χιαστί
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Κουνδουράκη Νικολέτα Τραχαλάκη Ελένη Αθανασοπούλου - -
2022-03-27 18:00:3827/03/2022 Κύδων - Ακρωτήρι 18:00:3818:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Δημακοπούλου Δέσποινα Κοκκινάκης Ευτύχιος - - -
2022-03-27 19:00:3827/03/2022 ΟΦΗ - Κύδων 19:00:3819:00Γυναικών
ΚΛ. ΒΑΚ
Κόκκας Θωμάς Πακιουφάκη Ευρυδίκη Παπαδάκη Ανθή - -

Εθνικές Κατηγορίες

Κυριακή 2/03/2022

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2022-03-27 14:00:0227/03/2022 Ν.ΟΠΕΡ - Ηρακλής Κηφισιάς 14:00:0214:00
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Κουνδουράκη Νικολέτα Τραχαλάκη Ελένη Δημακοπούλου Δέσποινα - -
2022-03-27 16:00:3527/03/2022 ΓΕΗ - Απόλλων 16:00:3516:00
ΚΛ. ΑΡΧΑΝΩΝ
Κόκκας Θωμάς Κανδηλιεράκης Παύλος Αβραμοπούλου Γεωργία - -

Ορισμοί 16-24/03

Τοπικές Κατηγορίες

Σάββατο 19/03/2022

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2022-03-19 10:00:4919/03/2022 Πήγασος - Άρης 10:00:4910:00Κορασίδων
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Κοπιδάκης Ιωάννης Κωστάκου Μαρία - - -
2022-03-19 12:00:4719/03/2022 ΓΕΗ - ΑΛΘΕΣΗ 12:00:4712:00Κορασίδων
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Πιτούλιας Καλαντίδου Κατερίνα - - -
2022-03-19 13:30:5519/03/2022 ΓΕΗ - Ν.ΟΠΕΡ 13:30:5513:30Παίδων
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Κοπιδάκης Ιωάννης Καπλάνη Θεοδώρα – Παναγιώτα - - -
2022-03-19 14:00:3019/03/2022 ΓΕΙ - ΟΦΗ 14:00:3014:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
Πετράκης Ιωάννης Χατζάκη Γεωργία - - -
2022-03-19 15:00:0319/03/2022 Αρκάδι - ΣΦΠΧ 15:00:0315:00Παίδων
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Δημακοπούλου Δέσποινα Παπαδάκη Αναστασία - - -
2022-03-19 15:00:2819/03/2022 Άνεμος - Ακρωτήρι 15:00:2815:00Κορασίδων
ΚΛ. ΚΛΑΔΙΣΟΥ
Λινοξυλάκη Δανάη Κοκκινάκης Ευτύχιος - - -
2022-03-19 16:00:5919/03/2022 Σούδα - ΣΦΠΧ 16:00:5916:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Ξυδάκης Γεώργιος Κουνδουράκη Νικολέτα - - -
2022-03-19 17:00:5919/03/2022 Ν.ΟΠΕΡ - Σούδα 17:00:5917:00Κορασίδων
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Δημακοπούλου Δέσποινα Παπαδάκη Αναστασία - - -
2022-03-19 19:00:0019/03/2022 Χερρονάσιος - ΓΕΗ 19:00:0019:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ
Πιτούλιας Ανυφαντάκη Φρειδερίκη - - -
2022-03-19 19:00:0819/03/2022 Ηρόδοτος - Πήγασος 19:00:0819:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ
Παπαδάκη Ανθή Πετροπούλου Γεωργία - - -

Κυριακή 20/03/2022

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2022-03-20 10:00:2620/03/2022 Γιούχτας - Πήγασος 10:00:2610:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΑΡΧΑΝΩΝ
Κοπιδάκης Ιωάννης Καρουζάκη Πελαγία - - -
2022-03-20 10:00:3920/03/2022 ΓΕΙ - ΟΦΗ 10:00:3910:00Παίδων
ΚΛ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
Πετράκης Ιωάννης Χατζάκη Γεωργία - - -
2022-03-20 11:00:3020/03/2022 Αρκάδι - Άνεμος 11:00:3011:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Παπαδάκη Αναστασία Δημακοπούλου Δέσποινα - - -
2022-03-20 12:00:4720/03/2022 Άθλεση - ΣΦΠΧ 12:00:4712:00Γυναικών
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Κόκκας Θωμάς Μανωλάκης Γεώργιος Καπλάνη Θεοδώρα – Παναγιώτα - -
2022-03-20 12:00:5620/03/2022 ΓΕΗ1 - Αρκάδι 12:00:5612:00Παμπαίδων
ΚΛ. ΑΡΧΑΝΩΝ
Κοπιδάκης Ιωάννης Καρουζάκη Πελαγία - - -
2022-03-20 14:00:3020/03/2022 Σητειακός - ΓΕΗ2 14:00:3014:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΣΗΤΕΙΑΣ
Πετράκης Ιωάννης - - - -
2022-03-20 14:00:5020/03/2022 Πήγασος - ΟΦΗ 14:00:5014:00Γυναικών
ΚΛ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ
Κόκκας Θωμάς Αβραμοπούλου Γεωργία Κωστάκου Μαρία - -
2022-03-20 15:00:0520/03/2022 Ακρωτήρι - Ν.ΟΠΕΡ 15:00:0515:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Ξυδάκης Γεώργιος Λινοξυλάκη Δανάη - - -
2022-03-20 16:00:4420/03/2022 Μεσσαρά - Άθλεση 16:00:4416:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΜΟΙΡΩΝ
Πιτούλιας Βουτηρά Φωτεινή - - -
2022-03-20 17:30:1220/03/2022 Φιλαθλητικός - Άρης 17:30:1217:30Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΒΑΚ
Καλαντίδου Κατερίνα - - - -
2022-03-20 18:00:0320/03/2022 Κύδων - Ακρωτήρι 18:00:0318:00Γυναικών
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Συκάς Ιωάννης Λινοξυλάκη Δανάη Ξυδάκης Γεώργιος - -
2022-03-20 18:00:5220/03/2022 Χερρονάσιος - ΓΕΙ 18:00:5218:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ
Ανυφαντάκη Φρειδερίκη - - - -
2022-03-20 19:30:0620/03/2022 ΟΦΗ - ΓΕΗ 19:30:0619:30Παγκορασίδων
ΚΛ. ΒΑΚ
Μανωλάκης Γεώργιος Καλαντίδου Κατερίνα - - -
2022-03-20 20:00:0720/03/2022 Ηρόδοτος - Αρκάδι 20:00:0720:00Ανδρών Χιαστί
ΚΛ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ
Κόκκας Θωμάς Πακιουφάκη Ευρυδίκη Παπαδάκη Ανθή - -

Δευτέρα 21/03/2022

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2022-03-21 17:00:2021/03/2022 Αρκάδι - Ν.ΟΠΕΡ 17:00:2017:00Παίδων
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Κουνδουράκη Νικολέτα Ξυδάκης Γεώργιος - - -

Τρίτη 22/03/2022

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2022-03-22 19:30:0822/03/2022 Μεσσαρά - ΟΦΗ 19:30:0819:30Γυναικών
ΚΛ. ΜΟΙΡΩΝ
Αβραμοπούλου Γεωργία Πακιουφάκη Ευρυδίκη Παπαδάκη Αναστασία - -

Τετάρτη 23/03/2022

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2022-03-23 16:30:4823/03/2022 Μεσσαρά - Πήγασος 16:30:4816:30Κορασίδων
ΚΛ. ΜΟΙΡΩΝ
Πακιουφάκη Ευρυδίκη Αβραμοπούλου Γεωργία - - -
2022-03-23 17:00:5623/03/2022 Γρύπας - Άθλεση 17:00:5617:00Κορασίδων
ΚΛ. ΜΕΛΕΣΣΩΝ
Κοπιδάκης Ιωάννης Μανωλάκης Γεώργιος - - -

Πέμπτη 24/03/2022

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2022-03-24 18:00:2724/03/2022 Άρης - ΓΕΗ 18:00:2718:00Κορασίδων
ΚΛ. ΓΟΥΡΝΩΝ
Μανωλάκης Γεώργιος Καπλάνη Θεοδώρα – Παναγιώτα - - -

Εθνικές Κατηγορίες

Τετάρτη 16/03/2022

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2022-03-16 20:00:0816/03/2022 ΟΦΗ - Φίλιππος Βέροιας 20:00:0820:00
ΚΛ. ΒΑΚ
Αγγελίδης Νικόλαος Τραχαλάκη Ελένη Αβραμοπούλου Γεωργία Κοκοτσάκης Βασίλειος Κόκκας Θωμάς
Κουνδουράκη Νικολέτα

Παρασκευή 18/03/2022

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2022-03-18 20:00:4318/03/2022 ΟΦΗ - Φίλιππος Βέροιας 20:00:4320:00
ΚΛ. ΒΑΚ
Τραχαλάκη Ελένη Αγγελίδης Νικόλαος Κουνδουράκη Νικολέτα Καρπουζάς Ιωάννης Κόκκας Θωμάς
Σπαντιδάκη Ελένη

Κυριακή 20/03/2022

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2022-03-20 20:00:2620/03/2022 Φίλιππος Βέροιας - ΟΦΗ 20:00:2620:00
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Αγγελίδης Νικόλαος Καραπουλάκης Ευάγγελος Αβραμοπούλου Γεωργία Βλαστού Χριστίνα Κανδηλιεράκης Παύλος
Κουνδουράκη Νικολέτα

Τρίτη 22/03/2022

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2022-03-22 14:00:0922/03/2022 Φίλιππος Βέροιας - ΟΦΗ 14:00:0914:00
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Οικονόμου Αγγελίδης Νικόλαος Αβραμοπούλου Γεωργία Κοκοτσάκης Βασίλειος Κουνδουράκη Νικολέτα
Πακιουφάκη Ευρυδίκη

Ορισμοί 12-13/03

Τοπικές Κατηγορίες

Κυριακή 13/03/2022

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2022-03-13 10:00:0613/03/2022 Άνεμος - Σούδα 10:00:0610:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΚΛΑΔΙΣΟΥ
Σπαντιδάκη Ελένη Σταυρουλάκη Μαρία - - -
2022-03-13 11:00:0413/03/2022 Αρκάδι - Ακρωτήρι 11:00:0411:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Δημακοπούλου Δέσποινα Αθανασοπούλου - - -
2022-03-13 12:00:1313/03/2022 ΣΦΠΧ - ΓΕΗ2 12:00:1312:00Παμπαίδων
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Χαριτωνίδου Μαρία Κοκκινάκης Ευτύχιος - - -
2022-03-13 12:00:4513/03/2022 Κύδων - ΣΦΠΧ 12:00:4512:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Συκάς Ιωάννης Ξυδάκης Γεώργιος - - -
2022-03-13 13:00:2513/03/2022 ΓΕΗ - Μεσσαρά 13:00:2513:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Κοπιδάκης Ιωάννης Καπλάνη Θεοδώρα – Παναγιώτα - - -
2022-03-13 13:00:5713/03/2022 ΓΕΙ - Σητειακός 13:00:5713:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
Πετράκης Ιωάννης - - - -
2022-03-13 14:00:1213/03/2022 Ν. ΟΠΕΡ - ΓΕΙ 14:00:1214:00Παίδων
ΚΛ. ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ
Πακιουφάκη Ευρυδίκη Καλαντίδου Κατερίνα - - -
2022-03-13 14:00:2313/03/2022 Αρκάδι - ΟΦΗ 14:00:2314:00Παίδων
ΚΛ. ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ
Πακιουφάκη Ευρυδίκη Καλαντίδου Κατερίνα - - -
2022-03-13 14:00:2713/03/2022 ΣΦΠΧ - ΓΕΗ 14:00:2714:00Παίδων
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Τραχαλάκη Ελένη Κοκκινάκης Ευτύχιος - - -
2022-03-13 15:00:2913/03/2022 Άθλεση2 - Πήγασος2 15:00:2915:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Καρουζάκη Πελαγία - - - -
2022-03-13 15:00:5413/03/2022 Γρύπας - Χερρονάσιος 15:00:5415:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΜΕΛΕΣΣΩΝ
Μανωλάκης Γεώργιος - - - -
2022-03-13 16:00:1613/03/2022 ΣΦΠΧ - Αρκάδι 16:00:1616:00Γυναικών
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Κουνδουράκη Νικολέτα Σπαντιδάκη Ελένη Σταυρουλάκη Μαρία - -
2022-03-13 17:00:1313/03/2022 Πήγασος - Άθλεση 17:00:1317:00Γυναικών
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Κόκκας Θωμάς Φραγκιαδάκη Ειρήνη - -
2022-03-13 17:00:1513/03/2022 Γρύπας - Άρης 17:00:1517:00Κορασίδων
ΚΛ. ΜΕΛΕΣΣΩΝ
Μανωλάκης Γεώργιος Βουτηρά Φωτεινή - - -
2022-03-13 18:00:1313/03/2022 Κύδων - Μεσσαρά 18:00:1318:00Γυναικών
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Τραχαλάκη Ελένη Συκάς Ιωάννης Ξυδάκης Γεώργιος - -
2022-03-13 19:30:1313/03/2022 Άθλεση - Γιούχτας 19:30:1319:30Παγκορασίδων
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Παπαδάκη Ανθή Παπαδάκη Αναστασία - - -
2022-03-13 20:00:0313/03/2022 ΣΦΠΧ - Ηρόδοτος 20:00:0320:00Ανδρών
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Αγγελίδης Νικόλαος Κανδηλιεράκης Παύλος Δημακοπούλου Δέσποινα - -
2022-03-13 20:00:2713/03/2022 Ακρωτήρι - Αρκάδι 20:00:2720:00Ανδρών
ΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Χαριτωνίδου Μαρία Κουνδουράκη Νικολέτα Μπενάκη Αργυρή - -

Εθνικές Κατηγορίες

Σάββατο 12/03/2022

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2022-03-12 16:00:5612/03/2022 ΓΕΗ - Μυτιλήνη 16:00:5616:00
ΚΛ. ΑΡΧΑΝΩΝ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Τραχαλάκη Ελένη Αβραμοπούλου Γεωργία - -

Κυριακή 13/03/2022

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2022-03-13 16:00:1813/03/2022 Ν.ΟΠΕΡ - Αγ. Παρασκευή 16:00:1816:00
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Κανδηλιεράκης Παύλος Αγγελίδης Νικόλαος Δημακοπούλου Δέσποινα - -

 


Ορισμοί 26/2-2/3

Τοπικές Κατηγορίες

Σάββατο 26/02/2022

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2022-02-19 10:00:5819/02/2022 ΓΕΗ2 - ΟΦΗ 10:00:5810:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ
Πακιουφάκη Ευρυδίκη Καρουζάκη Πελαγία - - -
2022-02-19 12:00:1919/02/2022 Ακρωτήρι2 - Αετός 12:00:1912:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Ξυδάκης Γεώργιος Αγγελίδης Νικόλαος - - -
2022-02-19 14:00:1519/02/2022 Γρύπας - ΓΕΗ 14:00:1514:00Κορασίδων
ΚΛ. ΜΕΛΕΣΣΩΝ
Μανωλάκης Γεώργιος Πετροπούλου Γεωργία - - -
2022-02-19 16:00:0619/02/2022 ΣΦΠΧ - Ν.ΟΠΕΡ 16:00:0616:00Παίδων
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Χαριτωνίδου Μαρία Αγγελίδης Νικόλαος - - -
2022-02-19 17:00:0219/02/2022 Άρης - Φιλαθλητικός 17:00:0217:00Κορασίδων
ΚΛ. ΓΟΥΡΝΩΝ
Κοπιδάκης Ιωάννης Βουτηρά Φωτεινή - - -
2022-02-19 17:00:1519/02/2022 Χερρονάσιος - Πήγασος 17:00:1517:00Κορασίδων Β
ΚΛ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ
Ανυφαντάκη Φρειδερίκη Κληματσίδα Παρασκευή - - -
2022-02-19 18:00:2819/02/2022 Άθλεση - Μεσσαρά 18:00:2818:00Κορασίδων
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Μανωλάκης Γεώργιος Καπλάνη Θεοδώρα – Παναγιώτα - - -
2022-02-19 18:00:3719/02/2022 Αρκάδι - Ακρωτήρι 18:00:3718:00Κορασίδων
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Δημακοπούλου Δέσποινα Σταυρουλάκη Μαρία - - -
2022-02-19 18:00:5019/02/2022 Άνεμος - ΣΦΠΧ 18:00:5018:00Κορασίδων
ΚΛ. ΚΛΑΔΙΣΟΥ
Λινοξυλάκη Δανάη Ξυδάκης Γεώργιος - - -
2022-02-19 20:00:1419/02/2022 Αρκάδι - ΓΕΗ 20:00:1420:00Εφήβων Τελικός
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Μπενάκη Αργυρή Κανακάκης Γεώργιος -

Κυριακή 27/02/2022

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2022-02-20 11:00:2320/02/2022 Μεσσαρά - Πήγασος 11:00:2311:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΜΟΙΡΩΝ
Αβραμοπούλου Γεωργία Κωστάκου Μαρία - - -
2022-02-20 11:00:2420/02/2022 Άνεμος - Ν.ΟΠΕΡ 11:00:2411:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΚΛΑΔΙΣΟΥ
Ξυδάκης Γεώργιος Αγγελίδης Νικόλαος - - -
2022-02-20 14:00:0720/02/2022 ΣΦΠΧ - ΓΕΗ1 14:00:0714:00Παμπαίδων
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Συκάς Ιωάννης Κανδηλιεράκης Παύλος - - -
2022-02-20 15:00:4120/02/2022 Ακρωτήρι - ΣΦΠΧ 15:00:4115:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Λινοξυλάκη Δανάη Κουνδουράκη Νικολέτα - - -
2022-02-20 16:00:5220/02/2022 ΣΦΠΧ - Ν.ΟΠΕΡ 16:00:5216:00Ανδρών
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Κανδηλιεράκης Παύλος Αγγελίδης Νικόλαος Ξυδάκης Γεώργιος - -
2022-02-20 17:00:0220/02/2022 Ακρωτήρι - ΣΦΠΧ 17:00:0217:00Γυναικών
ΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Συκάς Ιωάννης Κουνδουράκη Νικολέτα Λινοξυλάκη Δανάη - -
2022-02-20 18:00:1320/02/2022 ΓΕΗ2 - Αρκάδι 18:00:1318:00Παμπαίδων
ΚΛ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ
Αβραμοπούλου Γεωργία Πατεράκη Μαρία - - -
2022-02-20 18:00:3720/02/2022 Σούδα - Ν.ΟΠΕΡ 18:00:3718:00Κορασίδων
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Κανδηλιεράκης Παύλος Ξυδάκης Γεώργιος - - -
2022-02-20 19:00:0420/02/2022 Άθλεση - Αρκάδι 19:00:0419:00Γυναικών
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Κόκκας Θωμάς Πακιουφάκη Ευρυδίκη Παπαδάκη Αναστασία - -
2022-02-20 19:00:4720/02/2022 Κύδων - Πήγασος 19:00:4719:00Γυναικών
ΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Κουνδουράκη Νικολέτα Συκάς Ιωάννης Λινοξυλάκη Δανάη - -
2022-02-20 19:00:5520/02/2022 Αρκάδι - Ηρόδοτος 19:00:5519:00Ανδρών
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Αγγελίδης Νικόλαος Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Αθανασοπούλου - -
2022-02-20 20:00:2820/02/2022 ΓΕΗ - Άθλεση 20:00:2820:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ
Αβραμοπούλου Γεωργία Καλαντίδου Κατερίνα - - -

Τετάρτη 02/03/2022

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2022-03-02 15:30:4702/03/2022 Γιούχτας - ΟΦΗ 15:30:4715:30Παγκορασίδων
ΚΛ. ΑΡΧΑΝΩΝ
Πακιουφάκη Ευρυδίκη Παπαδάκη Αναστασία - - -
2022-03-02 19:00:1702/03/2022 Ακρωτήρι - Σούδα 19:00:1719:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Μπενάκη Αργυρή Ξυδάκης Γεώργιος - - -

Παρασκευή 02/03/2022

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2022-03-04 18:30:1204/03/2022 Μεσσαρά - ΟΦΗ 18:30:1218:30Παγκορασίδων
ΚΛ. ΜΟΙΡΩΝ
Παπαδάκη Ανθή Καπλάνη Θεοδώρα – Παναγιώτα - - -